Recenzia AltDrive – Defunct Service – Aktualizované 2020

AltDrive Review

Jednoduché zálohovanie a archivácia údajov. Chýba niekoľko funkcií prispôsobenia. Celkovo je jednoduché použitie.


Pozor: dôležitá aktualizácia!

Plány tvorby cien AltDrive

Pre koho je AltDrive určený?

Tvorcovia spoločnosti AltDrive si uvedomujú, že v dnešnom svete, ktorý je neustále prepojený s über, sa život odohráva rovnako ako online. To znamená, že dostupnosť jednoduchých, efektívnych a prístupných prostriedkov na zabezpečenie, uchovávanie a získavanie údajov je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým..

Napriek tomu, že zabezpečenie a ukladanie údajov dnes spája väčšinu ľudí, spoločnosť za spoločnosťou AltDrive chápe, že samotní používatelia a údaje, ktoré títo používatelia vytvárajú, sú čokoľvek iné ako monolitické – a preto program prichádza v iteráciách podnikových aj individuálnych / domácich používateľov..

Dobrá časť je, že AltDrive ponúka neobmedzené úložisko pre vaše súbory. Neveríte, že je to možné? Možno by ste si mali pozrieť článok o neobmedzených službách zálohovania online alebo použiť náš porovnávací graf úložiska v cloude. Neobmedzené online zálohovanie vás zbaví starostí s tým, koľko údajov máte alebo budete v budúcnosti vytvárať. Vždy viete, že na serveroch spoločnosti AltDrive je k dispozícii dostatok miesta bez toho, aby ste museli platiť viac. 

Znie to príliš dobre? Čítajte ďalej a získajte všetky podrobnosti. 

Alternatívy pre AltDrive

AltDrive Home

AltDrive Home je presne to, čo znie – jednoduchý nástroj na zálohovanie súborov pre jednotlivcov a malé firmy, bez ohľadu na ich vek alebo požiadavky. Prinajmenšom to je teória.

Či už ide o albumy starej mamy, knižnice iTunes vašich tínedžerov alebo vlastnú diplomovú prácu, AltDrive Home poskytuje elegantný, bezproblémový spôsob, ako ho udržať v bezpečí a prístupnosti. Nezáleží ani na tom, aký operačný systém máte. Keď príde na to, Mac a PC môžu hrať pekne … a to nielen navzájom, ale aj s Linuxom.

AltDrive ponúka podobné funkcie ako Backblaze a ďalšie neobmedzené online zálohovacie služby. V našich testoch to fungovalo veľmi dobre v porovnaní s rýchlymi nahrávaniami vašich súborov a tiež hladko bežalo na pozadí. 

85

Plány na domácej linke AltDrive zahŕňajú zlato (ukladanie, zabezpečenie a zálohovanie / získavanie súborov na jednom počítači) za 4,95 USD / mesiac. alebo 44,50 dolárov ročne, a AltDrive Platinum, ktorá obsahuje všetky funkcie balíka Gold, ale s pridanou výhodou priestoru až pre tri počítače a / alebo ďalšie zariadenia.

Ak potenciálny užívateľ zistí, že každý cent sa skutočne pri hľadaní najlepšieho riešenia svojich potrieb počíta, nájde na úrovni platiny najlepšiu hodnotu spoločnosti, pričom mesačné plány stoja 9,95 USD, zatiaľ čo ročné plány sú stanovené na 99,50 USD alebo iba vlasy viac ako dva doláre mesačne.

Pokiaľ ide o súbor funkcií AltDrive Home, výraz „robustný“ je možno najlepším slovom, ktoré by sa dalo použiť na jeho opísanie. Ide napríklad o otázku bezpečnosti: Duálne 256-bitové šifrovanie SSL / AES spoločnosti AltDrive, jeho autorizačné protokoly, ktoré využívajú kľúče generované používateľmi, a dešifrovanie cieľového zariadenia zaisťujú, že aj tie najcitlivejšie súbory zostanú v bezpečí na počítačoch aj na serveri AltDrive. vlastné servery.

Domáce plány spoločnosti AltDrive prichádzajú s neobmedzenou kapacitou a dvojmesačným intervalom uchovávania, zatiaľ čo jej jedinečný algoritmus sleduje zmeny a postupne ich zálohuje, čím sa výrazne zvyšuje rýchlosť prístupu pre koncového používateľa. Toto samozrejme nie sú jediné funkcie dostupné s aplikáciou AltDrive Home, ale pri tomto krátkom preskúmaní by bolo takmer nemožné poskytnúť vyčerpávajúci zoznam; užívateľ je vyzývaný, aby využil bezplatnú skúšobnú verziu AltDrive, ktorá trvá 30 dní a je dosť času na preskúmanie všetkého, čo systém AltDrive môže ponúknuť.

AltDrive Biz

AltDrive Business – Pre vážnych podnikateľov a malé podniky

Vlastníte alebo spravujete stredne veľké až po päťdesiatpäťročné podnikanie? Možno ste správca systému zodpovedný za každodenné technologické operácie takejto entity. Ak áno, viete, aký dôležitý môže byť včasný a spoľahlivý prístup k vašim súborom a programom. AltDrive možno dobre vyhovuje vašim potrebám. Pozrime sa prečo. 

Okrem všetkých funkcií diskutovaných vyššie v časti AltDrive Home (a mnohých, ktoré v nej ešte neboli štandardom), AltDrive Biz prichádza s vlastnou sadou špecifických a jedinečných funkcií podnikovej triedy..

Napríklad zákazníci spoločnosti AltDrive Biz majú nulové obmedzenia na šírku pásma, prenosové rýchlosti atď., Ako aj žiadne obmedzenia súborov. To, čo potrebujete, je to, čo potrebujete, a AltDrive je tu, aby ste sa uistili, že ho máte, bez ohľadu na to, aká to je, aká to môže byť veľkosť alebo aký OS máte. V rovnakom duchu sú rýchlosť uchovávania a prenosu vysoko konkurencieschopné; sadzby za jednoduché skladovanie sa pohybujú okolo pätnástich centov (USD) mesačne, zatiaľ čo celé stroje možno spravovať za severne od 3 USD za mesiac. 

zabezpečenia

Bezpečnosť je samozrejme prvoradá v kontexte obchodných informácií, a preto obchodná úroveň produktu AltDrive používa duálne 256-bitové šifrovanie SSL / AES, bezpečné úložné zariadenia mimo lokality s redundantnými bezpečnostnými funkciami (stojany serverov v klietke, viac vrstiev sledovania, atď.) atď.

Okrem toho môžu správcovia systému sa vytvorte profily vlastného prístupu na úrovni jednotlivcov aj skupín, lepšie ovládať, kto s čím môže vidieť a ako s ním interagovať. Uchovávanie údajov je nadbytočné, predvolené vymazané okná sú nastavené na 30 dní, sedem rokov a otvorené – to znamená, že vaše údaje zostanú navždy. Nech už si vyberiete čokoľvek, dáta sa znova zálohujú na úplne samostatnom serveri. Už nemusíte mať strach zo straty toho, čo je pre vás a vašich klientov najdôležitejšie. 

Rovnako ako v prípade služby AltDrive Home je vyčerpávajúci zoznam funkcií jednoducho príliš veľký na preskúmanie tohto typu. Potenciálnu zvedavosť klienta možno najlepšie dosiahnuť pomocou bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzie, ktorá je k dispozícii všetkým novým zákazníkom..

O spoločnosti AltDrive

Spoločnosť AltDrive bola založená v roku 2005. Ako je to často v prípade technologického pokroku, jej zakladateľ – inžinier – videl svoju vlastnú potrebu jednoduchého a bezpečného riešenia svojej quandary na ukladanie súborov a rozhodol sa s tým niečo urobiť..

O osem rokov neskôr tento raz skromný štart beží v čiernom a lepšom ako kedykoľvek predtým, čo nie je v meste ako Seattle malá vec – jednoducho sa opýtajte všetkých spoločností, ktoré mesto prežilo a vyplivlo! Ide len o to, aby sme vám ukázali, čo môže spoločnosť dosiahnuť na základe étosu pomoci ostatným.

zálohovanie & obnoviť

Ako zálohovať a obnovovať súbory pomocou

Najdôležitejšou časťou online zálohovacej služby je samozrejme to, ako dobre zálohuje vaše údaje. Zálohovanie však nestačí, ak je proces obnovy chybný, môžete zabudnúť na vynikajúce funkcie a pekné bezpečnostné výhody. 

AltDrive zálohuje automatické aj hands-off a môže byť vykonané podľa užívateľsky definovaného plánu alebo jednoducho ponechané na automatické predvoľby programu.

Obnova súborov je podobne intuitívna – stačí si vybrať čokoľvek od jednotlivých súborov až po celé vaše zariadenie a AltDrive zvládne všetko ostatné a všetko pod prísnymi bezpečnostnými protokolmi. Používatelia si môžu jednoducho vychutnať šálku kávy alebo neporiadku na Facebooku a nechať AltDrive urobiť svoju prácu na pozadí, pričom väčšina používateľov neuvádza žiadne výrazné oneskorenie alebo pokles rýchlosti internetu. Je to tak blízko k jednému kliknutiu ako operácia, ako je to možné. 

V porovnaní s inými programami na zálohovanie s potešením oznamujeme, že systém AltDrive funguje bezchybne a obnovuje naše testovacie súbory bez väčších incidentov.. 

Konečné rozhodnutie

Nie je žiadnym tajomstvom, že na trhu dnes existuje množstvo nástrojov na zálohovanie súborov. Mnohé z nich však trpia rôznymi obmedzeniami, z ktorých niektoré môžu byť dosť závažné.

Spoločnosť AltDrive sa snaží byť prístupná pre všetkých, či už mladých alebo starých, bohatých alebo nie, veľkých biz alebo malých poterov, a ich služby to odrážajú. Zrátané podčiarknuté je to, že s nimi nemusíte zostať navždy, ale ak hľadáte prístupné, funkčné a elegantné riešenie ukladania súborov, zabezpečenia a potrieb prístupu, ktoré pre vás bude fungovať bez ohľadu na to, kto ste. (a ktoré vám nedovolia zalapať po zlých zaobchádzaniach z vašej peňaženky), potom by ste sa určite mali pozrieť na AltDrive. 

Alternatívy pre AltDrive

 • «
 • <
 • {číslo strany}
 • >
 • »

poskytovateľ
oblačnosť
$ mesačne

Najlepšie funkcie
viac

 1. 1
 2. AltDriveLogo AltDrive
  www.altdrive.com
 3. 371 dolárov
  Ušetrite 17% / mesiac
  • Priebežné zálohovanie
  • Prírastkové zálohovanie
  • Zálohovanie externej jednotky
  • Zálohovanie NAS
  • Neobmedzené zálohovanie
  • Verziovanie
  • Súkromné ​​šifrovanie
 4. Navštívte recenziu AltDriveAltDrive
 1. 2
 2. JustCloudLogo JustCloud
  www.justcloud.com
 3. 761 dolárov
  Ušetrite 29% / mesiac
  • Priebežné zálohovanie
  • Prírastkové zálohovanie
  • Zálohovanie externej jednotky
  • Zálohovanie NAS
  • Neobmedzené zálohovanie
  • Verziovanie
  • Súkromné ​​šifrovanie
 4. Navštívte JustcloudJustcloud Recenzie
 1. 3
 2. CrashPlan pre malé podnikyCrashPlan pre logo Small Business
  www.crashplan.com
 3. 1 000 dolárov mesačne
  • Priebežné zálohovanie
  • Prírastkové zálohovanie
  • Zálohovanie externej jednotky
  • Zálohovanie NAS
  • Neobmedzené zálohovanie
  • Verziovanie
  • Súkromné ​​šifrovanie
 4. Navštívte CrashPlan for BusinessCrashPlan for Business Review
 1. 4
 2. CarboniaKarbonitové logo
  www.carbonite.com
 3. 600 dolárov mesačne
  • Priebežné zálohovanie
  • Prírastkové zálohovanie
  • Zálohovanie externej jednotky
  • Zálohovanie NAS
  • Neobmedzené zálohovanie
  • Verziovanie
  • Súkromné ​​šifrovanie
 4. Navštívte recenzie CarboniteCarbonite
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me