Preskúmanie Keepit – aktualizované 2020

Keepit Review

Keepit je solídny poskytovateľ v mnohých ohľadoch, ale budete sa musieť vyrovnať s neohrabaným rozhraním. Prejdete to však a získate neobmedzených poskytovateľov záloh, ktorí s Linuxom hrajú dobre. Podrobnosti nájdete v našej úplnej recenzii Keepit.


Najlepšie online zálohové recenzie

Keepit je poskytovateľ zálohovania online so sídlom v Dánsku, ktorý podniká od roku 2007. Má dva produkty: Keepit a Keepit Classic. Prvá je zálohovacia služba typu cloud-to-cloud, ktorá zrkadlí súbory v balíkoch Office 365, G Suite a čoskoro Dropbox. Ten je podobný ako u bežných zálohovacích riešení, ako sú tie, ktoré nájdete v našom najlepšom online zozname záloh.

Keepit Classic dokáže zálohovať servery, nielen domáce počítače alebo notebooky. Keďže verzia cloud-to-cloud je vhodnejšia pre podniky, ktoré ukladajú obrovské množstvo údajov, táto recenzia sa zameria na Keepit Classic, ktorý je vhodný pre domácich používateľov..

Keepit Classic má veľa pozitív, ale sú tu aj vážne nevýhody. Ponúka neobmedzené zálohovanie pre lacné, podporuje všetky typy súborov, čo je zriedkavé, má 60-dňovú verziu a pracuje na niekoľkých linuxových distribúciách. Jeho rozhranie je však neohrabané a neexistuje žiadny webový klient ani mobilná aplikácia, ktorú môžete použiť, keď ste mimo svojho počítača..

Na rozdiel od iných riešení pre zálohovanie sú možnosti plánovania riedke. Ak narazíte na problém, budete musieť počkať na odpoveď od podpory, pretože web pomoci obsahuje niekoľko odpovedí a niektoré sú v dánčine. Zásady ochrany osobných údajov majú tiež svoj podiel problémov. Ak to znie ako veľa nevýhod, možno budete chcieť zvážiť inú službu z našich najlepších online zálohovacích recenzií.

Ak vás však stále zaujíma Keepit, držte sa nás pri podrobnejšom skúmaní tejto recenzie Keepit Classic.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Keepit

Vlastnosti

Pevné disky, či už interné alebo externé, nakoniec zlyhajú. Jediná vec, ktorá sa líši, je dĺžka času, ktorý vydrží. Externé disky môžu trvať dlhšie, pretože sa nepoužívajú rovnako ako interné disky, ale môžu sa tiež pokaziť, uviaznu v ohni alebo povodni alebo ich niekto môže ukradnúť.

Keepit Classic hovorí, že prihlásením na odber a zálohovaním údajov do cloudu sa tomu môžete vyhnúť a mať pokoj. Toto je realistický nárok, pretože hlavnou funkciou aplikácie Keepit Classic je jej neobmedzený priestor na zálohovanie, ktorý vám pomôže chrániť vaše údaje.

Môžete zálohovať súbory ľubovoľnej veľkosti a typu vrátane napríklad relácií Pro Tools a projektov Adobe Premiere Pro. Ak ste profesionál pracujúci so zriedkavými typmi súborov, je to kľúčová funkcia.

Po nahraní údajov do dátového centra Keepit sa replikuje do najmenej jedného ďalšieho dátového centra na samostatnom geografickom mieste. Ak omylom odstránite súbor alebo sa stanete obeťou ransomware a vaše súbory sú poškodené, môžete sa na obnovenie spoľahnúť na jeho 60-dňovú históriu zálohovania. Umožňuje obnoviť odstránené súbory alebo ich predchádzajúce verzie z posledných 60 dní.

Ďalšou zaujímavou funkciou pre podniky používajúce Windows je možnosť distribuovať Keepit svojim používateľom prostredníctvom nasadenia MSI. Ak potrebujete zálohovať a obnoviť celý systém, môžete, ale iba ak sa prihlásite na odber najdrahšieho plánu.

Ak vaše potreby bežia týmto smerom, ale potrebujete viac možností, vyskúšajte zálohovanie CloudBerry. Je vybavený funkciami a možnosťami, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si zálohu. Nezabúdajte však, že to môže byť pre bežných používateľov príliš veľa. Viac informácií o tom získate v našej recenzii CloudBerry Backup.

Plánovanie Keepit

Keepit Classic, na rozdiel od väčšiny riešení online zálohovania, nemá veľa možností plánovania zálohovania. Zálohovanie je štandardne nepretržité a inkrementálne, čo znamená, že po dokončení počiatočnej zálohy bude Keepit Classic prenášať iba zmenenú časť súboru, čo šetrí čas a šírku pásma..

Tento prístup sa nazýva kopírovanie na úrovni blokov.

Nemôžete nastaviť čas, kedy sa má záloha spustiť. Skôr sa spustí automaticky raz za deň. Môžete vybrať dni v týždni, ktoré chcete spustiť. To je riedke v porovnaní s inými službami. Keepit Classic tiež nemá kuriérsku doručovaciu službu, ktorá by bola užitočná pre veľké operácie obnovy.

IDrive má schopnú kuriérsku službu, ktorá vám umožňuje zálohovať alebo obnovovať súbory poštou. Nie je to zadarmo na obnovenie, ale je užitočné, ak potrebujete obnoviť veľa údajov. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii IDrive.

Keepit Classic používa 256 bitové súbory AES na kódovanie súborov, chýba mu však dvojfaktorové overenie. Viac sa dozviete v našej sekcii „Zabezpečenie“ nižšie. Ak sa chcete dozvedieť viac o funkciách zálohovania, službách a postupoch, obráťte sa na našu zálohovaciu knižnicu.

Prehľad funkcií Keepit

Logo Keepitwww.keepit.com

Začína sa od 454 dolárov mesačne pre 1 000 GBVšetkých plánov

zálohovanie

Plánovač zálohovania

Priebežné zálohovanie

Prírastkové zálohovanie

Zálohovanie založené na obrázku

Zálohovanie externej jednotky

Zálohovanie NAS

Zálohovanie servera

Hybridné zálohovanie

Zálohovanie mobilných zariadení

Neobmedzené zálohovanie

Neobmedzené zariadenia

Rýchlosť škrtenia

Kopírovanie súborov na úrovni bloku

Viacvláknové zálohovanie

obnoviť

Kuriérska služba obnovy

Prístup do prehliadača

Prístup k mobilnej aplikácii

Verziovanie

Zachovanie odstráneného súboru

zabezpečenia

Súkromné ​​šifrovanie

Šifrovanie v pokoji

Šifrovanie počas prepravy

Šifrovací protokol
256-bitový AES

Dvojfaktorové overenie

Vytvrdené dátové centrá

Nastavenia servera proxy

V súlade s HIPPA

podpora

Podpora 24/7

Podpora live chatu

Telefonická podpora

E-mailová podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

rôzne

Zdieľanie súborov

Synchronizácia zariadenia

Skúška zadarmo
30

stanovenie ceny

Cenová tabuľka na webe zobrazuje tri plány, ale neuvidíte každú dostupnú verziu, kým sa nedostanete na stránku pokladne.

Bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete, môžete platiť iba rok alebo dva roky. Nie je možné platiť mesačne. Bolo by pekné mať túto možnosť, aj keď je o niekoľko dolárov viac, pretože vám to zaručuje flexibilitu. Ak platíte jeden rok, nevzniká žiadna zľava, ale ak platíte dva roky, získate malú zľavu a dva mesiace zadarmo.

Predtým, ako sa rozhodnete prihlásiť sa na odber, môžete vyskúšať službu pomocou bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzie. Môžete vyskúšať plán Home Unlimited alebo Pro Desktop.

Funkcia Home Unlimited poskytuje neobmedzený priestor na zálohovanie za 4,95 dolárov mesačne alebo 59,40 dolárov ročne. Je to dosť dobré, ak chcete iba zálohovať osobný počítač.

Aplikácia Pro Desktop pridáva centrálne nástroje na konfiguráciu, nasadenie a tvorbu prehľadov, ktoré vám pomôžu spravovať obchodné počítače. Je to 179,40 dolárov ročne, čo klesá na 14,95 dolárov mesačne. Podporuje viacerých používateľov a môžete distribuovať licencie do svojich systémov, pridávať politiky zálohovania do jednotlivých počítačov alebo skupín a spravovať ich z ovládacieho panela..

Ďalší plán v rade je Pro Server, ktorý sa dodáva v niekoľkých verziách, počnúc serverom Pro Server 100.

Pro Server 100 ponúka 100 GB záložného priestoru pre váš server. Okrem funkcií v pláne Pro Desktop ponúka úplnú možnosť zálohovania a obnovy systému. Aby ste si mohli túto výhodu vychutnať a chrániť svoje servery, budete si musieť ročne vyslať statných 588 dolárov. Posledné verzie pridávajú viac miesta a zvyšujú cenu ešte viac. Verzia 500 GB je 2 028 dolárov ročne.

Ak potrebujete viac miesta, Keepit Classic vám umožní kúpiť viac. Ponuka je škálovateľná, čo znamená, že ak dosiahnete maximálnu kapacitu, Keepit Classic pridá priestor v prírastkoch 500 GB za ďalších 165 dolárov mesačne. 500 GB je 165 dolárov mesačne, 1 TB je 330 dolárov mesačne atď.

Pre domácich používateľov je karbonit najpriamejším konkurentom. Jeho základný plán tiež ponúka neobmedzené zálohovanie, ale je to 71,99 dolárov ročne oproti 59,50 USD pre Keepit Classic. Ostatné plány spoločnosti Carbonite sú však oveľa lepšie ako plány spoločnosti Keepit Classic a ponúkajú služby automatického zálohovania videa a obnovenia kuriérom. Ak to potrebujete, prečítajte si našu karbonitovú recenziu a získajte viac informácií.

Jednoduchosť použitia

Keď pristanete na webe Keepit, zobrazí sa vám Keepit, nie Keepit Classic. Ak sa chcete zaregistrovať v službe Keepit Classic, musíte kliknúť na odkaz v päte stránky. Ak chcete pridať tento zmätok, existuje domáca záložná verzia služby Keepit, ktorá neponúka bezplatnú skúšobnú verziu.

Po vstupe na stránku Keepit Classic sa môžete zaregistrovať na skúšku plánu Home Unlimited alebo Pro Desktop. Potom musíte stiahnuť klienta, ktorý pracuje na všetkých hlavných verziách Windows a MacOS, ako aj na verziách Debian a RedHat pre Linux. Ak máte inú verziu systému Linux, prečítajte si článok o najlepšom online zálohovaní pre systém Linux.

keepit-desktop-app

Aplikácia sa ľahko inštaluje. Postupujte podľa pokynov v inštalačnom programe a budete radi, keď budete postupovať. Po inštalácii sa zobrazí aplikácia Keepit Classic so štyrmi kartami v hornej časti, ktoré vám umožnia navigáciu. Dizajn je datovaný a aplikácia nie je taká intuitívna ako konkurencia niektorých konkurentov Keepit Classic..

Presun z karty na kartu niekedy vyžaduje niekoľko kliknutí, kým aplikácia odpovie. Navigácia a výber súborov je tiež pomalý a neohrabaný. Napríklad Zoolz Home Cloud Backup používa podobný prístup, ale strom priečinkov je jasnejší a výberové zobrazenie obsahuje dve okná, ktoré umožňujú jednoduchú navigáciu. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii Zoolz Home Cloud Backup.

Karty Keepit Classic však nie sú preplnené informáciami a zobrazujú iba to, čo potrebujete vedieť. Vďaka tomu a jeho jednoduchej štruktúre je klient ľahko použiteľný.

Na rozdiel od mnohých riešení aplikácia Keepit Classic nemá mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní zobraziť ukážky záložných súborov, keď ste mimo svojho počítača. Existujú však služby, ktorým to chýba, takže vynechanie prichádza ako malé prekvapenie.

Prekvapivejšie je, že Keepit Classic nemá webového klienta, ktorý by vám umožnil prístup k zálohe z iného počítača..

Zálohovanie súborov & obnovenie

Pri zálohovaní pomocou aplikácie Keepit Classic nebudete môcť vybrať priečinky alebo súbory na zálohovanie zo systému súborov. Namiesto toho dokončíte proces z aplikácie Keepit Classic.

keepit-zložka pre výber

Karta „nastavenia“ vám pomôže vybrať, čo chcete zálohovať. Jeho umiestnenie je však mätúce. Predvolené zobrazenie v ňom je jednoduché zobrazenie. Jednoduché zobrazenie predvolí niekoľko priečinkov. V systéme Windows sú to dokumenty, počítače, obľúbené položky a obrázky.

keepit pokročilá výber

Ak si chcete vybrať priečinky sami, musíte povoliť rozšírený režim kliknutím na odkaz „Rozšírené zobrazenie“ napravo. Výber konkrétnych súborov na zálohovanie prostredníctvom stromu namiesto systému súborov je dosť zlý, ale iba možnosť vybrať priečinky je horšia..

Po výbere priečinkov, ktoré chcete zálohovať, môžete vybrať, v ktoré dni sa má záloha spustiť. Nemôžete vybrať súbory, ale neobmedzujete sa iba na priečinky. Môžete vybrať všetko nad priečinkom v hierarchii súborov.

Táto možnosť, bez obmedzenia veľkosti alebo typu súboru, umožňuje bez problémov zálohovať celý pevný disk alebo dokonca ich súbor v konfigurácii RAID..

keepit-restore-tab

Ak chcete obnoviť svoje súbory, musíte kliknúť na záložku „obnoviť“. Ďalej musíte kliknúť na odkaz „zobraziť všetky zálohy“ alebo „obnoviť najnovšiu zálohu“. Predvolený cieľ obnovenia je „pracovná plocha“, ktorý môžete zmeniť kliknutím na „zmeniť cieľ“.

keepit-restore-súpravy

Odkaz „zobraziť všetky zálohy“ zobrazuje vaše sady zálohy. Zo záložnej sady môžete obnoviť všetko alebo ju prezerať. Ak sa rozhodnete túto možnosť vykonať, zobrazí sa stromová štruktúra, ktorá sa používa na vytváranie záloh.

keepit-restore-súbory

Odtiaľ môžete vybrať konkrétne súbory, ktoré chcete obnoviť. Vyberte súbory alebo priečinky, ktoré chcete obnoviť, a kliknite na „obnoviť“. Ak chcete zmeniť cieľ obnovenia, kliknite na odkaz „zmeniť cieľ“ pod hierarchiou priečinkov.

Nakoniec, ak chcete načítať niečo, čo bolo zahrnuté v poslednej zálohe, stačí kliknúť na „obnoviť najnovšiu zálohu“ a proces obnovenia obnoví iba tie súbory.

rýchlosť

Počiatočné zálohy môžu trvať dlho, a to je ešte pravdepodobnejšie, keď môžete zálohovať neobmedzené údaje, ako môžete pomocou Keepit Classic. Ako dlho to trvá, záleží na mnohých faktoroch, ale medzi ne patrí predovšetkým vaša šírka pásma pripojenia a miera vašej blízkosti k jednému z dátových centier Keepit. Sú v Dánsku, USA a Austrálii.

Neexistuje spôsob, ako zrýchliť svoje rýchlosti, ak si Keepit Classic stiahne príliš veľa zo svojej šírky pásma a nie je možné zvýšiť počet záložných vlákien..

Na testovanie rýchlostí Keepit Classic sme použili 1 GB priečinok so zipsom. Testy sme vykonali pomocou pripojenia Wi-Fi v srbskom Belehrade, ktoré malo rýchlosť prenosu 6 megabitov za sekundu a rýchlosť sťahovania 100 Mb / s. Pri týchto rýchlostiach sme vypočítali, že načítanie nášho testovacieho priečinka by malo trvať asi 21 minút a jeho prevzatie bez režijných nákladov niečo cez minútu.

Rýchlosť nahrávania bola vynikajúca, pretože bola v priemere 28 minút a 55 sekúnd. Pre porovnanie, veľa služieb trvá takmer hodinu, kým sa záloha nášho testovacieho priečinka zálohuje rovnakou rýchlosťou. Aby sme to vyvážili, rýchlosť sťahovania bola hrozná. Čas potrebný na stiahnutie v priemere 23 minút a 23 sekúnd, keď väčšina služieb trvá asi dve minúty.

Prvý pokus: Druhý pokus: Priemer:
Čas odovzdania:00:28:3200:29:1800:28:55
Čas sťahovania:00:22:1300:24:3300:23:23

zabezpečenia

keepit zabezpečenia

Informácie o bezpečnostných postupoch spoločnosti Keepit sú zriedkavé. Vieme, že Keepit Classic používa 256-bitové šifrovanie AES a umožňuje vám ponechať si kópiu svojho kľúča. Pretože si uchovávate iba jednu kópiu, a nie jedinú kópiu, služba nie je úplná. S tým súvisí aj sporná klauzula v politike ochrany osobných údajov. Viac sa o tom dočítate v nasledujúcej časti.

Silné šifrovanie pomôže chrániť vaše súbory, ale nerobí nič pre poverenia vášho účtu. Dvojfaktorové overenie síce áno, ale Keepit Classic ho nemá. Z tohto dôvodu by ste sa mali vyhnúť vytváraniu slabého hesla, ktoré by bolo ľahkou korisťou pre útoky hrubou silou. Informácie o tom, ako vytvoriť silné heslo, nájdete v našom sprievodcovi.

Keepit Classic používa protokol TLS na zabezpečenie vašich súborov v tranzite. Vďaka tomu si môžete byť istí, že útoky typu človek v strede nebudú schopné zachytiť vaše súbory.

súkromia

Osobné informácie, ktoré poskytnete službe Keepit, nie sú šifrované, takže vašou jedinou ochranou sú prísne zásady ochrany osobných údajov. Ponorili sme sa do toho, aby sme videli, aká je silná. Prvá vec, ktorú sme si všimli, bol dátum 18. február 2008, čo nebolo povzbudivé. Odvtedy sa pravidlo stalo neplatným a nespomína nič o všeobecnom nariadení o ochrane údajov.

GDPR je nariadenie, ktoré chráni súkromie občanov EÚ a nadobudlo účinnosť 25. mája 2018. Viac informácií o ňom nájdete v našej príručke GDPR..

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Keepit sa nečítajú ako niektoré z lepších pravidiel, ktoré sme si prečítali. Nie je to také jasné a obsahuje klauzuly, ktoré vás nútia poškriabať hlavu. Vezmite si napríklad nasledujúcu.

„KEEPIT je oprávnený využívať externých dodávateľov rôznych služieb, ktorí si vyžadujú riadne informácie o zákazníkoch, aby mohli riadne vykonávať službu. Všetci dodávatelia KEEPITu sú povinní vymazať všetky informácie po dokončení dodávky. KEEPIT sa zrieka zodpovednosti za porušenie tohto vzťahu jednotlivým dodávateľom. “

Je pekné, že externí dodávatelia musia údaje vymazať, ale neexistuje žiadna záruka, že tak urobia. Navyše nevieme, ktorí externí dodávatelia alebo dokonca aké služby s Keepit pracujú.

Keepit a tretie strany

Existuje aj doložka, ktorá chráni práva tretích strán pred používateľmi. “ Zdá sa, že tretie strany majú väčšiu ochranu ako používatelia.

„Zákazník je zodpovedný za zaistenie toho, aby údaje o zákazníkoch neporušovali práva tretích strán. Ak existuje právny nárok proti zákazníkovi alebo spoločnosti KEEPIT, ktorý tvrdí, že služby spoločnosti KEEPIT porušujú práva tretích strán, spoločnosť KEEPIT je oprávnená podľa vlastného výberu zmeniť (I) svoje služby tak, aby prestali porušovať alebo (II) ukončiť túto dohodu v úplne alebo čiastočne bez ďalšej zodpovednosti za KEEPIT. “

Keepit musí s informáciami používateľov zaobchádzať v súlade s platnými zákonmi o osobných údajoch.

„KEEPIT podpisom predplatného zaregistruje informácie o zákazníkovi konkrétne meno, adresu a e-mail v databáze zákazníkov spoločnosti KEEPIT. Nakladanie s týmito informáciami zo strany KEEPIT-u podlieha a bude v súlade so zákonom o zaobchádzaní s osobnými údajmi. “

Kupodivu je zákazník povinný informovať spoločnosť Keepit o zmenách v e-mailovej adrese, čo má zmysel, ale aj o zmenách ich bydliska. Ak tak neurobia, Keepit môže svoje služby stiahnuť. Užívatelia sú navyše zodpovední za údaje uchovávané spoločnosťou Keepit.

„Zákazník sa rozhodne a je zodpovedný za osobné údaje a údaje zaznamenané v predplatnom zákazníka a za spôsob ich použitia. KEEPIT spravuje tieto osobné údaje predovšetkým podľa pokynov zákazníka. “

Užívatelia musia dať Keepit písomné oznámenie, ak údaje, ktoré poskytujú, podliehajú zákonu.

„Ak existujú údaje, ktoré podliehajú zákonu o zaobchádzaní s osobnými údajmi na serveroch KEEPIT, musí zákazník o tom písomne ​​informovať KEEPIT ao zákone o zaobchádzaní s osobnými údajmi, článok 41 ods. 3-5 sa vzťahuje na zaobchádzanie s osobnými údajmi spoločnosťou KEEPIT. “

Navyše Keepit nenesie zodpovednosť za záležitosti týkajúce sa zákonov o spracovaní osobných údajov a údajov používateľa.

„KEEPIT je vo všetkých aspektoch zodpovedný za všetky záležitosti, na ktoré sa vzťahuje zákon o spracovaní osobných údajov v súvislosti so spracovanými údajmi zákazníka. Zákazník je povinný odškodniť KEEPIT za akékoľvek nároky vyplývajúce zo zákona o spracovaní osobných údajov, druhej úpravy osobných údajov alebo inej verejnej regulácie v tejto súvislosti. “

Ako sme povedali, nulová znalosť je skvelým plusom pre každú službu, ktorá si chce zaistiť súkromie svojich používateľov. Služba Keepit vám umožňuje ponechať si súkromný kľúč, zdá sa však, že k nemu má prístup aj z dôvodu potreby pokračovať v prevádzke a zachovať bezpečnosť.

„KEEPIT si vyhradzuje právo získať prístup k uloženým údajom zákazníka do tej miery, do akej je po operácii a / alebo bezpečnostnej situácii KEEPIT potrebný najlepší odhad KEEPITu. KEEPIT a jeho zamestnanci v tejto súvislosti podliehajú dôvernosti a informujú zákazníka, že KEEPIT mal prístup k uloženým údajom. “

Ak sa chcete ubezpečiť, že nikto nemôže prehľadávať vaše súbory, možno budete chcieť vyhnúť službe Keepit a získať viac informácií o našich najlepších cloudových službách s nulovými znalosťami..

Na druhej strane, Keepit odstráni všetky vaše údaje do 30 dní od ukončenia vášho prihlásenia na odber.

podpora

keepit-support-site

Keepit má vyhľadávaciu webovú stránku podpory, ktorá funguje so všetkými produktmi Keepit vrátane Keepit Classic. Výsledky sú oddelené podľa produktu, takže pri hľadaní riešenia si môžete vybrať medzi nimi a zobraziť riešenia pre každý z nich. Lepším prístupom by bolo vybrať produkt na zobrazenie najbežnejších problémov a potom v prípade potreby vykonať vyhľadávanie

Existuje niekoľko článkov pre Keepit Classic a väčšina z nich je v dánčine, hoci webová stránka je v angličtine. Fóra sú k dispozícii, ale nebudú im veľmi nápomocné, pretože nie sú aktívne.

Môžete poslať žiadosť e-mailom a dostať odpoveď do 24 hodín. Vystrelili sme niekoľko otázok, ale dostali sme iba odpoveď na jednu. Bolo to tiež napäté a poskytovalo iba obmedzené informácie. Existuje aj možnosť rozhovoru, ale keď sme to počas pracovného dňa vyskúšali, tím podpory rozhovorov uviedol, že je offline.

Verdikt

Keepit Classic je vynikajúca služba, ak nezohľadníte svoje chyby, ako sú jej útržkovité pravidlá ochrany osobných údajov, článok o nedostatku podpory na webových stránkach pomoci, neohrabaný a zastaraný klient pre stolné počítače a nedostatok webového klienta. Desktopový klient má navyše niekoľko možností plánovania a mobilná aplikácia úplne chýba.

Ak prekonáte tieto chyby, zistíte, že Keepit Classic poskytuje neobmedzený priestor na zálohovanie lacných, podporuje všetky typy súborov a umožňuje vám vychutnať si 60-dňové zálohovanie verzií. Na rozdiel od mnohých služieb funguje aj na Linuxe. Či už to bude stačiť na zváženie prihlásenia na odber, záleží na vašich potrebách.

Čo si myslíš o Keepit Classic? Je neobmedzené zálohovanie dostatočne lacné na to, aby sa nezabúdali na jeho nedostatky? Ak nie, aké ďalšie služby zvažujete? Povedzte nám v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map