IDrive Review – Aktualizované 2020

IDrive Review

IDrive sa vďaka svojim mnohým funkciám, slušnému určovaniu cien a použiteľnosti radí medzi najlepších poskytovateľov zálohovania online. Čitatelia však zaznamenali určité problémy týkajúce sa rýchlosti a neexistujú žiadne mesačné plány. Prečítajte si našu úplnú recenziu IDrive a zistite, či je to pre vás.


Slider1

Slider2

Slider3

Slider4

Slider5

Slider6

predchádzajúca

Ďalšie

IDrive je softvér na zálohovanie v cloude, ktorý poskytuje celý rad funkcií, čo sa týka samotného procesu zálohovania, ako aj neobvyklých funkcií, ako je synchronizácia cloudu a zdieľanie súborov.. 

Nie je ani zlé hovoriť o súkromí a bezpečnosti služby, čo prispieva k dobre zaoblenému produktu. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti o tom, prečo sa nám to páči, pokračujte v posúvaní a prečítajte si našu úplnú recenziu IDrive.

Okrem toho, že samotný proces zálohovania je bohatý na funkcie, služba robí dobrú prácu pri ochrane vašich údajov pred náhodnou stratou a úmyselným snoopingom. Jeho cenové plány sú tiež primerané, dokonca ponúkajú úplne bezplatný plán bez časového obmedzenia, ale bohužiaľ žiadne neobmedzené plány. Zákaznícky servis je tiež vynikajúci a prenosové rýchlosti sú slušné, ale mohli by byť lepšie.

Keď prejdeme jednotlivými časťami prehľadu, všetko toto prelomíme, takže čítajte ďalej, ak to znie ako balík, o ktorý by ste mali záujem. Ak však nedostatok neobmedzených a mesačných plánov predstavuje pre vás riešenie problémov. , prejdite na náš zoznam najlepších online služieb zálohovania a nájdite nejaké alternatívy.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre IDrive

Vlastnosti

IDrive je neuveriteľne bohatá služba a dokáže zaškrtnúť všetky políčka v zozname funkcií, ktoré by sme radi videli v riešení cloudovej zálohy. V skutočnosti dokonca obsahuje možnosti synchronizácie a zdieľania, ktoré jej umožňujú konkurovať nielen iným zálohovacím službám, ale aj riešeniam cloudových úložísk, ako je Dropbox..

Desktop klient je k dispozícii v operačných systémoch Windows a Mac, ale nie v systéme Linux. Aj keď túto službu môžete stále používať na počítači so systémom Linux pomocou webového klienta, mali by ste sa pozrieť na náš zoznam najlepších cloudových záloh pre Linux, aby ste našli službu, ktorá ponúka špecializovaného desktopového klienta pre operačný systém..

Čo sa týka samotných funkcií zálohovania, IDrive podporuje zálohovanie založené na obrázkoch, NAS, mobilných zariadeniach, externých pevných diskoch a hybridných zálohách, ktoré je možné vykonávať nepretržite alebo podľa plánu. Tieto funkcie podrobnejšie rozoberieme v sekcii zálohovania a obnovy súborov ďalej, takže sa teraz pozrieme na to, čo ešte IDrive môže ponúknuť..

Ak sa súbor alebo priečinok odstráni, zostane v archíve IDrive, kým ho manuálne neodstránite, čím sa zabezpečí, že sa pri náhode nestratí nič. To isté platí pre predchádzajúce verzie súborov, čo uľahčuje vrátenie všetkých vykonaných zmien.

IDrive-Trash

IDrive tiež ponúka mobilné aplikácie pre Android aj iOS. Na rozdiel od iných služieb, ako je napríklad SpiderOak ONE, vám tieto aplikácie umožňujú vykonávať zálohy mobilného zariadenia, a nie iba pôsobiť ako portál správy zálohovaných údajov z počítača..

Ak je pre vás zálohovanie vašich fotiek dôležité, mali by ste mať k dispozícii funkciu časovej osi spoločnosti IDrive, ktorá je prístupná z webového klienta a mobilných aplikácií a poskytuje vám určitý druh galerijného zobrazenia vašich fotografií pre ľahšie prezeranie..

IDrive-Timeline

Funkcie synchronizácie a zdieľania IDrive

Niečo, čo skutočne odlišuje IDrive od väčšiny konkurencie, je zahrnutie toho, čo sa bežne považuje za funkcie cloudového úložiska. 

Môžete nastaviť synchronizačné priečinky, ktoré automaticky synchronizujú ich obsah medzi zariadeniami, čo tiež efektívne zdvojnásobuje úložný priestor, pretože naplnenie tohto priečinka nejde do záložného úložiska. To znamená, že IDrive môžete používať ako alternatívu k aplikáciám, ako sú Disk Google alebo pCloud, okrem svojej funkcie ako online zálohovacej služby..

Nastavenie priečinka je veľmi jednoduchý postup a po jeho nastavení ho môžete presunúť kamkoľvek budete chcieť, ako aj povoliť selektívnu synchronizáciu, aby ste zabránili synchronizácii určitých súborov alebo priečinkov s konkrétnymi zariadeniami. Na rozdiel od napríklad SpiderOak ONE, ktorý ponúka rovnakú funkčnosť, priečinok nemusí byť súčasťou bežnej zálohy.

IDrive-Move-Sync zložka

Ak chcete získať prístup k funkcii zdieľania, musíte použiť webového klienta IDrive. Nezahrnutie tejto položky do aplikácie pre stolné počítače sa javí ako zvláštna voľba, ale bez ohľadu na to sa webový klient ľahko používa a poskytuje aj prehľad všetkých svojich zariadení. Ak chcete zdieľať súbor alebo priečinok, stačí vybrať položku vo webovom klientovi, kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a vyberte príkaz „zdieľať“.

IDrive-Share

Otvorí sa dialógové okno, v ktorom môžete zadať e-mailovú adresu osoby alebo osôb, s ktorými chcete zdieľať, ako aj nastaviť ich prístupové práva, ktoré príjemcovi umožnia súbor zobraziť alebo upraviť. Odkaz bohužiaľ nemôžete jednoducho skopírovať, čo znamená, že musíte poslať pozvánku na zdieľanie e-mailom.

stanovenie ceny

IDrive ponúka širokú škálu plánov, hoci väčšina z nich je určená pre podnikových používateľov. Máte k dispozícii veľké množstvo úložného priestoru, ako aj neobmedzené zariadenia so všetkými plánmi. K dispozícii je dokonca aj úplne bezplatný základný plán bez časového obmedzenia..

Najlacnejší osobný plán vám poskytuje úložný limit 2 TB za cenu 69,50 dolárov za rok, čo je celkom rozumné. 

Ostatné služby ako Backblaze (prečítajte si našu Backblaze recenziu) a Carbonite ponúkajú neobmedzené úložisko av prípade Backblaze je cena v skutočnosti o niečo nižšia (60 dolárov ročne) ako najlacnejší plán spoločnosti IDrive. Ak vám nestačí dva alebo päť terabajtov, pozrite si náš zoznam najlepších neobmedzených služieb zálohovania v cloude alebo sa obráťte na naše porovnanie Carbonite vs. Backblaze.

Bohužiaľ neexistuje žiadny plán, ktorý by vám umožnil platiť mesačne, takže jedinou možnosťou je zaplatiť celý rok vopred. Toto je trochu nevýhoda, najmä ak nie ste presvedčení, že sa budete chcieť držať tejto služby tak dlho. Našťastie je tu však základný bezplatný program, ktorý sa dodáva s 5 GB úložného priestoru, ktorý vám umožňuje dôkladne ho otestovať pred potvrdením celého roka.

Na rozdiel od iných služieb s bezplatnou skúšobnou verziou nie je základný účet časovo obmedzený, takže ak potrebujete zálohovať iba malé množstvo údajov, môžete tak urobiť natrvalo, úplne zadarmo. IDrive je v súčasnosti v predaji a ponúka svoje osobné plány 2TB a 5TB za 52,12 dolárov a 74,62 dolárov pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú v prvom roku..

Bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete, môžete zálohovať neobmedzený počet zariadení pomocou jedného účtu, či už ide o stolné počítače, tablety alebo smartfóny. Všetky platené osobné programy vám tiež dávajú jednu rýchlu zálohu IDrive ročne, pričom náklady na obnovenie stojí 99,50 dolárov za požiadavku plus dodatočné prepravné poplatky pre zákazníkov mimo USA..

IDrive-iDrive-Express-Policy

Jednoduchosť použitia

Rozhranie IDrive predstavuje čistý vzhľad a dá sa ľahko omotať okolo hlavy. Všetko, čo potrebujete, je ľahko dostupné v hlavnej ponuke klienta. Webové rozhranie aj mobilná aplikácia sú podobne dobre navrhnuté a ľahko sa s nimi pracuje.

Desktop klient je rozdelený do šiestich hlavných oblastí, všetky umiestnené v hlavnom menu na ľavej strane okna. Sú to: „záloha“, „obnova“, „plánovač“, „synchronizácia“, „záloha servera“ a „nastavenia“.

Na karte „záloha“ si môžete vybrať, ktoré súbory alebo priečinky sa majú zálohovať, zobraziť priebeh zálohy počas jej prebiehania a prepínať medzi zálohovaním na váš účet IDrive alebo na miestne zariadenie..

IDrive-Server-Backup-Tab

Karta „obnoviť“ vám poskytuje prehľad o všetkých vašich zariadeniach a súboroch, ktoré ste za nich zálohovali. Tu môžete vybrať priečinky zo zariadenia, ktoré chcete stiahnuť alebo obnoviť – do nového alebo pôvodného umiestnenia – a tiež odstrániť zálohované údaje..

IDrive-Obnova-Tab

Môžete tiež použiť funkciu „snímky“ na vyhľadanie súborov zálohovaných pred určitým dátumom a kliknutím na „zobraziť odpadky“ vyhľadať odstránené položky.

IDrive-Snapshots

Na karte „Plánovač“ nájdete ovládacie prvky pre automatické zálohovanie. Môžete nastaviť denný rozvrh alebo vybrať konkrétne dni, v ktorých sa má záloha vykonať.

IDrive-Scheduler-Tab

Karta „synchronizácia“ vám poskytuje jednoduchý prehľad o synchronizovanom priečinku, ktorý pozostáva z odkazu na samotný priečinok a tlačidla na jeho presun na nové miesto..

IDrive-Sync-Tab

Karta „záloha servera“ pravdepodobne nebude mať veľký význam pre väčšinu používateľov, ale tu si môžete vybrať rôzne typy serverov, ktoré sa majú zálohovať, vrátane MS SQL, Oracle, Exchange a ďalších. Kliknutím na „záloha“ alebo „obnoviť“ na jednom z nich sa zobrazí dialógové okno prihlásenia pre samotný server pred začatím operácie.

IDrive-Server-Backup-Prompt

Nakoniec v časti „nastavenia“ môžete zapnúť nepretržité zálohovanie, škrtenie CPU alebo údajov a upravovať ďalšie nastavenia, ako sú upozornenia a vylúčenia súborov..

IDrive-Nastavenie-Tab

IDrive Mobile App a Web Client

IDrive je tiež športovým vynikajúcim webovým klientom, ktorý vám umožňuje vykonávať všetky rovnaké úlohy, aké má jeho desktopová verzia. Vstupom na palubnú dosku získate hĺbkovú kontrolu nad každým zariadením, dokonca vám umožní vzdialene iniciovať zálohovanie alebo obnovenie..

IDrive-Web-Dashboard

Pokiaľ ide o mobilnú aplikáciu, jej hlavným účelom je pomôcť vám používať IDrive na zálohovanie videí a fotografií uložených v telefóne a tablete. Hlavná obrazovka aplikácie poskytuje prehľad všetkých vašich fotografií, ktoré ešte nemáte zálohovať, a tlačidlo zálohovania, ktoré ich rýchlo prenesie do úložného priestoru IDrive..

IDrive-Mobile App

Funkcia časovej osi pre fotografie a videá je tiež prístupná z mobilnej aplikácie, ako aj zo všetkých synchronizovaných priečinkov. Karta Prístup a obnovenie zobrazuje všetky vaše zariadenia, na ktoré potom môžete kliknúť a zobraziť a stiahnuť všetky údaje zálohované do uvedených zariadení..

IDrive-Mobile Obnovenie

Nakoniec môžete tiež pomocou tejto aplikácie spravovať všetky priečinky, ktoré zdieľate s ostatnými, a priečinky, ktoré s vami zdieľajú.

Zálohovanie súborov & obnovenie

IDrive prichádza s neuveriteľne bohatou sadou funkcií, pokiaľ ide o hlavný účel zálohovania vašich zariadení do cloudu. Dáta je možné zálohovať buď ako jednotlivé súbory alebo priečinky, alebo ako úplný obraz pevného disku. Môžete zálohovať neobmedzený počet stolových počítačov, mobilných zariadení a serverov lokálne, v cloude alebo ako hybrid oboch.

Po úvodnom prihlásení do systému IDrive klient automaticky obsahuje niekoľko priečinkov na zálohovanie vrátane priečinkov „dokumenty“, „hudba“, „videá“, „obrázky“ a „desktop“.. 

Potom sa môžete rozhodnúť odstrániť tieto priečinky a pridať ďalšie priečinky manuálne kliknutím na tlačidlo „zmeniť …“ na karte „záloha“. Ak chcete vykonať neplánovanú zálohu, môžete jednoducho kliknúť na tlačidlo „záloha teraz“ na tej istej karte.

IDrive-Change-Backup

IDrive podporuje aj viacvláknové aj blokové prenosy. Prvý znamená, že IDrive dokáže prenášať viac súborov naraz, čo výrazne zvyšuje rýchlosť prenosu na úkor vyššieho zaťaženia procesora. Medzitým algoritmus na úrovni blokov zvyšuje rýchlosť následných záloh a ukladá údaje skenovaním každého súboru a odovzdávaním iba modifikovaných častí..

Načasovanie plánu zálohovania môžete zvoliť v časti „plánovač“ klienta IDrive, ktorý môže byť hodinový alebo denný. Ak je počítač vypnutý a chýba mu nahrávanie, môžete IDrive povedať, aby sa automaticky spustil nahrávanie, keď sa zariadenie zapne, a aby ste mu mohli poslať e-mail, keď bude so zálohou úspešný alebo zlyhá.

Môžete tiež zapnúť „nepretržitú ochranu údajov“ v ponuke „nastavenia“, vďaka ktorej budú súbory menšie ako 500 MB nepretržite zálohované vždy, keď sa v nich vykonajú zmeny. IDrive vás upozorňuje, že nejde o náhradu za plánovanú zálohu, pretože táto funkcia bude ignorovať väčšie súbory a zmeny..

IDrive-Continuous-Protection

Okrem bežného spôsobu zálohovania môžete tiež vytvoriť klon svojho pevného disku kliknutím na tlačidlo „Záloha obrazu disku“ na klientskom počítači. To je možné urobiť buď pre celý systém alebo len pre jednu jednotku a v závislosti od veľkosti môže trvať niekoľko dní alebo dokonca týždňov, kým sa dokončí.

IDrive-DiskImage

IDrive Express

Na riešenie extrémne dlhých časov nahrávania ponúka IDrive službu s názvom IDrive Express. To zahŕňa vykonanie lokálnej zálohy pomocou IDrive pred fyzickým odoslaním jednotky obsahujúcej uvedenú zálohu do spoločnosti. 

Ak má váš systém niekoľko terabajtov a nemáte najrýchlejšie pripojenie k internetu – alebo ešte horšie, vaše pripojenie je obmedzené – potom to môže zachrániť život, najmä pri počiatočnej zálohe.

IDrive Mobile

Ako už bolo uvedené, vaše mobilné zariadenia môžete zálohovať pomocou aplikácií pre Android a iOS. Pre zariadenia so systémom iOS to znamená, že vaše kontakty, fotografie, videá a kalendár, zatiaľ čo verzia systému Android vám tiež umožňuje zálohovať hudbu, textové správy, históriu hovorov a akékoľvek iné súbory uložené v zariadení..

Servery je možné zálohovať aj pomocou IDrive a zadaním klientskej časti „záloha servera“ uvidíte množstvo rôznych možností vrátane najpopulárnejších architektúr serverov, či už ide o VMware, Oracle alebo MS SQL..

IDrive-Server-Backup-Tab

Pri obnove súborov máte možnosť stiahnuť do konkrétneho priečinka alebo obnoviť pôvodné umiestnenie. Jednoducho prejdite na kartu „obnoviť“, v dolnej časti okna vyberte miesto obnovenia a spustite proces kliknutím na tlačidlo „obnoviť teraz“..

IDrive-Obnovenie Umiestnenie

rýchlosť

Rýchlosť je kritickým prvkom online zálohovacej služby. Často budete musieť odovzdať veľké množstvo údajov, najmä ak vykonávate zálohu založenú na obrázkoch, pretože to klonuje celý váš pevný disk a ak je služba pomalá, môže to trvať niekoľko dní alebo týždňov. IDrive je v tejto oblasti dosť dobrý, športové primerane – aj keď nie dokonalé – rýchlosti nahrávania a sťahovania.

IDrive-Záznamy

Aby sme otestovali rýchlosť IDrive, nahrali sme a stiahli 3,51 GB priečinok plný rôznych typov súborov, vrátane obrázkov, videa a textu. Naše pripojenie na test má rýchlosť sťahovania a nahrávania približne 20 Mb / s a ​​10 Mb / s, hoci presné rýchlosti v ktoromkoľvek danom okamihu sú vo všeobecnosti závislé od zaťaženia siete.. 

V ideálnom prípade s týmto pripojením by sťahovanie malo trvať asi 30 minút a nahrávanie približne hodinu. Realistickejšie však bude pravdepodobne trvať asi hodinu a pol a tri hodiny. Ak však IDrive komprimuje súbory v úložisku, sťahovanie by mohlo byť oveľa rýchlejšie.

Prvý pokus: Druhý pokus: Priemer:
Čas odovzdania02:54:4303:52:0003:23:21
Čas sťahovania02:33:5502:57:2002:45:37

Ako vidíte, tieto výsledky sú v poriadku, aj keď nie sú úžasné. Miera nahrávania sa týka toho, čo sme očakávali. Boli by sme však radi, keby sme mali rýchlejšie sťahovanie, najmä v porovnaní so službami, ako je SpiderOak ONE, ktorý komprimuje vaše súbory, aby výrazne zrýchlil sťahovanie..

Keď sa dátové centrá IDrive nachádzajú v USA, možno budete mať lepšie výsledky pre pripojenia pochádzajúce zo Severnej Ameriky.. 

Jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že ak vaše pripojenie poklesne v polovici zálohy, klient desktopu IDrive má problém s opätovným pripojením a obnovením zálohy. Testovali sme to a poskytli IDrive viac ako 20 pokusov o opätovné pripojenie, ale nakoniec nám tento scenár prinútil zastaviť zálohovanie a reštartovať ho, aby sa dokončil.

IDrive-Nepodarilo-Backup

zabezpečenia

IDrive má vynikajúcu bezpečnosť so silným šifrovaním. Či už ide o fyzickú bezpečnosť svojich dátových centier v prípade vniknutia alebo živelnej pohromy, alebo o zabezpečenie siete, aby sa zabránilo narušeniu údajov a hackerom, IDrive prechádza dlhú cestu, aby zabezpečil bezpečnosť vašich údajov.

Vaše dáta sú chránené v kľude aj počas prepravy šifrovaním AES-256 bit, čo, pokiaľ vie niekto, je nerozbitné, pokiaľ nemáte superpočítač a pár miliárd rokov, aby ste ich mohli prelomiť. Aj keď tu nebudeme tráviť čas podrobne o tom, ako šifrovací algoritmus funguje, môžete sa pozrieť na náš popis šifrovania, ak sa chcete dozvedieť viac.

IDrive-Encryption-Setup

V predvolenom nastavení IDrive drží váš šifrovací kľúč, ale ponúka sa vám možnosť vytvoriť súkromný kľúč počas registrácie. IDrive vás však upozorňuje, že týmto zakážete funkcie zdieľania opísané vyššie v tomto článku. Môžete tiež povoliť dvojfaktorové overenie pre vyššiu úroveň bezpečnosti.

Pokiaľ ide o bezpečnosť fyzického dátového centra, IDrive využíva vyvýšené podlahy a seizmicky spevnené stojany na ochranu pred zemetrasením, systémy na reguláciu teploty so samostatnými chladiacimi zónami na zabránenie prehriatia a najmodernejšie systémy na detekciu dymu a potlačenie požiaru na zabezpečenie vašich údaje v prípade požiaru.

IDrive-Data-Center-Security

Vzhľadom na to, že vaše údaje sú šifrované pomocou AES-256, najväčším rizikom pre vaše súbory je krádež a sociálne inžinierstvo. IDrive proti tomu chráni implementáciou pohybových senzorov, zabezpečeného prístupu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, alarmov o narušení bezpečnosti a zaistení, že nedôjde k neoprávnenému prístupu na servery.

Pokiaľ ide o sieťové veci, IDrive vykonáva pravidelné kontroly svojej infraštruktúry tretími stranami, aby zabezpečil, že neexistujú žiadne známe zraniteľné miesta..

súkromia

IDrive poskytuje nielen vynikajúcu bezpečnosť, ale venuje sa aj ochrane osobných údajov používateľov. Vďaka vynikajúcej politike ochrany osobných údajov, súkromnému šifrovaniu a súladu s GDPR a HIPAA sa v tejto oblasti sťažuje len veľmi málo..

IDrive, podobne ako väčšina firiem podnikajúcich v oblasti zálohovania v cloude, zbiera niektoré osobné informácie o svojich používateľoch. Patria sem vaše meno a priezvisko, platobné údaje, ako aj e-mailové a fyzické adresy. Toto všetko je celkom štandardné a spoločnosť IDrive tvrdí, že nikdy nebude zdieľať tieto informácie s tretími stranami bez výslovného súhlasu používateľa.

IDrive-Privacy-Policy

Spoločnosť IDrive si však vyhradzuje právo použiť uvedené informácie na internú analýzu a zlepšenie svojich služieb, ako aj na ich zdieľanie s dôveryhodnými tretími stranami, ktoré spolupracujú so spoločnosťou IDrive pri poskytovaní jej služieb..

Ďalšou dôležitou výzvou pre túto politiku je, ak sú orgány IDrive prinútené orgánmi činnými v trestnom konaní alebo miestnymi orgánmi zverejniť vaše informácie. Môže to byť zlá správa, pretože dátové centrá sa nachádzajú v USA, v krajine, ktorá je neslávne známa zlými zákonmi o digitálnom súkromí a ochotou implementovať riskantné programy a zákony, ako napríklad Patriot Act alebo PRISM..

Našťastie, ak povolíte pri registrácii súkromný šifrovací kľúč, IDrive nebude môcť zverejniť vaše zálohované údaje s kýmkoľvek, dokonca ani s autoritami, pretože iba vy máte kľúč potrebný na dešifrovanie vašich údajov. Preto za predpokladu, že počas registrácie vyberiete správnu možnosť, IDrive je služba s nulovými znalosťami.

podpora

O zákazníckom servise spoločnosti IDrive nie je nič zlé, pretože dokáže poskytnúť všetko, čo potrebujete, pokiaľ ide o podporu. Ak potrebujete pomoc s produktom spoločnosti IDrive, máte k dispozícii niekoľko spôsobov, ako ju získať, od telefonickej podpory po rozsiahlu stránku s častými otázkami..

Najprv je na webovej stránke spoločnosti k dispozícii rozsiahla sekcia FAQ, ktorá obsahuje odpovede na najčastejšie otázky, usporiadaná do kategórií pre ľahšiu navigáciu..

IDrive-FAQ-Page

Ak tam nenájdete to, čo hľadáte, ďalším krokom by bolo priame kontaktovanie oddelenia podpory IDrive. Oddelenie podpory je otvorené od 6:00 do 23:30. PST a dostanete sa k nemu prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu. 

Možnosti telefónu a rozhovoru sú samozrejme najrýchlejšie. Aj keď je chat otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni, telefonická podpora je k dispozícii iba počas otváracích hodín, čo môže byť podľa vášho časového pásma problematické..

IDrive-Contact-Support

Formulár žiadosti o podporu je pomerne podrobný a vyžaduje, aby ste zadali svoje používateľské meno a e-mailovú adresu, ako aj aké operačné systémy a webové prehliadače, ktoré momentálne používate. Aby sme skontrolovali reakciu, poslali sme žiadosť o podporu a dostali sme odpoveď do jedného dňa, čo je naozaj všetko, o čo môžete požiadať.

Verdikt

Týmto sa uzatvára naša kontrola IDrive. Celkovo vzaté, ide o vynikajúcu službu s bohatými funkciami – z hľadiska zálohovania v cloude aj úložiska v cloude – s vynikajúcou ochranou súkromia, bezpečnosti a podpory zákazníkov. Rýchlosti nahrávania a sťahovania sú slušné, aj keď existuje niekoľko problémov, pokiaľ ide o nestabilné pripojenia.

Plány spoločnosti IDrive sú cenovo dostupné za to, čo dostávate, ale bohužiaľ neexistujú žiadne neobmedzené plány. Toto však nie je veľký problém, pretože vo všetkých plánoch máte k dispozícii veľké množstvo úložného priestoru. Ak na IDrive nie ste úplne predaný alebo ak potrebujete službu s neobmedzeným úložným priestorom, prečítajte si zvyšok našich online zálohových recenzií.

Čo si myslíte o našej recenzii IDrive? Súhlasíte s tým, že ide o skvelú službu s užitočnými funkciami, alebo je pre vás nedostatok obchodov s mesačným programom a neobmedzeným úložiskom? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me