Ucraft Review – Aktualizované 2020

Ucraft Review

Ucraft je zaujímavý tvorca webových stránok, ktorý svoju prácu dokončí, aj keď tu a tam by mohol použiť nejakú špinu. Skutočným lákadlom je jeho tvorca logov, vstavaný nástroj, ktorý vám umožní navrhnúť pútavé návrhy na odlíšenie vašej firmy od seba, čo je celkom v pohode. Podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole Ucraft.


Ucraft, ktorý bol spustený v roku 2015, si u tvorcov webových stránok pomaly získava na popularite. Má všetky funkcie, ktoré potrebujete na spustenie webovej stránky, vrátane elektronického obchodu, blogov a zbierania formulárov. Chýba mu hlboké prispôsobenie Wix alebo Weebly, ale vďaka práci sa môže zaradiť do nášho zoznamu najlepších tvorcov webových stránok..

To znamená, že Ucraft vyniká z davu vďaka svojmu Logo Maker. Tento nástroj vám umožňuje vytvoriť si vlastné logo, vďaka čomu je tento staviteľ dobrou voľbou pre majiteľa firmy alebo podnikateľa, ktorý chce, aby sa všetko postaralo na jednom mieste..

V tejto recenzii Ucraft sa pustíme do toho, či je platforma pre vás najvhodnejšia.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Ucraft

Vlastnosti

Spoločnosť Ucraft neponúka rozsiahle možnosti prispôsobenia, ale je tu dosť informácií, ktoré vám pomôžu zverejniť webovú stránku. Niektoré nástroje zaostávajú v porovnaní s inými staviteľmi, takže sa pozrime, či má Ucraft to, čo potrebujete.

Elektronický obchod Ucraft

Aj keď je k dispozícii iba s plateným programom, motor elektronického obchodu spoločnosti Ucraft je dobre zaoblený. Nemôžete hromadne spracovávať objednávky, ale platforma môže robiť zaujímavé veci.

Hlavný informačný panel elektronického obchodu funguje ako sprievodca, ktorý vás prevedie procesom nastavenia internetového obchodu. Je to dobré, pretože to uľahčuje začiatočníkom.

Skvelá vec, ktorá sa týka elektronického obchodu spoločnosti Ucraft, je, že do svojho obchodu môžete pridať zľavy alebo kupóny. To je možné u iných staviteľov, ale Ucraft to robí ľahšie. To je veľké plus pre začínajúce podniky, ktoré si chcú pomenovať sami seba.

Môže sa tiež integrovať do platforiem online predaja, ako sú eBay alebo Amazon, čo vám pomôže osloviť širšie publikum.

Aj keď Ucraft súperi s veľkými hráčmi v online obchode, neponúka rovnakú kontrolu, akú má Shopify. Ak je vaším chlebom a maslom online predaj, odporúčame vám vyskúšať službu Shopify, ale nie bez toho, aby ste si prečítali nášho sprievodcu pre začiatočníkov k Shopify. Je to zložitá platforma, ktorá je tvrdým pánom.

Ucraft Logo Maker

Tvorca loga spoločnosti Ucraft je skvelá funkcia, ktorú väčšina tvorcov webových stránok neponúka.

ucraft-logo-maker

Môžete nahrať svoje vlastné logo, ale softvér Ucraft Logo Maker sa ľahko používa a môže poskytnúť vysokokvalitné výsledky v žiadnom momente. Neexistuje žiadna krivka učenia, takže ktokoľvek môže skočiť a naučiť sa, ako si môže vytvárať vlastné logo.

Medzi ostatnými vizuálnymi prvkami môžete upravovať písma, veľkosti písma, farby, tituly a tvary. Tento proces je podobný ako pri použití programu Canva, takže ak s tým máte skúsenosti, budete môcť naraziť na zem.

ucraft-logo-maker-tutorial

Ak nepoznáte Canvu, nestresujte ju. Ucraft vám krok za krokom poskytuje pokyny, ako používať logo výrobcu, aby sa do neho mohli dostať začiatočníci.

Ucraft blogovanie

Správa obsahu v Ucraft nie je zložitá, ale robí svoju prácu.

ucraft-blogovanie

V časti „články“ môžete pridať blogové príspevky. Bohužiaľ, neexistuje veľa možností na optimalizáciu jednotlivých príspevkov a musíme povedať, že výsledok nie je esteticky príjemný.

ucraft-blog-post

Ak sa na blogovanie zameriavate, mali by ste vyskúšať program WordPress. Táto platforma je systém na správu obsahu na plný úväzok. Je však ťažké zvládnuť to, takže si najprv prečítajte príručku pre začiatočníkov k WordPress.

Systém Ucraft nie je tak dobrý ako systém Voog alebo WordPress, ale bude fungovať dosť dobre, ak je váš blog pre vás sekundárnym záujmom..

Ľudia môžu komentovať vaše aktualizácie pomocou služby Disqus, ale nie prostredníctvom Facebooku (alebo inej platformy sociálnych médií). Ak hľadáte interakciu so sociálnymi médiami, možno budete chcieť hľadať inde ako Ucraft.

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja Ucraft

Kód vašej webovej stránky bude mať negatívny vplyv na vaše poradie v sieti Google. Pretože je kód podobný iným webovým stránkam vytvoreným pomocou nástroja Ucraft, nebudete v očiach spoločnosti Google takí autoritatívni.

Tomu sa dá vyhnúť pomocou dobrého nástroja na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov, ktorý spoločnosť Ucraft nemá. Má malý nástroj SEO, ale nie je ani zďaleka taký, aký by mal byť.

ucraft-seo

Ak podnikáte na internete ako prvý a spoliehate sa na organické vyhľadávanie, aby ste získali návštevnosť, bude lepšie u iného staviteľa. Pozrite sa na našu alternatívu Wix.

Ak to chcete urobiť starú školu, WordPress môže byť tiež dobrou voľbou. Hodnotenie pomocou WordPress je efektívne, ale ťažké, takže si prečítajte nášho stredného sprievodcu používaním WordPress a nášho pokročilého sprievodcu pomocou WordPress..

Prehľad funkcií

Logo Ucraftwww.ucraft.com

Začína sa od 1 000 dolárov mesačneVšetky plány

dizajn

Predpripraviť témy

Tvorca formulárov

Editor HTML

Podpora fóra

Vektorové umenie Gallary

audio

HD video

Použiteľnosť

Rozhranie drag and drop

SEO editor

Podpora mobilných zariadení

Centrum aplikácií

Podpora blogu

Podpora elektronického obchodu

Editor stránky

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

extras

Certifikát SSL

Doménové meno

Kredity reklamy

Kontrola stránok

podpora

Centrum pomoci

forum

Live chat
24/7

telefón

e-mail

Podpora 24/7

Videonávody

Textové príručky

rôzne

Plán zadarmo

stanovenie ceny

Ucraft’s bezplatný plán by mohol byť pre niektorých používateľov dlhodobou možnosťou, pretože umožňuje pripojiť vašu vlastnú doménu. Medzi tvorcami webových stránok je to zriedkavé, pretože väčšina z nich prinúti používať subdoménu, ak neplatíte.

Zadarmo tiež obsahuje zabezpečenie SSL a umožňuje vám pridať na svoj web základný obsah. Miestny podnik, ako napríklad reštaurácia alebo opravovňa, by s tým urobil dobre.

Ak ste pripravení minúť peniaze na Ucraft, môžete upgradovať na svoj plán webových stránok Pro. Zahŕňa obmedzené možnosti elektronického obchodu, možnosť spolupráce s partnermi na vašom webe a trh aplikácií.

Ak máte radi Ucraft, odporúčame vám upgradovať na webovú stránku Pro. Umožňuje vám využívať platformu v plnom rozsahu. Plány Pro Shop a BigCommerce nie sú zložité. Ponúkajú väčšiu šírku pásma a podporu elektronického obchodu, preto ich odporúčame ľuďom, ktorí už používajú Ucraft a chcú upgradovať svoj internetový obchod..

Na tvorbe cien Ucraft sa nám veľmi páči to, že si môžete vyskúšať akýkoľvek plán na 14 dní, zadarmo. Celkovo má jednu z najlepšie formulovaných ponúk.

dizajn & náradie

Editor Ucraft je bezproblémový a ľahko sa učí. Jeho systém drag-and-drop je samovysvetľujúci a za kartami sú skryté silné prvky.

Aby sme vám pomohli pochopiť, ako systém funguje, hovoríme o každej sekcii osobitne.

Tlačidlo „Ukážka“ je veľmi intuitívne a poskytuje vám pohľad na vaše webové stránky. V porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok je to nevýrazné, pretože nemôžete zabrániť zobrazovaniu prvkov na určitých platformách, ale nie je to hrozné..

ucraft-preview-tab

Karta „dashboard“ je ako vaše stredisko príkazov. Bude to karta, ktorú používate najviac, takže sa pozrime, čo dokáže.

ucraft-dashboard

Kliknite naň a zobrazí sa vám obrazovka s podsekciami možností. Odtiaľ môžete spravovať stránky, blogovanie, elektronický obchod, SEO a ďalšie funkcie. Pretože vás presunie na inú obrazovku, preruší tok práce. Aj keď je to nepríjemné, nejde o obrovský problém a po chvíli si na systém zvyknete.

Prístrojová doska je navyše dobre organizovaná. Umožňuje vám rýchlo vyriešiť problémy prístupom k príslušnej časti.

Karta „Bloky“ obsahuje vopred naformátované časti stránky, ktoré môžete vložiť kamkoľvek, napríklad hlavičky alebo sekcie „o nás“.

ucraft bloky-tab

Rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok, aj Ucraft má veľa nástrojov, ktoré začiatočníkom pomôžu rýchlo publikovať webovú stránku. Oddiel „bloky“ nie je výnimkou, takže pre vás môže byť Ucraft dobrou voľbou.

Karta „prvky“ je plná miniaplikácií, ako sú formuláre, obrázky, textové polia a tlačidlá.

ucraft-elementy-tab

Aj keď to nie je také rozsiahle ako u Wix, zbierka prvkov spoločnosti Ucraft je slušná. Okrem pridávania bežných prvkov, ako sú formuláre, môžete svoju webovú stránku integrovať do služieb PayPal, Typeform, Instagram a ďalších aplikácií z karty „prvky“..

To vám umožní rýchlo nastaviť stránku blogu, pretože môžete integrovať platformy, ktoré používateľom umožnia zostať v obraze toho, čo robíte..

Karta „farby“ je jednoduchá. Štýl stránky môžete zmeniť hlavne úpravou farby pozadia.

Na karte „Farby“ je ľahké vykonávať zmeny, ale zmeny, ktoré môžete vykonať, závisia od toho, ktorú šablónu používate. Náš problém so sekciou „farby“ spočíva v tom, že máte obmedzené možnosti, takže nezaručuje podsekciu editora..

Karta „efekty“ obsahuje animácie, ktoré môžete použiť na prvky na svojej stránke.

ucraft účinky-tab

Je to pekný doplnok, pretože taký nástroj nemá veľa tvorcov webových stránok. Pomocou prezentácie v PowerPointe môžete prvky zoslabovať alebo zmenšovať tak, ako by ste to urobili. Všetko je samozrejmé.

Karta „Pokrok“ je ďalšou inovatívnou funkciou, ktorá vám pomáha pri behu online.

ucraft-pokrok-tab

V časti „Postup“ môžete sledovať úlohy, ktoré vám pomôžu zverejniť slušnú webovú stránku. Obsahuje míľniky pre vašu online prítomnosť a pokyny, ako ich dosiahnuť. Celkovo táto funkcia pomáha nováčikom optimalizovať ich pracovný postup, za čo musíme Ucraft pochváliť.

Okrem palubnej dosky sa Ucraft môže pochváliť 63 šablónami, ktoré môžete použiť na naštartovanie dizajnu webových stránok.

ucraft-templates

Šablóny Ucraft sa nazývajú témy. Sú úžasné a optimalizované pre mobilné zariadenia, ale pri výbere odporúčame opatrnosť. Keď začnete upravovať webovú stránku, nemôžete zmeniť motív.

Je to prievlak, pretože šablóny je možné upravovať. Môžete upravovať šírku stránky, štýly tlačidiel, písma a dokonca aj vzdialenosť medzi prvkami, nikdy však nebudete vedieť, či je motív pre vaše webové stránky po úpravách vhodný, až kým nie je neskoro..

Ak chcete podobné estetické výsledky, môžete vyskúšať Weebly alebo Squarespace. Obaja ponúkajú úžasné výsledky a väčšiu kontrolu, takže si prečítajte našu Weeblyho recenziu a Squarespace recenziu.

Jednoduchosť použitia

Ak chcete začať s programom Ucraft, stačí vybrať šablónu a vyplniť niekoľko polí. Táto platforma sa ľahko používa. Môžete sa zaregistrovať pomocou sociálnych médií alebo účtov Google, nezačínajte prázdnym plátnom a platforma obsahuje skvelý začiatočný kontrolný zoznam.

ucraft-kontrolný zoznam

Míľniky v kontrolnom zozname sú napríklad pridanie loga, nastavenie metadát alebo použitie blokov. Pre nadšencov kontrolných zoznamov bude osvedčená verzia tutoriálu dobre fungovať. K týmto medzníkom môžete pristupovať na karte „Postup“ v editore, čo je užitočné, pretože väčšina ľudí nebude môcť niečo zverejniť na jednom sedení..

Keď s tým skončíte, budete presmerovaní na editora. Nástroje spoločnosti Ucraft nevyžadujú učenie a vy môžete prekonať akúkoľvek prekážku, ak máte päť minút času. Ľahké použitie spoločnosti Ucraft je jedným z najväčších výhod.

Rozhranie je citlivé a vyzerá moderne. Jedným z problémov, ktorý máme, je to, že niektoré možnosti prispôsobenia sú prístupné z editora, zatiaľ čo iné nájdete iba pod „návrhárskymi nástrojmi“. To nie je veľký problém, ale funguje to rýchlo proti úpravám.

Ak chcete niečo jednoduchšie, prečítajte si našu webovú stránku 12312. Nejde o drag-and-drop, stačí vykonať binárne zmeny určitých parametrov, čo všetko uľahčuje použitie.

podpora

Podpora spoločnosti Ucraft nie je oceniteľná, ale nie je to ani zlé. Ak narazíte na problémy pri používaní softvéru, môžete skontrolovať jeho vedomostnú základňu.

ucraft-znalosti-centrum

Obsahuje 10 kategórií, ktoré obsahujú články podrobne popisujúce procesy a nástroje pre každú časť. Aj keď to nie je dosť hlboké, ste pokrytí väčšiny frontov. Články, ktoré existujú, sú dobre napísané a poukazujú na poučné informácie a obrázky .gif.

Ak informačná báza nepracuje pre vás, môžete sa obrátiť na Ucraft. Počas rozhovoru ste povinní dostať odpoveď do niekoľkých minút a požiadať o zaslanie odpovedí v priebehu niekoľkých hodín až niekoľkých dní.

ucraft-chatu

Odpovede agentov Ucraft sú rýchle a užitočné, takže ich nie je čo sťažovať. Niektorí ľudia by nechceli zavolať o pomoc, ale väčšina ľudí sa dostane cez dostupné kanály.

Ak je pre vás dôležitá živá podpora, Voog ponúka podobné výsledky ako Ucraft, ale ponúka aj živé rozhovory a hovory. Ak vám to znie skvele, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Voog.

Verdikt

Ucraft je funkčný nástroj. Môžete si nechať zverejniť slušnú webovú stránku rýchlo a potom je tu priestor na retušovanie a leštenie.

To znamená, že obmedzenia SEO, elektronického obchodu a dizajnu robia softvér druhoradou voľbou pre ľudí, ktorí prevádzkujú online obchod. S Wixom alebo Squarespacem nemáte rovnakú kontrolu, ako by ste mali.

Ak chcete niečo iné, prečítajte si článok o najlepších poskytovateľoch webhostingu. Odporúčame WordPress, ale prečítajte si nášho sprievodcu a zistite, či pre vás niečo iné nefunguje.

Súhlasíte s našou recenziou spoločnosti Ucraft? Ak nie, dajte nám vedieť prečo v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me