Simvoly Review – Aktualizované 2020

Simvoly Review

Simvoly je tvorca webových stránok zameraný na vedenie konverzií prostredníctvom vstupných stránok a predajných zúžení. Vo všetkých ostatných ohľadoch sú však funkcie trochu ľahké, takže napríklad nebudete môcť optimalizovať SEO. Prečítajte si podrobnú recenziu Simvoly.


Simvoly je nová scéna na tvorbu webových stránok. Má krásny dizajn a je optimalizovaný pre mobilné zariadenia, ale predovšetkým je zameraný na vytváranie konverzných zúžení a vstupných stránok..

Jeho cieľovou skupinou sú ľudia, ktorí chcú predávať online. Systém zúžení, ktorý vám pomôže vytvoriť cestovnú mapu stránok, ktorú vaši návštevníci sledujú pri prehliadaní vašich stránok, je dizajn vstupnej stránky a testovanie A / B inovatívne a bezchybné. Simvoly to nanešťastie neurobil pre mnoho firiem, ktoré sú na prvom mieste online, a preto odporúčame namiesto toho navrhnúť pre návrh vstupnej stránky Instapage.

Dôvod, ktorý stojí za tým, je jednoduchý: jeho vlastnosti nie sú vyčerpávajúce. Môžete vykonať len malú optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja a neexistuje trh aplikácií, ktorý by sa dal integrovať do softvéru tretích strán. Napriek tomu to môže fungovať, ak nepotrebujete komplexný balík, takže si v tomto preskúmaní Simvoly zistite, či môže stále pristávať medzi našimi najlepšími tvorcami webových stránok..

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Simvoly

Vlastnosti

Funkcie Simvoly nie sú vyčerpávajúce. Bez ohľadu na to môže dobre fungovať pre konkrétneho používateľa, pretože má dobre vyrobený systém zúženia.

Simvoly Store

S Simvoly je jednoduché predávať online. Stačí otvoriť kartu Obchod a nastaviť obchod na základe vašej šablóny. Napríklad téma predaja kurzov prichádza s tromi produktmi, ktoré už boli do vášho obchodu pridané, s fiktívnym obsahom, cenami a štruktúrou vytvorenou pre predaj kurzov.

Simvolí-store

Môžete pridať produkty, ktoré spadajú do štyroch kategórií: digitálny produkt, fyzický produkt, služba a členstvo.

Po vytvorení cesty pre nový produkt môžete stránku produktu upraviť pomocou miniaplikácií, ktoré použijete pre normálnu stránku. Poskytuje to flexibilitu a vytvára veľa príležitostí na marketing vašich jedinečných predajných miest.

Elektronický obchod s Simvoly je jednoduchý, pretože môžete sledovať objednávky a ponúkať zľavy alebo kupóny. Celkovo je to úplná funkcia obchodu, aj keď v prípade veľkých objednávok alebo spoločností na priemyselnej úrovni môže byť nedostatok spracovania v dávkach problematický.

Ak chcete tieto funkcie, vyskúšajte službu Shopify. Jeho editor sa ťažšie používa, ale platforma je určená na predaj online. Okrem toho je ľahké začať s tým, ak si prečítate nášho sprievodcu pre začiatočníkov k Shopify.

Simvoly zúženia

Nemáte zmysel mať krásny obchod, ak nič nepredáte. Tu prichádzajú zúženia Simvolyho.

Simvolí-lievika

Vytvorenie zúženia pre zákazníkov je jednoduché. Keď prvýkrát vstúpite do systému, pozeráte sa na vysvetľujúce video s podrobnosťami o jeho vstupoch a výstupoch. Môžete si vytvoriť svoj vlastný zúženie alebo si môžete vybrať z množstva pripravených, ktoré vám pomôžu sledovať, ako vaši zákazníci navigujú na vašom webe..

To je na trhu jedinečné. Aby ste pochopili svojich zákazníkov na tejto úrovni, zvyčajne potrebujete pokročilé znalosti o Google Analytics a marketingu, ale Simvoly to môže urobiť každý..

Funkciou zúženia je testovanie A / B, ktoré vám umožňuje vytvoriť dve verzie tej istej stránky a zistiť, ktorá má lepšiu výkonnosť. Vďaka tomu môžete ísť čo najhlbšie k optimalizácii svojho webu tak, aby bol atraktívny pre zákazníkov.

Celkovo vzaté táto funkcia veľa pomáha s digitálnym marketingom. Aj keď odborníci stále používajú pokročilejšie nástroje, ako je napríklad Google Analytics, pre malé podniky a soloprény, spoločnosť Simvoly dokáže zájsť na marketing.

Simvoly blogovanie

Môžete blogovať so Simvolyom, ale tento systém nemá konkurenciu s plnohodnotným systémom správy obsahu.

Prístup k nástroju získate otvorením karty „Stránky“ a následným kliknutím na stránku blogu. Rozhranie sa ľahko naviguje a vy môžete rýchlo pridávať, spravovať, plánovať a navrhovať nové príspevky.

Je tiež užitočné, aby ste upravili hlavičku a bočný panel svojej stránky blogu, čo vášmu webu poskytne súdržný vzhľad.

Ak chcete do svojich blogových príspevkov nasmerovať organickú návštevnosť, môžete na karte „Nastavenia“ upraviť metadáta každej stránky. Okrem toho môžete svoj súbor Sitemap upravovať, takže všetko v blogoch so spoločnosťou Simvoly je ľahké a prináša kvalitatívne výsledky, ale nie je ani úplná..

Ak chcete kompletný systém na správu obsahu, skúste použiť WordPress, ktorý je určený na blogovanie. Na rozdiel od Simvoly však nezahŕňa webhosting, takže ak to chcete vyskúšať, prečítajte si aj nášho najlepšieho webhostingu, kde nájdete aj sprievodcu WordPress..

Prehľad funkcií Simvoly

Simvoly Logosimvoly.com

Začína sa od 1 200 dolárov mesačneVšetky plány

dizajn

Predpripraviť témy

Tvorca formulárov

Editor HTML

Podpora fóra

Vektorové umenie Gallary

audio

HD video

Použiteľnosť

Rozhranie drag and drop

SEO editor

Podpora mobilných zariadení

Centrum aplikácií

Podpora blogu

Podpora elektronického obchodu

Editor stránky

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

extras

Certifikát SSL

Doménové meno

Kredity reklamy

Kontrola stránok

podpora

Centrum pomoci

forum

Live chat

telefón

e-mail

Podpora 24/7

Videonávody

Textové príručky

rôzne

Plán zadarmo

stanovenie ceny

Osobný plán nie je pôsobivý, ale je cenovo dostupný. Nemusíte pridávať predajné zúženia, môžete však využiť jeho systém zúženia a nástroj na testovanie A / B. Získate vlastnú doménu a môžete predať až päť produktov, ale je to dobré iba pre malé osobné projekty alebo testovanie softvéru.

Podnikateľský plán je najlepšou voľbou pre všetky malé podniky, ktoré sa chcú pripojiť k spoločnosti Simvoly online. Má všetky nástroje a slušnú cenu. Počet je obmedzený – môžete pridať iba päť zúžení – to by však nemal byť problém pre väčšinu používateľov. Väčšie podniky by mohli tento plán použiť na vedľajší projekt alebo kampaň.

Plán Rast + je drahý a všetko, čo prináša na stôl, je viac zúžení a produktov. Tridsať zúžení je pre väčšinu používateľov nadhodnotené. Ak ste dostatočne ziskový na to, aby ste zaplatili za program Rast +, ste dostatočne ziskový na to, aby ste najali tím vývojárov webu a zabudli na tvorcov webových stránok, takže cenovka nedáva zmysel.

Pokiaľ hovoríme o nezmyselných cenových plánoch, balík Pro jednoducho nestojí za to. 149 dolárov mesačne, účtované ročne, je príliš veľa na neobmedzené zúženia a produkty. Za takmer 2 000 dolárov existujú lepšie alternatívy.

Napríklad, Wix môže priniesť toľko k stolu za oveľa nižšiu cenu. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Wix.

dizajn & náradie

Dizajn Simvoly je krásny a takmer porovnateľný s estetikou Squarespace. Ak to pre vás neznamená veľa, prečítajte si našu recenziu na námestí.

Editačný nástroj, ktorý v Simvoly budete najviac používať, je editor na stránke. Každý kurzor a prvok je možné upravovať podľa potreby, ak nad ním umiestnite kurzor, takže je ľahké vykonať rýchle zmeny.

Simvolí-on-page

Väčšina staviteľov takýto nástroj používa, ale Simvoly’s sa ľahko používa, pretože na stránke nie je veľa možností.

Karta, ktorú budete používať najviac, je „widgety“.

Simvolí-widgets

Tam budete ťahať premade prvky a má komplexnú kolekciu blokov. Nie je ich toľko ako povedzme, Duda, ale robí to svoju prácu. Ak je pre vás dôležitá rozmanitosť prvkov, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Duda.

Útržky kódu môžete pridať kdekoľvek na svoj web. To vám umožní ísť oveľa hlbšie s úpravami, ktoré chcete vykonať, pretože môžete zmeniť všetko, čo chcete.

Je potrebné, aby ste na to v čo najväčšej miere potrebovali kódovacie schopnosti, ale aby ste ich vo všeobecnosti nepoužívali. Napríklad zmena veľkosti alebo pridanie efektu vznášania vyžaduje štyri až päť riadkov kódu, takže ich môžete jednoducho skopírovať a vložiť a potom zmeniť hodnotu pixla.

Ďalším skvelým prvkom, ktorý môžete využiť, je odpočítavanie. Simvoly, ktorý ostáva verný svojmu zosúladeniu s vytváraním úžasných zúžení a vstupných stránok, vám umožňuje odpočítavanie času, aby ste si mohli vytvoriť pocit naliehavosti svojho produktu..

Karty „štýl“ a „stránky“ nie sú zložité. Prvý umožňuje vykonávať globálne zmeny na palete farieb alebo typografii, zatiaľ čo druhý umožňuje spravovať stránky na vašom webe.

Jedinou vzrušujúcou vecou na týchto kartách je, že vývojári pracujú na tom, aby umožnili aj globálne možnosti úprav tvarov a tlačidiel. Iné ako to, je to obvyklé.

Sekcia nastavení poskytuje prístup k vášmu serveru a správcovi súborov, nástroju SEO a vývojárskym nástrojom. Nie je to ani zložitá karta, ale má zaujímavé možnosti. Napríklad môžete rýchlo upravovať hlavičky pre lepšie indexovanie. Nestačí vám poslať prudký nárast na vrchol výsledkov vyhľadávania Google, ale je to dobrý začiatok.

Navyše môžete prepnúť tlačidlo, ktoré vytvorí pre váš web automaticky otvárané okná, ktoré ho udržiava v súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov. Súlad so všeobecným nariadením o ochrane údajov nie je pre podniky online veľkou záťažou, je to však mimoriadne ťažkosť, ktorú Simvoly rieši.

Časť „Ukážka“ je to, čo by ste videli u väčšiny tvorcov webových stránok, s malú výnimku. Jediným kliknutím na tlačidlo môžete otvoriť webovú stránku na inej karte, aby ste ju videli bez bočného panela alebo ovládacieho panela..  

Aj keď nemôžete zabrániť zobrazovaniu prvkov na rôznych platformách, táto funkcia vám umožní rýchlo zistiť, ako postupujete.

Nakoniec šablóny, s ktorými môžete pracovať, sú skvelé. Všetky sú optimalizované pre mobil, čo je v očiach spoločnosti Google dôležité a všetky sú optimalizované pre výklenok, ktorý si vyberiete. Šablóny agentúr obsahujú ponuky a stránky „portfólia“, zatiaľ čo offline spoločnosti dostávajú integráciu Máp Google a stránky „kontaktujte nás“.

Práca so šablónami Simvoly bude jednoduchá, ale ak sú pre vás dôležité úžasné šablóny, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Voog. Tento tvorca nie je najostrejší, má však aj skvelé šablóny.

Jednoduchosť použitia

Simvoly sa ľahko používa. Jeho dizajn uľahčuje navigáciu. Farebná paleta editora je príjemná, čo uľahčuje rozpoznávanie dôležitých častí na stránke, ako sú karty a tlačidlá. Navyše je všetko dobre označené a usporiadané. Nemusíte prehľadávať funkcie ako šialené, aby ste zistili, kde je možné spravovať stránky alebo pridať plán.

Napríklad keď umiestnite kurzor na prvky, zobrazia sa značky s názvom stĺpec alebo medzerník, ktoré vás informujú o tom, kam musíte kliknúť, aby ste mohli upraviť príslušný prvok..

Keď začnete s týmto nástrojom, prehrá sa krátky návod. To nemusí byť potrebné pre väčšinu používateľov, pretože všetko sa už tak ľahko používa, ale je pekné, že spoločnosť Simvoly pokrýva svoje základne. Nakoniec je to tiež editor kódov bezproblémový.

Simvolí-code

Jednoduchým pretiahnutím bloku z karty „widgety“ spustíte kódovanie na hlavnej obrazovke.

podpora

Centrum podpory spoločnosti Simvoly je podradné tomu, čo by ste dostali od iných staviteľov.

Simvolí-support

Má iba deväť kategórií Q&Napríklad, čo je nízky počet v porovnaní s centrom podpory Site123, sú však k dispozícii iba štyri z nich. Ďalších päť je nedokončených.

Táto platforma nie je nová, takže sa zdá, že podpora sa pre spoločnosť Simvoly stala len nedávno. Napriek malému počtu sekcií pomoci sú dostupné kategórie dobre vypracované. Obsahujú rozsiahle textové príručky sprevádzané ilustračnými obrázkami a videami.

Dobrým aspektom podpory Simvoly je chatovací box na stránke.

Simvolí-chatu

Nech ste kdekoľvek v editore, môžete otvoriť chatovací box a dostať sa do kontaktu s vývojármi. Časy reakcií nie sú mimoriadne – v závislosti od dennej doby to môže trvať až niekoľko hodín – ale pomoc, ktorú poskytujú jej agenti, je hodnotná.

Z tejto obrazovky máte prístup aj k zodpovedaným otázkam a príručkám spoločnosti Simvoly. To veľa pomáha, pretože ak sa niečo pokazí a nemusíte prepínať medzi kartami, nemusíte prepínať medzi kartami..

Na druhej strane, pretože Simvoly nie je dobre známy, neexistuje okolo neho žiadna komunita, ktorá by vám pomohla pri problémoch týkajúcich sa konkrétnych zariadení.

Ak ste typ človeka, ktorý často kontaktuje tím podpory, vyskúšajte niečo iné. Site123 má úžasnú podporu, preto si pred výberom prečítajte našu recenziu na Site123.

Verdikt

Simvoly je vynikajúci, ak chcete vytvoriť zúženia a vstupné stránky pre malý podnik alebo vedľajší projekt. Pridajte do mixu slušný obchod a krásny dizajn a mohlo by to byť medzi našimi najlepšími tvorcami webových stránok.

Nie je to však dokonalé. Chýba mu hlboké prispôsobenie a blokuje rozmanitosť Wix a Weebly. Okolo tohto nástroja tiež nie je komunita, ktorá by pomáhala s miniaplikáciami tretích strán alebo podporou fóra Blogovanie je u Simvoly ľahké, ale môže obsahovať viac funkcií. Ak je to pre vás dôležité, prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu webhostingom.

Odporúčame WordPress, ale iný CMS môže fungovať dobre. Ak sa rozhodnete pre WordPress, prečítajte si nášho sprievodcu pre začiatočníkov pre WordPress, pretože je to výkonná platforma, ktorú je ťažké zvládnuť. Súhlasíte s našou recenziou Simvoly? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me