Recenzia 1 a 1 webového tvorcu – aktualizovaná 2020

1&1 Recenzia Web Builder

Veľmi ťažko sa používa, 1&1 tvorca webových stránok sa príliš usilovne snaží robiť všetko. To znamená, že je to dobrý nástroj, ak môžete búšiť užívateľskú skúsenosť a ponúka slušné ceny. Pozrite sa na našu úplnú recenziu tejto zaujímavej služby.


1&1 je poskytovateľ webhostingu so sídlom v nemeckom Montabaure. Aj keď to nemohlo stačiť na to, aby sme urobili škrupiny v našom najlepšom sprievodcovi webhostingom, spoločnosť je v ňom už dosť dlho, založená už v roku 1988..

Nedávno aktualizoval zoznam služieb tak, aby obsahoval tvorcu webových stránok. Napriek tomu, že staviteľ jej chýba jednoduché použitie, kombinuje niektoré z najlepších tvorcov webových stránok na trhu pod jednu strechu. Má množstvo možností a funkcií rovnako.

V priebehu tohto 1&1 recenzia tvorcu webových stránok, hovoríme o tom, čo má tento staviteľ správny a kde sa snaží. Celkovo je to prekvapivo hustá služba, ktorá sa snaží udržať krok, aj keď kvôli prehnanému rozhraniu..

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy k 1&1 Web Builder

Vlastnosti

Napriek skromnému vzhľadu a cene 1&1. Nástroj na tvorbu webových stránok obsahuje prekvapivé množstvo funkcií. 1&1 obsahuje množstvo zvláštnych dobrôt pre každý plán a hoci nevyužijete väčšinu, je tu určite úsilie. Sada niekoľkých praktických funkcií 1&1, ale ak ste v kempe, ktorý potrebuje niekoľko špecializovaných aplikácií, určite ich nájdete tu.

Praktické funkcie sa začínajú responzívnymi témami. Aj keď samotný výber motívov nie je vynikajúci, všetky motívy sú vhodné na automatické prispôsobenie na mobilných zariadeniach. Tento krok je pre SEO SEO webových stránok veľmi užitočný, pretože vyhľadávacie nástroje teraz zaraďujú responzívne stránky do rebríčka vyhľadávania.

Okrem toho: 1&1 obsahuje úplné zálohovanie a obnovenie vašich stránok. Tento nástroj pracuje automaticky na pozadí a zálohuje vaše stránky vždy, keď zverejníte zmeny. V ponuke nastavení môžete obnoviť všetky zálohy bez toho, aby ste prepísali príspevky blogu alebo nastavenia elektronického obchodu. Blogy majú svoju samostatnú oblasť zálohovania.

1&1 inzeruje webové aplikácie pre tvorcu a, hoci je to pravda, neexistuje žiadne centrum aplikácií. Namiesto toho niektoré widgety integrujú služby tretích strán so staviteľom. Napríklad môžete pridať tlačidlo na darovanie PayPal alebo sekciu Recenzie Yelpu kdekoľvek je podporovaná miniaplikácia. Vyrovnáva to veľa zeme stratenej aplikačným centrom.

1_1-web-staviteľ-1

Pre tých, ktorí platia poistné za program Plus, existuje niekoľko ďalších funkcií. Najpozoruhodnejšie sú vyskakovacie okná, prispôsobiteľné pristávacie okná pre váš web. Môžete si vytvoriť svoje vlastné pravidlá, napríklad vracajúceho sa návštevníka alebo niekoho, kto sa chystá stránku opustiť, a môžete zobraziť ľubovoľné okno, napríklad prihlásenie na odber bulletinu alebo kupón..

Okrem toho: 1&1 obsahuje zabezpečenie SSL a ochranu proti násilným útokom pri útokoch DDoS. Tento tvorca webových stránok bojuje v mnohých oblastiach, ale toto nie je jedna z nich. Máte k dispozícii množstvo funkcií a pomocou niekoľkých ďalších nástrojov, ak chcete prejsť na prémiový plán. Nedostatok strediska aplikácií je sklamaním, ale málo z nich zahrnutých nástrojov tretích strán ľahko odstraňuje deltu.

stanovenie ceny

1&1 má pri nákupe celkom dobrú cenu a náklady na obnovenie sú vyššie ako väčšina tvorcov webových stránok. Ako sa zdá, pre tohto webového tvorcu webhostingu sa zdá, že tvorba cien je dobrá, ale zvyšok služby nie je. Môžete sa dostať lacno na 1&1 s príslušným staviteľom, ale oblasť sa stále cíti pripevnená k 1&1 sú ďalšie služby.  

Osobné plány sú pri uvedení do prevádzky drahšie, ale pri obnovení sú lacnejšie. Napriek tomu táto miera nemá pre väčšinu používateľov absolútne žiadny zmysel. Máte jednoducho prístup k staviteľovi a nič iné, dokonca ani k témam. Budete si musieť kúpiť aj svoju vlastnú doménu, preto vám odporúčame úplne sa tomuto plánu vyhnúť.

Základné dáva oveľa väčší zmysel. Počiatočná sadzba je lacnejšia ako v prípade akéhokoľvek tvorcu webových stránok, ale náklady na obnovu znamenajú, že budete platiť viac v riadku. Podobný plán na Webnode (prečítajte si našu recenziu Webnode) prichádza na 5,95 dolárov začínajúcich, ale zostáva tak, aby 1&Miera obnovy $ 1 sa zdá byť dosť vysoká.

Rovnako ako u mnohých tvorcov webových stránok však väčšina používateľov nezasiahne ani jeden z týchto plánov. Namiesto toho má plán Plus najväčší zmysel. Jediným rozdielom je tu pridanie noviniek a možností SEO, ale tie prichádzajú so silnou prémiou. Aj keď je základná sadzba lacnejšia ako Neobmedzený plán Wix (prečítajte si našu recenziu Wix), miera obnovenia dosahuje takmer dvojnásobok nákladov.

Finálna úroveň pridá Hamiltonu do nákladov na spustenie a obnovu a pridá RankingCoach Pro. Tento nástroj predstavuje komplexný front SEO na sledovanie konkurentov, kľúčových slov a ďalších prvkov pre váš web. Je to pekný doplnok, ale nič, za čo by maličká noha pracovala a Mozy ti nemôže ušetriť nejaké peniaze.

1_1-web-staviteľ-2

Skutočná nevýhoda 1&1 ako tvorca webových stránok chýba akýkoľvek bezplatný plán. Mnoho webových hostiteľov hodilo na svoje služby tvorcu webových stránok a 1&1 sa hodí do tohto rozbehnutého vlaku iba s platenými programami. Takmer všetci špecializovaní tvorcovia webových stránok ponúkajú možnosť bezplatného výberu a nedostatok jedného z nich robí službu oveľa menej atraktívnou.

Ak 1&1 je už váš webový hostiteľ voľby, potom možno má cena zmysel. Ak ste ochotní prevrátiť účet, získate niekoľko funkcií, ako sú SEO a RankingCoach, ale mimo toho veľa. Namiesto toho bude väčšina cítiť nedostatočný plán, ktorý je stále kompetentný, ale pre trh tvorcov webových stránok je príliš drahý.

1&1. plán elektronického obchodu

Ak ste zameraní na koniec predaja, 1&1 má tiež špecializovaného staviteľa elektronického obchodu. Celkový vzhľad je rovnaký, ale ďalšie funkcie skutočne odôvodňujú cenu 9,99 dolárov. Máte úplnú integráciu so službami eBay, Amazon a Google Shopping so synchronizáciou na všetkých platformách. Ďalej máte aplikácie ako SendCloud na správu zásielok.

Výber tém plánov elektronického obchodu je však priemerný, preto sa neočakávajte pekný vzhľad. Napriek tomu je ťažké mať toľko funkcií pod tak nízkou cenou. Ak chcete predávať online bez prílišných výdavkov, určite by sme tieto plány určite odporučili.

dizajn & náradie

Editor na 1&1 je jedným z najhustejších, ktoré sme skontrolovali. Kombinuje prvky Webnode, SquareSpace a Weebly (nezabudnite skontrolovať naše preskúmanie SquareSpace a Weebly) pod jednou strechou, čím predstavuje lodnú silu. V ďalšej časti si povieme viac o tom, ako to ovplyvní použiteľnosť, ale zatiaľ musíte vedieť, že staviteľ je dosť silný.

Výber témy však nie je. 1&1 spravuje široký výber, ale všetky vyzerajú trochu mimo. Skladové fonty vyzerajú sýrovo a obyčajný dvoj- až trojfarebný dizajn nemá pocit, že by tvorca plne využíval. Témy nie sú ideálnym východiskovým bodom v celkovom vzhľade, ale mali by vám poskytnúť dostatok základov na zostavenie vašich stránok.

1_1-web-staviteľ-3

Našťastie máte moc témy úplne rozobrať. 1&1 rozdeľuje svoj editor na sekcie a obsah. Sekcie zvládnu zostavenie z celkovej stránky. Na seba sa posúvajú rôzne oddiely, aby ste sa pri posúvaní používateľom pohybovali nadol.

1_1-web-staviteľ-4

Obsah, alebo v tomto prípade widgety, tvoria tieto oddiely. Môže to byť čokoľvek, od jednoduchého textového poľa alebo obrázka, cez referencie a integráciu TripAdvisor. Na vašej stránke je veľa možností pre widgety, ktoré uspokoja väčšinu firiem, ktoré chcú vytvoriť web.

Okrem toho sa budete zaoberať hlavne oblasťami stránok a nastavení. Stránky majú normálnu hierarchiu stránok s rôznymi šablónami, ako je napríklad vstupná stránka alebo ponuka reštaurácie. Tu nájdete aj prémiové plány. Tieto špeciálne obrazovky zobrazujú okolité ponuky, napríklad kupón. Na karte Prispôsobenie môžete zostaviť pravidlá, ako napríklad prvý návštevník vyskakovacích okien.

1_1-web-staviteľ-5

Karta nastavení má prekvapivé množstvo možností. Budete mať štandardné cestovné, ako je napríklad váš favicon a obrázok na domovskej obrazovke, ale budete mať aj pokročilejšie možnosti. V tejto oblasti môžete nastavovať a konfigurovať svoje zálohy, upravovať hlavičky HTML, nastavovať presmerovania URL, spravovať SEO a dokonca prispôsobovať svoju stránku 404..

1_1-web-staviteľ-6

Málokto iný tvorca webových stránok má túto širokú škálu, s vlastným CSS a HTML pre takmer akýkoľvek aspekt vášho webu a nástrojmi na rozstupy a animácie pre takmer akýkoľvek prvok. Existujú však určité problémy s rozložením staviteľa.

Dotkneme sa najmä tých v nasledujúcej časti. Chceli by sme však teraz upozorniť na jednu vec o staviteľovi. Spôsob, akým pridávate a spravujete blog, nedáva veľký zmysel. Namiesto pridania novej stránky máte vyhradenú kartu pre blogovanie, jednu vhodnú pre správu vašich príspevkov, úpravu vzhľadu blogu a pridanie nových príspevkov..

Aj keď určite môžeme oceniť podporu a možnosti pre blogovanie, nástroje sú príliš rozptýlené. Napríklad musíte vytvoriť príspevok, zverejniť ho a potom prejsť späť do ponuky blogu, aby ste mohli upraviť vzhľad príspevku. Editor ďalej zaberá celú obrazovku a núti vás k tomu, aby ste sa vrátili na svoje stránky a vrátili sa k navrhovaniu. Nie je to ideálna implementácia a aj keď to funguje, predstavuje počas procesu stále veľa frustrácie.

1&1 má plne vybavený staviteľ, ktorý ponúka toľko možností bez ohľadu na dôsledky, ktoré môžu mať. V tejto časti to znamená staviteľ, ktorý vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie svojho webu, a to napriek ich nevyspytateľnému umiestneniu a usporiadaniu. Pre úplnú kontrolu 1&1 nie je vaša jediná možnosť, ale určite je tu.

Jednoduchosť použitia

1&1 obsahuje pomerne komplexný editor, ktorý je vyzretý s rôznymi možnosťami, ale je ťažké ho navigovať. Aj v prípade hardvéru vyššej kategórie zaostáva rozhranie, čím úplne odpojíte váš pracovný postup. Aj keď určite môžeme pochváliť 1&1, pokiaľ ide o možnosti návrhu v predchádzajúcej časti, musíme zdôrazniť dôsledky, ktoré z toho vyplývajú.

Existuje niekoľko konceptov, ktoré sú pomerne ľahko pochopiteľné v editore. Webnode sa rovnako rozdelí na obsah a časti. Sekcie sú jednoduché. Jednoducho prejdite kurzorom myši na ikonu plus medzi dvoma existujúcimi sekciami a kliknutím pridajte novú. Na druhej strane má obsah niekoľko problémov.

Na rozdiel od Webnode 1&1 volá tieto miniaplikácie. K ponuke sa dostanete z lišty nástrojov na ľavej strane, ktorá predstavuje mriežku všetkých dostupných miniaplikácií. Presuňte miniaplikáciu z ponuky na webovú stránku a ste pripravení ísť.

V súčasnej podobe 1&1 sa zdá byť celkom jednoduchý. Po troche dizajnu sa však obrovské množstvo widgetov stáva ohromujúcou. Každá z nich má svoju vlastnú rozbaľovaciu ponuku s možnosťami rozmiestnenia, stylingu a ďalších, ale žiadne základné funkcie, ako je mazanie alebo duplikovanie. Existuje taká vysoká hustota možností, že sa môže ľahko stať ochromujúcimi, a to aj pre tých, ktorí sú pomerne zdatní v technike.

1_1-web-staviteľ-7

V prípade takýchto nevýrazných webových stránok sa jedná o návrhy a 1&1 vám ponúka možnosti úplne zmeniť všetko. Nešťastnou súčasťou toho je možnosť paralýzy, ktorá z toho vyplýva. Ako je uvedené vyššie, 1&1 je ako kombinácia mnohých rôznych tvorcov webových stránok, čo vedie k preplnenému rozhraniu, ktoré nezohľadňuje tých, ktorí nerozumejú všetkým oblastiam dizajnu webových stránok.

Určite sa môžete postaviť do rozhrania a budete za to vyplatení. V porovnaní s ostatnými staviteľmi, ktorí poskytujú rovnakú úroveň energie, sa však jednoducho nezaoberajú dobre, bez toho, aby sa ponorili do nadmerného množstva možností..

Predtým, ako budeme pokračovať, by sme chceli poukázať na konkrétny problém, s ktorým sme sa počas tejto kontroly stretli. V systéme Windows 10 s prehliadačom Google Chrome 1&1. webová stránka úplne nereaguje, vrátane domovskej stránky. Krátko načíta, zastaví a prípadne zlyhá celý prehliadač.

Testovali sme to s rôznymi operačnými systémami a prehliadačmi a všetko fungovalo dobre. Keď vidíme, ako je Windows najobľúbenejší operačný systém a Chrome je najobľúbenejší prehliadač, stále by sme si mali všimnúť.

podpora

1&1 má celkom základnú škálu podpory. Centrum pomoci sa zameriava najmä na otázky týkajúce sa webhostingu, s niekoľkými článkami založenými na tvorcovi webových stránok a číslo podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Napriek tomu podpora zápasí s dlhou dobou čakania a článkami, ktoré príliš neriešia odpovede na vaše otázky..

Centrum podpory sa skôr zameriava na koniec vecí na webhostingu. Pomocou nástroja na tvorbu webových stránok sa točí okolo niekoľkých základných článkov, tieto však spadajú skôr do kategórie tutoriálov a menej do kategórie podpory. Sprievodcovia sa napriek tomu dajú ľahko sledovať, ak máte nejaké otázky.

1_1-web-staviteľ-8

Na väčšinu otázok však bude pravdepodobne zodpovedať samotný editor. Takmer každý nástroj má ikonu pomocníka, ktorá vysvetlí, čo robí. Ak ste pre tvorcov webových stránok nováčikom, určite sa vám to hodí. Napriek tomu veľa nepodporuje, skôr to len vysvetľuje.

1_1-web-staviteľ-9

To sú najväčšie slabé stránky, ktoré sme videli vo väčšine tvorcov webových stránok. Na stránke 1 nie sú žiadne pokyny na riešenie problémov&1 alebo väčšina tvorcov webových stránok s výnimkou výrazu Strikely (prečítajte si našu prekvapivo recenziu). Aj keď riešenie problémov nie je niečo, čo budete musieť často robiť v ktoromkoľvek nástroji na tvorbu webových stránok, v niektorých prípadoch to môže určite pomôcť.

Okrem toho budete musieť kontaktovať podporu. Hlavnou formou je horúca linka 24/7, ktorá je veľmi užitočná. V polovici noci sú agenti slušní, ale stále dostatočne kompetentní a počas dňa všetko funguje hladko.

To je, ak ich môžete získať. Počas tohto preskúmania sme nazvali 1&1 vyskúšajte podpornú horúcu linku. Hovor sa nepripojil trikrát a zrazu to fungovalo. Rovnaké číslo bolo použité zakaždým, takže si nie sme istí, prečo sa hovor nepripojil prvýkrát.

1&1 tiež ponúka live chat, ale iba príležitostne. Na webe sa niekedy objaví ikona rozhovoru a niekedy to tak nie je. Počas tejto kontroly sme sa napriek niekoľkým pokusom nikdy nepodarilo otvoriť živý rozhovor, keď bol agent online. To znamená, že by sme sa mali trochu natiahnuť, aby sme mohli tvrdiť, že live chat je k dispozícii vždy.

Tak ako v mnohých častiach tohto prehľadu, aj tu musíme poukázať na konkrétny problém. 1&1 vám pri registrácii poskytujú tri čísla. Uvidíte kontaktné ID, ID zákazníka a špendlík podpory. Všetky tri položky sa musia uložiť podľa potreby, aby ste sa mohli skontaktovať s podporou, resetovať svoje heslo alebo dokonca prihlásiť.

Musí to byť jedna z nepríjemnejších foriem bezpečnosti. Neexistujú žiadne 2FA alebo niečo také. Namiesto toho vám zostane jednoduchý riadok čísel, ktorý musíte zadať, aby ste sa dostali do ktorejkoľvek oblasti služby. Vaša e-mailová adresa, ktorá by mala fungovať, nebude fungovať.

súkromia

1&1 IONOS je jedným z mála hostiteľov, o ktorých sa zdá, že sa starajú o ochranu súkromia používateľov. Hodí sa do rovnakej kategórie ako DreamHost, ponúka bezplatné súkromie v doméne a jasné podmienky, ako sa s vašimi údajmi zaobchádza (prečítajte si našu recenziu DreamHost). Pokiaľ ide o súkromie, je to ďaleko od tienistých praktík spoločnosti Endurance International Group (prečítajte si recenzie hostgátora, aby ste ich videli v akcii).

Najdôležitejšou časťou je bezplatné súkromie domény. Pri registrácii domény musíte svoje údaje zaznamenať. Tieto informácie sú k dispozícii online, čo znamená, že každý, kto chce nájsť svoje meno, adresu, telefónne číslo, e-mail a ďalšie.

Ochrana osobných údajov v doméne nahrádza vaše osobné informácie informáciami od registrátora, takže by sa napríklad v zázname malo zobraziť „1&1 IONOS “namiesto názvu. Len málo webových hostiteľov zahŕňa súkromie domény zadarmo a skutočnosť, že 1&1 IONOS hovorí zväzky.

Vyzerá to, že 1&1 IONOS sa vám snaží upozorniť na vaše súkromie na každom kroku. Na hlavnom paneli účtu je časť venovaná ochrane údajov a súkromiu, ktorá ukazuje, s čím súhlasíte, pomocou služby a informácií o všeobecnom nariadení o ochrane údajov..

Tak ako v prípade všetkých webových hostiteľov, vaše informácie sa zhromažďujú z mnohých dôvodov, vrátane súladu s miestnymi zákonmi, autentifikáciou certifikátov a registráciou domén. Z toho vyplýva, že politika ochrany osobných údajov objasňuje, že „1&1 IONOS nebude tieto informácie predávať ani inak zdieľať s treťou stranou na marketingové účely tretej strany. “

Pokiaľ ide o webhosting, o ochrane osobných údajov sa veľa nehovorí, čo znamená, že veľké spoločnosti poskytujúce webhostingové služby boli schopné využívať výhody svojich používateľov. Spoločnosti ako DreamHost to menia a sme radi, že vidíme 1&1 IONOS sa pripojil k poplatku.

podpora

Existuje veľa možností podpory s 1&1 IONOS, ale naše krátke skúsenosti so živým chatom neboli príliš príjemné. Je na vás, aby ste si zaregistrovali novú doménu alebo preniesli svoju existujúcu doménu, preto sme sa pýtali na nastavenie externej domény. Podporný zástupca bol hrubý, odpovedal iba „áno“ a „nastaviť externú doménu“.

1 & 1-Ionos-review-live-chatu

Je to pravdepodobne výsledok systému osobných konzultantov. Keď si otvoríte účet, môžete si zvoliť osobného poradcu, ktorý bude odpovedať na otázky telefonicky alebo prostredníctvom priameho rozhovoru. Aj keď je to vynikajúca koncepcia, kvalita podpory trpí. Možno viete, s kým hovoríte, ale to nezlepšuje podporu.

SiteGround je skvelé porovnanie. Ako si môžete prečítať v našej recenzii SiteGround, ponúka vynikajúcu podporu. Jedným z dôvodov je to, že s kým hovoríte, je spojené meno a tvár. Na rozdiel od 1&1 IONOS je však podpora už dobrá, takže uvedenie mena zástupcom jednoducho zvyšuje zážitok.

To znamená: 1&1 IONOS má veľa možností priameho kontaktu, pokiaľ ste ochotní pýtať sa na odpovede. Nemali by ste však toho príliš veľa. Znalostná základňa je veľká a obsahuje témy od základnej správy účtov až po komplexný vývoj webových aplikácií.

1 a 1-Ionos-review-znalostnej

Je ľahké sa cez to dostať, ale niektoré články sú krátke. 1&1 IONOS je bodom, pokiaľ ide o podporu, a to sa zobrazuje v databáze znalostí. S zložitými článkami sa jednoducho zaobchádza zoznamom krokov namiesto dlhého výukového formulára so snímkami obrazovky.

To, čo trpí, je kvalita podpory. Existuje veľa možností a prácu zvládnu, ale inde sme mali lepšie skúsenosti s podporou.

Verdikt

1&1 je rebranding a redizajn zázrakov pre túto službu. Namiesto toho, ako to bolo predtým, sa IONOS cítil ako jeden z najlepších uchádzačov a ponúka lacný a plnohodnotný hosting, ktorý je rýchly. Podpora by mohla využívať prácu, ale všetko ostatné o službe je vynikajúce.

Napriek tomu chýba hosting VPS a výsledky nášho zaťaženia boli menej ako žiaduce.

Čo si myslíte o 1&1 IONOS? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map