Pozoruhodné hodnotenie – aktualizované do roku 2020

Pozoruhodné hodnotenie

Pevný tvorca webových stránok, ktorý má veľa pravdy, je nápadne vhodný pre ľudí, ktorí navrhujú menšie weby alebo ktorí potrebujú užívateľsky prívetivé rozhranie. Pokročilejší používatelia sa možno budú chcieť pozrieť inde, prečítajte si však celú našu prekvapivú recenziu a zistite prečo.


Pozoruhodne je tvorca webových stránok, ktorý vyniká davom vďaka jeho ľahkému použitiu. Berie normálne rozhranie drag-and-drop a odstraňuje niektoré možnosti, aby sa zjednodušil dizajn. Spoločnosť je stále v plienkach, založená už v roku 2012. Napriek tomu jej premyslený dizajn a lacné ceny ju ľahko zaraďujú medzi našich najlepších tvorcov webových stránok..

Mládež niekedy oboznamuje so súčasným stavom vecí, čo by tu nemohlo byť pravdivejšie. Pozoruhodne so sebou prináša elektronický obchod pre všetky plány, ako aj plne vybavené centrum aplikácií a integráciu s doplnkami POWr, všetky funkcie, ktoré si ostatní tvorcovia webových stránok vyhradzujú pre plány vysokej úrovne..

V priebehu tejto prekvapivej recenzie sa porozprávame o týchto funkciách a ukážeme hlavné body a úskalia služby. Môžete sa zaregistrovať na bezplatný účet a vyskúšať si ho sami, alebo môžete využiť niektorý z platených programov na 14 dní pred tým, ako vyjdete z vrecka.

nápadne rozhranie

nápadne palubná doska

nápadne nastavenia blogu

nápadne obchod s aplikáciami

nápadne seo nastavenie

predchádzajúca

Ďalšie

Alternatívy nápadne

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Prekvapivo existuje množstvo funkcií v súvislosti s jeho nízkymi nákladmi. Máte prístup k viacerým nástrojom na zostavenie svojich stránok, správu pomocou zariadení iOS a dosť štedrý systém odmien, ktorý môžete zaviesť. Pre mnoho z nich môžu tieto funkcie zostať nepovšimnuté, ale stále zvyšujú zážitok takým spôsobom, že iba málo ďalších tvorcov webových stránok môže súperiť..

Na vytvorenie vášho webu ponúka nápadne „okamžitý“ režim. Táto funkcia sa zameriava na vašu stránku LinkedIn alebo Facebook a vytvára okolo nej stránku. Je to podobné ako Jimdoov delfín (prečítajte si našu recenziu Jimdo) v tom, že vyhľadáva informácie vo vašich sociálnych médiách a ukladá ich na webové stránky. Túto funkciu nemôžu využiť všetci, ale osobné stránky sa s ňou môžu rýchlo dostať z terénu.

nápadne webová stránka s jedným kliknutím

Každý používateľ má prístup do obchodu s aplikáciami hneď, ako sa web uvedie do prevádzky. Aj keď to nie je také robustné ako obchod s aplikáciami vo Weebly (prečítajte si našu Weebly recenziu), stále existuje veľa možností. Nástroje, ako je predaj vstupeniek Eventbrite a integrácia PayPal, pomáhajú elektronickým obchodom, zatiaľ čo mapy Baidu pomáhajú miestnym podnikom.

Keď už hovoríme o elektronickom obchode, na každej stránke je možné uviesť niekoľko produktov. Existujú obmedzenia pre lacné plány, ale toto je funkcia, ktorú sme videli od veľmi malého počtu tvorcov webových stránok. Úžasne podporuje iba fyzické produkty mimo brány, ale stále je pôsobivá vzhľadom na cenu.

Ak chcete ponúkať digitálne sťahovanie, môžete tak urobiť, ale potrebujete doplnok tretej strany. POWr je obchod s aplikáciami určený pre tvorcov webových stránok a ponúka širokú škálu doplnkov pre nápadne. Ak hľadáte cestu touto cestou, môžete začať používať doplnok digitálneho sťahovania.

prekvapivo silná integrácia

Normálne by sme sa nedotkli systému odmien žiadneho tvorcu webových stránok, ale nápadne je taký dobrý, že ho musíme upozorniť. Môžete si jednoducho zarobiť jeden alebo viac rokov predplatného Pro, bez zaplatenia desetníka. Jednoducho prepojte svoj účet LinkedIn a synchronizujte svoje e-mailové kontakty a môžete si zarobiť až jeden rok bezplatne. Môžete tiež použiť odkaz na sprostredkovanie, ktorý sa zobrazuje v mesiaci Pro pre každú registráciu, ktorú vygenerujete.

Prehľad funkcií

Pozoruhodne Logowww.strikingly.com

Začína sa od 800 dolárov mesačneVšetky plány

dizajn

Predpripraviť témy

Tvorca formulárov
Formuláre Google

Editor HTML
Iba pro plány

Podpora fóra

Vektorové umenie Gallary

audio

HD video

Použiteľnosť

Rozhranie drag and drop

SEO editor

Podpora mobilných zariadení

Centrum aplikácií

Podpora blogu

Podpora elektronického obchodu

Editor stránky
Iba plán Pro

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

extras

Certifikát SSL

Doménové meno

Kredity reklamy

Kontrola stránok

podpora

Centrum pomoci

forum

Live chat

telefón

e-mail

Podpora 24/7

Videonávody

Textové príručky

rôzne

Plán zadarmo

stanovenie ceny

Pozoruhodne je veľmi lacná plošne. Pokorná zostava troch plánov maximalizuje, kde väčšina ostatných tvorcov webových stránok začína svoju krivku. Aj keď niektoré funkcie, napríklad schopnosť predávať produkty, zasahujú do všetkých troch plánov, obmedzený počet možností dizajnu vám môže spôsobiť pocit, že ste nedostali hodnotu svojich peňazí..

Bezplatný plán prináša cestovné typické pre tvorcov webových stránok. Dostanete bezplatnú subdoménu strikingly.com, neobmedzené stránky zdarma a šírku pásma 5 GB. Tento plán sa však odlišuje od schopnosti predávať výrobky. Iste, môžete zostaviť iba jeden záznam, ale je to ďaleko a nad rámec toho, čo iní tvorcovia webových stránok ponúkajú, a to aj s niektorými platenými programami..

Obmedzené plány sú prekvapivo podobné programom zadarmo. Najväčší rozdiel spočíva v tom, že k svojmu webu môžete pripojiť svoju vlastnú doménu, alebo jednoducho získať jednu bezplatne od Úžasne, keď platíte za rok vopred. Môžete vytvárať neobmedzené bezplatné stránky, ako aj dve obmedzené stránky. Tieto pár miesta navyše vám poskytujú päť produktov na rozdiel od jednej a 50 GB mesačnej šírky pásma.

Zaokrúhlením zostavy sú plány Pro. Na tomto mieste si môžete vytvoriť správnu webovú stránku so všetkými značne odstránenými značkami, neobmedzenou šírkou pásma a podporou až 300 produktov vo vašom obchode. Budete mať prístup aj k vlastným HTML / CSS / JavaScript, čo znamená, že môžete zlomiť formu nástroja na tvorbu webových stránok.

Plány Pro však odhaľujú problémy s lacnými ponukami. Napríklad, Strikely má centrum aplikácií, ale niektoré ponuky sú obmedzené na používateľov Pro. Navyše, akýkoľvek plán, ktorý nie je programom Pro, je povolený iba na jednej stránke, takže proces dizajnu je trochu nepríjemný.

Pozoruhodne je to lacné, ale ak nemáte plán Pro, je tu príliš veľa obmedzení. To je zvlášť zrejmé pri obmedzeniach stránky. Stavitelia ako Wix (prečítajte si našu recenziu Wix) ponúkajú neobmedzené stránky, a to aj na bezplatné plány. Poskytovanie obmedzeného počtu stránok by výrazne pomohlo oproti rezervovaniu akýchkoľvek ďalších stránok pre najvyššiu úroveň.

To neznamená, že nemôžete vytvoriť webovú stránku. Hotely, reštaurácie alebo akýkoľvek iný počet firiem urobia dobre s dizajnom jednej stránky. Obmedzenie však stále existuje a určite by ste mali zvážiť, či nemáte v pláne platiť prémiu Pro. Ak sa však domnievate, že vám inovácia bude prospešná, môžete ju vyskúšať bez rizika na 14 dní.

dizajn & náradie

Ako už bolo spomenuté vyššie, používatelia neprofesionálnych používateľov budú musieť vytvoriť jednu stránku. Našťastie je služba Strikely nastavená tak, aby vám umožnila zostaviť túto jedinú stránku najlepším možným spôsobom. Vstavané motívy a nástroje vás posunú smerom k dlhej rozľahlej stránke, ktorá napriek svojim obmedzeniam stále vyzerá skvelo.

Rovnako ako u väčšiny tvorcov webových stránok, začnete so šablónou. Prekvapivo má dobrý výber, aj keď nie masívny, aby ste mohli začať. Najlepšie na týchto šablónach je, že ich nebudete musieť roztrhať, aby ste mohli začať s budovaním. Sú úplne funkčné mimo brány a na vytvorenie svojho webu musíte jednoducho prejsť a pridať nové prvky.

nápadne šablóny

Po výbere témy sa dostanete do editora. Je to typické rozhranie drag and drop, ktoré vám umožňuje rýchlo presúvať prvky po stránke potiahnutím myši. Nemôžete však iba ťahať čokoľvek, kdekoľvek. Pre rôzne sekcie funkcia Pozoruhodne používa jedno z troch rozložení a môžete pretiahnuť iba prvky v stĺpci, v ktorom sa začalo.

nápadne nastavenie rozloženia

Sekcie sú spôsobom, ktorým zostavujete stránku. Z ľavého panela nástrojov môžete pridať novú sekciu a pretiahnuť ich v požadovanom poradí. Tu môžete pridať blog, sociálny kanál alebo kontaktný formulár. V sekcii Obchod s aplikáciami môžete tiež prehľadávať zoznam pridaní tretích strán pre svoje stránky.

nápadne obchod s aplikáciami

V obchode s aplikáciami nájdete Disqus, Google Forms, Pinterest, EventBrite a ďalšie. Nie je k dispozícii veľa možností, ale napriek tomu dosť na to, aby sa to stalo centrom aplikácií pre bonafidy. Programy zadarmo budú mať prístup ku všetkému okrem MailChimp, prispôsobenému HTML a ECWID, ktoré sú vyhradené iba pre programy Pro.

Mimo sekcií máte vo svojom paneli štýlov niekoľko univerzálnych možností. Zahŕňa to farby vašej značky, univerzálnu farebnú schému pre vaše stránky a písma pre každú časť. Nové témy môžete vyskúšať aj priamo v rozhraní bez straty práce alebo odoslania nového dizajnu naživo.

prekvapivo univerzálne nastavenie stránok

Na karte nastavení nájdete základné informácie o stránkach, ako je názov a meta popis, ako aj analytické údaje o vašich zobrazeniach stránok. Používatelia programu Pro môžu sem tiež pridať nové stránky a pozvať spolupracovníkov, aby na webe pracovali. Na karte Spresnenie nájdete aj sekciu SEO, kde môžete spoločnosti Google poslať všetky potrebné informácie na indexovanie svojej stránky..

Dizajnová oblasť Strikely sa cíti z brány dosť obmedzene. Tri možnosti rozloženia a obmedzený rozsah sekcií vyzerajú najskôr ako celkom nevýrazné pole. V skutočnosti však týchto niekoľko nástrojov vedie k obrovskému množstvu možností. Jedná sa o mimoriadne výkonný editor, ktorý tento proces nezaťažuje príliš veľkým množstvom nepotrebných možností.

Jednoduchosť použitia

Pozoruhodne sú ruky dole jedného z najjednoduchších spôsobov použitia webových tvorcov. Spravuje uzavretý systém s obmedzeným počtom možností a zároveň predstavuje veľa možností. Na získanie skvelo vyzerajúcich stránok nemáte čo robiť, a to všetko bez toho, aby ste obetovali akúkoľvek funkčnosť.

Je to dosť kontraintuitívne, ale prekvapivo malá paleta možností zvyšuje výkon pri zachovaní jednoduchosti používania. Na zostavenie svojej stránky použijete sekcie, z ktorých každá je vybavená niekoľkými rôznymi možnosťami rozloženia. Existujú tri návrhy, ktoré nápadne navrhuje, ale môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný pomocou nástrojov na určovanie umiestnenia a určovania veľkosti.

Ak chcete vykonať rozsiahle zmeny, ponuka na ľavej strane zvládne všetku prácu. Tu môžete pridať nové oddiely a pretiahnuť existujúce, aby bolo všetko v poriadku. Všetko sedí nad sebou, čo vytvára proces lineárneho dizajnu, ktorý na získanie správneho stavu nevyžaduje príliš veľa vedomostí.

nápadne nastavenie sekcií

Sekcie sa zaoberajú celým obsahom vašej webovej stránky. V ponuke štýlov môžete upravovať univerzálne farby a texty, ale skutočné srdce dizajnu leží tu. Napríklad môžete pridať aplikáciu z obchodu s aplikáciami jednoduchým pretiahnutím časti na stránku. Odtiaľ ide o to, nájsť a nainštalovať.

To sa prenáša aj do blogov a obchodov. Obidve tieto oblasti majú svoje vlastné oddiely, ktoré sa niekde na stránke zasúvajú. Svoje produkty alebo príspevky upravujete priamo zo sekcie namiesto použitia rozhrania typu backend, ako je WordPress alebo Shopify.

nápadne nastavenia blogu

Časti však tiež vyvolávajú výzvu celého utrpenia. Ako už bolo spomenuté, používatelia, ktorí nie sú členmi programu Pro, sa obmedzujú na jednu stránku. Aj keď to určite uľahčuje použitie, nie je to ideálna konfigurácia. Budovanie webu bude jednoduchšie, áno, ale nemusí to byť presne také, ako chcete.

Napriek tomu je ťažké striktne ignorovať editora Strikelyho. Je to plynulý dizajn, ktorý vám umožňuje praskať pri budovaní vašich stránok bez problémov. Neexistuje nespočetné množstvo možností ani prvkov na odradenie nováčikov, a to všetko pri zachovaní sily úplného tvorcu webových stránok..

podpora

Prekvapivo má rozsiahlu škálu podpory pre domácich majstrov prostredníctvom fóra znalostí a nápadov. K dispozícii sú návody pre takmer čokoľvek a fóra sú k dispozícii pre akékoľvek ďalšie otázky. Pre technické otázky by však prekvapivo mohlo ťažiť zo širšej škály možností kontaktu.

Počnúc vedomostnou základňou má však Pozoruhodne niekoľko článkov, dokonca viac ako iní tvorcovia webových stránok. K dispozícii sú základné príručky, ako je pripojenie k doméne alebo použitie nástroja na tvorbu stavov, sú tu však aj ďalšie špecializované príručky. Napríklad sme našli presné špecifikácie nahrávania obrázkov, vkladanie videí pre webové stránky so sídlom v Číne a dokonca aj zápisy do zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Strikely..

nápadne informovaná báza

Znalostná základňa získava trakciu nad možnosťami, ako je GoCentral (prečítajte si našu recenziu GoDaddy GoCentral) pomocou sprievodcov riešením problémov. Mnoho tvorcov webových stránok jednoducho pridá výukové programy do databázy znalostí s malými alebo žiadnymi informáciami o tom, kedy sa niečo pokazí. Naopak, má prekvapivo široký zoznam tém na riešenie problémov od čínskeho hosťovania až po opravy chýb pri odovzdávaní súborov.

nápadne sprievodca riešením problémov

Pozoruhodne obsahuje aj zoznam štartovacích videí, ktoré vás dostanú na cestu k budovaniu. V skutočnosti sú veľmi užitočné, dokonca aj pre tých, ktorí majú skúsenosti s tvorcami webových stránok. 43 rôznych videí vás prevedie všetkými aspektmi staviteľa a služby, a to dokonca aj po splnení podmienok služby a prechod na vyššiu úroveň plánu.

nápadne štartovacie videá

Na fóre s pôsobivým zameraním môžete klásť špeciálne otázky, ale nezdá sa to ideálne. Aj keď je to použiteľné rozhranie, komunita nie je veľmi aktívna. V priebehu písania tohto prehľadu bola na prvej strane tém iba jediná zodpovedaná otázka s odpoveďami v celom rozsahu. Pozoruhodne členovia podpory čas od času odpovedajú na témy, zdá sa však, že ide o najmenej ideálnu cestu podpory.

Ak zlyhajú všetky ostatné možnosti, môžete sa obrátiť na spoločnosť Strikingly. Je to jednoducho forma, ktorá nemá k dispozícii inú cestu kontaktu. Zatiaľ čo živý rozhovor by prešiel dlhú cestu, nápadne chýbajúce možnosti kontaktu bolia oveľa menej ako ostatní stavitelia. Znalostná základňa pokrýva takmer všetko, čo znamená, že iba v malom počte prípadov budete niekedy musieť priamo kontaktovať podporu.

Verdikt

Je ťažké neodporúčať nápadne kvôli tomu, koľko vecí to má v poriadku. Nakoniec však táto platforma nie je pre každého. Obmedzenie na návrh jednej stránky je pre mnohých príliš daňou, napriek nízkej cene. Tí, ktorí potrebujú viac zapojeného dizajnu, by mali radšej Wixa alebo Weeblyho.

Môžete však nájsť dobrý domov s pozoruhodne. Je lacný, ľahko použiteľný a najlepšie zo všetkého plný funkcií. Získate podrobný plán, ktorý je kompatibilný s elektronickým obchodom, podporou blogu a centrom aplikácií, a to všetko pri zachovaní sadzieb ostatných tvorcov webových stránok..

Službu si môžete vyskúšať sami s bezplatným plánom alebo sa zaregistrovať do programu Pro so 14dennou skúšobnou verziou.

Ak chcete stavať pomocou platformy, ako je WordPress, môžete sa pozrieť aj na našich najlepších poskytovateľov webhostingu.

Čo si myslíte o nápadne? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map