Recenzia HostPapa – kanadský webhosting – aktualizované 2020

Recenzia HostPapa

HostPapa je dobrý webový hostiteľ s veľkým súkromím, slušným staviteľom a ďalšími funkciami, na ktoré môžete potriasť. Jedinou vecou, ​​ktorá bráni tomu, aby bol celkom víťazom, sú jeho pomalé rýchlosti, ako si môžete prečítať v našej úplnej recenzii HostPapa.


HostPapa je nezávislý kanadský webový hostiteľ, ktorý pôsobí v tejto oblasti už viac ako desať rokov. Aj keď sa spoločnosť rozrástla na pobočky po celom svete, zostava plánov má stále pre každého niečo. To znamená, že jeho podoblasť rýchlosť a neohrabané užívateľské skúsenosti znamenajú, že nemá dosť kotleta na chodidlá medzi nohami a nohami s našimi najlepšími poskytovateľmi webhostingu..

Napriek tomu sa oplatí zvážiť, najmä so solídnymi zásadami ochrany osobných údajov, smörgåsbord funkcií a slušný tvorca webových stránok. V tejto recenzii hostiteľa si prečítame všetko a ďalšie, diskutujeme o našich skúsenostiach so službou po spustení webovej stránky WordPress s jej najdrahším zdieľaným plánom..

Táto skúsenosť bola z väčšej časti dobrá, ale na konci HostPapa sa vyskytlo niekoľko nesprávnych krokov. Aj keď za svoje peniaze dostanete veľa, cena je vysoká a vzhľadom na to, že hostPapa by sa v rýchlostnom oddelení mohla zlepšiť, to nie je skvelé.

Hostpapa-Slider1

Hostpapa-slider2

Hostpapa-slider3

Hostpapa-slider4

Hostpapa-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre HostPapa

Vlastnosti

HostPapa je rašelinovým štandardom, pokiaľ ide o ceny, ale našťastie nie, pokiaľ ide o vlastnosti. Dlhá porovnávacia tabuľka na každej produktovej stránke kvapká s dobrotami pre webhostingov. V skutočnosti to tak je, že je ľahké prehliadnuť niekoľko základných funkcií, vďaka ktorým je webhosting začiarknutý.

Začínajúc tým, čo získate, sa však HostPapa pokúša poskytnúť ukážku všetkého. cPanel nie je nijako rezervovaný, čo znamená, že získate prístup k protokolovým súborom na vašom serveri, ľahko použiteľnému WebFTP, AWStats a inštalačnému programu Softaculous.

Zahrnutý je aj bezplatný plán spoločnosti Cloudflare. Ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi Cloudflare, každá webová stránka môže nastaviť bezplatnú verziu siete na doručovanie obsahu, ale nováčikovia sa pravdepodobne stratia v DNS hoopla. Pomôže to náš sprievodca Sprievodca záznamami DNS, ale pre tých, ktorí neradi nastavujú vlastné nameservery – alebo čítajú – bude fungovať integrácia od začiatku..

Spolu s programom cPanel existuje bonafidový bezpečnostný prvok, o ktorom budeme hovoriť v sekcii „Zabezpečenie“ nižšie. To znamená, že hoci sa niekto môže dostať za redundantné siete a brány firewall webových aplikácií, hostiteľovi HostPapa chýba niečo kritické: denné zálohy.

Aby bolo jasné, denné zálohy sa ponúkajú, ale nie v rámci plánov. Ak sa rozhodnete neskočiť na najvyššiu úroveň zdieľaného alebo hostenia WordPress, zálohy vám spustia ďalších 40 dolárov ročne. Je to vysoká cena za niečo, čo by malo byť zahrnuté zadarmo.

Tvorca webových stránok HostPapa

Súčasťou všetkých plánov je bezplatná verzia nástroja na tvorbu webových stránok. To je v poriadku, ale o čom písať domov. Rovnako ako naši najlepší tvorcovia webových stránok, aj pri vytváraní webovej stránky sú potrebné základné informácie. Na stránku môžete pridať text, obrázky a ďalšie prvky a presúvať ich. HostPapa to však nezaobchádza s rovnakou jemnosťou ako naši obľúbení stavitelia.

Hostpapa-review-webové stránky-stavitelia

Stručne povedané, tvorca webových stránok by vás nemal predávať na serveri HostPapa. Wix sa radí na začiatok zoznamu (prečítajte si našu recenziu Wix).

Prehľad funkcií HostPapa

Logo HostPapawww.hostpapa.com

Začína sa od 299 dolárov mesačne Všetky plány

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup

Denné zálohy
zaplatil

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

HostPapa nie je predražená, ale je to podobné ako Bluehost v tom, že nebudete mať istotu, čo platíte, kým nenastane čas na check-out (prečítajte si našu recenziu Bluehost). Zdieľané programy prichádzajú s viacročnými zľavami, sú však k dispozícii iba jeden rok alebo viac, takže konečná cena za pokladňu je oveľa vyššia, ako by navrhovala stránka produktu..

Zdieľané plány prichádzajú v jednom, dvoch alebo troch rokoch a rovnako ako v prípade mnohých konkurentov spoločnosti HostPapa mesačná cena stúpa so skrátením doby platnosti. Našťastie nie ste potrestaní za to, že ste išli s kratšou dobou trvania vďaka obrovskej predraženej mesačnej sadzbe, ako ste v prípade spoločnosti Arvixe (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Arvixe), ale promo sadzba by mohla byť v celom rozsahu konzistentná.

Je zrejmé, že balíček je naskladaný v prospech hostiteľa HostPapa, pretože cena sa vždy zdá byť vyššia, ako by naznačovala stránka produktu. Platí to pre väčšinu webových hostiteľov, ale videli sme poskytovateľov, ako sú Hostinger a Hosting24, ktoré využívajú efekt viacročnej propagácie, takže nie je dôvod, aby to HostPapa nemohol urobiť (prečítajte si našu recenziu hostingera a hodnotenie hostingu24). ).

Navyše, ceny sú mätúce, čo môže byť recept na katastrofu, ako sme videli v našom hodnotení LunarPages. Existujú napríklad plány na tvorbu webových stránok, ale máte prístup k bezplatnej verzii nástroja na tvorbu webových stránok so štandardným zdieľaným hosťovaním. Plány internetového obchodu používajú tiež program na tvorbu webových stránok, majú však vlastnú štruktúru tvorby cien.

Uprednostňujeme prístup nezmyslov 1&1 IONOS, pokiaľ ide o stanovovanie cien. Ako si môžete prečítať v našom 1&1 recenzia IONOS, môžete aktualizovať cenu na produktovej stránke na základe vašej doby trvania, takže pri pokladni nie sú žiadne prekvapenia. Nie ste ani oboznámení s pridaním produktov do svojej služby.

HostPapa však zahŕňa viac ako väčšinu webových hostiteľov za rovnakú cenu. Najlacnejší zdieľaný plán napríklad podporuje dva webové stránky so 100 GB úložného priestoru pre pevné disky. Väčšina webových hostiteľov ponúka iba jednu doménu a približne 50 GB úložného priestoru na najzákladnejšom zdieľanom pláne.

Pokiaľ ide o vrátenie platby, získate 30 dní na to, aby ste si s HostPapa vymenili názor, ak si kúpite viacročný plán. Akékoľvek plány, ktoré ponúkajú mesačné predplatné, napríklad hosting VPS, vám umožňujú zmeniť názor iba na 48 hodín. V porovnaní s 90-dňovým oknom na vrátenie platby od spoločnosti A Small Orange nie je HostPapa pôsobivá (prečítajte si našu recenziu z verzie A Small Orange).

Jednoduchosť použitia

Začíname s programom HostPapa je ťažšie, ako by malo byť. Webové stránky nie sú datované ako FatCow’s (prečítajte si našu recenziu FatCow), ale v príliš malom priestore je príliš veľa produktov. Podobný osud má GoDaddy v tom, že každej službe je v hornej ponuke pridelená rovnaká váha, takže hľadanie požadovaného balíka je ťažšie, ako je potrebné (prečítajte si našu recenziu GoDaddy)..

Akonáhle nájdete požadovaný balík, proces platby je hladký. Svetlá a živá stránka pokladnice hostiteľa je ľahko dostupná, ale budete chcieť venovať pozornosť doplnkom vybraným pri platbe. Pri kúpe najvýhodnejšieho zdieľaného balíka boli vopred vybrané zabezpečenie webových stránok Protection Power a automatické denné zálohovanie.

Hostpapa-review-pokladňa

Proces platby pozostáva z troch krokov, ktoré sú omnoho menej nepríjemné ako zdanlivo nekonečné kroky v Namecheap (prečítajte si našu recenziu v Namecheap). Budete požiadaní o zadanie novej domény alebo o miesto, ktoré vlastníte, a potom zadajte svoje osobné informácie a spôsob platby.

Je potrebné poznamenať, že proces platby sa bude líšiť v závislosti od vybraného plánu.

Kúpili sme zdieľaný hosting pre naše testovanie, takže naše skúsenosti sú založené na tom, ale my sme tento proces prešli, akoby sme kupovali plán VPS. Stránka pokladnice je omnoho staršia, ale stále priamočiara a podobne ako pri zdieľaní hostingu, musíte byť ostražití, aby ste zrušili začiarknutie doplnkov, ktoré nechcete..

Po spracovaní vašej platby vám HostPapa povie, aby ste sedeli pevne. Je nepríjemné, že ste sa presmerovali späť na domovskú stránku, kým čakáte na sériu uvítacích e-mailov, ktoré poskytnú vaše poverenia účtu. Okrem toho tieto e-maily neprichádzajú okamžite.

HostPapa Dashboard

Klientská oblasť HostPapa je mätúca. Domovská obrazovka hlavného panela zobrazuje splatné faktúry a posledné lístky, ale väčšina stránky je venovaná ponuke nových registrácií domén. Na domovskej stránke informačného panela sa nenachádza sekcia pre domény alebo služby, ktoré momentálne máte.

Hostpapa-review-dashboard

K svojim službám máte prístup prostredníctvom horného menu, ktoré je samo osebe mätúce. Na správu vášho webu je možné použiť tri karty: „môj cPanel“, „moje služby“ a „môj web“. Ukázalo sa, že karta služieb zobrazuje iba to, čo ste si zakúpili, a karta webových stránok odkazuje na tvorcu webových stránok.

Jedinou kartou, ktorá sa týka správy vašich webových stránok, je karta cPanel. Celkovo nie je systém zlý, ale je neefektívny. HostPapa by namiesto toho, aby vyplnil domovskú stránku klientskej oblasti reklamou na nákup ďalších domén, mohol tento priestor využiť na uľahčenie prezerania a správy svojich služieb..

Namiesto toho sa klientska oblasť cíti nesúrodá a nadbytočná. Napríklad karty služieb a fakturácie poskytujú väčšinou rovnaké informácie, zatiaľ čo karta webových stránok nie je relevantná pre kohokoľvek, kto nepoužíva program na tvorbu webových stránok. Proces premýšľania vidíte za prístrojovou doskou, ale konečný výsledok nie je ideálny.

HostPapa cPanel

Úspornou milosťou pre užívateľskú prívetivosť je cPanel, ktorý, ako si môžete prečítať v našom najlepšom webhostingu pomocou sprievodcu cPanel, je náš obľúbený spôsob riadenia webhostingu. To znamená, že je to v okne na prístrojovej doske, ktoré nepríjemným spôsobom vymaže rozhranie. Napríklad, užitočné informácie o serveri, ktoré obyčajne obsadzujú pravú stranu cPanel, sú prilepené dole.

Hostpapa-review-cpanel

Aj keď je to v podstate rovnaké cPanel, skúsenosť je iná. Posúvaním nahor a nadol v úzkom okne nie je to, o čom je cPanel, takže zážitok klesá. K dispozícii sú všetky možnosti – získate prístup do správcu súborov, inštalačného programu Softaculous a ďalších – ale ich stlačenie do malého okna nie je to najlepšie.

Typy hostenia

Ako už bolo spomenuté, web HostPapa nie je najjednoduchší. Je to preto, že ponúka dlhý zoznam služieb. Napriek tomu, že sa zdá, že má veľa typov hostenia, ponúka iba dva: zdieľané a VPS. Aj napriek tomu existuje v rámci každého typu hostenia viacero plánov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť váš hostingový balík platforme, ktorú používate..

Ak ste zvedaví, čo znamená zdieľaný hosting alebo VPS, prečítajte si náš prehľad typov hostenia.

Zdieľané plány, ktoré sa jednoducho nazývajú „webhosting“, sa dodávajú v troch úrovniach. Rozdiely medzi úrovňami sú mnohé, podobne ako A2 Hosting (prečítajte si našu recenziu hostenia A2), preto vám odporúčame pozrieť si podrobné porovnanie HostPapa. Stručne povedané, vyššie úrovne majú viac funkcií a lepší výkon.

Existujú aj plány na tvorbu webových stránok. Ak ste preskočili, pozrite si časť „Funkcie“, v ktorej nájdete naše myšlienky v nástroji na tvorbu webových stránok. Je súčasťou bezplatného balíka zdieľaného hostenia. Ak však chcete plne využiť výhody nástroja na tvorbu webových stránok, budete musieť upgradovať na jednu zo štyroch úrovní hostiteľa webových stránok. Podobne existujú štyri úrovne pre internetové obchody.

HostPapa WordPress

HostPapa ponúka plány WordPress, ktoré sú iba drahšími zdieľanými plánmi s funkciami WordPress. Nie sme proti ponúkaniu hostingu WordPress takýmto spôsobom – prečítajte si našu recenziu InMotion Hosting, kde sa dozviete o poskytovateľovi, ktorý to robí dobre – ale nie je to ideálne.

WordPress je flexibilný, ale webové stránky, ktoré sú na ňom vybudované, sa snažia zhromaždiť čo najviac očí (prečítajte si nášho sprievodcu pre začiatočníkov, ako používať WordPress, aby ste videli populárne webové stránky, ktoré používajú systém na správu obsahu). Integrácia Jetpacku a automatické aktualizácie WordPress sú pekné, ale zdieľaná štruktúra, ktorú používa HostPapa, sťažuje škálovanie webových stránok WordPressu..

Namiesto toho sa nám páči cloudový hosting pre WordPress a niektorí weboví hostitelia, napríklad MDDHosting a Kinsta, sa na to špecializujú (prečítajte si našu recenziu MDDHosting a recenziu Kinsta). Cloud hosting je bežný medzi našimi najlepšími webhostingmi pri výbere WordPress, pretože ponúka flexibilitu, redundanciu a bezpečnosť spôsobmi, ktoré tradičný hosting nemôže.

HostPapa VPS

Ak hľadáte viac šťavy pre svoj web WordPress alebo iný web, plány VPS sa zmestia na účet. HostPapa ponúka päť úrovní hostenia VPS, ktoré sú spravované výlučne. Ak hľadáte nespravovaný hosting VPS, hostenie A2 je jedným z mála hostiteľov, ktorí ho ponúkajú.

Cena medzi úrovňami je vysoká, ale rovnako sú tu aj vlastnosti a špecifikácie. Navyše, aj keď je spravovaný, hostPapa ponúka prístup root k VPS, ktorý používate, čo znamená, že môžete do neho nainštalovať ľubovoľné aplikácie, ktoré chcete. Z tohto dôvodu môžete svoj účet VPS ďalej predávať, ak chcete, ale HostPapa ponúka aj plány vyhradeného predajcu.

rýchlosť & uptime

Otestujeme rýchlosť webových stránok pomocou testu rýchlosti pingdomov a zaťaženia. Tieto nástroje nám umožňujú testovať skúsenosť pre jedného používateľa a tiež to, ako bude webová stránka fungovať pri zaťažení. Naše testovanie sa vykonáva s prázdnou verziou programu WordPress na najvýhodnejšom pláne. Týmto spôsobom môžeme znížiť premenné spojené s časom načítania webových stránok.

Navyše na webe nerobíme nič okrem inštalácie WordPress. Ak sa ukladá do vyrovnávacej pamäte alebo kompresie, webový hostiteľ ju pridal, nie nás. To sú kroky, ktoré by mala každá webová stránka podniknúť. Naučte sa, ako implementovať ukladanie do vyrovnávacej pamäte a kompresiu na vašom webe, v našom sprievodcovi zlepšením časov načítania webových stránok.

Pingdom Speed ​​Test vrátil menej ako ideálne výsledky. Naše webové stránky zaznamenali 90 zo 100, čo síce vyzerá dobre, ale nie je skvelé. Pamätajte, že naše testovacie webové stránky na nich nemajú nič, takže malé rozdiely v skóre môžu zmeniť. V tomto prípade je nedostatok vyrovnávacej pamäte, čo je dôležité pre zlepšenie doby načítania webových stránok.

Hostpapa-review-speed-test

Podobne aj náš test dopadu na zaťaženie priniesol neuspokojivé výsledky. Za päť minút sme na server poslali 50 používateľov s meraním času odozvy a počtu splnených požiadaviek na každú z nich. Približne štvrtina našich požiadaviek HTTP sa vyskytla s chybami, čo naznačuje, že server je na hranici svojho výkonu.

Hostpapa-review-load-vplyv

Napriek tomu je váš plán podporený zárukou dostupnosti za 99,9%. HostPapa tvrdí, že ju ponúka na svojej stránke „prečo HostPapa“, ale uvádza podrobnosti o podmienkach poskytovania služby. Nič sme nenašli. V podmienkach služby nie je zmienka o záruke dostupnosti alebo dohode o úrovni služieb, čo je také dobré, ako keď nemáte záruku dostupnosti..

zabezpečenia

HostPapa má na svojom webe vyhradenú sekciu „Zabezpečenie“, ak však prevádzkujete základný web, nebudete ho musieť navštíviť. Tri základné bezpečnostné funkcie, ktoré hľadáme, sú obsiahnuté v rôznych plánoch a so širokou škálou platených aktualizácií, ak chcete zapečatiť prielezy.

Stále sa však toho veľa nedeje. Servery Apache, ktoré používa HostPapa, sú zabezpečené bránou firewall webových aplikácií ModSecurity, detekciou hrubej sily, prevenciou útokov distribuovaných Denial of Service a skenovaním Patchmana. Vaše údaje sú navyše uložené v konfigurácii RAID-10 (prečítajte si nášho sprievodcu RAID) a prenášajte na redundantných operátorov..

Automatické zálohy bohužiaľ nie sú súčasťou všetkých plánov. Iba najvyšší stupeň zdieľaných programov Business Pro je dodávaný s 1 GB úložného priestoru pre automatické, denné zálohovanie. Môžete si vziať zálohy manuálne – prečítajte si náš návod na zálohovanie sprievodcu WordPress, aby ste sa dozvedeli, ako to urobiť – musíte však vykonať inováciu, aby sa to stalo automaticky.

Prípadne môžete pridať denné zálohy do jedného z plánov nižšej úrovne. K dispozícii je tiež funkcia SiteLock, ktorá zisťuje a odstraňuje škodlivý softvér z vašej webovej stránky, a Protection Power, ktorý robí to isté rovnako, pričom zahŕňa aj funkcie, ako je napríklad CDN a asistencia pri odstraňovaní škodlivého softvéru..

HostPapa SSL zadarmo

Aj keď by sme radi videli denné zálohy naprieč plánmi, aspoň server HostPapa obsahuje bezplatný certifikát SSL pre všetkých. Je to certifikát Poďme šifrovať, čo znamená, že nie je skvelé, ak na svojom webe zhromažďujete platby alebo veľa osobných údajov. Dostanete sa však za obávaný varovania prehliadača..

Certifikát SSL v zásade povie prehliadaču navštevujúcemu váš web, že mu môžete veriť, čo ho vyzve na otvorenie šifrovaného spojenia medzi vašim webom a používateľom (o ktorom sa môžete dozvedieť viac v našom sprievodcovi SSL verzus TLS)..

Certifikát, ktorý je súčasťou vášho plánu, zašifruje údaje, ale nie je vhodný pre aplikácie na vysokej úrovni. Našťastie, niektoré plány vyššej úrovne poskytujú prémiový certifikát Wildcard vrátane zdieľaného plánu Business Pro.

súkromia

Väčšina webových hostiteľov ignoruje vaše súkromie, najmä tých, ktoré vlastní Endurance International Group (príklad nájdete v recenzii HostGator). Našťastie, HostPapa je viac ako DreamHost ako HostGator pre ochranu súkromia. Ako vidíte v našej recenzii DreamHost, ochrana osobných údajov sa netýka mnohých webových hostiteľov, ale v niekoľkých prípadoch si môžete oddýchnuť, napríklad v prípade HostPapa..

HostPapa však nie je tak znepokojený ako DreamHost, pokiaľ ide o ochranu súkromia domény. Táto funkcia vám umožňuje skryť osobné informácie, pomocou ktorých zaregistrujete doménu, pretože je hlavným cieľom zhromažďovania údajov a spamu. Bezplatne ponúka iba najvyšší stupeň zdieľaného hostingu. Ak to chcete niekde inde, pobeží vám to 10 dolárov ročne.

Platenie za ochranu súkromia domény nie je ideálne, pretože by malo byť zahrnuté pri registrácii domény. Koniec koncov, videli sme hostiteľov, ako sú DreamHost, Midphase a WestHost, ktoré zahŕňajú zadarmo v rámci plánov (prečítajte si naše recenzie Midphase a WestHost).

Napriek tomu je to malý problém, keď je zvyšok súkromia hostiteľaapa vynikajúci. Zásady ochrany osobných údajov dávajú spoločnosti HostPapa právo zhromažďovať vaše fakturačné údaje, adresu IP, typ prehliadača, časy prístupu a ďalšie. Ak by to však bolo jedno z našich recenzií VPN, bolo by to nepríjemné, čo je spoločné pre väčšinu webových hostiteľov..

Dôležitejšie je, ako sa tieto informácie používajú. HostPapa zdieľa informácie s tretími stranami iba vtedy, ak vám poskytujú službu. Navyše obmedzuje rozsah prenášaných údajov, čo znamená, že tretia strana nemôže tieto údaje používať, uchovávať ani zdieľať s nikým iným.

Na rozdiel od súkromia, povedzme, stránky 5, hodnota je jasná (prečítajte si naše hodnotenie lokality5). HostPapa jednoznačne rešpektuje vaše súkromie, a hoci vás to nebude držať mimo záznamu, len málo webových hostiteľov bude.

podpora

HostPapa vám umožňuje kontaktovať tím podpory ľubovoľným spôsobom. Live chat, e-mailová a telefonická podpora sú k dispozícii, ako by sa malo očakávať od ktoréhokoľvek hostiteľa webu, ale môžete sa tiež skontaktovať prostredníctvom faxu alebo dobrého e-mailu slimáka, aj keď nie sme si istí, že ktokoľvek bude. Napriek tomu existujú možnosti, čo je pre nás dosť.

Centrum starostlivosti o zákazníka poskytuje množstvo informácií o využívaní služby. Tam môžete skontrolovať stav siete, prehľadávať zoznam videonávodov, spustiť live chat a prehľadávať vedomostnú základňu..

Hostpapa-review-zákazník-care-centrum

Pokiaľ ide o používanie týchto nástrojov, videonávody sú užitočné, ale sú datované. Stále ich je veľa, ktoré z webových hostiteľov len zriedka vidíme. Podobne je tu veľa článkov o znalostiach. HostPapa má na prehľadanie viac ako 2 000 podporných článkov vrátane všetkého, od nastavenia účtu až po používanie konkrétnych aplikácií.

Články sú navyše podrobné, napriek tomu, že ich je toľko. Vo väčšine prípadov zistíme, že rozsiahle vedomostné základne vedú k nedostatočnej kvalite článkov, čo našťastie tu nie je.

Ak stále potrebujete pomoc, môžete sa naladiť na týždenný webový seminár HostPapa alebo naplánovať 30-minútový hovor s zástupcom podpory. Táto individuálna relácia je pre každého zákazníka HostPapa bezplatná, bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti. Ak potrebujete ďalšie hovory, majú iba 40 dolárov za pop.

Verdikt

Neohrabaný, datovaný a zdanlivo zavádzajúci, HostPapa mohol urobiť oveľa lepšie. Kosti skvelého webhostingu sú k dispozícii s vynikajúcim systémom podpory, veľkorysou ponukou programov a slušnou ochranou súkromia. Avšak, neohrabaný ovládací panel, nesúladné informácie o webových stránkach a pomalá rýchlosť nechávajú veľa na želanie.

Ak bol program HostPapa lacnejší, mal by to byť domáci beh, ale vzhľadom na to, že vás spustí rovnako ako vedúci weboví hostitelia, štandard je iný.

Čo si myslíte o HostPapa? Plánujete to? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map