Recenzia Bluehostingu – rýchlosť, cPanel a e-mail – aktualizovaná 2020

Recenzia Bluehost

Bluehost je rýchla a ľahko použiteľná služba, ktorú by sme radi odporučili s výnimkou dvoch vecí: jej politiky ochrany osobných údajov a zavádzajúceho systému stanovovania cien. Pozrite sa na podrobnosti o tomto a všetkom ostatnom v tejto úplnej kontrole spoločnosti Bluehost.


Bluehost by sedel v hornej časti nášho najlepšieho zoznamu webhostingov, ak by nebol pre nepríjemnú firemnú hlavu. Je vo vlastníctve spoločnosti Endurance International Group, ktorá je webhostingovým konglomerátom s znepokojujúcimi praktikami ochrany osobných údajov. To znamená, že to neurobilo náš najlepší webhosting pre zoznam malých firiem bez dôvodu.

Ak môžete čeliť praktikám ochrany osobných údajov materskej spoločnosti Bluehost, nájdete plnohodnotného webhostingu, ktorý ponúka vysokú rýchlosť za primeranú cenu. V tejto recenzii Bluehosta podrobne popíšeme svoje skúsenosti s populárnym webhostingom po spustení webovej stránky s najvýhodnejším zdieľaným plánom..

Bluehost je v EIG lepší ako väčšina jeho súrodencov. Podpora by mohla využívať prácu, rovnako ako klamlivé stanovovanie cien, ale to sú malé obavy. Nakoniec výhody prevyšujú nevýhody, ktoré je ťažké povedať pre väčšinu značiek EIG.

Bluehost-Slider1

Bluehost-slider2

Bluehost-slider3

Bluehost-slider4

Bluehost-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Bluehost

Vlastnosti

Bluehost má vynikajúci zoznam funkcií, ktoré pomôžu vášmu webu rýchlo a bezpečne začať. Zobrazuje sa dokonca aj na tých najnepravdepodobnejších miestach pomocou ovládacieho panela, ktorý uľahčuje správu WordPress ako kedykoľvek predtým.

Počnúc zdieľanými plánmi je veľa dobrôt. Program najvyššej úrovne Pro obsahuje reklamné kredity 200 dolárov, dve licencie SpamExperts, súkromie domény, kód CodeGuard Basic a vyhradenú adresu IP..

Tieto funkcie sú však dostupné za cenu, ktorú si preberieme v sekcii „Ceny“ nižšie. Našťastie, bez ohľadu na zdieľaný plán, ktorý vyberiete, získate pre svoj web bezplatný certifikát SSL / TLS a denné zálohy. Tieto základné funkcie považujeme za každého hostiteľa webu, preto je dobré vidieť, že ich Bluehost zahŕňa.

WordPress a Bluehost

Vynikajúca integrácia s WordPress však vyniká najviac. O ovládacom paneli sa budeme podrobne baviť v sekcii „jednoduché použitie“, ale jeho krátky čas, Bluehost kombinuje správu WordPress a správu účtov spôsobom, ktorý neurobí žiadny iný webový hostiteľ. Rozhranie zdôrazňuje prieskum a umožňuje vám spravovať webovú stránku WordPress bez prihlásenia sa na koncové rozhranie.

Funkcie WordPress sa tam nekončia. Ak prevádzkujete webovú stránku WordPress, Bluehost automaticky nainštaluje WordPress a nastaví ho do režimu postupovania. V tejto konfigurácii sa na vašom webe zobrazí stránka „čoskoro príde“, ktorá vám umožní ju zostaviť pred jej priamym spustením.

Našťastie, Bluehost má aj iných používateľov než WordPress. V programe cPanel môžete zapnúť nástroj na tvorbu webových stránok Weebly, ktorý, ako môžete prečítať v našej recenzii Weebly, je jedným z najlepších tvorcov webových stránok v okolí.

weebly editor

Všetci používatelia Bluehostingu majú prístup k bezplatnému vývojárovi Weebly so svojou doménou, ktorý zvyčajne poberá okolo 5 dolárov mesačne. To znamená, že je to bezplatná verzia Weebly, ktorá stanovuje limity pre médiá a stránky. Ak chcete komplexnejší balík, môžete upgradovať svoje webové stránky Weebly bez toho, aby ste museli začať znova.

Prehľad funkcií služby Bluehost

Logo Bluehostwww.bluehost.com

Začína sa od všetkých 395 dolárov mesačne

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup
VPS

Denné zálohy

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény
Určité plány

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie
n / a

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

Bluehost je kráľom (alebo kráľovnou), pokiaľ ide o ceny akcií. Jeho sadzby sú približne také štandardné, ako prichádzajú, čím sa určuje základ, na ktorom je možné porovnávať webhostiteľov. To znamená, že je to tiež kráľ klamlivého určovania cien, ktorý vás žiada, aby ste sa zaviazali na stránku pokladne, kým nebudete mať jasno v tom, akú cenu zaplatíte.

Napriek tomu nemá príšerný klam Arvixe (prečítajte si našu recenziu v Arvixe). Na stránkach produktov Bluehost zobrazuje počiatočnú mesačnú sadzbu, ako aj cenu, ktorú zaplatíte pri obnovení. Aj keď môžeme oceniť objasnenie toho, čo je skutočná mesačná cena, konečná cena vždy končí vyššie, ako sa očakávalo.

Existuje niekoľko dôvodov, ale hlavným je to, že Bluehost inzeruje cenu tri roky. Navyše, zdieľaný hosting je ponúkaný iba v jednom, dvoj a trojročnom trvaní a vždy predstavuje viac ako 100 dolárov. Videli sme ďalšie viacročné zľavy – prečítajte si napríklad recenziu hostingera – cena však nikdy nie je taká vysoká ako v prípade služby Bluehost.

Pokladňa Bluehost

Dôvodom je, že pri pokladni je predvolených viac doplnkov. Bluehost v podstate premení každý zdieľaný plán na najvyšší stupeň zdieľaného plánu a do svojho plánu automaticky pridá ochranu domény, SiteLock a CodeGuard..

Jedna z vecí by bola, keby bola cena lacná, ako je cena v prípade služby Hosting24 (prečítajte si našu recenziu služby Hosting24), to však tak nie je. Bluehost nie je dostatočný na to, aby vynikol svojimi obnovovacími sadzbami, čo robí viacročné shenanigany nepríjemnejšími, pretože je základnou líniou..

Ak hľadáte lacného webhostingu, 1&1 IONOS je lepšou voľbou. Ako vidíte v našom 1&1 recenzia IONOS, je to jedna z najlacnejších možností na trhu.

Ani okno spoločnosti Bluehost na vrátenie peňazí nie je pôsobivé. Tridsať dní je štandardom pre väčšinu webových hostiteľov, takže zaň nebudeme kupovať body Bluehost, ale vzhľadom na to, že ste nútení vstúpiť do viacročného plánu, malo by byť dlhšie okno vrátenia peňazí zmysluplné. Napríklad server InMotion ponúka tri mesiace (prečítajte si našu recenziu o hostení InMotion).

Jednoduchosť použitia

Mnohé z nesprávnych krokov spoločnosti Bluehost sú nahradené jednoduchým používaním. Je to plynulý zážitok od vyskúšania až po správu, ktorý vám ukáže, ako ďaleko môže cPanel ísť. Aj keď máme priľnavosti takmer v každej inej kategórii, táto je čisto víťazná.

Začnete výberom plánu, výberom domény a zadaním informácií o svojom účte. Bluehost žiada veľa, keď sa nahlásite – prečítajte si časť „Ochrana osobných údajov“, aby ste zistili prečo – ak však chcete skratku, môžete použiť možnosť jednotného prihlásenia Google. Našťastie nemusíte trpieť niekoľkými krokmi ako v prípade Namecheap (prečítajte si našu recenziu v Namecheap)..

Bluehost-review-pokladňa

Ako už bolo spomenuté, pri pokladni je prednastavených veľa doplnkov, preto je dôležité byť ostražití, ak ich nechcete..

Po potvrdení platby sa vám zobrazí obrazovka s potvrdením objednávky, v ktorej môžete nastaviť svoje heslo. Uzavretý systém sa nám páči, ale ak by to fungovalo, páčilo by sa nám oveľa viac. Mnohokrát sme sa snažili nastaviť heslo, ale zakaždým sme sa stretli s chybou. Je viac frustrujúce, že heslo, ktoré sme vygenerovali pomocou služby LastPass (prečítajte si našu recenziu LastPass), sa po opakovaní pokusu nezískalo..

Bluehost-review-order-Potvrdenie

Zdá sa, že sa stránka rozbije, keď skopírujete a prilepíte heslo zo správcu hesiel, čo je smiešne. Najlepší správcovia hesiel by mali byť základom webových prehliadačov, takže skutočnosť, že registračná stránka spoločnosti Bluehost nezvláda jednoduché rozšírenie prehliadača, je neprijateľná..

Keď sa raz prelomíte, na negatívy sa rýchlo zabudne. Bluehost má dobre vypracovaný ovládací panel, ktorý zdôrazňuje použiteľnosť. Na rozdiel od svojho súrodenca iPage, ktorý, ako vidíte v našej recenzii iPage, hlúpy zážitok, Bluehost ukazuje, že môžete mať moderný ovládací panel, ktorý je výkonný a ľahko použiteľný.

Bluehost-review-control-panel

BlueHost cPanel

Ovládací panel je cPanel, o ktorom sa môžete dozvedieť v našom najlepšom webhostingu pre sprievodcu cPanel, je to však upravená verzia. V mnohých ohľadoch je podobná ako u hostGator – prečítajte si našu recenziu hostgátora a zistite, ako podobné – Bluehost sa však viac zameriava na WordPress.

Bluehost urobil náš najlepší webhosting pre sprievodcu WordPress a jeho ovládací panel je dôvodom. Bez opustenia informačného panela môžete spravovať témy, doplnky a ďalšie položky. Navyše automaticky nastaví vaše webové stránky WordPress v režime predstavovania, takže ich môžete vyladiť pred uvedením do prevádzky.

Používatelia, ktorí nepoužívajú WordPress, nepovažujú ovládací panel za takmer užitočný, to však neznamená, že je to zlé. Bez ohľadu na platformu, na ktorej stojíte, Bluehost kombinuje správu účtu a webových stránok pod jednou strechou, čo znamená, že na vykonanie zmien vo webhostingu nemusíte mať otvorených viac kariet..

Aj keď sa jedná o upravený cPanel, stále máte prístup k klasickému cPanelu kliknutím na kartu „Advanced“ na ovládacom paneli. Tam sú obvyklí podozriví, vrátane správcu súborov, MySQL databázového sprievodcu a ďalšie. Nenájdete však inštalačného programu Softaculous, pretože webové stránky WordPress už majú za sebou špinavú prácu..

Bluehost-review-cpanel

Napriek našim problémom pri nastavovaní ovládací panel vyhrá deň, pokiaľ ide o použiteľnosť. Bluehost je neobvyklý v tom, že má mash-up na jeho ovládacom paneli a cPanel a umožňuje oboje pracovať. Hoci sa môžeme sťažovať, až kým nebudeme v modlitbe pred inými aspektmi služby, použiteľnosť je vynikajúca.  

Typy hostenia

Bluehost ponúka tri typy hostingu: zdieľaný, VPS a dedikovaný. Na rozdiel od svojho súrodenca HostGator, ktorý ponúka viac druhov hostenia, Bluehost má skomprimovanú zostavu. Aj napriek tomu môže tento rad vyhovieť väčšine používateľov, pričom jediným do očí bijúcim opomenutím je cloud hosting.

Zdieľaný hosting sa ponúka v troch kategóriách: normálny zdieľaný, WordPress a WP Pro. Pokiaľ ide o bežné zdieľané plány, Bluehost určuje základnú líniu. Existujú štyri úrovne a pri postupe vyššie v zostave sa vám bude páčiť dlhší zoznam funkcií spolu s väčšou podporou ukladacieho priestoru a webových stránok..

Možnosti aplikácie WordPress

Plány WordPress vynikajú viac, alebo presnejšie, plánmi WP Pro. Normálne plány WordPress sú iba zdieľané plány vytvorené pre WordPress a zahŕňajú automatickú inštaláciu, aktualizácie WordPress a pracovné prostredie. Sú viac podobné zdieľanému hosťovaniu s JustHost (prečítajte si našu recenziu JustHost).

Ak hľadáte niečo ako Kinsta, mínus cloud hosting, WP Pro poškriabe, že svrbí (prečítajte si našu recenziu Kinsta). Aj keď stále používajú zdieľanú štruktúru, plány WP Pro zahŕňajú funkcie, ako sú platené verzie Jetpacku, nástroje na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov a podpora špecifická pre WordPress. Ak vám bolo všetko, čo vás nadchlo, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o používaní programu WordPress.  

Bluehost-review-wp-pre

Nad tým sa znižujú výnosy. Plány VPS nie sú zlé, ale páči sa nám flexibilita hostenia A2, pokiaľ ide o virtuálne servery (prečítajte si našu recenziu hostenia A2). Podobne aj dedikované servery spoločnosti Bluehost sú cenovo dostupné, ale LunarPages ponúka viac energie na hornom konci vecí (prečítajte si našu recenziu v LunarPages).

Plány WP Pro od spoločnosti Bluehost sú sladké miesto, ale boli by ešte lepšie, keby používali štruktúru mraku. Cloud hosting je stále obľúbenejší štýl hostingu kvôli jeho bezpečnosti a rýchlosti. Niektorí weboví hostitelia, napríklad MDDHosting, mu venujú celú škálu svojich plánov (prečítajte si našu recenziu MDDHosting).

To má zmysel pre WordPress, pretože väčšina webových stránok požaduje vysokú prenosovú rýchlosť a nízku dobu načítania. Weboví hostitelia, ako je napríklad Pagely, zarábali na cloudovom hostovaní pre WordPress, využívajúc výkon cloudu Amazon Web Services pre extrémne rýchly čas načítania (prečítajte si našu Pagely recenziu). Dúfajme, že Bluehost skočí skôr, ako neskôr, na cloud hostingový vlak.

rýchlosť & uptime

Na hodnotenie rýchlosti webových stránok používame Pingdomov test rýchlosti a zaťaženie. Náš proces je jednoduchý. Registrujeme sa na najlacnejší zdieľaný plán, nainštalujeme WordPress a spustíme web pomocou našich kritérií. Pred testovaním nepridávame na web cache ani kompresiu. Čokoľvek nám webový hostiteľ odovzdá, je to, s čím bežíme.

Z tohto dôvodu naše výsledky nemusia nevyhnutne predstavovať čísla, ktoré získate. Naše webové stránky neobsahujú žiadne obrázky ani obsah, čo zvyšuje čas načítania. Naše testovanie sa vykonáva vo vákuu, aby sa odstránili premenné, takže sa ubezpečte, že postupujete podľa pokynov v našej príručke, ako vylepšiť čas načítania webových stránok, aby ste dosiahli optimálnu rýchlosť..

Bluehost sa daril dobre pri teste rýchlosti Pingdomu, aj keď ho minul náš najrýchlejší sprievodca webhostingom. Naše webové stránky dostali 94 zo 100, čo je iba mierne pod 96 zo 100, ktoré sme dostali s A2 Hosting a Hosting24. Hoci Bluehost nie je najrýchlejší, je rýchlejší ako väčšina ostatných, čo je pravdepodobne spôsobené ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

Bluehost-review-speed-test

Ďalšie ukladanie do vyrovnávacej pamäte by mohlo zvýšiť rýchlosť rýchlejšie. Test rýchlosti pingdomu navrhol viac ukladania do pamäte cache, bolo to však iba menšie odporúčanie. Ak používate program WordPress a inštalujete doplnok, napríklad W3 Total Cache, môžete očakávať vynikajúce doby načítania.

Bluehost Uptime

Bohužiaľ, dobré správy sa tu zastavujú. Náš test dopadu na zaťaženie vyústil do veľkého počtu chýb HTTP, čo naznačuje, že server bol v zlomovom bode. Zaťaženie nárazom je pre naše účely nástrojom stresového testovania. Za päť minút pošleme na server 50 virtuálnych používateľov, o ktorých sme zistili, že sú zlomom pre väčšinu zdieľaných plánov.

Bluehost-review-load-vplyv

Očakávame niekoľko chýb HTTP, pretože to je zlom. Ale Bluehost mal vyššie číslo ako priemer. To naznačuje, že je príliš veľa používateľov a nie je dostatok zdrojov, čo spôsobuje, že počet splnených požiadaviek sa vyrovná, čím viac sa priblíži. Prepnutím serverového softvéru z Apache na LiteSpeed ​​by sa problém pravdepodobne vyriešil.

Neexistuje záruka dostupnosti. Pokiaľ ide o stav servera FAQ, Bluehost hovorí, že „v dôsledku zložitosti a povahy zdieľaného webhostingového prostredia dochádza k výpadkom“ a nedostanete „kompenzáciu za žiadne prestoje“. Aj keď vieme, že zdieľaný webhosting je komplexný, nie je dôvod, aby Bluehost nemohol ponúknuť záruku dostupnosti, keď to môžu oveľa menší hostitelia..

zabezpečenia

Bezpečnosť je s Bluehostom prekvapivo dobrá, na rozdiel od niektorých jeho súrodencov. Ako sme videli v iných častiach tejto recenzie, dobré je zmiešané so zlým, takže hoci si ceníme rad bezpečnostných funkcií spoločnosti Bluehost, je ťažké oddeliť ich od strednejších aspektov..

Najmä nedostatok bodiek SiteLock. SiteLock je v podstate antivírusový program pre vašu webovú stránku, ktorý skenuje a odstraňuje škodlivý softvér, ak je ním infikovaný. Je to tiež značka EIG, vďaka ktorej je prirodzeným začlenením vášho hostingového balíka. Napriek tomu je aj základný plán uzamknutý za výplatnou bránou.

Navyše nevieme, ako Bluehost chráni svoje servery. Požiadali sme podporu, ak servery mali nainštalované ModSecurity, BitNinja alebo akékoľvek iné bezpečnostné funkcie. Najviac, čo sme dostali od zástupcov predpredajov, bolo presmerovanie na nákup Cloudflare alebo SiteLock, napriek našim mnohým pokusom o objasnenie..

Aj keď niektorí sa na to môžu pozerať ako na zvedavce, je to základné informácie, ktoré by mal byť ochotný poskytnúť každý webový hostiteľ. Viac sa dožijeme v našom živom rozhovore v sekcii „Podpora“ nižšie, ale výhľad nie je skvelý, pretože opakovatelia nedokážu odpovedať na základné otázky týkajúce sa služby..

Bluehost SSL a záloha

Napriek negatívam sú tu aj pozitívne. Bluehost obsahuje certifikát SSL / TLS s každým hostingovým balíkom, ktorý umožňuje prehliadačom zistiť, či je váš web bezpečný. Je to nevyhnutná súčasť bezpečnosti webových stránok, najmä pri hroziacej hrozbe počítačovej kriminality pri nešifrovaných pripojeniach..

Ak dôjde k infikovaniu vašich webových stránok, môžete sa vrátiť k jednej zo svojich záloh. Bluehost berie denné, týždenné a mesačné zálohy svojho účtu a môžete ich obnoviť jediným kliknutím. Ak si chcete zvoliť prístupové pravidlo 3-2-1, môžete si tiež zakúpiť zálohu CodeGuard.

súkromia

Hovoriť o súkromí s akoukoľvek značkou EIG je zlá správa, ale Bluehost je lepší ako väčšina jeho súrodencov. Zatiaľ čo DreamHost je stále hviezdnym dieťaťom, pokiaľ ide o ochranu vašich údajov – prečítajte si našu recenziu DreamHost, aby ste zistili, prečo – Bluehost urobil viac krokov ako povedzme, Site5 (prečítajte si našu recenziu5).

Napriek tomu stále platí neslávne známe zásady ochrany osobných údajov EIG. Predtým, ako sa dostaneme na zlé, zamerajme sa však na dobro. Na rozdiel od väčšiny značiek EIG, Bluehost obsahuje súkromie domén s niektorými z jeho plánov. Rovnako ako u väčšiny ostatných funkcií sa budete musieť nejakú službu zaviazať, aby ste ju dostali, ale táto možnosť existuje.

Ochrana osobných údajov v doméne nahrádza informácie, ktoré ste zvyčajne zaregistrovali vo svojej doméne, fiktívnymi informáciami, ktoré zakrývajú vašu totožnosť. Niektorí hostitelia webov to zahŕňajú zadarmo, vrátane DreamHost a Midphase (prečítajte si našu recenziu v Midphase). Bluehost tiež, ale iba na určitých úrovniach.

Napríklad dve najvyššie zdieľané úrovne zahŕňajú zadarmo, rovnako ako všetky plány WP Pro. Aj keď je príjemné, keď je na niektorých miestach zostavy poskytované bezplatne, súkromie by malo byť právo, nie služba. Ak Bluehost zavedie súkromie domény zadarmo, malo by byť súčasťou všetkých plánov.

Ochrana súkromia domény Bluehost

Ochrana súkromia domény by však mala byť najmenšou z vašich obáv. Spoločnosť EIG má znepokojujúce zásady ochrany osobných údajov, ktoré jej umožňujú zhromažďovať a predávať vaše osobné informácie s dlhým zoznamom dodávateľov. Zatiaľ čo niektoré z menších značiek vás jednoducho presmerujú na zásady ochrany osobných údajov EIG, Bluehost je prepracovanejší.

Dostanete sa do „súkromného centra“ spoločnosti Bluehost, ktoré vám povie, čo, kto a čo vaše údaje. Ceníme si, že sa snažíme o sprístupnenie zásad ochrany osobných údajov, je to však rovnaká škaredá politika so smrekovou tvárou. Vaše údaje sa stále zhromažďujú, stále sa predávajú a predajcovia si stále myslia rovnako.

Bluehost-review-privacy-centrum

V zozname nájdete reklamy Google, WPBeginner, Facebook, Verizon, Bing, Getty Images a ďalšie. Vaše informácie sú navyše interne zdieľané medzi značkami EIG, takže spoločnosť MOJO Marketplace si môže byť vedomá, že ste si práve kúpili nový balík WordPress s Bluehost.

Ako sme už povedali, spoločnosť EIG zaobchádza s vašimi osobnými údajmi ako s komoditami a to sa, bohužiaľ, s Bluehostom nelíši. Čo je však sklamaním, je to, že súkromie predstavuje inak slušný zážitok.

podpora

Ako je uvedené v časti „Zabezpečenie“, naše skúsenosti s podporou neboli skvelé. Počas kontroly sme mnohokrát hovorili s priamym rozhovorom a zakaždým sme mali rovnaké nevýrazné skúsenosti. Bluehost je ďaleko od SiteGround, pokiaľ ide o podporu svojich zákazníkov (prečítajte si našu recenziu SiteGround).

Živí opakovaní chatu boli schopní zodpovedať základné otázky, ale odpovede boli vždy krátke. Kedykoľvek sme sa pokúsili vykopať, opakovatelia by sa odklonili od iných tém, čo by nás prinútilo kráčať, kým sme sa nestretli s „nemôžeme na túto otázku odpovedať“.

Zo živého rozhovoru hľadáme rýchlosť a hĺbku. Je to jedna vec, ktorá ponúka live chat, ale je to iná vec, ktorá ponúka live chat, ktorý je skutočne užitočný. Nanešťastie je Bluehost v bývalom tábore, ktorý vám umožňuje osloviť iba otázky týkajúce sa povrchovej úrovne.

Aj keď by bolo ľahké prehliadnuť live chat v prospech e-mailovej podpory, Bluehost ho nenabízí. Namiesto toho ste zaseknutí s živým chatom alebo telefonickou podporou, ktorá ponecháva malý priestor na to, aby ste sa odvážili podrobnosťami o často mätúcom svete webhostingu..

To vám poskytne prostriedky na svojpomoc, ktoré sú oveľa lepšie ako možnosti priameho kontaktu spoločnosti Bluehost. V centre pomoci nájdete základné otázky, ktoré majú rôzne zdroje podpory, vrátane článkov o vedomostiach, videí, návodov a webových seminárov..

Bluehost-review-help-centrum

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť vyberiete, nájdete veľkú hĺbku, na rozdiel od toho, čo získate pri priamom kontakte s podporou. Články sú rozložené s podrobnými pokynmi a snímkami obrazovky, zatiaľ čo videá sú zaznamenávané s čistým zvukom a solídnym množstvom detailov. Boli by sme radi, keby sa táto hĺbka preniesla na ďalšie možnosti podpory.

Verdikt

Bluehost zaujme dlhým zoznamom funkcií a vysokou rýchlosťou. Cena tiež nie je príliš zlá, ale uprednostnili by sme, keby spoločnosť Bluehost bola o to, čo zaplatíte, keď príde čas na kontrolu, viac. Existujú aj problémy s podporou, ale tie sa dajú ľahko prehliadnuť vzhľadom na to, čo ešte Bluehost ponúka.

Záleží na obavách o súkromie. Bluehost nemusí mať zlé postupy v oblasti ochrany osobných údajov, ale jeho vedúci spoločnosti áno. Ak máte obavy o ochranu osobných údajov, ako sme my, radšej si vyberte z našich recenzií webhostingu inú možnosť.

Čo si myslíš o Bluehost? Znepokojuje vás politika ochrany osobných údajov rovnako ako nás? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me