Recenzia Arvixe – aktualizovaná 2020

Recenzia Arvixe

Arvixe je drahý a ťažko použiteľný, rovnako ako jeho nasadenie. Odporúčame vám pozrieť sa niekde inde, pretože sme mali príliš veľa problémov na to, aby ste to uviedli. Pre úplné vysvetlenie našich skúseností si prečítajte celú našu recenziu spoločnosti Arvixe.


Arvixe je jednou z mnohých značiek webhostingu, ktorú vlastní Endurance International Group, a rovnako ako jej súrodenci HostGator a Bluehost nebude čoskoro pripravovať nášho najlepšieho sprievodcu webhostingom. To znamená, že aj keby išlo o nezávislú ponuku, neurobilo by to. Rozzúrené nastavenie a datovaná webová stránka nás nechali premýšľať, či je služba stále v prevádzke.

V tejto recenzii spoločnosti Arvixe hovoríme o našich väčšinou negatívnych skúsenostiach, keď sme vyskúšali službu. Na fungovanie našej webovej stránky bolo vynaložené toľko úsilia, že nebol dostatok miesta pre čokoľvek iné. Stále však hovoríme o funkciách, rýchlosti, použiteľnosti a zabezpečení služby, aj keď sú zatienené nastavením.

Aj bez toho je ťažké odporučiť Arvixe. Ceny sú vysoké, balíčky nie sú atraktívne a použiteľnosť je, úprimne povedané, zlá. Je to priemerný poskytovateľ v každom ohľade a so zvlášť nízkou výkonnosťou, pokiaľ ide o konfiguráciu.

Arvixe-Slider1

Arvixe-slider2

Arvixe-slider3

Arvixe-slider4

Arvixe-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Arvixe

Vlastnosti

Arvixe nemá veľa funkcií mimo toho, čo je zahrnuté v normálnej implementácii cPanel (prečítajte si náš najlepší webhosting s príručkou cPanel). To znamená, že zahrnuté dobroty nie sú zlé, a hoci sme chceli vidieť viac pre bezpečnosť, celková sada funkcií vyhovuje.

Aj keď v priemere takmer vo všetkých ohľadoch má Arvixe jednu neobvyklú vlastnosť. Okrem hostenia A2 je to jeden z mála webových hostiteľov, ktorí ponúkajú servery Linux a Windows, čo znamená, že si môžete vybrať operačný systém, ktorý najlepšie vyhovuje vytvorenému webu. Plány systému Windows sú drahšie, ako obvykle, ale túto možnosť by sme radi videli bez ohľadu na to.

Inak je to štandardné cestovné. Získate inštalačný program Softaculous, ktorý obsahuje skripty pre WordPress, Joomla, Drupal a ďalšie, ako aj reklamné kredity vo výške 200 USD rozložené medzi Bing a Google.

Získate tiež nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý je čoraz bežnejší. Rovnako ako u väčšiny webových hostiteľov vás staviteľ, ktorý poskytuje Arvixe, dostane vás, ale máte radšej jedného z našich najlepších tvorcov webových stránok. Odporúčame Wix (prečítajte si našu recenziu Wix).

Je potrebné poznamenať, že keď sme sa pokúsili spustiť nástroj na tvorbu webových stránok, stretli sme sa so stránkou s upozornením od spoločnosti Google, že naše pripojenie nemusí byť bezpečné.

Chýbajú bezpečnostné prvky. Aj keď je bezpečnosť Arvixe celkovo zdravá, platí sa tu veľa bezplatných bezpečnostných funkcií na iných webových hostiteľoch. Napríklad štandardný zdieľaný hosting neprichádza s bezplatným certifikátom SSL / TLS.

Prehľad funkcií Arvixe

Logo Arvixewww.arvixe.com

Začína sa od 700 dolárov mesačneVšetky plány

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup

Denné zálohy

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

Arvixe je jedným z drahších hostiteľov, ktorí majú viacročné sadzby nad mesačnými sadzbami niektorých poskytovateľov. Aj datovaný vzhľad webových stránok moc nepomáha a je ťažké vedieť, čo kupujete. To je viac v ďalšej časti, ale používateľská prívetivosť tu stále zostáva.

Na webových stránkach sa zobrazí inzerovaná cena „tak nízka ako je“. To sa premieta do mesačnej sadzby, ktorú budete platiť, ak si kúpite dva roky vopred, čo sme odzrkadlili v tabuľke vyššie. Arvixe ponúka plány v trvaní jeden, tri a šesť mesiacov, ako aj jeden a dva roky, so zľavou šesť mesiacov a viac.

Zľava je však hrozná. Bluehost, čo je ďalší škrob z Endurance International Group, začína pri viacročných plánoch mesačne okolo 4 dolárov a obnovuje sa iba 8 dolárov mesačne (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost). Arvixe začína vysoko na 7 dolárov mesačne pre viacročné plány a obnovuje sa okolo 10 dolárov mesačne.

Bez ohľadu na to, ako ju krájate, Arvixe je drahý. Otravnejšie ako vysoká cena je divné rozdelenie cien. Napríklad, obchodné plány začínajú na 25 USD mesačne, ale existuje „pro“ verzia za 38 USD mesačne. Jediný rozdiel medzi nimi je v tom, že „pro“ plány ponúkajú neobmedzené domény, zatiaľ čo štandardné podnikanie ponúka iba šesť. To isté platí pre osobné.

Takto sa webový hosting už nepredáva. Zoberme si napríklad Hostinger. Ponúka tri úrovne zdieľaného hostenia a podobne ako Arvixe existuje limit počtu domén, ktoré môžete hostiť za najlacnejšie tarify. To znamená, že drahšie plány prichádzajú s extra spracovateľským výkonom, funkciami, ako sú denné zálohy a vyšší limit šírky pásma (prečítajte si našu Hostingerovu recenziu).

Rozdelenie Arvixe medzi pro a non-pro verzie nedáva zmysel a obrovské zvýšenie cien medzi týmito dvoma znamená, že nakoniec zaplatíte oveľa viac, ak potrebujete viac ako šesť domén..

Našťastie existuje slušná záruka vrátenia peňazí. Arvixe vám dá 45 dní na to, aby ste zmenili názor, čo nie je také veľkorysé ako 90-dňové okno InMotion Hosting, ale nie je to zlé (prečítajte si našu recenziu o hostení InMotion).

Jednoduchosť použitia

Webové stránky spoločnosti Arvixe sú datované a hoci škaredá tvár neodstráni vo svojej podstate použiteľnosť, v tomto prípade to tak je. Na stránkach produktov je veľké množstvo informácií, znižovanie cien za jednotlivé typy hostingu je mätúce a veľa informácií na stránkach produktov nie je pre mnoho používateľov relevantné..

Zjednodušenie procesu by pomohlo, ale našťastie sa obavy na chvíľu skončia pri pokladni. Je to takmer uhlíková kópia stránky Pokladne Hostgator, čo neprekvapuje, ak sú obe vlastnené rovnakou spoločnosťou. Existujú však doplnky, ktoré však môžu byť mätúce.

Arvixe-review-pokladňa

Existuje tiež veľa zmätkov o cene, ktorú platíte. Najlacnejší zdieľaný plán stojí 168 dolárov za dva roky v čase písania. V dolnej časti sa uvádza, že plán sa obnoví o 168 dolárov dva roky od dátumu registrácie, ale tiež sa v ňom uvádza „úvodné ceny platia pre prvý termín“. To je uvádzacia cena, tak to, čo dáva?

Problémy tam nekončia. Po registrácii sme sa nemohli prihlásiť. Heslo, ktoré sme nastavili, nefungovalo, a po žiadosti o obnovenie hesla nám bol zaslaný e-mail s požiadavkou, aby sme overili svoju totožnosť, čo v tomto prípade znamenalo odovzdanie plnej farby , ID fotografie. Skontrolovali sme veľa poskytovateľov webhostingu a ani raz sme nevideli takýto proces overovania.

Odpoveď na e-mail nefungovala, napriek tomu nám bolo povedané. Nakoniec sme sa obrátili na podporu a požiadali sme o ňu, čo od nás vyžadovalo opätovné odovzdanie dokumentu. Po tomto fiasku sme sa mohli prihlásiť.

S naším hosťovaním by sme však nemohli urobiť nič. Ak by nestačilo riešenie verifikácie, náš účet bol „čakajúci“, bez vysvetlenia, čo to znamená. Opäť sme potrebovali podporu a tentoraz to trvalo dve kolá, pretože agent podpory neaktivoval náš účet prvýkrát úplne.

Arvixe-review-client-area

Po prihlásení sa nám nepodarilo získať prístup k cPanel. V klientskej oblasti, ktorá je skutočne dobrá, odkaz na prihlásenie do cPanel práve presmeroval späť do klientskej oblasti. Tretí raz sme sa natiahli k podpore a čakali sme päť až desať minút, kým zástupca vytiahol informácie o našom účte.

Použiteľnosť nad rámec registrácie nie je zlá. Informačný panel účtu Arvixe zobrazuje najdôležitejšie informácie vrátane šírky pásma a využitia disku v ľahko čitateľnom formáte spolu s rýchlymi odkazmi na dôležité položky cPanel. Navyše zobrazuje vaše fakturačné údaje vrátane informácií o tom, kedy je splatná ďalšia platba a koľko bude stáť.

V cPaneli nie je nič iné ako skutočnosť, že je cPanel. Ide o stavbu, ktorú môžete získať, čo nie je zlá vec, ale nie je to nič zvláštne. Ak chcete vidieť, ako hrozný ovládací panel vyzerá, prečítajte si náš 1&1 Recenzia webhostingu.

Arvixe-review-cpanel

To znamená, že všetky zisky, ktoré získa Arvixe na ovládacom paneli, sú zatienené strašným procesom nastavenia. Predpokladáme, že to, čo sme prešli, nie je proces pre všetkých, ale stalo sa nám to, a to je všeobecne dobré znamenie, že sa to stalo už predtým. Vzrušujúce nastavenie nás prinútilo uzavrieť knihu o príbehu, ktorý sa práve začal, a to nikdy nie je dobré.

Typy hostenia

Arvixe ponúka zdieľaný, VPS, dedikovaný a cloud hosting. Zostava je zložitejšia, s rozdielom medzi dvoma typmi zdieľaného hostingu, ale v podstate sa k tomu znižuje. Spravovaný WordPress bohužiaľ nie je ponúkaný, takže ak máte záujem o tento dokument, prečítajte si náš najlepší webhosting pre sprievodcu WordPress..

Naša recenzia Kinsta môže byť užitočná aj vzhľadom na to, že mimo zdieľaného hostenia pre WordPress existuje len malá sila. Arvixe rozdeľuje svoj zdieľaný hosting do osobných a obchodných tried, z ktorých každá prichádza v dvoch úrovniach s operačným systémom Linux alebo Windows, podobne ako A2 Hosting (prečítajte si našu recenziu A2 Hosting).

Ako už bolo uvedené, jediným rozdielom medzi týmito dvoma úrovňami je počet domén, ktoré môžete hostiť. Inak sú rovnaké. Preto sa nám páči, že si môžete vybrať medzi Windows a Linux.

K dispozícii je aj predajca, ale je to iba zdieľaný balík, ktorý môžete ďalej predávať. Ceny nie sú najhoršie, ale páči sa nám prístup založený na úveroch spoločnosti SiteGround, ktorý zaisťuje, aby predajca hostil omnoho viac (prečítajte si našu recenziu webu SiteGround)..

VPS plány, ktoré poskytujú vyhradené zdroje na zdieľanom serveri, sú ponúkané, ale neodporúčame ich. Cena je oveľa vyššia ako konkurencia a špecifikácie sú priemerné. Ani vývojári nedokážu ušetriť peniaze. Arvixe ponúka iba spravované plány VPS.

K dispozícii je tiež vyhradený a cloudový hosting a my ich iba spájame, pretože to robí Arvixe. Na karte DedicatedClass nájdete dedikované servery a servery typu cloud, pričom sa zdá, že servery boli v určitom okamihu podobné. Špecifikácie nie sú hrozné, ale cena je vysoká, takže je najlepšie hľadať inde. Naše hodnotenie Pagely je dobré miesto, kde začať.

Zostava nie je zlá, ale ceny sú plošne vysoké. Zastúpené sú hlavné typy hostingu as veľkou flexibilitou vďaka výberu v OS. Napriek tomu vysoká cena a nedostatok spravovaného WordPress spôsobuje, že zostava bude vyzerať menej, ako je žiaduce.

rýchlosť & uptime

Rýchlosť je jednou z prvých oblastí, ktorú posudzujeme s webovým hostiteľom. Ľahko sa uvádza do prevádzky, poskytuje solídny základ, na ktorom možno založiť zvyšok služby, a na rozdiel od väčšiny oblastí je objektívny.

To znamená, že to bola posledná vec, ktorú sme mohli napísať pre Arvixe. Naši webovú stránku trvalo štyri dni, kým sme sa pripojili na internet, vďaka niekoľkokrát, keď sme sa museli obrátiť na podporu. Súčasťou problému boli menné servery. Šírenie DNS – čo je lepšie vysvetlené v našej príručke Sprievodca záznamami DNS – by nemalo trvať dlhšie ako 24 hodín, ale bolo to viac ako tri dni, kým sme niečo videli.

Dôvodom bolo to, že napriek tomu, že sme zúčtovali platby a dvakrát sme sa obrátili na podporu s cieľom potvrdiť, že bol náš účet aktivovaný, naša webová stránka nebola nikdy zriadená na serveri. Strávili sme takmer celý pracovný týždeň pokusom o uvedenie služby do prevádzky a potvrdením, že by to malo byť, len aby sme povedali, že sme vzali naše peniaze, ale služba nebola aktívna.

Arvixe-review-neaktívne

Keď sme spustili fungovanie webovej stránky, otestovali sme rýchlosť pomocou testu rýchlosti rýchlosti Pingdom a dopadu zaťaženia. Pingdom Speed ​​Test spočiatku vrátil perfektné skóre s dobou načítania približne 200 milisekúnd a 100 zo 100. Ukázalo sa však, že nejde o skutočnú reprezentáciu webu, hoci.

Test sme spustili pomocou prázdnej verzie programu WordPress, ale z akéhokoľvek dôvodu nebol program WordPress nainštalovaný v koreňovom adresári webovej stránky. To znamená, že pri návšteve našej testovacej domény by ste sa stretli s indexom webových stránok namiesto WordPress. Prečo je WordPress inštalovaný takýmto spôsobom mimo nás.

Dosiahli sme primeranejšie výsledky, keď sme vykonali test, pričom Arvixe dosiahol 90 zo 100. To znamená, že väčšina času čakania prišla z hostingu, nie z požiadaviek DNS alebo SSL handshake. Naše výsledky preto naznačujú, že Arvixe by mohol byť rýchlejší.

Arvixe-review-speed-test

To sa opiera o naše testovanie vplyvu na zaťaženie. Za päť minút sme na web poslali 50 virtuálnych používateľov. Aj keď bol Arvixe spočiatku solídny, pri zvyšovaní zaťaženia používateľov sa pri jeho zaťažení zvýšila viac ako priemerný počet chýb HTTP, čo naznačuje, že zdroje servera boli posunuté na svoj limit.

Arvixe-review-load-vplyv

Pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť, existuje 99,9% záruka dostupnosti, ktorá vám poskytne mesiac služby, ak vaše webové stránky klesnú pod túto hranicu. Berúc do úvahy, že sme nemali štyri dni bez služby, na ktoré by sa vzťahovala záruka, ale keď sme sa natiahli k podpore, neuvádzala sa zmienka o úvere. Nedýchaj dych.

zabezpečenia

Z mnohých nedostatkov, ktoré má Arvixe, bezpečnosť nie je medzi nimi. Všetky plány prichádzajú s pôsobivou škálou bezpečnostných prvkov, ktoré vyzerajú ako niečo, čo sa prenieslo zo slávnych dní Arvixe.

Váš server je chránený detekciou útoku hrubou silou, bránou firewall, redundantnými nosičmi energie, nepretržitým monitorovaním siete a nočnými aktualizáciami zabezpečenia.

To znamená, že to, čo vyzeralo atraktívne pred niekoľkými rokmi, stratilo lesk. Napríklad Arvixe ponúka distribuovanú reakciu útoku odmietnutia služby. Je to reakcia, nie ochrana, čo znamená, že môže zmierniť útok DDoS hneď po jeho spustení, ale neprijíma proaktívne opatrenia na zabránenie ich výskytu..

Ďalší príklad prichádza s certifikátmi SSL / TLS. Pred niekoľkými rokmi boli certifikáty SSL takmer výlučne zaplatené, ale väčšina webových hostiteľov teraz zahŕňa certifikát nízkej úrovne zadarmo. DreamHost a InMotion Hosting patria medzi tých, ktorí to robia, ale aj partneri spoločnosti Arvixe Bluehost a HostGator zahŕňajú jedného.

Neexistujú tiež žiadne automatické zálohy, čo je dôležité, najmä pre WordPress. Prečítajte si nášho sprievodcu manuálnym zálohovaním webových stránok, aby ste neprišli o prácu.

To znamená, že existuje záblesk moderných vymožeností s vecami, ako je napríklad integrácia bezplatnej technológie Cloudflare. Zabezpečenie je solídne, ale niektoré dobroty, ktoré ostatní hostia zahŕňajú zadarmo, vás budú stáť v Arvixe.

Jediným opomenutím je odstránenie škodlivého softvéru. Hoci je služba Arvixe platená služba takmer všade, neposkytuje ani spôsob naskenovania vašich webových stránok. Vzhľadom na to, že SiteLock je súčasťou Endurance International Group ako Arvixe, bolo by pekné vidieť hlbšiu integráciu s touto platformou.

súkromia

Arvixe je vlastníctvom Endurance International Group a ak ste si prečítali našu recenziu hostgátora, viete, že to znamená, že súkromie používateľa nie je najdôležitejšou záležitosťou. Pretože všetky značky Endurance International Group zdieľajú zásady ochrany osobných údajov, obavy, ktoré sme mali v súvislosti s hostiteľmi Ghost, Bluehost a iPage, sa týkajú aj spoločnosti Arvixe..

Začnime s ochranou súkromia domény. Keď zaregistrujete doménu, zaregistrujete tiež veľa osobných informácií, ktoré sú známe ako záznamy WHOIS. Tieto záznamy sú online, čo znamená, že vaše meno, adresa, telefónne číslo a ďalšie sú verejne vyhľadateľné a môžu byť spojené s doménou, ktorú vlastníte..

Ochrana osobných údajov v doméne sa tým obmení tým, že nahradí vaše informácie registrátormi a podobne ako DreamHost ich Arvixe ponúkala bezplatne (prečítajte si našu recenziu DreamHost). Záznam v informačnej databáze spoločnosti Arvixe, ktorý bol vytvorený v roku 2009, hovorí o bezplatnom súkromí domén, ale bol upravený v roku 2015, aby odrážal, že služba ho už neponúka..

Arvixe-review-domain-privacy

To však neprekvapuje. Endurance Insurance Group získala spoločnosť Arvixe koncom roka 2014, čo naznačuje, že zmena v oblasti ochrany súkromia v doméne pochádza z právomocí, ktoré sú. Teraz beží 10 dolárov za rok pre jednu doménu, ktorá, hoci nie je drahá, je jednoznačne hotovosťou.

Zásady ochrany osobných údajov sú tiež zlé. Postoj spoločnosti Endurance International Group nie je v prospech zákazníka. Zásady ochrany osobných údajov naznačujú, že vaše osobné informácie budú predávať a zdieľať s kýmkoľvek, koho chce. Medzi spoločnosti, s ktorými zdieľa vaše informácie, patria Facebook, Google, Amazon Web Services, WPBeginner, Bing a Yahoo..

Existuje tiež veľa interných zdieľaní. Endurance International Group je masívna spoločnosť, ktorá na svojom webe zachytila ​​viacero webových hostiteľov a registrátorov domén. Existujú aj periférne produkty vrátane stránok SiteLock a MOJO Marketplace.

V skratke to znamená, že spoločnosť Endurance International Group vie, že ste si práve kúpili doménu a možno budete potrebovať webhosting alebo že ste práve spustili webovú stránku WordPress a potrebujete tému z trhu MOJO Marketplace. Zásady ochrany osobných údajov umožňujú interne zdieľať toľko informácií, koľko chce, čo sa zdá byť pokusom udržať vás uzavretým v systéme, ktorý vytvoril..

Jediným problémom v tejto oblasti je predaj ďalších produktov, nechránenie vášho súkromia. Jasným dôkazom toho je zmena ochrany osobných údajov v doméne.

podpora

Podpora je slušná, ale nič zvláštne. Podobne ako iné značky skupiny Endurance International Group, aj pomocní pracovníci sú nápomocní, ak sú hanliví a neospravedlniteľní. Napriek tomu nájdete odpovede na otázky, ktoré máte, okamžite.

Arvixe môžete kontaktovať prostredníctvom priameho rozhovoru alebo e-mailu, ale nie je jasné, kedy je táto podpora k dispozícii. Na stránke „kontaktujte nás“ sa uvádza podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale oddelenia, ktoré sa zaoberajú fakturáciou, migráciou a zneužívaním, nie sú. Najmä pre prvé dva by sme ich zaradili medzi všeobecnú podporu, preto je potrebné objasnenie.

Arvixe-review-contact-page

Mimo priameho kontaktu je k dispozícii informačná základňa, ku ktorej sa dostanete kliknutím na tlačidlo „Centrum podpory“ kdekoľvek na webových stránkach Arvixe. Znepokojivo sa v databáze znalostí otvára samostatná subdoména bez možnosti navigácie späť na domovskú stránku.

Znalostná základňa nie je zlá, ale staršia navigácia jej sťažuje obchádzanie, ako je to pri iných ponukách. Napriek tomu je problém zmiernený jasnými kategóriami a vyhľadávacím panelom. Nanešťastie nenájdete veľa pomoci. Aj keď v databáze znalostí je veľa článkov, nedostatok detailov a vizuálnych odkazov sťažujú ich sledovanie.

Arvixe-review-Knowledgebase

Vedľa tlačidla „Centrum podpory“ je tlačidlo „Diskusná tabuľa“, o ktorom sme predpokladali, že viedlo k fóru. To sa nestalo. Diskusná tabuľa je skôr nástenka, ktorá podrobne popisuje stav serverov a pripravovanú údržbu.

Celkovo nie je podpora zlá, ale iní hostitelia poskytujú viac informácií. Vyzerá to, že Arvixe kladie minimum na vytváranie podporných zdrojov, aj keď to znamená, že nájdete odpovede, nie je to najpríjemnejšia skúsenosť..

Verdikt

Arvixe nie je pôsobivý, ale nie je to ani zlé. Rýchlosť je slušná, aj keď používanie v skutočnom svete môže spôsobiť problémy a bezpečnostné prvky nie sú strašné.

To znamená, že naše skúsenosti s nastavením našej webovej stránky nemožno ignorovať, a pretože sa nám to stalo, nevieme si predstaviť, že sme prví. Použiteľnosť je strašná, čo by nebolo problémom, keby to nebolo, keby sa náš web nikdy nepridával na server..

Celkovo je Arvixe drahý a nestojí za to ani za cenu, aj keď sa nezohľadňuje naša skúsenosť. Lepšie si prečítate naše ďalšie recenzie webhostingu..

Čo si myslíš o Arvixe? Bola naša skúsenosť odľahlou? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map