Malá oranžová recenzia

Small Orange je jedným z mnohých webových hostiteľov vlastnených spoločnosťou EIG, a preto prichádza s množstvom problémov týkajúcich sa ochrany osobných údajov. Je to škoda, pretože inak je to celkom slušná služba, ako si môžete prečítať v našej úplnej recenzii A Small Orange.


Small Orange je jednou z mnohých spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá vlastní spoločnosť Endurance International Group, a bohužiaľ to bráni byť v našom najlepšom sprievodcovi webhostingom. Je to však bližšie ako väčšina, s jednoduchou, nízkou cenou a bezchybnou skúsenosťou používateľa. Súkromie je však príliš zlé na prehliadanie.

V tomto preskúmaní A Small Orange sa pozrieme na všetko, vrátane minima v oblasti súkromia a maximálnej úrovne používateľského komfortu. Počas kontroly budeme hovoriť aj o rýchlosti testovania, kontaktovaní podpory a používaní niektorých funkcií A Small Orange.

Nakoniec vydáme verdikt, ktorý, bohužiaľ, končí rovnako ako mnoho iných značiek EIG. Ak ste ochotní vyriešiť problémy týkajúce sa ochrany osobných údajov, A Small Orange je slušná hodnota. Ak však chcete hrať s kartami blízko hrude, znepokojujúce zásady ochrany osobných údajov v systéme EIG sú príliš veľké na to, aby sa ignorovali.

a-small-oranžovo-Slider1

a-small-oranžovo-slider2

a-small-oranžovo-slider3

a-small-oranžovo-slider4

a-small-oranžovo-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre malé oranžové

Vlastnosti

Mnoho funkcií A Small Orange sa sústreďuje na výkon vášho hostingu. Aj keď to nie je také vzrušujúce ako reklamné kredity alebo extra dobroty, je dôležité zabezpečiť, aby vaše webové stránky fungovali dobre a dôsledne. Existuje tiež veľa bezpečnostných funkcií, ktoré zaisťujú, že vaše webové stránky sú v bezpečí.

Vaše stránky sú hostené v polovodičovom úložisku. SSD disky sú rýchlejšie a konzistentnejšie ako tradičné rotujúce pevné disky, čo pre vaše webové stránky znamená rýchlejšie načítanie a kratšie prestoje. Zdieľané servery sú navyše vybavené dvojjadrovými procesormi Intel Xeon E5 alebo lepšími, čo by malo poskytnúť dostatok energie každej webovej stránke hostenej na serveri..

Malý zdieľaný hosting Orange

Nič z toho však nie je jedinečné. Vzácne je, že A Small Orange poskytuje zdieľaným používateľom vyhradené zdroje. Vaša šírka pásma a ukladací priestor sú obmedzené na základe úrovne zdieľaného hostingu, ktorý si vyberiete, čo zaisťuje, že webové stránky nebudú šliapať na nohách druhých.

Servery sú navyše chránené pomocou ModSecurity, distribuovanej ochrany odmietnutia služby, ochrany pomocou horúcich liniek a pijavíc, adresárov chránených heslom, blokovania IP a denných záloh. Aj keď si vážime všetky funkcie, ktoré ponúka Small Orange, radi by sme ich viac, ak servery používajú LiteSpeed.

LiteSpeed ​​je alternatíva k serverovému softvéru Apache, ktorý sa môže pochváliť pôsobivým výkonom cez platformu, na ktorej je založený. Zdieľa možnosť používať veľa nástrojov, vďaka ktorým je Apache tak skvelý, vrátane ModSecurity, ale pri inštalácii na zdieľanom serveri vedie k menšiemu počtu chýb..

Ako uvidíme v sekcii „rýchlosť“, malá oranžová môže byť lepšia, pokiaľ ide o časy načítania. Aj keď to nie je zlé, znížená réžia LiteSpeed ​​by pomohla Small Orange ubytovať viac používateľov bez chýb.

Malý oranžový tvorca webových stránok

Small Orange uľahčuje inštaláciu ľubovoľnej platformy pomocou inštalačného programu Softaculous. Ak by ste však radšej použili tvorcu presúvania myšou, je k dispozícii Weebly. Každý hostingový balíček prichádza s prístupom k bezplatnej verzii Weebly, ktorá je viazaná na vašu doménu, ktorá zvyčajne poberá približne 5 dolárov mesačne.

weebly rozhranie

Ako vidíte v našej recenzii Weebly, je to jeden z najlepších tvorcov webových stránok, takže skutočnosť, že k nim získate bezplatný prístup, je skvelá. Ak chcete pridať e-mail, odstrániť značku A Small Orange a používať neobmedzené stránky, existujú aj špeciálne hostingové balíčky na tvorbu webových stránok..

Prehľad malých oranžových funkcií

Malé oranžové logoasmallorange.com

Začína sa od 592 dolárov mesačneVšetky plány

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup

Denné zálohy

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

Small Orange vyzerá najprv drahšie ako veľa trhu webhostingov. Na rozdiel od svojho súrodenca Bluehost A Small Orange inzeruje správnu cenu (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost). Cena, ktorú zaplatíte za svoj čas s A Small Orange, je cena, ktorá sa zobrazuje na stránke pokladnice.

Nanešťastie to znevýhodňuje malú oranžovú farbu v porovnaní s inými webovými hostiteľmi na papieri. Trpí podobným osudom ako 1&1 IONOS, ktorý, ako môžete prečítať v našom 1&1 recenzia IONOS, vyzerá drahšie na papieri, ale je z dlhodobého hľadiska lacnejšia.

Napríklad Arvixe je približne rovnaká cena ako A Small Orange a je to jeden z najdrahších webhostingov v okolí. Ako si však môžete prečítať v našej recenzii spoločnosti Arvixe, jej cena za obnovenie je ešte vyššia. Našťastie s A Small Orange sa nemusíte obávať.

Navyše nie ste nútení uzavrieť viacročnú zmluvu. Najlacnejší zdieľaný plán je obmedzený na jeden, dva alebo tri roky, ale všetky ostatné úrovne majú tiež mesačnú možnosť. Nie ste penalizovaní za to, že ste použili mesačnú možnosť. Nielen, že je mesačná cena rovnaká ako iné trvanie, ale tiež neexistujú žiadne smiešne poplatky za nastavenie, ak sa rozhodnete pre kratšiu dobu.

To však prichádza s nevýhodami. Na rozdiel od hostingera a hostingu24 nemáte príležitosť ušetriť veľa, ak ste ochotní kúpiť niekoľko rokov hostingu vopred (prečítajte si recenziu hostingera a hodnotenie hostingu24). Každoročne prichádzame so zvyšujúcou sa bezplatnou doménou, ale okrem toho existuje len malá motivácia platiť mesačne.

Závisí to od toho, čo vaša peňaženka zvládne, ale radšej by sme mali flexibilitu ako nie. Plus, Small Orange ponúka vynikajúcu politiku vrátenia peňazí. Získate 90 dní na to, aby ste dostali svoje peniaze späť, rovnako ako v prípade služby InMotion Hosting (prečítajte si našu recenziu o hostení InMotion). Po uplynutí tohto obdobia bude mať váš účet nárok na pomerné vrátenie prostriedkov.

Jednoduchosť použitia

Small Orange je radosť z používania. Kýčovitá webová stránka nasýtená klementínkami je praštěná, ale nie je urážlivá ako FatCow (prečítajte si našu recenziu FatCow). Namiesto toho sú farby jasné, rozloženie je čisté a nikdy neexistuje otázka, kam musíte niečo nájsť.

Predtým, ako sa ponoríte do zostavy plánu, môžete využiť systém odporúčaní plánu A Small Orange. Na domovskej stránke môžete kliknúť na tlačidlo na paneli „neviem, čo hľadáte“. Odošle vás na stránku so štyrmi otázkami o tom, ako ste spokojní a aký typ webovej stránky chcete vytvoriť.

a-small-oranžovo-review-odporúčania

Na základe vašich odpovedí vydá A Small Orange odporúčanie. Očakávali sme, že tento nástroj bude kontrolovať nepotrebné balíčky a vydávať vznešené odporúčania, ale k nášmu prekvapeniu boli návrhy v súlade s tým, čo odporúčame. To je obzvlášť prekvapujúce, keď prichádza zo značky EIG.

Existuje päťdielny proces platby, ktorý sa dá ľahko prekonať. Môžete prejsť cez palubu, keď segmentujete pokladnicu do krokov – prečítajte si príklad v našom Namecheapovom preskúmaní – ale malá oranžová to neznamená, že je to príliš fuška. Pred dokončením platby tiež nastavíte heslo účtu, čo znamená, že sa môžete okamžite prihlásiť do služby cPanel.

a-small-oranžovo-review-pokladňa

Oblasť malého klienta Orange

Po spracovaní platby nájdete odkaz na prihlásenie do klientskej oblasti bez nutnosti zadávania hesla. V oblasti klienta sa zobrazujú vaše aktívne služby, informácie o účte, domény a ďalšie. Nie je to úplný riadiaci panel webhostingu, má však viac možností ako väčšina. Je to rovnaká oblasť klienta ako web Site5. Ak ste si prečítali recenziu na našich stránkach 5, viete, že je to dobrá vec.

a-small-oranžovo-review-client-area

Ak používate doménu zaregistrovanú niekde inde, mali by ste skontrolovať uvítací e-mail skôr, ako sa pustíte do oblasti klienta. Nájdete tam servery DNS, ktoré musíte nasmerovať na svojho registrátora domény.

Po nastavení svojej domény môžete spravovať svoj hosting kliknutím na políčko „služby“ a nájdením domény, ktorú hostujete. Ako sme videli pri hostovaní serverov Site5 a InMotion, prehľad hostenia je výkonnejší ako na prvý pohľad. Môžete vidieť využitie vášho disku a šírky pásma, ako aj prístup k bežne používaným položkám v cPanel.

a-small-oranžovo-review-hosting-management

Aj keď milujeme cPanel – môžete vidieť, koľko v našom najlepšom webhostingu s sprievodcom cPanel – môže to byť ohromujúce. Small Orange dáva veľa dôležitých informácií na dosah ruky, zatiaľ čo vyradí ďalšie vedľajšie možnosti, ktoré má cPanel.

Malý oranžový cPanel

cPanel je tu, ak tieto možnosti potrebujete. Prístup k nemu získate kliknutím na tlačidlo „prihlásiť sa do služby cPanel“ v prehľade správy hostenia. Rozloženie je klasické cPanel. Existujú kategórie a ikony, ktoré uľahčujú vyhľadanie toho, čo potrebujete, ako aj vyhľadávací panel, ak sa stratíte v rozruchu.

a-small-oranžovo-review-cpanel

Sme radi, že aj malá oranžová má sekciu aj pre inštalátora Softaculous. Mnoho značiek EIG používa výlučne inštalačný program MOJO Marketplace – príklad si môžete prečítať v našej recenzii JustHost – ktorú sme zistili, že je menej konzistentná ako inštalačný program Softaculous, napriek modernejšiemu rozhraniu.

Softaculous je vyskúšaný a pravdivý a inštalácia WordPress s ním tentokrát skončila bez problémov. Napriek tomu, že niektoré značky EIG majú príliš veľké hĺbky koristi v spoločnosti, Small Orange si predtým udržal niektoré z toho, čo z nich urobilo takého vynikajúceho hostiteľa..

Typy hostenia

Small Orange ponúka zdieľané, cloudové VPS a špeciálne hostingové balíčky. Ak vám nič z toho nedáva zmysel, prečítajte si náš prehľad typov hostenia. Tieto typy hostingu sú to, čo očakávame od väčšiny webových hostiteľov, ale pridaním cloudových plánov VPS je A Small Orange vynikajúci.

Zdieľaný hosting je centrom zostavy, ktorú sme videli s nespočetnými značkami EIG (pre jeden príklad si prečítajte našu recenziu v službe iPage). Na rozdiel od toho povedzme, HostMonster (prečítajte si našu recenziu HostMonster), Malá oranžová neponúka neobmedzené zdroje na svoje zdieľané plány.

Aj keď je to intuitívne, je to dobrá vec. Vzhľadom na štruktúru zdieľaného hostingu má vyhradený objem úložného priestoru a šírka pásma webové stránky, ktoré na seba navzájom nevkročia. Môžete hostiť toľko webových stránok, koľko chcete, ale tieto webové stránky sú obmedzené na množstvo ukladacieho priestoru a šírku pásma, s ktorou sa dodáva váš balík..

V zásade si môžete kúpiť balíčky zdieľaných plánov aj s balíčkami distribútorov. Ste obmedzení úložiskom, šírkou pásma a hosťovanými webovými stránkami, ale plány ponúkajú webovým dizajnérom jednoduchý spôsob, ako ponúkať hosťovanie svojim klientom..

Malý oranžový VPS

Zdieľané plány sú skvelé, ale A Small Orange vyniká svojimi cloudovými plánmi VPS. Videli sme veľa skvelých plánov VPS – prečítajte si našu recenziu hostenia A2 pre jeden príklad – ale Small Orange neponúka len skvelé balíčky VPS. Ponúka balíčky cloud VPS, ktoré, ako môžete prečítať v prehľade vyššie uvedených typov hostenia, poskytujú vynikajúcu bezpečnosť a rýchlosť.

Small Orange ponúka osem úrovní cloudového hostingu VPS, ale môžete podľa potreby pridať alebo odčítať zdroje. Platforma je škálovateľná, čo znamená, že svoj plán môžete upgradovať uprostred fakturačného obdobia bez prestojov. Niektorí hostitelia, napríklad MDDHosting, ponúkajú hosting cloudu len z tohto dôvodu (prečítajte si našu recenziu MDDHosting).

Preto často nájdete cloudovú štruktúru spárovanú s hostingom WordPress. Small Orange neponúka vyhradený hosting WordPress, ale cloudové plány VPS sú prirodzeným domovom pre systém správy obsahu. Rovnako ako náš najlepší webový hosting pre výbery WordPress, Small Orange ponúka pre WordPress veľa energie.

Videli sme architektúru cloud VPS používanú pre WordPress s veľkým účinkom od Kinsta a Pagely (prečítajte si našu recenziu Kinsta a Pagely). Small Orange je z hľadiska ceny a sily bližšie ku Kinsta, ale Pagely ponúka vynikajúcu alternatívu pre podnikové aplikácie.

Nad plánmi cloudu VPS sú vyhradené servery a server Small Orange má na výber solídny výber. Aj keď nenájdete servery tak lacné ako servery WebHostingBuzz (prečítajte si našu recenziu WebHostingBuzz), horná časť stránky je pôsobivá. Small Orange ponúka dedikované servery, ktoré sú rovnako výkonné ako LunarPages, bez ďalších nákladov (prečítajte si naše hodnotenie LunarPages).

rýchlosť & uptime

Rýchlosť webových stránok je zložitá téma – prečítajte si našu príručku o tom, ako vylepšiť príručku časov načítania webových stránok. Pri testovaní rýchlosti webhostingu je preto dôležité znížiť premenné. Na testovanie rýchlosti webových stránok používame dva nástroje, test rýchlosti rýchlosti na pingdom a dopad na zaťaženie, ktorý poskytuje komplexný prehľad o výkonnosti hostiteľa webu..

Naša metóda je jednoduchá. Spúšťame web s najvýhodnejším zdieľaným plánom, inštalujeme WordPress bez doplnkov alebo motívov a spúšťame webovú adresu pomocou referenčných kritérií. Namiesto toho, aby sme sa zamerali na rýchlosť webových stránok, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od ukladania do vyrovnávacej pamäte, kompresie a ďalších, berieme známky stanovené našimi dvoma nástrojmi..

Small Orange dosiahol slušné výsledky, ale rýchlosť sa neblížila našim najrýchlejším webhostingovým službám. Z testu Pingdom Speed ​​Test sme dostali 90 zo 100, čo znie skvele, ale je to menej ako ideálne. Je dôležité si uvedomiť, že na našich webových stránkach sa nenachádza žiadny obsah, takže po pridaní obsahu sa rýchlosť ešte viac spomalí.

a-small-oranžovo-review-rýchlostný test

Test rýchlosti pingdomu navrhol, aby sme pridali záhlavia, ktorým vyprší platnosť. Aj keď si môžete nainštalovať ukladanie do vyrovnávacej pamäte na svoje webové stránky WordPress – prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o používaní programu WordPress, aby ste sa dozvedeli, ako – vyrovnávanie na strane servera by tiež pomohlo skrátiť čas načítania.

Malá oranžová prevádzka

Load Impact priniesol neuspokojivé výsledky. Používame ho ako nástroj na testovanie stresu tak, že do nášho testovacieho webu pošleme päť virtuálnych používateľov počas piatich minút. Zistili sme, že počet používateľov sa bude nachádzať v zlomovom bode pre väčšinu zdieľaných plánov, takže sa očakáva niekoľko chýb protokolu HTTP alebo nesplnené požiadavky na konci testu..

Bohužiaľ, malá oranžová hrala ako GreenGeeks, čo, ako vidíte v prehľade GreenGeeks, nie je dobrá vec. O niečo menej ako štvrtina našich požiadaviek na HTTP sa stretla s chybami, čo naznačuje, že je príliš veľa používateľov a nie je dostatok zdrojov na ich vybavenie..

a-small-oranžovo-review-load-vplyv

To je obzvlášť sklamaním vzhľadom na reklamu typu Small Orange, že používateľom poskytuje vyhradené zdroje. Web sa stále načítal pre všetkých našich virtuálnych používateľov, ale zarovnanie v požiadavkách HTTP by mohlo znamenať, že web sa spomalil na indexové prehľadávanie alebo určité prvky sa nikdy nezobrazili.

Na váš hostingový balík sa však vzťahuje záruka 99,9% dostupnosti, ale stojí za zmienku, že sa vzťahuje iba na zdieľaný hosting. Po prvých 45 minútach výpadku dostanete kredit za jeden deň služby na každých ďalších 45 minút, najviac však jeden mesiac služby. Ako u väčšiny webových hostiteľov, aj tu musíte odoslať žiadosť o využitie záruky.

zabezpečenia

Pri hodnotení zabezpečenia hľadáme tri veci: certifikát SSL, denné zálohy a skenovanie škodlivého softvéru. Bezpečnosť servera je tiež dôležitá, ale v niektorých prípadoch, napríklad v prípade Bluehost a HostMonster, nedokážeme overiť, ktoré funkcie zabezpečenia webový hostiteľ funguje..

Našťastie to tak nie je v prípade A Small Orange. S podporou sme dokázali overiť, či servery Apache, ktoré používa Small Orange, majú nainštalovaný ModSecurity, čo je vysoko prispôsobiteľný firewall webovej aplikácie s otvoreným zdrojom, ktorý je vysoko prispôsobiteľný, a ochrana DDoS. Heslo Small Orange navyše chráni vaše adresáre a poskytuje podporu blokovania IP.

Vaše webové stránky sú ďalej zabezpečené dennými zálohami. Small Orange urobí snímku vášho účtu sedem dní v týždni a umožní vám obnoviť túto zálohu jediným kliknutím. Ak sa stanete obeťou nepríjemností súvisiacich s počítačovou kriminalitou, môžete svoj účet obnoviť.

Bohužiaľ, malá oranžová vás nechráni tak, ako by sme chceli. Hoci bezpečnostné opatrenia prijaté na úrovni servera by mali stačiť na to, aby odradili väčšinu, ak nie všetky, malware, špecializované skenovanie a odstránenie je vždy plus. Je ponúkaný program SiteLock, ktorý je ako antivírusový program pre vaše stránky, ale musíte zaň platiť.

Je však nepravdepodobné, že sa stanete obeťou čohokoľvek, a keď budete mať pripravené denné zálohy, A Small Orange dokáže váš web chytiť, ak padne.

Malý oranžový SSL

Aj keď Small Orange je vynikajúci, pokiaľ ide o denné zálohy a bezpečnosť servera, chýba jedna dôležitá bezpečnostná funkcia: bezplatný certifikát SSL. Videli sme veľa webových hostiteľov vrátane bezplatných šifrovacích certifikátov SSL pomocou plánov hostenia, ktoré prehliadaču oznámia, že váš web môže byť dôveryhodný.

Tým sa otvorí šifrované spojenie medzi webom a používateľom. Hoci sa zdá, že opatrenie je potrebné iba pri webových stránkach, ktoré prijímajú osobné informácie, veľa prehliadačov zobrazí na nezabezpečených webových stránkach varovanie.

Z tohto dôvodu je dôležité, aby bol každý web zabezpečený certifikátom SSL. Malá oranžová, ktorá ju nezahŕňa, je neprijateľná a skutočnosť, že za jednu účtuje takmer 40 dolárov za rok, je vec ešte horšia. Ak sa zaregistrujete k účtu v službe A Small Orange, vyskúšajte bezplatne certifikát Poďme šifrovať.

súkromia

Small Orange má svoje pády a pády, a hoci to bežne stojí vysoko na našom zozname recenzií, súkromie utvára svoje miesto smerom dole. Stretli sme sa s obavami, že si prečítame pravidlá ochrany osobných údajov, pretože sme sa príliš oboznámili s znepokojujúcimi podmienkami spoločnosti EIG..  

Ako si môžete prečítať v našej recenzii HostGator – alebo o akejkoľvek kontrole produktu EIG – zásady ochrany osobných údajov všetkých jej značiek umožňujú predaj vašich osobných údajov veľkému zoznamu tretích strán. Je dôležité poznamenať aj „osobnú“ časť vašich údajov. Aj keď sme videli, že iní hostitelia webových stránok zdieľajú údaje, ktoré neumožňujú identifikáciu osôb, A Small Orange zdieľa všetko.

Myslíme tým EIG. Zachytávajú sa údaje ako vaša adresa IP, odtlačok prsta prehliadača, geografická poloha a metadáta, ale spoločnosť EIG si zachováva aj vaše meno, e-mailovú adresu, poštovú adresu a telefónne číslo. Aby ste si boli istí, že má k dispozícii všetky údaje, vyhradzujeme si právo monitorovať „akékoľvek zariadenie alebo iný spôsob komunikácie, ktorý používate na interakciu so službami.“

Všetky tieto údaje sa zdieľajú so značkami ako Facebook, Google Ads, Salesforce, Verizon, WPBeginner, Yahoo a Commission Junction. Rozumieme zdieľaniu údajov s, napríklad, Commission Junction pre účely pridruženia, ale niektoré z ďalších značiek nedávajú zmysel, ak si nebudete myslieť, že spoločnosť EIG by mohla predávať vaše údaje za účelom zisku..

Tieto praktiky sme prešli vo všetkých našich recenziách EIG a pravidlá páchajú rovnako presne ako v minulosti. Zásady ochrany osobných údajov ešte zhoršuje skutočnosť, že Small Orange neposkytuje bezplatné súkromie domén.

Neočakávali by sme, ako to väčšina hostiteľov webových stránok neočakáva, ale niektorí poskytovatelia prevzali poplatok za zahrnutie ochrany osobných údajov domény zadarmo (príklad si môžete prečítať v správe Midphase). Ochrana osobných údajov v doméne nahrádza osobné informácie, ktoré sa zvyčajne vyžadujú na registráciu domény, informáciami od registrátora. Bohužiaľ, s A Small Orange vám to prinesie 7 dolárov ročne.

podpora

Všetky značky EIG majú podobnú zákaznícku podporu, ktorá pozostáva z dvoch možností kontaktu. V prípade A Small Orange sú týmito možnosťami e-mail a live chat, ktoré prebiehajú 24 hodín denne. Aj keď jej kvalita podpory nie je taká dobrá ako SiteGround (prečítajte si našu recenziu SiteGround), Malá oranžová je lepšia ako mnohí z jej súrodencov EIG.

Počas našej kontroly sme mnohokrát hovorili s živým chatom a na rozdiel od niektorých webových hostiteľov EIG, ktorých sme testovali, bol zástupca vždy priamy s odpoveďou. V minulosti sme videli weboví hostitelia, ako napríklad JustHost a HostMonster, ktorí tancujú okolo našich otázok v snahe predať ďalšie produkty. Našťastie sa to nestalo s A Small Orange.

Ak chcete vyriešiť problémy sami, je k dispozícii informačná základňa. Malá oranžová je tu lepšia ako väčšina značiek EIG, pretože ponúka vedomostnú základňu, ktorá sa ľahko naviguje a je plná článkov. Navyše, články majú primerané množstvo detailov. Jednoduché kúsky poskytujú jednoduché odpovede, zatiaľ čo zložitejšie návody sú vhodné pre snímky obrazovky a podrobné pokyny.

K dispozícii je tiež solídna rovnováha medzi článkami, tutoriálmi a vysvetleniami na riešenie problémov, vďaka čomu je informačná báza malej firmy Orange spokojnejšia ako väčšina ostatných. Väčšinu odpovedí, ktoré budete potrebovať, nájdete tam. Ak to nie je možné, máte k dispozícii live chat a podporu založenú na lístkoch.

Verdikt

Small Orange má svoje silné stránky, vrátane nízkej ceny, slušného zoznamu funkcií a vynikajúceho ľahkého použitia. To znamená, že je ťažké to odporučiť. Hoci hostiteľská stránka služby nie je zlá, súkromie jej vedúceho spoločnosti je. Našťastie, niektoré z nepríjemnejších trendov so značkami EIG nie sú prítomné, ale neexistuje žiadna záruka, že to tak zostane..

Aj napriek tomu A Small Orange nie je zlým výberom webhostingu, najmä ak sa vám páči rozhranie a cena za nezmysly..

Čo si myslíš o malej oranžovej? Vyskúšate to? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me