Hosting24 Recenzia

Hosting24 je pripravená varianta hostingu, jedného z našich obľúbených webhostingov. Má veľa pozitív rodičov, ale zameriava sa viac na to, aby sa veci dostávali do vzduchu rýchlejšie ako čokoľvek iné. Pozrite sa na našu úplnú recenziu Hosting24 a zistite, či je to pre vás voľba.


Hosting24 je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Hostinger a ako si môžete prečítať v našej recenzii hostingerov, je to jeden z najlepších poskytovateľov webhostingu. Je lacný, ľahko použiteľný a rýchly, čo vytvára rovnováhu, ktorú je ťažké nájsť na trhu webhostingu.

V tejto recenzii Hosting24 budeme hovoriť o našich skúsenostiach potom, čo s nimi strávime čas. Spustili sme webovú stránku WordPress s najvýhodnejším plánom otestovať rýchlosť, bezpečnosť, užívateľskú prívetivosť a ďalšie, všetko preto, aby sme vám mohli poskytnúť verdikt.

Hosting24 jednoducho zjednodušuje odporúčanie. Napriek tomu, že sme našli niekoľko oblastí, v ktorých chýba, ich výhody sú príliš popierateľné. To znamená, že ak hľadáte výkonný vyhradený hosting alebo spravované WordPress, mohlo by byť lepšie hľadať inde.

hosting24-Slider1

hosting24-slider2

hosting24-slider3

hosting24-slider4

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre hosťovanie24

Vlastnosti

Hosting24 má veľa funkcií, aj keď to nemusí byť okamžite zrejmé. Aj keď rýchly pohľad na stránku produktu ukazuje, že obsahuje všetko, čo by malo, veci, ktoré ju odlišujú, sa odohrávajú v zákulisí.

Predtým, ako sa k tomu dostaneme, však musíme hovoriť o tom, ako Hosting24 segmentuje svoje plány. K podrobnostiam sa dostaneme v sekcii „typy hostenia“, ale krátke je, že existujú plány, ktoré používajú cPanel a ďalšie, ktoré používajú ovládací panel Hosting24. Predávajú sa tiež s rôznymi funkciami za rôzne ceny.

Normálne zdieľané plány majú slušnú škálu funkcií vrátane bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok. Aj keď to nie je také dobré ako náš najlepší tvorca webových stránok, Wix, stále je to solídna ponuka (prečítajte si našu recenziu Wix).

hosting24-review-web-staviteľ

To znamená, že ak chcete získať všetko zo zdieľaného plánu, musíte prejsť na úroveň Business. Získate tu program na tvorbu webových stránok, ako aj bezplatný certifikát SSL / TLS, automatické denné zálohovanie a bezplatnú doménu.

Hoting24 cPanel Plány

cPanel na druhej strane neplánuje segmenty medzi úrovňami. Na oboch úrovniach hostenia cPanel získate certifikát SSL / TLS, nástroj na tvorbu webových stránok a automatické zálohovanie. Máte tiež ľahkú integráciu s Cloudflare (prečítajte si nášho sprievodcu Cloudflare) a plný prístup k SSH.

Je zvláštne, že plány cPanel môžu byť lacnejšie ako zdieľané plány v závislosti od toho, akú úroveň si vyberiete. Aj keď sme fanúšikmi ovládacieho panela Hosting24, veľmi sa nám páči aj cPanel, takže by mohlo mať zmysel skočiť na plán cPanel a získať viac funkcií za menej peňazí.

Tieto funkcie však nie sú ničím v porovnaní so serverovým softvérom, ktorý používa Hosting24. Väčšina webových hostiteľov používa Apache, čo je serverový softvér s otvoreným zdrojom, ktorý ponúka vynikajúcu flexibilitu. Existuje však aj takzvaná LiteSpeed, ktorá ponúka podobnú flexibilitu a zároveň znižuje režijné náklady.

Výsledkom je omnoho rýchlejšia rýchlosť pre používateľa. Ako sa dostaneme do časti „rýchlosť“, prevádzka Hosting24 funguje výnimočne, a to predovšetkým vďaka serverom LiteSpeed. Nie je to honosné, ako sú reklamné kredity, ktoré získate na serveri HostMonster (prečítajte si našu recenziu hostiteľa Monster), ale servery LiteSpeed ​​z dlhodobého hľadiska pre váš web urobia oveľa viac..

Prehľad funkcií hostingu24

Logo Hosting24www.hosting24.com

Začína sa od 080 dolárov mesačneVšetky plány

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup

Denné zálohy

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény
zaplatil

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

Hosting24 nie je najvýhodnejším hostiteľom – prečítajte si o tom našu recenziu Namecheap – ale ceny nie sú zlé. Na rozdiel od služby LunarPages, ktorá, ako môžete vidieť v našej recenzii služby LunarPages, nikel a dimes vás takmer za všetko ponúka Hosting24 komplexný zoznam funkcií za rozumnú cenu.

To znamená, že vyniká viacročnými sadzbami. Rovnako ako väčšina webových hostiteľov, aj server Hosting24 inzeruje cenu na najdlhšiu dobu hostenia, čo je v tomto prípade štyri roky. Na rozdiel od spoločnosti Bluehost, ktorá používa viacročnú zľavu ako spôsob skreslenia svojich sadzieb, je Hosting24 jasná o tom, čo platíte (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost).

Služba Hosting24 vás navyše nenúti uzavrieť viacročnú zmluvu. Môžete si kúpiť jeden mesiac, tri mesiace, jeden rok, dva roky alebo štyri roky hostingu. Cena za mesiac sa zvyšuje so skracovaním doby platnosti. Stále, na rozdiel od spoločnosti Arvixe, cena za obnovenie zostáva v celom dokumente rovnaká (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Arvixe)..

Uprednostňujeme priamu cenu DreamHost (prečítajte si našu recenziu DreamHost), ale Hosting24 nerobí s jeho cenovou schémou žiadne zavádzajúce informácie. V skutočnosti, bez skrytých poplatkov a doplnkov hostiteľa, ako je Bluehost, sa Hosting24 stáva na konci viacročného obdobia lacným..

Hosting24 zdieľaných plánov

Najlacnejší zdieľaný plán je napríklad na štyri roky nižší ako 40 dolárov, čo v odvetví webhostingu neslýchané. Ak vezmeme do úvahy, že mesačná sadzba je okolo 8 dolárov, čo je približne päťkrát drahšie počas takmer 50-násobku trvania. Navyše, dlhodobejšie môže byť lacnejšie.

Rovnaký zdieľaný plán je 8 dolárov mesačne, ak idete mesačne, ale iba 2,15 dolárov mesačne, ak kupujete tri mesiace, čo znamená, že môžete získať tri mesiace hostenia za 2 doláre menej ako jeden mesiac..

Sadzby nie sú najnižšie, aké sme videli, ale vynikajúca úvodná sadzba hostiteľa 24 má cenu za to. Navyše získate 30 dní na to, aby ste zmenili názor. Aj keď má služba InMotion Hosting dlhšiu lehotu na vrátenie – ako môžete vidieť v našej recenzii týkajúcej sa hostenia InMotion, pridelili ste vám celé tri mesiace – Hosting24’s je stále slušný.

Aj keď to zvyčajne nie je faktor, chceme spomenúť možnosti platby. Hosting24 – a hostinger, v tejto veci – je neobvyklý v tom, že vám umožňuje nielen platiť kreditnou kartou alebo PayPal, ale aj rôznymi kryptomenami vrátane bitcoínov..

Jednoduchosť použitia

Checking with Hosting24 je jednoduchý vďaka modernému dizajnu webových stránok a priamej obrazovke pokladne. Je to omnoho čistejšie ako FatCow (prečítajte si našu recenziu FatCow), ale vďaka podivnej distribúcii zdieľaných plánov je užívateľsky prívetivejší ako povedzme Kinsta. Napriek tomu je to malá skúsenosť v celkovom vynikajúcom dojednaní.

Na obrazovke pokladnice sú zobrazené všetky možné doby trvania plánu, ktorý ste vybrali, a cena za tieto doby trvania za mesiac. Aj to zaberá väčšinu obrazovky a zanecháva malý priestor pre hádky o doplnkoch alebo skrytých poplatkoch.

hosting24-review-pokladňa

Po výbere plánu a trvania budete požiadaní o prihlásenie alebo registráciu, čo môžete urobiť zadaním informácií o svojom účte alebo pripojením Facebooku alebo Google. Pri pripájaní externých účtov existujú obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov, ale uľahčí sa tým proces platby.

Hneď ako je hotovosť hotová, hosting24 spracováva veci inak ako ostatní hostitelia webu. Vaša platba sa vymaže a Hosting24 vás prevedie procesom nastavenia, v ktorom si kúpite alebo pridáte doménu a vyberiete umiestnenie servera..

Jedným z vynikajúcich aspektov tohto nastavenia je, že budete môcť ľahko nájsť svoj menný server (ak si nie ste istí, prečítajte si našu príručku Sprievodca záznamami DNS). Ak rovnako ako my smerujete na doménu zaregistrovanú inde, budete musieť aktualizovať svoj menný server. Zvyčajne to spočíva v nájdení uvítacieho e-mailu alebo v informačnej databáze, ale Hosting24 vám okamžite poskytne podrobnosti..

Nakoniec sa vám zobrazí stránka s otázkou, ako chcete vytvoriť svoj web, ktorý obsahuje odkazy na inštaláciu WordPress, spustenie nástroja na tvorbu webových stránok, prístup k správcovi súborov, pozvanie spolupracovníkov a prístup k automatickému inštalátoru. Tento proces môžete preskočiť, ale skutočnosť, že Hosting24 vás bez problémov prevedie pokladňou do inštalácie novej aplikácie, je obrovská.

Ani to nezmení proces. Hosting24 je stráviteľný pre začiatočníkov a zároveň poskytuje možnosti, ktoré pokročilí používatelia potrebujú. Namiesto toho, aby ste vzali svoje peniaze a uložili vás do zložitého a mätúceho ovládacieho panela, Hosting24 zaistí, že vaše webové stránky budú funkčné a až potom sa dostanú do podrobností..

Od tohto bodu sme nainštalovali program WordPress, ktorý bol k nášmu prekvapeniu jednoduchý. Je to jednoduchšie ako inštalátor aplikácií Softaculous a stále sa inštaluje rýchlo, na rozdiel od procesu na JustHost (prečítajte si našu recenziu JustHost).

Ovládací panel Hosting24

V tomto okamihu sa môžu vaše skúsenosti s programom Hosting24 líšiť v závislosti od zvoleného plánu. Ako sa dostaneme do časti nižšie, existujú spoločné plány, ktoré používajú ovládací panel Hosting24 a ďalšie, ktoré používajú cPanel. Pokrývali sme cPanel znova a znova – prečítajte si našu recenziu na webovom serveri, kde nájdete jeden príklad webového hostiteľa, ktorý ho používa – takže namiesto toho pokryjeme ovládací panel Hosting24..

Prekvapivo to môže ísť to-to-toe s cPanel. Ovládací panel Hosting24 namiesto toho, aby bol otupenou verziou alebo roztrhnutím milovaného nástroja na správu webu, kombinuje výkon a použiteľnosť iným spôsobom..

hosting24-review-control-panel

Získate podobnú navigáciu založenú na ikonách pre správu webových stránok, ktorá uľahčuje vyhľadanie toho, čo potrebujete, ako aj ďalších aspektov webhostingu vrátane fakturácie, domén a ďalších serverov..

Ide o to, že ide iba o správu webových stránok, takže aspekty hostenia webov vo vašom účte sú zvyčajne zaradené do samostatného hlavného panela. S Hosting24 je všetko pod jednou strechou, čo znamená, že môžete rýchlo prejsť od správy svojho webu k, povedzme, informáciám o fakturácii bez otvorenia ďalšej obrazovky.

Na ovládacom paneli sa tiež nachádza obchod, v ktorom si môžete zakúpiť produkty Hosting24. Môžete zaregistrovať novú doménu, získať podnikový e-mail a upgradovať svoj hosting, ale existujú aj neobvyklé možnosti. Napríklad si tu môžete kúpiť predplatné spoločnosti NordVPN, čo je, ako vidíte v našej recenzii NordVPN, jedna z najlepších VPN služieb na trhu.

hosting24-review-store

Typy hostenia

Rovnako ako Hostinger, aj Hosting24 sa zameriava na zdieľaný hosting. Aj napriek tomu bola na hornom konci pridaná sila, aby vyhovovala tým, ktorí ju potrebujú. Zdieľané plány však majú zvláštnu distribúciu, takže predtým, ako prejdeme k zložitejším typom hostingu, si musíme vyčistiť vzduch..

Zdieľaný hosting je, keď je na rovnakom serveri hostených viac webových stránok. Tým, že sa týmto používateľom umožní zdieľať zdroje podľa potreby, webový hostiteľ je schopný ušetriť peniaze na počte serverov, ktoré potrebuje na prevádzku, a preniesť tieto úspory na vás. Z dôvodu spoločného využívania zdrojov však zdieľané servery príležitostne zápasia s rýchlosťou a prevádzkou.

Hosting24 ponúka dva typy zdieľaného hostingu, medzi ktorými je len malý rozdiel. Prvý typ, ktorý sa na webe nazýva „webhosting“, je štandardný zdieľaný plán, ktorý využíva vlastný ovládací panel Hosting24. Existujú tri úrovne štandardného zdieľaného hostenia, ale odporúčame najvyššiu úroveň.

Je to preto, že prichádza s rýchlejšou celkovou rýchlosťou, bezplatným certifikátom SSL / TLS a dennými zálohami. Aj keď nie tak lacný ako, povedzme, 1&1 IONOS, najdrahší zdieľaný plán je stále veľká hodnota (prečítajte si náš 1&1 recenzia IONOS).

Hosting24 plánov cPanel

Existujú tiež plány cPanel, ktoré namiesto ovládacieho panela Hosting24 používajú cPanel. Ako vidíte v našom najlepšom webhostingu s sprievodcom cPanel, cPanel je skvelý z mnohých dôvodov, ale tieto plány sú mimo toho pôsobivejšie. Namiesto obmedzenia vecí, ako je napríklad SSL / TLS certifikát a automatické zálohovanie do určitých úrovní, sú obe úrovne hostenia cPanel vybavené funkciami.

Ako už bolo spomenuté, sú tiež lacnejšie. Hoci bežné zdieľané plány sú solídne, v porovnaní s možnosťami cPanel vyzerajú priemerne. Pokiaľ nechcete používať cPanel, existuje malý dôvod, ako ušetriť pár dolárov a získať viac funkcií.

Ak chcete predávať webhosting a predávať webhosting, Hosting24 má plány pre predajcov. V podstate ide iba o balíčky hostingov cPanel za zľavnenú cenu, čo vám umožňuje kúpiť 50 až 150 účtov cPanel za oveľa menej, ako kúpiť jednotlivo. Počet účtov cPanel, ktoré môžete mať, je obmedzený, môžete ich však predávať, pokiaľ máte k dispozícii zdroje.

Pre väčšiu silu existujú plány VPS, ktoré stále používajú zdieľanú architektúru, ale poskytujú vám virtuálne prostredie určené pre vás. Nízkonapäťové plány VPS nie sú pôsobivé – nastavenie jedného jadra nemohlo prekročiť referenčnú hodnotu Geekbench Surface Book Pro – ale drahšie plány poskytujú solídny úder.

Hosting24 Cloud Hosting

Cloud hosting je to, čo odlišuje hosting24. Ako vidíte v našich recenziách Kinsta a MDDHosting, weboví hostitelia, ktorí sa špecializujú na cloud hosting, majú vo všeobecnosti najlepšiu rovnováhu medzi hodnotou, rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, pretože štýl hostenia sa môže spoľahnúť na vyššiu odolnosť..

Podobne ako tradičné formy webhostingu, aj vaša webová stránka je uložená na jednom serveri, ale tento server má možnosť využívať ďalšie zdroje zo siete iných serverov. To znamená, že v rámci distribuovaného útoku odmietnutia služby, dopravnej špičky alebo čohokoľvek iného budú vaše zdroje vždy k dispozícii.

Cloud hosting je prirodzeným domovom pre WordPress, a preto zistíte, že väčšina našich najlepších webhostingov pre WordPress ponúka. Niektorí hostitelia, ktorí sa špecializujú na WordPress, v skutočnosti ponúkajú cloudhosting výlučne, v skutočnosti (príklad si prečítajte v našej Pagely recenzii).

Hosting24 je bližšie k stránkam Pagely a Kinsta, ako je to, povedzme, HostGator, pokiaľ ide o cloudové plány (prečítajte si našu recenziu HostGator). Plány sú nabité energiou, počínajúc 3 GB pamäte RAM a dvoma procesorovými jadrami a až po 12 GB pamäte RAM a šesť jadier CPU. Prichádzajú tiež s vynikajúcimi funkciami, vrátane rozšírenia vyrovnávacej pamäte a bezplatného certifikátu SSL / TLS.

rýchlosť & uptime

Na testovanie rýchlosti webových stránok používame Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. Náš postup je jednoduchý: spúšťame webovú stránku s najvýhodnejším zdieľaným plánom, inštalujeme WordPress bez ďalšieho obsahu alebo doplnkov a prevádzkujeme webovú stránku prostredníctvom našich testovacích platforiem. Týmto spôsobom môžeme vylúčiť čo najviac premenných.

Z tohto dôvodu sa zameriavame menej na čas odozvy našich testov a viac na veci, ako sú chyby HTTP, čakacie doby a odporúčania z testu rýchlosti Pingdom. Naším cieľom pri testovaní rýchlosti je získať porovnávací bod, nie presnú rýchlosť, ktorú získate s konkrétnym webovým hostiteľom. Ak sa snažíte svoj web zrýchliť, prečítajte si nášho sprievodcu vylepšením časov načítania webových stránok.

Toto je dôležitá poznámka, pretože načítanie hostingu24 trvalo asi dve a pol sekundy, čo je v porovnaní s väčšinou webových hostiteľov dobré. Napriek tomu dostalo 96 zo 100 zo skúšky Pingdom Speed ​​Test, ktorá je rovnako dobrá ako naša priečka v rýchlosti, hosting A2 (prečítajte si recenziu A2 Hosting). Obidve sa dostali na náš najrýchlejší web hosting užšieho výberu. 

hosting24-review-speed-test

Spočiatku sme predpokladali, že to bolo preto, že došlo k určitému množstvu ukladania do pamäte cache, ale nie je tomu tak. Môžete zapnúť vyrovnávaciu pamäť na ovládacom paneli, ale naše testovanie bolo vykonané, keď nám bol poskytnutý hosting, a tak to robíme vždy. Namiesto toho sú vynikajúce výsledky rýchlosti pravdepodobne vďaka použitiu softvéru LiteSpeed ​​Hosting24.

Test sme spustili znova, aby sme videli, čo by vyrovnávacia pamäť urobila a, čo je prekvapujúce, skrátila čakaciu dobu na jednu šestinu pôvodného času. Náš výkonový stupeň bol stále 96 zo 100 – bolo možné vykonať len malú optimalizáciu – ale v očiach vyhľadávacích nástrojov je nižšia čakacia doba vždy lepšia.

Hostiteľský 24 nárazový test

Zaťaženie nárazom testuje iný uhol. Namiesto merania rýchlosti pre jedného používateľa sa testuje výkonnosť webovej stránky pri zaťažení. Náš test pozostával z odoslania 50 virtuálnych používateľov na web v priebehu piatich minút, o ktorých sme zistili, že sa nachádzajú v bode zlomu pre väčšinu lacných zdieľaných balíkov..

Na rozdiel od GreenGeeks sa Hosting24 zdvihol. Ako si môžete prečítať v našej recenzii GreenGeeks, server sa na začiatku testu zlomil so zvýšeným počtom chýb HTTP, čo naznačuje, že server je na hranici svojho výkonu. Z celkového počtu 7 250 žiadostí odoslaných v našom teste Hosting24 sa vyskytla iba jedna chyba, čo je v rámci rozsahu chýb.

hosting24-review-load-vplyv

Výkon je vynikajúci. Hosting24 ukazuje výkon primeraného počtu ľudí na serveroch LiteSpeed, čo zvýrazňuje vyrovnávacia pamäť, ktorá je zahrnutá v ovládacom paneli. Okrem toho existuje záruka 99,9% dostupnosti, aby vaše webové stránky boli vždy online.

zabezpečenia

Hosting24 má tri základné bezpečnostné funkcie, ktoré hľadáme: certifikát SSL / TLS, automatické zálohovanie a ochranu pred škodlivým softvérom. Napriek tomu sú tieto funkcie podivne distribuované. Ak ste preskočili, ďalšie informácie nájdete v časti „Funkcie“.

Počnúc certifikátom SSL / TLS získate jeden zadarmo na podnikovej zdieľanej úrovni alebo na plánoch cPanel, ak si zakúpite rok alebo viac. Jeden je tiež zahrnutý do cloudových plánov, ktoré by nemali byť prekvapením, pretože sú oveľa drahšie.

Certifikát hovorí prehliadačom navštevujúcim vaše webové stránky, ktorým môžete dôverovať, čím sa otvára šifrované spojenie medzi vašim webom a používateľom. Certifikát SSL / TLS je prvým krokom v zabezpečení webových stránok, pretože chráni používateľov, ktorí na vaše webové stránky zadávajú osobné informácie, pred útokmi typu „človek v strede“ a počítačovou kriminalitou..

Rovnako zálohy prichádzajú s obchodnou úrovňou zdieľaného hostenia a so všetkými úrovňami hostenia cPanel. Dôležité je, že zálohy sú automatizované, takže ak sa niečo pokazí, môžete sa vrátiť k predchádzajúcej verzii svojho webu. Mali by ste si však stále sťahovať svoje zálohy a ukladať ich pomocou online zálohovacej služby, ako je napríklad Backblaze (prečítajte si našu kontrolu Backblaze)..

Hosting24 Odstránenie škodlivého softvéru

Ochrana pred škodlivým softvérom je lepkavá. Servery LiteSpeed ​​sú chránené pomocou ModSecurity, čo je vysoko prispôsobiteľný firewall webovej aplikácie. Ste tiež chránení programom BitNinja, ktorý by mal odradiť útoky DDoS, malware a ďalšie.

To znamená, že na vašom webe nie je skenovanie ani odstránenie škodlivého softvéru. Aj keď Hosting24 podniká veľké kroky, aby zabránil škodlivému softvéru, neexistuje nástroj, ktorý vám umožní zistiť, či je váš web napadnutý. Namiesto toho Hosting24 zaisťuje, že jeho servery sú bezpečné, takže ochrana vašich webových stránok je stále vo vašich rukách.

Aj keď by bolo pekné vidieť skenovanie škodlivého softvéru, postačí ochrana servera. Navyše je ľahké prehliadnuť, že keď sa do rovnice dostane bezplatný certifikát SSL / TLS a automatizované zálohy.

súkromia

Ochrana osobných údajov nie je pre spoločnosť Hosting24 taká dôležitá, ako je to napríklad pre DreamHost, ale stále je to ďaleko od veľkého zneužitia údajov, ktoré vidíme od značiek Endurance International Group – prečítajte si napríklad našu recenziu z iPage. Hosting24 rešpektuje vaše súkromie, ale niektoré z krokov, ktoré urobili iní hostitelia webových stránok na ochranu vašich údajov, neboli implementované v plnom rozsahu..

Hosting24 predovšetkým nezahŕňa ochranu osobných údajov pri registrácii novej domény. Registrácia domény vyžaduje, aby ste do záznamu WHOIS vložili osobné informácie, ako napríklad vaše meno, adresu a telefónne číslo. Tento záznam je možné verejne vyhľadávať aj online, vďaka čomu je hlavným cieľom spamových zoznamov a zberu údajov.

Ak sa zaregistrujete súkromne, vaše informácie sa nahradia údajmi registrátora. Iba niekoľko webových hostiteľov ponúka túto službu zadarmo – prečítajte si príklad z našej recenzie WestHost – a Hosting24 medzi nimi nepatrí. Stále však platí, že ochrana súkromia domény stojí iba 5 dolárov ročne. Vzhľadom na to, že služba Hosting24 ponúka domény za pár babiek menej ako GoDaddy (prečítajte si našu recenziu GoDaddy), je ťažké podať sťažnosť.

Hosting24 Zásady ochrany osobných údajov

Zásady ochrany osobných údajov sú tiež pevné. Predtým, ako sa dostaneme k zdieľaniu vašich údajov (alebo nie), Hosting24 hovorí, že sa bude zhromažďovať iba so zákonnosťou, spravodlivosťou a transparentnosťou a obmedzí sa účel údajov na to, čo je uvedené v pravidlách ochrany osobných údajov..

To, čo je načrtnuté, je priložené. Hosting24, rovnako ako väčšina webových hostiteľov, hovorí, že zhromažďuje údaje, aby lepšie slúžil publiku, kontaktoval používateľov a udržoval službu. Nezmieňuje sa o predaji alebo zdieľaní vašich údajov tretím stranám mimo malej klauzuly na konci politiky..

V časti 11 týchto pravidiel sa uvádza: „Počas zhromažďovania a spracovania vašich osobných údajov môžeme uskutočniť prenos údajov rôznym tretím stranám.“ Bolo by pekné, keby existoval zoznam tretích strán, ktoré Hosting24 zdieľa vaše informácie s informáciami, ktoré poskytuje spoločnosť EIG, ale bohužiaľ to tak nie je.

Môžeme dospieť k záveru, že s vašim súkromím sa zaobchádza so slušnou úctou, ale hosting24 neberie na vedomie, aké sme videli, povedzme z Midphase (prečítajte si našu Midphase kontrolu). Jasnejšia politika ochrany osobných údajov by prešla dlhú cestu, rovnako ako by sa uvoľnilo súkromie domény, a preto dúfame, že služba Hosting24 podnikne tieto kroky čoskoro.

podpora

Hostinger mal najlepšiu podporu, akú sme videli, takže neprekvapuje, že Hosting24 má tiež vynikajúcu podporu. Podporný tím je informovaný, priateľský a pohotový, čo je ťažké nájsť v často zložitom svete webhostingu.

Živý chat vyniká najviac. Po vašom ovládacom paneli je malá bublina, ktorá občas zobrazí kontextové okno s otázkou, či potrebujete pomoc. Samozrejme to nie je váš špecializovaný zástupca, ale existuje niekoľko podporných agentov, ktorí sú pripravení klásť otázky, ktoré by vás mohli mať..

hosting24-review-live-chatu

Okrem toho nemusíte zadávať informácie, aby ste mohli kontaktovať podporu prostredníctvom živého chatu. Pretože služba Hosting24 vie, že ste prihlásený, nemusíte pred tým, ako sa spojíte s opakovaním, prejsť nepríjemným procesom zadávania e-mailov, domény a otázok. Jednoducho zadajte svoju otázku a ste na ceste.

Ak by ste radšej riešili problémy sami, existuje informačná základňa, ktorá je premyslene rozdelená do troch jednoduchých kategórií. Publikovaných je veľa kusov, všetko je pripravené, od základných sprievodcov nastavením, až po pokročilé konfiguračné návody. Väčšina kusov však nemá hĺbku.

hosting24-review-Knowledgebase

V závislosti od toho, ako sa vám páči podpora, by to mohla byť dobrá alebo zlá vec. Na otázky sa zvyčajne odpovedá najviac niekoľkými vetami, a ak sú uvedené pokyny, sú uvedené iba v zozname. Z tohto dôvodu sa mnohé príspevky cítia, akoby boli z otázky Q&A nie vedomostná základňa.

Napriek tomu je to užitočný zdroj, ak ste ochotní osloviť podporu, ak potrebujete objasnenie. Pre nás je to vlastne hviezda show. Hosting24 má vynikajúcu podporu, aj keď vedomostná základňa nie je podrobne opísaná. Skutočnosť, že sme ochotní prehliadnuť niektoré z nevýhod v zdrojoch svojpomoci, je dôkazom toho, aký veľký je live chat.

Verdikt

Nie je prekvapením, že ho Hosting24 zasiahne z parku. Rovnako ako jeho rodič, jeho veľké funkcie a nízka cena, čo predstavuje hodnotu, ktorá sa málokedy objavuje vo svete webhostingu. Aj keď by sme mohli nitpick a nájsť malú nevýhody služby, celkový obraz funguje príliš dobre v prospech Hosting24 je. Je rýchly, flexibilný a ľahko použiteľný, vďaka čomu je jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu v okolí.

Čo si myslíte o Hosting24? Plánujete to? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach v nižšie uvedených komentároch a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me