Hodnotenie v polovici fázy – aktualizované 2020

Hodnotenie v polovici fázy

Midphase je webový hostiteľ, ktorý pri zavádzaní systému berie do úvahy súkromie vážne a má vynikajúce vlastnosti a ceny. Naše výsledky týkajúce sa rýchlosti však boli pod očakávaniami a používateľská skúsenosť je prinajmenšom zmiešaná taška. Podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole Midphase.


Midphase je webhostingová spoločnosť vo vlastníctve UK2 Group, ktorá je poskytovateľom internetových služieb vo Veľkej Británii, ktorý vlastní The Hut Group. Okrem podnikového štruktúrovania je Midphase slušným poskytovateľom webhostingu – v skutočnosti je to takmer kópia jeho súrodenca WestHost – ale nebude to náš najlepší sprievodca webhostingom..

V tomto preskúmaní Midphase sa chystáme prejsť našimi skúsenosťami po tom, ako hostiteľa vyberieme na skúšobnú rotáciu. Pred vydaním verdiktu sa budeme dotýkať funkcií, stanovovania cien, užívateľskej prívetivosti, rýchlosti, bezpečnosti a ďalších informácií..

Midphase nie je zlý poskytovateľ. Ceny sú dobré, funkcie sú bohaté a súkromie je vynikajúce. To znamená, že priemerné výsledky rýchlosti a nesúrodá užívateľská prívetivosť spôsobujú, že sa cítia menej, ako keď sú postavené proti našim najlepším psom.

Midphase-Slider1

Midphase-slider2

Midphase-slider3

Midphase-slider4

Midphase-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre strednú fázu

Vlastnosti

Midphase má veľa funkcií, ale ako sme si už všimli v prípade iných produktov skupiny UK2, tieto sú podivne rozptýlené. Zdieľané plány takmer neobsahujú funkcie alebo aspoň tie, ktoré zvyčajne hľadáme. Súkromný súbor .htaccess a inštalačný program Softaculous sú technicky funkčné, ale vo väčšine zdieľaných plánov sú štandardné..

Na rozdiel od čiastočne spravovaných plánov WordPress, ktoré sú lacnejšie, je to, akoby zdieľané plány vôbec neobsahovali funkcie. Plány programu WordPress majú veľa možností, medzi ktoré patria tisíce bezplatných tém, úplné úložisko jednotky SSD, zálohy webových stránok a automatická detekcia a odstránenie škodlivého softvéru..

Päťdesiat tém pochádza z Midphase a boli pre túto platformu „optimalizované“. Aj keď nikdy neodmietneme bezplatné CSS, väčšina tém sa bude datovať. Medzi mnohými sú drahokamy, ale ak hľadáte dizajn mimo týchto parametrov, pravdepodobne budete musieť vyplácať platenú tému..

Midphase-review-zdarma-themes

Okrem toho sú plány WordPress v zostave najpôsobivejšie. Midphase obsahuje viac funkcií ako väčšina hostiteľov systému WordPress, pokiaľ nepoužívate cloudové riešenie WordPress, ako napríklad Pagely (prečítajte si našu Pagely recenziu).

Ak by ste radšej nevytvorili program WordPress, je k dispozícii nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý však nie je vhodný pre našich najlepších tvorcov webových stránok. Je to lepšie ako GoDaddy GoCentral (prečítajte si naše hodnotenie GoDaddy GoCentral), ale je to míľa od našej krajiny s najlepším hodnotením, Wix (prečítajte si naše hodnotenie Wix).

To znamená, že existuje druhý „tvorca webových stránok“ s názvom StarterSite. Je to tvorca webových stránok tým, že je to jednoduchý nástroj na spustenie novej stránky, ale nie je taký hlboký ako špecializovaný tvorca. StarterSite sa zameriava na čo najrýchlejší návrh jednostránkového dizajnu, pričom spoločnosť Midphase tvrdí, že sa môžete pripojiť online už za päť minút..

Midphase-review-startersite

Navyše je súčasťou každej registrácie domény. Ak si zaregistrujete novú doménu v Midphase, aj keď si nekúpite webhosting, môžete bezplatne používať StarterSite. Aj keď to nie je výnimočný nástroj na vytváranie vašich webových stránok, skutočnosť, že ich môžete používať s tak malým počtom registrácií domén, je pekná..

Prehľad funkcií v polovici fázy

Logo Midphasewww.midphase.com

Začína sa od 200 dolárov mesačneVšetky plány

Typy serverov

Zdieľaný hosting

Hosting VPS

Spravované WordPress

Cloud hosting

Dedikovaný hosting

Reseller Hosting

Usablity

FTP prístup

Prístup SSH

cPanel

Rootový prístup

Denné zálohy

Tvorca webových stránok

služby

SEO

marketing

Dizajn webových stránok

zabezpečenia

Ochrana súkromia domény

SSL šifrovanie

Odstránenie škodlivého softvéru

Brána webovej aplikácie

Dvojfaktorové overenie

Ochrana DDoS

SFTP

podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora live chatu

návody

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

Podpora 24/7

stanovenie ceny

Midphase je lacnejšia ako väčšina poskytovateľov webhostingu, pričom jeho najlacnejší zdieľaný plán prichádza s obnovou okolo 7 dolárov. Nemá tak nízku počiatočnú cenu ako hostinger, ale len málo webhostingov (prečítajte si našu recenziu hostingera). Niektoré z drahších plánov sa však cítia predražené.

Zdieľaný hosting sa ponúka v jednom, dvoch alebo troch rokoch. Ak chcete získať propagačnú cenu, musíte si jeden z nich kúpiť. Personálne a obchodné úrovne ponúkajú trojmesačné predplatné, ktoré je tiež stanovené ako cena za obnovenie a všetky tri úrovne zahŕňajú mesačnú možnosť, ktorá je o 1 dolár viac.

Páčilo sa nám, že vás spoločnosť Midphase nenúti uzavrieť viacročnú zmluvu, napríklad povedzme, Bluehost (prečítajte si našu recenziu Bluehost). Transparentnosť je tiež pekná. Midphase má jasno v tom, čo zaplatíte pri registrácii a pri obnovení. Aj keď to znie málo, nejasné informácie o mierach obnovenia môžu spôsobiť problémy na konci riadku (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Arvixe)..

V porovnaní so zvyškom trhu je Midphase lacný, ale stále má vnútorný boj. Ako už bolo spomenuté, ide o funkcie týkajúce sa zdieľaných plánov, ale plány WordPress sú pôsobivé. Aj keď to nie je neslýchané, aby sa plány WordPress lepšie zaoblievali ako zdieľali, cena za ne v Midphase je lacnejšia.

Získate oveľa viac funkcií za menej peňazí, vďaka čomu sú plány WordPress v zostave vynikajúce. To znamená, že ak nemáte záujem stavať na WordPress, možno budete musieť uspokojiť drahší a menej funkčný balík..

Spoločným plánom a programom WordPress sú stredobodom pozornosti spoločnosti Midphase. Aj keď plány VPS nie sú zlé, cloud a špeciálne balíčky sú drahé, najmä pri obnove. Napríklad najdrahší dedikovaný server začína na úrovni okolo 200 dolárov, ale obnovuje sa na úrovni takmer 500 dolárov.

Snažíme sa však tieto drahé plány príliš neprikladať, pretože väčšina ľudí na trhu vyhradeného servera vie, čo hľadajú..

Váš nákup je krytý 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ktorá je štandardom pre väčšinu webových hostiteľov. Aj keď by sme radi videli dlhšie okná pre vrátenie platby, napríklad 90-dňovú politiku InMotion Hosting alebo kedykoľvek politiku A2 Hosting, mesiac by mal byť dosť na vyskúšanie služby (prečítajte si našu recenziu InMotion Hosting).

Jednoduchosť použitia

Bolo by vám odpustené, keby ste si mysleli, že Midphase je WestHost. Značky súrodencov majú veľa spoločného, ​​ako sú, ale ich webové stránky sú navzájom uhlíkovými kópiami. Je k dispozícii rovnaká navigácia, ako sú fotografie z fotografií. Ak ste si prečítali našu recenziu WestHost, viete, že to nemusí byť vždy dobrá vec.

Nie je to však ani zlá vec. Midphase trpí podobnými problémami ako GoDaddy v tom, že ponúka veľa služieb (prečítajte si naše hodnotenie GoDaddy). Z tohto dôvodu môže byť nájdenie požadovaného hostingu ťažké, najmä ak sa na všetky služby kladie rovnaká váha.

Keď nájdete plán, platba je plynulá. Midphase vás požiada o registráciu novej domény alebo o výber domény, ktorú už vlastníte, a pokračuje v spracovaní vašej platby. Budete tiež vyzvaní, aby ste nastavili heslo okamžite po dokončení platby, podobne ako v prípade Kinsta, čo znamená, že nebudete musieť prejsť na svoj e-mail, aby ste našli svoje prihlasovacie údaje (prečítajte si našu recenziu v Kinsta).

Potom sa môžete prihlásiť na stránku CHI, ktorá je fakturačným panelom spoločnosti Midphase. Na prvý pohľad to však nevyzerá. CHI má toho veľa čo robiť, takže je ľahké predpokladať, že je to hlavný spôsob, akým spravujete svoje webové stránky. Ak sa však chcete dostať do podrobností o svojich databázach, súboroch a ďalších informáciách, budete musieť použiť cPanel (prečítajte si náš najlepší webhosting s príručkou cPanel).

Midphase-chi

To znamená, že navigácia na cPanel je zložitá. CHI sa výrazne zameriava na predaj ďalších produktov, pričom hlavná forma navigácie je vyhradená pre rôzne produktové stránky. Veľké ikony v kontraste s malým horným menu v sekcii správy webhostingu ukazujú, na čo sa CHI zameriava.

Napriek tomu je ťažké potlačiť CHI, najmä s tým, ako je to užitočné. Midphase vás zaujíma o inzerciu ďalších produktov, ale CHI je intuitívny a užitočný. To znamená, že je tu ešte veľa reklamného tuku, ktorý sa ešte musí orezať, vďaka čomu je CHI vyzerať ako silnejší nástroj, ako je.

Oveľa silnejší je cPanel, ktorý je pochovaný v hornom menu sekcie správy webhostingu. Je to skladba zásob cPanel, takže neočakávajte hlbokú integráciu s WordPress, ako by ste sa dostali k JustHost (prečítajte si našu recenziu JustHost). Napriek tomu je to stále cPanel, čo znamená, že je to výkonný a intuitívny informačný panel na správu vašich webových stránok.

Midphase-review-cpanel

Pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť Midphase, je veľa dobrých a trochu zlých. Dizajn CHI sa nám páči, aj keď je nafúknutý reklamami, a použitie nástroja cPanel na správu vašich webových stránok je vždy bezpečná stávka. Vyzerá to, že Midphase má solídny základ, ktorý bol prepracovaný, takže niektoré sťahovania späť by mohli ísť dlhou cestou.

Typy hostenia

Midphase má všetky typy hostingu, o ktoré by sme mohli požiadať. Aj keď dedikované servery nemajú dojem, zdieľané a WordPress plány sú skvelé. Príjemné videnie je aj pridanie cloudhostingu, pretože ho mnohí konkurenti spoločnosti Midphase neponúkajú.

Zdieľaný hosting je jadrom zostavy. Tento typ hostenia umožňuje viacerým webovým serverom zdieľať zdroje jedného servera. Pretože webový hostiteľ môže hostiť viac webových stránok s menším počtom serverov, zdieľané plány sú najvýhodnejšou skupinou. Bohužiaľ však existujú občasné problémy s rýchlosťou a prevádzkou.

Spravované plány WordPress používajú zdieľanú štruktúru, ale sú vytvorené pre WordPress. Stále budete narazení na rovnaké úskalia ako pri bežnom zdieľanom pláne, ale ak používate WordPress, získate prístup k špecifickým funkciám, ako sú napríklad bezplatné šablóny..

Je však dôležité si uvedomiť, že plány spoločnosti WordPress spoločnosti Midphase sú spravované iba čiastočne. Zahŕňajú jednoduchý trojstupňový inštalačný program WordPress a automatické aktualizácie bez jadra, ale prevádzka vašich webových stránok s programom WordPress a aktualizácia jeho jadra sú stále na vás. Ak hľadáte plne spravovaný plán WordPress, prečítajte si nášho najlepšieho webhostingového sprievodcu pre WordPress.

Midphase ponúka konfigurovateľné plány VPS, ktoré nie sú pre túto cenu skvelé, ale aspoň si môžete vybrať dátové centrum, z ktorého ste hosťovaní. Dedikované servery sú tiež drahé, pričom podobne špecializované servery iných poskytovateľov stoja o 20 – 30 dolárov menej.

Veľkým doplnkom zostavy je cloud hosting. Vaše stránky sú stále hostené na jednom serveri, ale tento server je pripojený k základnej sieti serverov a má z nich možnosť získať zdroje. V skratke to znamená, že budete mať vždy prístup k množine výpočtových zdrojov, bez ohľadu na to, či máte výpadok, distribuovaný útok odmietnutia služby alebo prudký nárast dopravnej špičky..

rýchlosť & uptime

Testujeme rýchlosť webhostingu pomocou testu rýchlosti pingdomov a zaťaženia. Aj keď existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú rýchlosť načítania vašich webových stránok, hostiteľ nesie určitú zodpovednosť. Testovaním prázdnej verzie programu WordPress a pomocou dvoch nástrojov na zistenie rýchlosti z rôznych uhlov sa snažíme dosiahnuť čo najväčšiu súdržnosť a čo najrýchlejšie pochopenie rýchlosti..

Táto povinná starostlivosť však nerobí priazeň spoločnosti Midphase. Fungovalo to zle cez hraciu plochu, keď si z testu rýchlosti Pingdom Speed ​​zarobilo 84 zo 100. Aj keď sa toto skóre javí ako slušné pri hodnotení 96 hostingu A2 Hosting (prečítajte si našu recenziu hostenia A2), je dôležité pamätať na to, že sme testovali webovú stránku WordPress, ktorá nebola nabitá nič iné ako predvolená téma.

Midphase rýchlosti test

Stručne povedané, to znamená, že akákoľvek zmena skóre je zlá vec. Načítanie stránky s veľkosťou 273,8 kB trvá strednú fázu 1,95 sekundy, pričom väčšinu času stráveného prehliadačom čaká na tok údajov zo servera..

Dopad zaťaženia nebol lepší. Za päť minút odoslala na server 50 virtuálnych používateľov, pričom zmerala splnené požiadavky a čas odozvy pre každého používateľa. Midphase spustil test vysoko, striedavo medzi niekoľkými málo virtuálnymi užívateľmi, medzi 405 milisekúnd a 4,86 ​​sekundy..

Ako test pokračoval, doba načítania dramaticky klesla a ustálila sa na približne 500 ms. Dôvodom je, že odpovede sa nesplnia. Namiesto toho, aby sa pokúsili splniť požiadavky, boli s nimi spojené chyby, čo naznačuje, že server je v zlomovom bode.

Midphase zaťaženie nárazom

Ak na web nie je dostatok zdrojov, zvyčajne existuje veľa zlyhaní požiadaviek HTTP. Naše testovanie naznačuje, že základné zdieľané plány nemajú dostatok zdrojov na to, aby sa mohli obísť, takže akékoľvek zaťaženie 50 simultánnych používateľov alebo viac by prinajmenšom na základe nášho izolovaného príkladu narušilo váš web..

Nemohli sme nájsť ani záruku dostupnosti. Napriek tomu, že ste si v blogovom príspevku v roku 2015 vyžiadali vrátenie peňazí, napriek tomu sme sa rozhodli ponúknuť vaše peniaze späť, nepodarilo sa nám nájsť klauzulu v podmienkach, v ktorých by bolo uvedené, čo je zaručené. Nezažili sme výpadky, ale Midphase nezaručuje nič, ak tak urobíte v zmluvných podmienkach.

zabezpečenia

Rovnako ako bežné funkcie, aj bezpečnostné prvky sú dobré, ak sú rozmiestnené podivne. Zdieľané plány nemajú nič z ničoho na ceste k bezpečnosti, ale plány WordPress majú čo ponúknuť. Napriek tomu je v obidvoch rozsahoch bezpečnostná sada jedna veľká diera.

Midphase nezahŕňa do vášho plánu certifikát SSL / TLS. Tento certifikát v podstate hovorí prehliadaču, ktorý sa pripája k vášmu webovému serveru, že mu možno dôverovať. Prehliadač potvrdí, že prehliadač dokáže otvoriť šifrované pripojenie a chrániť údaje používateľa, ktoré sa prenášajú na váš web.

Certifikáty SSL / TLS sú nevyhnutné pre fungovanie webovej stránky, pretože vyhľadávacie nástroje budú zakopávať webové stránky, ktoré ho nemajú. Väčšina webových hostiteľov zahŕňa jedného zadarmo – prečítajte si napríklad našu recenziu SIteGround – takže vynechanie Midphase je zvláštne.

Cloudflare je zahrnuté vo všetkých plánoch. Náš Sprievodca Cloudflare vysvetľuje, ako služba funguje a aké sú jej pôvody, ale jej krátka je to, že vám môže pomôcť zrýchliť a zaistiť bezpečnosť vašich webových stránok..

V podstate ide o sieť na doručovanie obsahu, čo znamená, že berie aktíva z vášho webu a ukladá ich na serveroch po celom svete. Keď sa niekto pokúsi načítať váš web, niektoré diela pochádzajú skôr zo siete Cloudflare, než aby boli načítané zo servera.

Spracovaním žiadostí týmto spôsobom trvá načítanie webových stránok kratšie, pretože fyzická vzdialenosť týchto prostriedkov je zvyčajne blízko používateľa. Zabezpečuje tiež vyššiu bezpečnosť vašich webových stránok. Požiadavky prichádzajú prostredníctvom siete serverov, takže útoky DDoS možno identifikovať a zastaviť pred dosiahnutím servera Midphase.

Je to však pre zdieľané plány. Plány WordPress sa dodávajú s jednou spoľahlivou bezpečnostnou funkciou vo forme odstránenia škodlivého softvéru. Midphase obsahuje nástroj, ktorý je v podstate antivírusom pre váš web, skenuje a odstraňuje potenciálne odpadky súvisiace s počítačovou kriminalitou skôr, ako vás môže previesť do režimu offline..

Bezpečnostný balík je solídny. Midphase zahŕňa odstránenie škodlivého softvéru, ochranu DDoS, zálohy a CDN, ale nie všetci používatelia tieto funkcie získajú. Ak vás program WordPress nezaujíma, máte z hľadiska bezpečnosti väčšinou šťastie. Páčia sa nám funkcie, ktoré sú tam, radi by sme len videli viac z nich.

súkromia

Midphase, rovnako ako jeho súrodenec WestHost, sa stará o vaše súkromie. Je pre nás potešujúce vidieť webhostingovú spoločnosť vlastnenú väčšou spoločnosťou, ktorá sa na rozdiel od spoločnosti Endurance International Group snaží utajiť vaše osobné informácie (prečítajte si našu recenziu v službe iPage, kde sa dozviete viac o značke EIG).

Začína to ochranou súkromia domény. Pri registrácii domény registrujete aj svoje osobné údaje vrátane e-mailovej adresy, mena, telefónneho čísla a ďalších. Tieto informácie sú uložené v databáze, ktorá je verejne dostupná online, čo z nej robí hlavný cieľ získavania údajov.

Ak však zaregistrujete svoju doménu súkromne, tieto problémy obídete. Vaše údaje sa nahradia údajmi registrátora, čo znamená, že keď niekto vyhľadá váš doménový záznam, namiesto vášho mena sa zobrazí „Midphase“. Midphase zahŕňa ochranu osobných údajov pri každej registrácii novej domény za prvý rok.

Nie je to však bezplatné ako v prípade DreamHost (prečítajte si našu recenziu DreamHost). Prvý rok je zadarmo, ale potom vám bude každý rok účtovaný poplatok 10 USD. Napriek tomu je Midphase jedným z mála webových hostiteľov, ktorí ponúkajú súkromie domény na ľubovoľné obdobie zadarmo, čo je v našej knihe víťazstvo..

Zásady ochrany osobných údajov sú tiež výhrou. Páči sa mi&1 IONOS (prečítajte si náš 1&1 recenzia IONOS), Midphase zaobchádza s vašimi osobnými údajmi s maximálnym ohľadom. Aj keď sa vaše informácie zhromažďujú na účely spracovania platieb, dodržiavania právnych predpisov a udržiavania služby, nepredávajú sa ani nezdieľajú s tretími stranami..

Používame iný štandard pre ochranu osobných údajov hostiteľov ako pre naše recenzie VPN a Midphase je na pravej strane plotu. Zdá sa, že iba niekoľko značiek sa zaujíma o súkromie, s DreamHost a 1&1 IONOS v popredí. Uľavuje sa, keď sa Midphase pripojí k ich radom.

podpora

Jednou zo silných stránok CHI je to, že na hlavnej obrazovke je tlačidlo podpory. Na tejto navigačnej stránke sa zobrazí stránka s podporou, ktorá obsahuje odkazy na odoslanie e-mailovej žiadosti alebo začatie živého rozhovoru a prevádzkových hodín každého oddelenia. V prípade potreby nájdete aj časť s kódom PIN pre telefonickú podporu.

Midphase-startersite

V dolnej časti stránky sa nachádza sekcia nedávnych rozhovorov s podporou, ktorá ukazuje vašu korešpondenciu s podporou spoločnosti Midphase prostredníctvom e-mailu. Aj keď môžete so spoločnosťou rokovať priamo prostredníctvom e-mailu, CHI vám dáva možnosť získať záznam o vašej konverzácii a reagovať.

Keď sme sa natiahli, zástupca sa k nám dostal asi za štyri hodiny, čo je dobré. Live chat je tiež solídny, aj keď nie je na úrovni SiteGround (prečítajte si našu recenziu SiteGround). Priamy kontakt je pravdepodobne najlepším riešením, pretože prostriedky svojpomoci, aj keď sú užitočné, sú neohrabané.

Midphase-Knowledgebase

Znalostná základňa je obťažná, napriek tomu, že články sú podrobné. Midphase má z hľadiska obsahu solídnu vedomostnú základňu – články sú plné snímok obrazovky, je tu postupná inštrukcia atď. – ale staršia navigácia by mohla využívať prácu.

Verdikt

Midphase je pôsobivý, pokiaľ ide o funkcie, ak si vyberiete správny plán. Cena tiež nie je zlá, ale keď sa do rovnice dostane rýchlosť, nevyzerá príliš horúco. Nie je to zlý webový hostiteľ, najmä s odhodlaním na ochranu súkromia a dobroty s plánmi WordPress, ale s iným poskytovateľom môžete získať lepšie zaokrúhlený plán za rovnakú cenu..

Čo si myslíš o Midphase? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map