Recenzia VPN.AC – aktualizovaná 2020

Recenzia VPN.AC

VPN.AC je dobrý poskytovateľ VPN, ktorý ponúka spoľahlivé šifrovanie a dobré vysielanie. Jeho politika protokolovania nám však dáva pauzu, čo znamená, že si môžu byť viac vedomí bezpečia chcieť vyhnúť jej použitiu len pre prípad. Prečítajte si našu úplnú recenziu VPN.AC, kde nájdete ďalšie podrobnosti.


best-VPN-recenzia

Rýchlejšie, bezpečnejšie a lepšie. Toto nie sú naše slová. Takto sa opisuje VPN.AC, menej známa služba VPN z Rumunska. Táto služba je rýchla, ale má nezvyčajné pravidlá protokolovania pripojení, ktoré by vás mali pozastaviť, ak sa obávate o svoje súkromie.

V tejto recenzie VPN.AC sa zameriame na jej výhody a nevýhody. Otestujeme to na rýchlosť a výkon, vrátane pohľadu na jeho potenciál na streamovanie. Prejdeme si funkcie a ceny, ako aj pravidlá ochrany osobných údajov. Pred vydaním verdiktu tiež otestujeme klienta a web, aby sme vám poskytli dobrú predstavu o ľahkom používaní služby.

VPN.AC je rýchly, s množstvom funkcií a príjemným desktopovým klientom. Pravidlá protokolovania by sa však mohli týkať jednotlivcov zameraných na ochranu súkromia, najmä v porovnaní s poskytovateľmi, ako je napríklad ExpressVPN (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN)..

VPNAC-Web-Index

VPNAC-Website-FAQ

VPNAC-Nastavenie-Login

VPNAC-Pripojenie-Window

VPNAC-Client-News

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre VPN.AC

Vlastnosti

Nie je pochýb o tom, že za sieťou VPN.AC sú ambície. Funkcie ako killswitch a multi-hop pripojenia dokazujú, že sa snaží konkurovať väčším poskytovateľom, ako je NordVPN (prečítajte si našu recenziu pre NordVPN). Nie je však k dispozícii veľa prispôsobení, čo by mohlo byť pozitívne, ak ste začiatočník alebo negatívny kvôli obmedzenej množine funkcií.

VPNAC-webové stránky-k stiahnutiu

Ste dobre vybavení VPN.AC, pretože má klientov pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Existuje aj Linux klient v beta testovaní pre používateľov s distribúciou založenou na Debiane. K dispozícii sú aj návody, ktoré vám pomôžu nastaviť pripojenia pomocou smerovačov a ďalších zariadení.

Klient pre Windows je vizuálne čistý a jednoduchý a klient pre Android vyzerá rovnako. Na začiatku nie je potrebné veľa konfigurácie a poskytuje sa jednoduchá rozbaľovacia ponuka na výber pripojení servera.

Získate tiež dve oblasti nastavení, kde je niekoľko nastavení, ktoré môžete prispôsobiť, vysvetlené laikmi.

To je skvelé pre nováčikov VPN. Nebudete vám poškriabať hlavu, aby ste pochopili, čo je to „zabiják“, pretože vám to je vysvetlené. Killswitch nie je v predvolenom nastavení povolený, čo je podozrenie, že má zabrániť tomu, aby boli ľudia zmätení, ak ich internet neočakávane poklesne, ale bolo by lepšie, keby to prišlo vopred z bezpečnostného hľadiska.

VPNAC-Client-protokoly

VPN.AC vám umožňuje nakonfigurovať zvolené protokoly VPN v klientovi s voľbami vrátane OpenVPN, L2TP / IPSec a dobre označeného „nezabezpečeného“ PPTP. Môžete si tiež vybrať, na ktorý port sa chcete pripojiť, so siedmimi možnosťami.

Zdá sa, že klient tu Windows nepodporuje rozdelené tunelovanie, pretože nie je možné zabrániť niektorým programom pomocou pripojenia VPN. V klientovi Android je to však možnosť v časti Vylúčiť aplikácie v časti Rozšírené.

Klient ponúka nastavenie pre „cenzurované krajiny“, čo mätúce naznačuje, že do zoznamu serverov pridáva servery „optimalizované pre Čínu“. Tieto servery sme už mohli vidieť v zozname a pripojiť sa k nim, takže „cenzurované krajiny“ môžu byť redundantným nastavením.

Napriek tomu je dobré, že VPN.AC ponúka servery a sprievodcov podpory, ktoré pomáhajú používateľom, ktorí chcú v Číne obísť cenzúru. Táto úroveň podpory by spravidla urobila z VPN.AC silného uchádzača o zoznam najlepších služieb VPN pre Čínu. Pred prihlásením na odber však skontrolujte časť ochrany osobných údajov v tejto recenzii..

VPNAC-Client-DoubleHop

VPN.AC ponúka multi-hop pripojenia, ktoré pridávajú vrstvu ochrany do tunela VPN. Vaše pripojenie bude smerované cez dva servery. Môže ísť napríklad o server Spojeného kráľovstva, potom server v Holandsku. Teoreticky by to malo sťažiť sledovanie vašej polohy a identity.

Toto je funkcia, ktorú bežne vidíte iba u poskytovateľov najvyššej úrovne, napríklad Windscribe (pozrite si našu recenziu Windscribe)..

Spolu s VPN.AC VPN je „SecureProxy“, sada doplnkov prehliadača pre webové obchody Chrome, Firefox a Opera, ktoré sú súčasťou vášho predplatného. Na šifrovanie prenosu vášho prehliadača používa tunel TLS na rôzne poskytované servery.

Tunelovanie TLS nie je spoľahlivé a môže byť náchylné na úniky IP. VPN.AC pripúšťa toľko a odporúča svoj návod, aby pomohol obmedziť riziká. Tunelovanie TLS nie je nevyhnutnou funkciou, ale je to elegantný doplnok, ak chcete šifrovať iba návštevnosť svojho prehliadača..

Je tiež užitočné, ak hľadáte najlepšiu sieť VPN na streamovanie, o ktorej sa budeme neskôr venovať.

Prehľad funkcií VPN.AC

Logo VPN.ACvpn.ac

Začína sa od 375 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta, SMS

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia
6

Podporuje rozdelené tunelovanie
Iba na mobilných zariadeniach

Neobmedzená šírka pásma

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
7 dní

Celosvetová suma servera
114 serverov v 26 krajinách

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača
Chrome, Firefox, Edge

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
128-AES, 256-AES, Blowfish-128

Dostupné protokoly VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

VPN.AC nemá najlacnejšie ceny, aké sme kedy videli – jeho mesačný balík je dosť drahý – nie je to ani najdrahšie. V porovnaní s niektorými poskytovateľmi v našich recenziách VPN je konkurencieschopná.

VPN.AC neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ale ponúka týždenné skúšobné obdobie za 2 USD. Jediný rozdiel medzi skúšobným a štandardným odberom je obmedzený na tri súčasné pripojenia namiesto šiestich.

V opačnom prípade získate rovnaké funkcie prostredníctvom platených programov VPN.AC, či už ide o mesačné alebo dlhšie predplatné. Jeho štandardná mesačná sadzba je 9 dolárov, ale rovnako ako iné siete VPN ponúka zľavy na dlhšie obdobie. Ak je pre vás problém problémom, vyhľadajte sieť VPN zameranú na rozpočet, napríklad SaferVPN (prečítajte si našu recenziu SaferVPN)..

Ušetrite 11 percent z trojmesačného balíka (8 dolárov mesačne namiesto 9 dolárov), ale najlepšie zľavy prichádzajú s ročnými a dvojročnými plánmi. Ročný balík vám vráti 58 dolárov (ekvivalent 4,80 dolárov mesačne) za celkovú zľavu 46 percent.

Dvojročný balík stojí 90 dolárov (čo zodpovedá 3,75 dolárov mesačne), čím získate celkovú zľavu viac ako 60 percent. Je to porovnateľné s výraznými zľavami, ktoré získate pri CyberGhost (prečítajte si našu recenziu CyberGhost)..

Môžete platiť pomocou PayPal, kreditných a debetných kariet, SMS alebo kryptomeny, ako sú bitcoiny alebo ethereum..

Či už pôjdete na skúšobnú verziu 2 $ alebo na ktorýkoľvek z úplných balíkov, máte nárok na vrátenie peňazí počas prvých siedmich dní, ak so službou nie ste spokojní. Pred týždenným pokusom o 2 doláre sa oplatí vyskúšať službu a až potom sa zaviazať k dlhšiemu obdobiu.

Jednoduchosť použitia

Testovaním je jasné, že VPN.AC sa usilovne snažil, aby bola služba čo najpríjemnejšia pre používateľa. Web a klient VPN sa nevyhýbajú žargónu, ale používajú sa efektívne a s podpornými vysvetleniami. Nie je veľa možností prispôsobenia, takže registrácia a používanie siete VPN.AC je jednoduchá.

VPNAC-Website-Signup

Je ľahké sa zaregistrovať do siete VPN.AC. Na stránke určovania cien máte k dispozícii štyri možnosti platby. Vyberte požadovaný balík, kliknite na „Získať teraz“ a pokračujte k pokladni.

VPN.AC vás požiada o zadanie svojej e-mailovej adresy a hesla pre váš účet VPN, ako aj krajinu pôvodu. Je dobré, že ste nepožiadali o fakturačné údaje, aj keď o to môžu požiadať poskytovatelia tretích strán, ale sieť VPN.AC, ktorá požaduje vašu krajinu pôvodu, môže vašu polohu stále zúžiť..

To je malý problém, ale stále to je problém. Ak chcete poskytovateľa, ktorý pri registrácii nepožaduje poskytnutie osobných údajov, vyskúšajte aplikáciu Perfect Privacy (prečítajte si našu recenziu o ochrane osobných údajov).

Po registrácii a spracovaní vašej platby vám bude zaslaný potvrdzovací e-mail s automaticky vygenerovanými prihlasovacími údajmi VPN..

Používateľské meno a heslo sa odosielajú v obyčajnom texte. VPN.AC odporúča zmeniť vaše heslo VPN, ktoré sa líši od hesla, ktoré ste si vybrali pri registrácii. Budete musieť vygenerovať bezpečné heslo a potom prejsť do svojej „klientskej oblasti“ na webe VPN.AC a zmeniť ho.

VPNAC-webové stránky-Services

Vo vašej oblasti účtu nie je čo vidieť. Okrem zmeny hesla služby VPN môžete zobraziť aj všetky aktuálne aktívne služby, minulé faktúry, najnovšie správy a vaše aktuálne lístky podpory.

Po prechode na klienta VPN sa neočakáva, že budete veteránom VPN. Klient vám to uľahčí tým, že vám ukáže minimálne množstvo nastavení. Hlavné prihlasovacie okno ponúka umiestnenie servera v rozbaľovacej ponuke a tlačidlo na zapnutie alebo vypnutie VPN.

Najprv sa musíte prihlásiť pomocou svojho používateľského mena a hesla VPN v časti „Predvoľby“, ale nie je to ťažké. Je to iba oblasť prihlásenia so základnými nastaveniami pre automatické pripojenie a spustenie pri štarte.

Ak sa vám nepáči predvolené tmavé rozhranie, môžete prepnúť na ľahšiu verziu. Je to malý dotyk, ale ukazuje to, že sa vynaložilo úsilie na to, aby bolo rozhranie pre používateľov pohodlné.

VPNAC-Nastavenie-Advanced

Nastavenia VPN.AC

Dve oblasti nastavení uvedené v časti „Predvoľby“ a „Rozšírené“ ponúkajú určité úpravy. Sú tam, kde môžete povoliť killswitch a nastaviť pripojenie k vami vybranému protokolu VPN. Killswitch je predvolene vypnutý, takže ak je to pre vás dôležité, musíte ho povoliť v oblasti „preferencie“.

Väčšina nastavení má popisy, ktoré im pomôžu vysvetliť, čo robia. Nie všetky z nich neobsahujú žargóny, ale VPN.AC udržuje začiatočníkov na pamäti pomocou tipov, ako napríklad „zvyčajne nie sú potrebné“.

Klient ponúka vstavané odkazy na testovanie vašej VPN pomocou tlačidla „Kontrola úniku IP“ v oblasti „Pripojiť“. Dostanete sa tiež do denníka pripojení vrátane podrobných nastavení pripojenia, ktoré môžete uložiť, ak potrebujete vyriešiť problémy so zákazníckou podporou.

Ak chcete používať službu tunelovania prehľadávačov SecureProxy, budete si musieť nainštalovať doplnok pre vybraný prehliadač. Odkazy na ne nájdete na webových stránkach VPN.AC v časti „SecureProxy“ v hornej časti stránky.

Po nainštalovaní doplnku sa jednoducho prihlásite pomocou svojho používateľského mena a hesla VPN a vyberiete si váš tunelový server TLS, čo je podobný proces ako hlavný klient..

Klient je dobre navrhnutý tak, aby poskytoval služby začiatočníkom aj pokročilým používateľom, ako aj doplnok prehliadača. Nie je nabitý stovkami funkcií, ale je rýchly. Zmena serverov trvá niekoľko sekúnd, než aby ste čakali na odpojenie, vyberte server a potom sa znova pripojte.

rýchlosť

Rýchlejšie je to, ako sa VPN.AC opisuje sama. Toto tvrdenie sme chceli otestovať, a preto sme vykonali testy rýchlosti, aby sme zistili, ako služba funguje pri pravidelnom používaní.

Testovali sme päť serverov VPN.AC na celom svete, pričom sme skúmali latenciu, rýchlosť sťahovania a nahrávania a porovnávali ich s našimi nechránenými rýchlosťami vo Veľkej Británii. Výsledky sú uvedené v nasledujúcej tabuľke.

Miesta: Ping (ms) Download (Mbps) Upload (Mbps)
Nechránené (Spojené kráľovstvo)1535,254,43
Amsterdam2432,694.19
madrid7332.103,89
Toronto18423.103.35
Los Angeles29224.962,74
Tokio4799,611,48

Rýchlosti z európskych serverov, napríklad z Amsterdamu a Madridu, sa počas našich testov približovali k nechráneným rýchlostiam. V latencii nebol obrovský rozdiel a oba servery mali takmer rovnaké rýchlosti sťahovania a nahrávania.

Naše testy z ďalších miest pokračovali v tejto téme. Rýchlosti z Toronta a Los Angeles mali vyššie latencie, ale dobré rýchlosti sťahovania (medzi 23 megabitov za sekundu a 24 Mbps), vďaka ktorým boli spoľahlivými možnosťami streamovania. Pravdepodobne však neurobia našu najlepšiu sieť VPN pre zoznam hier.

Rýchlosti z Tokia boli najhoršie, ale tiež to bolo najďalej od nás, ktoré sme testovali. Pri takmer 10 Mb / s by to bolo stále v poriadku pri bežnom používaní, ale latencia by vás mohla zastaviť streamovaním alebo hraním hier.

Celkovo je VPN.AC rýchla a pre väčšinu používateľov by bola riešením bez frustrácie, ale v našom najrýchlejšom zozname VPN nájdete lepšieho poskytovateľa..

zabezpečenia

VPN.AC podporuje všetky hlavné protokoly VPN na šifrovanie, ktoré by ste očakávali. Služba poskytuje užitočné porovnanie protokolov VPN v znalostnej databáze, ale naše zúčtovanie PPTP vs OpenVPN by vám malo poskytnúť rovnaký nápad..

Odporúčanie VPN.AC – a naše – je používať OpenVPN, čo je predvolený protokol v klientovi VPN. Máte k dispozícii niekoľko úrovní šifrovania OpenVPN, ako aj L2TP / IPSec a PPTP, čo sa neodporúča.

Pre väčšinu používateľov sa odporúča pripojenie pomocou OpenVPN 128-bit AES / ECC alebo 256-bit AES, pretože vám poskytujú vysokú bezpečnosť a dobré rýchlosti.

Aj keď to nie je také bezpečné ako pripojenie OpenVPN, služba tunelovania SecureProxy VPN pre prehliadače VPN.AC je dobrou alternatívou, ak pracujete v prostredí, ktoré obmedzuje pripojenia VPN..

Killswitch VPN.AC bude chrániť vašu identitu blokovaním prístupu na internet, ak stratíte pripojenie k serveru. Nie je vopred povolená, ale nastavenie sa dá ľahko nájsť v preferenciách klienta.

Tlačidlo kontroly úniku IP v klientovi vás odošle na webovú stránku venovanú kontrole IP, DNS a WebRTC. Na potvrdenie sme vykonali vlastné kontroly a služba prešla bez problémov.

Z hľadiska zabezpečenia sa na VPN.AC vzťahujú používatelia, bolo by však lepšie, keby boli bezpečnostné funkcie, ako je killswitch, v predvolenom nastavení povolené, ako by ste našli v službách, ako je TorGuard (prečítajte si našu recenziu v TorGuarde)..

súkromia

Táto kontrola bola doteraz pozitívna, ale zásadou ochrany osobných údajov VPN.AC je jej najväčší pokles.

Vytvára všetky správne zvuky so zameraním na obídenie cenzúry, „ochranu vašej identity“ a tzv. Záruky na obmedzenie zdieľania údajov, ako je napríklad obmedzenie prístupu k denníkom iba na jedného zamestnanca.

VPNAC-Website-Privacy

Škodlivé slová sú uvedené v častých otázkach (FAQ), kde používateľom oznamuje, že na jeden deň prihlási váš prístup do svojej služby VPN na účely „zabezpečenia a podpory“. To sa opakuje aj v jej pravidlách ochrany osobných údajov. Aby ste to vyjasnili, každý deň sa zaznamenáva vaša IP adresa, využitie údajov a časy, kedy ste sa pripojili a odpojili.

Podľa VPN.AC sa tieto údaje do nasledujúceho dňa vymažú.

Je to čudný rozpor a VPN.AC sťažuje odporúčanie každému, kto sa zaujíma o ich súkromie. Nemôžeme to s dobrým svedomím odporučiť ľuďom žijúcim v obmedzených krajinách, ako je napríklad Čína, pri zaznamenávaní údajov o používateľoch, či už na deň, mesiac alebo rok..

Situácia je ešte zvláštnejšia v rodokmeni spoločnosti. Netsec Interactive Solutions so sídlom v Rumunsku, spoločnosť za sieťou VPN.AC, je predovšetkým spoločnosťou zameranou na testovanie bezpečnosti.

Internetová stránka VPN.AC tvrdí, že spoločnosť vlastní protokoly na riešenie problémov a na ochranu seba a svojich serverov pred útokmi. Vzhľadom na to, že spoločnosť je spoločnosťou na testovanie penetrácie, môže to byť pravda.

Nemôžeme nezávisle overiť jeho nároky týkajúce sa protokolovania údajov, ale naznačuje to, že zákazníci VPN používajú zdieľané adresy IP ako dodatočnú ochranu proti sledovaniu údajov..

Za zmienku tiež stojí posledná veta VPN. Zásady ochrany osobných údajovAC tvrdia, že tretím stranám nie sú poskytnuté žiadne osobné údaje „pokiaľ to nevyžaduje zákon“. To naznačuje, že spoločnosť je pripravená spolupracovať s orgánmi, keď je na to určená.

Napriek tomu sme nenašli príklady VPN.AC, ktoré by spolupracovali s orgánmi alebo poskytovali logované údaje iným tretím stranám.

Streamovanie výkonu

Aj keď VPN.AC predstavuje pokles z hľadiska ochrany osobných údajov, predstavuje oveľa silnejšiu možnosť streamovania. Testovali sme to, aby sme zistili, ako dobre bude prehrávať streamovaný obsah zo služieb, ako sú BBC iPlayer a Netflix.

VPNAC-Netflix-USA

Na webe VPN.AC nie sú žiadne podrobnosti o streamovaní médií a žiadny z jeho serverov nie je označený na prehrávanie médií, ale tie, ktoré sme testovali, fungovali bez problémov..

Podarilo sa nám streamovať obsah zo serverov Netflix v USA a Kanade pri primeraných rýchlostiach a kvalite bez ukladania do vyrovnávacej pamäte, takže spoločnosť VPN.AC stojí v porovnaní s konkurenciou na najlepšom zozname sietí VPN pre Netflix..

Pretože sa kontrola uskutočnila z Veľkej Británie, už sme mali prístup k aplikácii iPlayer BBC, ale služba BBC zvyčajne blokuje streamovanie, ak ste pripojení pomocou siete VPN. Pripojenie na servery so sídlom vo Veľkej Británii nám umožnilo bez problémov streamovať zariadenie BBC iPlayer, takže sieť VPN.AC by mohla byť dobrou alternatívou k najlepším sieťam VPN pre zariadenie BBC iPlayer..

Server VPN, ktorý nespúšťa opatrenia geobloku, je server VPN, ktorý stojí za to odporučiť, ak ste fanúšikom streamovania, ktorý chce vedieť, ako streamovať filmy online..

Umiestnenie servera

Podľa webovej stránky VPN.AC existuje 114 serverov rozmiestnených v 26 krajinách. Počet serverov je dobrý, ale pokrytie je zlé, čo je ďalšia nevýhoda, ktorú treba poznamenať.

Severná Amerika a Európa majú väčšinu serverov, ale Južná Amerika má iba jeden server v Brazílii, zatiaľ čo Ázia má iba sedem serverov vrátane niekoľkých, ktoré sú klasifikované ako „Čína optimalizovaná“. V Afrike ani na Strednom východe nie sú žiadne servery.

To sa pravdepodobne odrazí v rýchlostiach, ktoré vidíte. Ak sa nachádzate v Ázii, Afrike alebo na Strednom východe, servery, ku ktorým sa môžete pripojiť, sú menšie a vzdialené od serverov pre používateľov v Európe alebo Severnej Amerike. Lepší výkon môžete dosiahnuť z iných služieb v našej knižnici VPN, ktoré majú širšie geografické rozšírenie, ako je napríklad VPNArea (pozrite si našu recenziu VPNArea).

Zákaznícky servis

Získanie podpory od VPN.AC je dosť ľahké. Sekcia podpory obsahuje prístup k systému predaja lístkov, ktorý odporúča pre „maximálnu prioritu“, ako aj odkazy na jej návody a vedomostnú základňu..

Ak by ste radšej používali tradičný e-mail, môžete to urobiť aj prostredníctvom formulára podpory VPN.AC alebo poskytnutej e-mailovej adresy. K dispozícii sú tiež nezvyčajné spôsoby komunikácie, ako napríklad Skype a Wire, aplikácia na bezpečné zasielanie správ zameraná na ochranu osobných údajov.

Aby sme otestovali služby zákazníkom VPN.AC, poslali sme dve správy: jednu prostredníctvom e-mailu a jednu prostredníctvom systému predaja cestovných lístkov.

VPNAC-Website-Ticket

Odpovedal do šiestich hodín, čo je rýchle. Odpoveď bola strohá a vecná, ale na otázky boli zodpovedané. Bolo by pekné, keby sa vynaložilo viac úsilia na reakciu, pretože odpoveď sa necítila profesionálne.

Znalostná základňa obsahuje Q&Sprievodcovia podpory a podpory vo všetkých oblastiach, od spôsobov platby až po výber protokolov VPN. Získate tiež sprievodcovské rady na riešenie problémov a optimalizáciu, ktoré vám pomôžu zrýchliť vaše pripojenie, ak je pomalé.

Väčšina sprievodcov je jednoduchá a pokyny sú jasné. Niektoré z dlhších článkov obsahujú zhrnutie TL; DR (príliš dlhé, nečítané) v hornej časti, aby vám pomohlo prehľadávať obsah.

K dispozícii je tiež stránka s častými otázkami a sekciami pre všeobecné otázky, otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov a technické otázky.

Verdikt

VPN.AC je skúsená služba, ktorá má veľa pozitív a jednu veľkú negatívu. Jeho klient sa ľahko používa a štandardne obsahuje najmodernejšie funkcie, ako napríklad viacstupňové pripojenia.

Počas našich testov je to rýchla a udržiavaná primeraná rýchlosť na veľké vzdialenosti. Mimo Európy alebo Severnej Ameriky však nie je veľa výberov serverov, čo by mohlo ovplyvniť vaše skúsenosti, ak sa nenachádzate v týchto oblastiach..

VPN.AC sa pýši bezpečnostnými funkciami, ale obávame sa, že uchováva denníky pripojenia, aj keď len na jeden deň. Hovorí sa, že ich udržiava na „bezpečnostné a podporné účely“, ale ostatní poskytovatelia sa bez nich obchádzajú, takže ide o slabý nárok.

VPN.AC nemôžeme odporučiť každému, kto sa obáva o svoje súkromie. Protokolovanie vašej adresy IP a informácií o pripojení počas jedného dňa sa stále zaznamenáva a neexistuje žiadne nezávislé overenie, či sieť VPN.AC tieto údaje v minulosti neposkytla orgánom, alebo že údaje denníka vymazáva tak, ako je to uvedené..

Vzhľadom na svoje snahy o to, aby sa predával ľuďom v krajinách s veľkou cenzúrou, je zvláštne, že vedie denníky a tým sa znižujú služby. Z tohto dôvodu nebude zoznam našich najlepších sietí VPN pre Irán zostavený.

Ak však chcete streamovať obsah z prehrávača Netflix alebo BBC iPlayer, sieť VPN.AC je silnou možnosťou. Keď sme to vyskúšali na viacerých serveroch, obsah sa streamoval dobre, ale došlo k spomaleniu, takže počet najazdených kilometrov sa môže líšiť v závislosti od toho, kde sa nachádzate.

Aj keď nemôžeme VPN.AC odporúčať z dôvodu ochrany osobných údajov, môžeme ho odporučiť ako službu VPN pre začiatočníkov pre streamy alebo základných používateľov internetu. Existujú však lepšie možnosti, nezabudnite sa preto pozrieť na naše recenzie a nájsť pre vás najlepšiu sieť VPN.

Nesúhlasíte s našou recenziou alebo sa o svoje skúsenosti podelíte? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem za Váš čas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map