Recenzia siete Shellfire VPN – aktualizovaná 2020

Shellfire VPN Review

Shellfire VPN je služba, o ktorej sa zdá, že si myslí sama o sebe, ale akonáhle otvoríte kapotu, kapucňa zlyhá. Medzi škaredým rozhraním, pomalými rýchlosťami a bezpečným zabezpečením odporúčame, aby zákazníci hľadali inde. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Shellfire, kde nájdete špinavé podrobnosti.


best-VPN-recenzia

Od začiatku do konca je používanie siete Shellfire VPN nepríjemné. Aby sme spustili klienta, museli sme odinštalovať náš antivírus a zásady ochrany osobných údajov služby sú napísané nerozlúštiteľným spôsobom.

Existuje absolútne nedostatok funkcií, ponuka nastavení v nej nemá takmer nič a rozhranie klientskeho počítača je zastarané a zaneprázdnené. Rýchlosti sú nekonzistentné a je tu nešťastný nedostatok serverov, aj keď sú dobre distribuované na celom svete.

Ak si chcete vypočuť nárek, čo je potrebné len na to, aby sme spustili túto virtuálnu súkromnú sieť pre túto kontrolu siete Shellfire VPN, prečítajte si, prosím, pre dobrý smiech na naše náklady. Po dokončení však choďte do nášho najlepšieho zoznamu VPN a nájdite použiteľnú sieť VPN.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Shellfire VPN

Vlastnosti

Túto sekciu začneme preskúmaním funkcií, ktoré ponúka Shellfire VPN, potom sa porozprávame o tom, kde chýba.

Shellfire VPN vám dáva možnosť nielen spustiť VPN pri spustení, ale tiež sa pripojiť priamo k vášmu preferovanému serveru. To je pre funkcie.

Teraz sa zameriame na nedostatky siete Shellfire VPN. Je šokujúce, že neexistuje žiadny zabiják. Budeme o tom hovoriť podrobnejšie v časti „bezpečnosť“, ale killswitch sa zvyčajne považuje za kritickú funkciu. Bez toho, ak počítač alebo sieť VPN stratí pripojenie, sa zobrazí okno, v ktorom nie ste vôbec chránení.

Shellfire-Nastavenie

Neexistuje ani rozdelené tunelovanie, čo je užitočná funkcia pre tých, ktorí chcú ovládať, ktoré programy používajú chránené pripojenie VPN a ktoré nie. Neexistuje tiež žiadny blokovač škodlivého softvéru, ale radšej by sme si radšej vyskúšali našu najlepšiu ponuku antivírusového softvéru než radšej používali integrovanú sieť VPN..

Aj keď existuje aplikácia pre všetky hlavné platformy, vrátane Windows, MacOS, iOS a Android, v tejto oblasti chýba aj sieť Shellfire VPN. Nemôžete ho spustiť na bežnom smerovači, ale musíte si kúpiť špeciálnu schránku Shellfire Box. Neexistujú ani žiadne rozšírenia prehliadača.

Shellfire-OS

Sieť Shellfire VPN tiež chýba, pokiaľ ide o možnosti šifrovania, pretože sú viazané na server, ktorý vyberiete, a nie na akékoľvek nastavenie, ktoré máte nad napájaním. Váš výber protokolu je tiež obmedzený, vrátane iba OpenVPN UDP alebo TCP.

Ak hľadáte funkčnú sieť VPN, sieť Shellfire VPN to tak nie je. Navrhujeme smerovať k nášmu prehľadu Astrill, pretože Astrill ponúka okrem iných funkcií „pekné mať“ robustnú podporu rozdeleného tunelovania a killswitch..

Prehľad funkcií siete Shellfire VPN

Logo spoločnosti Shellfire VPNwww.shellfire.net

Začína sa od všetkých 396 dolárov mesačne

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, Kreditná karta, prevod, Sofort, Pay-per-phone

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia
1

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
14 dní

Celosvetová suma servera
63 serverov, 37 krajín

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
128-AES, 256-AES, 192-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, TCP,

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat
N / A

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

Shellfire VPN ponúka prémiový plán s tromi možnosťami: mesačne, ročne a dvakrát ročne. Cena mesačného plánu je primeraná a mohla by byť dokonca veľmi výhodná. To znamená, že okrem chýbajúcich funkcií VPN a ďalších spôsobov, ktoré preskúmame neskôr, prémiový plán neposkytuje veľa funkcií.

Shellfire VPN poukazuje na stránku pomocníka, na ktorej môžete nainštalovať klienta na toľko zariadení, koľko chcete. Vždy však môže byť pripojené iba jedno zariadenie a jediným spôsobom, ako sa vyhnúť tomuto obmedzeniu, je kúpiť router Shellfire Box..

Pokiaľ ide o možnosti platby, dostanete štandardné možnosti kreditnej karty a služby PayPal spolu s niekoľkými neobvyklými možnosťami. Môžete platiť pomocou Sofort, nemeckej webovej stránky, priamym bankovým prevodom alebo telefonicky. Na miestach roztrúsených po celom webe spoločnosť Shellfire VPN tvrdí, že akceptuje bitcoíny, ale zdá sa, že je zastaraná, pretože pri platbe nie je k dispozícii žiadna možnosť..

Napriek cenovej dostupnosti mesačného plánu sa môžete prihlásiť na Windscribe za menej ako dolár mesačne. Ak si prečítate našu recenziu Windscribe, zistíte, že to nielenže podporuje až 10 spojení, ale aj športové výhody oproti sieti Shellfire VPN takmer vo všetkých ostatných kategóriách, pričom sa stále mesačne platia podobné ceny..

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o registráciu na VPN na dlhšiu dobu, cena Shellfire VPN začína strácať svoju výhodu. Windscribe ponúka lacnejšie plány pre ročných a dvojročných predplatiteľov ako Shellfire VPN.

Služba Shellfire VPN ponúka bezplatný plán, ktorý vám umožňuje prístup k trom serverom. Ich rýchlosti sú obmedzené na 1 megabit za sekundu a používajú šifrovanie AES-128. Aj keď to nie je zlý základ pre bezplatný plán, neoplatí sa vyskúšať. Máme záujem o bezplatné služby VPN pre tých, ktorí sa zaujímajú o vyskúšanie siete VPN bez toho, aby sme museli minúť desetník.

Jednoduchosť použitia

Keď sme sa naposledy pozerali na server Shellfire VPN, dali sme mu ľahkosť použitia skóre 70 percent. Tento rozsudok sa zmenil na skutočnosť, že rozhranie nebolo rušivé a príliš sa nekonalo. Tentokrát to bol iný príbeh.

Akonáhle sme si klienta stiahli z webu Shellfire VPN, náš antivírus sa dostal do vysokého varovania. Keď sme sa pokúsili spustiť program a nainštalovať klienta, bolo nám povedané, že inštalátor bol Win32: MdeClass, čo je typ trójskeho koňa. Napriek zúfalým prosbám nášho antivírusu sme sa rozhodli.

Shellfire-Avast

Po odinštalovaní antivírusu nám systém Windows povedal, že nemáme oprávnenie na spustenie inštalačného programu na našom počítači. Je to preto, že klient sa snažil zmeniť konfiguračné súbory, ktoré vyžadujú prístup superužívateľa. Po preskočení viacerých obručí a vypnutí programu Windows Defender sme spustili inštalačný program. Neodporúčame to robiť, ale ako odborníci sme obetovali.

Shellfire-Windows

Po inštalácii klienta nás privítali škaredé rozhranie, ktoré vyzeralo, že v systéme Windows 95 bude viac doma. Riadky textu zaplnia hornú časť obrazovky zbytočnými informáciami. Niektoré rozhrania boli dokonca v nemčine, napriek tomu, že jazyk bol nastavený na angličtinu, ale to sa postupom času nejako ukázalo..

Ničivý proces nastavenia znamená, že nemôžeme navrhnúť, aby sa niekto pokúsil nainštalovať tohto klienta do svojho počítača. Po dokončení tejto kontroly poskytneme nášmu stroju hĺbkové čistenie. Pre tých, ktorí hľadajú užívateľsky prívetivú VPN, pozrite si našu recenziu CyberGhost.

rýchlosť

Pri prezeraní zoznamu serverov v klientovi siete Shellfire VPN si všimnete, že každému z nich je pridelené hodnotenie zabezpečenia od dvoch do piatich hviezdičiek a od rýchlosti od jedného do piatich hviezdičiek. Z dôvodu konzistentnosti sme testovali iba servery označené ako päť hviezdičiek z hľadiska bezpečnosti a rýchlosti. To znamená, že by mali byť šifrované 256-bitovým AES.

Miesto: Ping (ms) Stiahnuť (Mbps) Nahrať (Mbps)
Nechránené (Virgínia)1472,225,78
Spojené štáty4867,795,47
Nemecko13167,564.06
Island12722,694,58
Čile1471.390,1
Singapore24230.440.00

Našimi prvými dvoma miestami boli Nemecko a USA, ktoré si viedli dobre a splnili päťhviezdičkové hodnotenia, ktoré dostali.

Po presune na Island sme videli náš prvý veľký zásah v rýchlosti, keď sme stratili viac ako dve tretiny šírky pásma sťahovania, a to napriek skutočnosti, že server by nemal mať rovnaké šifrovanie a päťhviezdičkovú rýchlosť ako ostatní..

Shellfire-servery

Čile bolo ešte horšie, s rýchlosťou sťahovania iba 1,39 Mb / s a ​​zahanbujúcou rýchlosťou 0,1 Mb / s.

Keď sme sa prvýkrát pripojili k Singapuru, videli sme pri rýchlosti nahrávania výsledok 0,00 Mb / s. Po dokončení testu sa navyše zrútil. To bolo opakovateľné. Test sme vykonali trikrát, aby sme ho potvrdili.

Shellfire-Speed

Napriek tomu, že sme nedisponovali detekovateľnou rýchlosťou nahrávania, pri pripojení do Singapuru sa nám podarilo bez problémov prehliadať web.

Vytvorenie pripojenia siete Shellfire VPN trvalo asi 10 sekúnd, bez ohľadu na to, ktorý server sme vybrali, ale po pripojení nebolo prehľadávanie hrozné.

Servery sú však nekonzistentné a výkon sťahovania sa nemôže líšiť od čísel, ktoré nájdete v našom najrýchlejšom zozname VPN. Ak však hľadáte najlepší spôsob, ako skrátiť časy pingov, odporúčame vám namiesto toho pozrieť si našu najlepšiu článok o hrách VPN..

zabezpečenia

Ako už bolo spomenuté pri pohľade na vlastnosti siete Shellfire VPN, jednou z najzaujímavejších chýb je killswitch, ktorý by prerušil všetku komunikáciu, keď VPN stratí spojenie. To zabraňuje úniku údajov počas výpadku siete VPN, čo sa môže často stať bez toho, aby ste si toho všimli. Absencia tejto funkcie značne poškodzuje bezpečnosť siete Shellfire VPN.

Pokiaľ ide o protokoly, OpenVPN je vaša jediná možnosť, ale môžete prepínať medzi UDP a TCP, čo môže byť užitočné pri riešení problémov s nestabilitou pripojenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o protokoloch VPN, môžete tak urobiť prečítaním rozpisu protokolov VPN.

Šifrovanie sa v klientovi nedá zmeniť, ale je určené serverom, ktorý si vyberiete. Ako je uvedené v časti „rýchlosť“, serverom sú pridelené dve hviezdičky kvôli bezpečnosti, čo znamená, že pri pripájaní sa používa AES-128, pričom tri hviezdičky označujú, že sa používa AES-192, alebo päť hviezdičiek, čo znamená, že sa používa 256-bitový AES.

Zlepšenia sa však dosiahli. Keď sme sa naposledy pozerali na sieť Shellfire VPN, došlo k výrazným únikom DNS, ale keď sme to tentokrát vyskúšali, nenašli sme žiadne. Úniky DNS sú vážne a môžu viesť k tomu, že vaše informácie sa dostanú do zlomyseľných rúk, dokonca aj pri tunelovaní pomocou siete VPN, takže ide o významné zlepšenie..

Hoci protokoly a šifrovania, ktoré sú pre vás vynútené, sú dobré, je pekné mať konzistentné šifrovanie a výber protokolu. Killswitch je tiež nevyhnutný pre bezpečnosť. Pre tých, ktorí hľadajú bezpečnú sieť VPN, ktorá vám poskytuje bohaté možnosti protokolu, odporúčame prečítať si našu recenziu ExpressVPN. Ponúka niekoľko protokolov a používa najsilnejšie šifrovanie, AES 256-bit.

súkromia

Na domovskej stránke webu Shellfire VPN môžete prejsť nadol a zistiť, že tvrdí, že neprihlási údaje o pripojení. Keď však prejdete na vyhlásenie o ochrane osobných údajov, zdá sa, že je to jednoznačná lož.

Vyhlásenie o ochrane súkromia, ak by bolo vytlačené, by bolo neuveriteľných 19 strán a používa hustý právny jazyk. Neustále sa odkazuje na nemecký právny poriadok, ktorý sa prísne týka spôsobu, akým spoločnosti spracúvajú osobné údaje, ale tieto odkazy sú väčšinou zákonným dôvodom na to, aby spoločnosť Shellfire VPN zaznamenala vaše údaje..

V zozname spracovávaných údajov je jednou z kategórií údaje o používaní a jedným z príkladov uvedených pre túto kategóriu sú navštívené webové stránky. Toto je najhorší scenár pre používateľov VPN a jeho zahrnutie do pravidiel ochrany osobných údajov by malo odradiť potenciálnych zákazníkov.

Zdá sa tiež, že zásady ochrany osobných údajov boli napísané v nemčine a preložené do spoločnosti Google, takže je ťažké určiť, čo sa s niektorými údajmi robí. Znenie sa javí zámerne mätúce a dĺžka je neprijateľná.

Ak sa pozriete na zásady ochrany osobných údajov spoločnosti NordVPN, uvidíte, že sú kratšie ako tretina a sú napísané priamym jazykom. Rozsah zhromažďovaných a spracovávaných informácií je v zásade obmedzený na e-mailovú adresu a informácie o platbe. Viac informácií o výnimočných zásadách ochrany osobných údajov nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN

Streamovanie výkonu

Vo zvláštnom zvrate mali všetky servery Shellfire VPN porovnateľný výkon streamovania, a to aj napriek rôznym trvalým rýchlostiam sťahovania na papieri. To znamená, že ak VPN mohla získať prístup k streamovacím službám. Počas nášho testovania nám žiadny z hlavných streamingových webov vrátane Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a BBC iPlayer nedovolil streamovať.

Namiesto toho sme vykonali testovanie na serveroch YouTube a Twitch, aby sme zistili, aký výkon by sa mohol dosiahnuť, keby sieť VPN prešla cez detekciu servera proxy spoločnosti. Každý server, ktorý sme vyskúšali, dokonca aj tie, ktoré boli pomaly na papieri, dokázal spustiť YouTube a Twitch za pár sekúnd pri 1080p..

Výkon slušného streamovania je obmedzený, pretože sa nemôžete dostať cez systémy odmietania VPN hlavných streamingových služieb. Ak sa snažíte tento zákaz VPN obísť, prečítajte si náš najlepší článok pre sieť VPN pre Netflix.

Umiestnenie servera

Shellfire VPN rozširuje svoje servery tak, aby slúžili širokému spektru zákazníkov. Jeho 63 serverov je rozmiestnených po 37 krajinách na šiestich kontinentoch, čo je slušná distribúcia. Celkový počet miest a serverov je však nevýrazný.

Ak chcete dať tomuto číslu kontext, ako to môžete prečítať v našej recenzii HideMyAss, HideMyAss je poskytovateľom č. 1 z hľadiska umiestnenia serverov a môže sa pochváliť zhruba 1 000 servermi na 280 miestach. Aj väčšina poskytovateľov cestnej premávky ponúka najmenej 50 miest.

Zákaznícky servis

Webové stránky siete Shellfire VPN majú funkciu živého chatu, ale keď na ňu kliknete, zistíte, že nikto nie je doma, a budete musieť poslať e-mail. Čakali sme na webe niekoľko dní, vždy, keď sme si všimli kartu, sme ju obnovili a kedykoľvek sme skontrolovali. Nikto neprišiel.

Spätné získavanie e-mailov trvá približne 36 hodín a odpovede, ktoré dostanete, sú priateľské, ale priame a základné. Neexistuje žiadna telefónna linka ani fórum a vedomostná základňa odpovedá iba na tucet základných otázok týkajúcich sa VPN.  

Verdikt

Mnoho sietí VPN sa rozhoduje pre obetovanie funkcií v prospech efektívnejšieho a užívateľsky príjemnejšieho prostredia. Shellfire VPN nemá ani jeden z týchto aspektov a je problémom, ktorý treba používať, zatiaľ čo efektívne neponúka žiadne funkcie.

Aby sa urazilo zranenie, zákaznícky servis je pomalý a vedomostná základňa na mieste je obmedzená. Posledným klincom v rakve je však sporná politika ochrany osobných údajov.

Žiadame vás, aby ste sa vydali na náš úplný zoznam recenzií VPN, kde sa dozviete viac o úžasných sieťach VPN na trhu. Uisťujeme vás, že rozdiel bude vo dne iv noci.

Ak máte skúsenosti s VPN Shellfire VPN, zanechajte komentár nižšie a ako vždy ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map