Recenzia SecureVPN.pro – aktualizovaná 2020

SecureVPN.pro kontrola

SecureVPN.pro (nie zamieňať s SecureVPN.com) je jednou z najpomalších služieb, ktoré sme kedy skontrolovali, a musí zodpovedať hrozným zásadám ochrany osobných údajov. Neodporúčame ich používať nikomu, pretože si môžete prečítať túto úplnú recenziu SecureVPN.pro.


best-VPN-recenzia

SecureVPN.pro funguje mimo Hongkongu od svojho založenia v roku 2014. Nemá dobrú povesť, zdá sa však, že je jeho zavedením – k lepšiemu alebo horšiemu. Upozorňujeme, že táto recenzia je určená pre SecureVPN.pro, nie pre SecureVPN.com.

V tejto recenzii SecureVPN.pro nájdete informácie, ktoré potrebujete na prijatie informovaného rozhodnutia o poskytovateľovi. Dáme vám klady a zápory a vyzdvihneme funkcie, na ktorých vám ako používateľovi záleží. Nájdete tu tiež podrobnosti o cenách, rýchlosti, jednoduchosti použitia, zabezpečení, súkromí a ďalšie informácie.

Zásady ochrany osobných údajov tejto VPN vyvolávajú červené vlajky. Cloudwards.net spravidla neodporúča zdieľanie informácií s VPN, ktoré vedú denníky. Keďže protokol SecureVPN.pro zaznamenáva interné údaje a zdieľa ich s dodávateľmi tretích strán, možno budete chcieť vyhľadať najlepších poskytovateľov sietí VPN, ak hľadáte súkromie a bezpečnosť. Ďalšou možnosťou je ísť priamo k nášmu hodnoteniu ExpressVPN, čo je služba, ktorú hodnotíme veľmi vysoko.

Alternatívy pre SecureVPN.pro

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Frustrujúca vec týkajúca sa funkcií SecureVPN.pro nie je samotná funkcia, ale spôsob jej prezentácie, o ktorom sa budeme viac baviť v časti „jednoduchosť použitia“..

Začneme s možnosťou SecureDNS. DNS je v podstate systém na identifikáciu a označovanie spojení. SecureDNS pripája používateľa k DNS serveru VPN, čím sa stáva anonymným. Vždy to budete chcieť mať. Väčšina sietí VPN vám nedáva možnosť ju vypnúť, pretože by to pravdepodobne vystavilo navštívené webové stránky vášmu poskytovateľovi internetových služieb..

OpenVPN cez TCP umožňuje protokolu TCP obchádzať brány firewall. Ak je zapnuté, vaše pripojenie bude spoľahlivejšie, ale potenciálne pomalšie.

Služba má tiež funkčné funkcie. Ak to poviete, aplikácia sa po otvorení automaticky pripojí a ak stratíte server VPN, znova sa pripojí. Aplikáciu môžete spustiť aj ako ikonu systémovej lišty a skontrolovať aktualizácie pri spustení aplikácie.

Existujú možnosti na zabránenie režimu spánku, keď je pripojená sieť VPN, a na odpojenie siete VPN pri vstupe do režimu spánku. Môžete tiež spustiť aplikáciu pri spustení systému Windows a pripojiť sa k serveru pri spustení aplikácie. Aktivácia oboch funkcií umožňuje pripojenie servera VPN pri spustení systému Windows.

V ponuke nastavení môžete vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS a vyprázdniť počítač dočasné súbory, ako aj nastaviť presmerovanie portov, aby ste mohli zariadenia používať vzdialene cez internet. Môžete tiež zakázať protokol IPv6.

Môžete tiež aktivovať prepínač kills, ktorý chráni vašu identitu, ak stratíte pripojenie k serveru VPN. Ak k tomu dôjde, killswitch vás tiež odpojí od internetu, takže nebudete mať pripojenie k webovým stránkam, keď bude ohrozené vaše súkromie..

SecureVPN.pro nemá rozdelené tunelovanie. Táto funkcia vám umožňuje prevádzať časť vašej prevádzky cez VPN, zatiaľ čo druhá prevádzka pokračuje v miestnej sieti. To vám umožní chrániť vaše dáta bez straty funkčnosti. Ak je to pre vás základná požiadavka, pozrite si našu recenziu spoločnosti StrongVPN.

K dispozícii je aplikácia pre Android so skorým prístupom, ktorá sa stále vyvíja. Webové stránky SecureVPN.pro tvrdia, že podporujú iOS, ale v App Store nie je žiadna aplikácia.

Prehľad funkcií SecureVPN.pro

Logo SecureVPN.prowww.securevpn.pro

Začína sa od 790 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia
5

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
7 dní

Celosvetová suma servera
34 serverov v 26 krajinách

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilné operačné systémy
Android

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat
úradné hodiny

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

SecureVPN.pro má niekoľko možností tvorby cien. Existujú tri cenové body: Basic, Advanced a Pro. K dispozícii je tiež bezplatná možnosť, ktorá vám poskytne jeden deň základnej služby. Službu si môžete kúpiť od jedného dňa po jeden rok. Program Pro nie je k dispozícii pre jednodňové predplatné.

Ceny v horeuvedenej tabuľke sú pri nákupoch na rok vopred, čím získate najstrmšiu zľavu. Predtým, ako sa dostaneme k podrobnostiam, by sme chceli poznamenať, že: Predplatné Pro je jediné, ktoré má prístup k serverom DoubleVPN a bezplatné predplatné je jednoducho 24-hodinová skúšobná verzia.

Ceny môžu niektorých používateľov vylúčiť z tejto služby, pretože účtuje viac za porovnateľné plány ako vedúci predstavitelia v odvetví, napríklad NordVPN. Napríklad spoločnosť SecureVPN.pro účtuje približne 5 dolárov mesačne viac ako NordVPN za ročný plán (prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN)..

Boli by sme radi, keby sme od spoločnosti SecureVPN.pro videli dvojročné a trojročné plány, ktoré by naznačovali dlhodobú spoľahlivosť a zároveň šetrili peniaze zákazníkov. V prípade plánov, ako je tento, si pozrite našu recenziu CyberGhost. SecureVPN.pro má sedemdňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nebudete spokojní do tohto bodu, budete mať možnosť získať vrátenie peňazí.

Pri rezervácii nájdete aj ďalšie doplnky. Všetky plány prichádzajú s presmerovaním portov na tri mesiace, ale za to budete musieť zaplatiť. Môžete si tiež kúpiť vyhradenú adresu IP alebo vyhradený server VPN za 2 doláre alebo 10 dolárov mesačne.

Môžete platiť pomocou kariet Mastercard, Visa, American Express, bitcoin, PayPal a mnohých ďalších platobných služieb tretích strán. V závislosti od zvoleného plánu sa budete môcť spojiť medzi dvoma a piatimi zariadeniami súčasne.

Jednoduchosť použitia

Vytvorenie účtu je jednoduché. Stačí zadať svoje informácie a spôsob platby. Odtiaľ dostanete e-mail s vaším používateľským menom a heslom, ako aj odkaz na stiahnutie aplikácie tejto služby.

Upozorňujeme, že tento e-mail je jediným miestom na stiahnutie aplikácie. V e-maile sme to prehliadli a šli sme na web. Vyhľadali sme odkaz, ktorý neexistuje, iba 15 minút..

SecureVPN-E-Download-Image

Základné funkcie aplikácií a služieb SecureVPN.pro sa ľahko používajú. Domovská obrazovka aplikácie umožňuje jednoduché pripojenie a zmenu serverov. Pripojenie trvá asi 15 až 20 sekúnd.

SecureVPN App-Home-Page-Image

To znamená, že ak sa chcete v nastaveniach hrabať, môžete mať ťažkosti. Mnohé zo zahrnutých funkcií a nastavení môžu zostať bez povšimnutia alebo môžu byť náhodne zneužité.

SecureVPN-app-Nastavenie-Image

Napríklad možnosť „pripojiť pri štarte“ môže niektorých používateľov viesť k presvedčeniu, že ich pripojenie by sa začalo pri spustení systému Windows, keď by sa skutočne začalo pri spustení aplikácie. Podobne by podprirodzené technické a interné označenia, ako napríklad „SecureDNS“, „OpenVPN nad TCP“ a „StealthVPN“, mohli spôsobiť, že používatelia budú nesprávne informovaní.

Aplikácia má tiež zvláštne funkcie, ktoré obmedzujú ľahké použitie. Ak napríklad kliknete na ikonu aplikácie na paneli úloh, keď je otvorená, zatvorí sa na systémovej lište. Toto nastavenie je pre vás obzvlášť nepríjemné pri ladení nastavení, pretože pravdepodobne sa objavíte v aplikácii aj mimo nej, pretože na testovanie je potrebné program znova spustiť..

Prečítajte si recenziu súkromného prístupu na internet pre iného poskytovateľa s týmto problémom.  

Po nastavení sa však program najvýhodnejšie ovláda zo systémovej lišty. Z ľubovoľnej obrazovky môžete kedykoľvek upraviť rutinné konfigurácie, ako napríklad pripojenie, výber servera prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty, prepínač killswitch a IP adresa. Aplikácia sa po zatvorení odstráni zo systémovej lišty.

Zmena protokolov je tiež jednoduchá a dá sa vykonať z domovskej stránky aplikácie. Predtým však musíte kliknúť na prepínač v pravej hornej časti domovskej stránky. Prepínač aktivuje režim „Pro“, ktorý umožňuje viac možností. Aktivácia režimu Pro tiež umožňuje prepínať medzi dvoma adresami IP.

Protokoly sú miestom, kde je aplikácia preplnená. Zdá sa, že ich zmena je rozložená do niekoľkých nastavení. Medzi možnosťami SSH, SSL a TCP sa zdá, že by sa v rozbaľovacej ponuke protokolu „typ VPN“ mohlo urobiť oveľa viac..

Ak chcete vybrať SSL alebo SSH, pripojte sa k protokolu StealthVPN a prejdite na nastavenia. Kliknutím na „Typ StealthVPN“ môžete zvoliť, ktorý protokol sa použije, keď je protokol StealthVPN aktívny. Ak chcete povoliť TCP, vyberte protokol OpenVPN. Prejdite na nastavenia a kliknite na ďalšiu kartu. Je to štvrtá možnosť.

TCP-SecureVPN-Image

SecureVPN.pro sa ľahko používa a je výkonný, pokiaľ ide o funkcie. Skutočnosť, že môžete prepínať medzi režimami Simple a Pro, pomáha udržiavať rovnováhu. Je tiež pekné, že väčšina funkcií je prístupná zo systémovej lišty.

Zdá sa však, že SecureVPN.pro by v aplikácii mohol mať obmedzený neporiadok lepšie.

rýchlosť

Rýchlosti SecureVPN.pro boli sklamaním, takže sa nebude dotýkať nášho najrýchlejšieho sprievodcu VPN. Najbližšie dostupné servery výrazne obmedzujú rýchlosť sťahovania. Aj keď tieto servery mohli byť stále vhodné na streamovanie, spomalili by si sťahovanie videohier a iných veľkých súborov.

Tieto rýchlosti sme vykonali od Lewistona v Idahu. Rýchle testy serverov v Severnej Amerike ukázali rýchlosti podobné Los Angeles, takže to môže byť najlepší región pre túto službu.

Umiestnenie: PingUp SpeedDown Speed
nechránený483.10112,01
Los Angeles712,6715.56
Mníchov2181.354.05
Hanoj, Vietnam3351.374.02
Viña del Mar, Čile3931.691.03
Hong Kong1861.936.00

Vzhľadom na časy pingov by bolo online hranie hier SecureVPN.pro ťažké. Je pravda, že náš ping sa zdá byť vysoký, ale mnoho výsledkov by znemožnilo hranie online hier. Rýchlosti sťahovania tiež znamenajú, že sťahovanie väčšiny trojnásobných hier trvá niekoľko hodín. Ak je to problém, prečítajte si našu najlepšiu príručku pre hry VPN.

zabezpečenia

SecureVPN.pro používa protokoly VPN OpenVPN, PPTP, L2TP a StealthVPN. Hoci na svojich webových stránkach uvádza, že podporuje IKEv2, nepodporuje to. Táto dezorganizácia nevyhovuje jej spoľahlivosti.

IKEv2 podporované-Not-podporované-on-webové stránky-App-Image

Môžete tiež používať OpenVPN spolu s ďalšími sieťovými protokolmi, vrátane SSL, SSH a TCP, na lepšiu navigáciu firewallom a šifrovanie údajov.

SSH sa autentifikuje pomocou párov verejných kľúčov na šifrovanie údajov. SSL používa kryptografiu na zabezpečenie rovnakej úrovne bezpečnosti bez nutnosti zadávania hesiel.

Na domovskej obrazovke si môžete vybrať samostatné prichádzajúce a odchádzajúce servery. SecureVPN.pro to označuje ako VPN s dvojitým alebo dvojitým reťazcom. Zvyšuje to vašu bezpečnosť.

Existuje iba jedna možnosť pre šifrovaciu šifru a dĺžku kľúča: AES 256-bit. Spolu s AES existujú často aj dve ďalšie možnosti, ktoré poskytujú menšiu bezpečnosť a vyššiu rýchlosť, ale SecureVPN.pro vám neumožňuje zmeniť nastavenie.

SecureVPN.pro prešiel všetkými našimi testami tesnosti. Aplikácia má tiež možnosť vypnúť IPv6. Tým sa zvyšuje úroveň bezpečnosti pre tých, ktorí nedôverujú protokolu, pretože je náchylný k úniku informácií.

SecureVPN.pro ponúka možnosť zmeniť vašu IP adresu aj v pravidelných intervaloch. Môžete ju zapnúť na ďalšej karte ponuky nastavení a nastaviť ju na časy v rozsahu od každých 10 minút do troch hodín.

Server môžete tiež automaticky zmeniť rovnakým spôsobom. V praxi však zmena serverov často spomaľuje veci. V každom intervale musíte počkať asi 35 sekúnd. Okrem toho, keď sa rýchlosť servera veľmi mení, môže sa stať, že túto funkciu vypnete.

súkromia

Zásady ochrany osobných údajov SecureVPN.pro vyvolávajú červené vlajky. Zdieľa údaje s predajcami tretích strán a uchováva niektoré z vašich identifikačných údajov vo svojich systémoch.

Niektoré z problémov sú zakorenené v geografickom sledovaní a sledovaní IP adries. Táto webová stránka uvádza vašu aktuálnu polohu a IP adresu v hornej časti obrazovky kvôli pohodliu a rýchlosti. SecureVPN.pro tvrdí, že tieto informácie neuchováva, ale nepovažovali by sme to za slovo VPN.

Používa dve služby, ktoré majú tiež prístup k informáciám: spoločnosť MaxMind a GeoIP. Taktiež koordinuje údaje s nástrojmi Google Analytics a Yandex.Metrika a generuje prehľady o návykoch používateľov.

Len pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti MaxMind umožňujú protokolovanie stránok, na ktoré pristupujete k jej službám, sprostredkujúcich URL, typu vášho prehliadača, operačného systému a dátumu a času vašej návštevy. Zhromažďuje tiež údaje o „vašom zariadení a o tom, ako vaše zariadenie spolupracuje so [jeho] službou“.

Nevieme, či sú tieto informácie prístupné spoločnosti MaxMind cez SecureVPN.pro, ale nič v ich zásadách ochrany osobných údajov by nemalo viesť používateľov k domnienke, že sú o nich obzvlášť prísni..

Zásady ochrany osobných údajov SecureVPN.pro tvrdia, že dodržujú:

 • Emailové adresy
 • Nastavenia účtu používateľov
 • Prihlasovacie mená a heslá
 • Zostatky fondov
 • Dátumy a časy transakcií
 • Identifikátory transakcií
 • Sumy transakcií

Väčšina z toho nie je odvodená z vášho používania VPN, ale z nechránených návštev webovej stránky. Zdá sa však, že niektoré z nich, napríklad nastavenia používateľov a e-mailové adresy, sa zaznamenávajú z aplikácie a služby – zásadný hriech pre VPN.

Možno vás bude zaujímať aj táto funkcia uvedená v podmienkach služby: „Používateľ súhlasí s prijímaním propagačných masáží (sic) týkajúcich sa fungovania služby od správy.“ Takže začnite mastiť.

Okrem všetkých vtipov by sme boli radi, keby spoločnosť SecureVPN.pro uvítala do svojich zásad ochrany osobných údajov a podmienok poskytovania služieb viac starostlivosti, času a premýšľania. Zaznamenali sme niekoľko podobných chýb a naznačujú, že to nie je pravda. Niektoré preklepy v skutočnosti sťažujú povedať, čo hovorí politika ochrany osobných údajov.

Ak uvažujete o SecureVPN.pro, zdá sa, že by ste si mali dávať pozor. Budete chcieť dať pozor na to, aký stupeň informácií povoľujete na zariadeniach, ku ktorým má prístup.

Streamovanie výkonu

Netflix, Amazon Prime Video a Hulu blokovali streamovanie na všetkých testovaných serveroch. IPlayer BBC bol tiež blokovaný na všetkých pokusoch o servery, vrátane servera so sídlom v Londýne.

Zoberme si jednu z našich najlepších sietí VPN pre sieť Netflix, ak je to pre vás riešenie.

Užitočné môžu byť aj naše príručky, ako poraziť zákaz siete Netflix VPN a obísť chybu proxy servera Netflix.

Umiestnenie servera

SecureVPN.pro má 34 serverov v 26 krajinách. Okrem toho sa môžete pripojiť k samostatným serverom prichádzajúcich a odchádzajúcich serverov.

Táto VPN robí vynikajúcu prácu pri pokrývaní Západu, ale niektoré regióny sa zdajú byť nedostatočne pokryté. V Ázii a na Strednom východe je šesť serverov. V Mexiku a Strednej a Južnej Amerike existuje iba jeden server. 

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis SecureVPN.pro bol dosiahnuteľný a informovaný. Má live chat funkciu, ale jeho hodiny môžu byť špinavé a ťažké alebo nemožné predvídať. Zástupcovia odpovedali na naše podporné lístky v priebehu jedného dňa informáciami, ktoré by vyriešili navrhovaný problém.

Zdá sa, že telefónne číslo uvedené na webových stránkach SecureVPN.pro nefunguje, takže sa k nemu nebudete môcť dostať týmto spôsobom. Nevieme, čo to hovorí o službe, pokiaľ ide o organizáciu, spoľahlivosť a financovanie.

Webová stránka SecureVPN.pro obsahuje tiež veľa článkov a informácií, ktoré by mohli byť užitočné pre jednotlivcov s rôznymi úrovňami skúsenosti. K dispozícii je tiež blog. Medzi tým a článkami budete pravdepodobne schopní splniť väčšinu svojich potrieb zákazníckeho servisu bez toho, aby ste museli kontaktovať spoločnosť.

Verdikt

Streamovanie a hranie hier sú s SecureVPN.pro takmer nemožné. Aj keď rýchlosti sťahovania môžu byť dosť rýchle na streamovanie, mnoho z najpopulárnejších legálnych webov na streamovanie serverov, ktoré sme testovali, zablokovalo.

Ping na väčšine serverov by znemožnil hranie online. Aj keď je pripojenie ping technicky možné, budete mať obrovskú nevýhodu.

Vaše súkromie nie je obzvlášť bezpečné ani s SecureVPN.pro. Otvory v politike ochrany osobných údajov ponechávajú priestor na informácie, ktoré majú byť ohrozené. Proti SecureVPN.pro nie sú žiadne sťažnosti na ochranu osobných údajov alebo správy, ale je to malá spoločnosť, takže to neznamená veľa.

Keď je všetko zostavené, máte radšej lepšie spojenie s iným poskytovateľom. Ak chcete zobraziť naše obľúbené položky, pozrite si náš zoznam recenzií VPN.

Ak máte skúsenosti so službou SecureVPN.pro alebo s podobnými službami, môžete zanechať komentár nižšie alebo zdieľať svoje myšlienky na sociálnych sieťach. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map