Recenzia BoxPN – aktualizovaná 2020

Recenzia BoxPN

BoxPN je sľubná služba VPN, ktorá sa úplne nedarí dosiahnuť, pokiaľ ide o rýchlosť. Aj keď jeho jednoduché použitie je pôsobivé, čas na prepínanie servera je skvelý a má skvelé ceny, ale ples loptu upúšťa v príliš mnohých životne dôležitých oblastiach, ktoré je potrebné odporučiť. Podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole BoxPN.


best-VPN-recenzia

BoxPN je virtuálna súkromná sieť založená na Seychelách, súostroví priateľských k súkromiu, súostroví v Indickom oceáne, a ponúka dobre navrhnuté, čisté rozhranie, vynikajúce ceny a nepochybne najhoršie rýchlosti, s ktorými sme sa stretli pri písaní našich recenzií VPN. , Dokonca aj pripojenie k Kalifornii z Floridy zaznamenalo zníženie rýchlosti o 86 percent, skutočne neprijateľný pokles.

Aj keď nás stránky upútajú k odporúčaniu BoxPN, jeho nevýhody sú jednoducho príliš zvládnuteľné a čitatelia sú oveľa lepšie pri odhlásení od NordVPN, ExpressVPN alebo CyberGhost, našich troch najlepších v našom výbere najlepších poskytovateľov VPN. Je to škoda, pretože v tejto „VPN v krabici“ je veľa sľubov.

Pokračujte v čítaní našej úplnej recenzie na BoxPN a zoznamu možných včiel.

Simultánne-Connections

Setup3

Setup2

BoxPN-Main-Image

predchádzajúca

Ďalšie

Alternatívy pre BoxPN

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

BoxPN je elegantný vo svojom dizajne a ľahko sa používa. Páčia sa nám čisté čiary a veľké písmo, pomocou veľkých tlačidiel je jasné, kam v rámci rozhrania ísť.

BoxPN-Main-Image

Box inzeruje ako P2P, ale jeho menšia než hviezdna rýchlosť – o tom viac neskôr – znemožňuje torrentovanie. Z tohto dôvodu ho nemôžeme považovať za jednu z najlepších sietí VPN na torrenting.

Spoločnosť tiež na svojej webovej stránke uvádza, že neznižuje rýchlosti ani neobmedzuje šírku pásma. To je teoreticky skvelé, ale so systémom pomalým ako BoxPN to nijako významne nezmení.

BoxPN nedávno predstavil killswitch, ktorý je základným nástrojom VPN, ktorý zvyšuje celkovú bezpečnosť. Ak sa vaše pripojenie k serveru VPN preruší, killswitch preruší vaše pripojenie k internetu, takže vaša IP adresa nebude odhalená. Aj keď nie všetci to budú potrebovať, ľudia, ktorí prídu, ako aj ľudia žijúci v krajinách s internetovou cenzúrou, ako je Čína, budú veľmi radi, že vedia, že sú v bezpečí.

Používatelia Windows sú však jediní, ktorí majú prístup k killswitch. Podľa oddelenia zákazníckeho servisu spoločnosti BoxPN ho ešte klient MacOS a mobilné aplikácie ešte nemajú. Podľa nášho názoru je to trochu dohľadu.

Výkon streamovania BoxPN

Netflix využíva pokročilý systém blokovania VPN, ktorý zastaví väčšinu pokusov o streamovanie a vráti obávanú chybu proxy servera Netflix, čo znamená, že nebudete sledovať cudzie veci, pokiaľ nevypnete VPN.

Netflix

Mnoho služieb však prekonalo zákaz siete Netflix VPN a BoxPN je jednou z nich, hoci iba v niekoľkých prípadoch. Pripojili sme sa k 10 serverom v sieti BoxPN a jeden z nich pracoval so spoločnosťou Netflix. Bol to americký server v Kalifornii. Jedna z desiatich nie je veľká úspešnosť, ale je lepšia ako väčšina.

Sieť VPN sme vyskúšali s ďalšími populárnymi streamovacími službami, vrátane Amazon Prime Video, Hulu a BBC iPlayer. Amazon a Hulu narazili na každý server.

Hulu

IPlayer spoločnosti BBC je k dispozícii iba pre používateľov vo Veľkej Británii. Spoločnosť BoxPN má vyhradený server pre službu s názvom „iPlayer“, ale keď sme sa k nej pripojili, nemohli sme získať prístup k videoobsahu. Ak sledujete britské správy, sledujte našu najlepšiu ponuku VPN pre iPlayer.

Prehľad funkcií BoxPN

Logo BoxPNboxpn.com

Začína sa od 666 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
7 dní

Celosvetová suma servera
45

OS pre stolné počítače
windows

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii
Iba na pracovnej ploche

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat
úradné hodiny

E-mailová podpora
úradné hodiny

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

BoxPN prichádza za skvelú cenu. Je to omnoho lacnejšie ako konkurenti, ako napríklad ExpressVPN, ktorý má jednu z najvyšších mesačných nákladov na akúkoľvek sieť VPN, ako si môžete prečítať v našej recenzii ExpressVPN..

Výber plánu BoxPN skracuje dobu, po ktorú sa chcete zaviazať k používaniu služby. S jedným plánom nezískate viac funkcií ako s druhým.

Mesačná sadzba pre jednoročný plán klesne až na 2,99 dolárov, vďaka čomu je BoxPN jednou z najdostupnejších VPN, aké sme kedy videli.

Je však sklamaním, keď sú viazané obdobia obmedzené na jeden rok. Iné siete VPN ponúkajú dlhšie plány. Napríklad súkromný prístup na internet má dvojročný plán, ktorý vyjde na menej ako 3 doláre mesačne (prečítajte si našu recenziu PIA), zatiaľ čo VPN Unlimited dokonca ponúka celoživotné plány (prečítajte si našu kontrolu VPN Unlimited).

BoxPN vám tiež umožňuje platiť kryptomenami, napríklad bitcoinmi, čo znamená, že môžete byť úplne anonymní, ak chcete. Viac informácií o tom, ako bitcoiny fungujú, nájdete v našom sprievodcovi bitcoínmi. Medzi ďalšie možnosti platby patrí kreditná karta, PayPal, Perfect Money a globálne platby.

Jednoduchosť použitia

BoxPN je veľmi užívateľsky príjemný a bol navrhnutý dobre. Celkovo je používanie hračkou od vytvorenia účtu po výber a prepínanie serverov. Príjemnosť začína hneď od webovej stránky, ktorá je jasne stanovená.

Setup1

Po zakúpení predplatného sa zobrazí výzva na vytvorenie používateľského mena a hesla.

Setup2

Obrazovka nastavenia je jednoduchá. Zadajte svoju e-mailovú adresu, vyberte používateľské meno a nastavte heslo – alebo ho vygenerujte pomocou našich najlepších správcov hesiel. Nikde nepožaduje identifikačné informácie, ako je vaše skutočné meno, adresa alebo telefónne číslo. Stále budete musieť poskytnúť e-mail, ale môžete použiť odhodený e-mail.

Setup3

Predtým, ako prejdete na informačný panel používateľa, budete požiadaní o potvrdenie svojej e-mailovej adresy. Odtiaľ si môžete vybrať svoju platformu, či už ide o Windows, MacOS, Android alebo iOS. Ak chcete VPN nakonfigurovať manuálne, môžete to urobiť tiež. Na túto kontrolu sme použili klienta v systéme Windows 10.

Setup4

Informačný panel obsahuje časť v pravom hornom rohu, kde môžete sledovať množstvo údajov, ktoré ste použili z mesiaca na mesiac. BoxPN však neobmedzuje vašu šírku pásma, preto sa pýtame, prečo by niekto chcel sledovať.

Setup6

Po otvorení klienta na pracovnej ploche sa zobrazí výzva na prihlásenie pomocou používateľského mena a hesla, ktoré ste vytvorili skôr. Akonáhle sme zadali naše poverovacie údaje, okamžite a bez oneskorenia sa naštartovali.

Setup7

Používateľské rozhranie je čisté a jednoduché. Vyberte server, ktorý chcete použiť, a kliknite na tlačidlo „pripojiť“ vedľa neho. Počas nášho testovania sme sa pripojili za menej ako 20 sekúnd na viac ako 20 serveroch. Prepínanie medzi servermi bolo rovnako rýchle, veľké plus pre BoxPN.

V ponuke je jednoduché prechádzať a používať. Servery sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Ak nájdete rýchly server, ktorý sa vám páči, môžete ho uložiť ako obľúbený. V ponuke je karta, v ktorej sú uvedené vaše obľúbené položky, takže ich už nemusíte prechádzať, aby ste ich znova našli.

K dispozícii je tiež sekcia denníka použitia, ak chcete skontrolovať stav alebo históriu vášho pripojenia k sieti BoxPN.

Setup8

V hornej časti rozhrania nájdete rozbaľovaciu ponuku, ktorá vám umožní prepnúť protokol tunelovania.

Setup9

Ľahko sme sa pripojili k niekoľkým webovým stránkam a dokonca sme na YouTube streamovali video. Videá boli trhané vzhľadom na rýchlosť a kvalita obrázka nebola skvelá. BoxPN je vysoko použiteľná aplikácia bez väčších problémov.

Podporované zariadenia

BoxPN je k dispozícii pre Android, iOS, Windows a MacOS. Nezíska však žiadne ocenenia a hlavne mobilné aplikácie veľmi chýbajú. To znamená, že ak je to priorita, radšej si vyskúšajte našu najlepšiu sieť VPN pre výber mobilných zariadení. Linux nie je možné, pokiaľ nechcete hrať so súbormi OpenVPN.

Pôvodne sme si mysleli, že server BoxPN podporuje iba tri súčasné pripojenia, pretože to hovorí stránka „o nás“.


Simultánne-Connections

Zákaznícka podpora nám oznámila, že skutočný povolený počet je päť. Jednoduchá aktualizácia webovej stránky by mohla používateľom ušetriť zmätok. Napriek tomu je BoxPN veľmi vzdialený od našej najlepšej VPN pre viac zariadení. Preskočte na našu recenziu spoločnosti NordVPN, ktorá obsahuje jeden z najvyšších záznamov v tomto zozname.

servery

Skutočný počet serverov spoločnosti BoxPN je rozporný. Na svojej webovej stránke uvádza, že ich je viac ako 80.

Servery-1

Jeho sieťová stránka, ktorá poskytuje podrobné vyúčtovanie každého servera a jeho stav, obsahuje zoznam iba 45 a klient vám ponúka 48 možností prepínania medzi.

Servery-2

To je ďalší problém konzistentnosti informácií. Oslovili sme zákaznícky servis spoločnosti BoxPN, aby sme dostali definitívnu odpoveď, a potvrdilo sa, že sieť VPN má iba 45.

Či už ide o 45, 48 alebo 80 serverov, výber je stále príliš malý. Väčšina poskytovateľov má na výber stovky alebo tisíce serverov, ktorých prítomnosť je takmer vo všetkých hlavných mestách planéty. ExpressVPN a NordVPN majú masívne serverové siete, čo je jeden z dôvodov, prečo stoja na svete VPN.

Ak chce byť BoxPN braný vážne, musí zvýšiť počet serverov a ich distribúciu; dokonca aj služba nižšej úrovne, ako je HideMyAss, má rozsiahlu sieť, ako to môžete prečítať v našej recenzii HMA. Je to iba v 32 krajinách na piatich kontinentoch. Zatiaľ čo nikto neočakáva pripojenie k serveru v Antarktíde, skutočnosť, že nemá zastúpenie v Afrike, nie je dobrá.

rýchlosť

BoxPN má strašné rýchlosti. Každá sieť VPN stráca určitú rýchlosť, pretože je to kompromis, ktorý musíte urobiť pre anonymitu, ale BoxPN bol taký pomalý, že bránil našej schopnosti používať ho. Preto sme si želali, aby sme namiesto toho používali jednu z najrýchlejších služieb VPN na svete, napríklad TorGuard (prečítajte si našu recenziu TorGuard)..

Miesto: Ping (ms): Stiahnuť (Mbps): Nahrať (Mbps):
nechránený16152,4723.29
Spojené kráľovstvo1171,721.01
Argentína4120,430.25
Austrália5895,451,28
USA (Kalifornia)21420.0512.59
Japonsko22711.386,44

Jediné servery s použiteľnou rýchlosťou internetu pre streamovanie vo vysokom rozlíšení boli v USA a Japonsku. Aj keď tieto rýchlosti boli v poriadku, stále klesli o 86 percent našej nechránenej sadzby.

Ak hľadáte streamovanie videa alebo torrentu, BoxPN vám nedá nič iné ako frustráciu a zlyhanie, čo je škoda, pretože sa podarilo preniknúť do Netflixu..

zabezpečenia

Jednou z prvých vecí, ktorú treba pri nákupe VPN hľadať, je firemná politika protokolovania. Nemá zmysel používať systém na anonymizáciu vašich údajov, ak sa na nich poskytovateľ, s ktorým pracujete, drží. Aj keď sieť VPN tvrdí, že neprihlási vašu aktivitu, vo svojich zásadách ochrany osobných údajov môžete zistiť, že si zachováva vaše meno, adresu, telefónne číslo a ďalšie..

Nemalo by dôjsť k šoku, keď BoxPN tvrdí, že sa neprihlási. Preskúmali sme jeho zásady ochrany osobných údajov, aby sme sa uistili, že hovoria pravdu.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázalo sa, že BoxPN je čestný, prinajmenšom z toho, čo vieme povedať. Najväčšou informáciou, ktorú uchováva, je vaša e-mailová adresa. To nie je žiadna hrozba, pretože si môžete vytvoriť e-mail s horákom kvôli ochrane súkromia.

Dozorná jurisdikcia je ďalšou oblasťou, v ktorej by ste mohli byť ohrození. Ak sieť VPN, ktorú používate, sídli v krajine, ktorá sa zúčastňuje na jednej z hlavných aliancií globálneho dohľadu, mohlo by to byť nútené odhaliť vašu totožnosť vládnej agentúre..

BoxPN sa nemusí obávať, ako je to na Seychelách, ktoré majú veľké zákony na ochranu súkromia.

Treťou a poslednou súčasťou zabezpečenej VPN je silné párovanie tunelovacích protokolov a šifrovacích štandardov. BoxPN má pokrytie OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec a SSTP.

OpenVPN je predvolená a najlepšia voľba. Je to platforma s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá zostáva na špici, pretože ju udržiava komunita kybernetických poisťovní. Funguje najlepšie, keď je spárovaný s 256-bitovým šifrovaním AES, čo mnohí považujú za nezrušiteľné. BoxPN ich používa, čím poskytuje najlepšiu bezpečnosť pre spotrebiteľskú platformu.

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis spoločnosti BoxPN je zmiešaná taška: hoci má live chat, nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Získava body za úsilie, ale je možné urobiť vylepšenia.

CS1

Hodili sme mu otázku softball, pretože tie často hovoria o účinnosti oddelenia podpory zákazníkov. Ak to len odstráni otázku a povie vám skontrolovať web, ide o zlyhanie. Ak to prevezme iniciatívu a poskytne vám prispôsobenú reakciu, ktorá funguje, viete, že jednáte s kvalitným personálom.

Keď sme správu odoslali, live chat bol offline. O niekoľko hodín sme dostali odpoveď e-mailom.

CS2

Táto odpoveď odpovedala na otázku. Nie je príliš priateľská ani vítaná, ale dostane sa do jadra veci a poskytuje prepojenia na zdroje. To je všetko, čo môžete požiadať od zástupcu zákazníckeho servisu.

Aj keď odporúčame, aby ste mali funkciu živého rozhovoru, radi by sme ju v budúcnosti rozšírili na 24/7, aby lepšie slúžili globálnemu trhu..

BoxPN má vo svojej sekcii podpory rozsiahlu databázu znalostí. Obsahuje užitočné články, ktoré vysvetľujú funkcie služby, často kladené otázky a podrobné príručky, ktoré používateľov oboznamujú s pokročilými témami, ako je napríklad manuálna konfigurácia OpenVPN. Neexistuje však žiadne užívateľské fórum.

CS3

Sú to skvelé zdroje pre používateľov, ale nenahrádzajú pohodlie systému nepretržitého živého vysielania 24/7.

Verdikt

BoxPN je dobrá VPN s bezproblémovým rozhraním, ktoré bolo ľahké nainštalovať a používať. Neprihlási nič a nie je v jurisdikcii, ktorá by od neho vyžadovala doručenie vašich údajov. Protokoly a šifrovanie sú špičkové a oddelenie služieb zákazníkom zodpovedalo naše otázky.

Napriek silným stránkam spoločnosti BoxPN to nemôžeme odporučiť. Jeho rýchlosti sú neprijateľné.

Väčšina serverov bola tak pomalá, že boli prakticky nepoužiteľné. Ak by BoxPN mohol zvýšiť túto úroveň výkonu a zvýšiť počet svojich serverov, mohla by to byť sila, s ktorou sa bude počítať v budúcnosti. Zatiaľ nájdete lepšie možnosti.

Aké sú vaše názory na BoxPN? Súhlasíte s naším hodnotením? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map