Perfektné hodnotenie ochrany osobných údajov – aktualizované do roku 2020

Dokonalá kontrola ochrany osobných údajov

Aj keď je to o niečo drahšie a málo sa drží za ruku, Perfect Privacy ponúka množstvo funkcií navrhnutých na ochranu vašej anonymity a ponúka viac možností konfigurácie ako väčšina súčasných VPN, ak nie toľko spojení s krajinami..


best-VPN-recenzia

Ak má poskytovateľ VPN v názve slovo „súkromie“, predpokladá sa, že súkromie berie vážne. Perfect Privacy nie je najlacnejším alebo najkrajším poskytovateľom VPN na trhu, ale súkromie je jeho najväčší predajný bod – a ukazuje sa.

Táto dokonalá kontrola súkromia bude fungovať prostredníctvom jej kladov a záporov. Budeme otestovať jeho rýchlosť, bezpečnosť a výkon streamovania a zvážime ponúkané funkcie. Pred vydaním konečného rozsudku sa tiež pozrieme na ceny, umiestnenia serverov, zákaznícky servis, ochranu osobných údajov a jednoduchosť použitia.

Perfektné súkromie je dobrá VPN, všetky veci sa berú do úvahy. Názov značky vám dáva chuť, kde leží jeho zameranie, ale cena by mohla znemožniť predaj v porovnaní s najlepšími poskytovateľmi VPN na trhu..

PerfectPrivacy-ClientandSettings

PerfectPrivacy-ClientIndex

PerfectPrivacy-ClientSettings

PerfectPrivacy-SiteIndex

PerfectPrivacy-SitePrices

predchádzajúca

Ďalšie

Alternatívy pre dokonalé súkromie

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Mnohé z ponúkaných funkcií sú navrhnuté tak, aby pomáhali chrániť súkromie, a práve tam vyniká dokonalé súkromie.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIndex

Perfect Privacy má desktopového klienta Windows a konfiguračné súbory pre ďalšie platformy, ako sú MacOS, Linux, Android a iOS. Dodáva sa tiež s konfiguračnými súbormi pre smerovače, ktoré podporujú OpenVPN. Neexistujú žiadni samostatní mobilní klienti.

Klient systému Windows nezíska ceny za dizajn, ale jeho používanie je jednoduché. Zobrazuje zoznam serverov s ich aktuálnym využitím šírky pásma. Môžete tiež pingovať servery, aby ste otestovali latenciu v rámci klienta, čo je pekné.

Klient poskytuje možnosti ochrany pred únikom DNS, ktorá sa po pripojení automaticky povolí. Môžete to urobiť ešte o krok ďalej s možnosťami trvalého blokovania vyhľadávania DNS, ktoré neprechádzajú sieťou VPN.

Perfektné súkromie Multi-Hop

Získate tiež možnosť používať „kaskádové“ alebo multi-hopové pripojenia, ktoré smerujú vašu komunikáciu VPN cez niekoľko serverov, aby sa zvýšila bezpečnosť. Túto funkciu ponúkajú aj iní poskytovatelia, ako napríklad Surfshark (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Surfshark), takže túto službu zameranú na ochranu osobných údajov je dobré vidieť.

Perfect Privacy ponúka tunelovanie SSH (alebo „stealth VPN“, ako to poskytovateľ nazýva), čo pomáha používateľom obísť internetovú cenzúru v Číne a ďalších krajinách, takže je to ďalšia funkcia na zvýšenie ochrany osobných údajov..

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsDNS

Klient obsahuje killswitch (nazývaný „firewall“), ktorý pomáha blokovať komunikáciu, ak VPN nie je aktívna. Nie je jasné, ale podľa informácií pomocníka vedľa každého nastavenia štandardné nastavenie „Aktivovať, keď je aktívny tunel“ blokuje prenos, ktorý nie je VPN, keď je pripojenie aktívne, alebo ak zlyhá..

Ochranu môžete zvýšiť aktivovaním možností „keď je program aktívny“ alebo „aktívny natrvalo“.

Perfektné súkromie neponúka rozdelené tunelovanie, ktoré by ste našli u poskytovateľa VPN najvyššej úrovne, napríklad ExpressVPN (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN)..

V klientovi nemôžete povoliť všetky funkcie ochrany osobných údajov. Niektoré vyžadujú aktiváciu prostredníctvom webovej stránky. Jedna takáto funkcia sa nazýva „NeuroRouting“, ktorá rozširuje existujúcu funkciu multi-hop služby.

PerfectPrivacy-Site-Config

Podľa poskytovateľa sa „smerovanie založené na AI“ používa na analýzu vašej prevádzky, aby sa udržala v sieti tak dlho, ako je to možné, pred smerovaním na najbližší server VPN k cieľu..

Vyberá najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu trasu vašej premávky, pričom vaša IP adresa sa pri vytváraní každej novej trasy neustále mení. Každá webová stránka, ktorú používate, alebo program, ktorý používate, bude mať novú trasu a IP adresu.

To je pôsobivé a tvrdili by sme, že je to z hľadiska zabezpečenia funkcia vraha Perfect Privacy. Pretože je povolený v nastaveniach vášho účtu na webe, je aktivovaný v rámci celého vášho zariadenia.

K dispozícii je tiež „TrackStop“, riešenie filtrovania s jednotlivými čiernymi listinami na malware, reklamy a webové stránky sociálnych médií. Pretože táto funkcia zahŕňa celý účet, filtre sa vzťahujú na všetky vaše zariadenia.

Prehľad funkcií na ochranu osobných údajov

Perfektné logo ochrany osobných údajovwww.perfect-privacy.com

Začína sa od 1020 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta, Mobiamo, hotovosť, platobná stena

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia
neobmedzený

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma
1 000 GB

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
7 dní

Celosvetová suma servera
55 serverov v 23 krajinách

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
128-AES, 256-AES, CAMELLIA-128, CAMELLIA-256

Dostupné protokoly VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

Neexistuje žiadna skrytá najväčšia nevýhoda Perfect Privacy – cena. Iní poskytovatelia zameraní na ochranu súkromia, ako napríklad Mullvad (pozri našu recenziu Mullvad), ponúkajú bezpečnosť za oveľa lacnejšiu cenu.

V platených programoch je k dispozícii iba jedna sada funkcií. Jediným rozdielom je dĺžka času, ktorý dostanete. Mesačná sadzba Perfect Privacy vám vráti 14,79 dolárov, alebo môžete zaplatiť až dva roky za 244,72 dolárov, aby ste znížili náklady na približne 10,19 dolárov mesačne.

Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia, preto sa budete musieť mesiac vyskúšať a vyskúšať si službu.

Dokonca aj pri dlhších plánoch nie je Perfect Privacy v porovnaní s niektorými svojimi konkurentmi lacné. Náklady budete musieť posúdiť sami, ale môžete uprednostniť všestranného poskytovateľa, ktorý namiesto toho berie súkromie vážne, napríklad NordVPN (prečítajte si našu recenziu pre NordVPN)..

Za dokonalé súkromie môžete platiť prostredníctvom viac ako 60 spôsobov platby vrátane kreditných a debetných kariet, PayPal a kryptomien, napríklad bitcoínov. Môžete dokonca platiť v hotovosti, ak ste ochotní ju poslať na adresu v Lotyšsku, ale neodporúčame vám to.

Perfect Privacy ponúka pre niektoré spôsoby platby sedemdňové vrátenie platby – vylučuje kryptomeny a darčekové karty – preto by ste mali zvážiť, či by ste chceli vyskúšať službu..

Jednoduchosť použitia

Perfektné súkromie neobetuje ľahké použitie pre ochranu súkromia tak, ako to robia iné tvrdé služby zamerané na ochranu súkromia, ako napríklad kryptomena (prečítajte si našu recenziu kryptostorm). Zvyčajne je rovnováha medzi prispôsobením a udržiavaním jednoduchosti asi správna.

PerfectPrivacy-Site-Checkout

Registrácia do služby Perfect Privacy je jednoduchá. Na stránke pokladnice sú tri sekcie, kde sa skôr ako náklady na mesačný priemer dostanete k cene každého cenového balíka..

Musíte zadať iba používateľské meno a e-mailovú adresu a pred pokračovaním v platbe si vyberiete poskytovateľa platieb, ktorý chcete použiť..

Nie je jasné, aké informácie zaznamenávajú poskytovatelia platobných služieb, ale v súlade so zásadou ochrany osobných údajov spoločnosť Perfect Privacy nevyžaduje pri registrácii osobné informácie..

Po registrácii vám pošleme e-mail s informáciami o vašom účte spolu s odkazmi na oblasť účtu a sprievodcom. Heslo je vopred vygenerované, ale ak máte obavy o ochranu osobných údajov, mali by ste si vygenerovať silnejšie heslo a po prihlásení ho zmeniť..

PerfectPrivacy-Site-Dashboard

Navigácia na paneli členov je jednoduchá. Poskytuje informácie o vašej dĺžke služieb a ukazuje, ktoré funkcie sú na vašom účte povolené.

V počiatočnom e-maile neexistuje žiadny zrejmý odkaz na stiahnutie, takže po prihlásení prejdite do oblasti preberania v pravom hornom rohu ponuky na webe. V prípade zariadení Windows máte inštalačný program, ktorý sa ľahko používa.

Stiahnutie a inštalácia trvá niekoľko minút. Klient je pomenovaný „Správca VPN“ a nie Perfektné súkromie, čo môže byť mätúce, keď sa ho snažíte nájsť.

Ak sa chcete prihlásiť, budete musieť prejsť do časti „Nastavenia“. Malo by sa automaticky otvárať, ale ak nie, v hlavnom paneli systému Windows vyhľadajte ikonu červeného panela (zemeguľa s visiacim zámkom), potom kliknite pravým tlačidlom myši a stlačte „nastavenia“. Svoje užívateľské meno a heslo môžete zadať do oblasti „uložiť poverenia“ a stlačením „zavrieť“ uložiť.

PerfectPrivacy-client-ConnectDetails

Klient nie je nútený vyzerať príťažlivo, ale je ľahké sa v ňom pohybovať.

V ponuke klienta máte uvedený zoznam serverov. Vyberte ten, ktorý sa vám páči, a stlačte symbol, ktorý vyzerá ako elektrická zástrčka na pripojenie. Informácie o pripojení nájdete kliknutím na symbol lupy vedľa neho.

Môžete pingovať servery, znova vstúpiť do ponuky nastavení, ukončiť klienta VPN alebo ho minimalizovať, takže je všetko jednoduché.

Po návrate do ponuky nastavení získate výber medzi dvoma typmi šifrovania: OpenVPN alebo IPSec. Obidva majú dole uvedený popis, ktorý vám pomôže pri výbere toho, ktorý je pre vás najlepší, čo je užitočné.

Túto užitočnosť vidíme vedľa väčšiny možností. Keď sa pohybujete po ponuke nastavení, uvidíte, že vedľa všetkého, čo nie je zrejmé, sa nachádza otáznik, o ktorom môžete kliknúť a zobraziť ďalšie informácie.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIP

Nie každá funkcia VPN je zrejmá, najmä ak majú názvy špecifické pre značku, takže je to pekné. Vysvetľuje každé nastavenie bez toho, aby ho znehodnocovala, a vytvára rovnováhu pre používateľov akejkoľvek úrovne zručností.

Oddiel „firewall a DNS“ umožňuje zmeniť nastavenia ochrany killswitch a DNS proti úniku údajov, pričom v predvolenom nastavení je povolená minimálna ochrana.

„Kaskádovanie a tajnosť“ sa zaoberá tunelovaním SSH a ochranou viacerých smerov, čo vám umožňuje vybrať, koľko serverov by ste chceli prenášať údaje..

Ak sa stretnete s problémami, časť „iné“ vám umožňuje resetovať sieť a zobraziť protokol ladenia, ktorý vám umožní ďalšie riešenie problémov.

PerfectPrivacy-Site-config-SiteBlocks

Po návrate na web si môžete prispôsobiť ďalšie funkcie. Sú uvedené v časti „config“ v sekcii členov. Každá funkcia má posúvač na zapnutie alebo vypnutie, ako aj užitočné popisy.

Od prihlásenia po nastavenie dokonalé súkromie vytvára primeranú rovnováhu medzi komplikovaným žargónom a ľahkým používaním. V prípade potreby majú klient aj webová stránka informácie, ktoré používateľom pomôžu pochopiť, čo vlastnosť robí.

Klient nezíska cenu za štýl, ale funguje to. Inštalácia je jednoduchá a pripojenie k serverom je jednoduché. Základné funkcie na ochranu osobných údajov sú vopred povolené a pre tých, ktorí majú prísnejšie požiadavky, sú v ponuke ďalšie funkcie.

rýchlosť

Perfektné súkromie sa môže zameriavať na súkromie, ale zároveň tvrdí, že je rýchle.

Chceli sme vidieť, ako to fungovalo v porovnaní s najrýchlejšími službami VPN na trhu, a preto sme z našej pobočky vo Veľkej Británii vykonali testy rýchlosti na niekoľkých medzinárodných serveroch. Výsledky sú uvedené nižšie.

Miesto: Ping (ms) Stiahnuť (Mbps) Nahrať (Mbps)
Nechránené (Spojené kráľovstvo)1237.134,44
Amsterdam1933,283,92
Frankfurt, Nemecko5825,883,74
montreal8832.463,79
Los Angeles15425,272,72
Hong Kong31817.052,42

Rýchlosti na najbližšom medzinárodnom serveri v Amsterdame boli okolo 90 percent nechránených rýchlostí s takmer rovnakou latenciou. Výsledky boli zmiešané, keď boli testované iné servery, so zvláštnou variabilitou rýchlosti, ktorá nezodpovedá vzdialenosti, ale nebolo to veľa.

Server vo Frankfurte v Nemecku testoval rýchlosť sťahovania rýchlosťou približne 25 megabitov za sekundu a mal dobrú latenciu. Server v Montreale mal vyššie rýchlosti ako oveľa bližší Frankfurt, ale tiež vyššiu latenciu, čo je pochopiteľné vzhľadom na vzdialenosť.

Dve miesta, ktoré boli ešte ďalej, Los Angeles a Hong Kong, mali tiež vyššiu latenciu, ale úctyhodné rýchlosti. Po 154 milisekundách a 318 ms by pripojenia do Los Angeles alebo Hongkongu nevytvorili Perfektné súkromie uchádzačom o náš zoznam najlepších sietí VPN pre hranie..

Výsledky Perfektného súkromia sú dobré, ale šírenie serverov je neobvyklé a môže ovplyvniť váš výkon v závislosti od mesta, ku ktorému sa pripájate.

Najlepšie testované pripojenie v oblasti bolo Amsterdam, kde má spoločnosť Perfect Privacy k dispozícii päť serverov. Naproti tomu Frankfurt má dve a ostatné majú iba jedno. Nemôžete si manuálne vybrať, ku ktorému serveru v meste sa pripájate, pretože klient to robí za vás.

Môžete testovať ping každú oblasť a zobraziť dostupnú šírku pásma v klientovi. Zdá sa, že žiadny z testovaných serverov nebol prepracovaný. Latencia sa zdala byť väčším problémom v mestách s iba jedným serverom. Zoberme si napríklad Amsterdam verzus Frankfurt.

Na serveroch vzdialených tisíce kilometrov nie je možné očakávať takmer natívnu latenciu, takže latencia z Los Angeles a Hongkongu sa zdá byť primeraná. Rýchlosti sťahovania aplikácie Perfect Privacy sú dobré, vďaka čomu sa stáva uchádzačom o najlepšiu sieť VPN na torrentovanie a jej rýchlosť nahrávania sa blíži nechránenému pripojeniu pre každý testovaný server..

Ak hľadáte iného poskytovateľa VPN, ktorý kombinuje súkromie s výkonom, TorGuard môže byť dobrou alternatívou (prečítajte si našu recenziu TorGuard).

zabezpečenia

Perfect Privacy ponúka štandardne hlavné šifrovacie protokoly VPN, ako sú OpenVPN a IPSec. Poskytuje tiež PPTP, čo sa neodporúča, ako to vysvetľujeme v našom PPTP verzus OpenVPN showdown. Poskytovateľ na svojich webových stránkach tiež jasne uvádza, že protokol PPTP nie je bezpečná možnosť, takže ho nemôžete viniť pre svoju čestnosť.

Perfect Privacy tiež ponúka tunelovanie SSH, spolu s proxy servermi SOCKS5 a Squid na presmerovanie prenosu v určitých prostrediach alebo krajinách, ktoré nie sú vhodné pre VPN.

Základné nastavenia ochrany killswitch a úniku DNS sú predvolene povolené, keď sú pripojenia aktívne, ale môžu byť nakonfigurované tak, aby boli trvalé, čo znamená, že vaše nezabezpečené pripojenie nemôže bez údajov VPN prejsť bez údajov..

Službu sme testovali na úniky DNS a WebRTC, aby sme si boli istí, a prebehla bez problémov.

Existuje nastavenie „povoliť GUI sťahovať prevádzkové dáta bez VPN“ pred pripojením, napríklad údaje o šírke pásma a servery ping. Je vopred povolený a mohol by identifikovať vaše pripojenie, ak ho poskytovateľ internetových služieb alebo vládna agentúra sledovala. Je to malá vec, ale stojí za to si ju zapamätať.

Vďaka funkcii „NeuroRouting“ môžete skryť svoju polohu a smerovať prevádzku na servery, ktoré sú blízko vášho cieľa. Ak sa napríklad pripájate v Londýne a navštívite webovú stránku hostenú v Moskve, nasmeruje prenos cez moskovský server. Ak navštívite web v Číne, nasmeruje vašu komunikáciu cez server v Číne a za tým zakryje vašu identitu.

Blacklisty „TrackStop“ získate aj ako dodatočnú ochranu pred škodlivým softvérom.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, dokonalé súkromie je pokryté dobre.

súkromia

Pretože sieť VPN sa nazýva Perfektné súkromie, ochrana osobných údajov je pre nás dôležitou sekciou na kontrolu. Je to hlavné miesto predaja az dobrého dôvodu. Existujú však výhrady, ktoré je potrebné zvážiť.

PerfectPrivacy-Site-PrivacyPolicy

Ako by ste očakávali od služby, ako je táto, Perfect Privacy nezaznamenáva údaje. V jej zásadách ochrany osobných údajov sa konkrétne uvádza, že sa nezaznamenávajú žiadne údaje, ktoré by identifikovali používateľa. Jedinými údajmi, ktoré spoločnosť vlastní, je e-mailová adresa používateľa a dátum skončenia platnosti predplatného.

Perfect Privacy varuje, že jeho hlavný poskytovateľ platieb, platobná stena, zaznamená platobné údaje, ktoré by vás mohli identifikovať. Ak ide o obavy, spoločnosť Perfect Privacy ponúka anonymnejšie spôsoby platby, napríklad bitcoíny alebo poštovné v hotovosti na lotyšskú adresu..

Materská spoločnosť spoločnosti Perfect Privacy, spoločnosť Vectura Datamanagement Limited, je uvedená na zozname spoločností so sídlom vo Švajčiarsku na webových stránkach Perfect Privacy, ale rýchle vyhľadávanie Google ukazuje registráciu firmy vo Wyomingu so sídlom v Paname a poštovou adresou vo Veľkej Británii..

To bola potenciálne veľká červená vlajka, takže bolo potrebné ďalšie kopanie. Príspevok zamestnanca na fóre Perfect Privacy v roku 2016 o tejto otázke potvrdil, že:

 • Spoločnosť sídli predovšetkým v Paname, ktorá má vynikajúce zákony o ochrane súkromia.
 • Holding Vectura Datamanagement Limited Company vo Švajčiarsku je „pre účtovníctvo“. Vzhľadom na prísne švajčiarske zákony o súkromí a financiách to tiež dáva zmysel.
 • Americký holding spoločnosti je „na manipuláciu“. Príspevok, ktorý sme prepojili s referenciami PayPal, je preto pravdepodobné, že niektoré platby sa spracúvajú prostredníctvom tejto dcérskej spoločnosti.

Spoločnosť Perfect Privacy sa o ničom z toho na svojej webovej stránke nedozvie, čo je nešťastné, ale americká obchodná registrácia pravdepodobne potvrdzuje, že Panama je primárnou kanceláriou spoločnosti a poštová adresa sa javí ako právnická firma Spojeného kráľovstva, ktorá vybavuje právne požiadavky. , Celkovo je to spletité, ale našťastie to nie je žiadna vyrovnávacia sieť VPN.

Ak komunikujete so spoločnosťou, ktorá obchoduje so zákazníkmi v USA alebo s platobnými metódami v USA, budete sa musieť zaoberať strýkom Samom. Ak vás to znepokojuje, použite namiesto platieb PayPal alebo Paymentwall anonymné platobné metódy Perfect Privacy.

Jediným nevysvetleným prvkom v tom všetkom je lotyšská adresa pre hotovostné transakcie. Je pravdepodobné, že ide o virtuálnu kanceláriu, podľa súdneho rozhodnutia o adrese, kde je možné zhromažďovať alebo posielať všetky správy, takže vám znova neodporúčame posielať peniaze.

Perfektné súkromie malo v minulosti právne problémy, keďže v roku 2016 boli servery zabavené v Holandsku. Servery boli prevzaté od hostiteľa tretej strany, ale poskytovateľ VPN uisťoval zákazníkov o svojej politike neprihlásenia sa v tom čase..

Spoločnosť sa nesnažila skryť tento problém, ktorý bol sľubný, a zdá sa, že je naďalej otvorený a čestný, pričom každý mesiac sa aktualizuje kanárik s rozkazom. Krajiny zvyčajne ukladajú právne obmedzenia spoločnostiam ako Perfect Privacy, aby im zabránili upozorňovať zákazníkov na zákonné žiadosti o údaje.

Kanár s rozkazom to obíde. Kanár Perfect Privacy potvrdzuje, že za posledný mesiac neboli doručené žiadne právne žiadosti o údaje. Ak príkaz zanikne, zákazníci môžu predpokladať, že sa situácia zmenila bez porušenia zákona o ochrane osobných údajov.

Je to pekná právna medzera a dokazuje, že aj keď Perfect Privacy nie je imunný voči právnym hrozbám, berie svoje zásady ochrany osobných údajov vážne.

Streamovanie výkonu

Okamžite rozbijeme vaše očakávania. Pokiaľ ide o streamovanie z Netflixu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer alebo Hulu, Perfect Privacy nie je pre vás VPN. Nepodarilo sa to streamovať, takže sa nepripojí k našej najlepšej sieti VPN pre zoznamy streamov.

PerfectPrivacy-Netflix-Error

Žiadny zo serverov nie je uvedený v zozname pre médiá a spoločnosť Perfect Privacy netvrdí, že sa nachádza na jej webových stránkach alebo v dokumentácii, takže by to mohol byť nespravodlivý bod. To znamená, že vzhľadom na cenu je to ďalšia čierna známka.

Testovali sme Perfect Privacy z Veľkej Británie, ale keď sme sa pripojili k inému serveru so sídlom vo Veľkej Británii, webová stránka BBC iPlayer vedela, že existuje pripojenie k sieti VPN. Ak si želáte opravu Top Gear, budete si musieť vybrať alternatívu z nášho zoznamu najlepších VPN pre BBC iPlayer..

Netflix vrátil podobné chyby, takže Perfect Privacy nebude uchádzačom o najlepšiu VPN pre Netflix..

Je pravdepodobné, že servery Perfect Privacy už boli zablokované týmito mediálnymi službami, takže sa pozrite inde.

Umiestnenie servera

Na webovej stránke Perfect Privacy sme počítali 55 serverov v 23 krajinách, ale potvrdilo sa nám, že v skutočnosti má 59 serverov. V porovnaní s inými poskytovateľmi, ktorí svojim zákazníkom ponúkajú tisíce serverov, ako je napríklad súkromný prístup na internet (prečítajte si naše hodnotenie PIA), sa to nezdá byť príliš.

PerfectPrivacy-Site-Miesta

Servery sú väčšinou v Európe, iba šesť v Severnej Amerike, štyri v Ázii a jeden v Afrike. V Strednej Amerike a Južnej Amerike nie sú žiadne servery.

Šírenie serverov je zlé a pri tak malom počte serverov v USA to nebude najlepšia VPN pre USA. Keď si uvedomíte, že neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, ak ste v oblasti s menším počtom serverov, Budem súťažiť viac o šírku pásma.

Perfektné súkromie môže byť dobrou voľbou, ak ste v Európe. Možnosti sú však obmedzené, ak žijete niekde inde, preto by ste mali zvážiť ďalšie možnosti.

Zákaznícky servis

Služby zákazníkom nie sú skvelým predajným miestom pre dokonalé súkromie. Ak sa chcete skontaktovať, nie je k dispozícii živý chat ani telefonická podpora.

Perfect Privacy ponúka používateľom e-mailovú adresu podpory a kontaktný formulár, ktorý používateľom umožňuje klásť otázky. K dispozícii je tiež podporné fórum s oblasťami nemeckého a anglického jazyka. E-mail so zákazníckym servisom sme testovali pomocou niekoľkých technických a cenových otázok:

 1. Má Perfect Privacy killswitch?
 2. Podporuje rozdelené tunelovanie?
 3. Aká je celková cena 12-mesačného balíka?
 4. Koľko serverov je možné pripojiť?

Spoločnosť odpovedala rozpisom do 14 hodín a jasne odpovedala na každú otázku, ale odpovede na ďalšie technické otázky, ako napríklad na otázku rozdelenia tunelov, boli tupé a neúnosné..

PerfectPrivacy-e-Response

K dispozícii je tiež stránka s častými otázkami s podrobným zoznamom technických a cenových otázok pre používateľov a v hornej časti informácie o zásadách bezohľadnosti spoločnosti Perfect Privacy. K dispozícii je tiež príručka s návodom, ktorá vysvetľuje, ako nainštalovať a nakonfigurovať sieť VPN.

Každá časť obsahuje obrázky a podrobné pokyny. Príručky sú konzistentné a informatívne a uvedené pokyny sa dajú ľahko dodržať.

Verdikt

Perfektné súkromie je dobrá, ale nie výnimočná sieť VPN pre tých, ktorí chcú niečo, čo sa zameriava na ochranu súkromia. Existuje mnoho funkcií, ktoré sa zameriavajú na ochranu používateľov pred únikom ich identity online a na ich ochranu pred škodlivým softvérom.

Náš test rýchlosti ukázal, že je spravodlivé nazývať to rýchlou službou, ale testovali sme z Európy, kde sa nachádza väčšina serverov. Používatelia v Severnej Amerike alebo Ázii môžu mať iné skúsenosti. Jeho funkcie ochrany osobných údajov sú podporované prísnymi zásadami neprihlásenia, základňou vo Švajčiarsku a stránkou s príkazmi, ktorá sa každý mesiac aktualizuje..

Existujú však nevýhody. Ceny sú zlé a hoci sú funkcie dobré, spoločnosť Perfect Privacy nekonkuruje niektorým svojim špičkovým rivalom. Klient je jednoduchý a ľahko použiteľný, ale rovnako ako webová stránka je zastaraný. Ponúkaný zákaznícky servis nie je vynikajúci.

Ak hľadáte silnú, rýchlu a na ochranu súkromia zameranú sieť VPN, dokonalá ochrana osobných údajov je dobrou voľbou.

Máte nápady na zdieľanie Perfect Privacy? Vložte ich do sekcie komentárov nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map