Moja bezpečná kontrola VPN – nový uchádzač – aktualizovaná 2020

Moja bezpečná kontrola VPN

Moja zabezpečená sieť VPN je úplne nový uchádzač so sídlom vo Veľkej Británii, ktorý jednoducho nemá šancu obstáť v konkurencii. Podpora je však vynikajúca, čo znamená, že tím za ňou má snahu, aby sa jedného dňa skvelo vylepšila. Prečítajte si alebo si pozrite úplné hodnotenie podrobností.


best-VPN-recenzia

Moja zabezpečená sieť VPN takmer vôbec neovplyvňuje virtuálnu súkromnú sieť. Neponúka špecializovaného klienta, ale namiesto toho núti používateľov inštalovať softvér s otvoreným zdrojovým kódom tretích strán, aby mohli využívať túto službu. Má iba malú hŕstku serverov a všetky okrem jedného sú v Európe.

Počas nášho testovania sme navyše zistili úniky DNS, vďaka čomu je moja zabezpečená VPN nedôveryhodná, pokiaľ ide o bezpečnosť. Má obmedzené možnosti platby a neprijíma ani kreditné karty. 

Aj keď existujú jasné spoty, o ktorých sa môžete dočítať v našom prehľade Moja zabezpečená VPN nižšie, problémy so službou neumožňujú odporúčať. Ak máte záujem zistiť, ktorí poskytovatelia VPN odporúčame, zamierte do nášho najlepšieho kola VPN.

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Moja zabezpečená sieť VPN klientovi neponúka. Namiesto toho poskytuje používateľom konfiguračný súbor, ktorý musí byť nastavený v klientovi tretej strany. V databáze znalostí sú uvedené pokyny na používanie konfiguračného súboru s verejne dostupným klientom OpenVPN a SoftEther VPN, ako aj v nastaveniach zariadení iOS a Android..

MySecureVPN-Nastavenie

Z tohto dôvodu možno povedať, že služba My Secure VPN nemá žiadne funkcie. Konfigurácia siete VPN v nastaveniach vášho telefónu alebo tabletu znamená, že nebude mať nič ako prepínač zabíjania, ktorý je nevyhnutnou súčasťou zabezpečenia siete VPN.. 

Pokiaľ ide o klientov, OpenVPN je uznávaný protokol, ale ponúkaný klient je nevýrazný. Umožňuje vám spustiť aplikáciu pri spustení, ale nemá prepínač zabíjania, takže je relatívne neistá v porovnaní s väčšinou konkurentov..

Budeme sa naďalej zaoberať problémami, ktoré spôsobujú v časti „jednoduché použitie“, ale netreba dodávať, že je moja zabezpečená VPN do značnej miery nepoužiteľná.. 

Ak hľadáte sieť VPN bohatú na funkcie, pozrite si našu recenziu ExpressVPN. Klient ExpressVPN pokrýva najdôležitejšie funkcie základnej VPN, ako aj množstvo funkcií týkajúcich sa kvality života, napríklad rozdelené tunelovanie..

Prehľad mojich bezpečných funkcií VPN

stanovenie ceny

My Secure VPN ponúka dva typy programov a každý z nich je možné zakúpiť v troch časových rámcoch. Existuje dynamická IP VPN a vyhradená IP VPN. Dynamická IP je spôsob fungovania väčšiny VPN. Poskytuje náhodne pridelenú IP adresu pri každom pripojení. 

Na druhej strane vyhradená adresa IP znamená, že budete mať vyhradený server, ku ktorému sa pripájate pri každom zapnutí siete VPN. To má niekoľko nevýhod, napríklad skutočnosť, že IP možno zaradiť na čiernu listinu, a nie príliš výhoda oproti možnosti dynamickej IP. Navyše je to dvakrát vyššia cena.

Všetky ceny na webe My Secure VPN sú uvedené v librách, takže sme ich prepočítali na doláre, aby sme ich porovnali s cenami iných poskytovateľov VPN. Z tohto dôvodu môže cena kolísať v závislosti od konverzného kurzu.   

Pokiaľ ide o možnosť vyhradenej adresy IP, cena je v súlade s poskytovateľmi špičkových služieb a nie je príťažlivá vzhľadom na to, ako málo má služba My Secure VPN k dispozícii.. 

Dynamická možnosť IP má solídne mesačné ceny, ale ponúka iba asi 50 centov za mesiac úspory na registráciu na dlhšie obdobia. Navyše, dlhšie časové obdobia sú iba tri a šesť mesiacov.

Dlhodobé stanovovanie cien mojej zabezpečenej VPN nemôže konkurovať úsporám, ktoré ponúka poskytovateľ ročných a dvojročných možností poskytovateľa rozpočtu Windscribe. Viac informácií o úsporách, ktoré ponúka Windscribe, nájdete v našej úplnej recenzii Windscribe.

Moja zabezpečená VPN ponúka bezplatnú 24-hodinovú skúšobnú verziu, ale pre tých, ktorí chcú vyskúšať VPN zadarmo, odporúčame namiesto toho pozrieť si náš bezplatný zoznam služieb VPN. Existujú aj pravidlá pre vrátenie platby, ale na domovskej stránke služby My Secure VPN sa uvádza, že lehota na vrátenie je tri dni, zatiaľ čo podľa zmluvných podmienok je to sedem dní. 

Takéto protichodné alebo neúplné informácie možno nájsť na celom webe My Secure VPN. 

V prípade spôsobov platby vyžaduje služba My Secure VPN služby PayPal a Coinbase, čo znamená, že môžete platiť bitcoinmi a inými kryptomenami. Je smiešne, platba kreditnou kartou sa neponúka.

Jednoduchosť použitia

Ako bolo uvedené, služba My Secure VPN nemá svojho vlastného klienta. Namiesto toho umožňuje používateľom sťahovať klientov tretích strán a ponúka konfiguračné súbory, ktoré ukazujú týmto klientom servery, ku ktorým sa môžu pripojiť. 

Aj keď to nemusí byť nevyhnutne ťažký proces, je to viac problémov, ako keby klient My Secure VPN ponúkol. Na testovanie sme použili klienta OpenVPN, a hoci protokol OpenVPN je na špičkovej úrovni, klient nie je skvelý.

MySecureVPN-Client

Používateľské rozhranie neexistuje, ale neexistuje. Váš server vyberiete kliknutím pravým tlačidlom myši na ikonu na systémovej lište. Po výbere požadovanej polohy sa zobrazí výzva na zadanie hesla, ktoré pre vás služba My Secure VPN vygeneruje a pošle vám e-mailom. To má svoje vlastné problémy, ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi bezpečnosťou e-mailu.

Zakaždým, keď použijete nový server, musíte znova zadať náhodne pridelené heslo. Potom si klient zapamätá vaše heslo pre tento server, ak kliknete na políčko „zapamätať si heslo“. V opačnom prípade otvoríte svoj e-mail, aby ste skopírovali a prilepili svoje heslo pri každom pripojení k sieti VPN, pokiaľ nepoužívate niektorého z našich najlepších správcov hesiel..

MySecureVPN-Password

Mali sme tiež problém so zmenou serverov pomocou klienta OpenVPN. Keď sme sa pri pripojení k VPN pokúsili pripojiť na nový server, klient zmrazil. Riešením, ak by ste to nazvali, bolo odpojenie a zatvorenie klienta zakaždým, keď sme chceli zmeniť servery.

Vzhľadom na to, že služba My Secure VPN neponúka špecializovaného klienta, je z hľadiska jednoduchého používania výrazne za krivkou. Ak chcete zistiť, ako vyzerá sieť VPN priateľská k používateľom, prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN.

rýchlosť

Rýchlosť je silným oblekom služby My Secure VPN. Počas nášho testovania sme zistili, že jeho výkon je pôsobivý, s časmi ping dosť nízkymi, aby sa dostali na našu najlepšiu sieť VPN na hranie hier. To znamená, že by to nebolo pre všetky problémy so službou.

Miesto: PingDownUp
Nechránené (Virgínia)1472.015,82
Spojené štáty3171,035.70
Spojené kráľovstvo9068,184,70
Francúzsko9270.885,51
Nemecko10767,824,63
Poľsko12469,715.20

Pri testovaní sme stratili iba niekoľko megabitov za sekundu, čo sa týka trvalej rýchlosti sťahovania. Tento výkon bol konzistentný aj na všetkých testovaných serveroch. Výkon pri prehliadaní bol tým, čo by ste od týchto čísel očakávali.

Stránky sa načítajú rýchlo na všetky servery a videá načítané vo vysokom rozlíšení bez viditeľného oneskorenia. Aj keď je výkon mojej zabezpečenej VPN slušný, existujú dôvody na to, aby sme sa v ďalšej časti podrobnejšie zaoberali. 

Z dôvodu všetkých problémov, ktoré má sieť VPN, nemôžeme ju odporučiť. Žiadame tých, ktorí hľadajú rýchlu sieť VPN, aby namiesto toho navštívili náš najrýchlejší článok o sieťach VPN.

zabezpečenia

Pokiaľ ide o bezpečnosť, je potrebné zvážiť dva faktory: protokol a šifrovanie. Pre protokoly sú k dispozícii OpenVPN a L2TP. Odporúčame vám používať OpenVPN, pretože ponúka dobrú bezpečnosť a solídny výkon. 

Pokiaľ ide o šifrovanie, moja zabezpečená VPN používa tunel SSL, ktorý nie je dobrý a už roky sa nepovažuje za zabezpečený. Toto šifrovanie je pravdepodobne zodpovedné za nízke časy pingov, ktoré sme videli, pretože vyžaduje menej spracovania ako šifry ako 256-bitový AES.

Pri testovaní sme zistili, že služba My Secure VPN má úniky DNS a používa belgický server Google DNS spoločnosti Google a nášho lokálneho poskytovateľa internetových služieb DNS.. 

MySecureVPN-Leak

To znamená, že napriek použitiu údajne zabezpečeného tunelového pripojenia VPN stále existuje záznam o vašej online aktivite, ktorý má spoločnosť Google a váš poskytovateľ internetových služieb. To bráni účelu použitia VPN a zanecháva papierovú stopu toho, čo ste boli online.

súkromia

Moja zabezpečená sieť VPN nemá na svojich webových stránkach určené pravidlá ochrany osobných údajov a vo svojich zmluvných podmienkach obsahuje iba niekoľko riadkov týkajúcich sa informácií, ktoré zhromažďuje a ako ich používa.. 

V prvom riadku výrazov sa uvádza, že zhromaždené informácie sa použijú iba na splnenie vašej objednávky a nebudú s nikým zdieľané z akéhokoľvek dôvodu. Na zabezpečenie vašej objednávky služba My Secure VPN zhromažďuje vaše meno a e-mailovú adresu, ale ak chcete skutočnú anonymitu, nič vám nebráni platiť v Coinbase a poskytnúť falošné meno a zahodiť e-mailovú adresu..

Zmluvné podmienky hovoria, že vaša IP adresa sa zhromažďuje pri návšteve webovej stránky, aby sa zabránilo podvodným nákupom. Aj keď je niečo upokojujúce, uprednostňujeme úplnú politiku ochrany osobných údajov.

Streamovanie výkonu

Streamovanie pomocou My Secure VPN bolo zmiešané. BBC iPlayer prekvapivo pracoval, napriek únikom DNS, rovnako ako Netflix. To znamená, že Hulu zistil VPN a povedal nám, že ho musíme vypnúť, aby sme mohli čokoľvek sledovať. Video Amazon Prime Video nám povedalo, že obsah sa na našom mieste nenachádza. 

Ako sme videli v časti „rýchlosť“, webové stránky, ktoré fungovali, sa načítali rýchlo a rýchlo. Vo všetkých prípadoch sa videá načítali pri 1080p a nikdy sme nemali problémy s vyrovnávaním alebo koktaním. 

Z dôvodu nekonzistentného výkonu z jedného webového servera na druhý sa preto odporúča pozrieť si nášho sprievodcu, ako prekonať zákaz siete Netflix s cieľom nájsť poskytovateľa, ktorý môže spoľahlivo prelomiť systémy detekcie VPN poskytovateľov streamingových služieb..

Umiestnenie servera

Moja zabezpečená sieť VPN ponúka po celom svete iba päť umiestnení serverov. Sú to USA, Veľká Británia, Poľsko, Nemecko a Francúzsko. V Ázii, Južnej Amerike a Afrike nie sú žiadne servery. 

Rozšírenie umiestnení serverov je v Európe zoskupené, s jedinou výnimkou servera v USA. Zoznam serverov chýba a mnoho miest zostáva bez rýchleho servera v okolí. Chýbajú im dokonca aj niektoré kľúčové geoblokované regióny. 

Ak máte záujem prečítať si o poskytovateľovi VPN, ktorý ponúka veľké množstvo serverov a umiestnení, prečítajte si našu recenziu na HideMyAss. Ponúka viac ako 1 000 serverov na viac ako 280 miestach v 190 krajinách po celom svete.

Zákaznícky servis

Napriek nedostatkom služby My Secure VPN musíme jej poskytnúť podporu za podporu zákazníka. Hoci vedomostná základňa na webe nie je rozšírená, e-mailové odpovede sú rýchle a užitočné.

MySecureVPN-Knowledgebase

Keď sme poslali podporný lístok, dostali sme odpoveď v priebehu niekoľkých minút s podrobnými a konkrétnymi informáciami, ktoré odpovedali na našu otázku. Zástupcovia boli užitoční a priateľskí, vďaka čomu sa zákaznícky servis stal jednou zo silnejších častí služby Moja zabezpečená VPN.

Zatiaľ čo pracovníci technickej podpory sú ochotní a pohotoví, neexistuje alternatíva živého chatu alebo telefónneho čísla, čo znamená, že získanie podporného lístka je jediný spôsob, ako získať pomoc, keď ju potrebujete.. 

Verdikt

Aj keď sme skončili s pozitívnou poznámkou, moja zabezpečená VPN celkovo dosiahla celkovo celkovo slabú výkonnosť. Úniky DNS sú katastrofálnou chybou zabezpečenia a nedostatok klienta spôsobuje, že služba My Secure VPN je neúrodná, pokiaľ ide o funkcie.. 

Neexistuje žiadny vypínač zabíjania, čo je ďalší významný výpadok zabezpečenia, a vynechávajú sa aj ďalšie funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie. Ak hľadáte sieť VPN, odporúčame vám, aby ste radšej smerovali k nášmu úplnému zoznamu recenzií VPN, a nie k My Secure VPN..

Ak máte skúsenosti s bezpečnou sieťou VPN, radi by sme sa o nej dozvedeli v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map