Kontrola vyrovnávacej pamäte VPN – aktualizovaná do roku 2020

Kontrola vyrovnávacej pamäte VPN

Vyrovnávacia sieť VPN je priemerná služba, ktorá by bola slušná, ak by stanovila svoje zásady ochrany osobných údajov. Okrem toho je jeho vlastníctvo obsadené aj v temných oblakoch, vďaka čomu sa neodporúčame využívať túto službu. Podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole vyrovnávacej pamäte VPN.


best-VPN-recenzia

Náš posledný výlet s Buffered VPN bol pred časom, ale odvtedy sa toho veľa zmenilo. Údajná zmena vlastníctva priniesla množstvo nových otázok, z ktorých najhoršie je, či môžete veriť každej prečítanej kontrole VPN. Prečítajte si náš článok o prepojeniach medzi BestVPN.com a Buffered VPN, kde nájdete viac informácií.

Pri našej kontrole vyrovnávacej siete VPN poskytneme spravodlivý záber službe, ktorú sme v minulosti hodnotili ako „v poriadku“. Predtým, ako vydáme verdikt, budeme diskutovať o funkciách, cenách, jednoduchosti použitia, rýchlosti, zabezpečení, súkromí, výkone streamovania, umiestneniach serverov a službách zákazníkom..

Aj napriek obavám týkajúcim sa ochrany osobných údajov, ktoré v priebehu tejto kontroly uvedieme, je ťažké urobiť odporúčanie. Sieť servera je malá, rýchlosti sú nekonzistentné a neexistujú žiadne pozoruhodné funkcie, ktoré by sa dali pohladiť. Niektorým sa to môže páčiť, ale vo svete, kde sa VPN rozprestierajú okolo každého rohu, nie je vyrovnávacia sieť VPN vynikajúca..

Buffered-VPN-Slider1

Buffered-VPN-Slider2

Buffered-VPN-Slider3

Buffered-VPN-Slider4

Posuvník s vyrovnávacou pamäťou VPN 5

predchádzajúca

Ďalšie

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy k vyrovnávacej sieti VPN

Vlastnosti

Vyrovnávacia sieť VPN sotva obsahuje funkcie mimo tých, ktoré by sme považovali za nevyhnutné pre VPN. Väčšina nástrojov v rozhraní sú novinky, ktoré sa dajú ľahko nájsť online. Aj keď si vážime pohodlný prístup, uprednostňujeme niektoré užitočnejšie funkcie.

Našťastie stále existuje zabiják. V predvolenom nastavení nie je zapnutá, ale stále vykonáva rovnakú funkciu. Ak VPN zlyhá, killswitch spustí a preruší vaše internetové pripojenie. Je to obzvlášť dôležitá funkcia pre torrentery a pre tých, ktorí sa snažia obísť cenzúru, preto ju má každý poskytovateľ v našich najlepších službách VPN pre Čínu..

Okrem toho sa toho veľa nezmieňuje. Jedinými ďalšími funkciami sú test brány firewall a test rýchlosti, a ten je v porovnaní s inými funkciami testu rýchlosti sklamaním – prečítajte si našu recenziu Astrill a zistite, ako by mal byť implementovaný. Funkcia testovania rýchlosti nárazníkov VPN je presná, ale naraz ju možno spustiť iba na jednom mieste.

buffervpn-review-speed-test

Jednou z funkcií, ktorú však veľmi chýba, je rozdelené tunelovanie. Aj keď to nie je najbežnejšia funkcia medzi VPN, ExpressVPN, AirVPN a dokonca PureVPN ju majú (prečítajte si našu recenziu AirVPN).

Rozdelené tunelovanie vám umožňuje posielať určitú komunikáciu cez tunel VPN, zatiaľ čo iná prevádzka zostáva na vašom bežnom pripojení. Je to užitočné napríklad pri spúšťaní zálohy plnou rýchlosťou pri súčasnom zabezpečení torrentingu, a preto je táto funkcia medzi našimi najlepšími sieťami VPN pri výbere torrentov bežná..

Prehľad vyrovnávacej pamäte VPN

Logo vyrovnávacej pamäte VPNbuffered.com

Začína sa od 412 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia
5

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
30 dní

Celosvetová suma servera
39 miest v 37 krajinách

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

Vyrovnávacia sieť VPN nemá nízke sadzby – prečítajte si našu recenziu PIA a zistite, ako to vyzerá – ale nie je to zlé ani stanovenie jej cenovej schémy. Najvyššia hodnota je pri najdlhšom predplatnom, rovnako ako pri väčšine sietí VPN, ale pridanie dvojročnej možnosti zvyšuje cenovú atraktivitu..

Mesačný plán je hrozný, rovnako ako takmer všetky ostatné možnosti z mesiaca na mesiac, dokonca aj medzi najlepšími poskytovateľmi VPN. Je to rovnaká cena ako CyberGhost (prečítajte si našu recenziu CyberGhost), ale s dvoma menšími pripojeniami. Na rozdiel od CyberGhost však môžete nainštalovať vyrovnávaciu sieť VPN na ľubovoľný počet zariadení.

Ročný plán je slušný, existujú však lacnejšie možnosti. Napríklad TorGuard ponúka rovnaký počet spojení za približne 10 dolárov menej, ako môžete vidieť v našej recenzii TorGuard. Podobne ako mesačný plán je to okolo ceny, ktorú očakávame od VPN.

Rozhodnúť sa na dva roky však predstavuje vážnu hodnotu. Za ďalších 20 dolárov získate dvojnásobnú službu a mesačnú sadzbu tak znížite na približne 4 doláre. Nie je to tak lacné ako povedzme, PureVPN, ale neprichádza so všetkými obavami, ktoré táto služba prináša. Prečítajte si našu recenziu PureVPN a zistite, čo máme na mysli.

Aj keď dvojročná možnosť ponúka veľa hodnoty, nie je to bez chýb. Vyrovnávacia sieť VPN má so spoločnosťou NordVPN veľa spoločného, ​​pokiaľ ide o tvorbu cien, pretože vás obe motivujú ku kúpe viacročného plánu. Na rozdiel od NordVPN však služba Buffered VPN nemá lacnú trojročnú možnosť na vyrovnanie zostavy (viac informácií nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN)..

Programy sú refundovateľné na 30 dní, čo je dobré, ale nie je tu žiadny živý rozhovor, takže musíte vrátenie prostriedkov pozastaviť na e-mailovú korešpondenciu.

Možnosti platby sú štandardné. Vyrovnávacia sieť VPN akceptuje všetky hlavné kreditné karty, PayPal a bitcoiny. Hoci bitcoín je zvyčajne najlepšou voľbou pre anonymitu, môže byť jedinou možnosťou v prípade vyrovnávacej pamäte VPN. Podrobnosti nájdete v časti „Ochrana osobných údajov“.

Všetky plány prichádzajú s až piatimi súčasnými pripojeniami, čo je štandard medzi poskytovateľmi VPN. Existuje obťažujúci marketing o tom, ako iní poskytovatelia „uzamknú vyšší počet pripojení za prémiovým plánom“, čo zvyčajne nie je pravda. Celkovo sme tu spokojní, ak nie sme ohromení.

Užívateľská prívetivosť

Registrácia do vyrovnávacej pamäte VPN je jednoduchá záležitosť. Po výbere plánu budete musieť zadať e-mailovú adresu, používateľské meno a heslo a zvoliť spôsob platby. Vo vyrovnávacej pamäti VPN sa zobrazí výzva na overenie e-mailu a po stiahnutí inštalátora vás nasmeruje na ovládací panel.

bufferedvpn-review-control-panel

Aplikácia je to isté okno veľkosti smartfónu, aké používatelia VPN poznajú a milujú. Po prihlásení budete presmerovaní na obrazovku výberu servera. Kliknutím na miesto sa pripojíte.

bufferedvpn-review-interface

Bohužiaľ neexistuje automatické pripojenie. Jedným z dôvodov, prečo hodnotíme ExpressVPN tak vysoko, je napríklad to, prečo je ľahké nadviazať počiatočné pripojenie – prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste sa dozvedeli ďalšie dôvody. Niet pochýb o tom, pokiaľ v strede rozhrania nedokážete rozlíšiť masívne tlačidlo „zapnuté“. Vyrovnávacia sieť VPN nie je taká strihaná a suchá.

Počet miest je malý, do ktorých sa dostaneme v neskoršej sekcii, takže prechádzanie zoznamom nie je to najhoršie. Miesto môžete tiež vyhľadať pomocou vyhľadávacieho panela v hornej časti alebo obľúbeného miesta pomocou ikony srdca. Navigácia na serveri je asi tak štandardná, ako sa dá.

Po pripojení sa na serveri Buffered VPN zobrazí obrazovka s informáciami o pripojení vrátane rýchlosti odosielania a sťahovania v reálnom čase, celkového množstva prenesených údajov a vašej novej adresy IP. Na karte Nástroje je tiež možné otestovať rýchlosť.

buffervpn-review-úspešný prípojka

Nastavenia nájdete kliknutím na ponuku hamburger v pravom hornom rohu. Vyrovnávacia sieť VPN má v sebe veľa možností, z ktorých mnohé nepotrebujú vyhradený slot. Informácie o aplikácii a informácie o účte môžete napríklad spojiť na kartu „asi“. Navyše, rozloženie je nepríjemné.

buffervpn-review-nastavenia ponuky

Ponuka nastavení je plná informácií, ktoré väčšina ľudí nepotrebuje. Namiesto toho, aby informácie o aplikácii, informácie o účte a vždy nepríjemnú kartu „sprostredkovať priateľa“ smerovali nadol, umiestňuje ich hore. Ak na karte „sprostredkovať priateľovi“ nestačilo horné načítanie, v dolnej časti rozhrania sa nachádza aj konštantná reklama, ktorá vás žiada, aby ste urobili to isté..

Užitočné informácie nájdete dole. Možnosti nastavenia sú riedke a umožňujú vám meniť veci, ako napríklad nastavenia pri spustení a či sa má aplikácia minimalizovať po zatvorení aplikácie. Jedinou funkciou je killswitch, ktorý je v predvolenom nastavení zvláštne vypnutý.

bufferedvpn-review-nastavenia

Test brány firewall nájdete aj v ponuke hamburgera, ktorá nie je vysvetlená, ale mala by byť, a odkaz na adresár lokálneho denníka. V aplikácii je tiež možné kontaktovať službu Buffered VPN, čo je pekné.

Problémy s jednoduchým používaním služby Buffered VPN sú problémy, ale aplikácia sa cíti hladko. Nie sme fanúšikmi toho, že nás trápia, aby odporúčali ľuďom používať službu alebo obmedzený počet možností, ale rozhranie je plynulé a pohotové.

rýchlosť

Rýchlosť vyrovnávacej pamäte VPN je, slovom, nekonzistentná. Vďaka svojmu špinavému výkonu sa nestane súčasťou radov najrýchlejších sietí VPN, ale v závislosti od umiestnenia, ktoré vyberiete, budete s výsledkami spokojní. Nižšie nájdete tabuľku výsledkov testov. Testovali sme päť umiestnení v sieti Buffered VPN pomocou speedtest.net.

Miesto: Ping (ms) Stiahnuť (Mbps) Nahrať (Mbps)
nechránený10160,4211.22
Stredozápad USA434,918.6
Kanada36140,439,98
Nemecko13018.097,33
Holandsko136105,985.24
Japonsko213106,622,71

Pri pohľade na výsledky existuje vysoká miera nekonzistentnosti. Tri z týchto miest sú účinkujúcimi v oblasti rockových hviezd, zatiaľ čo ďalšie dve sú strašné. Kanada, Holandsko a Japonsko poskytli väčšinu našej nechránenej rýchlosti sťahovania, ale Nemecko a Stredozápad USA môžu sotva vrátiť 10 percent.

To znamená, že sieť vyrovnávacej pamäte VPN nie je plošne optimalizovaná. Niektoré servery sú mimoriadne rýchle, ale iné by sa nemali brať do úvahy. Musíte nájsť miesto, ktoré funguje.

Pozitívne je, že latencia zostala na všetkých serveroch nízka. Aj keď nie úplne na úrovni najlepších VPN pre hranie hier, na tento účel by ste mohli použiť vyrovnávaciu sieť VPN.

zabezpečenia

Zabezpečenie vyrovnávacej pamäte VPN je štandardné. Používa 256-bitové šifrovanie AES pri vašom spojení s protokolom OpenVPN. Aj keď je to v našich mysliach zlatý štandard pre bezpečnosť, existujú dôvody, prečo by ste chceli používať iné protokoly VPN. Bezpečnosť VPN nie je taká strohá a suchá ako voľba toho, čo používajú všetci ostatní, a vyrovnávacia sieť VPN vám nedáva flexibilitu na zmenu zabezpečenia.

Napriek tomu je pre väčšinu ľudí 256-bitová AES s OpenVPN perfektnou kombináciou. S TorGuardom nemôžete meniť úroveň šifrovania ani konkrétnu šifru, ale 256-bitové AES by malo stačiť. Dozviete sa prečo v našom popise šifrovania.

Napriek nedostatku možností robí vyrovnávacia sieť VPN všetko správne, pokiaľ ide o bezpečnosť. Zahŕňa základný zabijač, kombinuje 256-bitový AES s OpenVPN a nepreniesol požiadavky DNS, našu pôvodnú IP adresu alebo informácie WebRTC..

súkromia

Počas registrácie vyžaduje služba Buffered VPN zadanie používateľského mena, e-mailu a hesla. Aj keď to nie je také súkromné ​​ako povedzme, Mullvad (prečítajte si našu recenziu Mullvad), je to štandard, pokiaľ ide o VPN. Po registrácii sme si na ovládacom paneli všimli kartu s názvom „stiahnite si moje údaje“. Zvedavo sme klikli a boli sme znechutení tým, čo sme videli.

Napriek tomu, že služba Buffered VPN nikdy nezadala meno ani adresu, tieto informácie zhromaždila a prihlásila. Prehľad obsahoval celé meno, adresu a záznamy o použití vášho kontrolóra, aj keď sme tieto informácie nikdy výslovne neposkytli. Môžeme iba predpokladať, že sa zhromaždil prostredníctvom služby PayPal, čo je hlavným porušením ochrany osobných údajov.

bufferedvpn-review-logy

Zásady ochrany osobných údajov tiež nepomáhajú. Uvádza sa v nej, že služba Buffered VPN zhromaždí vaše fakturačné meno a adresu od spracovateľa platieb, ale je pochovaný v ťažko čitateľnom dokumente. Nezaujíma sa o to, aké informácie, ak nejaké sú, sa získavajú počas používania VPN.

Nech sa zaznamenajú čokoľvek, jedna vec je jasná: ak máte obavy o svoje súkromie, nemali by ste používať vyrovnávaciu sieť VPN..

Dokument, ktorý obsahuje vašu adresu, meno, používateľské meno a podrobnosti o fakturácii, zahŕňa aj vaše použitie siete VPN. Hoci neukazuje vašu IP adresu, zobrazuje krajinu, z ktorej sa pripájate, server, ku ktorému sa pripájate, a časy, kedy bolo pripojenie otvorené a uzavreté.

Skutočnosť, že sa vaša adresa IP nezobrazuje, nezáleží na tom, či je vaša fyzická adresa zaznamenaná. Vzhľadom na to, že správa je ľahko dostupná na ovládacom paneli a dá sa generovať za behu za pár sekúnd, máme tiež pochybnosti o jej bezpečnosti..

Aby bolo jasné, vyrovnávacia sieť VPN neporušuje žiadne zákony, ale obchodná prax v porovnaní s inými sieťami VPN je otázna. V Gibraltári, kde sa server nachádza, sa jedná o zákon o ochrane údajov z roku 2004. Hovorí sa, že spoločnosť nemôže zhromažďovať informácie bez informovaného súhlasu. Súhlasíte s poskytnutím svojich údajov pomocou služby, ako je uvedené v pravidlách ochrany osobných údajov.

Streamovanie výkonu

Vyrovnávacia sieť VPN bola zablokovaná každou hlavnou streamovacou platformou na viacerých testovacích miestach. Ak máte záujem o streamovanie, použite radšej jeden z našich tipov z našej najlepšej siete VPN na streamovanie.

Naše najlepšie návody VPN pre Netflix a najlepšie návody VPN pre BBC iPlayer vám tiež budú slúžiť dobre, pretože služba VPN s vyrovnávacou pamäťou nemôže mať prístup k týmto platformám. Bez ohľadu na to, ktorý server sme testovali, stretli sme sa s obávanou chybou servera proxy. Napriek tvrdeniu, že si môžete „užiť všetok požadovaný obsah online“ so správnou službou, služba Buffered VPN je priepastná, pokiaľ ide o streamovanie.

Umiestnenie servera

Vyrovnávacia sieť VPN má 39 umiestnení v 37 krajinách, čo je v porovnaní s inými poskytovateľmi VPN úzke rozpätie – prečítajte si našu recenziu služby HideMyAss a pozrite sa, ako vyzerá veľká sieť. Hlavné mediálne centrá na svete sú zodpovedné, ale sieť sa stále cíti obmedzená. Navyše v každej krajine mimo USA nie je viac dátových centier.

bufferedvpn-review-miesta

Okrem miest v Austrálii, Singapure, Hongkongu, Južnej Kórei a Japonsku je služba Buffered VPN takmer výhradne pre Európu a USA. Existuje veľa možností, ale nie veľa. Najexotickejšou lokalitou, ak sa na ňu dokonca vzťahuje, je Lotyšsko.

Zákaznícky servis

Vyrovnávacia sieť VPN poskytuje služby zákazníkom ako jedno z najlepších v odbore a podľa našich skúseností je to dobré. Zástupcovia podpory sú zdvorilí a nápomocní a vedomostná základňa je rozsiahla, ale nedostatok živého rozhovoru znamená, že malé objasnenia si vyžadujú viac času, ako by mali.

E-mail je však rýchly. Oslovili sme základnou otázkou o umiestnení servera a zástupca sa do niekoľkých hodín vrátil. Napriek tomu, že bola taká jednoduchá otázka, pracovník napísal niekoľko odsekov, aby sme sa venovali nášmu problému. To je dobrý zákaznícky servis.

Znalostná základňa je obrovská. Vyrovnávacia sieť VPN obsahuje článok pre takmer všetky témy, ktorý je vhodný na riešenie problémov, ale zlý na navigáciu. Neexistuje panel vyhľadávania a vzhľadom na to, koľko článkov je k dispozícii, čo zvyčajne znamená, že budete musieť predvolene nastavovať klasický plán CTRL + F..

bufferedvpn-review-Knowledgebase

Počas nášho testovania sme si všimli, že v spodnej časti informačnej databázy je tlačidlo na živý rozhovor. Keď sme na ňu klikli, nič sa nestalo, čo naznačuje, že live chat bol alebo nebol v budúcnosti.

Okrem sprievodcov nastavením a odstraňovaním problémov má Buffered VPN sekcie pre svoj blog o ochrane osobných údajov, internetový glosár, príručku o ochrane osobných údajov a podvodný almanach. Tieto zdroje sú užitočné, ale čudné. Obsah vyzerá na webovú stránku na kontrolu niečo vhodnejšie ako služba VPN.

Verdikt

Keby to nebolo pre sporné zhromažďovanie údajov, vyrovnávacia sieť VPN by bola sieťou typu VPN, ktorá vyniká vynikajúcimi zákazníckymi službami. Vzhľadom na svoju nekonzistentnosť v rýchlosti, nemožnosť prístupu k platformám streamovania a k obchodným praktikám nevhodným pre súkromie je však pre nás ťažké urobiť odporúčanie.

Okrem toho v službe Buffered VPN nie je nič zvláštne. Máme viac ako 40 recenzií VPN, a to je len poškriabanie dostupných možností. Aj keď ignorujeme problémy so službou Buffered VPN, nerobí nič, čo by vyčnievalo z davu.

Čo si myslíte o vyrovnávacej sieti VPN? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map