Hide.me Recenzia – Aktualizované 2020

Hide.me Recenzia

Hide.me je známy pre svoj bezplatný plán, a to právom: je to pravdepodobne jeden z tých lepších tam vďaka jeho slušnej rýchlosti a serverovej sieti. Keď za to začnete platiť, je to vtedy, keď sa začnú zvyšovať nevýhody, pretože jeho plány sú drahé, ako aj ďalšie dôvody, o ktorých si môžete prečítať všetko v tejto úplnej recenzii..


best-VPN-recenzia

Hide.me je virtuálna súkromná sieť s funkciami, ktoré sú hodné zahrnutia do nášho najlepšieho sprievodcu VPN. S čiastočným rozšírením serverov a vysokou cenou sa však zdržiava v niektorých priemerných aspektoch. Ak však dokážete čeliť jeho nedostatkom, získate jednu z najbohatších sietí VPN na trhu..

V tejto recenzii Hide.me sa chystáme hovoriť o všetkom, čo sa nám páčilo a nepáčilo, keď sme s ním strávili čas. Predtým, ako vydáme verdikt, budeme diskutovať o funkciách, cenách, jednoduchosti použitia, podporovaných zariadeniach, umiestneniach serverov, rýchlosti, zabezpečení a podpore..

Hide.me bude sila, s ktorou sa bude počítať, ak by to nebolo pre vysokú cenu. To znamená, že s dôstojným programom zadarmo, množstvom funkcií a dobrou rýchlosťou stojí za stiahnutie, aby ste zistili, či vám vyplatený program stojí za to..

Hide-review-interface

Hide-review-server-list

Hide-review-fallback

Hide-review-custom-skripty

predchádzajúca

Ďalšie

Alternatívy pre Hide.me

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Ako sa dostaneme do sekcie „ľahkého používania“ nižšie, Hide.me má množstvo nastavení, napriek efektívnemu prístupu k pripojeniu. Dokáže napchať veľa funkcií do ľahko použiteľného balíka, ktorý je príťažlivý pre technofóbov aj drotárov..

Najprv je rozdelené tunelovanie, čo je funkcia, ktorú Hide.me zdieľa s PureVPN (prečítajte si našu recenziu PureVPN a zistite, prečo je to jedna z mála silných stránok služby). Rozdelené tunelovanie vám umožňuje odosielať niektoré dáta cez tunel VPN, pričom vylučuje iné údaje, čo je efektívne napríklad pri zálohovaní pri plnej rýchlosti pri sledovaní Netflix v zahraničí..

Hide.me-Split-Tunneling

Technicky môžete tunel rozdeliť na takmer akúkoľvek VPN vo Windows, ale Hide.me obsahuje funkcie v používateľskom rozhraní. Môžete sa rozhodnúť vylúčiť určité aplikácie z tunela VPN alebo povoliť ich používanie iba vybraným aplikáciám. V predvolenom nastavení všetky aplikácie prechádzajú VPN.

K dispozícii je tiež killswitch, ktorý má viac funkcií ako väčšina. Aj keď nie je tak strihaný a suchý ako konfigurovateľnosť killswitch NordVPN (prečítajte si našu recenziu NordVPN), existuje veľa nastavení. Napríklad môžete povoliť určité adresy IP pre modul killswitch. Ak tak urobíte, stále sa umožní pripojenie k IP adresám, a to aj po spustení killswitch.

Okrem bielej listiny môžete nastaviť aj vlastné skripty, ktoré sa majú spúšťať, keď je killswitch zapnutý alebo vypnutý. Budete samozrejme musieť poskytnúť kód, ale funkčnosť je k dispozícii, ak si chcete programátora sami obľúbiť.

Killswitch však nie je vždy potrebný. Hide.me obsahuje „núdzový“ protokol, ktorý sa v prípade zlyhania vráti k používaniu iného protokolu VPN. Toto nastavenie je v predvolenom nastavení vypnuté, môžete ho však zapnúť a nastaviť protokoly, ktoré sa v nastaveniach majú obnoviť.

Hide-review-fallback

Hide.me Streaming Performance

Na bezplatnom pláne sa Hide.me snažil dostať do sietí Netflix a BBC iPlayer. Amazon Prime Video a Hulu však boli prístupné. Inovácia na platený program bola lepšia, ale prístup k sieti Netflix bol po viacerých odpojeniach a opätovných pripojeniach stále špinavý. Ak máte záujem o streamovanie, môže byť lepšie prečítať si nášho najlepšieho sprievodcu sieťou VPN pre Netflix.

Prehľad funkcií Hide.me

Hide.me LogoSchovaj ma

Začína sa od 1 000 dolárov mesačneVšetky plány

všeobecný

Spôsob platby
PayPal, kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Súčasné spojenia

Podporuje rozdelené tunelovanie

Neobmedzená šírka pásma
10 GB zadarmo, neobmedzené na prémiu

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia

Obdobie vrátenia platby
30 dní

Celosvetová suma servera
Viac ako 1500 serverov na 60 miestach

OS pre stolné počítače
Windows, MacOS

Mobilné operačné systémy
Android, iOS

Rozšírenia prehľadávača

Môže byť nainštalovaný na smerovačoch

Streaming

Môže pristupovať k službe Netflix v USA

Má prístup k iPlayeru BBC

Má prístup do Hulu

Môže pristupovať k Amazon Prime Video

zabezpečenia

Typy šifrovania
128-AES, 256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povolené pri štarte zariadenia

Umožňuje torrentovanie

Pravidlá bez protokolovania

Prešiel testom úniku DNS

Killswitch k dispozícii

Vrátane škodlivého softvéru / blokovania reklám

podpora

Live chat
24/7

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

stanovenie ceny

Hide.me má dve úrovne vrátane svojho bezplatného plánu, ktoré sú uvedené v tabuľke nižšie, spolu s mesačnou cenou, ak si zakúpite dva roky vopred. Jeho prémiový plán sa dodáva v jednomesačnej, dvojročnej a dvojročnej verzii.

Na prvý pohľad vyzerá cena skvele a mesačná cena za prémiu je nižšia ako väčšina mesačných sadzieb. To znamená, že tieto sadzby sú na jeden rok. Pri prechode na mesačný plán sa cena zdvojnásobí.

Vďaka tomu je Hide.me najdrahším poskytovateľom, ktorého sme skontrolovali. Aj keď obyčajne uvádzame cenu ExpressVPN ako kon (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN), mesačná prémia Hide.me to vyzerá ako výhodná položka v koši. Aj v porovnaní s Astrill, ktorý je nesmierne predražený, Hide.me je drahší (prečítajte si našu recenziu Astrill).

Na konci roka je cena lepšia. Očakávame, že zaplatíme okolo 100 dolárov za rok v hodnote neobmedzenej ochrany a prémia Hide.me nie je príliš zlá.. 

To znamená, že je pekné vidieť bezplatný plán 10 GB. Aj keď to nie je také veľkorysé, pokiaľ ide o limit prenosu dát ako Windscribe (prečítajte si našu recenziu Windscribe), ale získal Hide.me miesto v našej najlepšej bezplatnej príručke VPN..

Aj napriek tomu, že Hide.me ponúka bezplatný program, má záruku vrátenia peňazí. Počas prvých 30 dní služby môžete získať vrátenie prostriedkov, čo je dobré. Napríklad súkromný prístup na internet ponúka iba týždeň, ako si môžete prečítať v našej PIA recenzii, zatiaľ čo CyberGhost ponúka 45 dní (prečítajte si našu recenziu CyberGhost).

Pokiaľ ide o spôsoby platby, skrýva Hide.me takmer všetko. Okrem kreditných kariet PayPal a PayNearMe sú podporované aj rôzne kryptomeny, vrátane bitcoínov a Ethereum..

Jednoduchosť použitia

Registrácia na Hide.me je jednoduchá, pokiaľ na domovskej stránke svojej webovej stránky nemôžete kliknúť na zjavné tlačidlo „Prevziať teraz“. Po výbere plánu zadáte e-mailovú adresu a spôsob platby. Hide.me nevyžaduje meno ani nič, čo by malo byť v súbore. Odkaz na nastavenie poverení vášho účtu vám bude zaslaný e-mailom.

Potom budete presmerovaní do oblasti členov, ktorá obsahuje sprievodcu nastavením, ktorý môžete sledovať. Je to však mätúce. Po prekliknutí sa Hide.me vás opýta, aký je váš operačný systém. Potom sa vám zobrazí tlačidlo „stiahnuť teraz“ a zoznam protokolov. Kliknutím na jeden z protokolov sa zobrazí príručka na manuálne nastavenie VPN.

Hide-review-setup-vodítka

Chápeme, na čo sa skrýva Hide.me, ale čítanie je ťažké a uprednostnili by sme jednoduchého inštalátora pre hlavné operačné systémy z palubnej dosky..

Po inštalácii sa však veci začnú vyhľadávať. Hide.me má efektívne rozhranie s iba hrstkou tlačidiel. Ak sa zaujímate iba o zabezpečenie pripojenia, môžete kliknúť na tlačidlo „Povoliť VPN“ v strede obrazovky. Hide.me vyberie najlepší server pre vašu polohu a spojí vás.

Hide-review-interface

Pravdepodobne by ste však nemali veriť, že je to najlepšie. Napríklad Hide.me odporúčame, aby sme sa pripojili k kanadskému dátovému centru, ktoré bolo na základe našich testov rýchlosti jedným z pomalších miest. Svoje vlastné dátové centrum si môžete vybrať kliknutím na tlačidlo „zmeniť“ v pravom dolnom rohu.

V predvolenom nastavení Hide.me zobrazuje miesta v abecednom poradí. Zoznam však nie je vyčerpávajúci, takže je ľahké v ňom listovať. Krajiny, ktoré majú viac ako jedno dátové centrum, napríklad „USA Západ “a„ USA “ Na východ “sa vedľa názvu krajiny zobrazí malá šípka.

Hide-review-server-list

Môžete tiež zoradiť podľa príkazu ping, ktorý naznačuje, ako Hide.me odporúča servery. Zoradenie podľa príkazu ping vykoná rýchly test rýchlosti na všetkých miestach a výsledky sa zobrazia napravo od názvu krajiny.

Napriek zjednodušenému prístupu spoločnosti Hide.me existuje prekvapivé množstvo nastavení. Existujú bežné cestovné za VPN vrátane nastavení protokolu, počiatočných nastavení a killswitch, ale aj pokročilých možností.

Napríklad na karte „killswitch“ nájdete sekciu, do ktorej môžete pridať vlastné skripty pre prípad, kedy je killswitch spustený alebo zakázaný. Ako však skrýva Hide.me v rozhraní, funkciu by ste mali spracovať iba „ak viete, čo robíte“.

Hide-review-custom-skripty

Existuje veľa nastavení, ktoré je najlepšie nechať objaviť sami. Chceme však poukázať na dve ďalšie veci v oblasti nastavení. Vstupenku môžete odoslať prostredníctvom používateľského rozhrania, čo je pohodlné a dáva vám možnosť pripojiť diagnostický protokol k vašej žiadosti o podporu.

Hide.me-Support-Request

Môžete tiež nainštalovať rozšírenie prehliadača, ktoré je k dispozícii pre prehliadače Chrome a Firefox. Rozšírenie nepridáva funkčnosť, je to však pohodlný spôsob konfigurácie siete VPN.

Podporované zariadenia

Hide.me podporuje nanajvýš 10 zariadení. Bezplatní používatelia sú obmedzení na jedno pripojenie, zatiaľ čo používatelia Premium majú až 10.

Podpora platformy je však pôsobivá. Hide.me má klientov pre všetky hlavné operačné systémy, vrátane Windows, Android, iOS a macOS, spolu s rozšíreniami prehliadača pre Chrome a Firefox. Počas procesu inštalácie existuje niekoľko sprievodcov nastavením.

Hide.me sa dá nainštalovať takmer kdekoľvek, ale na to budete potrebovať praktický čas.

Okrem klientov môžete skrývať Hide.me manuálne na viacerých verziách Linuxu, vrátane Ubuntu a Fedora, Blackberry, Windows Phone, smerovačov s AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT alebo Tomato, sieťového úložiska od spoločností Synology a QNAP a Súpravy Kodi využívajúce LibreELEC alebo OpenELEC.

Skrátka, Hide.me môže byť nainštalovaný takmer kdekoľvek.

Umiestnenie servera

Výber servera nie je príliš zlý. Hide.me pokrýva 60 miest, z ktorých väčšina je v strednej Európe.

Hide-review-server-sieť

Mimo očakávaných miest v Severnej Amerike a Európe nie je čo vidieť. Hide.me má jedno dátové centrum v Južnej Amerike, jedno v Afrike a niekoľko bodkovaných okolo južnej Ázie. Hoci to nie je také zlé, ako je napríklad e-VPN (prečítajte si našu recenziu e-VPN), sieť Hide.me je dosť skondenzovaná.

rýchlosť

Hide.me má slušné rýchlosti, ale podľa tohto hodnotenia a nášho najrýchlejšieho sprievodcu VPN nie je to najrýchlejšia možnosť. To však nie je také hrozné, najmä v porovnaní so službami, ako je napríklad Surfshark (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Surfshark)..

Miesto: Ping (ms): Stiahnuť (Mbps): Nahrať (Mbps):
Nechránené (St. Louis)10118,3511.58
Východ na východ4066,8610.8
USA západ7476,1610.18
Kanada4541,0610,62
Holandsko11280.428.63
Singapore24164,972.9

Pri tunelovaní v tej istej krajine sú rýchlosti sťahovania a nahrávania stabilné a latencia zostáva tiež nízka. Neprinieslo našu najlepšiu sieť VPN pre hranie hier, ale latencia by sa nemala diskontovať s hraním blízkych domov..

Existujú podivné výsledky, najmä údaje týkajúce sa Holandska, ktoré sa stalo najrýchlejším miestom pre rýchlosť sťahovania. Celkovo však Hide.me prevádzkuje pevnú, ak nie pôsobivú loď, pokiaľ ide o rýchlosť.

Bezpečnosť a súkromie

Hide.me má takmer každý protokol, ktorý by ste mohli chcieť, takže ste v bezpečí v oblasti zabezpečenia VPN. V predvolenom nastavení sa pripájate k protokolu OpenVPN s 256-bitovým šifrovaním AES, čo by mohlo trvať približne miliardu rokov. Handshake sa stáva pomocou kľúča RSA-8192, čo je dvojnásobok veľkosti oproti väčšine poskytovateľov VPN.

Hide.me okrem OpenVPN podporuje aj L2TP / IPSec, PPTP, SSTP, IKEv2 a SoftEther. O tom sa dozvieme viac neskôr. Služba odporúča IKEv2 ako alternatívu k OpenVPN. Aj keď by sa tento protokol nemal znižovať, je ľahšie blokovaný ako OpenVPN.

SoftEther je zvláštny prírastok. Je to softvér s otvoreným zdrojovým kódom VPN založený na viacerých protokoloch, podobne ako OpenVPN. V skutočnosti sa predáva ako alternatíva k OpenVPN. Aj keď sa nám páči schopnosť meniť veci, SoftEther bol väčšinou postupne vyradený z moderných klientov VPN. V podstate ide o OpenVPN s ďalšími funkciami.

Aby sme pochopili, ako dobre funguje technológia Hide.me, testovali sme úniky DNS spolu s únikmi IP a WebRTC. Prešiel na všetky fronty, takže sa nemusíte báť, že vaša identita prekĺzne cez trhliny.

Hide.me Ochrana osobných údajov

Pokiaľ ide o ochranu súkromia, Hide.me má všetky vyhlásenia „bez protokolovania“, ktoré používa akákoľvek iná sieť VPN. Väčšina z týchto tvrdení je zastaraná, pretože poskytovatelia, ako sú IPVanish a HideMyAss, boli chytení z toho, že sa neprihlásili (viac informácií nájdete v recenzii IPVanish a HideMyAss)..

Očakáva sa od nás, že budeme veriť tomu, čo poskytovatelia VPN hovoria vo svojich zásadách ochrany osobných údajov, ale nemusíme to brať na nominálnu hodnotu pomocou Hide.me. Spoločnosť bola certifikovaná Leon Juranic, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Defence Code Ltd..

Môžete si oddýchnuť, že Hide.me nezaznamenáva vaše informácie, ale skutočnosť, že išlo až tak ďaleko, aby potvrdila, že s treťou stranou spoločnosť zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou hovorí o objemoch. Vaše dáta sú v bezpečí s Hide.me.

Zákaznícky servis

Ako je uvedené v časti „jednoduché použitie“, Hide.me vám umožňuje odosielať žiadosti o podporu v klientovi. Urobili sme tak na našom testovacom účte a zástupca podpory sa k nám dostal o niečo cez deň. To nie je príliš zlé.

Ak prejdete na webovú stránku podpory, nájdete ďalšie nástroje. Hide.me má okrem vynikajúcich sprievodcov nastavením aj krátku sekciu FAQ, ktorá obsahuje všeobecné otázky. Aj keď to nie je rozsiahle, často kladené otázky môžu zodpovedať otázky na povrchovej úrovni, napríklad „je zdieľanie účtu povolené?“

Živé rozhovory môžu tiež zodpovedať tieto otázky. Hide.me vám v prípade otázok týkajúcich sa fakturácie alebo predaja ponúka službu 24/7. Ak chcete, môžete sa opýtať na technické otázky, ale opakovaní živého chatu vás jednoducho presmerujú na e-mailovú podporu.

Ak chcete získať podrobnejšie odpovede, môžete použiť fóra. Hide.me má fóra v angličtine a nemčine, ale nemecká sekcia je oveľa aktívnejšia. Aj napriek tomu existuje oboje slušné množstvo používateľov, takže je to pekný nástroj, ktorý máte k dispozícii.

Verdikt

Keby to nebolo pre nevýraznú sieť serverov a vysokú cenovú značku, Hide.me by bola jednou z lepších sietí VPN, ktoré sme testovali. Má solídne rýchlosti, vynikajúcu bezpečnosť a jednu z najlepších funkcií, ktoré sme videli. Neubližuje ani veľkorysý plán zadarmo.

Platiaci zákazníci sú takmer nútení nakupovať služby za rok alebo dva v predstihu a ani potom hodnota nie je veľká. Ak nemáte dostatok disponibilného príjmu na pokrytie statnej prémie spoločnosti Hide.me, odporúčame vám prečítať si naše ďalšie recenzie VPN.

Čo si myslíš o Hide.me? Už ste vyskúšali bezplatnú službu? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach v nižšie uvedených komentároch a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map