Preskúmanie firmy Box – aktualizované do roku 2020

Box Business Review

Skvelá služba, ktorá má veľa integrácií tretích strán a vynikajúci zákaznícky servis, je vďaka svojim nízkym rýchlostiam udržiavaná na špičke. Môže to však byť kompenzované jeho silnými stránkami, ako to môžete prečítať v tomto úplnom preskúmaní.


Najlepšie EFSS

Box sa radí medzi jednu z najlepších dostupných platforiem EFSS. Niet divu, že okrem svojich viac ako 95 000 firiem si nárokuje viac ako 70 percent spoločností z rebríčka Fortune 500 ako svojich klientov. V tomto preskúmaní sme sa rozhodli podrobne preskúmať Box a zistiť, ako sa porovnáva s jeho povesťou. 

Stručne povedané, Box je skvelá služba. Má mnoho nástrojov produktivity, vrátane integrácií pre Microsoft Office a Google Office Suite. Má tiež schopnú správu používateľov, neobmedzené úložisko a silné zabezpečenie s možnosťou súkromného šifrovania, ako aj e-mailovú, telefonickú a chatovú podporu..

Nie je to všetko ružové, pretože cenové plány môžu byť lacnejšie a neexistuje žiadna podpora synchronizácie na úrovni bloku. Ak vás zaujímajú podrobnosti, držte sa nás, pretože uvidíme, ako Box funguje v našich samostatných kategóriách, nižšie.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre obchod s krabicami

stanovenie ceny

Box má v súčasnosti štyri plány určené pre podniky: „starter“, „business“, „business plus“ a „enterprise“. Všetky programy vyžadujú minimálne troch používateľov a nemajú hornú hranicu, s výnimkou „starter“, ktorá vás obmedzuje na 10 používateľov.

Navyše „štartér“ vám poskytne iba 100 GB úložného priestoru a obmedzí veľkosť súboru na 2 GB. Stále je to vhodné pre malé tímy a na používateľa pripadá iba 5,80 $ mesačne. Nie je to najlepší plán, keď ho porovnáte napríklad s Egnyte Connect, ktoré poskytuje 5 TB úložného priestoru za 8 dolárov mesačne na používateľa. Ak vás to zaujme, prečítajte si našu recenziu služby Egnyte Connect.

Box však poskytuje ďalšie tri plány s neobmedzeným úložným priestorom. „Podnikateľský“ plán je 17,30 dolárov mesačne na používateľa a zvyšuje limit veľkosti súboru na 5 GB, čo zostane rovnaké pre zostávajúce plány. „Business plus“ ponúka viac funkcií za 28,70 dolárov mesačne na používateľa.

Pretože plány iné ako „štartovacie“ ponúkajú rovnaké množstvo úložiska a počet používateľov, ich hlavný rozdiel spočíva vo vlastnostiach, ktoré poskytujú. 

Náklady na box

Všetky plány majú štandardné funkcie, ako je história verzií, podpora podnikania a správa používateľov. „Štartér“ je obmedzený na tieto funkcie, ale iné plány na ňom stavajú. „Podnikanie“ okrem iného pridáva vlastné značky, mobilné bezpečnostné kontroly, prevenciu straty údajov, pokročilé zabezpečenie používateľov a podávanie správ.

„Business plus“ rozširuje predchádzajúci plán o funkcie vrátane neobmedzeného počtu externých spolupracovníkov, delegovania administratívnych rolí a správy obsahu. Plán „podnikania“ dodáva súlad so zásadami HIPAA, skupiny používateľov, automatizáciu pracovných postupov, vymáhanie hesla a ďalšie. Úplné porovnanie plánov nájdete tu.

Ďalším dôležitým rozdielom medzi plánmi je maximálny počet verzií, ktoré môžete uložiť. Vytváranie verzií vám pomáha odstraňovať nežiaduce zmeny alebo obnovovať súbory stratené v dôsledku náhodného vymazania. Chráni vás tiež pred ransomware. Vo svetle toho, čím vyššie číslo, tým lepšie.

Program „Starter“ môže uložiť 25 verzií, zatiaľ čo plány „business“ a „business plus“ môžu uložiť až 50 verzií. Ak potrebujete viac, v „podnikovom“ pláne sa môže ubytovať maximálne 100 verzií. Ak sa vaše potreby zvyšujú, môžete si kúpiť doplnok Box Governance za 10 dolárov, čo vám umožní ukladať neobmedzené verzie. Musíte však kontaktovať Box s cenou.

Box poskytuje zľavy na ročné registrácie, ale predtým, ako sa rozhodnete prihlásiť sa na odber, môžete plány otestovať pomocou 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Okrem toho môžete získať „osobný“ plán s 10 GB zadarmo. Ak potrebujete viac úložného priestoru, ale nie ste firma, môžete získať plán „osobného profesionála“ so 100 GB úložného priestoru za 11,50 dolárov mesačne alebo 138 dolárov ročne.

Užívateľské skúsenosti

Desktopový klient Boxu pracuje na Windows a MacOS, ale nie na Linuxe. Ak chcete službu cloudového úložiska, ktorá ju podporuje, prečítajte si našu najlepšiu službu cloudového úložiska pre Linuxové zaokrúhlenie.

Po stiahnutí a inštalácii klientskeho počítača sa v systéme súborov zobrazí priečinok na synchronizáciu. Všetky súbory a priečinky, ktoré doň umiestnite, sa uložia na pevný disk aj do cloudu, čo umožňuje synchronizáciu zariadenia alebo skrátene „synchronizáciu“. V príslušnej sekcii sa dozvieme viac o tom, ako dobre dokáže synchronizácia spracovávať Box.

box-desktop-client

Druhou súčasťou desktopového klienta je ikona systémovej lišty, ktorá vám umožní otvoriť synchronizačný priečinok a otvoriť okno predvolieb a webového klienta. V okne predvolieb môžete synchronizáciu zapnúť alebo vypnúť, kontaktovať podporu a vstúpiť do centra pomoci. Desktop klient sa riadi bežným modelom synchronizácie, ktorý vyvinul Dropbox a je príjemný a jednoduchý.

Aj keď desktopový klient so synchronizačným priečinkom je kľúčovým mechanizmom, veľa zážitkov z aplikácie Box sa odohráva online vo webovom klientovi.

box-web-client

Webový klient má atraktívnu farebnú schému a je jasný, takže nemusíte hľadať akcie a obsah, ktorý hľadáte. Ponuka vľavo naviguje cez vaše súbory, najnovší obsah, synchronizované údaje, kôš, poznámky, pracovný postup, správcovskú konzolu a obľúbené položky..

Ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte včas, môžete ho vyhľadať pomocou vyhľadávacieho panela v hornej časti. Vyhľadávací panel vyhľadáva počas písania váš obsah a do svojho vyhľadávania môžete pridať filtre.

Webový klient zobrazuje vaše súbory a priečinky na strednom paneli v zobrazení mriežky alebo zoznamu. Ak kliknete na objekt, jeho podrobnosti sa zobrazia na pravom bočnom paneli. 

Ak kliknete pravým tlačidlom myši na objekt, môžete vykonávať akcie ako „presunúť“, „kopírovať“, „zdieľať“ a „uzamknúť“, aby k nemu nemal nikto prístup. Najbežnejšie akcie môžete vykonávať pomocou tlačidiel v hornej časti stránky.

K svojim upozorneniam, nastaveniam a pomoci môžete tiež pristupovať z pravého horného rohu. K dispozícii je tiež funkcia úloh, ktorá zobrazuje úlohy priradené vám a úlohy, ktoré ste poslali ostatným.

box-mobile-client

Mobilná aplikácia Boxu je podobná ako v prípade iných služieb. To znamená, že je jednoduchý prístup k vášmu obsahu, nahrávanie nových súborov do cloudu, ukladanie súborov na použitie v režime offline a označovanie obsahu ako „obľúbené“. Tiež sa nám páči skutočnosť, že veľké tlačidlo „+“ na pridávanie obsahu vám okrem záznamu médií umožňuje vytvoriť novú poznámku alebo priečinok..

správa užívateľov

box-user-management

Možnosti správy používateľov vám umožňujú nakonfigurovať tím tak, aby tí správni ľudia mali prístup k určitému obsahu a spolupráca sa nebude vymknúť spod kontroly. 

Keď pridáte používateľa do svojho účtu v schránke, môžete upraviť, koľko z vášho celkového úložiska má tento používateľ prístup, a udeliť mu nasledujúce prístupové povolenia:

 • Zdieľané kontakty: umožňuje užívateľovi vidieť ostatných používateľov schránky
 • Povoliť synchronizáciu: umožňuje používateľovi synchronizovať súbory cloudu na pracovnú plochu
 • Pripínanie zariadení: vyníma používateľa z maximálneho povoleného počtu zariadení
 • Obmedziť externú spoluprácu: bráni používateľovi v spolupráci s externými používateľmi

Môžete tiež vybrať priečinky, ku ktorým má nový používateľ prístup. Pri výbere priečinka na prístup môžete priradiť jednu zo siedmich rôznych úrovní povolení:

 • spolumajiteľ: môže robiť všetko, vrátane správcovských úloh
 • Editor: môže robiť všetko okrem obmedzených pozvánok
 • Odovzdávač divákov: základný používateľ s možnosťou nahrávania
 • Odovzdávač ukážky: obmedzený používateľ s možnosťou nahrávania
 • divák: základný používateľ s možnosťou sťahovania, prezerania a odkazovania
 • previewer: obmedzený používateľ s možnosťou ukážky
 • Uploader: môže nahrávať iba obsah a vytvárať podpriečinky

Tu je užitočný obrázok, ktorý porovnáva rozdiely medzi týmito úlohami:

box-folder-access-oprávnenie

Je ľahké pozvať jednotlivých používateľov, ale priviesť desiatky používateľov po jednom by bolo veľmi únavné, veľmi rýchle. Našťastie vám umožňuje vykonávať hromadné pozvánky.

box-add-bulk užívatelia

Skupiny používateľov schránky

Pri pridávaní používateľov ich môžete tiež priradiť skupinám, čo uľahčuje správu povolení pre viacerých používateľov. Môžete napríklad vytvoriť niekoľko skupín, ktoré zodpovedajú oddeleniam vašej firmy, a udeľovať im rôzne povolenia.

box vytvoriť skupinu

Pri vytváraní skupín môžete určiť, kto ich môže spravovať. Ak ju nastavíte na „admin“, prístup k priečinkom a zobrazenie členov tejto skupiny budú môcť povoliť iba správcovia. Túto možnosť správy môžete rozšíriť na členov skupiny alebo celú spoločnosť.

Po vytvorení môžete pridať používateľov, ktorí majú oprávnenie „správca“ alebo „člen“. Ak nastavíte používateľa na správcu skupiny, môže spravovať prístup k zložkám zviazaným so skupinou a sledovať aktivitu členov skupiny.

Ak potrebujete pracovať s niekým, kto nie je súčasťou vašej organizácie, môžete ich pozvať ako externého používateľa. Počas vašej siete môžu externí používatelia využívať dostupné funkcie schránky. Ich úroveň prístupu môžete kedykoľvek spravovať alebo ich vylúčiť zo siete.

Celkovo Box robí skvelú prácu, ale ak potrebujete viac prispôsobiteľnú správu používateľov, odporúčame vám vyskúšať Citrix ShareFile. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej recenzii Citrix ShareFile.

zložka & Zdieľanie súborov

Používatelia môžu zdieľať súbory a priečinky kliknutím na tlačidlo „zdieľať“ spojené s akýmkoľvek objektom.

To im umožňuje pozývať ľudí a prideľovať im povolenia alebo generovať odkaz na súbor alebo priečinok. 

V oboch prípadoch, ak pozvete ľudí, môžete im udeliť oprávnenie „editor“ alebo „prehliadač“. Redaktori môžu nahrávať, sťahovať, prezerať, zdieľať a upravovať súbory a priečinky. Diváci môžu sťahovať a zdieľať iba. Konkrétne pre priečinky môžete pridať ďalšie povolenia, ktoré zodpovedajú právam na prístup k priečinkom z predchádzajúcej časti.

box-share-link

Keď vytvoríte odkaz, môžete obmedziť, ktorí ľudia k nemu majú prístup a čo s ním môžu robiť. Odkaz môžete nastaviť tak, aby bol verejne prístupný, zviditeľniť ho iba ľudia vo vašej spoločnosti alebo sprístupniť prístup iba pozvaným osobám.

Nech si vyberiete čokoľvek, môžete používateľom povoliť prezeranie a sťahovanie alebo iba prezeranie. Okrem toho ho môžete chrániť pomocou hesla, zakázať sťahovanie, definovať vlastnú adresu URL a nastaviť, aby platnosť odkazu skončila k určitému dátumu..

box-share-link-nastavenia

Hoci Box obsahuje všetky funkcie zdieľania a kontroly obsahu, ktoré potrebujete na bezpečné zdieľanie obsahu, chýba mu stránka, ktorá zobrazuje prehľad vašich zdieľaných súborov a priečinkov.. 

sync

Ako sme už uviedli, po inštalácii klienta pre stolné počítače sa na pracovnej ploche zobrazí špeciálny priečinok synchronizácie.

box-sync-zložka

Všetky súbory, ktoré vložíte do tohto priečinka, zostanú na pevnom disku, ale synchronizujú sa aj s cloudom. Raz v cloude pošle tieto súbory vašim synchronizovaným zariadeniam a vašim spolupracovníkom v takmer reálnom čase.

To môže byť nepríjemné pre používateľov, ktorí majú notebooky s tenkými diskami SSD. Pretože títo používatelia z dôvodu nákladov neponúkajú toľko miesta ako tradičné pevné disky, v krátkom čase by sa týmto používateľom mohlo minúť miesto.. 

Aby ste tomu zabránili, Box ponúka funkciu s názvom „Selektívna synchronizácia“, ktorá vám umožňuje vypnúť synchronizáciu určitých priečinkov. Ak to chcete urobiť, otvorte webového klienta Box, pravým tlačidlom myši na priečinok otvorte ponuku. V časti Ďalšie akcie vyberte možnosť Nesyn. To isté môžete urobiť aj kliknutím pravým tlačidlom myši na objekt v miestnej zložke synchronizácie a výberom možnosti „nesynchronizované“ v časti „Synchronizácia polí“.

Od tohto momentu sa tento priečinok nebude ukladať na váš pevný disk. Nevýhodou je, že nebude k dispozícii aj v režime offline. Ak teda máte obsah, na ktorom aktívne pracujete, môžete si ho nechať synchronizovaný.

Rýchlosti synchronizácie v boxe sa pri počiatočnom nahrávaní súborov dobre porovnávajú s ostatnými službami EFSS. Nasledujúce synchronizácie však nie sú také dobré, pretože Box nezahŕňa algoritmus kopírovania súborov na úrovni bloku, čo pomáha zrýchliť synchronizáciu súborov iba presunom tých častí súborov, ktoré sa zmenili, namiesto nahradenia celého súboru..

Dropbox je vynikajúcim príkladom správnej synchronizácie na úrovni bloku, takže ak si to neželáte, prečítajte si našu recenziu firmy Dropbox Business, aby ste sa o tom dozvedeli viac..

Ak chcete zvýšiť rýchlosť prenosu, môžete využiť tzv. „Boxové zóny“, čo je funkcia, ktorá vám umožňuje ukladať váš obsah na jednom z ôsmich miest po celom svete. Čím bližšie ste k serveru, ktorý synchronizuje vaše údaje, tým rýchlejšie budú vaše prenosy.

Nástroje produktivity

Mnoho nástrojov EFSS integruje svojich webových klientov do aplikácií na zvýšenie produktivity a aplikácií na spoluprácu, aby sa zlepšila ich schopnosť replikovať pracovisko online. V tejto kategórii sa pozrieme na vlastné úsilie spoločnosti Box posunúť sa týmto smerom.

Na rozdiel od služieb Disk Google a OneDrive for Business nemá Box úplnú sadu natívnych kancelárskych aplikácií. Jediným natívnym nástrojom produktivity, ktorý ponúka box, je aplikácia na vytváranie poznámok s názvom Box Notes.

Box Notes je však úžasná aplikácia na zaznamenávanie poznámok. Nie je to také pokročilé ako najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok, napríklad Evernote, ale môže konkurovať vstupom ako OneNote a Google Keep. Môžete ho použiť na zaznamenávanie poznámok počas stretnutí a na diskusiu o súboroch so svojimi spoluhráčmi. Navyše môžete zahrnúť obrázky a tabuľky.

box-new-office-file

Box vyrovnáva nedostatok pôvodných funkcií tým, že ponúka pekný výber aplikácií tretích strán. Najdôležitejšie z nich sú Office 365 a Dokumenty Google. Budete sa musieť prihlásiť na odber služby Office 365, ale Dokumenty Google sú úplne zadarmo. To znamená, že kancelárske súbory si môžete kedykoľvek zobraziť zadarmo pomocou aplikácie Office Online.

Nový súbor balíka Office alebo Dokumenty Google môžete vytvoriť z webového klienta Boxu kliknutím na tlačidlo „nový“ v pravom hornom rohu a výberom typu dokumentu, ktorý chcete vytvoriť..

box-app-knižnica

Okrem služieb Office a Dokumenty Google môžete do poľa integrovať ďalšie aplikácie tretích strán kliknutím na svoje meno v pravom hornom rohu klienta a výberom položky „aplikácie“. Tým sa presmerujete do knižnice aplikácií, ktorú môžete vyhľadávať podľa názvu alebo kategórie. 

Kategórie aplikácií zahŕňajú „spoluprácu“, „riadenie projektov“, „správu obsahu“ a „bezpečnosť“. Box má príliš veľa integrácií na to, aby ich tu všetky boli uvedené, ale prominentné sú Slack, Trello, Asana, Salesforce, DocuSign a ShareVault..

zabezpečenia

Box poskytuje mnoho funkcií na zabezpečenie vášho duševného vlastníctva, keď je uložené v cloude, čo by ste očakávali od služby zameranej na firemných zákazníkov..

Box uchováva vaše údaje v kalených dátových centrách, ktoré sú predmetom auditu nezávislých tretích strán. Vďaka týmto auditom sú dátové centrá spoločnosti Box certifikované podľa normy ISO 27001, čo znamená, že majú silnú informačnú bezpečnosť. Sú tiež kompatibilné s SOC 2.

Box využíva protokol TLS na ochranu údajov prenášaných medzi zariadením a dátovým centrom. Toto sa nazýva šifrovanie počas prepravy a pomáha proti útokom typu človek v strede, ktoré sú v podstate prostriedkom online odpočúvania. 

Akonáhle sa vaše informácie dostanú do dátového centra, uchováva ich Box v pokojnom stave, čo znamená, že sú uložené na serverovej strane. Používané šifrovanie je 256-bit AES.

To znamená, že nikto nemôže čítať vaše súbory, pokiaľ nemajú šifrovací kľúč. Box v predvolenom nastavení spravuje váš kľúč, ale môžete si vybrať, či ho budete spravovať sami. 

Ak to však chcete urobiť, musíte sa prihlásiť na odber „podnikateľského“ alebo „podnikového“ plánu a platiť za doplnkový doplnok Box KeySafe. Vďaka tomu je vaše šifrovanie súkromné ​​a väčšina poskytovateľov EFSS ho neponúka.

Box tiež používa zalomenie kľúča, čo znamená, že nielen šifruje váš obsah, ale aj šifrovací kľúč. Na tento účel používa Box 256-bit AES.

Ak sa chcete vyhnúť plateniu za drahšie plány a Box KeySafe, môžete pomocou Boxcryptora tiež nastaviť súkromné ​​šifrovanie typu end-to-end. K dispozícii je tiež integrácia jednotného prihlásenia (SSO), ktorá umožňuje zamestnancom prihlásiť sa do viacerých obchodných systémov pomocou rovnakých poverení. Medzi podporované možnosti SSO patria OneLogin, Okta a Bitium.

Box umožňuje používateľom nastaviť dvojfaktorovú autentifikáciu, ktorá chráni aj pred slabými heslami. Ak je povolená dvojfaktorová autentifikácia, používatelia budú musieť zadať bezpečnostný kód, ktorý sa odošle ich telefónu pri prihlásení do schránky z neznámeho zariadenia. Toto minimalizuje riziko, ktoré predstavujú slabé heslá, pretože bráni praskaniu hrubou silou.

Páčilo sa nám tiež, že vám Box umožňuje nastaviť vlastné požiadavky na heslo. To je ďalší spôsob, ako zabrániť svojim používateľom vo vytváraní slabých hesiel.

Box má navyše pripnuté zariadenie, ktoré vám umožňuje obmedziť počet zariadení, ktoré môže používateľ synchronizovať. Táto funkcia vám tiež umožňuje skontrolovať, ktoré zariadenia používajú vaši používatelia. Takto presne viete, ktoré zariadenia majú prístup k vášmu cloudovému úložisku.

Keď však uvoľníte zariadenie, zrušíte iba priamy prístup k cloudovému úložisku, čo zakáže budúcu synchronizáciu. To znamená, že žiadny predtým synchronizovaný obsah nebude vymazaný, takže v prípade strateného alebo odcudzeného zariadenia to nie je dobrý spôsob ochrany. Ak chcete túto funkciu, vyskúšajte Egnyte Connect alebo Dropbox Business. 

Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je „štítok schránky, ktorý vám umožňuje označiť váš obsah bezpečnostnými klasifikáciami, napríklad„ dôverné “. Potom môžete napríklad zabezpečiť, aby sa dôverný obsah nezdieľal mimo vašej organizácie. Môžete tiež zistiť podozrivé správanie pri sťahovaní a prístup k obsahu z podozrivých relácií alebo miest.

podpora

box-support

Ak narazíte na problém s niektorým aspektom poľa Box, môžete sa ho pokúsiť vyriešiť pomocou článkov v znalostnej komunite. Databáza znalostí obsahuje články na riešenie problémov, príručky, články podpory a prípadové štúdie použitia. Mnohé z nich napísali používatelia služby Box. 

Ak vám vedomostná základňa nepomôže, komunita Box tiež poskytuje fóra používateľov, ako sú fóra na riešenie problémov a fóra vývojárov. Konzultácia s komunitou je skvelý spôsob, ako využiť podporu davu pri tvorivých nápadoch. Fóra sú navyše aktívne a moderátori často odpovedajú na otázky.

K dispozícii je tiež Univerzita v Boxe, ktorá má veľa videonávodov a naplánovaných živých relácií, ktoré vám pomôžu naučiť sa používať základné a pokročilé funkcie schránky.

Okrem podpory komunity ponúka Box aj možnosti rozhovoru a telefónu pre tých, ktorí majú naliehavé problémy, ktoré je potrebné vyriešiť. Možnosť rozhovoru je ideálna pre používateľov, ktorí nie sú cudzími osobami v oblasti techniky, a môžu problém oznámiť iba niekoľkými riadkami. Živý rozhovor je bohužiaľ k dispozícii iba počas pracovných hodín, od 9:00 do 18:00.

Počas rozhovoru sme položili niekoľko otázok a dostali sme rýchle odpovede. Keď sme sa počas pracovného týždňa pýtali na dostupnosť podporných kanálov, dostali sme protichodné informácie. To znamená, že všetky ostatné otázky boli zodpovedané uspokojivým spôsobom.  

Ak uprednostňujete telefonické rozhovory, môžete požiadať o spätné volanie. Rovnako ako chat, je k dispozícii iba počas pracovnej doby. Platí to však iba pre „štandardnú podporu“, ktorá je bezplatne zahrnutá do vašej licencie na box.

box-email-request

S podporou „premier“ alebo „platina“ však získate špeciálnu podporu 24/7 hovorov, 99,9-percentnú záruku dostupnosti, nahlásenia na mieste a ďalšie. 

Avšak aj pri „štandardnej“ podpore majú používatelia prístup k nepretržitej e-mailovej podpore. Poslali sme e-mailovú žiadosť s popisom problému a do troch hodín sme dostali odpoveď, čo je dobrá doba na odpoveď.

Verdikt

Box je nepochybne schopnou službou EFSS. Pri presúvaní firmy online vám nič nebude chýbať, pretože Box sa integruje do mnohých aplikácií tretích strán vrátane spoločností Microsoft a Google. Vaše súbory budú navyše bezpečné vďaka silným funkciám zabezpečenia. Cenové plány by mohli byť lepšou hodnotou, aj keď ponúkajú neobmedzené úložisko a množstvo funkcií.

Ak zistíte, že máte nedostatok voľného miesta na pevnom disku, môžete použiť selektívnu synchronizáciu na ukladanie iba konkrétnych súborov na pevný disk. Okrem týchto funkcií ponúka Box rozsiahle možnosti podpory a možnosti správy používateľov.

Možno však nenájdete box podľa svojich predstáv, alebo budete chcieť službu, ktorá má synchronizáciu na úrovni bloku a lacnejšie plány. Z tohto dôvodu si pozrite naše recenzie EFSS, kde nájdete alternatívne nápady. Čo si myslíš o Boxu? Spĺňa vaše očakávania, alebo potrebujete inú službu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map