Recenzia OneLogin – Business Password Manager – Aktualizované 2020

Recenzia OneLogin

OneLogin je výkonný podnikový správca hesiel na úrovni podniku, ktorý od manažéra IT vyžaduje určité vážne zručnosti, aby z toho vyťažil maximum. Jednotlivci však pravdepodobne trhajú. Podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole OneLogin.


onelogin-add-app

onelogin-browser-interface

onelogin-event-log

onelogin-new-user

onelogin-rolí

predchádzajúca

Ďalšie

OneLogin je služba jednotného prihlásenia (SSO) a viacfaktorová autentifikácia (MFA). Aplikácia OneLogin, ktorá je schopná integrácie s mnohými aplikáciami, ponúka používateľom vašej firmy efektívny prístup k rýchlym prístupom k aplikáciám pre rôzne projekty a každodenné operácie. Vďaka cielenému zameraniu OneLoginu je preto zlým kandidátom na náš najlepší zoznam správcov hesiel. 

V tejto recenzii OneLogin sa chystáme podrobne opísať našu skúsenosť po tom, ako sme strávili nejaký čas so službou. Zaregistrovali sme sa do účtu inkognito – ako každý užívateľ – na vyhodnotenie jeho funkcií, zabezpečenia, stanovovania cien a ďalších informácií, aby sme dospeli k nášmu výroku.  

Ako služba zameraná na podniky je OneLogin vynikajúca, aj keď sama osebe prichádza iba vtedy, keď sa počet používateľov zvýši. Pre malé podniky existujú omnoho lepšie možnosti, ako napríklad Dashlane a 1Password, vďaka čomu sme urobili sprievodcu najlepšími nástrojmi na správu hesiel pre malé podniky. Prečítajte si ďalšie informácie o našich úplných myšlienkach alebo preskočte na koniec tohto prehľadu OneLogin pre naše celkové hodnotenie.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre OneLogin

Vlastnosti

V jadre je OneLogin služba s jedným prihlásením, hoci je to len jeden aspekt celkového balíka zabezpečenia, ktorý ponúka. Platforma Trusted Experience Platform spoločnosti OneLogin, ako sa volá, poskytuje všetko, čo vaše podnikanie potrebuje na interakciu s digitálnymi platformami vrátane MFA, správy identít, automatizácie a ďalších. 

Ústrednou črtou OneLoginu je jeho cloudový adresár, ktorý je navrhnutý tak, aby sa dal priamo integrovať do existujúcich cloudových adresárov, ako sú Microsoft Active Directory, LDAP a Workday.. 

Vo svojom adresári môžete nakonfigurovať aplikácie tak, aby k nim mali používatelia v rámci vašej firmy prístup jediným kliknutím. Hoci OneLogin nepodporuje všetky platformy, ponúka rozsiahly zoznam so všetkým, od aplikácií pre produktivitu až po marketingové a reklamné služby.. 

Zaokrúhľovaním základnej služby je MFA, ktorá vám umožňuje implementovať bezpečnostné otázky, biometrické údaje, jednorazové heslá a ďalšie, aby ste mohli presadiť prísne bezpečnostné normy. OneLogin dokonca obsahuje niečo, čo sa nazýva SmartFactor Authentication, ktoré používa strojové učenie na identifikáciu podvodných pokusov o prihlásenie. O tom sa budeme baviť v sekcii „Zabezpečenie“ nižšie. 

Poskytovanie používateľov OneLogin, správa identít a palubná doska

Základná služba OneLoginu je solídna, ale jej rozsah funkcií správy používateľov je to, čo najviac vydrží. Aby sa zaistilo, že všetko bude fungovať čo najhladšie, OneLogin má automatizované zabezpečovanie používateľov. Pomocou správy totožnosti a prístupu (IAM) môžete importovať a automaticky priraďovať role používateľom pre rôzne aplikácie.

Môžete tiež mať vlastné roly a atribúty a automaticky ich priraďovať používateľom pri ich pridávaní. Napríklad, ak chcete priradiť používateľa ku konkrétnej skupine v jednej z vašich aplikácií, môžete tak urobiť pomocou mapovania oprávnení a vlastných atribútov, všetko automaticky. 

onelogin-rolí

Čo sa týka funkcií a cien, je jasné, že OneLogin je zameraný na veľké podnikové aplikácie. Aj keď jednoduchosť použitia stačí na predaj aj pre malé podniky, väčšie odevy dokážu naplno využiť silu spoločnosti OneLogin. Je zrejmé, že vývojový tím premýšľal o všetkom, čo umožňuje plynulým chodom väčších firiem. 

Prehľad funkcií OneLogin

Logo OneLoginwww.onelogin.com

Začína sa od 200 dolárov mesačneVšetky plány

zabezpečenia

2FA

šifrovanie
AES-256

Zero-znalosti

2FA kľúče

Bezpečnostná analýza

Synchronizácia viacerých zariadení

Zálohovanie a obnova

Mobilné aplikácie

Menič hesiel

Generátor hesiel

Rozšírenie prehliadača

Autofill

Automatické dopĺňanie formulára

Používateľské rozhranie prehliadača

UI pre stolné počítače

e-mail

Live chat

telefón

Centrum pomoci

Diskusia

24/7 podpora

viac

Bezplatný plán

stanovenie ceny

OneLogin má k dispozícii tri plány, pričom každý z nich je spoplatňovaný mesačne na jedného používateľa. To však nie sú vaše jediné voľby. Hoci plány Starter, Enterprise a Unlimited vyhovujú faktúre pre väčšinu firiem, môžete kontaktovať spoločnosť OneLogin a prispôsobiť si plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Počínajúc predkonfigurovanými plánmi, OneLogin pridáva nové funkcie pri zvyšovaní cien. Napríklad plán Starter sa dodáva s SSO pre všetky aplikácie a štandardnú podporu, zatiaľ čo Unlimited prichádza so správou identity, MFA a bezpečnosťou založenou na politike. 

Okrem ceny sa minimálny počet používateľov pre každú úroveň líši. Aj keď to nie je inak, ako by ste mohli mať podozrenie. 

OneLogin v skutočnosti vyžaduje vyšší minimálny počet používateľov na svojich nižších úrovniach, pričom program Starter vyžaduje najmenej 25 používateľov. Ak hľadáte SSO a máte iba niekoľko zamestnancov, musíte začať utrácať omnoho viac. 

Pri použití minimálneho počtu používateľov stojí Starter najmenej 50 dolárov mesačne, zatiaľ čo Unlimited je 40 dolárov. Ak máte iba päť používateľov a potrebujete základné SSO, budete musieť v pláne Starter zaplatiť takmer rovnakú cenu ako 25 používateľov.. 

Aj keď rozumieme minimám používateľov, OneLogin má stanovenú cenu, aby ste vždy platili najmenej 40 dolárov každý mesiac, bez ohľadu na počet používateľov, ktorý potrebujete, alebo na plán, ktorý si vyberiete. 

Napriek tomu je OneLogin lacný, pokiaľ splníte svoje limity. K dispozícii je tiež 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám poskytuje prístup k počítačovému a mobilnému prihláseniu, vlastným prehľadom, MFA, bezpečnostným pravidlám a ďalším. Ešte lepšie je, aby ste nemuseli dať kreditnú kartu, aby ste jej mohli dať šancu. 

OneLogin vlastné plány

Ak máte veľkosť spoločnosti 5 000 alebo viac, alebo ak potrebujete iba určité služby, môžete kontaktovať spoločnosť OneLogin a požiadať o cenovú ponuku. Vlastné plány môžu pozostávať z tak malého ako MFA pre podnikovú VPN, alebo z prístupu OneLogin, MFA založenej na riziku, stolnej aplikácie OneLogin a ďalších. Rovnako ako v prípade programov Starter, Enterprise a Unlimited však existuje minimum. 

Za vlastné riešenie musíte minúť najmenej 1 200 dolárov ročne. Hoci OneLogin na svojich stránkach neposkytuje žiadne ceny, malo by vám to poskytnúť predstavu o tom, čo môžete očakávať. OneLogin má navyše ceny za vysokoškolské vzdelávanie, ktoré sa rovnako ako vlastné riešenia poskytujú iba prostredníctvom kontaktu.

Užívateľská prívetivosť

OneLogin je služba zameraná na podniky, s viacerými produktmi a prípadmi použitia roztrúsenými po hornom menu. Napriek tomu, že informácie sú plné informácií, nikdy nie je otázka, ako sa zaregistrovať, ako je to v prípade programu LogMeOnce (prečítajte si našu recenziu v rámci programu LogMeOnce). Veľké tlačidlo „vyskúšať teraz“ vám pomôže začať. 

Môžete vyskúšať OneLogin pre svoje podnikanie bez rizika po dobu 30 dní (nevyžaduje ani kreditnú kartu). Vyplnenie formulára je jednoduché, na získanie prístupu však potrebujete základné informácie o firme. OneLogin požaduje pracovný e-mail, pracovné telefónne číslo, váš titul a počet zamestnancov vo vašej firme. 

onelogin-trial

Po overení e-mailu budete musieť nastaviť hlavné heslo (OneLogin vyžaduje najmenej osem znakov pozostávajúcich z písmen a číslic). Pri pokuse o prihlásenie sme však zasiahli malú prekážku. OneLogin požiada o ID používateľa po nastavení hesla, čo je vlastne váš e-mail. Ak zadáte iné používateľské meno, zobrazí sa kontextové okno „neplatné heslo“.

Pridávanie aplikácií a používateľov na panel Správca

Po zavedení do správcovského panela vám OneLogin predstaví niekoľko počiatočných krokov. To zahŕňa pridávanie aplikácií a používateľov a priraďovanie týchto aplikácií používateľom. 

Tento proces je prekvapivo jednoduchý, a to napriek šírke možností, ktoré sú k dispozícii na hlavnom paneli OneLogin. Keď začínate, existuje niekoľko kontextových okien, ktoré pomôžu procesu spolu. 

Pridanie novej aplikácie je jednoduché a program OneLogin organizuje svoj dlhý zoznam podporovaných platforiem do kategórií (a našťastie poskytuje vyhľadávací panel). Keď nájdete hľadanú aplikáciu, môžete si prispôsobiť niekoľko aspektov vrátane zobrazovaného názvu, ikon a či je aplikácia viditeľná na portáli vašej firmy.. 

onelogin-add-app

Po pridaní aplikácií je čas pridať používateľov. OneLogin vám ponúka veľa možností, pokiaľ ide o pridávanie používateľov a riešenie ich prístupu. Môžete nastaviť roly vo vašej organizácii, usporiadať používateľov do skupín, automatizovať používateľské funkcie a dokonca vygenerovať oblasť vlastnej registrácie. 

V prípade veľkých a malých firiem vám OneLogin poskytuje úplnú kontrolu nad tým, ako pridávate používateľov do svojho účtu. 

onelogin-new-user

V administračnom paneli môžete urobiť omnoho viac vrátane konfigurácie podnikovej virtuálnej súkromnej siete a sledovania aktivity vašich používateľov. OneLogin vám poskytuje rovnakú úroveň kontroly ako nástroj ako Zoho Vault (prečítajte si našu recenziu zoo Vault). Nikdy to však nebude príliš ohromujúce, čo znamená, že ktokoľvek môže využiť svoju silu. 

onelogin-event-log

OneLogin v praxi 

Aj keď väčšina funkcií OneLogin je na paneli správcu, pravdepodobne s nimi nebudete každodenne interagovať. OneLogin obsahuje webové rozhranie, do ktorého môžete pridávať nové osobné aplikácie, ako aj zobrazovať aplikácie, ktoré sa používajú vo vašej organizácii. Na tomto informačnom paneli môžete skutočne nastaviť prihlasovacie údaje pre každú z aplikácií pripojených k vášmu účtu. 

onelogin-browser-interface

OneLogin navyše poskytuje desktopovú aplikáciu a rozšírenie prehliadača. Táto možnosť je najužitočnejšia na každodenné používanie, umožňuje vám a používateľom vo vašom účte ľahko sa prihlásiť do aplikácií. Existujú mobilné aplikácie pre Android a iOS, ako aj bezplatná aplikácia OTP pre mobil.

zabezpečenia

OneLogin nie je správca hesiel ako taký, takže nemá veľa bezpečnostných opatrení, ktoré vykonávajú nástroje na správu osobných hesiel. Je pozoruhodné, že nemá model nulových vedomostí. Aj keď sú vaše informácie bezpečné, OneLogin má zavedené bezpečnostné opatrenia na ochranu pred zabudnutým heslom. 

Pokiaľ ide o šifrovanie, OneLogin chráni váš účet pomocou AES-256, čo, ako môžete prečítať v našom popise šifrovania, je najsilnejšou vecou, ​​ktorú môžete získať. Šifrovanie sa však netýka OneLogin. Takto vaši zamestnanci spolupracujú so službou. 

Vigilance AI a SmartFactor Authentication 

OneLogin má dve chránené funkcie, ktoré sa týkajú bezpečnosti. Prvým z nich je Vigilance AI, ktorý pomocou strojového učenia identifikuje riziká a odhalí hrozby skôr, ako môžu ovplyvniť vaše účty. Pomocou údajov z vášho vnútorného použitia a štatistík normálneho používania od tretích strán je spoločnosť Vigilance AI schopná vytvoriť profil pre vaše štandardné použitie..  

Aj keď žiadna AI nie je dokonalá, bdelosť je solídna. Aplikácia OneLogin, berúc dáta nielen z strojového učenia, ale aj z vašich vlastných vlastných pravidiel, dokáže zistiť väčšinu hrozieb, pričom nezasahuje do každodenných operácií. Kontextová analýza nástroja Vigilance AI priamo využíva ďalšiu vlastnú vlastnú bezpečnostnú funkciu MFA spoločnosti OneLogin, autentifikáciu SmartFactor.. 

Makrofinančná pomoc je základnou funkciou OneLogin, ktorá vám umožňuje používať celý rad ďalších faktorov na zaistenie bezpečnosti vašich účtov. Tieto faktory však majú proti nim kontrolu. OneLogin používa svoj algoritmus strojového učenia na porozumenie kontextu každého jednotlivého prihlásenia. To zahŕňa sieť, zariadenie, štandardný čas, geografickú polohu a viac pokusov o prihlásenie. 

Vigilance AI a SmartFactor Authentication fungujú na pozadí. Pomocou denníka udalostí si však môžete zobraziť všetky aktivity na svojom účte a príslušné skóre rizika akejkoľvek konkrétnej akcie. Ak je teda AI príliš tvrdá alebo dostatočne neblokuje, môžete podľa toho upraviť svoje vlastné pravidlá.

podpora

Ako v prípade väčšiny služieb zameraných na podniky, OneLogin ponúka širokú škálu zdrojov podpory a možností kontaktovania. Aj keď existuje veľa možností svojpomoci, ak narazíte na problémy, OneLogin vyniká vynikajúcimi učebnými zdrojmi, ktoré pomáhajú správcom a zamestnancom získať informácie o tom, ako služba funguje. 

Od toho času ponúka OneLogin relácie „Enablement Customer“, čo sú 15 až 30 webinárov, ktoré poskytujú základné informácie o tom, ako OneLogin funguje a čo môže urobiť pre vaše podnikanie. Aj keď je registrácia a účasť na jednom z týchto webinárov naživo najlepším spôsobom, ako sa o veciach dozvedieť, môžete ich zobraziť aj na požiadanie.. 

onelogin-zákazníka Enablement

Ak chcete ísť hlbšie, budete musieť ísť do centra zdrojov, ktoré je k dispozícii na domovskej stránke webovej stránky OneLogin. Okrem informácií o aktuálnych osvedčených postupoch a novinkách v oblasti kybernetickej bezpečnosti ponúka OneLogin množstvo prostriedkov na maskovanie svojej platformy a zabezpečenie toho, aby vaše účty zostali v bezpečí.. 

To zahŕňa celý rad elektronických kníh, elektronických novín, infografík, analytických správ a dokonca aj open-source nástrojov SAML. Ďalej sa poskytujú všetky tieto informácie, či už máte účet alebo nie.

onelogin zdrojov

Keď sa stane čas na podporu

OneLogin určite predzásobuje svoje zdroje podpory. Keď príde čas na riešenie problémov pre existujúcich zákazníkov, robí slušnú prácu, hoci nepodporuje takmer toľko zdrojov ako pre potenciálnych a nových zákazníkov.. 

Pokiaľ ide o možnosti kontaktu, môžete po zakúpení programu zavolať na podporu OneLogin. Aj keď je to preferovaná metóda, radi by sme videli aj e-mailovú podporu. Je frustrujúce, že OneLogin ponúka e-mailovú službu pre otázky týkajúce sa predaja, ale nie pre technické otázky. 

Našťastie v databáze znalostí je veľa prostriedkov na svojpomoc, aj keď nie sú usporiadané, ako aj materiál v stredisku zdrojov.. 

Znalostná základňa napriek tomu prechádza hlboko a takmer všetky témy dostávajú niekoľko snímok obrazovky a niektoré dokonca aj video návody. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa toho, ako OneLogin alebo ako ho nakonfigurovať, je najlepšie miesto na pozretie vedomostnej databázy. 

onelogin-Knowledgebase

Aj keď by sme chceli vidieť viac možností kontaktu, je jasné, že OneLogin dal prácu, takže kontakt je poslednou možnosťou. Svojpomocné zdroje sú vynikajúce vďaka podpore pre zákazníkov pred aj po predaji. Radi by sme však videli live chat alebo aspoň e-mailovú podporu.

Verdikt

OneLogin je solídna služba SSO a MFA, aj keď je oveľa vhodnejšia pre veľké podniky ako pre malé podniky. Zoznam funkcií OneLogin sa okrem minimálnych úrovní zameriava aj na automatizáciu, oprávnenia používateľa a na palubu / na palubu. Všetky tieto funkcie sa hodia na vybavenie, ktoré vyžaduje SSO pre dlhý zoznam používateľov a jednoduchý spôsob, ako to všetko spravovať. 

Ak sa vám to však hodí, účet, existuje len niekoľko ďalších služieb, ktoré ponúkajú toľko, ako OneLogin. Na vrchole funkcií pre veľké oblečenie je OneLogin veľmi ľahko použiteľný a vysoko flexibilný, čo mu umožňuje ľahko sa zmestiť do akéhokoľvek podnikania. 

Čo si myslíte o OneLogine a tejto recenzii OneLoginu? Chystáte sa vyskúšať bezplatnú skúšobnú verziu? Ak používate OneLogin, dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me