Recenzia Adobe Premiere Pro CC – aktualizovaná do roku 2020

Recenzia Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC môže byť najlepším programom na úpravu videa. Poskytuje vám prístup ku všetkým nástrojom, ktoré profesionáli používajú, ale stále je ľahko použiteľný a zrozumiteľný. Cenová schéma vám však môže dať pauzu, ako to môžete prečítať v tejto úplnej recenzii Adobe Premiere Pro.


recenzie editora videa

Softvér na úpravu videa sa v posledných rokoch vyvinul skokom. Nástroje profesionálnej úrovne sú teraz dostupné pre všetkých a máte prístup k mnohým rovnakým nástrojom, ktoré sa používajú na úpravu hollywoodskych filmov.

V tejto recenzii aplikácie Adobe Premiere Pro CC sa pozrieme na jedného z editorov videa s vysokou hmotnosťou. Rodokmeň Premiere Pro CC siaha až do roku 1991, a to sa ukazuje. Je to úhľadný, rafinovaný nástroj s množstvom ponúknuť potenciálnemu tvorcovi videa.

Premiere Pro CC, ktorý je zameraný na profesionálov as dlhým zoznamom vysokokvalitných klientov a filmov, má obrovské množstvo funkcií. Napriek tomu, že je to taký pokročilý nástroj, robí skvelú prácu v oblasti použiteľnosti a má fantastický návod, ktorý vám pomôže naučiť sa ho používať..

Nie sme tak nadšení modelu mesačného stanovovania cien predplatného spoločnosti Adobe, ale považovaný za produkt sám o sebe, Premiere Pro CC je jedným z najlepších nástrojov a hodným víťazom v našom zozname najlepšieho softvéru na úpravu videa..

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Adobe Premiere Pro CC

Vlastnosti

Program Adobe Premiere Pro CC má časovú os, do ktorej môžete pridávať a usporiadať video a zvukové stopy. Niektoré z nich sú viditeľné od začiatku a rozhranie má kompaktný vzhľad, čo znamená, že môžete mať viditeľných niekoľko klipov naraz. 

Prvky na časovej osi sú v predvolenom nastavení úzko zbalené, ale môžete zväčšiť priblíženie a veľkosť a získať tak vizuálny dýchací priestor..

Základné editačné funkcie, ako napríklad posúvanie klipov a ich orezávanie, sa dajú na časovej osi ľahko vykonať pomocou základných editovacích nástrojov. K dispozícii je britva na vytváranie strihov a nástroje na vykonávanie úprav vĺn a zvlnenia, ako aj nástroje na písanie textu a pera na pridávanie rýchlych titulov a obrázkov do filmov.

Adobe Premiere Pro CC má, rovnako ako všetky programy na úpravu videa, výber efektov, ktoré môžete použiť na vaše filmy. Existujú tony, z ktorých si môžete vybrať, a dajú sa ľahko použiť. Akonáhle nájdete jednu, dostanete výber možností, ako vylepšiť, ako sa efekt správa a veci vyzerajú presne správne.

Existuje ich príliš veľa na vymenovanie, ale zahŕňajú štylistické efekty, skreslenie, rozostrenie, úpravy, farebné efekty a ďalšie.

Nie je to žiadny program na úpravu videa

Môžete tiež použiť chromatovanie, ktoré je užitočné pri kombinovaní video stôp a vytváraní špeciálnych efektov. Spravidla sa to robí so zelenou obrazovkou, ale môžete si vybrať akúkoľvek farbu, ktorá sa vám páči, a môžete upraviť agresivitu efektu tak, aby maskovala širšiu škálu farieb.

Premiere Pro CC sa tiež pevne integruje s programom Adobe After Effects, špecializovaným efektovým softvérom, ktorý vám môže pomôcť ísť ešte ďalej pri pridávaní veľkolepých okamihov do vašich filmov.

Existuje tiež veľké množstvo prechodov, vďaka ktorým môžete vylepšiť svoje rezy. S týmito musíte byť opatrní, pretože môžu vyzerať neobvykle, ale ak sa používajú dobre, môžu do vašich videí pridať veľa.

Pokiaľ ide o editáciu zvuku, je vám rovnako dobre poskytnutá starostlivosť. Môžete zosilniť, vylepšiť basy a pridať oneskorenia, ako aj aplikovať skreslenie alebo efekty, ako je reverb. Ak máte nejaké zvukové doplnky tretích strán – vo forme VST – môžete ich použiť aj v Premiere Pro, aj keď CC obsahuje Adobe Audition, ktorý je vhodnejší na úpravu zvuku.. 

Spoločnosť Adobe tiež obsahuje širokú škálu predvolieb Lumetri, ktoré upravujú farby, a profesionáli s nimi budú môcť jemne doladiť vzhľad svojich filmov. Toto je len malý výber z mnohých dostupných možností.

Zoznam efektov je jednoducho ten: zoznam názvov efektov usporiadaných do priečinkov. Iný softvér vám dáva ikonu alebo malú animáciu, ktorá ukazuje, čo robí každý efekt. Pozrite si našu recenziu Hitfilm alebo Corel VideoStudio Ultimate pre niekoľko príkladov.

S programom Adobe Premiere Pro CC to nerozumiete, ale aspoň týmto spôsobom je ľahké ich prehľadávať všetkými a väčšina titulov je samozrejmá. 

Rozhranie je tiež dostatočne spoľahlivé na experimentovanie, bez toho, aby sa očakávalo, že vás v stopách zastaví alebo problém. Ak však chcete byť mimoriadne bezpeční, prečítajte si náš návod na automatické zálohovanie sprievodcu videom.

Ak používate fotoaparát GoPro alebo podobný fotoaparát, môžete akýkoľvek zvlnenie odstrániť pomocou efektu deformácie osnovy a tiež odstrániť skreslenie šošoviek rybieho oka. Podporované sú aj multicamové a 360-stupňové úpravy videa.

Aplikácia Adobe Premiere Pro CC má vysoké skóre tu, s jednou z najširších funkcií.

Prehľad funkcií aplikácie Adobe Premiere Pro CC

Logo Adobe Premiere Pro CCwww.adobe.com

Začína sa od 2099 dolárov mesačneVšetky plány

Operačný systém

windows

gumák

linux

Vlastnosti

4K Úpravy

Akčné kamery

Kľúč Chroma (zelená obrazovka)

Úpravy videa v rozsahu 360 stupňov

Multicam editácia

Exportovať na YouTube

Exportovať na Facebook

Export do Vimeo

Optimalizácia zariadenia

Napaľovanie na DVD
cez Media Encoder

Napaľovanie na Blu-ray
cez Media Encoder

stanovenie ceny

Adobe Creative Cloud je systém založený na predplatnom, ktorý nie je medzi používateľmi vždy obľúbený. Môžete si vybrať jeden odber aplikácie alebo ísť na celý balík kreatívnych aplikácií spoločnosti Adobe. Aj keď vás to bude stáť, buď ročne alebo mesačne, za túto cenu získate pôsobivú sadu aplikácií. 

Spojenie všetkých týchto balíkov je vynikajúce pre tých, ktorí pracujú v kreatívnych odvetviach a môžu potrebovať na svoju prácu rôzne nástroje. Video editori môžu robiť väčšinu svojej práce v Premiere, ale majú tiež k dispozícii After Effects a Media Converter. Photoshop aj konkurz sa môžu tiež hodiť.

Niekto, kto chce len občas upravovať video, môže mať lepšie hľadať niečo lacnejšie, ale ak si to môže dovoliť, mať všetky tieto nástroje k dispozícii je fantastické.

Mnoho aplikácií je priemyselným štandardom a zahŕňajú Photoshop, ako aj Illustrator, After Effects, Dreamweaver, Acrobat a mnoho ďalších. V našej verzii balíka Creative Cloud je 28 záznamov, ktoré zahŕňajú niekoľko doplnkov, ako sú písma a skladové médiá spoločnosti Adobe, ktoré zahŕňajú obrázky a videá, ktoré sa majú použiť vo vašom kreatívnom výstupe..

Máte tiež prístup k Behance, platforme sociálnych médií spoločnosti Adobe, ktorá vám umožní predviesť vašu prácu a zistiť, čo urobili ostatní.

Creative Cloud vám poskytuje dostatok úložného priestoru. Balíky, ktoré obsahujú program Adobe Premiere Pro CC, vám poskytujú 100 GB. Ak potrebujete viac, môžete zavolať spoločnosti Adobe a prediskutovať jej plán 1TB alebo sa pozrieť na nášho najlepšieho sprievodcu úložiskom v cloude.

Firemné balíky obsahujú rovnaké aplikácie, aké získate v samostatnom balíku, ako aj podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. K dispozícii je tiež študentský balík, ktorý stojí iba 19,99 dolárov mesačne za prvý rok a 29,99 dolárov potom.

K dispozícii je sedemdenná bezplatná skúšobná verzia. Ak ju chcete používať, musíte zadať kreditnú kartu, takže nezabudnite kartu zrušiť alebo vám bude fakturovaná.

Celý balík spoločnosti Adobe obsahuje vynikajúcu knižnicu softvéru na zvýšenie produktivity, ale mesačný balík pre jednotlivé aplikácie je z dlhodobého hľadiska drahý. Celý balík stojí o niečo menej ako dvojnásobok toho, čo robí jednotlivá aplikácia, takže ak potrebujete niekoľko aplikácií Adobe, je to oveľa lepšia hodnota.. 

Kreatívni profesionáli, ktorí nemajú nainštalovaný program Adobe CC, budú poznať bolesť prijímania súborov iba od spoločnosti Adobe od potenciálnych klientov. Jeho softvér je k dispozícii, aj keď ho pravidelne nepoužívate.

Okrem vyššie uvedených plánov je k dispozícii aj fotografický plán za 9,99 dolárov, ktorý však nezahŕňa program Premiere Pro. Študenti a učitelia môžu tiež získať zľavy na uvedené ceny.

Jednoduchosť použitia

Začíname s produktmi Adobe znamená nastavenie ekosystému CC. Ak sa zaregistrujete pre celý balík, získate s tým rôzne doplnky. Ak sa rozhodnete pre Premiere, získate spolu s ňou aj Media Encoder a Premiere Rush, ako aj aplikáciu pre počítače Creative Cloud. Viac informácií o programe Media Encoder si môžete prečítať v našom najlepšom kole konvertorov videa.

adobe-premiéra-welcome

Po registrácii a poskytnutí podrobností o kreditnej karte sa musíte prihlásiť, aby ste si mohli softvér stiahnuť. Otvorí samostatnú kartu prehľadávača na overenie vašej totožnosti, umožní vám odpovedať na niekoľko otázok a nakoniec vám umožní stiahnuť si jeho inštalátor. 

Jedná sa o statný súbor na stiahnutie, a to aj pri rýchlom pripojení, takže si počkajte na kávu. Pri inštalácii sme videli párne blikanie a náš systém sa na chvíľu uzamkol.

Ak potrebujete niečo, čo vás bude čakať, kým na to budete čakať, pozrite sa na náš najnovší článok o stave cloudu.

Adobe premiéra sprievodcovia

Po približne 10 minútach inštalácie vás Premiere Pro privíta priateľskou úvodnou obrazovkou, ktorá vám umožní prístup k tutoriálom a usmerneniam alebo vám umožní skočiť priamo do nového alebo existujúceho projektu.

Adobe nežiaduce doplnky

Z doterajších skúseností vieme, že produkty spoločnosti Adobe inštalujú rôzne služby a procesy, ktoré bežia spolu so softvérom. 

Upozorňujeme, že ak chcete, aby bol váš systém čistý, možno budete musieť urobiť nejaké kopanie, dokonca aj po jeho odinštalovaní. Program Adobe CC tiež pridá do štandardných okien Prieskumníka priečinok Creative Cloud.

Po vypnutí ikony na paneli Adobe CC sme zistili, že na pozadí beží 10 procesov spoločnosti Adobe. Jeden z nich, sprostredkovateľ Adobe IPC, sa znova objavil aj po kliknutí pravým tlačidlom myši a jeho zatvorení v správcovi úloh.

Ak sa obávate toho, čo vo vašom systéme číha, prečítajte si nášho sprievodcu najlepším antivírusovým softvérom a našimi antivírusovými recenziami.. 

Výukové programy Adobe Premiere Pro

Ak sa rozhodnete pre výučbu programu Adobe Premiere, rýchlo prejdete na ukážkový projekt s animovaným panelom vľavo, ktorý vám presne ukáže, čo musíte urobiť, keď sa naučíte softvér..

Aj keď väčšina podobných produktov má návody, zvyčajne sú založené na videu alebo webe. Integrovaná ponuka spoločnosti Adobe je nad úrovňou všetkého, čo sme videli od konkurencie. Okrem toho, že vás krok za krokom prevedú funkciami, vám umožní opakovať kroky, ktoré ste sa práve naučili, a efektívne vám tak poskytne základné školenie v softvéri..

Rozhranie spoločnosti Adobe je hladké a vysoko kvalitné. S ním je tiež ľahké pracovať. Obrazovka je rozdelená na panely, ktoré je možné podľa potreby meniť a meniť. 

Panel v hornej časti obrazovky vám umožňuje vybrať si z niekoľkých predvolených rozložení usporiadaných pre rôzne úlohy a tiež si môžete uložiť svoje vlastné preferované nastavenia. Dostupné sú aj prostredníctvom klávesových skratiek alebo ponuky Okno.

adobe-premiéra-tutorial

Všetko je krásne navrhnuté a intuitívne. Tipy týkajúce sa nástrojov a animácie ikon vám poskytujú užitočné rady o tom, čo sa stane, keď preskúmate rozhranie. Vysvetľujúci text sa niekedy objavuje v dolnej časti obrazovky, takže dávajte pozor, aby ste si mohli vyzdvihnúť niekoľko užitočných návrhov.

Jeho tlačidlá a ponuky sú zreteľne označené a logicky usporiadané. Rozhranie môže vyzerať preplnené a potenciálne mätúce pre nováčikov, ale spoločnosť Adobe robí dobrú prácu, aby urobila čo najviac čitateľných ovládacích prvkov..

Pri pokuse o aplikáciu efektov sme mali niekoľko problémov. Najprv sme nedokázali prísť na to, ako animovať textové efekty. Okno náhľadu videa sa pri experimentovaní s panelmi efektov stalo nevysvetliteľne čiernou farbou. Funkcia vrátenia nepomohla, preto sme museli reštartovať.

V prípade nástroja na úrovni Pro sa však dá očakávať niekoľko menších problémov a my sme boli schopní veľa urobiť pri skúmaní mnohých ponúkaných funkcií..

Spoločnosť Adobe vám tiež poskytne veľa ukážok záberov, s ktorými môžete experimentovať. To znamená, že od začiatku môžete pracovať s profesionálne vyzerajúcimi zábermi, čo vám poskytne lepšiu predstavu o tom, čo s tým môžete urobiť, ako niekoľko rýchlo natočených videí zo smartfónu..

Podpora spoločnosti Adobe

Ponuka podpory spoločnosti Adobe má niekoľko užitočných možností. Okrem iného môžete získať prístup k vynikajúcemu výberu tutoriálov, zobraziť dlhý zoznam klávesových skratiek a navštíviť jeho online portál pomoci..

Vyhľadávanie na jeho pomocnom portáli nám často poskytovalo neaktuálne výsledky. Chceli sme vedieť, či by sme mohli napáliť priamo na DVD alebo Blu-ray, ale stále sme videli výsledky pomoci pre ukončenú Encore. Snažili sme sa dostať do priameho kontaktu s podporou založenou na čete, ale najskôr sme dostali prezentáciu so zaujímavým „virtuálnym asistentom“. 

Bolo to trochu prekvapujúce, pretože sme klikli na odkaz, ktorý výslovne hovoril „skutočná pomoc od skutočných ľudí“, a hoci pomocník neuveriteľne neodpovedal na našu jednoduchú otázku, pokúsil sa nás zapojiť do fascinujúcej filozofickej diskusie..

adobe-premiéra, asistent

Potom boli našou ďalšou možnosťou, ako nájsť odpoveď, prostredníctvom komunitných fór, ktoré sme už bez úspechu vyhľadávali, a 24-hodinového telefónneho čísla od pondelka do piatka. Pokúsili sme sa uskutočniť telefonickú podporu.

Systém telefónnych ponúk spoločnosti Adobe nám poskytol niekoľko možností, z ktorých väčšina sa týkala predaja a žiadna z nich nezahŕňala skutočnú podporu. Jedna možnosť, ktorú sme špekulatívne vyskúšali, nám potom výslovne povedala, že by nám nepomohla s ničím iným, než s nákupom softvéru. 

Vzdali sme sa sklamania, že náš sen o priamom ľudskom kontakte – visiaci pred nami ako dráždivá mrkva – sa nerealizoval.

Skoro sme tu dali najvyššie známky spoločnosti Premiere Pro. Nie je to najjednoduchší nástroj, ktorý sa dá použiť, ale vzhľadom na jeho zložitosť urobila spoločnosť Adobe vynikajúcu prácu pri sprístupňovaní. Jeho možnosti podpory ho mierne sklamali, ale je stále vynikajúcim nástrojom z hľadiska použiteľnosti a má tiež kvalitné návody.

Formáty súborov Adobe Premiere Pro a podpora rozlíšenia

Importovať formáty:
video 3GP, 3G2, Apple ProRes, ASF, AVC-Intra, AVI, CHPROJ, DRM, DNxHD, DNxHR, DV, GIF, H.264 AVC, HEIF, HEVC (H.265), M1V, M2T, M2TS, M2V, M4V , MOV, MP4, MPEG, MPE, MPG, MTS, MXF, natívne MJPEG, OpenEXR, R3D, Rush, VOB, WMV
audioAAC, AIFF, AIF, ASND, BWF, M4A, MP3, OMF, WAV
Podpora natívnej kameryKamera ARRI AMIRA, zábery ARRI Alexa LF, Canon XF, Canon RAW, CinemaDNG, Panasonic AVC, fotoaparáty P2, médiá Phantom Cine, podpora ČERVENÉ, fotoaparáty Sony
Obrázok / PrezentáciaAI, EPS, BMP, DIB, RLE, DPX, EPS, GIF, ICO, JPEG, PICT, PNG, PSD, PTL, PRTL, TGA, ICB, VDA, VST, TIFF
Titulky / skryté titulkyDFXP, MCC, SCC, SRT, STL, XML
Exportovať formáty:
videoAnimovaný GIF, AS-10, AS-11, AVI, DNxHR / DNxHD MXF OP1a, H.264, H.264 Blu-ray, HEVC (H.265), JPEG 2000 MXF OP1a, MPEG2, MPEG2 Blu0ray, MPEG2-DVD , MPEG4, MXF OP1a, OpenEXR, film P2, QuickTime, Windows Media, Wraptor DCP
audioAAC Audio, AIFF, MP3, zvukové vlny
obrazBMP, DPX, GIF, JPEG, PNG, Targa, TIFF

Je to obrovský výber formátov, pričom tento zoznam exportných formátov je mimoriadne pôsobivý. Program Adobe Media Encoder je k dispozícii aj vtedy, ak chcete priamo prevádzať konverzie. Môžete výstup na štandardné filmové súbory, ako aj na formáty kompatibilné s DVD alebo Blu-ray.

Export je veľmi jednoduchý, ale v prípade potreby má veľa možností. Existujú predvoľby pre rôzne cieľové platformy a streamingové weby, ako je YouTube, a môžete ich zverejňovať aj priamo na týchto platformách. Existuje veľa výstupných formátov, z ktorých si môžete vybrať, a môžete ľahko upravovať veci, ako je vaša snímková frekvencia a rozlíšenie. 

adobe-premiéra-export

Niektoré efekty je možné aplikovať v čase vykreslenia, napríklad prekrytie obrázka, ak chcete vodoznaky na filmoch. Existujú nastavenia pre časovú interpoláciu a multiplexovanie, ktoré sme nepreskúmali, ale vyzeralo to dosť ľahko na použitie pre tých, ktorí ich potrebujú..

Môžete upravovať v rozlíšení 4 kB, bude to však znamenať zásah do výkonu. Pri vývoze videa H.264 sa nám podarilo nastaviť maximálne rozlíšenie 4096 × 2304.

výkon

Program Adobe Premiere Pro CC je k dispozícii pre systémy Windows a Mac. Potrebujete 64-bitový systém Windows alebo Mac OS verzie 10.12. Potrebujete tiež procesor Intel šiestej generácie alebo ekvivalentný procesor AMD a najmenej 8 GB pamäte RAM s 2 GB videopamäte, odporúča sa však dvakrát toľko.

Potrebujete najmenej 8 GB miesta na pevnom disku, aj keď editácia videa dokáže rýchlo využiť viac. Viac informácií nájdete v našom najlepšom cloudovom úložisku pre článok o videu.

Ako je bežné v našich recenziách videí, pokúsili sme sa vykresliť tri videoklipy v konkrétnych rozlíšeniach a obnovovacích kmitočtoch, načasovanie, ako dlho trvali.

Náš testovací systém pracuje so systémom Windows 10 a má procesor Intel i5-7600 s 16 GB pamäte RAM a grafickú kartu GeForce 1060 6 GB. Máme tiež SSD na ukladanie.

Pred vykonaním našich testov zvyčajne vypneme ďalší softvér a všetky nepotrebné procesy, ale v tomto prípade je mnoho z týchto procesov Adobe, takže sme ich ponechali na svojom mieste. Tieto testovacie videá trvajú približne jednu minútu.

Nastavenia: F1 Clip: Hudobný klip: Interview Clip: Priemer:
720p 30 snímok / s28,5330.8721.1026.83
720p 60fps42.2747.1933,5641.01
1080p 30fps52,7056.5241.6850.30
1080p 60fps1: 19,541: 30,571: 03,141: 17,75

Výkon pri používaní editora videa bol väčšinou perfektný. Presunutím playhead okolo nás dal okamžitú spätnú väzbu, a používateľské rozhranie je rýchle. Pri používaní vecí, ako je napríklad animovaný text, však došlo k občasným oneskoreniam.

Jeho predvolené umiestnenie exportu je trochu mimo cesty, ale je ľahké ho zmeniť kliknutím na názov súboru v nastaveniach exportu a umiestnením na iné miesto, ktoré je rozumnejšie.

Náš subjektívny úsudok o kvalite výstupu je taký, že je vynikajúci a nemal problémy s prevodom na 60 snímok za sekundu, na rozdiel od niektorých iných nástrojov, ktoré to nedokážu alebo skrátia, keď tak urobia..

náradie

Adobe Premiere je súčasťou kolekcie Creative Cloud, ktorá obsahuje veľa kusov softvéru. To, čo presne dostanete, závisí od vybraného balíka, ale nástroje sú pevne integrované. Osobitnú poznámku pre používateľov Premiere Pro CC budú ďalšie nástroje súvisiace s videom, Media Converter, After Effects a Premiere Rush..

Media Converter robí to, čo znie, čo vám umožňuje prevádzať súbory medzi rôznymi formátmi. Je to komplexný nástroj, ktorý vám umožňuje pridávať filtre vrátane farebných filtrov Lumetri a má aj doplnky, ako napríklad nechať používať kodek GoPro CineForm, ktorý sa používa pre videá s vysokým rozlíšením..

After Effects umožňuje vytvárať špeciálne efekty všetkého druhu a ide nad rámec obvyklých filtrov a efektov častíc, ktoré sú bežné v softvéri na úpravu videa. Podobne ako Adobe Premiere Pro je to profesionálny nástroj, ale špecializovaný nástroj. Ak sú zložité vizuálne efekty, pomocou aplikácie Premiere získate nástroje na to.

Premiere Rush je samostatný editor videa v sade CC. Je postavený na tvorcoch sociálnych médií a je navrhnutý tak, aby bol čo najjednoduchší. Ak nepotrebujete zvončeky a píšťalky Premiere, oplatí sa to pozrieť. Ak ste sa zaregistrovali na bezplatnú skúšobnú verziu spoločnosti Adobe, mali by ste ich skontrolovať, aby ste zistili, čo vám najviac vyhovuje.

Získate tiež Adobe Animate, najnovšiu vtelenú verziu Adobe Flash, ktorú môžete použiť na vytváranie animácií. Môžete ich exportovať do rôznych video formátov, ak ich chcete použiť vo svojich filmoch.

Aplikácia Adobe Premiere Pro CC má vysoké skóre, pretože prichádza so sadou softvéru najvyššej kvality, ktorý môže byť veľmi užitočný pre editory videa..

Verdikt

Adobe je v mnohých ohľadoch kreatívnym softvérom Electronic Arts. Má niekoľko najkvalitnejších, pravdepodobne nevyhnutných balíkov, ale vďaka predplatnému systému je pre spotrebiteľov ťažká spoločnosť milovať.

Rezervácie týkajúce sa cenového modelu spoločnosti Adobe však zmizli hneď, ako začnete softvér používať. Robí všetko a aj napriek tomu, že je odborníkom, robí skvelú prácu pri ľahkom a zábavnom používaní.

Každý, kto má vážne problémy so softvérom na úpravu videa, by mal zvážiť program Adobe Premiere Pro CC. Nemôžeme to odporučiť dostatočne vysoko.

Ak ste použili program Adobe Premiere Pro CC, podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Časté otázky spoločnosti Adobe Premier

 • Je Premiere Pro v hodnote peňazí?

  Profesionáli dostávajú fantastický nástroj za primeranú mesačnú cenu. Hobbyists by mali starostlivo premyslieť, či chcú za softvér platiť priebežný poplatok.

 • Koľko stojí program Adobe Premiere Pro??

  Stojí to 20,99 dolárov mesačne pre verziu jednej aplikácie alebo 52,99 dolárov za celú súpravu softvéru Adobe CC, ak sa fakturuje ročne.

 • Je Final Cut Pro lepší ako Adobe Premiere?

  Adobe Premiere je náš obľúbený nástroj, ale medzi nimi nie je veľa. Radšej používame program Premiere, ale program Final Cut Pro je lacnejší.

 • Je Premiere Pro ťažké používať?

  Budete potrebovať chvíľu, aby ste sa dostali na kĺb, ale je dobre navrhnutý a má vynikajúce návody, takže nie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map