Recenzia BackupVault – aktualizovaná 2020

Recenzia BackupVault

BackupVault je britské podnikové záložné riešenie zamerané hlavne na servery, aj keď menšie zariadenia sú tiež vybavené. Je tu veľa vecí, ktoré sa vám páčia, ale chýbajú vám niektoré kľúčové funkcie, ako si môžete prečítať v našej úplnej recenzii BackupVault.


obchodné zálohy

BackupVault je riešenie podnikového zálohovania, ktoré je zamerané na zálohovanie a správu serverov. Podporuje mnoho rôznych serverov a môže tiež zálohovať bežné počítače – Windows, Mac a Linux – a NAS. BackupVault tiež umožňuje zálohovanie na lokálny disk.  

Ak potrebujete rýchly prístup k zálohe, môžete na okamžitý prístup použiť funkciu InstantData BackupVault. Okrem silných funkcií zálohovania a obnovy má BackupVault aj technickú podporu, robustnú politiku ochrany osobných údajov a silné zabezpečenie vrátane súkromného šifrovania.

Neexistuje však spôsob, ako zálohovať svoje mobilné alebo externé disky. Priebežné zálohovanie tiež nie je k dispozícii. To je jedna z hlavných nevýhod programu BackupVault, vedľa cenových plánov, ktoré sú jednou z najdrahších na trhu. Neexistuje ani webový klient. 

Ak vám tieto nevýhody potriasajú hlavou, mali by ste z čítania našej najlepšej online zálohy pre malé podnikateľské firmy ťažiť.

To je jej podstata, pre tých, ktorí nemajú čas čítať. Pokračujte v čítaní, ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o BackupVault, pretože nižšie uvádzame samostatné kategórie. Ak sa už o Zálohovanie nezaujímate, prečítajte si recenzie zálohovania online firmy, kde nájdete alternatívne možnosti. 

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre BackupVault

Vlastnosti

BackupVault má rôzne funkcie zálohovania, ale tiež mu chýbajú niektoré zo základných. To vám však môže pomôcť zálohovať rôzne zariadenia, ktoré používajú rôzne operačné systémy. BackupVault funguje na Windows, Mac a dokonca aj na Linuxe. K dispozícii je aj podpora príkazového riadku pre systém Linux.

Kompatibilné zariadenia zahŕňajú stolný počítač a prenosný počítač spolu so zariadeniami NAS. Ak nepoznáte NAS, prečítajte si naše vysvetlenie NAS. BackupVault môže tiež zálohovať nasledujúce servery:

 • Windows Server 2008 až 2019
 • Linux server
 • Microsoft SQL Server
 • Microsoft Exchange Server 
 • Microsoft SharePoint Server 
 • Hyper-V

Môže tiež zálohovať databázy MySQL a PostgreSQL, ako aj akúkoľvek inú databázu, ktorú je možné uložiť do súboru. Môžete tiež zálohovať neobmedzený počet počítačov a zariadení.

BackupVault však nemôže zálohovať vaše mobilné zariadenie. Ak chcete, prečítajte si naše najlepšie online zálohy pre mobilné zaokrúhlenie. Neexistuje tiež spôsob, ako zálohovať svoje externé disky.

Aj keď nemôžete nastaviť externú jednotku ako záložný cieľ, môžete ju použiť ako sekundárny cieľ okrem cloudu. To isté platí pre lokálny disk alebo zariadenie NAS. Pomôže vám to vykonať hybridné zálohovanie, čo je užitočné, pretože budete mať svoje údaje na viacerých miestach a proces obnovenia bude rýchlejší, pretože sa dá obnoviť z miestneho zariadenia. 

Viac informácií o výhodách hybridného zálohovania a jeho nastavení nájdete v našom sprievodcovi hybridným zálohovaním pre malé a stredné podniky. Hybridná záloha je kľúčom, ak chcete implementovať pravidlo zálohy 3-2-1, a odporúčame vám to. 

Ak vaša firma používa populárny účtovný softvér, ako sú Sage, Iris a QuickBooks, program BackupVault ich tiež môže zálohovať. Ak nie ste oboznámení s účtovným softvérom, pozrite si našu najlepšiu príručku k účtovníckemu softvéru. V opačnom prípade prejdite priamo na naše samostatné stránky s recenziami Sage a QuickBooks Online.

Na rozdiel od mnohých iných podnikových riešení pre zálohovanie, BackupVault poskytuje úplné obnovenie systému a zálohovanie na virtuálny disk, ktorý pracuje so systémom Windows s operačnými systémami 10, Server 2008 R2, SBS 2011, 2012, 2016 a 2019. Podpora pre obnovenie celého systému Linux sa blíži ďalší rok.

Verzia BackupVault udržiava verzie súborov od posledných 30 do 60 dní zálohovania, v závislosti od toho, aký je deň v mesiaci. BackupVault vykoná „zhrnutie“ v prvý deň každého mesiaca, čím sa skonsolidujú súbory staršie ako 31 dní do poslednej verzie. BackupVault to vysvetľuje užitočnými obrázkami v tomto článku.

Mať verzie na uchovávanie verzií a uchovávanie odstránených súborov po dobu 60 dní je solídne riešenie, ale niektoré ďalšie služby podnikového zálohovania uchovávajú neobmedzený počet predchádzajúcich verzií a súbory uchovávajú donekonečna. Ak to potrebujete, prečítajte si našu recenziu Zoolz Cloud Backup for Business.

To, čo BackupVault môže urobiť, je prispôsobenie politiky uchovávania údajov podľa vašich potrieb. Môžete si napríklad zvoliť uchovávanie údajov šesť mesiacov, 12 mesiacov alebo sedem rokov. Ak požadujete tento druh uchovávania údajov, spoločnosť BackupVault vám spravidla účtuje 10 až 20 percent navyše mesačne. Viac o cenách BackupVault sa budeme baviť v nasledujúcej časti.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie BackupVault patrí súkromné ​​šifrovanie, plánovanie zálohovania, prírastkové zálohovanie, kopírovanie súborov na úrovni blokov na urýchlenie nahrávania, ale nepretržitá záloha.

Špeciálne funkcie BackupVault

backupvault-remote-backup-space

Ak nechcete čakať na dokončenie obnovy, môžete využiť výkonnú funkciu InstantData. Jeho „trvalé obnovenie súborov“ vám umožňuje spustiť proces obnovenia a okamžite získať prístup k súborom a zložkám, ktoré obnovujete, zatiaľ čo proces obnovenia funguje na pozadí.

Navyše „dočasný prístup k súborom“ produktu InstantData vám umožňuje dočasný prístup k súborom na virtuálnom disku, čo znamená, že budete môcť používať svoje súbory bez toho, aby ste na pevnom disku zaberali miesto. Môžete si tiež vybrať, či chcete, aby InstantData pripojila jednotku ako pevný disk, vymeniteľný disk alebo sieťovú jednotku. 

InstantData môže tiež vykonávať úplné obnovenie systému a obnovenie holého kovu, ktoré obnoví celý systém na fyzický počítač. InstantData dokonca pracuje s SQL a Exchange, takže nemusíte čakať na obnovenie dát, aby k nim používatelia mali prístup..

Ak to chcete urobiť, musíte spustiť „okamžité obnovenie“ na karte „obnovenie“ desktopového klienta, alebo môžete požiadať o použitie konzoly pre správu a spustiť z nej InstantData (viac o konzole v časti „jednoduché použitie“). nižšie). 

Ak idete s konzolou pre správu, musíte si stiahnuť a spustiť klienta InstantData. V opačnom prípade môžete jednoducho spustiť klienta InstantData z klienta BackupVault. Upozorňujeme, že ak ho používate od klienta BackupVault, získate iba trvalé obnovenie súborov a dočasný prístup k súborom, zatiaľ čo konzola pre správu poskytuje všetky metódy obnovenia..

Páči sa nám, že BackupVault dokáže zálohovať rôzne servery, počítače a zariadenia NAS. To znamená, že nemôže zálohovať vaše mobilné zariadenie alebo externé disky. 

Neexistuje tiež nepretržitá záloha, čo je veľká chyba, pretože je to najspoľahlivejšia metóda na zálohovanie súborov. Zástupca nás informoval, že priebežné zálohovanie sa má uvoľniť začiatkom budúceho roka.

Ak sa chcete dozvedieť viac o podnikovom zálohovaní, môžete si prečítať ďalšie články z našej knižnice podnikového zálohovania.

Prehľad BackupVault

Logo BackupVaultwww.backupvault.co.uk

Začína sa od 2 500 dolárov mesačne pre 25 GBVšetky plány

zálohovanie

Plánovač zálohovania

Priebežné zálohovanie

Prírastkové zálohovanie

Zálohovanie založené na obrázku

Zálohovanie externej jednotky

Zálohovanie NAS

Zálohovanie servera

Hybridné zálohovanie

Zálohovanie mobilných zariadení

Neobmedzené zálohovanie

Neobmedzené zariadenia

Rýchlosť škrtenia

Kopírovanie súborov na úrovni bloku

Viacvláknové zálohovanie

obnoviť

Kuriérska služba obnovy

Prístup do prehliadača

Prístup k mobilnej aplikácii

Verziovanie

Zachovanie odstráneného súboru

Obnova holého kovu

správa užívateľov

Nastaviť užívateľské role

Nastavte pravidlá zálohovania firmy

Prispôsobiteľné prehľady

Prístup k zálohovaniu používateľov

Monitor Pripojené zariadenia

zabezpečenia

Súkromné ​​šifrovanie

Šifrovanie v pokoji

Šifrovanie počas prepravy

Šifrovací protokol
256-bitový AES

Dvojfaktorové overenie

Vytvrdené dátové centrá

Nastavenia servera proxy

V súlade s HIPPA

podpora

Podpora 24/7

Podpora live chatu

Telefonická podpora

E-mailová podpora

Fórum používateľov

Vedomostná základňa

rôzne

Zdieľanie súborov

Synchronizácia zariadenia

Skúška zadarmo
14

stanovenie ceny

BackupVault ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú môžete použiť na vyskúšanie skôr, ako sa rozhodnete prihlásiť sa na odber. Predplatné je trochu iné ako pri iných zálohovacích službách. Služba BackupVault vám naúčtuje poplatok na základe množstva záložného priestoru, ktorý používate, takže budete musieť kontaktovať spoločnosť BackupVault a získať odhad. Urobili sme to a dostali všeobecné odhady uvedené nižšie:

Ako vidíte, cena za gigabajt klesá so zvyšovaním vašich potrieb. Môžete zvýšiť alebo znížiť sumy 100 GB za 44 dolárov mesačne. Pre menšie veľkosti však môžete ísť o 50 GB prírastky. Napríklad môžete zvýšiť o 150 GB za 66 USD (150 vynásobených 0,44 $) alebo 300 GB za 111 $ (300 vynásobené 0,37 USD).

K dispozícii je tiež skrytá výhoda: Tieto ceny zahŕňajú bezplatnú službu kuriérskej služby zálohovania a obnovy. Poplatok vám bude účtovaný, iba ak nevrátite disk USB, ktorý vám BackupVault pošle.

Keby boli mesačné ceny skutočne jeho ročné ceny, potom by BackupVault bola konkurenčnou službou, ako napríklad IDrive for Business. Týmto spôsobom však služba BackupVault ani nepriblíži. Napríklad 500 GB s IDrive vás bude stáť iba 149,62 dolárov ročne, zatiaľ čo BackupVault vás vráti neuveriteľných 1 500 dolárov ročne.

Viac informácií o IDrive for Business nájdete v našej recenzii IDrive for Business. Ak chcete ešte lacnejšiu službu a potrebujete chrániť iba niekoľko počítačov, zvážte použitie Backblaze for Business, čo je iba 6 dolárov mesačne na jeden počítač a umožní vám tak si užiť neobmedzený priestor na zálohovanie. Ďalšie informácie, ktoré ponuky Backblaze nájdete, nájdete v našej recenzii Backblaze for Business.

Jednoduchosť použitia

Ako sme už spomenuli, klient pre stolné počítače BackupVault pracuje na Windows, Mac a Linux. Je pekné vidieť podporu Linuxu, pretože veľa záložných služieb ju vynecháva. Existuje niekoľko rôznych verzií, ktoré môžete nainštalovať, ale použili sme verziu Enterprise Server Edition pre Windows.

Vzdialená záloha BackupVault

Klient je rozdelený do dvoch častí: stredná tabla a horná časť pomocou ovládacích tlačidiel. Tlačidlá v hornej časti umožňujú inicializáciu alebo obnovenie zálohy, kontrolu veľkosti zálohy, zobrazenie ponuky možností, prístup k plánovači a vykonanie archivácie.

Predvolená karta stredného panela je „výber zálohy“ a umožňuje vám rýchle nastavenie zálohy. Veľké červené tlačidlo v hornej časti karty umožňuje spustiť úplné zálohovanie systému. Ak to nepotrebujete, môžete vybrať súbory alebo priečinky. 

Nie je však jasné, že budete musieť kliknúť na bielu ikonu otvoreného priečinka, aby ste ju označili ako zálohu. Súbory majú začiarkavacie políčko vedľa nich, takže nedochádza k zámene. Ak chcete vylúčiť určitý súbor alebo priečinok, môžete to urobiť kliknutím pravým tlačidlom myši a výberom možnosti „vylúčiť“.

Okrem súborov a priečinkov si môžete zvoliť aj zálohovanie sieťového zariadenia alebo celého stavu systému. Ďalšie karty „Obnoviť“ a „Protokoly“ vám umožňujú obnoviť zálohu a zobraziť protokoly.

Klient pre stolné počítače nepredstavuje žiadne väčšie prekážky a umožňuje vám vykonať úplné zálohovanie systému jediným kliknutím.

Ak potrebujete spravovať zálohu z iného počítača, nebudete môcť používať webového klienta, pretože nie je k dispozícii. Napriek tomu nás zatiaľ zástupca spoločnosti BackupVault informoval, že má vyjsť začiatkom roku 2020.

zálohovanie klenba-management-console

BackupVault má riadiacu konzolu, ktorú môžete použiť na monitorovanie a správu zálohy, aj keď máte jediný počítač. Má dva názory: správu účtu a správy. Zobrazenie „prehľady“ vám umožňuje generovať rôzne správy, ako napríklad zálohovanie, audit, JSON a ďalšie.

Zobrazenie „Správa účtu“ vám poskytuje prehľad o vašich skupinách počítačov. Môžete zadať určitú skupinu a vzdialene sa pripojiť k určitému počítaču zo skupiny. Ak tak urobíte, desktopový klient sa spustí a ukáže vám stav tohto počítača. Odtiaľ môžete podľa potreby inicializovať procesy zálohovania a obnovy.

Konzola má mnoho rôznych možností, ale všetky sú zoskupené logicky a po krátkej krivke učenia by ste nemali mať žiadne problémy s navigáciou..

zálohovanie klenba-mobile-client

Ako sme už povedali, mobilný klient nemôže zálohovať vaše mobilné zariadenie, poskytuje však prehľad zálohy a umožňuje vám prehliadať, sťahovať alebo zdieľať zálohované súbory. Ak zdieľate súbory, vygenerujete odkaz, ktorý môžete nastaviť tak, aby vypršal po určitom počte hodín v ponuke nastavení.

A nakoniec, aplikácia BackupVault má atraktívnu farebnú schému, ktorá poskytuje dostatočný kontrast a je ľahko použiteľná.

Zálohovanie súborov & obnovenie

zálohovanie klenba-backup-start

Vytvorenie zálohy je jednoduché a všetko, čo musíte urobiť, je vybrať súbory a priečinky na zálohovanie, povoliť úplné obnovenie systému alebo kliknúť pravým tlačidlom myši na niektorú z vašich jednotiek a priečinkov a zahrnúť (alebo vylúčiť) požadované typy súborov. Môžete si vybrať medzi dokumentmi, grafikou, dokumentmi balíka Microsoft Office, zdrojovým kódom a webovými stránkami.

Ak sa vám nepáči predvolený výber súborov, ktorý tieto kategórie používajú, môžete ho zmeniť pridaním alebo odstránením rôznych prípon súborov z ponuky „spravovať filtre“..

Keď budete s výberom spokojní, môžete kliknutím na tlačidlo „záloha“ spustiť tento proces alebo na tlačidlo „automatizovať“, ktoré vám umožňuje naplánovať.

zálohovanie klenba-plánovač

Môžete nastaviť, aby klient vykonával automatické zálohy v určitom čase dňa alebo vytvoril konkrétny plán na celý týždeň. Neexistuje však žiadny spôsob, ako vytvoriť mesačný plán alebo zálohovať po uplynutí určitého počtu minút alebo hodín. 

Ak potrebujete so zálohovaním vykonať rozšírené akcie, môžete v ponuke „záložné skripty“ v nastaveniach definovať skripty, ktoré sa spúšťajú pred a po zálohovaní..

zálohovanie klenba-archivácia

Ďalšou zaujímavou možnosťou je archivácia. BackupVault vám umožňuje určiť súbory vo veku od 14 do 10 000 dní v určitých priečinkoch, ktoré by sa mali zálohovať alebo vymazať z počítača alebo servera (na jeho mieste zostane útržok). 

To šetrí veľa miesta, ale stále vám umožňuje prístup k archivovaným súborom. Ak kliknete na jeden z útržkov, jeho súbor sa získa z úložného servera BackupVault.

zálohovanie klenba-restore-start

Ak chcete obnoviť, prejdite na kartu „obnoviť“ a vyberte požadované súbory a priečinky. Potom kliknite na tlačidlo „obnoviť“. Potom vám vyskakovacie okno ponúkne možnosti obnovenia zálohy na jej pôvodné alebo nové umiestnenie. 

zálohovanie klenba-restore-voľby

Navyše si môžete zvoliť obnovenie súborov s minimálnou alebo úplnou štruktúrou priečinkov. Môžete tiež obnoviť súbory a povolenia priečinkov, ktoré boli k dispozícii pri zálohovaní, a tiež môžete prepísať existujúce súbory. 

Okrem štandardného obnovenia môžete spustiť InstantData z karty „obnoviť“, vygenerovať správu alebo zvoliť obnovenie z iného servera..

Ak máte veľa údajov a vaše pripojenie na internet je pomalé, môžete na odosielanie alebo prijímanie údajov na externú jednotku použiť kuriérsku službu zálohovania a obnovy BackupVault. Ak sa rozhodnete obnoviť súbory, spoločnosť BackupVault vám nasledujúci deň pošle jednotku USB z jej dátového centra vo Veľkej Británii prostredníctvom kuriéra. Ak chcete zálohovať súbory, môžete svoju jednotku poslať na BackupVault.

Celkovo je jednoduché a jednoduché vytvoriť zálohu a obnoviť ju. Existuje celá rada možností na vyladenie procesov podľa vašich predstáv. Jedinou najväčšou chybou je nedostatok nepretržitého zálohovania.

rýchlosť

Čím bližšie ste k Veľkej Británii, kde sa nachádzajú dátové centrá spoločnosti BackupVault, tým lepšie budú vaše rýchlosti. Ak nie ste blízko, počiatočné zálohy budú pravdepodobne trvať dosť dlho. Zálohy sa môžu líšiť do dní alebo týždňov, v závislosti od toho, koľko údajov chcete chrániť a rýchlosti vášho pripojenia.

Keď sme testovali možnosti prenosu súborov BackupVault, boli sme v Srbsku v Srbsku pomerne blízko. Urobili sme to tak, že sme vykonali testy zálohovania a obnovy pomocou nášho testovacieho priečinka so zipsom s kapacitou 1 GB. Testy sme uskutočnili prostredníctvom siete WiFi s rýchlosťou sťahovania 48,30 Mb / s a ​​rýchlosťou 9,68 Mb / s. 

Pri týchto rýchlostiach a bez akýchkoľvek režijných nákladov by sme mali očakávať zálohu priečinka 1 GB približne za 14 minút a 47 sekúnd a mali by sme ho obnoviť približne za dve minúty a 57 sekúnd. Je to teoreticky a bez zálohovania, ktoré zahŕňa šifrovanie a deduplikáciu.

Tu sú naše výsledky:

Prvý pokus: Druhý pokus: Priemer:
Čas odovzdania00:14:5300:14:4000:14:47
Čas sťahovania00:02:5000:02:5600:02:53

Výsledky, ako vidíte z tabuľky, sú takmer rovnaké ako očakávania. To je skvelý výsledok, ak sme ho niekedy videli.

Deduplikácia je v predvolenom nastavení vypnutá, čo zvyšuje rýchlosť prenosu, ale odporúčame vám ju zapnúť, pretože vám ušetrí vzácny záložný priestor.. 

Nahrávania po prvom spustení by sa mali spustiť ešte rýchlejšie, pretože využívajú výhody algoritmu na kopírovanie súborov na úrovni bloku. To znamená, že BackupVault bude prenášať iba tie časti súborov, ktoré sa zmenili, namiesto celých súborov. Program BackupVault štandardne používa na urýchlenie zálohovania viacvláknové prenosy.

zálohovanie klenba rýchlostný limit

Na druhú stranu, ak zistíte, že BackupVault využíva príliš veľa vašej šírky pásma, môžete ju účinne a podrobne obmedziť. Môžete nastaviť rôzne limity pre konkrétne hodiny a dni v týždni.

zabezpečenia

BackupVault šifruje vaše dáta pomocou 256-bitového šifrovania AES (viac informácií o šifrovaní nájdete v našom popise článku o šifrovaní) skôr, ako opustí vaše zariadenie, a iba vy poznáte šifrovací kľúč. To znamená, že nikto iný, dokonca ani personál BackupVault, nebude schopný prečítať obsah zálohy.

Táto metóda, niekedy nazývaná šifrovanie s nulovými znalosťami, je najlepšou metódou na zabezpečenie toho, aby nikto iný nemohol prečítať vaše údaje. Tiež sa nám páči skutočnosť, že spoločnosť BackupVault štandardne používa toto šifrovanie. U iných služieb ho musíte často zapnúť sami.

Jednou z nevýhod šifrovania s nulovými znalosťami je to, že spoločnosť BackupVault nebude môcť obnoviť svoje heslo, ak na to zabudnete. Z tohto dôvodu vám odporúčame používať správcu hesiel od našich najlepších správcov hesiel na zaokrúhlenie malých firiem.

Protokol SSL zabezpečuje spojenie medzi vašimi priestormi a servermi BackupVault. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto protokole, prečítajte si naše porovnanie SSL a TLS. 

Šifrovanie a protokoly nepomáhajú v prípade útoku pomocou ransomware. Môžete však použiť iba verziu verzií BackupVault na návrat k predchádzajúcim verziám svojich súborov, priečinkov alebo dokonca celého operačného systému. Takto nebudete musieť platiť nič, aby ste získali prístup k svojej zálohe.

BackupVault má dve dátové centrá so sídlom vo Veľkej Británii. Majú rôzne fyzické bezpečnostné a bezpečnostné prvky vrátane:

 • 24-hodinový záznam videa
 • Biometrický prístup a prístup pomocou špendlíkov
 • alarmy
 • Zabezpečený a hradený prístup pre oprávnený personál 
 • Protipožiarny systém
 • Záložná batéria a napájanie N + 1
 • N + 1-redundantná klimatizácia

Okrem toho majú dátové centrá aj množstvo oprávnení ISO. Obaja majú ISO 9001, čo znamená, že BackupVault spĺňa požiadavky zákazníkov a regulačných predpisov. Okrem toho majú aj normu ISO 27001, čo znamená, že vaše údaje sa budú uchovávať bezpečne a dôverne.

Vzhľadom na to, že neexistuje webový klient, dvojfaktorové overenie nie je také dôležité ako pri iných riešeniach, ale konzola pre správu by mala dostať toto overenie začiatkom budúceho roka. Ak vás bezpečnostné funkcie zaujmú a chcete sa dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu bezpečnosťou cloudu.

súkromia

BackupVault má pár vecí, ktoré sa týkajú ochrany súkromia. Po prvé, v predvolenom nastavení používa súkromné ​​šifrovanie, čo je najlepší spôsob, ako zaistiť, aby si zvedaví oči nemohli prečítať vaše zálohované údaje.. 

Po druhé, jeho servery sú umiestnené vo Veľkej Británii a nie v USA, na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov, takže vaše údaje nepodliehajú zákonu USA Patriot Act a iným americkým cloudovým zákonom a predpisom.

Existuje však jedna ďalšia podmienka, ktorú musí BackupVault spĺňať, aby poskytovala dostatočné súkromie pre vaše online údaje: Musí mať politiku ochrany osobných údajov bez podozrivých doložiek..

Zber informácií BackupVault

BackupVault používa vašu IP adresu na diagnostikovanie problémov so serverom a na správu jeho služieb. Tieto informácie tiež používa na to, aby bola jeho webová stránka príjemnejšia a príjemnejšia.

Navyše online formuláre vyžadujú od používateľov, aby poskytli BackupVault svoje kontaktné informácie, ako sú vaše meno, e-mail a poštová adresa. Jeho online prieskumy môžu tiež požadovať od návštevníkov kontaktné informácie, napríklad vašu e-mailovú adresu.

Použitie informácií BackupVault

BackupVault môže použiť kontaktné informácie z vášho registračného formulára pri zodpovedaní otázok, umožňovaní sťahovania svojho skúšobného softvéru, zasielania príležitostných bulletinov a poskytovania informácií o BackupVault a jeho službách. Používatelia sa môžu odhlásiť z prijímania budúcich správ pomocou odkazu v e-mailoch.

Podľa svojej webovej stránky sa kontaktné informácie, ktoré spoločnosť BackupVault zhromažďuje zo svojich prieskumov, používajú na účely, ako je zlepšenie jej webovej stránky a zvýšenie jej vedomostí o potrebách zákazníkov a tých, ktorí ju navštívia. Tieto informácie sa tiež zjavne používajú na pomoc spoločnosti BackupVault pri zlepšovaní jej techník internetového marketingu.

Zhromaždené informácie a tretie strany

BackupVault hovorí, že nebude zverejňovať osobné údaje zákazníka a informácie o účte, pokiaľ to nevyžaduje zákon alebo pokiaľ nie je dôvod domnievať sa, že je to potrebné na identifikáciu, nadviazanie kontaktu alebo začatie súdneho konania proti niekomu, kto by mohol porušovať práva alebo majetok spoločnosti BackupVault, zákazníci BackupVault alebo iní.

BackupVault tiež nezverejní obsah akejkoľvek elektronickej pošty alebo inej elektronickej komunikácie s používateľmi tretím stranám. Existujú však výnimky a podmienky, kedy spoločnosť BackupVault zverejní túto elektronickú komunikáciu so zákazníkmi, zahŕňajú, kedy je potrebné:

 • Poskytovať služby zákazníkovi
 • Chráňte „legitímne záujmy“ spoločnosti BackupVault a jej zákazníkov
 • Spolupracujte so zákonmi a právnymi procesmi, ktoré spoločnosť BackupVault považuje za platné a vynútiteľné
 • Poskytnite ho orgánu činnému v trestnom konaní, ak obsah náhodne získa spoločnosť BackupVault a zdá sa, že súvisí so spáchaním trestného činu

BackupVault hovorí, že nemá v úmysle cenzurovať, upravovať alebo sa zapojiť do prebiehajúcej kontroly alebo dohľadu nad komunikáciou uloženou alebo prenášanou prostredníctvom svojich zariadení zákazníkmi alebo inými osobami. Na druhej strane spoločnosť BackupVault preskúma, odstráni alebo zablokuje prístup k komunikácii, ktorá môže poškodiť spoločnosť BackupVault, jej zákazníkov alebo tretie strany alebo inak porušovať práva tretích strán..

Vaše práva

BackupVault dodržiava všeobecné nariadenie o ochrane údajov alebo skratku GDPR, čo je zákon EÚ, ktorý chráni súkromie používateľov online. Z tohto dôvodu BackupVault poskytuje všetkým používateľom práva, ktoré GDPR oprávňuje. Budeme však musieť počkať a uvidíme, aké to bude mať účinky Brexitu.

BackupVault je tiež kompatibilný s HIPAA, takže by nemali existovať žiadne problémy pre spoločnosti, ktoré pracujú s údajmi o zdraví pacienta..

Zásady ochrany osobných údajov nie sú celkovo najpodrobnejšie, čo sme videli, ale nevynechávajú kľúčové body. Neexistujú žiadne podozrivé klauzuly a vaše súkromie chráni aj súkromné ​​šifrovanie a GDPR.

podpora

Na rozdiel od mnohých iných služieb, BackupVault poskytuje telefonickú podporu nepretržite okrem e-mailovej podpory. Rozhovor nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je otvorený od 9:00 do 17:00. GMT – ale zástupca spoločnosti BackupVault nás informoval, že v najbližších mesiacoch plánuje spustiť podporu 24 hodinového rozhovoru, ak je o to záujem.

Bez ohľadu na to sme pomocou chatovej podpory položili niekoľko otázok a na každú z nich sme dostali podrobné a užitočné odpovede. Rozhodli sme sa tiež poslať e-mail s otázkou a odpoveďou sme dostali rozhovor prostredníctvom rozhovoru za menej ako hodinu.

zálohovanie klenba-support

Ak by ste chceli vyšetriť sami, môžete to urobiť tak, že sa obrátite na vedomostnú základňu spoločnosti BackupVault. Nemá veľa článkov, ale tie, ktoré obsahujú, sú užitočné a majú snímky obrazovky, ktoré vám pomôžu implementovať riešenia, ktoré popisujú.

Znalostná základňa je rozdelená do kategórií, aby sa ľahšie našla odpoveď, ale ak tak neurobíte, môžete ju vždy vyhľadať pomocou vyhľadávacieho panela..

Záverečné myšlienky

Je zrejmé, že BackupVault potrebuje viac funkcií. Jeho zástupca nás ubezpečil, že veľa funkcií bude k dispozícii začiatkom budúceho roka. Konštantnou nevýhodou je však cena. BackupVault je jedno z najdrahších riešení, ktoré sme testovali.

Špecifické prípady použitia vám môžu pomôcť čo najlepšie využiť možnosti BackupVault, ale aj tak vám iné riešenia založené na hodnotách môžu priniesť viac za menej peňazí. Ak je to to, čo hľadáte, prečítajte si naše recenzie na úložisko podnikových cloudov, kde nájdete ďalšie nápady.

BackupVault však pracuje na rôznych platformách, dokáže zálohovať rôzne servery a má silné zabezpečenie, schopnú technickú podporu a výkonné funkcie. Okrem toho obsahuje zálohovanie a obnovu kuriérom v mesačnej cene.

Ospravedlňujú tieto stránky strmú cenu BackupVault? Čo si myslíte o BackupVault? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map