Todoistická aktualizácia – aktualizovaná 2020

Todoistická recenzia

Todoist je veľmi populárna aplikácia na správu úloh, ktorá vám umožňuje skontrolovať zoznam úloh a tiež vám poskytuje odmeny vo forme karmy. Aj keď to nie je dokonalé, môžeme ľahko zistiť, prečo má také lojálne nasledovanie, ako to môžete prečítať v tejto todoistickej recenzii..


best-riadením projektu softvér

Ak máte čo robiť, Todoista chce pomôcť. Po zaškrtnutí viac ako miliardy úloh je to jedna z popredných aplikácií na zozname úloh na svete. Uvidíme, čo to môže ponúknuť v tejto Todoistickej recenzii.

Postavený globálne distribuovaným tímom, Todoist existuje už od roku 2007, takže je to dobre zavedená platforma.

Vo svojich knihách má veľké spoločnosti vrátane spoločností Apple, Facebook a Netflix. Ak ste zákazníkom spoločnosti Netflix, ktorý ju chce kopnúť do prednej časti obrazovky, prečítajte si našu príručku o sledovaní služby Netflix v televíznom sprievodcovi..

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre todoistov

Vlastnosti

Ako pri všetkých aplikáciách zoznamu úloh, aj tu môžete vytvárať úlohy a po ich zaškrtnutí ich začiarknuť. Pre každý z nich môžete nastaviť dátum a prioritu a nastaviť pripomenutia, aby ste nezabudli robiť veci načas..

Môžete pozvať ďalších ľudí, aby zdieľali vaše projekty a zadávali im úlohy, čo z nich robí užitočný nástroj na organizovanie tímových projektov, ako aj osobných úloh.

Ak potrebujete motiváciu, Todoist zaujme nezvyčajný prístup. Okrem toho, že vám umožňuje odškrtávať úlohy, má systém karmy, ktorý vás udržiava v chode a sleduje, koľko ste urobili.

Todoist-karma

To vám umožní vybrať si denný cieľ, s ktorým pracujete, keď budete robiť veci. Získate tiež bonusovú karmu za dosiahnutie vašich cieľov a používanie rôznych funkcií. Ak necháte úlohy po lehote splatnosti vrátené späť, vaše skóre môže klesnúť, takže buďte opatrní. 

Našťastie ho môžete nastaviť tak, aby sa nepočítal cez víkendy, takže sa nemusíte báť narušenia rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom. Pozrite si náš článok o výhodách práce na diaľku, ak s tým potrebujete pomoc.

Je to dobrý systém a je to prvý svojho druhu, ktorý sme videli. Je to viac zapojené ako Wunderlistove diela a viac spojené s vaším vystúpením ako Asanove oslavy. Prečítajte si o nich v našich recenziách Wunderlist a Asana.

Ak nemáte radi karmu a radšej robíte veci vlastným tempom, môžete ju vypnúť.

Existuje veľa kategorizovaných šablón, ktoré vám pomôžu začať. Existuje veľa oblastí, ako je riadenie, rozvoj, vzdelávanie a iné. Ak si nie ste istí, ako z Todoistu vyťažiť to najlepšie, môže byť užitočné vyskúšať si niektoré z nich.

Todoist-templates

Integruje sa s viac ako 50 platformami. Prostredníctvom služby Zapier môžete zdieľať údaje aj s ďalšími aplikáciami. S úlohami v službe Kalendár Google môžete tiež pracovať.

Platiaci používatelia môžu pripojiť súbory a mať toľko, koľko potrebujú. Existuje však limit veľkosti súboru 100 MB. Ak to nestačí, prečítajte si článok o najlepšom úložisku v cloude pre veľké súbory.

Existuje niekoľko farebných schém vrátane temnej témy, ak chcete znížiť oslnenie obrazovky.

Todoist je k dispozícii na väčšine platforiem, s počítačovými verziami pre Windows a MacOS, mobilnými verziami pre Android a iOS, klientmi Linuxu tretích strán a nositeľnými verziami, ak máte inteligentné hodinky. K dispozícii sú aj e-mailové doplnky, ktoré vám pomôžu automaticky prevádzať e-maily na úlohy a rozšírenia prehliadača pre prehliadač Google Chrome, Safari a Mozilla Firefox.

Ak uvažujete o zmene svojho prehliadača, pozrite si našu recenziu prehliadača Chrome alebo prehliadača Firefox a zistite, ktorá je pred konkurenciou. Náš najbezpečnejší článok vo webovom prehliadači obsahuje ešte viac tipov.

Bezpečnosť a súkromie

Todoist ukladá údaje do Amazon Web Services a šifruje údaje počas prepravy a v pokoji. Prečítajte si náš popis šifrovania a zistite, prečo je to dôležité.

Zásady ochrany osobných údajov sú čitateľné pre človeka, podľa ktorých je v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov, ako aj s tretími stranami, s ktorými zdieľajú vaše údaje. Prečítajte si náš článok o počítačovej kriminalite, kde nájdete viac informácií o nebezpečenstvách, ktoré na vás čakajú online.

Todoist má veľa funkcií pre aplikáciu zoznam úloh a silnú bezpečnosť. Ak však chcete pracovať s viac ako jednoduchým zobrazením zoznamu, pozrite sa na najlepší softvér na riadenie projektov.

Prehľad funkcií todoistov

Logo Todoisttodoist.com

Začína sa od 300 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia
témy

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
Neobmedzený GB

všeobecný

platba
Kreditná karta, Paypal, fakturácia k dispozícii na ročných plánoch s 5 a viac používateľmi

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android, Tretia strana, Windows, Mac OS

Skúška zadarmo

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
AES-256

Certifikácia SOC
Cez AWS

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Todoist vás víta v aplikácii s ukážkovým projektom, ktorý obsahuje niekoľko úloh. Tieto úlohy vám ukážu základné vlastnosti a fungujú ako praktický návod. Vyplňte ich a vy pochopíte veľa z toho, čo dokáže.

Todoist-welcome

Aj keď tak neurobíte, Todoist je jednoduchý, takže nebudete mať problém prísť na to, ako ho používať. Rozhranie je jednoduché a ľahko preskúmateľné. Reaguje rýchlo na vstup a pri jeho používaní sme sa nestretli s chybami.

Nie je to však dokonalé. Niekedy sme chceli vystúpiť z ponuky kliknutím na iné miesto a obrázky nápovedy v ukážkovom projekte vyzerali skôr ako veci, na ktoré by sa dalo kliknúť, a nie vecí, ktoré by sme chceli hľadať, ale nejde o zásadné problémy.

Príklad aplikácie s vynikajúcim rozhraním nájdete v našej monday.com recenzii.

Vytváranie úloh je rýchle a môžete ich potiahnuť, aby ste zmenili ich poradie, alebo ich presunúť na iné a vytvoriť podúlohy. Po vykonaní zmeny sa zobrazí tlačidlo Späť, takže sa nemusíte báť správ.

Todoist-skratky

Ak chcete pracovať ako ninja, má množinu klávesových skratiek, takže sa môžete pohybovať po rozhraní bez toho, aby ste museli natiahnuť myš..

náklady

Todoist má bezplatný plán, ako aj dvojmesačnú bezplatnú skúšobnú verziu, ak si chcete vyskúšať svoje prémiové funkcie. Musíte zadať podrobnosti o karte pre skúšku, ale nie pre bezplatný plán. Ako ukazuje nasledujúca tabuľka, platené programy sú lacné.

Keď sme pripravovali bezplatný program, Todoist sa nás pokúsil nasmerovať na zadanie podrobností o karte, ale na preskočenie tohto kroku môžete použiť odkaz „otvorená webová aplikácia“..

Platené plány ponúkajú viac funkcií, ale bezplatný plán, ktorý umožňuje až 80 projektov a päť členov tímu, je skvelý pre jednotlivcov alebo malé tímy, ktoré spoločne pracujú na projekte. Potrebujete platený program pre relatívne základné veci, ako sú komentáre a nahrávanie súborov, ale nie každý ich potrebuje. Získate tiež analytické informácie o pláne Premium. 

Na podnikovej úrovni získate prioritnú podporu, fakturáciu tímu a schopnosť definovať úlohy pre svojich členov tímu.

Todoist prijíma kreditné karty a PayPal. Ak máte 50 alebo viac členov tímu, je k dispozícii aj fakturácia.

Vychovávatelia a študenti získavajú 70 percent zľavy, zatiaľ čo neziskové organizácie získajú 50 percent zľavu. Pedagógovia si možno budú chcieť prečítať aj našu recenziu na Basecampe, pretože ju získajú zadarmo. Ak chcete získať viac bezplatných informácií, prečítajte si náš najlepší bezplatný softvérový článok na správu projektov.

služba & podpora

Todoista sa ťažko používa a poskytuje vám jednoduchú používateľskú príručku. K dispozícii je tiež štartovací projekt, ktorý vám ukáže, ako robiť základy. Okrem toho je to také jednoduché, že väčšinu z nich môžete zistiť sami.

Ak uviaznete, v ponuke je odkaz na podporu, ktorý vás presmeruje na stránku pomocníka. Odtiaľ máte prístup k častým otázkam a dobrému výberu článkov, ktoré je možné prehľadávať a ktoré vysvetľujú funkcie Todoistu. Je ich veľa, ale ak stále nenájdete to, čo hľadáte, môžete sa s Todoistom spojiť priamo prostredníctvom kontaktného formulára.

Spýtali sme sa na dvojfaktorové overenie a za necelú hodinu sme dostali odpoveď, podľa ktorej by sme to mohli získať prostredníctvom spoločnosti Google, ak by sme prepojili náš účet s Todoistom. Je to pôsobivá doba odozvy, ale ak chcete ešte rýchlejšiu, pozrite si našu Wrike recenziu.

Todoist vám poskytuje veľa usmernení a rýchlo reaguje na otázky, takže skóre je tu dobré.

Záverečné myšlienky

Todoist je jednoduchý, efektívny a má množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu s prácou. Všetko funguje dobre a má dostatok doplnkov, aby vyniklo z mnohých aplikácií na trhu.

Je tiež bez chýb a cíti sa robustne a rýchlo reagovať na vaše vstupy. Môžete ho použiť takmer na každom zariadení. Je to skvelá voľba pre každého, kto chce zvýšiť svoju produktivitu a pomôcť im rýchlejšie dokončiť prácu.

Todoist je fantastický nástroj, ale softvér na správu úloh je základný.

Ak ste vyskúšali Todoistu, dajte nám v komentároch vedieť, čo si o tom myslíte. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map