Revízia Wunderlistu – jej udržiavanie spolu – aktualizovaná 2020

Wunderlist Recenzie

Wunderlist je zdanlivo jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožní sledovať, čo musíte urobiť, rozdeliť úlohy a ďalšie. Boli sme ohromení tým, čo to môže urobiť, ale zostávajú ľahko použiteľné, ako môžete prečítať v našej úplnej recenzii Wunderlistu.


best-riadením projektu softvér

Ak máte problém zistiť, čo robiť ďalej, keď pracujete alebo plánujete svoj deň, môžeme vám pomôcť. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je prečítať si túto recenziu Wunderlistu. Dúfajme, že potom budete mať k dispozícii nástroje na určenie ďalších krokov sami.

Wunderlist je jednoduchá a ľahká aplikácia zoznam úloh. To vám umožní vytvárať úlohy a odškrtnúť ich, keď ich dokončíte. Môžete ho použiť na správu všetkého od nákupu až po veľké kreatívne úsilie. Môžete zdieľať úlohy s ostatnými a spolupracovať.

Wunderlist sa pripojil k spoločnosti Microsoft v roku 2015. Časti softvéru súvisiace so spoločnosťou Microsoft sú vo všeobecnosti najväčšími nedostatkami. Čítajte ďalej a zistite, či sa táto aplikácia oplatí používať.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Wunderlist

Vlastnosti

Wunderlist je k dispozícii na mnohých platformách. Okrem spustenia v prehliadači, má aplikácie pre Windows, MacOS, Android, iOS a Chromebook a rozšírenia pre Google Chrome a Safari. Ak sa pokúšate vybrať prehliadač, ktorý chcete používať, prečítajte si našu prehliadač Chrome.

Základným pracovným tokom Wunderlistu je vytváranie úloh, ich pridávanie do zoznamov a ich začiarknutie pri dokončení. Jeho rozhranie je odvážne, jasné a jasné a vykonávanie týchto akcií je jednoduché.

Jeho tlačidlá a ponuky obsahujú veľa ďalších funkcií. Nastavenia účtu sa oplatí vyskúšať, pretože otvára ponuku s mnohými ďalšími možnosťami, ktoré by vám mohli byť užitočné.

Svoje zoznamy môžete duplikovať a zdieľať s ostatnými. Vďaka tomu je Wunderlist skvelým spôsobom, ako zadávať úlohy kancelárskemu projektu. Ak však chcete organizovať projekt podrobnejšie, pozrite si najlepší softvér na riadenie projektov.

Ak pracujete s inými používateľmi, môžete s nimi začať konverzáciu a v prípade potreby pomocou systému komentárov robiť poznámky.

Wunderlist má pekný výber pozadia, s hrsťou jasných farieb a niekoľkými relaxačnými fotografiami. Mali by ste byť schopní nájsť tú, ktorá sa vám páči, ale možnosť nahrať vlastnú by bola pekná.

Wunderlist-čiastkové úlohy

Môžete nastaviť termíny pre úlohy a nastaviť upozornenia pre konkrétne časy, aby vám pripomenuli, kedy musíte veci urobiť. Ku každej úlohe môžete pridať podúlohy, čo vám umožní podrobnejšie rozobrať veci.

Prikladanie súborov pomocou Wunderlistu

Wunderlist podporuje prílohy k súborom a umožňuje vám mať ich čo najviac. V jeho dokumentácii nie je jasné, či starý limit súboru 5 MB stále trvá, ale podarilo sa nám nahrať a zobraziť súbor 9 MB, čo naznačuje, že získate neobmedzený počet príloh a úložný priestor..

Môžete tiež pridávať súbory z Dropboxu a robiť hlasové nahrávky. Ak však zistíte, že potrebujete samostatné riešenie úložiska, pozrite sa na nášho najlepšieho sprievodcu úložiskom cloud.

Ak chcete používať svoje úlohy s inými platformami, program Wunderlist má niekoľko integrácií, ktoré vám k tomu môžu pomôcť. Spolupracuje s programom Zapier a umožňuje vám zdieľať údaje so stovkami aplikácií. Medzi ďalšie integrácie patrí Slack, Microsoft Outlook a Trello, o ktorých sa môžete dočítať v našej recenzii Trello. Príručka pre začiatočníkov Trello vám tiež pomôže s tým začať.

Vývojári, ktorí chcú integrovať Wunderlist s vlastnými nástrojmi, môžu tak urobiť pomocou API Wunderlistu. Je to užitočné, ak si chcete na svoje webové stránky alebo do aplikácie vytvoriť vlastné rozšírenie alebo pridať údaje uložené vo Wunderliste.

Ak chcete exportovať svoje údaje, existuje stránka, ktorá vám to umožní. Keď sme to vyskúšali, museli sme počkať pár minút, aj keď sme vyvážali náš relatívne malý testovací projekt. Zahŕňal však filmový súbor. Po dokončení sme dostali súbor .json s našimi údajmi, ako aj mini HTML web, ktorý nám umožnil prezerať si náš projekt..

Celkovo má Wunderlist vynikajúcu sadu funkcií. Robí základy dobre a má tiež veľa užitočných doplnkov.

Prehľad funkcií Wunderlistu

Logo Wunderlistwww.wunderlist.com

zadarmo

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie
zázemím

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
Neobmedzený GB

všeobecný

platba
zadarmo

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android, Tretia strana, Windows, Mac OS

Skúška zadarmo
zadarmo

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
AES-256

Certifikácia SOC
Vyhlásenie o ochrane osobných údajov spoločnosti Microsoft

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Keď sme sa prihlasovali pomocou nášho účtu Microsoft, dostali sme strašne vyzerajúce chybové hlásenie plné technických údajov, ktorým sme nerozumeli, alebo necítili potrebu vidieť.

Wunderlist-intro

Keď sme to však prekonali, aplikácia bola oveľa lepšia. Uvítali ste obrazovku s výzvou na výber kategórie pre svoj prvý zoznam, ktorá jej dáva názov. Potom môžete slobodne pridávať úlohy.

Pridáte ich zadaním názvu každého z nich a kliknutím na návrat. Po dokončení úloh ich začiarknite pomocou políčka. Keď to urobíte, je uspokojivý. Je to malý dotyk, ale priraďuje sa k Asanovým oslavám, aby vám dal pocit úspechu. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Asana a získajte viac informácií.

Wunderlist-skratky

Ak chcete pracovať rýchlejšie, v nastaveniach účtu je skrytý zoznam klávesových skratiek. Ako už bolo spomenuté, existuje veľa nastavení a nesúvisia všetky s účtom, takže si pozrite, či si chcete niečo prispôsobiť.

Wunderlist je jednoduchý a pravdepodobne ho nebudete mať veľa problémov. Jeho základný pracovný postup je jednoduchý a je dobre navrhnutý.

Je rýchle používať a reagovať na akcie takmer okamžite. Dokonca ani vo verzii prehliadača nemusíte čakať na odpoveď, keď robíte veci. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí radi pridávajú veci rýchlo a nechcú zízať na obrazovku, zatiaľ čo čakajú, kým aplikácia dohoní..

Celkovo dobre hodnotí použiteľnosť, pričom jediným skutočným problémom je obrazovka s chybou pri prvom prihlásení.

náklady

Wonderlist je zadarmo. Kedysi mala Pro verziu, ale to bolo prerušené a jej vlastnosti boli zložené do bežnej verzie. Microsoft oznámil, že plánuje v určitom okamihu nahradiť Wunderlist jeho novou aplikáciou To-Do, ale stále to ide zatiaľ a môžete ju používať zadarmo..

zabezpečenia & súkromia

Wunderlist je produkt spoločnosti Microsoft. Veľké technologické spoločnosti majú prinajmenšom útržkovité záznamy o ochrane osobných údajov. Prečítajte si náš článok o Edwardovi Snowdenovi a o vládnom dohľade, aby ste sa dozvedeli niečo o čom boli.

Wunderlist ponúka možnosť prihlásiť sa pomocou svojho účtu Microsoft. Stále sme citliví na to, keď Skype hovorí všetkým našim veku, keď ho spoločnosť Microsoft získala, a preto sme vytvorili účet na mieru. Nechceme, aby boli všetci v našom zozname kontaktov informovaní, keď musíme ísť do supermarketu, aby si kúpil mrkvu..

Wunderlist na prihlasovacej obrazovke hovorí, že bude mať prístup ku všetkým vašim informáciám, takže ste primerane varovaní.

V komunite je príspevok, ktorý tvrdí, že Wunderlist používa 256-bitové SSL pre prílohy a pre údaje v pokoji a počas prepravy. Prečítajte si náš popis šifrovania. Údaje sú hostené v Írsku pomocou Amazon Web Services. Podpora Wunderlistu potvrdila, že keď sme o to požiadali, a dajte nám vedieť, že neexistuje dvojfaktorová autentifikácia.

Okrem zapojenia spoločnosti Microsoft sme nenašli problémy s bezpečnosťou alebo ochranou súkromia, ale v ideálnom svete by bola k dispozícii dvojfaktorová autentifikácia..

služba & podpora

Je nepravdepodobné, že by ste uviazli pomocou základných funkcií Wunderlistu, ale ak tak urobíte alebo potrebujete pomoc s pokročilejšími vecami, musíte sa obrátiť na podporu.

V aplikácii sme nevideli zrejmý odkaz na podporu, ale na jej stránke „asi“ je odkaz. To znamená, že ak sa pozriete na webovú stránku spoločnosti Wunderlist, existuje tu odkaz na „podporu“. Okrem prehľadávateľnej vedomostnej základne existuje kontaktný formulár, ak sa chcete skontaktovať. Vyhodili sme otázku týkajúcu sa šifrovania a dvojfaktorovej autentifikácie a podrobnú a presnú odpoveď sme dostali o 15 hodín neskôr.

Wunderlist podporuje 10 jazykov vo svojej aplikácii a štyri na svojej webovej stránke podpory, takže je dobrou voľbou pre medzinárodných používateľov.

V tejto kategórii sa darí dobre, so slušnou informačnou základňou a prijateľnou dobou odozvy na podporu. Ak však chcete získať odpovede na rýchlu podporu, pozrite si naše hodnotenie Basecamp a Wrike.

Záverečné myšlienky

Wunderlist je pekná aplikácia. Je to rýchle, ľahké, elegantné a robí to, čo by ste od neho očakávali. Dobre sa integruje s inými platformami a je tiež bezplatná. 

Zapojenie spoločnosti Microsoft môže odradiť tých, ktorí majú obavy o ochranu súkromia a prihlásenie pomocou účtu Microsoft nie je plus. Nie sme si istí, ako dlho bude aplikácia existovať, pretože existujú plány na jej dlhodobé nahradenie.

Pre túto chvíľu je však skvelá voľba, ak sa chcete viac organizovať. 

Ak ste vyskúšali program Wunderlist alebo akékoľvek iné aplikácie na správu úloh, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map