Recenzia TickTick – aktualizovaná 2020

TickTick Review

TickTick je veľmi jednoduchý nástroj na správu úloh, ktorý ponúka prekvapivú flexibilitu a jednoduché použitie a zaraďuje ho medzi našich obľúbených. Aj keď to nie je také silné ako niektorí konkurenti, stále vám to pomôže urobiť veľa, ako to môžete prečítať v tejto recenzii TickTick..


best-riadením projektu softvér

TickTick je aplikácia na správu úloh s úhľadným, vysoko kvalitným používateľským rozhraním a silným výberom funkcií. V tejto recenzii TickTick uvidíme, ako sa porovnáva s podobným softvérom a zistíme, či sa oplatí uviesť na zoznam úloh..

Získa rovnováhu medzi ľahkosťou použitia a správou zložitosti, robí viac ako niektorí z jej konkurentov bez toho, aby oslabila jeho základné funkcie.

Ak hľadáte jednoduchý nástroj, ktorý vám umožní spravovať vaše úlohy, TickTick to urobí. Ak si nie ste istí, aký nástroj potrebujete, prečítajte si článok o riadení úloh verzus projektový manažment.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre TickTick

Vlastnosti

TickTick vám umožňuje vytvárať úlohy, triediť ich do zoznamov a dávať im termíny a priority. Ku každej z nich môžete tiež pridať poznámky a kontrolné zoznamy podúloh.

tick-tick-tagov

Úlohy môžete pridať prostredníctvom e-mailu a, ak ste odvážni, pomocou hlasového vstupu. Prečítajte si náš najlepší článok v softvéri na prevod reči do textu a zistite, aké riskantné to môže byť.

Môžete vytvárať značky a farebné kódy, čo je užitočné pre triedenie úloh podľa vašich predstáv. Môžete tiež nastaviť pripomenutia, aby ste si dávali upozornenia pred dátumami splatnosti. Je tiež ľahké nastaviť opakujúce sa úlohy.

Existujú aj inteligentné zoznamy, ktoré vám umožňujú nastaviť filtre a automaticky ich použiť. Napríklad úlohy môžete zobraziť s konkrétnymi značkami alebo dátumami splatnosti v určitom období.

TickTick Achievements

Systém bonusov sa bude tešiť statistom, ktorí potrebujú ďalšiu motiváciu. Máte priradenú úroveň, ktorá sa zvyšuje, keď začiarknete úlohy. Ak sú však úlohy oneskorené, vaše skóre môže klesnúť, takže buďte opatrní. 

Systém sa však zdá byť základný a nie je to také zábavné ako oslavy Asany. Prečítajte si našu recenziu v Asane a získajte viac informácií o nich. Sprievodca pre začiatočníkov Asany vám pomôže aj vyťažiť maximum.

Pozrite sa do nastavení TickTick a povie vám, aké percento ľudí ste produktívnejší ako. Ak chcete začať priateľskú kancelársku súťaž, mohlo by to byť zaujímavé.

tick-tick-nastavenia

Nastavenia témy nájdete aj v ponuke. Okrem niekoľkých farebných možností existujú aj možnosti založené na ročných obdobiach a mestách sveta.

Existuje protokol aktivít, ktorý vám ukáže, čo všetci urobili, takže ak chcete, aby sa ľudia zodpovedali, TickTick je skvelá voľba. Môžete si prezrieť, čo boli spoluhráči.

Jeho Pomo časovač je zaujímavá vlastnosť, ktorá využíva techniku ​​Pomodoro. To znamená rozdeliť vašu prácu na 25-minútové kúsky, s prestávkami medzi nimi. Je to pre nás nové, musí sa to však skúsiť.

Môžete importovať údaje z niekoľkých aplikácií. Medzi nimi sú dve konkurenčné aplikácie na správu úloh, o ktorých si môžete prečítať v našich recenziách Wunderlist a Todoist. Môžete tiež rýchlo vygenerovať súbor .csv na zálohovanie projektu, čo znamená, že nie ste uzamknutý na platforme.

V pravom dolnom rohu panela úloh sa nachádza ponuka, ktorá vám umožňuje nahrávať prílohy. Ak chcete vyhradený systém na zdieľanie súborov so spoluhráčmi, prečítajte si článok nášho najlepšieho online úložiska pre tímy.

Podpora platformy TickTick

TickTick je k dispozícii pre mnoho zariadení. Existujú verzie počítačov pre Windows a MacOS, mobilné verzie pre Android a iOS, webová verzia, rozšírenia prehliadača a dokonca aj verzia Apple Watch. Používatelia Linuxu, bohužiaľ, zostávajú v chlade.

Ak si nie ste istí, ktoré rozšírenie prehliadača je potrebné vyhľadať, prečítajte si našu recenziu prehliadača Mozilla Firefox a prehliadača Google Chrome, aby ste si mohli myslieť..

TickTick má dobrý výber funkcií a ponúka veľa, ktoré vám pomôžu zorganizovať sa. Ak však chcete niečo zložitejšie, prečítajte si nášho sprievodcu projektovým riadením.

Bezpečnosť a súkromie

TickTick beží na Amazon Web Services. Vaše údaje sú uložené v USA Prečítajte si náš článok o Edwardovi Snowdenovi a vládnom dohľade a zistite, čo to znamená pre vaše súkromie. Dáta sú v pokoji šifrované. Zálohy sa robia každý deň, robia sa denné zálohy a spoločnosť TickTick sľubuje, že vás upozorní na porušenie údajov do 72 hodín.

To nie je zlé, ale nie je to na úrovni nástrojov na riadenie projektov, ako sú Wrike a monday.com, o ktorých si môžete prečítať v našej recenzii Wrike a monday.com. TickTick neposkytuje veľa podrobností o tom, čo robí, aby chránil vaše informácie. S tak jednoduchým nástrojom, ako je tento, možno nebudete potrebovať túto úroveň zabezpečenia.

Prehľad funkcií TickTick

Logo TickTickticktick.com

Začína sa od 233 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
Neobmedzený GB

všeobecný

platba
Kreditná karta, Paypal

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android, Tretia strana, Mobilná verzia webu, Windows, Mac OS

Skúška zadarmo
15-dňová skúšobná verzia pre verziu Windows

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
TLS 1.2 (tranzit)

Certifikácia SOC
prostredníctvom AWS

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

TickTick sa ľahko zaregistruje a víta vás rýchlou prehliadkou jeho základných funkcií. Akonáhle je to z cesty, môžete vytvárať úlohy. Aj to je ľahké. Stačí zadať políčko a stlačiť Return. Existujú tlačidlá na pridanie konečných termínov a priorít.

tick-tick-intro

Rozhranie je jasné, čitateľné a ľahko použiteľné. Je to druh nástroja, ktorému môžete porozumieť tým, že sa na to pozriete, a keď si pohrávate s jeho tlačidlami, nájdete všetko, čo môžete očakávať. Niektoré ovládacie prvky sú na malej strane, ale pri ich používaní sme sa nestretli s veľkými chybami.

tick-tick-kalendár

Má viac zobrazení ako mnoho aplikácií v zozname úloh. Rovnako ako niektoré z najlepších softvérových programov na riadenie projektov má kalendár a denník aktivít. Kalendár je možné pripojiť aj k aplikácii Microsoft Outlook alebo Google Calendar.

Je však zameraná a väčšinou používate hlavné zobrazenie, ktorým je jednoducho zoznam alebo niekoľko zoznamov úloh..

tick-tick-klávesnica

Existuje užitočný výber klávesových skratiek, takže ak sa ponáhľate, naučte sa niektoré z nich a budete môcť pracovať rýchlejšie..

Celkovo je TickTick ľahký a dobre navrhnutý, takže všetko, čo s ním robíte, je jednoduché.

náklady

TickTick má bezplatný program a platenú verziu, ktorá vám poskytne ďalšie funkcie. Platená verzia stojí 27,99 dolárov ročne, čo banku nezlomí, a bude to stáť za to, ak vám to pomôže. Môžete platiť kreditnou kartou alebo PayPal. 

Plán zadarmo ponúka základné informácie, je však použiteľný. Najlepšie funkcie, ako napríklad široký výber zobrazení TickTick, sú obmedzené na prémiovú verziu.

služba & podpora

Hlavná stránka podpory TickTick obsahuje množstvo článkov, ktoré vám pomôžu, ako aj stránku FAQ. Existujú sprievodcovia konkrétnymi aplikáciami, ako aj stránky, ktoré vysvetľujú jednotlivé funkcie, a ďalšie, ktoré poskytujú všeobecné rady o tom, ako postupovať.

Je tu veľa informácií. Použitý jazyk môže byť neohrabaný, ale je to zrozumiteľné.

K dispozícii je tiež rušné fórum s množstvom otázok a odpovedí. Takmer každá otázka má odpoveď, ale nie všetky vyriešené problémy sú vyriešené. Napriek tomu je to dobrý zdroj, ak uviaznete.

Zistili sme, že pokus o prístup k podpore z aplikácie nás poslal na fórum bez jasného odkazu na hornú stránku. Funkcia vyhľadávania je omnoho lepšia ako funkcia na fóre, ktorá zobrazuje relevantné reklamy takmer v hodnote obrazovky. Ak sa tam ocitnete, hľadajte tú správnu hornú stránku, pretože je oveľa lepšia.

Ak chcete odoslať žiadosť o podporu priamo, budete musieť nájsť malý odkaz na kontaktnú e-mailovú adresu v dolnej časti stránky fóra. Testovali sme priamu podporu TickTick s otázkou dvojfaktorovej autentifikácie a odpoveď sme dostali za necelý deň.

Ak chcete vyskúšať nástroj s rýchlosťou podpory pľuzgierov, pozrite si našu recenziu na Basecampe. Reagovalo na nás iba za tri minúty.

TickTick tu získava dobré skóre z dôvodu dôstojných časov odozvy, ale skóre by bolo vyššie, ak by jeho navigačné odkazy viedli na jeho najvyššiu stránku.

Záverečné myšlienky

TickTick má vynikajúce rozhranie a jeho používanie je intuitívne. Má veľa funkcií týkajúcich sa bezplatného plánu, ale v prémiovej verzii je toho veľa. Keď sa pokúšate používať platené funkcie podľa bezplatného plánu, často sa vám zobrazujú správy o inovácii, stále je to však užitočná a použiteľná aplikácia..

TickTick má však základné základy a je skvelou voľbou, ak sa chcete viac organizovať. Jeho prémiová verzia ide nad rámec väčšiny aplikácií na správu úloh tým, že do nástrojov na správu projektov obsahuje výber pohľadov, ktoré sa častejšie vyskytujú. Ak uprednostňujete jednoduché veci, urobí to bezplatná verzia.

Ak ste dali TickTick na cestu, dajte nám vedieť, čo si o tom myslíte a či vám to pomohlo stať sa produktívnejším v nižšie uvedených komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me