Recenzia ProWorkflow

ProWorkflow je všestranný solídny nástroj na riadenie projektov s množstvom silných stránok a skutočných slabých stránok. Aj keď to nijako zvlášť nevystupuje, vieme si predstaviť, že väčšina spoločností s tým bude viac ako spokojná, ako si môžete prečítať v tejto úplnej recenzii..


best-riadením projektu softvér

ProWorkflow je nástroj na riadenie projektov rozmiestnený v podnikoch a na voľnej nohe. Je tu približne od roku 2002 a doteraz sa v ňom vytvorilo takmer 3 milióny projektov. V tejto recenzii programu ProWorkflow sa pozrieme na to, ako sa porovnáva s najlepším softvérom na správu projektov.

Má zaujímavé vlastnosti a je solídnou voľbou pre tých, ktorí pracujú sami, ako aj pre tých, ktorí sú súčasťou tímu. Na jeho domovskej stránke nájdete žiarivý výber svedectiev od klientov z celého sveta.

Zistili sme, že je silný vo väčšine oblastí bez väčších nedostatkov. Je to zvlášť dobrá voľba pre tých, ktorí chcú sledovať čas a náklady na svoje projekty. Jeho silné stránky sú aj funkcie auditu a priradenia vlastnej úlohy.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre ProWorkflow

Vlastnosti

ProWorkflow má rozsiahly výber funkcií vrátane niekoľkých, ktoré vám pomôžu udržať si prehľad o svojich výdavkoch.

Získate medzi 5 GB a 50 GB úložného priestoru v závislosti od plánu, do ktorého sa zaregistrujete. Ak to pre vás nestačí, prečítajte si náš najlepší článok o úložisku cloudu, kde nájdete ďalšie možnosti.

pre-workflow-return-on-investícií

Na svojej webovej stránke má kalkulačku návratnosti investícií, ktorá vám umožňuje zadať niekoľko premenných a zistiť, koľko peňazí vám môže ProWorkflow ušetriť. Je to užitočný spôsob, ako získať konkrétnu predstavu o tom, čo pre vás môže platforma urobiť. Prináša domov, aký veľký rozdiel môže mať nástroj ako ProWorkflow.

Ak sa snažíte prinútiť svojho šéfa, aby sa prihlásil do ProWorkflow, mohlo by vám stáť za to, aby ste im ukázali svoje výpočty..

V prípade iného nástroja zameraného na podnikanie, ktorý vám umožňuje vypočítať návratnosť vašej investície, si pozrite našu kontrolu projektov Easy Projects.

Má silné funkcie na sledovanie vašich zamestnancov a vedenie kariet o tom, ako trávia svoj čas, a tiež o tom, čo vás to stojí. Na domovskej stránke spoločnosti si tiež môžete pozrieť, na čom ľudia pracujú, ako aj ich posledné prihlasovacie časy.

Môžete ju rozšíriť pomocou aplikácií. Má pre nich vlastný obchod, kde si môžete prezerať a vyberať z doplnkov. Nie je ich veľa, ale tie, ktoré sme videli, boli zadarmo. Medzi ne patrilo vlastné rozšírenie mapy, rozšírenie sledovania času prehliadača Chrome a generátor prehľadov ziskovosti.

Šablóny ProWorkflow

Existuje veľa šablón, ktoré vám pomôžu začať, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný, čo je užitočné, ak máte niekoľko podobných projektov a nechcete opakovať počiatočné nastavenie pre každý z nich..

Môžete zmeniť spôsob vytvárania projektov a vybavovať žiadosti o projekty, takže ProWorkflow je dobrá platforma, ktorú môžete zvoliť, ak máte veľa malých projektov, ktoré chcete samostatne spravovať..

Okrem správy úloh pomáha ProWorkflow spravovať vaše kontakty pomocou vyhradenej karty, ktorá umožňuje prezerať klientov a ľudí vo vašom tíme. Môžete im poskytnúť kontaktné informácie, obrázok, konkrétne povolenia a nechať na nich poznámky, ako aj nastaviť preferencie nápojov. Ak máte sekretára, túto funkciu privítajú.

K dispozícii je tiež karta na zapisovanie poznámok, na ktorej môžete zanechať poznámky, čo sa vám páči. Je to skvelé miesto, kde môžete dať všeobecné pokyny o postupoch alebo cieľoch na pracovisku, a môžete ho zabudovať do užitočného zdroja pre svoj tím.

Ak chcete špeciálnu aplikáciu na zapisovanie poznámok, prečítajte si náš článok o najlepších aplikáciách na zapisovanie poznámok.

pre-workflow-časového rozvrhu

K dispozícii je karta „Čas“, ktorá vám umožňuje zobraziť časový rozvrh, časovú os a kalendár. Časový rozvrh vám umožňuje sledovať čas, ktorý trávite na konkrétnych úlohách. Ak nechcete používať jeho sledovač, môžete pridať čas aj ručne.

pre-workflow-return-on-časovú os

Jeho zobrazenie na časovej osi ukazuje, ako sa úlohy projektu navzájom spájajú, a umožňuje vám zistiť, kedy je potrebné veci dokončiť. K dispozícii je tiež zobrazenie kalendára, ktoré vám ukáže, čo musíte urobiť zo dňa na deň.

Prispôsobenie ProWorkflow

Existuje veľa možností prispôsobenia, aby sa váš pracovný priestor cítil ako doma. Môžete nahrať vlastné obrázky hlavičky a loga.

pre-workflow-farby

K dispozícii je výber farebných motívov alebo si môžete vybrať vlastné, ak sa vám nepáčia predvoľby. Pozadie obrazovky však nemôžete zmeniť. K dispozícii je tiež vianočná téma, ktorá zdobí vašu pracovnú plochu a pridáva padajúci sneh do obrázka hlavičky.

Pokiaľ ide o pridelené úlohy, máte veľa možností. V predvolenom nastavení sú tri, ale môžete pridať ďalšie podľa potreby. Môžete upraviť každý typ role a umožniť im pridávať, upravovať alebo mazať rôzne prvky projektu. Existujú aj ďalšie možnosti na definovanie toho, ktorej práce každý môže vidieť a ktoré nastavenia môžu zmeniť.

pre-workflow-audity

Existuje tiež veľa možností pre audit. Do vášho auditu môžu byť zahrnuté všetky typy akcií. Môžete si vybrať všetko alebo zvoliť konkrétny druh akcie. Potom si môžete vybrať ktoréhokoľvek alebo všetkých zamestnancov a získať zoznam, kedy vykonali vybrané akcie.

Ak máte vážne prispôsobenie spôsobu práce s programom ProWorkflow, môžete sa ponoriť do jeho rozhrania API. To vývojárom umožňuje prístup k ich údajom a umožňuje vám ich upravovať z vašich webových stránok alebo aplikácií.

ProWorkflow nemá mobilné aplikácie, ale existuje špeciálna verzia jeho webových stránok, ktorú môžete použiť v prehliadači na ľubovoľnom zariadení..

ProWorkflow má v tejto oblasti dobré výsledky, vďaka svojim mnohým funkciám zameraným na podnikanie je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú sledovať čas a peniaze, ktoré strávil ich tím..

Prehľad funkcií ProWorkflow

Logo ProWorkflowwww.proworkflow.com

Začína sa od všetkých 900 dolárov mesačne

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
50 GB

všeobecný

platba
Kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
Mobilná verzia webovej stránky

Skúška zadarmo
14 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
128-bit

Certifikácia SOC
SAS 70 typ II

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Registrácia do programu ProWorkflow spočíva v zadaní vašej e-mailovej adresy, po odoslaní odkazu a následnom zadaní ďalších údajov. Niektoré návrhy automatizovanej podpory prekročili formuláre nastavení, ale nie je ťažké sa ich zbaviť.

pre-workflow-tour

Môžete sa rozhodnúť začať ukážkovým projektom alebo prázdnym plátnom. V každom prípade získate rýchlu prehliadku, keď sa dostanete do nástroja. Kontextové okná predstavujú hlavné oblasti obrazovky s informáciami o tom, čo ovládacie prvky robia.

Boli sme vyhodení z nástroja v polovici jeho používania, presunuli sme sa do iného okna na pár minút (screenshoty sa nakoniec nevytvorili), čo bolo z technickej stránky slabé..

Vzorový projekt obsahuje úlohy, ktoré vás povzbudzujú, aby ste vyskúšali rôzne veci. Úlohou je napríklad upraviť názov projektu. Je to dobrý spôsob, ako sa oboznámiť s novým nástrojom. Boli by sme však radi, keby sme zahrnuli viac úloh.

Prezrite si našu recenziu ClickUp, kde nájdete príklad nástroja, ktorý využíva ukážkový projekt na rýchle a efektívne ukázanie lán. Je tiež lacný a má silné riadenie úloh.

Rozhranie ProWorkflow je atraktívne s kompaktnými, ale čitateľnými ikonami, užitočnými vizualizáciami a jemnými, ale profesionálne vyzerajúcimi farbami. Na obrazovke je veľa informácií, ale necíti sa preplnená. Ovládacie prvky sú samovysvetľujúce a zvyčajne obsahujú kontextový text, ktorý vysvetľuje, čo robia.

Úlohy ProWorkflow

Vaše projekty sú postavené na úlohách, ktoré vytvoríte kliknutím na zelenú ikonu plus na stránke úloh.

Môžete ich priradiť a určiť priority, ako aj dať im dátum začiatku a splatnosti. Môžete tiež prideliť čas každému z nich, čo vám môže pomôcť zariadiť, ako všetko zapadá do seba, a porovnať vaše odhady so skutočnosťou po dokončení projektu..

Úlohy sú usporiadané podľa čísel a podúlohy sa vytvárajú priradením desatinných čísel. Systém funguje, ale je ťažkopádny v porovnaní s prístupmi, ktoré používajú niektoré nástroje. Niektorí však vôbec neponúkajú podúlohy.

Systém ProWorkflow tiež poskytuje správu závislostí takého druhu, ale opäť to nie je najintuitívnejší spôsob, ako robiť závislosti, aký sme videli. Preferujeme vizuálny prístup ostatných nástrojov, ktoré túto funkciu ponúkajú.

Ak chcete nástroj, ktorý je vhodný na správu závislostí a ktorý podľa potreby uľahčuje usporiadanie úloh, prečítajte si našu recenziu tímu TeamGantt..

pre-workflow-add-úloha

Aj keď je toho veľa, ProWorkflow nie je najjednoduchší nástroj, ktorý sa dá použiť, a niekedy treba premyslieť, ako sa veci hodia k sebe. Ak chcete niečo, čo vám umožní spravovať úlohy čo najjednoduchšie a usporiadať ich do zobrazenia Kanban, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov Trello..

V podporných materiáloch ProWorkflow sa vyskytujú pravopisné chyby, ale to sa stáva najlepším z nás. Tlačidlo na živý rozhovor v pravom dolnom rohu sa niekedy dostane do cesty a ovládacie prvky sú často priamo pod ním.

Používanie programu ProWorkflow je však dobrý zážitok. Väčšina vecí funguje dobre a v prípadoch, keď potrebujete niečo zistiť, je k dispozícii veľa pomoci. To znamená, že existujú nesprávne kroky. S prvkami správy úloh môže byť napríklad jednoduchšie pracovať. ProWorkflow tu získava slušné skóre.

náklady

ProWorkflow má na výber tri úrovne. Najlacnejší je plán Solo, ktorý sa zameriava na jednotlivcov, ktorí chcú riadiť svoje vlastné projekty. Je to prvýkrát, čo sme videli platformu riadenia projektov, ktorá ponúka niečo konkrétne pre jednotlivých používateľov. Cena 9 dolárov mesačne nie je príliš drahá a má veľa funkcií.

Ďalšie dva plány – 18 dolárov a 27 dolárov mesačne – sa týkajú tímov. Poskytujú vám prístup k voliteľným doplnkom pre ponuky a fakturáciu. Títo stoja ďalších 10 dolárov mesačne, ale táto funkcia získava túto funkciu pre všetkých, takže to nie je príliš drahé.

Ak ju chcete vyskúšať pred potvrdením, máte k dispozícii bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu. Na registráciu nepotrebujete kreditnú kartu a máte prístup k funkciám profesionálneho plánu. Jeho predajný tím sa k nám nevrátil v súvislosti s platobnými metódami, takže máme podozrenie, že ide o kreditnú kartu, iba ak sa zaregistrujete.

Dostali sme správy od predajcov, že nám hovorili, že sa pokúsili zavolať, ale nemohli by sme ich prekonať. Zdá sa, že pri registrácii sme urobili chybu pri zadávaní nášho telefónneho čísla. Ak sa prihlásite správne, nenechajte sa prekvapiť, keď počas skúšobného obdobia získate obchodné hovory.

Ďalšia správa o predaji, ktorú sme dostali, tentoraz automatizovaná, nemala odkaz na zrušenie odberu, ale namiesto toho sme požadovali, aby sme sa s ňou skontaktovali prostredníctvom formulára, ak chceme e-maily ukončiť. To je zlé.

ProWorkflow má dobré skóre v cene. Nie je to príliš drahé, ale existujú lacnejšie možnosti. K dispozícii je tiež bezplatná dvojtýždňová skúšobná verzia, čo je bonus. Za nadmerné predajné kontakty sme však zrazili niekoľko bodov.

zabezpečenia & súkromia

ProWorkflow má slušný výber možností zabezpečenia a ochrany osobných údajov a robí to, čo by ste očakávali od ochrany vašich údajov.

Ukladá údaje pomocou 128-bitového šifrovania a každý deň sú zálohované, aby boli vaše dáta v bezpečí. Jeho dátové centrá sú kompatibilné s SAS 70, čo je dobré vedieť, ale nie je také prísne ako certifikácia SOC, ktorú majú niektoré platformy..

Ak potrebujete platformu, ktorá získala niekoľko certifikátov SOC, prečítajte si našu recenziu LeanKit. Je to ďalšia platforma zameraná na podnikanie, ktorá vám môže pomôcť zarobiť peniaze a zlepšiť výkonnosť vášho tímu.

Spoločnosť ProWorkflow pre nás vytvorila v našich kontaktoch s projektom záznam, ktorý obsahoval snímku Google Maps o našom mieste a text v našom používateľskom profile, v ktorom sa uvádza, že do našej kávy berieme jeden cukor. Neboli sme si istí, či sa pobaviť alebo šokovať z dôvodu, že náš nápoj nebude pripravený správne. V oboch prípadoch uprednostňujeme vkladanie týchto údajov sami.

Ak máte záujem o zachovanie súkromia vašich súkromných údajov, prečítajte si náš článok o ochrane vášho článku o ochrane osobných údajov.

Jeho nastavenia v aplikácii vám umožňujú zvoliť, ktoré typy súborov sa budú filtrovať z nahraných súborov. Nezaznamenali sme to nikde inde, takže ak chcete obmedziť to, čo môže váš tím odovzdávať, ProWorkflow vám to umožní.

Nemá dvojfaktorové overenie, čo je hanba. Ak potrebujete túto funkciu, prečítajte si našu Wrike recenziu. Wrike je náš obľúbený nástroj na správu projektov a má vynikajúce zabezpečenie.

Existuje niekoľko doplnkov, ktoré spracúvajú jednotné prihlásenie SAML prostredníctvom externých služieb, takže týmto spôsobom môžete získať ďalšie zabezpečenie.

ProWorkflow zaškrtáva väčšinu políčok, pokiaľ ide o bezpečnosť a súkromie, ale videli sme platformy, ktoré to dokážu lepšie. Napriek tomu tu dosahuje celkom dobré skóre.

služba & podpora

Stránka zákazníckej podpory spoločnosti ProWorkflow obsahuje niekoľko spôsobov, ako sa spojiť. Najvýznamnejším je rýchly a ľahký formulár podpory.

Okrem toho dostanete e-mailové adresy a telefónne číslo pre svoje ústredie. Má sídlo na Novom Zélande, čo z neho robí skvelú voľbu pre ľudí mimo časových pásiem mimo USA. Ak ste mimo USA, možno budete musieť čakať, až sa k vám dostane podpora zákazníkov, ale ProWorkflow sa zdá, že väčšinu času sú ľudia k dispozícii.

Má tiež samostatnú stránku podpory pre naliehavé problémy, ktoré sú určené pre kritické výpadky, ktoré považujeme za elegantnú funkciu. Sú časy, kedy môžeme počkať na podporu, a časy, keď to nemôžeme, a je neobvyklé, že takáto možnosť bude poskytnutá.

V pravom dolnom rohu je okno rozhovoru, na ktoré môžete kliknúť, keď potrebujete pomoc. Najprv sa zobrazí výzva, aby ste najskôr prehľadali jeho vedomostnú základňu, ale zástupcovi môžete poslať otázku. V pravom hornom rohu obrazovky sa nachádza aj podporný odkaz, ktorý vám dáva formulár na vyplnenie.

Odpoveď na našu prvú otázku sme našli v jej informačnej databáze. Druhá otázka, ktorá sa týka dvojfaktorového overovania, tu nebola, preto sme sa opýtali jej podporného tímu. Dostali sme odpoveď takmer okamžite, ale pýtalo sa, čo je dvojfaktorové overenie.

Pokúsili sme sa krátko vysvetliť, ale podrobnejšie vysvetlenie nájdete v našom článku o dvojfaktorovom overovaní.

Po krátkom rozhovore nám zástupca povedal, že táto funkcia nie je k dispozícii. Šesť minút je vynikajúcou dobou odozvy na technický dotaz, najmä preto, že sme sa pýtali mimo pracovnej doby na Novom Zélande.

Ak ste po inej službe, ktorá rýchlo reaguje na žiadosti, prečítajte si našu recenziu na monday.com. Keď sme požiadali o pomoc, monday.com na nás reagovala v pôsobivých štyroch minútach.

Na stránke podpory ProWorkflow sa nachádza asi tucet videí YouTube, ktoré vám ukážu, ako robiť rôzne veci, z ktorých väčšina je celkom jednoduchá. Na jeho kanáli je asi 180 videí.

Sú len minútu alebo dve dlhé, ale existuje niekoľko, ktoré trvajú pol hodiny a idú do väčšej hĺbky. Aj keď tí krátkí majú veľa obsahu, a s toľkými z nich je viac ako pravdepodobné, že nájdete užitočného, ​​ak uviaznete..

ProWorkflow tu získava silné skóre. Má veľa možností výučby a jej podpora rýchlo reagovala na náš dopyt.

Záverečné myšlienky

ProWorkflow je užitočný nástroj zameraný na podnikanie s množstvom funkcií. S tým nie je nič zlé a má niekoľko skvelých spôsobov, ako sledovať svoju firmu.

Jeho podpora je rýchla a má k dispozícii množstvo učebných materiálov, ktoré vám pomôžu. Ako väčšina nástrojov, aj jeho rozhranie má pár vtipností, ale celkovo je príjemné.

Ak ste nezávislý pracovník, má pre vás plán, ale celkovo sa domnievame, že ProWorkflow je vhodný pre manažérov, ktorí chcú pozorne sledovať podrobnosti svojich projektov. Bude to užitočné aj pre tých, ktorí manipulujú s peňaženkami a chcú sledovať náklady. S tým môžu tiež pomôcť naše články o účtovníctve v cloude.

Ak ste vyskúšali program ProWorkflow, informujte nás o tom, aká bola vaša skúsenosť a či súhlasíte s naším hodnotením v nižšie uvedených komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me