Recenzia ProofHub – aktualizovaná 2020

ProofHub Recenzia

ProofHub prichádza s pôsobivým zoznamom klientov: Disney, Nike a dokonca aj NASA patria medzi jeho používateľov. Aj my vidíme dôvod: je to mocný a flexibilný nástroj, ktorý má veľa pravdy. Ak chcete vidieť niekoľko vecí, ktoré sa vyskytnú, prečítajte si našu úplnú recenziu ProofHub.


best-riadením projektu softvér

Väčšina projektov zlyhá kvôli nedostatku riadneho systému, hovorí ProofHub vo svojom úvodnom videu. Nástroje na riadenie projektov to zaisťujú, pridávajú štruktúru a zodpovednosť k vašim plánom. V tejto recenzii ProofHub uvidíme, ako sa porovnáva s najlepším softvérom na správu projektov.

Referenčná stránka ProofHubu je plná správ od spokojných zákazníkov z pôsobivého výberu spoločností. Má viac ako 85 000 klientov a medzi ne patria napríklad agentúry NASA, Disney a Nike.

Webové stránky spoločnosti ProofHub majú priame porovnania s niekoľkými ďalšími nástrojmi vrátane Wrike, Trello a Asana. ProofHub ešte nebol uvedený v našich porovnaniach, ale ak chcete vidieť, ako sa tieto nástroje formujú proti sebe, pozrite sa na naše, snáď objektívnejšie články, Wrike vs. Trello a Trello vs. Asana..

Náš názor na ProofHub je taký, že sa formuje dobre, so silným výberom funkcií a dobrým rozhraním. Zažili sme občasné spomalenia, ale vo všeobecnosti to bolo zdravé. Je to solídna a vyvážená možnosť, ktorá je vo väčšine vecí dobrá, ale má niekoľko nedostatkov.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre ProofHub

Vlastnosti

Zobrazenie úloh ProofHubu vám umožňuje vytvárať viac zoznamov úloh, plniť ich úlohami a ďalej ich deliť pomocou kontrolných zoznamov podúloh. To vám umožní definovať štruktúru vašich projektov. Možno budete chcieť každému členovi tímu dať svoj vlastný zoznam alebo mať zoznamy pre rôzne ciele alebo časové obdobia.

proofhub-úlohy

Stav úloh môžete zmeniť kliknutím na kruh na každej z nich. Začínajú stavom „null“, ktorý ihneď neoznámi, čo robí stavové tlačidlo.

Keď kliknete na tlačidlo, kruhy sa prepnú na „úlohy“ a „urobené“, čo dáva väčší zmysel, ale nie je to najlepší prístup k označovaniu úloh, ktoré sme videli. Pozrite sa na to v našej recenzii Asana. Asana vám dáva lietajúce narwhals a jednorožce, keď máte veci hotové.

proofhub-kalendár

Zobrazenie kalendára vám umožňuje naplánovať si čas a ukázať vám úlohy, udalosti a míľniky, ktoré sa objavia v nasledujúcom mesiaci. Môžete zobraziť všetko alebo vidieť, čo je vám alebo inému členovi tímu pridelené.

Povolenia používateľa ProofHub

Existuje stránka venovaná ľuďom, kde môžete sledovať členov svojho tímu a priraďovať ich skupinám. Môžete vidieť, kto bol pozvaný a neprihlásený, ako aj odvolať členstvo. Môžete tiež priamo nastaviť heslá používateľov, čo je neobvyklá funkcia. Prečítajte si náš článok o tom, ako nastaviť silný článok o hesle, aby ste sa uistili, že ste ich vybrali rozumne.

To znamená, že účty používateľov sú úzko prepojené s vaším tímom, na rozdiel od účtu Trello, vďaka ktorému si používatelia vytvárajú vlastné účty a potom sa pripájajú k tímom, ktoré ich pozývajú. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Trello a získajte viac informácií.

Časová os je kontextové okno na pravej strane obrazovky, v ktorom sa zaznamenávajú zmeny vykonané členmi tímu. Je fantastické vidieť, čo všetci robili, a je to dobrý spôsob, ako udržať zodpovednosť ľudí. Ak potrebujete sledovať, kedy sú zaznamenané zmeny, je ProofHub vynikajúcou voľbou.

proofhub-Gantt

Pohľad Ganttovho systému ProofHub vám umožní zistiť, ako sa úlohy navzájom zhodujú, spozorovať potenciálne prekážky vo vašom rozvrhu, ako aj posúdiť vplyv oneskorení. Umožňuje vám vytvárať závislosti. Môžete tak urobiť pretiahnutím medzi bodkami na konci úloh. Úlohy môžete tiež pretiahnuť, aby ste ich zmenili a usporiadali vizuálne. Môže to byť nepríjemné, ale vo všeobecnosti to funguje dobre.

Ak očakávate, že zobrazenie Gantt budete používať veľa, prečítajte si našu recenziu tímu TeamGantt o nástroji zameranom na tento problém.

Rôzne pohľady vám umožňujú spoločne zobrazovať úlohy z viacerých projektov, takže ak máte veľa vecí, môžete vidieť, ako všetko zapadá do seba, a všimnite si, keď sú ľudia viac alebo menej zaneprázdnení..

Každý používateľ dostane svoju vlastnú stránku s úlohami, ktoré im boli pridelené, potenciálne v rámci viacerých projektov. Každý tiež dostane svoj vlastný zoznam súkromných úloh, zábavne nazvaný „rýchle občerstvenie“.

Poznámky ProofHub

ProofHub má notebookový systém, ktorý vám umožňuje vytvárať textové poznámky a zdieľať ich so svojím tímom. Môžete ich tiež zafarbiť, takže niektoré môžete použiť na kritické informácie a iné na informácie o klientovi alebo čokoľvek, čo potrebujete. Aplikácie na vytváranie poznámok sú skvelým spôsobom, ako dokumentovať svoj projekt počas práce.

proofhub-messaging

ProofHub robí dobrú prácu v komunikácii, umožňuje vám začať skupinové rozhovory, ako aj súkromné ​​rozhovory s členmi tímu. V pravej dolnej časti obrazovky je aplikácia na zasielanie správ pre živé rozhovory a diskusie, ktoré vám umožňujú viesť prebiehajúce rozhovory. K nim môžete priložiť súbory.

proofhub-diskusie

ProofHub robí dobrú prácu so súbormi. Umožňuje vám ich nahrávať a zdieľať a vstavaný prehliadač súborov vám umožňuje prezerať obrázky a súbory vo formáte PDF. Môžete tiež zanechať komentár. Neprehrálo však video ani zvukové súbory, ktoré sme nahrali, a označilo náš video súbor notou, takže nie je dokonalá. Ak ukladáte mediálne súbory, pomôže vám náš článok o najlepšom ukladaní údajov v cloude pre video.

Okrem nahrávania z počítača môžete používať Dropbox, Microsoft OneDrive, Disk Google a Box bez potreby akéhokoľvek nastavenia..

Integrácia ProofHubu

Sú to integrácie, ale väčšina z toho, čo je k dispozícii, bola nainštalovaná v predvolenom nastavení v našej skúšobnej verzii a nebolo veľa ďalších doplnkov. Napríklad nedošlo k integrácii Zapiera. Aj keď ProofHub podporuje dobrý výber služieb zdieľania súborov, nie je veľa priestoru na jeho rozšírenie nad rámec predvoleného nastavenia..

Našťastie je toho veľa. Má veľa názorov a možností komunikácie a je to dobrá voľba, ak si chcete svoju prácu udržať na jednom mieste.

V závislosti od plánu získate 15 GB alebo 100 GB úložného priestoru. To bude v poriadku pre väčšinu ľudí, ale ak pracujete s videom, budete chcieť viac. Možnosti nájdete v našom najlepšom úložisku v cloude pre veľké súbory.

Funkcie sledovania času ProofHubu vám umožňujú odhadnúť, ako dlho to bude trvať, a zaznamenávať skutočné hodiny strávené na nich. To vám povie, ako ste boli presní a ako vám môže pomôcť zistiť, kde sa pracovali hodiny navyše a zvýšiť produktivitu pri niekoľkých projektoch.

proofhub-časového rozvrhu

Obsahuje časovač, ktorý uľahčuje sledovanie a ľahko sa používa. Stačí naň kliknúť a zobrazí sa v ľavej dolnej časti obrazovky. Kliknite na „uložiť“ a môžete priradiť sledovaný čas k projektu a pridať potrebné podrobnosti.

Má možnosti importovať a exportovať údaje, ale sú obmedzené. Môžete importovať iba zo základne a exportovať do súboru .html. Nie je možné exportovať súbor CSV ani žiadny konkrétny nástroj. Ak uvažujete o jeho použití, prečítajte si našu recenziu na Basecampe.

Dokonca ani ProofHub nemôže importovať exportovaný súbor .html, aj keď z neho môžu kódovači niečo extrahovať. Navyše môžete exportovať iba raz za deň, takže ak ho omylom odstránite, budete musieť počkať na to, aby ste to skúsili znova. Export trvá chvíľu, ale nie je to nič neobvyklé.

Exportovaný súbor .html obsahuje úplnú mini-webovú verziu vášho projektu a je užitočné sa rozhliadnuť, ak nie importovať do inej služby..

ProofHub vám umožňuje kontrolovať, či a ako často dostávate upozornenia na správy. Možno budete chcieť na stránke možností odškrtnúť aj nevyžiadanú poštovú schránku s názvom „Aktualizácie súvisiace s produktom“.

Správy ProofHub

proofhub Hlásenie

Stránka prehľadu ProofHub vám poskytuje prehľad problémov, ukazuje, či sú úlohy a míľniky oneskorené, a tiež vám umožňuje zistiť, čo majú jednotliví členovia tímu na svojich doskách. Je to užitočné, ak chcete vedieť, či máte veci zmierniť alebo vylepšiť.

Ak chcete, aby sa váš tím cítil viac ako doma, môžete použiť svoje vlastné logo a zvoliť farbu pozadia. Môžete si tiež vybrať motív pre svoju prihlasovaciu stránku. K dispozícii je pomerne veľký výber, napríklad motív dúhy, v ktorej sa vznášajú oblaky a animovaná dúha.

proofhub-úlohy

Môžete si tiež zvoliť vlastný názov domény, čo je pekné.

Ak jednoducho nemôžete čakať, kým sa dostanete do kancelárie, spoločnosť ProofHub vás pokryla aplikáciami pre Android a iOS.

ProofHub má široký výber pohľadov, ponúka správu závislostí a pracuje s niekoľkými úložnými platformami. Mohlo by to súvisieť s viacerými integráciami, ale ponúka veľa bez nich.

Prehľad funkcií ProofHubu

Logo ProofHubwww.proofhub.com

Začína sa od 375 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie
Vyberte farbu

Ďalšie možnosti prispôsobenia
Logo, motív prihlásenia, názov domény

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
100 GB

všeobecný

platba
Kreditná karta, Paypal, bankový prevod

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo
30 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
SSL

Certifikácia SOC
N / A

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Začať s ProofHubom netrvá dlho. Registrácia na bezplatnú skúšobnú verziu je rýchla a bezbolestná bez nutnosti zadávania podrobností o kreditnej karte. Vyžaduje telefónne číslo, ale nezabráni vám, aby ste si ho vytvorili. Dostali ste niekoľko otázok a máte možnosť požiadať o ukážku.

proofhub-signup

Prihlásenie je nepríjemné, pretože pred kombináciou e-mailu a hesla musíte zadať svoju vlastnú adresu URL a môžeme vidieť, že ľudia na to zabudli alebo si ho nezapísali..

Po prihlásení získate farebnú schému, takže ak nemáte radi tú, ktorá je na obrázkoch, je to naša chyba.

proofhub-Prispôsobiť

K dispozícii je obrazovka na pozvanie spolupracovníkov, po ktorej vám bude predstavené štvorminútové úvodné video.

Akonáhle vstúpite do správneho nástroja, získate ukážkový projekt, ktorý vám ukáže základnú štruktúru ProofHubu. Obsahuje zoznamy úloh, z ktorých mnohé zodpovedajú ovládacím prvkom a funkciám softvéru. Ak ich všetky prechádzate, budete mať dobrú predstavu o tom, ako veci fungujú. Učenie sa praxou je najlepším spôsobom.

Vzorový projekt obsahoval komentáre a poznámky zverejnené v našom mene, ktoré sme našli drzé. Jeden hovoril, že napríklad odporúčame ProofHub. Musíte skontrolovať, či je to skutočne tak.

Vzorový projekt prestal fungovať druhýkrát, keď sme sa prihlásili. Skúsili sme sa odhlásiť a znova prihlásiť, ale nemohli sme, a museli sme chvíľu počkať, kým to fungovalo. Skontrolovali sme jeho stavovú stránku systému a zdá sa, že celý web mal problémy s pripojením. To sa nám však pri testovaní stalo iba raz.

Vytváranie projektov v ProofHub

Vytváranie projektov je jednoduché. Ak máte viacero podobných, môžete si vytvoriť šablónu alebo skopírovať existujúci projekt, keď potrebujete duplikovať svoje nastavenie. Bohužiaľ nie sú zahrnuté žiadne šablóny, ktoré vám pomôžu začať. Ak sa chcete dozvedieť viac o platforme, ktorá ich obsahuje, pozrite si našu recenziu Airtable.

Úlohy sa dajú ľahko vytvárať a triediť do zoznamov. Každý obsahuje veľa informácií. Okrem základného opisu môžu dostať štítky, ktoré ukazujú ich prioritu a tiež to, či prebiehajú. Môžete ich priradiť ľuďom, dať im termíny, robiť komentáre a priložiť k nim súbory.

Rozhranie je jasné a ovládacie prvky vás vyzývajú, aby ste si s nimi zahrávali, aby ste videli, čo robia. Všeobecne je ľahké prísť na to, ale nie tak jednoduché ako Trello alebo tak krásne ako monday.com. Prečítajte si o našom obľúbenom nástroji na riadenie projektov v našej monday.com recenzii.

Niekedy to nefungovalo tak, ako sa očakávalo, ale vždy sme na to prišli s trochou hry. ProofHub je na ľahšom konci spektra, pokiaľ ide o prácu.

Použitie ProofHub

Navigácia je rýchla a ovládacie prvky reagujú rýchlo, čo nie je vždy prípad nástrojov používaných v prehľadávači a je to veľký rozdiel medzi momentálnymi skúsenosťami s ich používaním..

Na webe sme videli sťažnosti na všeobecnú pomalosť, ale nenašli sme to. Došlo k občasnému oneskoreniu. Zaškrtnutie úloh trvalo na sekundu a pridávanie závislostí úloh bolo neohrabané.

Pri zmene veľkosti a obnovení okna sa rozloženie zhoršilo. Existujú aj ďalšie nesprávne kroky. Zdá sa, že mať dve „spravované“ ponuky s rovnakou ikonou je zbytočne mätúce.

Atraktívne prihlasovacie motívy sa ľahko stratia na stránke „Spravovať účet“. Po otvorení tejto stránky sa automaticky vyberie začiarkavacie políčko s obmedzeným prístupom k adrese IP, ktoré vás zastaví, ak ho urobíte, ak vykonáte ďalšie zmeny bez toho, aby ste ho zrušili. To je nemotorné a vďaka nemu sa s ním ťažko pracujú.

Pri jednej príležitosti okno časovača ProofHub zmizlo, zatiaľ čo zjavne bolo spustené a ponuky programu sa prestali správne otvárať v jednom bode..

Celkovo však skóre ProofHub dosahuje dobré skóre. Jeho príležitostné problémy sú vyvážené všeobecne kvalitným a čitateľným používateľským rozhraním.

náklady

Väčšina služieb riadenia projektov účtuje užívateľ, ale ProofHub má iný prístup. Platíte paušálny poplatok a do svojich projektov môžete pridať ľubovoľný počet používateľov.

Dodáva sa v dvoch verziách. Základný plán je 45 dolárov mesačne a poskytuje základné funkcie pre váš tím. Plán Ultimate Control má mnoho ďalších funkcií, ako napríklad riadenie siete, prispôsobenie rolí a export údajov. Získate tiež prioritnú podporu.

Plán Ultimate Control stojí v čase písania správy 89 dolárov mesačne, čo je zľava nad obvyklú cenu 150 dolárov mesačne. To je jedna z najlacnejších ponúk v okolí a je to obzvlášť dobrá hodnota, ak máte mierny až veľký tím.

Neziskové organizácie môžu ušetriť ešte viac so zľavou 20%, preto kontaktujte spoločnosť ProofHub a zistite, či spĺňate podmienky. Môžete sa tiež pozrieť na našu recenziu funkcie FunctionFox, pretože táto služba má zľavy pre pedagógov a neziskové organizácie.

Ak ju chcete otestovať, máte k dispozícii veľkorysú 30-dňovú skúšobnú verziu, ktorá vám to umožní. Ak sa potom zaregistrujete, môžete platiť kreditnou kartou alebo PayPal, ako aj bankovým prevodom s ročnou fakturáciou.

ProofHub je lacný, má dlhú bezplatnú skúšobnú verziu a veľa zliav a spôsobov, ako platiť. Výsledkom je dobré skóre tu a je to skvelá voľba, ak hľadáte lacný nástroj pre stredne veľký až veľký tím..

Ak nie ste tak znepokojení sledovaním kabeliek, prečítajte si náš posudok Aha o kvalitnej, ale drahej alternatíve..

zabezpečenia & súkromia

Stránka zabezpečenia na webe ProofHub ponúka informácie o tom, čo robí, aby vás ochránila pred počítačovou trestnou činnosťou, ale nehovorí nám všetko, čo by sme chceli vedieť.

Jej zásady ochrany osobných údajov prechádzajú podrobnejšie a je možné ich prečítať a porozumieť im bez právneho titulu. Spoločnosť ProofHub hovorí o všetkých správnych veciach a sľubuje, že vaše údaje neodovzdá nikomu bez povolenia a bude vás informovať o žiadostiach o údaje, ak to bude zo zákona možné. V podstate hovorí, že s vašimi informáciami nerobí nič, čo by ste očakávali.

Je v súlade s EU-U.S. a Swiss-U.S. rámec ochrany osobných údajov a má vyhradený e-mailový kontakt, ak sa potrebujete skontaktovať, ako sa vaše údaje používajú. Údaje sa zo serverov odstránia do 15 dní od zrušenia účtu. Náš spôsob ochrany vášho sprievodcu ochranou osobných údajov hovorí viac o zabezpečení vašich údajov.

ProofHub používa SSL na ochranu prenášaných dát, ale nevieme, akú verziu TLS má. V kľude nešifruje údaje. Náš popis článku o šifrovaní ide do tejto oblasti podrobnejšie ako v prípade ProofHubu.

Všimli sme si, že jeho funkcia exportu .html vytvorila súbor, ktorý nám umožňuje sťahovať súbory z jeho servera bez opätovného zadávania hesla. Zdalo sa nám to veľkorysé, existuje však rovnováha medzi bezpečnosťou a pohodlím. Mohli by sme tiež ukončiť našu reláciu prehliadača a vrátiť sa k nej bez opätovného prihlásenia.

Nemá dvojfaktorové overenie, čo je nešťastné. Prezrite si náš článok o dvojfaktorovom overovaní, aby ste zistili, prečo túto funkciu ceníme.

V aplikácii môžete prispôsobiť úlohy používateľov. Môžete nastaviť širokú škálu oprávnení a vytvárať role podľa vlastného uváženia. Mätúce, nemôžete zmeniť nastavenia v predvolených rolách, ale je ľahké vytvoriť a priradiť nové. Je to výkonná funkcia na kontrolu interakcie vášho tímu s platformou.

ProofHub robí základy správne, ale nejde míľu navyše ako niektoré platformy. Ak je to oblasť, ktorá vás obzvlášť znepokojuje, prečítajte si našu Wrike recenziu, kde sa dozviete viac o platforme najvyššej kvality, ktorá priťahuje bezpečnosť online..

služba & podpora

Ikona otáznika v pravom hornom rohu rozhrania ProofHubu vás zavedie na vyhradenú stránku pomoci a podpory. Obsahuje viac ako 100 článkov vysvetľujúcich rôzne vlastnosti a funkcie nástroja. Existuje aj niekoľko videí, ak sa chcete týmto spôsobom učiť.

Stránka podpory obsahuje kontaktný formulár, e-mailovú adresu a rukoväť Twitteru, ktorá vám ponúka niekoľko spôsobov, ako sa s nami skontaktovať.

Podpora ProofHubu je predvolene uvedená ako kontakt v okne živého chatu, pomocou ktorého komunikujete so spoluhráčmi. Dostali sme prekvapenie, keď sme sa tam pokúsili položiť otázku, pretože sa ukazuje, že kliknutie na kontakt podpory v systéme okamžitých správ vás presmeruje na svoju normálnu stránku podpory, ktorá nemá možnosť živého rozhovoru..

Tlačidlo na stránke podpory sa pýta, na ktorý kanál chcete použiť na začatie konverzácie, ale dáva vám iba jednu možnosť: e-mail. Namiesto toho sme požiadali o kontaktný formulár a pýtali sme sa, či je k dispozícii dvojfaktorové overenie. Odpovedali približne o šesť hodín neskôr, čo bolo pôsobivé, pretože sme sa pýtali neskoro v nedeľu v USA.

Boli sme spokojní s rýchlou reakciou spoločnosti ProofHub na náš dopyt a jej informačná základňa bola dobrá, ale nepáčilo sa nám jej neexistujúcej možnosti živého rozhovoru..

Záverečné myšlienky

ProofHub má čo ponúknuť. Vytváranie úloh a zoznamov je jednoduché a má množstvo zobrazení a funkcií. Jeho komunikačné nástroje sú dobré a zdieľanie súborov nie je zlé. Nie je to najhorúcejšie zabezpečenie, ale je vhodné ho používať. Ak nie pre niekoľko problémov s použiteľnosťou, bude to jeden z lepších nástrojov. Je to síce slušná voľba, ale nie výber, ktorý sa odlišuje od konkurencie.

Avšak stojí za to dohliadať. Niekoľko nipov a vtiahnutí do rozhrania a lepšia doba odozvy na miestach a bol by to jeden z najsilnejších nástrojov.

Zatiaľ sa oplatí vyskúšať, ale možno budete chcieť zistiť, aké ďalšie možnosti existujú, napríklad monday.com. 

Ak ste si ProofHub vzali na rotáciu, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map