Recenzia Mavenlink – aktualizovaná do roku 2020

Recenzia Mavenlink

Mavenlink, veľmi biznis softvér pre riadenie projektov, pravdepodobne nájde veľmi cenného publika medzi davom nezmyslov vďaka jeho efektívnemu rozdeleniu úloh a vstavaným funkciám účtovníctva. Mierne náladovejším používateľom sa to bude páčiť menej, ako si môžete prečítať v našej úplnej recenzii Mavenlink.


best-riadením projektu softvér

Mavenlink je ako väčšina najlepšieho softvéru na riadenie projektov tým, že ponúka obvyklé nástroje, ktoré vám pomôžu naplánovať váš projekt a spolupracovať s ostatnými. Na rozdiel od konkurencie to zahŕňa aj funkcie, vďaka ktorým je výdaj, rozpočtovanie a fakturácia kľúčovou súčasťou procesu. Pridanie zložitosti pri zachovaní použiteľnosti však nie je ľahkou úlohou. Ak chcete zistiť, či to prináša, prečítajte si našu recenziu Mavenlink.

Mavenlink ukazuje, že dáva prácu pred hraním so svojím zaneprázdneným logom a zameranými výrazmi vo svojich marketingových materiáloch. Táto služba vám chce pomôcť uspieť a na jej webovej stránke poskytuje bezplatné obchodné príručky a tipy na zarábanie peňazí. Ak máte vážne problémy so zarábaním peňazí, mohlo by to byť dobré.

Mnohé z najlepších nástrojov na riadenie projektov majú pocit, akoby ich vytvorili talentovaní dizajnéri a vývojári, ale Mavenlink sa cíti, akoby bol navrhnutý obchodne zdatnými ľuďmi. Zahŕňa množstvo funkcií zameraných na to, aby sa veci robili. Nie je to najjednoduchšie použiť, ale pre tých, ktorí hľadajú seriózny, plnohodnotný nástroj, je Mavenlink vynikajúcou voľbou.

Ako vidíme, jeho finančné schopnosti sú zďaleka najsilnejším oblekom, hoci nemajú plnú moc najlepšieho účtovného softvéru. Má niekoľko problémov s používateľským rozhraním a jeho podpora nie je najlepšia, ale jeho sada funkcií je dosť dobrá na to, aby vyvážila svoje slabiny.

Alternatívy pre Mavenlink

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Mavenlink je úroveň nad mnohými nástrojmi z hľadiska obchodných funkcií a obsahuje veci, ako sú napríklad automatické finančné prostriedky, ktoré mu dávajú výhodu nad svojimi súpermi a robia z neho najlepšiu voľbu, ak máte záujem o automatizáciu sledovania nákladov na projekt, aj keď možno pomocou služba ako OneUp, ktorá ide opačným smerom, pre niektorých môže byť lepším nápadom. Ďalšie informácie o tejto službe nájdete v recenzii OneUp.

Mavenlink vám môže pomôcť automaticky generovať faktúry PayPal a získať okamžité platby vo väčšine, aj keď nie vo všetkých menách. Indické rupie sú napr.

Rovnako ako iné nástroje na riadenie projektov, aj Mavenlink vám umožňuje nastavovať projekty a vytvárať úlohy, ktoré potom môžete komentovať a sledovať. Kam ďalej ide, je jeho sledovanie času a generovanie faktúr. Môžete si spočítať čas strávený na projektoch a nastaviť hodinové sadzby za úlohy, čo vám umožní pozorne sledovať vaše náklady.

Úlohy je možné rozbaliť pomocou kontrolných zoznamov položiek, ktoré sa majú odškrtnúť, takže môžete rozbíjať to, čo musíte urobiť, na kúsky a označiť veci hneď za sebou..

mavenlink-úlohy

Keď niekomu priradíte nejakú úlohu, dostane e-mail s upozornením, takže každý, komu bola pridelená úloha, bude automaticky informovaný pri plánovaní vášho projektu. To vám ušetrí čas.

Ponúka široký výber názorov, čo vám umožňuje zamerať sa na rôzne aspekty vášho projektu.

Aktivita odkazov

V zobrazení aktivity sú zobrazené posledné vykonané zmeny, napríklad pridávanie úloh. Jeho nástroj na sledovanie úloh vám ukáže, čo je potrebné urobiť a kto to musí urobiť, a ponúka množstvo možností triedenia, takže sa môžete zamerať na to, čo potrebujete.

mavenlink-aktivita

Jeho fantastický pohľad vám dáva prehľad o tom, ako spolu prebiehajú úlohy. Umožňuje vám ich pretiahnuť dopredu alebo dozadu a pridať podúlohy.

mavenlink-Gantt

Zobrazenie času a výdavkov vám umožňuje sledovať čas strávený na konkrétnych úlohách a priraďovať náklady každému kusu času, ktorý pridáte, aby ste si ho mohli zaúčtovať neskôr a spravovať svoj rozpočet..

Upozornenia na Mavenlink

Mysleli sme si, že Mavenlink má správny zostatok s poštou s upozornením. Poslali nám iba správy, ktoré sme chceli, namiesto toho, aby nás bombardovali upozorneniami na veci, ktoré nás nezaujímali. Bola tu správa, ktorá nám hovorí, že sme uložili naše nastavenia prispôsobenia, ktoré sme nepotrebovali, ale existujú možnosti, ktoré umožňujú ovládate, čo dostanete.

Zahrnuté je aj riadenie závislosti, ale toto preskúmanie bolo prvýkrát, čo sme potrebovali preskúmať, ako pridať základné závislosti. Je to pokročilý systém, ktorý vám umožňuje pridávať rôzne druhy vzťahov a plánovať veci podrobne.

mavenlink-custom

Mavenlink má množstvo možností prispôsobenia. Môžete nastaviť svoje logo, farebnú schému a favicon. Môžete tiež zmeniť svoju adresu URL, podporiť adresu URL a dať svojmu tímu vlastnú prihlasovaciu správu. V hlavnej oblasti nemá vlastné pozadie, ale poskytuje vám veľa spôsobov, ako sa cítiť ako svoje vlastné.

Je však náročnejšia ako iné nástroje a bežné problémy sa vyskytujú. Stretli sme sa s niekoľkými drobnými chybami, ale zriedka sa ukázali ako zastavovatelia a keď sme na to prišli, vo všeobecnosti sme boli schopní napredovať. Problémy sa necítia katastrofálne, ale konkurencia ponúka rafinovanejší zážitok.

Akonáhle sa dostanete cez snafus a prísť na veci, existuje silný systém, ktorý vám umožní robiť veľa a spravovať veľa aspektov vášho projektu. Na to však bude treba vynaložiť úsilie.

Jeho zložitosť však nebude pre všetkých. Ak hľadáte niečo jednoduchšie, ktoré vám umožní spravovať úlohy a komunikovať bez toho, aby sa vyskytlo toľko problémov, prečítajte si naše hodnotenie Basecamp.

Napriek niekoľkým drobným nedostatkom má Mavenlink vynikajúcu sadu funkcií s niekoľkými standoutovými bodmi, ktoré v tejto kategórii stoja za vysoké skóre.

Prehľad funkcií Mavelink

Logo Mavenlinkwww.mavenlink.com

Začína sa od všetkých 1900 dolárov mesačne

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
1 000 GB

všeobecný

platba
Kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo
10 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
AES-256

Certifikácia SOC
SOC1 typ II, SOC2 typ II

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Keď nás Mavenlink prinútil zaťať zuby v procese registrácie, privítal nás na krátku prehliadku do svojej aplikácie.

mavenlink-welcome

Jeho prehliadka predstavila základy v jednoduchej angličtine a odniesla nás na hlavnú stránku, hlavnú stránku Mavenlink.

Po druhej pop-up bubline s informačným textom sa naše turné náhle zastavilo a nechalo sa nás čudovať, čo sme urobili zle. Bolo to ako byť privítaný do budovy niekým s úhľadným oblekom, ktorý sa usmieva a poukazuje na pár vecí, potom zmizne, už ho už nikdy viac neuvidia a nechajú vás samého v hale.

Rozhranie Mavenlink

Po preskúmaní zistíte, že Mavenlink má profesionálne rozhranie bez ozdôb, ktoré vyzerá ako niečo určené pre ľudí, ktorí chcú robiť veci bez toho, aby sa im prekážal softvér..

Obrazovky sa ľahko navigujú a obsahujú veľa informácií. Nie je to nástroj, pomocou ktorého používate niekoľko jednoduchých funkcií ako stavebných blokov na vytvorenie toho, čo chcete, ale je normatívnejší.

Keď sme vytvorili prvý projekt, objavil sa nejaký pomocný text, ktorý bol pre kurz rovnaký. Je však zvláštne, že tu boli dve kontextové okná v rôznych štýloch, jedna v strede obrazovky a druhá v pravom dolnom rohu.

V pravom dolnom okne boli tipy na ďalšie kroky. V dolnej časti boli tri ikony, ale nebolo jasné, čo robia. Text nám odporučil pozvať ľudí, aby spolupracovali, ale nedokázali by sme zistiť, či ikona palca hore znamená, že to urobíme, alebo naznačujú, že sa nám tip páčil.

Bolo to mätúce a neexistoval žiadny vysvetľujúci vznášajúci sa text, ktorý by objasňoval nejednoznačnosť. Ani kliknutie na to nepomohlo. Iba zvýraznila ikonu bez toho, aby poskytla ďalšiu spätnú väzbu.

Šablóny Mavenlink

Neexistujú žiadne šablóny, ktoré vám pomôžu začať. Musíte ich nastaviť sami. Ostatné nástroje so šablónami ponúkajú celý rad hotových nastavení.

Po nastavení prvého projektu sme sa pokúsili pridať úlohu, ale po vyplnení mena, dátumu začatia a dátumu ukončenia sa nám nepodarilo uložiť.

Nemohli sme to tiež priradiť nikomu. Nemohli sme sa pridať ani do stĺpca „Zdroje“, ktorý nám umožnil vybrať len od tých, ktorí boli do neho pridaní. Náš predvolený používateľ tam nebol.

Neexistoval žiaden text, ktorý by vysvetľoval, prečo sme ich nemohli uložiť. Do projektu sme pridali ďalšieho používateľa, ale keď sme sa snažili úlohu pridať znova, dokázali sme to bez priradenia kohokoľvek.

Tento druh problému nie je katastrofa, ale nie je porovnateľný s inými nástrojmi. Pozrite si našu recenziu na monday.com, kde nájdete príklad používateľského rozhrania, ktoré je také dobré, že takmer všetko, čo robíte, je samovysvetľujúce.

Aj keď je Mavenlink spočiatku zložitý na použitie, nie je ťažké ho použiť, keď na to prídete. Mohlo by sa však použiť na prepracovanie vyskakovacích okien a návodov. Konkurencia je v tom lepšia.

Tón používaný v celom podniku je profesionálny a profesionálny. Osoby oboznámené s obchodnými podmienkami zistia, že Mavenlink hovorí ich jazykom. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s rokovacím snemom spoločnosti, by to mohlo byť obťažujúce, takže ak hľadáte niečo príjemnejšie, pozrite sa na našu recenziu spoločnosti Asana..

V tejto kategórii musíme dať Mavenlinkovi nízke skóre, pretože sme narazili na toľko vecí, ktoré celkom nefungovali správne. To však znamená, že to boli väčšinou drobní bugovia, nie veľké problémy, a nemali by vás príliš odkladať, ak plánujete investovať čas do učenia sa platformy..

náklady

Mavenlink používa nezvyčajný prístup k stanovovaniu cien v tom, že vám nehovorí, aké sú jeho najobľúbenejšie náklady na program, pokiaľ sa s nimi neskontaktujete. Videli sme, že iné spoločnosti to robia so svojimi špičkovými ponukami predtým, ale nikdy pre štandard.

Úroveň Teams ponúka iba nástroje na spoluprácu a správu úloh. Úroveň Professional pridáva sledovanie času. Na plánovanie zdrojov a financie budete potrebovať plán Premier a ak potrebujete obchodné informácie a pokročilé služby, plán Enterprise je pre vás.

Úroveň Teams ponúka 10 GB úložného priestoru a nasledujúce dve úrovne ponúkajú 50 GB a 100 GB. Plán Enterprise vám umožňuje hrať 1 TB. Ak chcete vidieť, ako sa tieto porovnávajú s vyhradenými platformami úložísk, prečítajte si článok o našom najlepšom online úložisku pre tímy.

Nepřihlásite sa, požadujete prístup. Namiesto zvyčajného potvrdenia hesla po zadaní údajov dostanete správu, ktorá hovorí, že zástupca bude v priebehu 24 hodín v kontakte. To znamená, že dostanete potvrdzovaciu správu a ďalšiu sadu údajov, ktoré musíte vyplniť, takže musíte zadať svoje informácie do dvoch formulárov.

Nezvolíte si heslo, ktoré zodpovedá jeho pravidlám – ktoré bude dodané iba v prípade zlyhania – a budete musieť zadať svoje údaje tretí raz. Nie sme si istí, či sa Mavenlink ťažko hrá, ale z hľadiska použiteľnosti je to nedbalé.

Nevyžaduje sa však od podrobností o vašej kreditnej karte, aby ste sa dostali k jej 10-dňovej skúšobnej verzii, takže je to plus.

Mavenlink je jedným z najdrahších nástrojov tam, takže si môže byť vedomý, že peňaženka vyzerá niekde inde. Úroveň tímov je však hodnotným spôsobom, ako to vyskúšať.

Pre porovnanie, Wrike prichádza na menej ako 10 dolárov na používateľa podľa svojho štandardného plánu, takže ak sa chystáte minúť menej, pozrite sa na našu recenziu Wrike..

zabezpečenia & súkromia

Mavenlink má silný prístup k bezpečnosti a súkromiu. Používa TLS 1.2 na prenos údajov a AES 128-bit na ukladanie. Svoje bezpečnostné poverenia má overené nezávisle a spĺňa normy pre SOC1 typ II a SOC2 typ II.

Je v súlade s EU-U.S. a Swiss-U.S. rámce ochrany súkromia a všeobecné nariadenie o ochrane údajov. Ak s tým nie ste oboznámení, prečítajte si náš článok GDPR, ktorý vysvetľuje, čo to je a ako vás ovplyvňuje.

Má systém detekcie narušenia a je s vašimi údajmi opatrný. Zamestnanci, ktorí majú prístup k vašim údajom, musia prejsť previerkou na pozadí.

Zúčastňuje sa aj na programoch zverejňovania chýb, čo umožňuje komunite prispievať k jej bezpečnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o nebezpečenstvách, ktoré sa skrývajú online, prečítajte si nášho sprievodcu počítačovou trestnou činnosťou..

Neexistuje žiadna dvojfaktorová autentifikácia, ktorá je nešťastná, ale jej panel nastavení zabezpečenia je jedným z najlepších, čo sme videli, ponúka dobrý výber informácií a užitočné spôsoby, ako poskytnúť svojmu tímu úroveň ochrany, ktorú potrebujete..

mavenlink-security-nastavenia

Môžete napríklad skontrolovať svoje aktívne relácie, čo je užitočné, ak máte podozrenie na nebezpečnú aktivitu týkajúcu sa vášho účtu. Prezrite si náš článok o bezpečnosti webových stránok, kde nájdete viac informácií o hrozbách nájdených online.

Možnosti hesla Mavenlink

Existujú aj rôzne možnosti vyladenia nastavení hesla vrátane dátumov uplynutia platnosti, období nečinnosti, minimálnej dĺžky hesla a období blokovania. Preferujeme maximálnu dobu blokovania dlhšiu ako 60 minút, ale je to zložité.

Ak majú členovia tímu problémy so správou bezpečných hesiel, nasmerujte ich do nášho najlepšieho článku o správcovi hesiel, ktorý obsahuje niekoľko možností, ako im pomôcť..

Boli sme spokojní s bezpečnosťou Mavenlink. Možnosti prispôsobenia sú dobré. Jedinou nevýhodou je nedostatok dvojfaktorovej autentifikácie, v tejto kategórii však stále dosahujeme vysoké známky.

služba & podpora

Po prvom kliknutí na odkaz „Centrum pomoci“ nám bola doručená správa, v ktorej sa uvádza výzva na overenie nášho e-mailu pred jeho návštevou. Už sme prešli procesom registrácie, takže to bolo nežiaduce prekvapenie. Overenie e-mailom nie je to, čo chcete robiť, keď potrebujete pomoc.

Pri pokuse o prístup k odkazu sa znova otvoril duplikát stránky, na ktorej sme sa nachádzali, bez toho, aby ste nám dali chybové hlásenie.

Keď sme sa dostali do centra pomoci, uvideli sme možnosti na začatie živého rozhovoru alebo odoslanie lístka. Pokračovaním zvyku Mavenlink vytvárať zbytočné chyby používateľského rozhrania kliknutím na tlačidlo live chat vyvolala formulár s dvoma možnosťami: e-mail alebo chat.

Keď sme klikli na tlačidlo e-mailu, náš dvojriadkový dopyt bol odovzdaný s ukazovateľom priebehu, ktorý sleduje malé množstvo času. Dostali sme odpoveď takmer okamžite, bola to však správa požadujúca vytvorenie nového hesla pre systém pomoci.

Nemuseli sme si ich však pripravovať skôr, ako dostaneme odpoveď. Mavenlink odpovedal na našu otázku týkajúcu sa dvojfaktorovej autentifikácie tým, že sa opýtal, čo máme na mysli pod dvojfaktorovou autentifikáciou. Jeho tím podpory môže chcieť vyskúšať nášho sprievodcu dvojfaktorovým overením totožnosti, ktorý ho podrobne vysvetľuje.

Keď sme im vysvetlili, čo pre nich znamenalo dvojfaktorové overenie, oznámili nám, že sa neponúkala.

Požiadali sme živý chatovací systém, či Mavenlink ponúka iné spôsoby platby ako kreditné karty, a nám to trvalo tri minúty.

Jeho vedomostná základňa je však dobrá a obsahuje podrobné odpovede na mnohé problémy, ktoré bezpochyby budete mať. Je to šťastie, pretože Mavenlink je nástroj na správu projektov, s ktorým sme potrebovali najväčšiu pomoc, aby sme mohli začať.

Podporu Mavenlink bolo možné vylepšiť. Jeho vedomostná základňa je dobrá, takže získa slušné skóre.

Záverečné myšlienky

Mavenlink je fantastický obchodný nástroj, ktorý pre vás môže urobiť veľa. Má vynikajúce vlastnosti a robí veci, ktoré iné platformy nerobia.

Finančné a fakturačné možnosti sú veľkým prínosom a mohli by stáť za cenu vstupu iba vtedy, ak ide o funkcie, ktoré plánujete pravidelne používať. Vo svojich pracovných postupoch sme však videli niekoľko nesprávnych krokov, čo nie je skvelé. Pri používaní finančných funkcií chcete, aby sa veci správali tak, ako očakávate.

Aj keď je to vysoko kvalitný nástroj, opakovane nás necháva zaujímať, čo robiť, keď sme prvýkrát začali, viac ako akýkoľvek iný program riadenia projektu, na ktorý sme sa pozreli. Existuje veľa nesprávnych krokov používateľského rozhrania, ale sú menšie a Mavenlink sa stále dobre používa.

Vo svojich najhorších chvíľach vyvoláva dojem, že dizajnéri mali občasné argumenty a nikdy nevyriešili svoje rozdiely. Niekedy sa platforma cíti, akoby ju vytvorila skupina talentovaných ľudí, ktorí sa nikdy nestretli.

Kto však vie, časom sa jeho vtípky môžu dokonca stať roztomilými. Keby Microsoft robil rovnaké veci, nenávideli by sme to, ale nemôžeme vám pomôcť, aby sa Mavenlinkovi páčili napriek jeho nedostatkom. Pod jeho skúsenosťou pre používateľov je podozrenie, že bije srdce zlata.

Po poľsky by sa Mavenlink mohol zmeniť z dobrého na vynikajúci. Je to už nejaký čas, takže kto vie, čo má budúcnosť. Myslíme si, že stojí za to sa pozrieť a stáť za to, že budete musieť prekonať problémy so zubami.

Cítime, že produkt, ktorý spravuje vaše financie, by však mohol vzbudiť väčšiu dôveru, ak by sa však malé veci dali do poriadku.

V tejto recenzii sme veľa hovorili o chybách a problémoch s používateľským rozhraním. Existuje ich veľa, ale základné skúsenosti sú stále silné. Základné funkcie Mavenlink sú dosť dobré na to, aby sa oplatilo váš čas. Žiadny z jeho problémov nie je taký závažný.

Ak ste si niekedy mysleli, že vás triediaci klobúk dal do Slizolinu, Mavenlink je softvér pre vás. Je to biznis a skvelé pre plánovanie a kalkuláciu všetkých aspektov vašich projektov. Hufflepuffi, ktorí hľadajú ďalšiu pomoc, by však mohli chcieť nakupovať.

Ak ste použili Mavenlink, dajte nám vedieť, či súhlasíte s naším hodnotením v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map