Prehľad úloh – aktualizovaný rok 2020

Preskúmanie Taskworldu

Taskworld je celkom skvelý nástroj na riadenie projektov, ktorý používa niekoľko veľkých názvov spoločností. Môžeme vidieť, prečo: jeho používanie je plynulé a má veľa funkcií a slušné ceny. Prečítajte si našu úplnú recenziu Taskworldu a zistite, či je pre vás to pravé.


best-riadením projektu softvér

Taskworld je platforma pre riadenie projektov, ktorá vám ponúka možnosť zažiť zenovú tímovú prácu. To je celkom ponuka. Aj keď sme pri používaní nirvanu nedosiahli, zistili sme, že je sympatická a efektívna.

Hlavným dielom miliardára Freda Mouawada, Taskworld, ktorý bol uvedený na trh v roku 2012, sa z neho stal relatívne nový hráč na trhu. Uvidíme, ako sa porovnáva s najlepším softvérom na správu projektov v tejto recenzii Taskworld.

Dôvera niektorým z najväčších svetových firiem, vrátane spoločností Sony, Samsung a Volkswagen, budete mať v dobrej spoločnosti, ak sa zaregistrujete.

To nás ohromilo, pretože sa ľahko používalo, pričom stále ponúka veľa funkcií. Stojí za to vyskúšať každého, kto chce organizovať projekty online.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre Taskworld

Vlastnosti

Taskworld je organizovaný „projektom“. Projekty sú rozdelené na „zoznamy úloh“ a „úlohy“. Okrem toho je to len na vás. Môžete ho použiť ako dosku kanban alebo zoznam úloh, ktoré sa majú pri práci s nimi začiarknuť.

Úlohy môžete vytvárať ľahko v rámci aplikácie alebo odoslaním e-mailu na adresu poskytnutú pre každý pracovný priestor. Ak sa chystáte vykonať tento postup, prečítajte si najskôr nášho sprievodcu zabezpečením e-mailom.

Úlohy môžu byť priradené rôznym ľuďom, v stanovených termínoch, označené, označené a monitorované. Môžete nastaviť vlastné pripomenutia pre každú z nich, sledovať čas strávený a dať im body (ktoré sme ešte nikde inde nevideli). Ak máte záujem sledovať čas svojich používateľov a chcete si dávať pozor na financie, pozrite sa na našu kontrolu odkazu na Mavenlink..

taskworld-úloha

Úlohy sa dajú ľahko filtrovať v Taskworlde. Môžete zobraziť tie, ktoré ste vytvorili, sledovali alebo sú vám priradené. Môžete tiež filtrovať podľa časového obdobia.

taskworld filtre

Môžete tiež komentovať každý z nich, ako aj priložiť súbory. Majú kontrolné zoznamy, ktoré fungujú ako podúlohy.

Úložisko úloh

Súbory tiež dostanú vlastnú oblasť v prípade, že chcete nahrať čokoľvek, čo chcete zdieľať v celom projekte. Pokiaľ ide o úložný priestor, získate 100 GB na profesionálnom pláne spoločnosti Taskworld a neobmedzené cloudové úložisko na úrovni Enterprise. Tí, ktorí majú profesionálny plán a potrebujú ešte viac miesta, by si mali prečítať článok o najlepšom online úložisku pre tímy.

Taskworld bohužiaľ nemá správu závislostí. Ak je to pre vás dôležité, pozrite sa na našu Wrike recenziu a získajte informácie o platforme, ktorá ju má.

Hlavným pohľadom Taskworld je zobrazenie úloh, ale je tu aj kalendár a časová os. Zobrazenie zoznamu je možné usporiadať do stĺpcov, vďaka čomu funguje ako tabuľa Kanban. Zobrazenie kalendára vám ukáže, čo ste prišli, a umožňuje vám synchronizovať váš projekt s externými aplikáciami, ako je Google Calendar, Outlook.com a kalendár MacOS X.

Časová os ukazuje, kedy sa vaše úlohy odohrávajú navzájom. Sú zvýraznené podľa stavu, takže napríklad uvidíte, či sú oneskorené alebo úplné.

taskworld-časová os

Analytická stránka Taskworld vám umožňuje zistiť, koľko úloh je naplánovaných, dokončených a oneskorených a triedi ich do kategórií. Môžete vidieť, čo je vám priradené, ako aj to, čo sledujete, takže je dobré zistiť, či je všetko na ceste.

taskworld-analytics

Ak vám znie užitočný prehľad o podnikateľskej stránke vášho projektu, pozrite sa na našu recenziu LeanKit, kde nájdete alternatívu.

Taskworld má chatovú oblasť, ktorá vám umožní hovoriť so svojimi spoluhráčmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Môžete posielať priame správy a existuje niekoľko kanálov. Môžete nahrať prílohy a je tu dobrý výber ikon emodži, takže sa môžete vyjadriť.

Spätná väzba Taskworldu

Je tiež možné poskytnúť spätnú väzbu ľuďom a pridať vašej spoločnosti hodnoty, ktoré môžu vidieť všetci. Spätná väzba je v predvolenom nastavení súkromná, ale dá sa zdieľať na základe vzájomného súhlasu. Celkovo je to pekné miesto na komunikáciu. Je to lepšie ako ponuka mnohých konkurentov spoločnosti Taskworld a podobné priestorom pre diskusiu o projekte iba pre členov.

Možnosti prispôsobenia Taskworldu sú dobré. Môžete ho prispôsobiť podľa svojho vkusu. Pozadie pracovného priestoru môžete zmeniť na jednu z niekoľkých vysokokvalitných fotografií alebo si vybrať jeden z jeho mäkkých prechodov. Ak sa vám nepáči, môžete nahrať svoju vlastnú fotku.

Ľudia a chatovacie kanály môžu dostávať aj svoje vlastné obrázky, takže pre tých z vás, ktorí majú radi zmysel pre vlastníctvo, vám ich Taskworld dáva. Ak chcete prispôsobiť, prečítajte si našu recenziu v Podiu. Podio vám umožňuje vytvárať vlastné šablóny, čo je užitočné, ak máte podobné projekty, ktoré si vyžadujú veľa práce.

Projekty Taskworld je možné kopírovať a exportovať do .csv, ak chcete svoje údaje použiť inde. K dispozícii je tiež komplexný protokol aktivít, ktorý zobrazuje kroky, ktoré boli podniknuté a kedy.

Integrácie sú na zemi tenké, ale údaje z Trello môžete importovať, ak z nich exportujete súbor .json. Má svoje vlastné API, takže ak máte vývojové chopy, môžete platformu rozšíriť sami. Jeho dokumentácia vyzerá podrobne, napriek občasným chybám pravopisu.

Ak na tom však neplánujete pracovať, nad rámec funkcií, ktoré získate po vybalení z krabice, nie je veľa. S tým však nie je nič zlé.

Mobilné aplikácie sú k dispozícii v obchode App Store a Google Play, takže ich môžete používať aj na cestách.

Taskworld získava dobré skóre za vlastnosti vďaka svojmu silnému výberu názorov a dobrým možnostiam prispôsobenia a komunikácie. Integrácie sú jej hlavnou slabinou.

Ak ste na platforme, ktorá sa ľahko používa, ale má veľa integrácií, pozrite sa na našu recenziu spoločnosti Asana.

Prehľad funkcií Taskworldu

Logo Taskworldtaskworld.com

Začína sa od 1099 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia
Obrázky pre chatovacie kanály

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
Neobmedzený GB

všeobecný

platba
Kreditná karta, Paypal

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo
15 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
TLS 1.2 (tranzit)

Certifikácia SOC

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora
Poskytnuté predajné číslo

Užívateľská prívetivosť

Taskworld je ľahko použiteľná platforma a takmer všetko funguje podľa očakávaní. Jeho rozhranie je rýchle a čitateľné a väčšina vecí sa dá zistiť pri prvom použití.

Registrácia je rýchla a bezbolestná. Po potvrdení e-mailu vás požiadajú o niekoľko podrobností a potom budete mať možnosť pozvať kolegov e-mailom alebo odkazom. Potom vás požiadame o súhlas s niektorými zmenami týkajúcimi sa ochrany osobných údajov podľa nariadenia o ochrane údajov. Náš článok o GDPR vysvetľuje viac o tom, čo to je.

taskworld-gdpr

Potom ste v aplikácii privítaní animáciou dobre oblečeného muža v teplovzdušnom balóne. To je dobrý indikátor tónu Taskworldu. Používate to na to, aby ste to urobili, ale nie je dôvod, aby ste sa v tomto procese nebavili.

taskworld-welcome

Odtiaľ sa dostanete do aplikácie, kde je vám predstavený krátky návod. Urobí vás základmi a umožní vám vyskúšať niektoré z funkcií Taskworld. Po jeho vykonaní získate odmenu s roztlieskavačkami a iskričkami, takže to stojí za to.

taskworld vzorka

Vytvorenie projektu je iba otázkou vyplnenia podrobností a výberu šablóny. Existujú štyri z nich plus jeden prázdny a každý ponúka odlišné prístupy a stručný úvod, v ktorom vysvetlí, čo ponúka.

taskworld nový projekt

Existuje jednoduchá kanbanová doska s tromi stĺpcami: „robiť“, „robiť“ a „hotovo“. Ak je to všetko, čo potrebujete, prečítajte si nášho sprievodcu pre začiatočníkov Trello, aby ste sa dozvedeli o jednoduchej aplikácii založenej na kanbanoch.

K dispozícii je tiež šablóna založená na týždni so zoznamami pomenovanými po dňoch v týždni (víkendy sú v Taskworld voliteľné), ako aj dve šablóny so zoznamami úloh pre jednotlivcov a oddelenia.

Rozhranie Taskworld

Rozhranie je citlivé a väčšina akcií vám poskytuje okamžitú spätnú väzbu. Vyzerá to tak väčšinou ako aplikácia pre stolné počítače a to je zásluha jeho vývojárov.

Jeden problém, ktorý sme našli, je, že je príliš ľahké stratiť veci, vrátane informácií, ktoré ste zadali, kliknutím na niečo iné. Napríklad pri nastavovaní nového projektu prídete o všetky údaje, ktoré zadáte, ak kliknete mimo okno, v ktorom pracujete. Dávajte pozor, aby ste ho nezachytili..

Ďalším menším problémom je to, že jeho prehľad a projektové oblasti predstavujú podobné zoznamy názorov, ale názory sú trochu odlišné. Keď sme si to prvýkrát všimli, mysleli sme si, že kalendár zmizol. Nejde však o vážne problémy.

Taskworld dobre hodnotí použiteľnosť, pričom takmer všetko pracuje podľa očakávania. Je to tiež rýchle, čo uľahčuje prehliadanie a pomáha vám byť v kontakte pri jeho používaní. Preto dostáva vysoké známky.

náklady

Taskworld má jednoduchú cenovú štruktúru s dvoma plánmi. Profesionálny plán má primeranú cenu a obsahuje takmer všetky funkcie správy úloh Taskworld. Úroveň Enterprise obsahuje najrôznejšie doplnky, ktoré vám poskytujú lepšiu podporu a bezpečnosť. Získate okrem iného školenie, neobmedzené ukladanie a výber 16 dátových centier na ukladanie.

Ak by ste radšej používali platformu s voľnou vrstvou, prečítajte si jednu z týchto možností v našej recenzii Freedcamp..

Ak si chcete vyskúšať Taskworld, máte k dispozícii 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Pri registrácii nie je potrebná žiadna kreditná karta. Ak chcete platiť, môžete tak urobiť kreditnou kartou alebo PayPal.

Taskworld si vďaka svojim priamym plánom a lacnej štandardnej možnosti dobre poradí v cene. Bezplatná úroveň by bola pekná, ale nemôžete mať všetko a Taskworld ponúka dostatok peňazí za vaše peniaze.

zabezpečenia & súkromia

Taskworld používa Amazon Web Services na hosťovanie vašich dát a šifrovanie vašich dát počas prepravy a v pokoji. Okrem pravidelného zálohovania si môžete vybrať, kde sa nachádzajú vaše údaje, čo je užitočné, ak má konkrétna krajina zákony, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám.

Je v súlade s GDPR a EU-U.S. Rámec ochrany súkromia. Ak chcete vedieť, s kým zdieľajú údaje, jeho rozsiahla politika ochrany osobných údajov obsahuje zoznam, ktorý vám povie.

Ak máte obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov, prečítajte si naše tipy na ochranu článku o ochrane osobných údajov.

V aplikácii Taskworld sú tiež užitočné možnosti. Môžete si vybrať, či chcete povoliť prístup k svojim údajom tretím stranám a požiadať o kópiu informácií týkajúcich sa pracovného priestoru, ktoré sa ukladajú do svetov úloh.

V pláne Enterprise môžete pre jednoduché zabezpečenie nastaviť jednotné prihlásenie SAML. To vám poskytne väčšiu ochranu pred počítačovou kriminalitou.

Nič iné však nie je, takže ak potrebujete doladiť nastavenia zabezpečenia, musíte hľadať inde. monday.com vám poskytuje veľa možností na bezpečnosť. Prečítajte si o tom v našej monday.com recenzii.

Taskworld tiež nemá dvojfaktorové overenie. Viac sa o tom dočítate v našom dvojfaktorovom autentifikačnom diele. Prezrite si našu recenziu Airtable a pozrite si aplikáciu, ktorá ju ponúka, spolu s niekoľkými ďalšími zaujímavými funkciami.

Taskworld získava slušné skóre v oblasti bezpečnosti a súkromia. Prináša základné základy, ale nie je obzvlášť bohatá na funkcie.

služba & podpora

Taskworld je pekný a ľahko zistiteľný, ale ak sa dostanete do problémov, máte k dispozícii dostatok podpory. Ponuka pomocníka obsahuje užitočné možnosti. Výukový program, o ktorom sme hovorili predtým, je k dispozícii, ak ho chcete znova navštíviť (alebo ho rovnako ako my náhodou zamietnete pri prvom uvedení).

Pozrite si našu recenziu ClickUp a pozrite sa na platformu, ktorá robí dobrú prácu, keď vás privíta prehliadkou s jej sprievodcami.

Príručka používateľa Taskworld obsahuje desiatky článkov, ktoré vysvetľujú, ako robiť jednoduché a nie také jednoduché veci. Zahŕňajú text a animácie, takže môžete vidieť, ako sa veci robia. K dispozícii je tiež výber posledných článkov.

Ak máte ďalšie problémy, môžete o nich zanechať komentár. Z toho, čo sme videli, tím podpory Taskworld vždy reaguje a pomáha každému, kto má problémy..

taskworld-workflow tipy

Má možnosť tipov na postup pri práci, ktorá zobrazí kontextové okno so štyrmi videami. Sú prezentované dobre, ale ich nie je veľa a sú krátke.

Kliknite na položku „kontaktujte nás“ a skôr, ako sa skontaktujete s tímom podpory, budete požiadaní o vyhľadanie podporných materiálov Taskworld. Keď to urobíte, zobrazí sa vám jednoduchý formulár na odoslanie. Spýtali sme sa na dvojfaktorové overenie a za 19 minút sme dostali podrobnú odpoveď, ktorá je rýchla.

Ak sú pre vás dôležité rýchle časy podpory, služba Taskworld vás pokryla, ale v prípade ešte rýchlejšej služby si pozrite našu recenziu na Basecampe. Dostalo sa k nám za tri minúty.

Vďaka dobrým časom odozvy a množstvu dokumentácie má Taskworld dobré výsledky v oblasti servisu a podpory. Je to ľahko použiteľná platforma, takže pravdepodobne nebudete potrebovať veľkú pomoc.

Záverečné myšlienky

Taskworld je jednou z najlepších platforiem, na ktoré sme sa nedávno pozerali, a ponúka množstvo funkcií za slušnú cenu. 

Jeho rozhranie je vynikajúce. Keď niečo urobíte, jednoducho to funguje. Je to pohotové, pohotové a ľahké na to všetko prísť. Odporúčame ho ako jednu z najlepších možností riadenia projektov.

Jeho chýbajúca integrácia alebo neobvyklé vlastnosti sú jeho jedinými problémami. To, čo vidíte, je to, čo získate, ale má API, ak ho chcete rozšíriť sami. Čo je však kvalitná a stojí za to ju vyskúšať.

Ak ste si vzali Taskworld na roztočenie, povedzte nám, čo si o ňom myslíte v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me