Prehľad ľahkých projektov – aktualizovaný 2020

Jednoduchá kontrola projektov

Easy Projects je ľahko použiteľný nástroj na správu projektov, ktorý vám umožňuje rýchlo organizovať veľké tímy. Bolo by to dokonca dokonalé, keby to nebolo za vysoké náklady a hroznú podporu. Podrobnosti si môžete prečítať v našej úplnej prehľade Easy Projects.


best-riadením projektu softvér

Easy Projects je sofistikovaný nástroj, ktorý sa zameriava na prácu a šetrenie tímových peňazí. Postavený vývojovým logickým softvérom založeným na Toronte, existuje už od roku 2004. V tomto prehľade Easy Projects ho porovnávame s konkurenciou.

Medzi jej klientov patria HP, Goodyear a Reuters, takže je to etablovaný hráč, ktorému dôveruje niekoľko veľkých spoločností.

Boli sme ohromení jeho funkciami, ako aj jej všeobecnou kvalitou. Všetko funguje dobre a je plné užitočných spôsobov, ako si udržať prehľad o svojom projekte. Správa úloh ide ruka v ruke so sledovaním času a fakturáciou a program Easy Projects vám môže ušetriť veľa administratívy.

Menej nás potešila jeho podpora, ktorá neodpovedala na naše otázky, napriek tomu, že jej tím predaja našiel čas na viacnásobné kontaktovanie..

Okrem pomalej podpory a nákladov sme sa s tým však veľmi nestotožnili. Odporúčame ho každému, kto hľadá kvalitný a ľahko použiteľný program. Nejde o vizuálne najpríťažlivejší softvér v jeho okolí, ale jeho rozhranie je čitateľné a vykonáva svoju prácu bez honosnosti..

Alternatívy ľahkých projektov

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

Program Easy Projects má silnú sadu funkcií a jeho nástroje a rozhranie fungujú dobre. Pri ich používaní sme nemali technické problémy ani problémy.

Centrum aktivít má na ľavej strane zoznam úloh a napravo Ganttov diagram, ktorý ukazuje, ako sa tieto úlohy navzájom zhodujú. Ak chcete, môžete ho zmeniť na zobrazenie s viacerými stĺpcami. Ak zobrazenie Kanban vyhovuje vašim potrebám, mali by ste sa pozrieť na nášho sprievodcu pre začiatočníkov Trello, aby ste sa dozvedeli o jednoduchšej alternatíve..

Generátor prehľadov Easy Projects vám umožňuje vytvárať tabuľky, koláčové grafy a stĺpcové grafy pomocou všetkých druhov metrík. Má veľa možností a filtrov a je dynamický, takže je vynikajúcim nástrojom na konverziu vašich údajov na informácie.

Ak potrebujete generovať prehľady pravidelne, pozrite si našu kontrolu inteligentných listov pre inú platformu, ktorá to robí dobre.

easy-projekty úväzok-logy

Môžete si zobraziť denníky času, ktoré ukazujú, čo členovia tímu robili alebo aspoň to, čo sa prihlásili. Ak chcete získať prehľad o tom, ako vaši členovia tímu pracujú, nemáte dostatok možností.

easy-projekty-time obrazovkou

Zahrnuté sú aj fakturačné prehľady pre zákazníkov a môžete vygenerovať podrobné Ganttov diagramy prispôsobené pre tlač, ktoré zvýraznia problémy s plánovaním..

Existujú vlastné formuláre, ktoré môžete použiť na zaznamenanie rôznych typov informácií. Môžete ich vytvoriť alebo použiť jednu z pripravených možností, medzi ktoré patria formuláre na sledovanie potenciálnych zákazníkov, uchádzačov o zamestnanie, sprinty a ďalšie.

Položky formulára môžete prevádzať na rôzne typy projektových údajov, takže je to dobrý spôsob, ako umožniť ľuďom zadávať informácie spoľahlivým spôsobom.

Ľahké úlohy pre používateľov projektov

Jednoduché projekty vám poskytujú obrovský priestor na definovanie úloh. V predvolenom nastavení je k dispozícii päť typov a môžete pridať ďalšie. Existuje viac ako 15 nastavení, ktoré definujú, čo môžu rôzne typy používateľov robiť vo vašom účte ako celku, ako aj možnosti určiť, čo môžu robiť v konkrétnych projektoch..

Môžete nastaviť hodiny denne, spravovať dovolenku a zvoliť začiatok pracovného roku. Ak ste skutočné monštrum, môžete sa rozhodnúť liečiť víkendy ako pracovné dni. To znamená, že môžete zadať aj sviatky alebo dokonca vytvoriť svoj vlastný.

Môžete tiež nahrať logo svojho tímu, takže sa váš pracovný priestor bude cítiť skôr ako doma. Existuje však niekoľko ďalších možností vizuálneho prispôsobenia.

Má ľahko doladený systém upozornení, ktorý vám umožňuje zvoliť, ako často sa majú upozornenia dostávať. Je to užitočné, ak sa chcete rozhodnúť, či chcete ľudí o všetkom otravovať, alebo ich nechať na pokoji.

Program Easy Projects vám okrem toho, že vám ponúka viac možností upozornenia ako väčšina nástrojov, umožňuje upraviť šablóny používané pre viac ako 20 druhov z nich. Ich úprava je technická, ale je to účinný spôsob, ako prispôsobiť spôsob, akým váš tím interaguje s platformou.

Úložný priestor závisí od vašej úrovne. K dispozícii je 50 GB v pláne tímu a 500 GB pre podnikových používateľov. Ak potrebujete viac, prečítajte si článok nášho najlepšieho online úložiska pre tímy alebo zvážte službu s neobmedzeným úložiskom. O jednom z nich si môžete prečítať v našej monday.com recenzii.

Ak chcete používať údaje z iných platforiem, môžete tak urobiť prostredníctvom integrácií Easy Projects. Okrem priamej spolupráce s Gmailom, Evernote a hrstkou ďalších programov, vrátane niekoľkých nástrojov spoločnosti Microsoft, môžete pomocou aplikácie Zapier prepojiť viac ako 1 000 aplikácií..

Aplikácia Easy Projects obsahuje aplikácie pre systémy iOS a Android, takže ich môžete používať na cestách aj v prehliadači.

Celkovo je plná kvalitných funkcií, ktoré dobre fungujú. Robí to, čo potrebujete a robí to dobre, takže tu získava vysoké známky.

Prehľad funkcií ľahkých projektov

Logo jednoduchých projektovwww.easyprojects.net

Začína sa od 2400 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
500 GB

všeobecný

platba
Kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo
15 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
SSL

Certifikácia SOC
SOC 1 & SOC 2

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Program Easy Projects nie je jednoduchý nástroj, ale je navrhnutý dostatočne dobre na to, aby jeho silné funkcie boli použiteľné. Nie je to vizuálne atraktívne, ale neustále dostáva veci priamo z hľadiska použiteľnosti.

Registrácia je jednoduchá, hoci jej forma sa prepašuje v niekoľkých ďalších poliach potom, čo jej poskytnete prvých pár informácií. Vyžaduje telefónne číslo, ale nenúti vás ho poskytovať. Jeho podmienky vyzerajú takmer čitateľné aj pre ľudí.

K dispozícii je úvodné video v trvaní 10 minút, ktoré vám ukáže základy, ale má dojem z aplikácie PowerPoint. Keď sa dostanete do aplikácie po získaní potvrdzovacieho e-mailu, ponúkne sa vám výber kategorizovaných výukových programov.

Je ich veľa a aj keď sú kontextové okná pre nich malé a šikovné, sú presné a do istej miery. Prístup k nim získate podľa potreby kliknutím na tlačidlo v pravom hornom rohu obrazovky.

easy-projekty-tutorial

Vzorový projekt obsahuje úlohy, ktoré vám pomôžu naučiť sa ho používať. Videli sme túto metódu v niekoľkých nástrojoch a našou obľúbenou metódou je naučiť sa používať nové platformy.

Jeho predvolené zobrazenie je centrum aktivít, ktoré môže v závislosti od jeho nastavenia obsahovať zoznam úloh, Ganttov diagram alebo zobrazenie kanban..

easy-projekty-activity-centrum

Kliknite na jednu z jeho úloh a zobrazia sa možnosti, ktoré máte. Úlohy môžu byť pridelené členom tímu, kategorizované a prioritizované. Je ľahké pridať závislosti. Zahŕňa to kliknutie na tlačidlo plus, výber zo zoznamu vašich úloh a výber jedného z niekoľkých typov závislosti.

Má hierarchickú štruktúru a podúlohy sa dajú ľahko pridať a zobraziť v rozbaliteľnom zozname. Podúlohy budete pravdepodobne používať veľa. Ku každej úlohe môžete tiež pridať komentár a pripojiť k nej súbory.

Úlohy môžete nastaviť tak, aby sa opakovali, čo je užitočné, ak máte bežné úlohy, ktoré je potrebné priradiť, pretože vás ušetrí od nutnosti vytvárať viac rovnakých položiek..

Ak nepotrebujete komplexnosť podúloh alebo závislostí, pozrite sa na našu kontrolu Podio. Je to mocný nástroj napriek svojej jednoduchej štruktúre.

Jednoduché projekty Gantt View

Podobne ako zobrazenia úloh, aj pohľad Gantt umožňuje ľahko vytvárať závislosti pretiahnutím riadkov z nástrojov na konci každej úlohy. To niekedy povedie k automatickému presunutiu, aby sa zabezpečilo funkčnosť plánu.

Ak máte radi prácu s Ganttovým pohľadom, ďalším nástrojom, ktorý stojí za to sa pozrieť, je TeamGantt. Prečítajte si našu recenziu tímu TeamGantt, kde nájdete viac informácií.

Easy Projects má tiež vynikajúcu funkciu „audit trail“, ktorá ukazuje zmeny, ktoré každý urobil. Je to vynikajúci spôsob, ako sledovať, kto čo robí a držať ľudí na zodpovednosť. Ak je niečo, je to príliš podrobné. Obávali by sme sa ľudí, aby odrádzali od vykonávania zmien, pretože šéf vidí ich každú činnosť. Napriek tomu je tu, ak ju chcete používať.

Ak máte obavy o to, kto sleduje vaše online aktivity, prečítajte si naše články PRISM, Edward Snowden a vládny dohľad, kde nájdete zaujímavé informácie..

easy-projekty-úloha

Projekty zahŕňajú sledovanie času a informácie o nákladoch od začiatku. Mnoho nástrojov vám umožňuje nastaviť tieto funkcie, ale ak ich chcete mať vyradené, Easy Projects je dobrá voľba.

Pokiaľ ide o ďalší nástroj, ktorý správne upravuje obchodné záležitosti, pozrite sa na našu recenziu v službe Mavenlink.

Ľahké projekty robia to, čo sľubujú, sú ľahko použiteľné, väčšinou neobsahujú chyby a umožňujú zadávanie a sledovanie užitočných informácií týkajúcich sa podnikania. Existujú jednoduchšie platformy, ale spoločnosť Easy Projects odvedie dobrú prácu pri spravovaní zložitosti a dobrých výsledkoch.

náklady

Spoločnosť Easy Projects sa za tri mesiace platí sama za seba. Aby ste si mohli overiť svoj nárok, poskytuje na svojej stránke s cenami kalkulačku návratnosti investícií, ktorá premieta odhadovaný čas, ktorý ušetríte, do peňažnej sumy..

Pre tím s 11 členmi, vrátane jedného manažéra, ktorý dosahuje predvolené hodnoty programu Easy Projects takmer 7 000 dolárov. Toto je dobrý príklad toho, ako vám môžu cloudové nástroje ušetriť peniaze. Je však potrebné zdôrazniť, že jej čísla nezahŕňajú program povinného školenia.

Jeho cenový plán je jednoduchý a má iba dve úrovne. Tímový plán stojí 24 dolárov na používateľa mesačne a cena podniku je obchodovateľná. Nie je to najlacnejší nástroj, ale existuje bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Program školení „Cesta k úspechu“ je nezvyčajne povinný, ak máte v tímovom pláne viac ako 10 používateľov. Budete musieť získať cenovú ponuku od svojho obchodného tímu.

Je pravdepodobné, že vás predajcovia počas skúšobného obdobia kontaktujú, a pretože na svojej stránke s cenami nemôžete vidieť, aké sú jej náklady na školenie, musíte s nimi hovoriť, ak ich chcete použiť. Podľa nášho vyšetrovania je to pravdepodobne jednorazová platba vo výške približne 1 000 USD pre 10 používateľov.

Program Easy Projects ponúka aj veľké zľavy, ak sa zaregistrujete na viac ako jeden rok, takže ak je to, čo chcete, má zmysel zaviazať sa na dlhšie obdobie. Pedagógovia a neziskové organizácie môžu tiež získať zľavy, ak sa skontaktujú s obchodným tímom.

Ak chcete vidieť, čo všetko bude stáť vopred, existujú platformy s jasnejším určovaním cien. O našej alternatíve zameranej na podnikanie si môžete prečítať v našej recenzii LeanKit.

Aby sme boli spravodliví, zistili sme, že predajcovia spoločnosti Easy Projects sú užitoční. Odpovedali na otázky, ktoré jej tím podpory neposkytol. Platba prebieha iba prostredníctvom kreditnej karty, pokiaľ sme to dokázali povedať.

Easy Projects získava slušné skóre. Nie je to lacné, ale ponúka veľa. Pri určovaní veľkosti však nezabudnite zohľadniť náklady na jeho školiaci program.

zabezpečenia & súkromia

Nástroje zamerané na podnikanie musia zaistiť, aby boli údaje o ich klientoch bezpečné, a spoločnosť Easy Projects vás môže ubezpečiť.

Pre svoju infraštruktúru používa Microsoft Azure a poskytuje mu mnoho funkcií, ako je napríklad vyrovnávanie záťaže v sieti a vstavané opravy softvéru. Easy Projects má aj niekoľko certifikátov, vrátane SOC 1, SOC 2 a HIPAA.

Využíva nepretržité zálohy, ktoré sú geo-redundantné, a sľubuje obnovenie vašich údajov z ľubovoľného miesta za posledných 30 dní, až na presnú sekundu. Je to pôsobivá úroveň presnosti a znamená, že sa nemusíte obávať straty údajov.

Môžete si vybrať, či budú vaše údaje hostené v USA, Kanade alebo Európe, čo by mohlo byť užitočné, ak uprednostňujete zákony o ochrane osobných údajov v konkrétnej jurisdikcii. Jeho FAQ však uvádza iba zabezpečené dátové centrá v USA a Kanade, takže jeho dokumenty sú zastarané alebo európske európske dátové centrá nie sú zabezpečené.

Zásady ochrany osobných údajov jednoduchých projektov

Má dlhú, ale čitateľnú politiku ochrany osobných údajov a samostatnú stránku, v ktorej sa podrobne uvádza jej úsilie o dosiahnutie súladu s všeobecným nariadením o ochrane údajov do mája 2018. Zdá sa, že aj táto stránka sa oneskorila s aktualizáciou. Nenašli sme zmienku o EU-U.S. alebo Swiss-U.S. rámce ochrany súkromia, ale vláda USA sa tiež nezdá byť informovaná o nich.

Webové stránky Easy Projects nevyzerajú aktuálne, ale pokrývajú väčšinu základov, pokiaľ ide o ochranu súkromia a bezpečnosť. Náš článok o tom, ako chrániť vaše súkromie, tiež ponúka tipy.

V rámci aplikácie vám jeho nastavenia zabezpečenia poskytujú dostatok kontroly. Získate fantastický výber možností a môžete zmeniť požiadavky používateľov na heslo, zostaviť zoznam zakázaných hesiel a spravovať vypršanie platnosti hesla.

easy-projekty-password-nastavenia

Používateľov môžete uzamknúť po ľubovoľnom počte neúspešných pokusov o prihlásenie a zvoliť si, či ich automaticky odomknú po uplynutí stanoveného času alebo či necháte používateľa obnoviť heslo. Používatelia môžu byť po určitej dobe nečinnosti tiež odstavení.

Prihlásenie prostredníctvom jednotného prihlásenia SAML je k dispozícii aj pre tých, ktorí si vyberajú podnikový plán. Neexistuje však dvojfaktorová autentifikácia.

Boli sme spokojní s našimi možnosťami tu. Dvojfaktorová autentifikácia by bola výhodou, ale získate mnoho nastavení, ktoré vám umožnia prispôsobiť spôsob interakcie vášho tímu s platformou. Okrem mnohých certifikácií dáva Easy Projects aj bezpečnosť a súkromie pozornosť, ktorú si zaslúžia.

služba & podpora

Ľahké projekty ponúkajú podporu prostredníctvom rôznych metód. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo okamžitých správ a tiež mu poskytnúť vzdialený prístup k vašim projektom, takže tí, ktorí dávajú prednosť ľudskému dotyku, majú veľa možností..

K dispozícii je týždenný vstup na palubu, aj keď vždy začína v rovnakom čase, takže vaša poloha a pracovná doba môžu sťažovať účasť.

Existuje aj komunitné fórum, ale nie veľa otázok dostáva odpovede, takže nevyzerá ako niečo, na čo sa môžete spoľahnúť.

Keď zadáte oblasti platformy prvýkrát, kontextové okno ponúka tipy a videá. Mnoho obrazoviek má tiež podrobný rozbaľovací zoznam, ktorý ukazuje príklad toho, čo môže obrazovka robiť, s tipmi, ako to urobiť.

Položili sme otázku týkajúcu sa spôsobov platby pomocou systému na odosielanie správ v aplikácii, ale nedostali sme odpoveď, napriek tomu, že nás osoba, ktorú sme požiadali, naďalej poslala, zjavne automatizovaná, návrhy pomoci.

Môžete tiež použiť kontaktný formulár. Snažili sme sa pomocou neho požiadať o náklady na jeho program „Cesta k úspechu“ a objasniť niekoľko ďalších vecí, o ktorých sme si neboli istí. Nedostali sme ani odpoveď, takže po trpezlivom čakaní pár dní sme sa pokúsili položiť naše otázky znova, ale tentoraz to bolo v reakcii na e-mail s predajom, ktorý sme dostali od jeho produktového poradcu..

Táto osoba sa k nám vrátila s odpoveďami na väčšinu našich otázok, bolo však sklamaním, že sme nedostali odpoveď prostredníctvom dvoch podporných kanálov, ktoré sme vyskúšali, najmä preto, že fórum chýba. Dostali sme tiež niekoľko správ o predaji prostredníctvom e-mailu a správcu v aplikácii, čo bolo nepríjemné po tom, ako sa ticho začalo s podporou.

Ak chcete vidieť službu, ktorá rýchlo reaguje, prečítajte si našu recenziu na Basecampe. Na náš dotaz odpovedali iba za tri minúty, čo je najrýchlejšia odpoveď, ktorú sme dostali od tímu podpory riadenia projektov.

V tejto oblasti sme boli sklamaní jednoduchými projektmi. Nedostali sme odpoveď, keď sme kontaktovali svoj tím podpory v oboch metódach, ktoré sme vyskúšali. Jeho komunita nie je taká silná. Je na palube, ale je povinný a drahý. Jej automaticky otvárané okná a videá v aplikácii nie sú zlé, ale v tejto oblasti sme sa vo všeobecnosti cítili skrátení a naše skóre odráža, že.

Záverečné myšlienky

Easy Projects nás prekvapili svojou pôsobivou sadou funkcií a rozhraním, ktoré funguje dobre, a poskytuje vám mnoho spôsobov, ako spravovať svoje projekty. Napriek tomu, že nevyzerá najlepšie, je to použiteľný a efektívny nástroj.

Jeho čas odozvy podpory bol sklamaním, takže ak si ceníte služby, ktorá sa k vám rýchlo a spoľahlivo vracia, odporúčame vám vyhľadať inde..

Je to škoda, pretože okrem toho Easy Projects získava väčšinu vecí v poriadku a má vynikajúce vlastnosti. Základná platforma je silná a efektívna s vynikajúcim sledovaním času a auditom. Jeho generovanie správ je dobré, zložité vzťahy medzi úlohami sa dajú ľahko nastaviť a získate plnú kontrolu nad upozorneniami a bezpečnosťou.

Ak je platforma dobrá, ale má slabú podporu, môžeme ju zvyčajne odporučiť tým, ktorí uprednostňujú vymýšľanie vecí. To znamená, že nevidíme tohto človeka, ktorý víta opakované predajné kontakty a povinné školenie. Aj keď sa nám nepáčili jednoduché projekty, máme pocit, že veľa ľudí si nájde lepšie riešenie pre náš najlepší softvér na riadenie projektov..

Ak ste vyskúšali službu Easy Projects a máte s nami niečo zdieľať, urobte to v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map