monday.com Review 2020: Ceny, funkcie a porovnanie

monday.com Recenzia

monday.com je nástroj na riadenie projektov, ktorý sa dobre spracuje, je vysoko efektívny a zároveň cenovo dostupný. Jeho jedinou nevýhodou je, že úloha je zložitá, ale inak existuje veľká šanca, že to môže byť pre vás program. Prečítajte si našu úplnú recenziu na monday.com, kde nájdete všetky podrobnosti.


best-riadením projektu softvér

Spoločnosť monday.com, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014, je relatívne novým hráčom na trhu riadenia projektov. V tejto recenzii na monday.com uvidíme, ako sa formuje do konkurencie.

Vytvorené tímami so sídlom v New Yorku a Izraeli, pýši sa používateľmi v 141 krajinách a používa ho 80 000 klientov vrátane spoločností ako Carlsberg, Philips a DHL..

Jeho dizajn je vynikajúci a jeho sada funkcií je pôsobivá. Nie je ani príliš drahá. Preskúmame, či má zmysel ísť so štýlom. Pre tých, ktorí sa nemôžu dočkať, až si ich prečítajú, vám poskytneme prehľadný náhľad a povieme, že monday.com dodáva nad rámec toho, čo sme od neho očakávali..

Boli sme ohromení jeho celkovou kvalitou. Ponúka vynikajúcu škálu funkcií za prijateľné ceny a nový nástroj na riadenie projektov by mal zvážiť ktokoľvek na trhu. Dokáže byť efektívny a ľahko použiteľný, vďaka čomu je pre svojich používateľov cenným prínosom.

Alternatívy pre monday.com

silné stránky & slabé stránky

Vlastnosti

monday.com je silne odstupňovaná služba s významnými funkciami, ktoré sú k dispozícii iba pri drahších plánoch. Jeho základný plán obsahuje kanban pohľad a denník aktivít s časovou osou, kalendárom a mapovým zobrazením odomknutým na štandardnej úrovni.

Zobrazenie kanban vám umožňuje presúvať položky z miesta na miesto, podobne ako softvér Trello z Kanban. Viac informácií nájdete v sprievodcovi pre začiatočníkov v Trello.

pondelok views

Na úrovni Pro získate jeho sledovanie času a zobrazenie grafov, zatiaľ čo užívatelia Enterprise dostanú VIP podporu, školenie jeden na jedného a niekoľko ďalších funkcií. Pohľady sa dajú pridať podľa potreby, čo vám umožní prispôsobiť si pracovný priestor tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Všetky plány zahŕňajú určitý úložný priestor, pričom základná služba ponúka 5 GB, štandardný plán poskytuje 50 GB a Pro a Enterprise vám poskytujú toľko, koľko chcete. Samotný ukladací priestor je pre päť používateľov v pláne Pro s hodnotou 59 dolárov vynikajúcou hodnotou.

Prezrite si článok o našom online úložisku pre tímy a zistite, ako sa špecializovaní poskytovatelia zhodujú s tým, čo vám dáva monday.com.

Integruje sa tiež s mnohými platformami vrátane Dropbox, Slack, Trello a Zapier. Ak sa chystáte používať službu Slack s webom monday.com, možno budete chcieť použiť službu cloudového úložiska, aby ste prekročili limit 500 MB pre veľkosť súboru monday.com. Prečítajte si naše najlepšie cloudové úložisko pre článok Slack, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

od pondelka do integrácie

Vaše projekty na monday.com sú založené na diskusných fórach. Doska je nezávislá obrazovka zložená zo zoskupených položiek alebo „impulzov“, ako ich popisuje monday.com. Pulzy môžu byť čokoľvek od chýb, ktoré je potrebné opraviť, až po úlohy, ktoré je potrebné vyriešiť. Môžete im zavolať a ich skupinám, čo sa vám páči.

Môžete nastaviť skupiny tak, aby do každej položky zahrnuli rôzne veci. Môžu obsahovať dátumy, osoby, značky a ďalšie veci. Veľa z výkonu systému je to, že môžete priradiť ľubovoľné položky, ktoré sa vám páčia, ako aj použiť viac inštancií každej položky..

Môžete napríklad pridať dva dátumy, ak chcete niečo pre začiatočný a konečný dátum. Pridajte osobu, ak chcete niekomu priradiť úlohy, alebo pridajte dve, ak chcete, aby k tomu bol priradený manažér.

Farebné štítky môžu byť použité ako stavový systém. Názov stavu, štítky a ich farby je možné upravovať, takže pomocou tohto systému môžete veľa robiť.

monday.com uľahčuje základy, ale ak chcete, môžete ich použiť na zabudovanie ďalších funkcií do svojich dosiek. Ponúka veľkú flexibilitu a umožňuje vám pestovať svoje dosky na nástroj tak jednoduchý alebo zložitý, ako potrebujete.

Jedinou nevýhodou je, že môžeme vidieť, že nadšení manažéri napĺňajú svoje rady tým, čo odškrtli, ale je ťažké za to kritizovať monday.com. Bolo by to ako obviňovať Lega, keď ľudia nechávajú tehly na koberci.

Môžete duplikovať dosky ako celok alebo iba štruktúru, takže ak chcete vytvoriť systém a uviesť ho do organizácie, môžete ho otestovať jedným tímom a potom odoslať, čo ste vytvorili, ostatným tímom. Dosky možno exportovať aj do Excelu, takže nie ste na platforme zamknutí.

Chýba mu riadenie závislosti, čo je nešťastné, pretože by sa tým stal silným kandidátom na najlepšieho v triede v kategórii projektový manažment. monday.com navrhuje zástupné riešenia na stránkach podpory, sú však ťažkopádne.

Ak by ste chceli užívateľsky príjemný nástroj, ako je napríklad monday.com, ktorý zahŕňa správu závislostí, pozrite si našu recenziu v službe Asana.

Chýbajú aj podúlohy, ale monday.com tvrdí, že je to zámerne, pretože považuje podúlohy za zlé. Nie sme presvedčení, ale niet pochýb o tom, že jeho prístup je efektívny a umožňuje vám veľa. Schvaľujeme tiež vývojárov, ktorí sú ochotní priviesť do diskusie zlé bábätká pri zdôvodňovaní svojich rozhodnutí o dizajne. Zlé deti sú zlé.

monday.com ponúka niekoľko funkcií prispôsobenia, napríklad pridanie vlastnej hlavičky do ponuky. Radi by sme videli niekoľko ďalších možností, napríklad výber farebnej schémy alebo nastavenie pozadia vašej dosky.

Prehľad funkcií monday.com

monday.com Logomonday.com

Začína sa od 2 500 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
Neobmedzený GB

všeobecný

platba
Kreditná karta

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
AES-256

Certifikácia SOC

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

monday.com je hlavná trieda používateľského rozhrania. Každý, kto chce vytvoriť použiteľný nástroj, by sa na to mal pozrieť. Jeho dizajn je príjemný, jasný a moderný. Pri použití v prehliadači má čistotu prispôsobenú pre tablety bez toho, aby sa cítil ako hračka Fisher-Price.

Na rozloženie sa na zvýraznenie používa veľa bieleho priestoru a jemných farieb. Používateľské rozhranie je úhľadné, s dobre premyslenými ikonami, ktoré uľahčujú navigáciu. Jeho web popisuje veľa prípadov použitia a sú zhodné so šablónami, čo znamená, že existuje veľa spôsobov, ako ich použiť. Šablóny vám umožňujú rýchlo začať.

Registrácia na skúšku je jednoduchá. Po overení svojej e-mailovej adresy ste dostali niekoľko otázok týkajúcich sa veľkosti vášho tímu a toho, čo robí. Váš tím získa vlastnú subdoménu na základe názvu vášho tímu, čo uľahčuje prístup.

Pri spustení získate užitočné animované pokyny, ktoré vám povedia, na čo kliknúť, a text, ktorý vysvetľuje, ako začať. O stratu sa nemusíte obávať.

Po-východiskovým

Poskytuje tiež výber navrhovaných šablón. Ich výber je rýchly a pohotový a môžete si rýchlo prezerať snímky obrazovky a informácie o ich funkciách. To vám umožní urobiť informovanejší výber ako platformy, ktoré vám len poskytujú zoznam názvov šablón, z ktorých si môžete vybrať.

Po-šablóna

S viac ako 70 z nich existuje vynikajúca šanca nájsť tú, ktorá sa hodí pre vaše podnikanie.

Používateľské rozhranie robí dobrú prácu, keď veľa tlačí na obrazovku bez toho, aby bolo nepohodlné navigovať sa. Ovládacie prvky a ikony robia to, čo by ste očakávali, a objaví sa užitočný vyskakovací text, ktorý vysvetlí všetko, o čom si nie ste istí, keď nad ním pohnete kurzorom.

Videnie ovládacích prvkov mení farbu pri pohybe po rozhraní je štandardné, ale monday.com ide ďalej s jemnými detailmi a malými animáciami, ktoré naznačujú, čo sa stane, keď kliknete na niečo.

Napríklad pri umiestnení kurzora myši nad ovládací prvok úprav bude okolo textu, ktorý sa má upraviť, umiestnená prerušovaná políčka. Ovládací prvok, ktorý otvára kontextové dialógové okno, bude mať v rohu malú animáciu otočenie stránky. Tieto dotyky sú všade a umožňujú nástroju, aby vám predstavil výkonné rozhranie bez toho, aby sa stal ohromujúci.

Naproti tomu, že s Wrike, ktorý je silný, ale často necháte experimentovať, aby ste zistili, ako veci fungujú. Tento program sa nám veľmi páči, ale pokiaľ ide o návrh používateľského rozhrania, mohol by sa poučiť z adresy monday.com. Ak ste zvedaví, čo ponúka, pozrite sa na našu recenziu typu Wrike.

Nástroje, ktoré ponúkajú toľko priestoru, sa zriedka ľahko používajú. monday.com získava najlepšie známky v tejto kategórii.

náklady

monday.com má štyri platené plány s cenami, ktoré sa zvyšujú s rastom vášho tímu. Základný plán je iba 25 dolárov mesačne pre tím piatich. To sa takmer zdvojnásobí, ak zdvojnásobíte veľkosť svojho tímu. Štandardný plán na 39 dolárov mesačne vám ponúka omnoho viac funkcií a je stále lacnejší ako poplatok za mnoho nástrojov za 9,99 dolárov na používateľa.

Pozrite sa na tabuľku nižšie, kde nájdete ceny pre monday.com pre päť používateľov:

K dispozícii je tiež 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám umožní vyskúšať si ju skôr, ako sa k nej zaviažete. Môžete sa zaregistrovať aj bez kreditnej karty. Umožňuje vám to otestovať, ako keby ste si vybrali plán Pro, ale nezahŕňa funkcie Enterprise. Všimli sme si, že neobsahuje všetky funkcie Pro. Počas nášho skúšobného obdobia bolo napríklad zakázané overovanie aplikácií Google.

Pondelok-welcome

monday.com porovnáva dobre so svojimi súpermi v cene. Ak máte iba tím dvoch alebo troch, odstupňovaná cena nemusí byť výhodná, ale s bežnou cenou za ostatné služby je 9,99 dolárov na používateľa, je to dobrá cena.

Ak máte veľký tím a cena je faktorom, môžete sa tiež pozrieť na Basecamp, čo je veľká hodnota pre väčšie skupiny. Naša recenzia na Basecampe obsahuje ďalšie podrobnosti.

Ako je bežné v nástrojoch na riadenie projektov, monday.com sa nehanbí e-mailom. Denne alebo dva po registrácii sme dostali ponuku od jedného z jej partnerov a ponúkli sme sprievodcov v angličtine a japončine (krajina pobytu vášho recenzenta). To nebolo príliš nevítané, ale ak sa vám nepáči predajné e-maily, upozorňujeme vás.

monday.com je veľká hodnota. Je škoda, že nemá bezplatnú ponuku. Je to taký dobrý produkt, bolo by pekné, keby k nemu mali prístup všetci. To znamená, že si myslíme, že ktokoľvek, kto ho použije na obchodné účely, bude odrádzaný cenou.

zabezpečenia & súkromia

Kvôli bezpečnosti a ochrane osobných údajov má web monday.com niekoľko reťazcov. Je v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov a EU-U.S. Ochrana osobných údajov. Má tiež dve bezpečnostné certifikácie ISO, spolu s bezpečnostným certifikátom SOC2 typu II a jeho bezpečnostné poverenia sa overujú nezávisle..

Šifrovanie TLS v1.2 sa používa na ochranu údajov v celej sieti a 256-bitové úložisko AES. Vykonáva penetračné testy, aby sa ubezpečil, že vydrží aj útoky.

Zálohuje údaje každú hodinu a uchováva si svoje zálohy 25 dní. Je múdre mať k dispozícii kópie vašich dôležitých údajov, preto si prečítajte článok o najlepších službách zálohovania online a zistite, ako chrániť súbory pred stratou údajov..

Správcovia si môžu prispôsobiť svoje nastavenia zabezpečenia na paneli nastavení. Mnoho z možností odšťavovača je k dispozícii iba v pláne Enterprise, takže tí, ktorí chcú najvyššiu úroveň kontroly, budú musieť upgradovať.

Pondelok-admin

Registrácia môžete obmedziť na konkrétnu doménu a používať SAML, ako aj overovanie aplikácií Google. Môžete sa tiež rozhodnúť, aké prísne si prajete, aby vaše pravidlá pre heslá boli. Prečítajte si našu najlepšiu príručku na správu hesiel, kde nájdete viac informácií o tom, ako uložiť všetky tie nepríjemné prihlasovacie údaje.

Protokol auditu môžete získať, ak ste tiež v pláne podnikania, takže môžete skontrolovať, či sa niekto nedarí dostať do svojho účtu..

Štandardne sa ponúka dvojfaktorové overenie, ktoré vám poskytuje určitú úroveň ochrany, ak niekto získa kontrolu nad vaším e-mailovým účtom. Ak si nie ste istí, čo to je alebo prečo je to dôležité, náš článok o dvojfaktorovom overovaní vám pomôže veci objasniť.

monday.com vám ponúka veľa možností na prispôsobenie zabezpečenia, najmä pokiaľ ide o drahšie plány. Chráni vaše súbory pomocou silného šifrovania a pravidelne ich zálohuje, takže nemáme žiadne obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov alebo zabezpečenia.

služba & podpora

monday.com je skvelý nástroj z hľadiska použiteľnosti. Boli sme ohromení tým, ako ľahko sa používa a ako dobre funguje usmernenie, ktoré poskytuje. Ak však potrebujete využiť podporu, máte niekoľko možností.

Primárna metóda kontaktu je prostredníctvom formulára. Poskytnutá je aj e-mailová adresa a telefónne číslo, takže s niekým môžete priamo hovoriť, ak máte problémy.

Pondelok-contact

Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale musíte byť používateľom Enterprise, aby ste dostali zaručenú odpoveď do 30 minút. Vyžaduje si však štandardnú dobu odozvy sedem minút, takže bez ohľadu na typ vášho účtu by ste mali dostať rýchlu odpoveď.

Okolo 3.00 hod. Stredného štandardného času sme v polovici týždňa poslali dotaz na podporu a o štyri minúty neskôr sme dostali odpoveď. Nemôžete požiadať o viac. Požiadali nás o spätnú väzbu v odpovedi, čo je funkcia, ktorú funkcia okamžitej pomoci tiež robí a rozptyľuje.

Existuje mnoho zdrojov, ktoré vám pomôžu dozvedieť sa o nástroji, vrátane rozsiahlej databázy poznatkov s odpoveďami na široký výber otázok. Funkcia okamžitej pomoci na monday.com vám umožňuje zadať dopyt a pri písaní vám poskytne niekoľko potenciálne užitočných článkov z informovanej databázy. Miera prístupov je dobrá, ale nie dokonalá. Poskytnuté informácie sú jasné a dôkladné.

Pondelok-webinar

Existujú pravidelné webové semináre, ktoré vám umožňujú pripojiť sa k ďalším vzdelávacím reláciám. Zahŕňajú prechádzanie základmi, ako aj stretnutia QA a tie, ktoré sa zameriavajú na konkrétne témy, napríklad skúmanie nových funkcií alebo práca s viacerými tímami. Na webe YouTube môžete tiež sledovať minulé webináre, takže existuje množstvo pokynov, ktoré vám pomôžu oboznámiť sa.

Podpora je rýchla a dôkladná s množstvom spôsobov, ako získať pomoc, ak uviaznete a budete mať všeobecné rady. Boli sme spokojní s tým, čo sme videli a hodnotili web monday.com vysoko v tejto oblasti.

Záverečné myšlienky

monday.com je úhľadný, moderný produkt, ktorý ponúka veľa funkcií a poskytuje používateľom kvalitný zážitok. Jeho používanie je potešením a dokáže zostať jednoduchý a zároveň ponúka veľa energie. Jeho jednoduché použitie a rozsah sú pôsobivé a už je to dávno, čo sme videli nástroj, ktorý poskytuje také jednoduché používateľské rozhranie..

Nielenže sme sa s ňou stretli, ale nikdy sme sa nemuseli pozerať na stránky podpory iba na účely testovania. Dosiahnutie tohto druhu použiteľnosti vyžaduje odhodlanie, preto si na jeho správu vyhradzuje adresu monday.com.

Chýba mu niekoľko funkcií, konkrétne podúlohy a riadenie závislosti, ktoré môžu niektoré považovať za nevyhnutné. Ak ich potrebujete, prečítajte si náš zoznam najlepších softvérov pre riadenie projektov pre alternatívy.

To nás ohromilo svojou kvalitou a ľahkým použitím. Ak ste to vyskúšali alebo podobné platformy, dajte nám vedieť, čo si o nich myslíte v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me