FunctionFox Review • LEGIT alebo SCAM? • Aktualizované apríla 2020

Preskúmanie funkcie FunctionFox

FunctionFox má skvelé vlastnosti a ľahko použiteľné rozhranie, zdá sa však, že je viac než funkčné. Táto platforma je atraktívna, ale s niekoľkými problémami s použiteľnosťou a nedostatkom podporných zdrojov stále zostáva veľa toho, čo je potrebné.


best-riadením projektu softvér

Videli sme niekoľko platforiem pre riadenie projektov, ktoré robia veci zábavnými, ale FunctionFox by mohol byť prvý, ktorý sme videli, ktorý veci robí, trúfam si povedať, cool. Možno to zachádza príliš ďaleko, ale má to osobnosť a zmysel pre humor.

V tomto prehľade FunctionFox sa bližšie pozrieme na jeho zaujímavé vlastnosti a zistíme, či jej prístup neprináša výhody oproti konkurentom..

Vyžaduje si iný prístup ako väčšina nástrojov, na ktoré sme sa zamerali, a zameriava sa viac na sledovanie času ako na správu úloh. Ak hľadáte platformu na organizáciu svojich klientov, zamestnancov a projektov, ako aj na sledovanie času a nákladov, je to dobrá voľba.

Pre tých, ktorí chcú viac štandardných funkcií riadenia projektov, ako je napríklad podrobná kontrola úloh, vám odporúčame pozrieť si našu monday.com kontrolu.

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre FunctionFox

Vlastnosti

Väčšina softvéru na riadenie projektov, na ktorý sa zameriavame, sa sústreďuje okolo úloh, ale FunctionFox je skôr o uchovávaní informácií o klientovi a projekte na jednom mieste a zefektívnení vašich pracovných postupov..

functionfox-úlohy

Správa úloh je zahrnutá v plánoch vyššej úrovne, ale ide skôr o kategorizáciu toho, na čo trávite čas, ako o usporiadanie podrobností o každej položke..

Ak chcete platformu, ktorá vám dáva kontrolu nad podrobnosťami úlohy a umožňuje vám pridať podúlohy a spravovať závislosti, pozrite si našu Wrike recenziu.

FunctionFox má vľavo navigačný panel, ktorý vám umožňuje prístup k rôznym častiam.

functionfox-navigation

Zobrazenie kalendára vám umožní zistiť, čo sa práve chystá. Okrem mesačných a týždenných zobrazení môžete kliknutím na ktorýkoľvek deň získať prehľad plánovaných hodín za hodinu. K dispozícii je tiež samostatný skupinový kalendár, ktorý udržuje zdieľané aktivity odlišné od vášho osobného rozvrhu.

functionfox-kalendár

Pracovná plocha generálneho riaditeľa spoločnosti FunctionFox vám poskytuje prehľad o všetkom na vysokej úrovni a umožňuje vám vidieť veci, ako sú hodiny strávené na každom klientovi, náklady a stavy projektov. Ak chcete zistiť, či ste prekročili alebo nedosiahli rozpočet, oslovíte všetkých šéfov.

Tvrdohlavé typy podnikania, ktoré hľadajú dobrý softvér, by mohli byť horšie, než keď sa pozrieme na našu recenziu Mavenlink.

FunctionFox má komplexný generátor zostáv. Existuje niekoľko typov, vrátane výkazov výdavkov, odhadov, rozdelení úloh a niekoľkých ďalších. Tým bude váš účtovník spokojný, ak ho nevyradí z práce. Ak k tomu dôjde, náš najlepší účtovný softvérový sprievodca vám ich môže znova rozveseliť.

functionfox-report

Ak chcete sledovať svojich zamestnancov, FunctionFox vám poskytuje komplexný nástroj na ich správu. Môžete triediť ľudí podľa oddelení, udeľovať im rôzne úrovne prístupu a vyberať, či majú prístup k určitým funkciám. Môžete ich napríklad určiť ako manažérov alebo im umožniť zadanie času.

Správa klientov FunctionFox

Podobne môžete sledovať a spravovať klientov a ukladať o nich rôzne typy informácií. K dispozícii je tiež podrobný systém sledovania klientov, ktorý vám umožňuje ukladať veľa údajov.

Faktúry môžete vygenerovať automaticky na základe vašich údajov a upraviť ich polia pred ich odoslaním klientom.

Integrácia nie je príliš v ceste, ale veci, ako sú správy, môžete uložiť ako súbory Excel. Ak hľadáte nástroj, ktorý môžete použiť s údajmi uloženými na iných platformách, prečítajte si našu recenziu v Podiu, kde nájdete príklad jedného.

Pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia, existujú dve témy: „svetlo“ a „tma“. Zdá sa však, že sa zmenia iba tlačidlá v hornej časti stránky, čo na vzhľade nijako nezmení.

Svoje logo môžete odovzdať, aby váš pracovný priestor získal pocit identity. Ak hľadáte spôsoby, ako vybudovať online prítomnosť svojho tímu, prečítajte si naše najlepšie nástroje tímov virtuálneho softvérového tímu.

Pokiaľ ide o prispôsobenie spôsobu fungovania platformy, existuje viac možností. Možnosti zahŕňajú vlastné polia, formáty pomenovania a podrobnosti časového rozvrhu..

functionfox-options

Ak chcete zmeniť vzhľad vecí, prečítajte si v našej recenzii úloh Taskworld platformu, ktorá vám umožní používať vaše vlastné fotografie ako pozadie, ak sa vám nepáči jej mnoho zabudovaných ponúk..

Pokiaľ ide o komunikáciu v rámci vášho tímu, FunctionFox má firemný blog o plánoch vyššej úrovne, aby boli všetci informovaní.

Môžete sa tiež rozhodnúť, kto dostane kópiu firemného bulletinu, ale nedokázali sme zistiť, ako ho odoslať, alebo či je to možné v rámci platformy. Ak je pre vás komunikácia dôležitá, prečítajte si našu recenziu na Basecampe, kde nájdete nástroj, ktorý vám uľahčí prácu.

FunctionFox ponúka veľa spôsobov, ako zostať organizovaní a sledovať prácu. Chýba mu však niekoľko vecí, ktoré sú všade štandardné, a preto vám odporúčame pristúpiť k vyskúšaniu pred nákupom, aby ste zistili, či je pre váš tím vhodný..

Prehľad funkcií FunctionFox

Logo FunctionFoxwww.functionfox.com

Začína sa od 3500 dolárov mesačneVšetky plány

Funkcie správy

úlohy
Iba prvotriedna úroveň

čiastkové úlohy

Riadenie závislosti

Vlastné zázemie

Ďalšie možnosti prispôsobenia
logo

Limit veľkosti tímu
neobmedzený

Skladový priestor
10 GB

všeobecný

platba
Kreditná karta, nákupné objednávky & kontroluje ročné predplatné

Prijíma kryptomenu

Podpora mobilných operačných systémov
iOS, Android

Skúška zadarmo
14 dní

zabezpečenia

Dvojfaktorová autentifikácia

šifrovanie
SSL

Certifikácia SOC

podpora

Live chat

E-mail / kontaktný formulár

Telefonická podpora

Užívateľská prívetivosť

Registrácia do funkcie FunctionFox je neohrabaná, ale rýchlo vás pošlú na jej úhľadnú hornú stránku. Dizajn je moderný a inteligentný, nakláňajúci sa k chundelovému zaobchádzaniu s tabletami, ale stále sa mu darí dostať na obrazovku veľa.

Pri prvom prihlásení sa nenachádza výukový program, je tu však populačný ukážkový projekt, ktorý je potrebné preskúmať. Ak chcete na začiatku získať pokyny, nájdete na svojej stránke podpory súbor PDF s rýchlym spustením. Existuje tiež niekoľko videí. Odporúčame vám pozrieť si prehľad toho, na akom stupni sa nachádzate.

FunctionFox má bizarný zmysel pre humor, ktorý sme si užili. Vzorový projekt nebol zvyčajným zástupcom podniku v mlyne, ale projekt Shelf Danglers pre MuuMuu Dairy, na čele ktorého stál samotný Johnny Fox..

functionfox-main

Polia, ktoré ukazujú naše náklady na projekt a hodiny prihlásené na časovom rozvrhu, navyše ukazujú, že líška má pazúry.

Rozhranie FunctionFox

Rozhranie je rýchle a pohotové, s jasne označeným menu vľavo poskytuje množstvo kategorizovaných možností navigácie. Môžete si vybrať niekoľko možností, ktoré sa majú použiť ako väčšie prispôsobiteľné tlačidlá, ktoré sa zobrazujú v hornej časti obrazovky, takže nemusíte neustále hľadať oblasti, ktoré najviac používate..

Vypracovanie toho, čo robiť, sa zdá byť ľahké, pretože rozhranie vyzerá dobre navrhnuté a intuitívne. Je tu však veľa a zistenie, ako to všetko spolu zapadá, je ťažšie. Zistili sme, že jednotlivé oblasti sa dajú ľahko navigovať, ale potom sme zistili, že zmeny, ktoré sme vykonali, sa neprejavili v iných oblastiach..

Napríklad sme pridali nového klienta a potom vytvorili projekt. Pri prechode na pracovný výkaz sme si mohli vybrať klienta, ale zdá sa, že náš projekt neexistuje. Videli sme, že iní hovoria o problémoch s použiteľnosťou na fórach a tiež v komentároch.

Ak chcete vyskúšať platformu, ktorá udržuje veci príjemné a jednoduché, prečítajte si našu recenziu v službe Asana. Ak sa vám páči to, čo tu vidíte, náš sprievodca pre začiatočníkov Asany obsahuje tipy, ako s tým začať.

functionfox-odhady

Odhady sa dajú ľahko nastaviť. Pri vytváraní projektu si vyberiete z množstva úloh, ktoré podľa vás budú potrebné. Každá z úloh má priradenú hodinovú sadzbu a môže sa prispôsobiť vašim potrebám. Odtiaľ zadáte, koľko hodín si myslíte, že budú potrebné pre každú z nich.

FunctionFox urobí prácu za vás a vypočíta celkové odhadované náklady na váš projekt.

Neskôr môžete údaje porovnávať s hodinami, ktoré ste sa skutočne prihlásili, aby ste videli, ako sa vaše odhady zvyšujú. To môže byť užitočné na zlepšenie vašej presnosti v priebehu času.

Ak chcete sledovať čas, môžete ho zadať ručne alebo použiť vstavaný časovač FunctionFox, ktorý môžete spustiť a zastaviť, keď na niečo pracujete. Jediným náznakom, že to funguje, je však to, že ikona časovača sa zmení na modrú, takže sa dá ľahko zabudnúť. Lepšie môže fungovať nejaký vždy viditeľný pult.

Bohužiaľ sme nedokázali uviesť do činnosti časové rozvrhy, takže sme to nemohli využiť.

Funkcii FunctionFox sme dali dobré skóre za užívateľskú prívetivosť. Jeho rozhranie je čitateľné a citlivé. Nie všetko pre nás však funguje a my sme videli podobnú spätnú väzbu od ostatných používateľov.

Aj keď sme narazili na problémy, dizajn je dobrý a ak nájdete, čo potrebujete, môžete zistiť, ako ho používať..

Ak by ste chceli vyskúšať nástroj s jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré funguje častejšie ako nie, pozrite sa na našu recenziu TeamGantt.

náklady

FunctionFox má nezvyčajný prístup k stanovovaniu cien, s vysokým poplatkom pre prvého používateľa, potom s nižším poplatkom pre ďalších členov tímu. Mohlo by to bodnúť malé tímy, je to však spravodlivý odraz rozsahu nákladov.

Na druhej strane si to môžete vyskúšať zadarmo na dva týždne bez poskytnutia informácií o kreditnej karte. Ziskové a akademické inštitúcie môžu využiť zľavy, ale podrobnosti si musia prediskutovať s obchodným tímom FunctionFox. FunctionFox tiež ponúka mesiac zadarmo pre každého používateľa, ktorého sa naň odvolávate.

Je to zadarmo aj pre študentov, čo vylučuje cenu a poskytuje bezplatné školenia a webináre tým, ktorí sú stále vo vzdelávaní..

FunctionFox je viac o sledovaní času ako o správe úloh a jej klasická úroveň neponúka veľa z nich. Ak sa zameriavate na organizovanie a organizovanie úloh, odporúčame vám vyhnúť sa najlacnejším variantom.

Úložný priestor je tiež obmedzený, 10 GB je k dispozícii na jeho najdrahší plán a ďalší priestor je k dispozícii za 10 dolárov mesačne na 10 GB na všetky plány. Ak potrebujete viac, prečítajte si článok o najlepšom online úložisku pre tímy.

Ročné plány môžete platiť kreditnou kartou, šekom alebo objednávkou. Ak nie ste spokojní s funkciou FunctionFox, máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ak sledujete haliere a chcete vyskúšať niečo s úrovňou zadarmo a nižšími cenami, pozrite si našu recenziu na Freedcamp..

FunctionFox dostane slušné skóre v nákladoch. Máte niekoľko možností, ako si ich prispôsobiť podľa svojich potrieb, ako aj bezplatnú skúšobnú verziu a celý rad koncesií. Nie je to však najlacnejšia platforma v okolí.

zabezpečenia & súkromia

FunctionFox má na svojom webe stránku venovanú obavám o bezpečnosť a ochranu súkromia, ktorá nás ubezpečuje, že si s vašimi údajmi alebo informáciami nehovorí, pokiaľ sa ich nepožiada..

Vyplní však vaše mesto a krajinu na základe odhadu vašej polohy. Na určenie našich webových stránok použila aj našu e-mailovú adresu. Nezaujímame sa o aplikácie ukladajúce údaje o nás, ktoré sme výslovne neposkytli.

Ak sa chcete dozvedieť viac o zabezpečení vašich informácií, prečítajte si náš článok o ochrane osobných údajov.

Pozitívne je, že ponúka nepretržité zálohovanie a ukladá vaše údaje do vysoko zabezpečeného zariadenia mimo pracoviska. SSL tiež používa pri prenose údajov, čo vám poskytuje určitú ochranu pred počítačovou kriminalitou.

Žiaľ, neponúka dvojfaktorové overenie. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, prečo na tom záleží, prečítajte si nášho sprievodcu dvojfaktorovým overením totožnosti.

Ak chcete vidieť alternatívu, ktorá sa dobre darí v oblasti bezpečnosti a ochrany osobných údajov, prečítajte si našu recenziu Smartsheet.

FunctionFox získava dobré skóre v oblasti zabezpečenia a súkromia. Nezachádza to do detailov a nemáte veľa možností na správu vecí sami, ale základy sú zavedené, takže sa nemusíte príliš obávať..

služba & podpora

Ak kliknete na tlačidlo „kontakt“, dostanete telefónne číslo, e-mailovú adresu a kontaktný formulár, z ktorého si môžete vybrať. Mnoho platforiem skryje svoje priame kontaktné informácie, ak ich dokonca ponúkajú, takže je pekné vidieť, ako vám platforma ponúka viac možností podpory bez toho, aby ste za ne museli loviť..

FunctionFox sa zaväzuje okamžite reagovať na volania a e-mailové žiadosti, ale iba počas úradných hodín v USA. Mimo nich vám sľubuje, že sa k vám dostanete nasledujúci deň v nasledujúci pracovný deň.

Testovali sme to otázkou týkajúcou sa nášho problému s novovytvorenými projektmi, ktoré sa nezobrazujú na obrazovke časového rozvrhu. Keď sme sa spýtali, bolo neskoro večer v USA, takže ráno sme očakávali odpoveď.

Zdá sa, že odpoveď zmizla, ale chyba, ktorú sme nahlásili, bola opravená pri najbližšom prihlásení, takže podporný personál možno čakal, až sa dozvie od vývojárov, ktorí problém vyriešili..

Ak sa chcete dozvedieť viac o alternatívnej platforme s rýchlou podporou, pozrite si našu monday.com recenziu. Je to náš obľúbený nástroj v tejto kategórii.

Kliknutím na ponuku pomocníka sa otvorí kontextová webová stránka s podrobným textovým popisom stránky, ktorú si prezeráte v rozhraní. Je to riedky prístup a zdá sa, že je datované, ale zistili sme, že je efektívny. Niektorí používatelia môžu uprednostňovať video alebo obrázky, ale text je podrobný, takže získate množstvo informácií.

Ak ho však hľadáte, má návod na video, avšak niekoľko dlhých podrobných videí YouTube vás ukazuje na platforme.

Hľadanie niečoho konkrétneho je však tvrdšie a zistili sme, že sa snažíme nájsť veci viackrát, bezvýsledne. To bolo o to vážnejšie, že sme zistili, že nefungujú veci, o ktorých sme mali podozrenie, že sú chyby.

FunctionFox získava dobré skóre za svoje služby a podporu. Existuje spôsob, ako získať pomoc, ale nie sú tak dôkladní, ako by mohli byť.

Verdikt

FunctionFox má vynikajúce vlastnosti na sledovanie nákladov vo viacerých projektoch a je vynikajúcim nástrojom na vysokej úrovni pre manažérov a vedúcich pracovníkov na sledovanie vecí. Jeho správa úloh je obmedzenejšia, takže by ste sa pravdepodobne mali pozrieť inde, ak je to vaše zameranie.

Ak chcete porovnať to, čo sa deje, je to skvelé miesto, kde začať náš najlepší softvér na riadenie projektov. Prečítajte si našu recenziu ClickUp pre produkt, ktorý má veľa vecí v poriadku, pokiaľ ide o správu základných úloh.

FunctionFox vyzerá dobre. Je to všeobecne atraktívne a dobre navrhnuté, ale mali sme problémy s tým, aby to fungovalo tak, ako sme chceli. Keď sme sa stratili, možnosti podpory neponúkali dosť, aby nás pomohli dostať sa späť na správnu cestu.

FunctionFox ponúka niečo iné ako väčšina platforiem, na ktoré sme sa pozerali. Odporúčame vám to pred nákupom vyskúšať, aby ste sa uistili, že zodpovedajú vašim potrebám..

Ak ste vyskúšali funkciu FunctionFox, informujte nás o svojich názoroch v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map