Recenzia strážneho psa ID – Aktualizácia apríla 2020

Recenzia strážneho psa ID

ID Watchdog nie je najjednoduchšie použiteľný, ale predstavuje silnú alternatívu niekoľkých popredných poskytovateľov ochrany pred krádežou identity. Prečítajte si, prečo sa nám to páči v tejto úplnej kontrole ID Watchdog.


id-watchdog-Slider1

id-watchdog-slider2

id-watchdog-slider3

id-watchdog-slider4

id-watchdog-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

ID Watchdog, ktorý získal spoločnosť Equifax v roku 2017, existuje od roku 2005 a ponúka služby ochrany a obnovy krádeží identity za primeranú cenu. Táto ponuka je stále nedotknutá, pričom ID Watchdog sedí pod konkurenciou, pokiaľ ide o cenu, zatiaľ čo konkurenčné funkcie „tit-for-tat“ súťažia o funkcie. 

Služba sa príliš neaktualizovala, a to je dobrá vec. Použiteľnosť sa však nezlepšila. Aj keď ID Watchdog nie je prerušenou službou, počas inštalácie predstavuje viac ako jeden problém. To znamená, že ochrana, najmä za cenu, je hodná nášho najlepšieho sprievodcu ochranou pred krádežou identity. 

V tomto preskúmaní ID Watchdog sa chystáme podrobne opísať našu skúsenosť po tom, ako sme ju vybrali na skúšobnú jazdu. Predtým, ako vydáme verdikt, budeme hovoriť o funkciách, cenách, ľahkom používaní, ochrane a podpore..

Vlastnosti

ID Watchdog má štandardný zoznam funkcií, vrátane poistenia 1 000 000 dolárov, monitorovania tmavého webu a prispôsobiteľných upozornení. Úprimne povedané, samotné funkcie nie sú pôsobivé. Avšak, vzhľadom na nízku cenu, zoznam svieti. 

Pokrytie je zásoby, ale ID Watchdog na ňom stavia s manažmentom prípadov. Ak je vaša totožnosť ukradnutá, keď máte predplatné ID Watchdog, k obnove bude pridelený manažér prípadu, ktorý bude vybavovať všetky doklady, takže nemusíte.

Call centrum, v ktorom títo manažéri prípadov pracujú, je tiež otvorené 24 hodín denne a je schopné poskytovať podporu vo viac ako 100 jazykoch. 

Nemali by ste sa však stretnúť s problémami. ID Watchdog poskytuje „základné“ a „pokročilé“ monitorovanie, ktoré sa ponúkajú v rámci dvoch úrovní služieb. „Základné“ pozostáva z monitorovania verejných záznamov, licencií, certifikátov a ďalších informácií o tom, či niekto používa vaše osobné údaje. 

„Pokročilejšie“ monitorovanie ide hlbšie, pri pohľade na Národnú registráciu zmien adresy USA a podpríjemné úvery. Zahŕňa tiež temný web, skenovanie prostredníctvom webových stránok, diskusných fór a fór, ktoré sú spojené s obchodovaním s ukradnutými informáciami. 

ID Watchdog je užitočný pre lekárov, aj keď je to špecializovaný trh. Monitoruje databázu National Provider Identifier. Ak neviete, číslo NPI je 10-ciferný identifikátor pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v USA. Ak niekto ukradne totožnosť zdravotníckeho odborníka, mohol by použiť toto číslo na znehodnotenie lekárskej praxe..

Ak sa vo viacerých oblastiach, ktoré monitoruje ID Watchdog, objaví čokoľvek, budete upozornení okamžite a tieto oznámenia si môžete prispôsobiť. Aj keď ID Watchdog vždy pošle upozornenie bez ohľadu na to, odkiaľ pochádza, môžete si vybrať, či ho budete dostávať prostredníctvom mobilnej aplikácie, textového hovoru, telefonického hovoru alebo kombinácie. Vždy však budete dostávať e-mailové upozornenia.

Prehľad funkcií ID strážneho psa

stanovenie ceny

ID Watchdog má jednoduchý zoznam produktov. Služba je rovnaká bez ohľadu na to, ktorý z dvoch plánov – „plus“ alebo „platina“ – vyberiete; získate 1 000 000 dolárov na pokrytie, sledovanie tmavého webu, prispôsobiteľné výstrahy a úplné spravovanie obnovy v prípade odcudzenia vašej identity. 

Drahší „platinový“ plán však prichádza aj s kreditnými skóre a správami spoločností Equifax, Experian a TransUnion..

Vidieť, ako môžete získať aktuálne kreditné skóre online zadarmo, je „plus“ atraktívnejšie. Za pouhých 15 dolárov mesačne je to skvelá hodnota, najmä v porovnaní s programom LifeLock, ktorý si za podobný plán účtuje ďalších približne 20 dolárov (prečítajte si našu recenziu LifeLock)..

Dokonca aj za primeranú cenu sú služby o niekoľko dolárov drahšie ako ID Watchdog (príklad nájdete v prehľade Identity Guard). 

To je, ak platíte aj mesačne. ID Watchdog vám umožňuje vybrať si ročný fakturačný cyklus pri pokladni. Ak naň skočíte, získate bezplatnú dvojmesačnú ochranu. To zvyšuje mesačnú cenu plánu plus na približne 12,50 dolárov.

ID Watchdog Platinum

Ako už bolo spomenuté, v kreditnom skóre a prehľadoch vám chýba znamienko plus. Budete musieť ísť o „platinový“ plán, ak to chcete, čo za to nestojí, vzhľadom na zvýšenie ceny.

Aj keď „platina“ je stále lacnejšia ako konkurencia, podobný plán v IdentityForce je približne o 5 dolárov mesačne vyšší, ako môžete vidieť v našej recenzii IdentityForce – v porovnaní s „plus“ je predražený. 

Je dôležité zvoliť si vopred plán, ktorý chcete dodržať, pretože ID Watchdog neponúka náhrady za mesačné programy. 

Ročné plány sú však trochu zmätené. Pokiaľ ide o podmienky služby, služba ID Watchdog hovorí, že „ak vám skončí pred koncom svojho ročného obdobia,„ vráti vám pomernú sumu “. Zmieňuje sa však aj o trojročnom pláne, ktorý sme nenašli. 

Toto tvrdenie je v priamom rozpore s jeho produktovou stránkou, ktorá hovorí: „môžete kedykoľvek zrušiť; neposkytujeme však čiastočné mesačné vrátenia. “ Ak si zakúpite ročný plán, ID Watchdog vám vráti celé mesiace, ktoré ste nepoužívali, ale nevracia žiadne poplatky za mesiac, v ktorom zrušíte.

Jednoduchosť použitia

ID Watchdog nemá zvlášť atraktívny web, ale svoju prácu zvládne. Je neaktuálny viac ako pár rokov, ale vzhľadom na to, ako málo stránok je, nie je ťažké nájsť cestu okolo. Menší web preto vedie k obmedzeným informáciám o tom, čo kupujete, keď príde čas na registráciu. 

Napríklad zistenie, že ID Watchdog ponúka poistenie 1 000 000 dolárov, trvalo dve vyhľadávania Google a viac ako pár minút prehľadania webovej stránky. To, čo by malo byť uvedené na stránke produktu, je skryté v hierarchii stránok, ktorá je uvedená ako posledná možnosť na karte „Centrum starostlivosti o zákazníka“ na stránke „ID Watchdog experience“. 

id-watchdog-review-webové stránky

Podobne aj pravidlá vrátenia platby, ako sú uvedené vyššie, na stránke produktu nie sú objasnené. Namiesto toho je napísaná vo všetkých obmedzeniach v zmluvných podmienkach, ktoré nájdete iba v päte webovej stránky. 

Jedna vec by bola, keby sa malé vysvetlenia skryli hlboko na webe, ale tu to tak nie je. Na stránke produktu nie sú objasnené základné informácie, ako sú zásady vrátenia platby a úroveň pokrytia. Tieto informácie sú navyše zmiešané s inými irelevantnými informáciami. 

Napríklad hlavné menu webovej stránky obsahuje časť označenú ako „zamestnanecké výhody“. Bolo by vám odpustené, keby ste si mysleli, že je to pre zamestnancov ID Watchdog, ako sme to urobili predtým, ale táto stránka je v skutočnosti určená na ochranu pred krádežou podnikovej identity. Karta s týmto menom by určite bola menej mätúca. 

Stránka produktu – uvedená v hlavnom menu ako „ID Watchdog services“ – je však v poriadku. Poskytuje porovnanie týchto dvoch úrovní a dokonca poskytuje stručné vysvetlenie každej funkcie. Po výbere plánu je proces platby krátky. Vyberiete fakturačný cyklus, zadáte informácie o platbe a kliknete na tlačidlo Odoslať. 

id-watchdog-review-produkt-page

Odtiaľ spustíte nastavenie účtu. ID Watchdog vyžaduje iba základné informácie, vrátane mena, telefónneho čísla, čísla sociálneho zabezpečenia a adresy bydliska. Na tejto stránke má strážca ID ID pečať s nápisom „30-dňová záruka vrátenia peňazí: kedykoľvek zrušte.“ Toto tvrdenie nám nedrží dych.

Prihlásenie do strážneho psa ID

Po doplnení vašich osobných údajov sa môžete prihlásiť na palubnú dosku ID Watchdog a, človeče, je neuspokojivým pohľadom. Sekcia „prehľad“ vám nedá prehľad takmer ničoho. Ukazuje vaše meno, produkt, ktorý ste si zakúpili a kedy ste sa zaregistrovali do účtu.

id-watchdog-review-dashboard-prehľad

Ostatné karty „účet“ a „pokročilé nástroje“ podobne neobsahujú informácie. „Účet“ umožňuje zmeniť vaše osobné údaje, ktoré nevyžadujú heslo. Vzhľadom na to, že ID Watchdog je služba na ochranu pred krádežou identity, ktorá je príliš veľká na to, aby sa mohla ignorovať. 

Napriek tomu je stránka „pokročilé nástroje“ najhorším páchateľom. Uvádza sa v ňom, že „váš plán obsahuje ďalšie nástroje, ako je napríklad naša mobilná aplikácia, stratená peňaženka a poistenie, ktoré vám zaistia prístup k vašim údajom, keď ich potrebujete, a ktoré vám pomôžu obnoviť ich v prípade podvodu alebo krádeže identity“, a to je všetko. Žiadne odkazy na stiahnutie týchto funkcií ani žiadny iný náznak prístupu k týmto funkciám. 

id-watchdog-review-pokročilé náradie

Jedinou užitočnou kartou je „Sprievodca službami“, ktorý stiahne a otvorí PDF s podrobnosťami o funkciách vášho účtu. Aj napriek tomu však nie je dostatok objasnení. Napríklad dokument hovorí o ochrane detských kreditov a tvrdí, že „ID Watchdog je jediným poskytovateľom výhod s možnosťou online detského zámku“, čo nie je pravda. 

Hovorí sa, že môžete aktivovať detskú zámku pomocou účtu ID Watchdog, ale po prezretí neúrodnej palubnej dosky sme prišli s ničím.

Aktualizácie strážneho psa ID

Asi po 20 minútach sme si všimli, že sa prístrojová doska začala meniť. Zakaždým, keď by sme prešli na novú sekciu, v hornom paneli sa objavila nová karta alebo keď sme sa vrátili na stránku, ktorú sme predtým navštívili, mala by na nej nové sekcie..

Chvíľu trvalo, kým sa všetko naplno zapojilo – približne za hodinu – ale keď sa to stalo, dashboard bol oveľa užitočnejší. ID Watchdog zobrazoval každú oblasť, ktorú skenoval, ako aj stav tohto skenovania. Okrem toho bola pridaná sekcia pre upozornenia, v ktorej bolo vidieť všetko, čo sa skrývalo vo vašom mene. 

Konečná forma informačného panela je omnoho lepšia ako to, s čím sme sa prvýkrát stretli, ale ID Watchdog nie je mimo háčika. Nie je neprimerané predpokladať, že niekto pristane na palubnej doske – ID Watchdog vás zavedie hneď po zaplatení – pohľady okolo a rozhodnú sa, že na tom nie je nič iné.

id-watchdog-review-aktualizované-dashboard

Prvé dojmy sú všetko a ID Watchdog v tom nie je veľmi dobrý. Neexistuje uvítací e-mail ani náznak, že je potrebné nastaviť informačný panel. 

Počas testovania sme v skutočnosti nedostali e-mail od ID Watchdog, napriek mnohým pokusom o obnovenie hesla po tom, čo náš správca hesiel nezískal prihlásenie (prečítajte si našu Dashlaneovu kontrolu pre správcu hesiel, ktorý vždy zachytáva prihlasovacie údaje). 

Čakali sme niekoľko hodín, vrátili sa, čakali sme ešte viac a znova sme sa priviazali, ale nič neprišlo. Nakoniec sme museli zavolať ID Watchdoga, aby sme obnovili heslo (viac o tejto skúsenosti si môžete prečítať v sekcii „podpora“ nižšie). 

ID Watchdog Mobile App

ID Watchdog ponúka aj mobilnú aplikáciu, ktorá je omnoho atraktívnejšia ako palubná doska. Jeho funkčnosť je však obmedzenejšia. Aplikáciu sme pôvodne nainštalovali v nádeji, že nájdeme niektoré z funkcií popísaných v sprievodcovi službami, ako je napríklad správca hesiel, ale nenašli sme ich.. 

Mobilná aplikácia vám umožňuje uzamknúť kredit, pridať položky do svojho strateného úschovňa a zobraziť upozornenia. Stratený trezor peňaženky je najzaujímavejšou vlastnosťou, pretože umožňuje zobraziť poverenia v prípade straty peňaženky. To znamená, že nevieme, koľko ľudí chodí so zoznamom informácií o účte vo svojej peňaženke. 

Okrem pridávania nových informácií, ktoré sa dajú ľahšie robiť na počítači, je mobilná aplikácia jednoducho informačným centrom. V tom však robí dobrú prácu. Na obrazovke upozornení je k dispozícii tlačidlo „Hovoriť ID strážneho psa na vyšetrenie“, ktoré automaticky vytočí linku podpory pre vás.

ochrana

ID Watchdog robí všetko, čo by služba ochrany pred krádežou identity mala, neustále monitorovať vaše kredity, finančné informácie a osobné informácie. To však presahuje rámec monitorovania sociálnych sietí, obmedzovania ponuky a oznámení sexuálnych delikventov, ktoré slúži ako zariadenie typu všetko-v-jednom na zaistenie bezpečnosti vašich osobných údajov.. 

Po úplnom aktualizovaní informačného panela sa zobrazia ponuky služieb ID Watchdog a výsledky každého skenovania. Napríklad, keď začínate, „tmavý web“ by mal mať jasný výsledok, zatiaľ čo stále skenuje národnú databázu zmien adries. Je užitočné vidieť nielen nejaké upozornenia, ktoré sa objavia, ale aj výsledky skenovania, keď k nim dôjde. 

Z funkcií sa nám najviac páči monitorovanie sociálnych sietí. Svoje Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn môžete prepojiť s ID Watchdogom, ale viac si môžete prispôsobiť, keď vás ID Watchdog upozorní na zmeny. Závažnosť upozornení môžete upraviť do 14 kategórií, takže napríklad môžete nastaviť geodata na „mierne“ a „bigotné-rasizmus“ na závažné.

id-watchdog-review-sociálne-Media-nastavenia

Všetko toto monitorovanie sa spája do správy o expozícii, ktorá naznačuje, ktoré údaje o sociálnych médiách by vás mohli vystaviť krádeži identity. Hoci správa o expozícii spoločnosti Identity Guard nie je taká všestranná, správa o expozícii je pekným doplnkom. 

Dashboard však nie je určený len na sledovanie sociálnych médií alebo upozornení. Svoj kredit môžete zablokovať aj v prípade neoprávneného prístupu. Na karte „Kredit“, ktorá sa zobrazí po vyššie uvedených aktualizáciách, je možné uzamknúť kredit pomocou každej z troch vedúcich kancelárií. Ak používate plán plus, zobrazí sa iba program Equifax. 

id-watchdog-review-credit-lock

podpora

Existuje len jeden spôsob, ako získať zákaznícky servis pomocou ID Watchdog: telefonicky. Chýbajúca karta podpory na prístrojovom paneli nie je prehliadkou dizajnu. Mimo sprievodcu službami a firemného blogu neexistujú žiadne prostriedky na svojpomoc. Telefonická podpora je jedinou cestou, ale našťastie je účinná. 

Natiahli sme sa o zabudnuté heslo a potešilo nás, že sme sa nemuseli zaoberať automatizovaným stromom telefónov alebo podobným zariadením. Namiesto toho vás pozdraví robot, požiada vás, aby ste zostali na linke na prieskum a spojili vás priamo so zástupcom zákazníckeho servisu..

Vyriešenie žiadosti bolo hračkou. Zástupca požiadal o niekoľko základných informácií na overenie hovoru, vrátane posledných štyroch číslic SSN, s ktorými sme sa zaregistrovali, a dostal pomoc. Aj krátka skúsenosť, ktorú sme mali, nám dáva veľkú dôveru v schopnosť ID Watchdogu zvládnuť vážnejšie žiadosti. 

Nedostatok e-mailovej podpory a vedomostnej základne však nemožno ignorovať. ID Watchdog ponúka telefonickú podporu 24 hodín denne – a vo viac ako 100 jazykoch, aby sa zaviedlo – nenahrádza e-mailovú podporu a prostriedky svojpomocnej pomoci. Dokonca nemôžete zrušiť svoj účet bez toho, aby ste najskôr zavolali ID Watchdog.

Verdikt

ID Watchdog predstavuje viac ako niekoľko škytaviek počas nastavovania, ale aj ako stroj na zle naolejované účely si zaslúži vašu pozornosť. Je lacnejšia ako konkurencia pri balení rovnakých funkcií. To znamená, že obchodujete s podpornými možnosťami a použiteľnosťou pre malý pokles cien. 

Ak sú pre vás dôležité možnosti pohodlia a podpory, prečítajte si naše ďalšie recenzie na ochranu pred krádežou identity. Aj napriek týmto nevýhodám sa však ID Watchdog oplatí pozrieť. 

Čo si myslíte o službe? Plánujete to skúsiť? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Často kladené otázky týkajúce sa strážneho psa ID

 • Čo je ID strážny pes?

  ID Watchdog je služba na ochranu pred krádežou identity, ktorá monitoruje vaše číslo sociálneho zabezpečenia, informácie o bankovom účte, lekárske záznamy a ďalšie informácie o potenciálnych bodoch podvodu. Ak sa pri používaní služby odcudzí vaša totožnosť, dostanete náhradu výdavkov až do výšky 1 000 000 USD a špecializovaného správcu prípadov obnovy totožnosti.

 • Koľko je ID strážneho psa?

  ID Watchdog ponúka dva plány: plus a premium. „Plus“ je 14,99 dolárov mesačne a „prémia“ je 19,95 dolárov mesačne, ak sa účtuje mesačne. Ak sa účtujú ročne, oba programy ponúkajú bezplatný dva mesiace služby, pričom cena klesla na 149,99 dolárov a 199,95 dolárov, v danom poradí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map