Preskúmanie totožnosti – aktualizácia 2020

Kontrola totožnosti

Napriek nedávnemu prevzatiu sa zdá, že strážca identity visel na svojej predchádzajúcej identite a poskytuje výkonnú službu na ochranu pred krádežou identity. Všetky podrobnosti nájdete v našej úplnej kontrole totožnosti.


identity stráž-Slider1

identity stráž-slider2

identity stráž-slider3

identity stráž-slider4

identity stráž-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Identity Guard bol okolo bloku, ktorý založila v roku 2001 spoločnosť Intersections Inc. Nedávno však spoločnosť Intersections Inc. získala spoločnosť iSubscribe a obe sa zlúčili do kombinovanej obchodnej jednotky Aura. iSubscribe bol duchovným dieťaťom Hari Ravichandran, ktorý, ako sme videli v našej knihe Endurance International Group deepdive, je zlá správa. 

S Ravichandranom na čele Aury – nastúpil na pozíciu generálneho riaditeľa po spoločnom podniku – budúcnosť Identity Guard nie je jasná. Na základe toho, čo sme zažili pri vykonávaní kontroly totožnosti, sa však zdá, že základná služba je stále nedotknutá. A čo je dôležitejšie, táto základná služba si zaslúži miesto v našom najlepšom zozname na ochranu pred krádežou identity. 

Zmierňuje zásady dobrého balíka na ochranu pred krádežami identity vrátane 1 000 000 dolárov v oblasti poistenia, monitorovania tmavého webu a oznámení o zmene kreditov. Avšak viac ako to, Identity Guard ponúka všetky tieto funkcie za rozumnú cenu.

Vlastnosti

Ako sa dostaneme v nasledujúcej časti, Identity Guard má k dispozícii tri plány. Napriek odlišným vlastnostiam je základná ochrana medzi plánmi rovnaká. Bez ohľadu na to, čo platíte, máte špecializovaného správcu prípadov v USA, poistenie proti krádeži 1 000 000 USD a informačný panel online online.

Plány sú postavené na umelej inteligencii spoločnosti IBM „Watson“. Ak si nie ste vedomí, Watson je otvorená platforma AI s viacerými cloudmi, ktorá umožňuje spoločnostiam vytvárať modely AI od nuly. Od roku 2013 je komerčne dostupná a používa sa v rôznych aplikáciách. Najmä sa použil na určenie spôsobov liečby rakoviny. 

Identity Guard používa strojové učenie na identifikáciu potenciálnych bodov krádeže identity. Aj keď AI nie je v tomto okamihu dokonalá, sme radi, že Identity Guard používa taký chválený systém, ako je Watson, nad vlastne vyvinutým robotom.. 

Jadrom spoločnosti Watson sú funkcie ako prípadový manažér a poistenie proti krádeži identity. Okrem sledovania vášho čísla sociálneho zabezpečenia, mena a ďalších informácií bude Watson sledovať aj temný web. Tmavý web je väčšinou trhom ukradnutých informácií, hoci sa používa na iné účely, ako môžete vidieť v našom sprievodcovi počítačovou kriminalitou..

Vždy, keď sú údaje odcudzené, zvyčajne nie sú zacielené, pokiaľ nie je cieľom výkonný jednotlivec, ktorý je zachytený napríklad v systéme phishingu. Namiesto toho útočníci kradnú databázy plné hesiel, čísel sociálneho zabezpečenia a ďalších. V takom prípade sa databázy predávajú na temnom webe. Ak sa v službe Identity Guard zobrazia vaše informácie, dostanete upozornenie. 

Mali by ste však vedieť skôr, ako sa to stane. Je to preto, že okrem upozornení na použitie vašich informácií vás Identity Guard tiež informuje, či došlo k závažným porušeniam údajov. Týmto spôsobom môžete sledovať, čo sa deje skôr, ako sa vo vašom mene stane čokoľvek.

Napriek viacvrstvovému prístupu k krádeži identity stále dochádza. Aj keď sa to týka, Identity Guard ťa zahalil. Okrem úhrady do výšky 1 000 000 USD sa váš prípadový manažér venuje všetkým ťažkým zdvíhaniam a poradí vám, čo máte robiť a kedy to robiť..

Funkcie ochrany osobných údajov v rámci služby Identity Guard

Identity Guard obsahuje niekoľko funkcií, ktoré vás chránia, keď ste online. Prehliadače Chrome, Firefox a Safari podporujú nastavenia ochrany osobných údajov pre vaše účty sociálnych médií a bezpečné rozšírenie prehliadania. Opera však nie je podporovaná, napriek tomu, že je prehliadačom založeným na prehliadači Chromium, ako je napríklad Google Chrome (prečítajte si našu recenziu v prehliadači Chromium).. 

Celá ochrana prichádza prostredníctvom rozšírenia Bezpečného prehliadania. Blokuje reklamy a žiadosti o Flash, vynúti HTTPS na webových stránkach a odradí vás od phishingových adries URL. 

Prostredníctvom informačného panela Bezpečného prehliadania, ktoré je prístupné prostredníctvom rozšírenia, môžete tiež spravovať nastavenia ochrany osobných údajov pre Facebook, LinkedIn, Twitter a Google+ (hoci, ako vidíte v našom sprievodcovi ochranou osobných údajov na Facebooku, nie je to ťažké robiť sami). 

Identita stráž-review-safe-prezeranie

Túto ochranu môžete získať bezplatnými rozšíreniami prehliadača Chrome, všetko na jednom mieste je však pekné. Nemalo by sa zabúdať na možnosť rýchlo zmeniť nastavenia ochrany osobných údajov na sociálnych sieťach a zároveň chrániť pred ťažbou zdrojov, phishingom a reklamami. Základné informácie z rozšírenia môžete vidieť priamo na informačnom paneli Identity Guard.

Prehľad funkcií funkcie Identity Guard

stanovenie ceny

Strážca identity je v súlade s väčšinou služieb ochrany pred krádežou identity. To, čo by sme považovali za dva „hlavné“ plány Identity Guard, sú rovnaké ceny ako IdentityForce. Ako si však môžete prečítať v našej recenzii IdentityForce, môžete si tam ušetriť viac peňazí tak, že sa rozhodnete pre svoj ročný plán, ako môžete pomocou nástroja Identity Guard.. 

Napriek tomu cena nie je zlá, najmä ak spoločnosť Identity Guard ponúka monitorovanie úveru v troch pobočkách za približne 15 dolárov mesačne menej ako LifeLock (prečítajte si našu recenziu LifeLock). Ceny akcií sú v najlepšom prípade v poriadku, ale spoločnosť Identity Guard sa od seba odlišuje rozpočtovým plánom, s ktorým sa môže vyrovnať len málo konkurentov.. 

Úroveň „hodnoty“ sa zaraďuje do drastických 7,50 dolárov mesačne, ak kupujete rok, alebo 8,99 dolárov mesačne, ak platíte mesačne. Napriek tomu, že úroveň rozpočtu je menej ako polovica ako „celková“, ponúka podobnú ochranu. Stále získate poistenie proti krádeži identity vo výške 1 000 000 dolárov, špecializovaného správcu prípadov v USA a hrozby zistené pomocou AI. 

V skutočnosti jediné funkcie, ktoré vám chýbajú, sa týkajú úveru. Upozornenia týkajúce sa monitorovania bankového účtu a zmien kreditného skóre sú dôležité, ale vzhľadom na to, že je to lacná „hodnota“, je ľahké sa pozrieť okolo týchto funkcií.. 

„Spolu“ prispieva k týmto funkciám a upozorňuje vás na zmeny kreditov pomocou troch kancelárií a poskytuje mesačné kreditné skóre. Ďalej poskytuje upozornenia, ak sú na vašom mene otvorené nejaké kontrolné alebo sporiace účty. 

Skok medzi „celkom“ a „premierom“ nie je taký veľký ako skok medzi „hodnotou“ a „celkom“. Špičková ponuka Identity Guard ponúka dve funkcie: správu o úveroch troch úradov a správu o sociálnych informáciách. Z týchto dvoch je zaujímavejšie; monitoruje účty sociálnych médií vo vašom mene, aby zistil, či sa nedeje niečo podvodné.

Máme uvedené individuálne plány, ale existujú aj rodinné verzie každej úrovne. Cena sa zvyšuje, ako sa očakávalo, ale nie o veľa. Napríklad „celkom“ vyskočí z 19,99 dolárov mesačne – ak sa účtuje mesačne – na 29,99 dolárov. Cenový skok v skutočnosti nie je moc, najmä ak vezmeme do úvahy, že rodinné plány pokrývajú všetkých dospelých a deti v jednej domácnosti. 

Ak službu vyskúšate a rozhodnete sa, že nie je pre vás, služba Identity Guard má zavedené pravidlá vrátenia platby, hoci je to trochu konkrétne. Každoročné vyplatenie poskytuje úplnú náhradu, ak sa o to počas prvých 30 dní žiada, zatiaľ čo mesačné programy nemajú nárok na vrátenie prostriedkov. 

V pravidlách vrátenia platby sa uvádza, že niektoré programy môžu mať záruku vrátenia peňazí, hoci tieto plány sa nám nepodarilo nájsť. Náš najlepší odhad je, že za určitých okolností poskytuje Identity Guard pravidlá vrátenia platby prostredníctvom rôznych propagačných akcií. V takom prípade budete mať 30 dní na zrušenie.

Jednoduchosť použitia

Identity Guard má jednoduché stránky, takmer na omyl. Ponúka niektoré základné podrobnosti o zozname funkcií, ale Identity Guard nejde do hĺbky. Skôr v každom kroku ste presmerovaní na stránku produktu, v ktorej sú zobrazené tri úrovne, ktoré ponúka Identity Guard. Kliknutím na zobrazíte ďalšie podrobnosti pod každou úrovňou.

Z hľadiska jednoduchého použitia je to vynikajúce, aj keď niektoré ďalšie podrobnosti – pravdepodobne skryté pod stránkou produktu – by sa tým nijako nepoškodili. Po vstupe na stránku produktu môžete porovnať funkcie medzi plánmi a zistiť rozdiel v cene na základe fakturačného cyklu. Okrem toho môžete prepínať medzi individuálnymi a rodinnými plánmi. 

Identita stráž-review-produkt-page

Ďalej musíte vytvoriť účet – vyžaduje sa iba e-mail a heslo – a zadajte niektoré predbežné informácie, napríklad vaše meno a adresu. Strážca identity proces rozdeľuje na kroky, čo uľahčuje strávenie. Užitočné je mať aj všetko, čo sa stane pred platbou, pretože po nastavení nebude existovať dohľad nad pokrytím.

Identita stráž-review-setup

Po potvrdení platby Identity Guard prejde krátkym procesom skenovania internetu po zadaní informácií, ktoré sa zobrazujú prostredníctvom animácie na obrazovke. Potom sa môžete prihlásiť na hlavný panel. V čase kontroly sme sa stretli s oznámením, že informačný panel je nový a bude dostávať aktualizácie v budúcnosti. 

Prístroj na ochranu identity

Prístrojová doska je čistá a zobrazuje upozornenia na aktivitu vo vašom mene, hrozbách a tmavých webových informáciách. Avšak prihlásili sme sa pomocou Opery (prečítajte si našu prehliadku Opera), ktorú oficiálne nepodporuje Identity Guard. 

Ak nepoužívate prehliadače Chrome, Microsoft Edge, Firefox alebo Safari, nebudete môcť konfigurovať nastavenia ochrany osobných údajov ani zapnúť bezpečné prehliadanie (viac v ďalšej časti). Prešli sme na prehliadač Chrome, aby sme otestovali tieto funkcie.

Identita stráž-review-dashboard

Predtým, ako sa dostaneme do iných častí palubnej dosky, je niekoľko „otázok o hrozbe“, ktoré si vyžadujú odpovede. Identity Guard nám položil 32 otázok týkajúcich sa príjmov, bankových združení a ďalších. Je pravdepodobné, že táto informácia vás lepšie ochráni pred krádežou identity, aj keď naša paranoja v súkromí online vzplaávala. 

Aj napriek tomu je dobré zodpovedať tieto otázky. Ak napríklad používate MacOS a hlavne nakupujete oblečenie spoločnosti Macy’s, spoločnosť Identity Guard vás upozorní, ak sa počítač so systémom Windows pokúsi uskutočniť nákup v spoločnosti Neiman Marcus.. 

Identita stráž-review-hrozieb otázky

Otázky týkajúce sa hrozieb sú súčasťou vášho zoznamu sledovaných položiek, ktorý obsahuje všetky informácie, ktoré Identity Guard chráni. Okrem týchto otázok si tiež môžete overiť svoju totožnosť zodpovedaním krátkej série otázok s možnosťou výberu z viacerých odpovedí týkajúcich sa pôžičiek, ktoré ste si mohli vziať. V našom prípade boli všetky otázky nepravdivé. 

Zoznam sledovaných stránok obsahuje temnú webovú časť. Tam môžete do svojho profilu pridať ďalšie informácie (vaše SSN, telefónne číslo, meno, dátum narodenia, e-mailová adresa a adresa sa zachytia pri registrácii). 

Môžete tiež pridať kreditné karty, čísla pasov, iné adresy a ďalšie. Upozorňujeme však, že na základe zvoleného plánu nemusíte dostávať upozornenia na všetky informácie, ktoré zadáte. 

Identita stráž-review-add-item

Všetky tieto informácie sa spájajú a vytvárajú vaše skóre riadenia rizika (RMS), ktoré je v predvolenom nastavení 99 zo 100. Váš RMS je kombináciou toho, ako reagujete na varovania, ako zvládate svoj kredit a svoj životný štýl. Odpovede na vaše otázky týkajúce sa hrozby, z ktorých mnohé sa pýtajú na výdavkové návyky, ovplyvnia vaše skóre. 

Identita stráž-review-riadenia rizík-score

ochrana

S Watsonom pri kormidle ponúka Identity Guard najlepšiu ochranu na trhu alebo aspoň niektoré z najkomplexnejších skenovaní. 

Rovnako ako v prípade iných služieb na ochranu pred krádežami identity nemôžete urobiť veľa, aby ste zabránili odcudzeniu vašich informácií, najmä ak ste s nimi nedbalí. S tým, ako pokročilý je Watson, však budete okamžite vedieť, či sa niekto pokúša použiť váš. 

Identity Guard vám navyše poskytuje nástroje na pochopenie toho, aké riziká prechádzate online. Začína to skóre vášho riadenia rizík, ktoré, ako je uvedené vyššie, sleduje, ako je pravdepodobné, že vaše osobné informácie budú ukradnuté alebo použité. Váš RMS vám síce nezahŕňa riziko online, ale poskytuje rýchly spôsob, ako pochopiť, o ktoré informácie môžu byť v stávke. 

Zohľadnením vašich výdavkových návykov, vašich akcií a toho, ako rýchlo reagujete na upozornenia, sa váš RMS stáva jediným ukazovateľom, ktorému musíte venovať pozornosť. Aktualizuje sa každý deň a svoje skóre môžete zobraziť podľa dňa, týždňa alebo mesiaca.

Ďalšia proaktívna ochrana má formu rozšírenia Bezpečné prehliadanie. Aj keď úprava nastavení ochrany osobných údajov na účtoch sociálnych médií môže slúžiť výlučne na ochranu súkromia, niekedy je to na zabránenie počítačovej kriminality. 

Ak nastavíte svoje účty sociálnych médií na „súkromné“, zabezpečí to, že útočníci nebudú môcť vo svojich účtoch vyhľadávať ďalšie informácie. Je to jeden z krokov, ktoré odporúčame v našich tipoch, aby ste zabránili sprievodcovi krádežou identity. 

Proaktívna ochrana je spoľahlivá, ale program Identity Guard stále zálohuje váš plán pokrytím 1 000 000 USD a špecializovaného správcu prípadov. Ak sa niečo pokazí – čo je nepravdepodobné, vzhľadom na rôzne úrovne ochrany – váš správca prípadu vám pomôže obnoviť vašu totožnosť as poistením pripraveným na streľbu nestratíte v tomto procese žiadne peniaze..

podpora

Identity Guard uľahčuje vyhľadanie podpory z hlavného panela. V pravom hornom rohu nájdete číslo podpory a tlačidlo „pomoc“, ktoré vás nasmeruje na ďalšie zdroje podpory. Namiesto toho, aby ste sa dostali na samostatnú stránku, funkcia Identity Guard zachováva neporušenú ponuku hlavného panela, takže je ľahké prejsť na stránku pomocníka bez toho, aby ste museli ísť do inej oblasti webu.. 

Obrazovka pomocníka je jednoduchá a rovnako ako web je ľahko chybná. Existujú štyri možnosti, v ktorých sú podrobne opísané rôzne oblasti podpory, ako aj časté otázky (často kladené otázky však nie sú veľmi užitočné). Tieto polia vás môžu nasmerovať na telefonickú a e-mailovú podporu a tiež poskytnúť prehliadku okolo palubnej dosky. 

Identita stráž-review-help-page

Hoci stránka pomocníka je ľahko dostupná, neposkytuje veľa informácií. Existuje e-mailová adresa a telefónne číslo, ale prehliadka produktu je krátka a samovysvetľujúca a časté otázky objasňujú iba malé otázky týkajúce sa služby, napríklad zrušenie predplatného a zrušenie odberu e-mailov.. 

Frustrujúce je, že na webovej stránke Identity Guard je už dlhšia FAQ, ale je skrytá v päte a nedostupná z hlavného panela účtu. Okrem toho sú vyplnené iba predbežné informácie, napríklad o začiatku krytia a podrobnostiach o pravidlách vrátenia platby.

Identity Guard je takmer vo všetkých ohľadoch jednou z najlepších služieb na ochranu pred krádežami identity, ale pokiaľ ide o podporu, rozpadá sa. Telefonická podpora nie je k dispozícii 24 hodín denne a prostriedky na svojpomoc sú málo. Okrem toho vám pri registrácii neuvádzate informácie o správcovi prípadu, takže s nimi ani nemusíte hovoriť, pokiaľ sa nevyskytne problém..

Verdikt

Strážca identity robí všetko správne, pokiaľ ide o ochranu. Watson je pôsobivou AI, ktorú má pri kormidle, najmä za požadovanú cenu Identity Guard. Bez ohľadu na to, čo môžete zaplatiť, služba Identity Guard poskytuje ochranu a poistenie, ktoré je ťažké získať so službami ochrany pred krádežou identity.. 

To znamená, že podpora je nevýrazná. Aj keď existujú možnosti a predstavitelia sami robia trik, možnosti si vyžadujú nejakú prácu. Rozšírená informačná báza a ďalšie možnosti kontaktovania by tlačili Identity Guard na vrchol našej kontroly ochrany pred krádežou identity. 

Plánujete registráciu do služby Identity Guard? Čo sa ti na tom páči? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me