Wunderlist İncelemesi – Birlikte Tutmak – Updated 2020

Wunderlist İncelemesi

Wunderlist, yapmanız gerekenleri takip etmenizi, görevleri alt gruplara ayırmanızı ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan aldatıcı basit bir uygulamadır. Tam Wunderlist incelememizde okuyabileceğiniz gibi, yapabileceklerinden etkilendik, ancak kullanımı kolay kaldı.


En iyi proje yönetimi-yazılım

İşteyken veya gününüzü planlarken bir sonraki adımda ne yapacağınızı bulmakta sorun yaşıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken ilk şey bu Wunderlist incelemesini okumak. Bundan sonra, bir sonraki adımları kendiniz belirlemek için elinizde araçlar olacak.

Wunderlist basit ve kolay bir görev listesi uygulamasıdır. Görevler oluşturmanıza ve bitirdiğinizde onları işaretlemenize izin verir. Alışverişinizden büyük bir yaratıcı çabaya kadar her şeyi yönetmek için kullanabilirsiniz. Görevleri başkalarıyla paylaşabilir ve birlikte çalışabilirsiniz.

Wunderlist, 2015 yılında Microsoft’a katıldı. Yazılımın Microsoft ile ilgili bölümleri genellikle en büyük kusurlarıdır. Uygulamanın kullanmaya değip değmediğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Güçlü & Zayıf Yönler

Wunderlist için alternatifler

Özellikleri

Wunderlist birçok platformda kullanılabilir. Tarayıcıda çalıştırmanın yanı sıra Windows, macOS, Android, iOS ve Chromebook için uygulamalara ve Google Chrome ve Safari için uzantılara sahiptir. Kullanmak için bir tarayıcı seçmeye çalışıyorsanız Chrome incelememize bir göz atın.

Wunderlist’in temel iş akışı görevler oluşturmak, bunları listelere eklemek ve tamamladığınızda işaretlemektir. Arayüzü cesur, parlak ve net ve bu eylemleri gerçekleştirmek basittir.

Düğmeleri ve menüleri de birçok ekstra özellik içerir. Hesap ayarlarını kontrol etmeye değer çünkü yararlı bulabileceğiniz diğer birçok seçeneği içeren bir menü getiriyor.

Listelerinizi çoğaltabilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bu, Wunderlist’i bir ofis projesi için görev atamak için harika bir yol haline getirir. Bununla birlikte, bir projeyi daha ayrıntılı olarak düzenlemek istiyorsanız, en iyi proje yönetimi yazılımına bir göz atın.

Diğer kullanıcılarla çalışıyorsanız, onlarla sohbet etmeye başlayabilir ve gerekirse not almak için yorum sistemini kullanabilirsiniz.

Wunderlist, bir avuç parlak renk ve birkaç rahatlatıcı fotoğraf ile güzel bir arka plan seçimine sahiptir. Size hitap eden bir tane bulabilmelisiniz, ancak kendinizinkini yükleme seçeneği iyi olurdu.

Wunderlist-alt görevler

İşlerin ne zaman yapılması gerektiğini size hatırlatmak için görevler için son tarihler ayarlayabilir ve belirli zamanlar için bildirimler ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, her göreve alt görevleri ekleyerek işleri daha da parçalamanıza izin verebilirsiniz.

Wunderlist ile Dosya Ekleme

Wunderlist, dosya eklerini destekler ve istediğiniz sayıda dosyaya sahip olmanızı sağlar. Belgeleri, eski 5MB dosya sınırının hala geçerli olup olmadığı konusunda net değil, ancak 9MB’lik bir dosya yükleyip görüntüleyebildik, bu da sınırsız ek ve depolama alanı elde ettiğinizi gösteriyor.

Dropbox’tan da dosya ekleyebilir, ses kaydı yapabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinizi ayrı bir depolama çözümüne ihtiyaç duyarsanız, en iyi bulut depolama kılavuzumuza göz atın..

Görevlerinizi diğer platformlarla kullanmak istiyorsanız, Wunderlist’in size yardımcı olacak birkaç entegrasyonu vardır. Zapier ile çalışır, yüzlerce uygulama ile veri paylaşmanıza izin verir. Diğer entegrasyonlar arasında Trello incelememizde okuyabileceğiniz Slack, Microsoft Outlook ve Trello bulunmaktadır. Trello başlangıç ​​kılavuzumuz da başlamanıza yardımcı olacak.

Wunderlist’i kendi araçlarıyla entegre etmek isteyen geliştiriciler, Wunderlist’in API’sını kullanarak bunu yapabilirler. Kendi uzantınızı oluşturmak veya Wunderlist’te depolanan verileri web sitenize veya uygulamanıza eklemek istiyorsanız bu yararlıdır.

Verilerinizi dışa aktarmak istiyorsanız, bunu yapmanızı sağlayan bir sayfa vardır. Denediğimizde, nispeten küçük test projemizi ihraç ederken bile birkaç dakika beklemek zorunda kaldık. Gerçi bir film dosyası içeriyordu. Tamamlandığında, verilerimizle birlikte bir .json dosyası ve projemize göz atmamızı sağlayan mini bir HTML web sitesi aldık.

Genel olarak, Wunderlist mükemmel bir özellik setine sahiptir. Temelleri iyi yapar ve birçok yararlı ekstra da vardır..

Wunderlist Özelliklerine Genel Bakış

Wunderlist logosuwww.wunderlist.com

Bedava

Yönetim Özellikleri

Görevler

alt görevler

Bağımlılık yönetimi

Özel arka planlar
Arka plan

Diğer özelleştirme seçenekleri

Takım büyüklüğü sınırı
Sınırsız

Depolama alanı
Sınırsız GB

Genel

Ödeme
Bedava

Kripto para birimini kabul eder

Mobil işletim sistemi desteği
iOS, Android, Üçüncü Taraf, Windows, Mac OS

Ücretsiz deneme
Bedava

Güvenlik

İki faktörlü kimlik doğrulama

Şifreleme
AES-256

SOC sertifikası
Microsoft Gizlilik Bildirimi

Destek

Canlı sohbet

E-posta / İletişim formu

Telefon desteği

Kullanıcı dostu

Microsoft hesabımıza kaydolurken, anlamadığımız veya görmemiz gerekmediği teknik verilerle dolu korkunç görünümlü bir hata mesajı aldık.

Wunderlist-intro

Bir kez bunu geçtik, ancak uygulama çok daha iyiydi. İlk listeniz için bir başlık seçmeniz için bir kategori seçmenizi isteyen bir ekran karşılıyor. Daha sonra görev eklemekte özgürsünüz.

Bunları her birinin adını yazıp dönüş’ü tıklayarak ekleyebilirsiniz. Görevler tamamlandığında, bunları bir kutu kullanarak işaretlersiniz. Bunu yaptığınızda tatmin edici bir ding var. Küçük bir dokunuş olmakla birlikte, size başarı duygusu vermek açısından Asana’nın kutlamaları arasında yer alıyor. Bunun hakkında daha fazla bilgi için Asana incelememizi okuyun.

Wunderlist-kısayollar

Daha hızlı çalışmak istiyorsanız, hesap ayarlarında gizli klavye kısayollarının bir listesi vardır. Belirtildiği gibi, birçok ayar var ve bunların tümü hesapla ilgili değil, bu nedenle herhangi bir şeyi özelleştirmek istiyorsanız kontrol edin.

Wunderlist basittir ve kullanırken çok fazla sorun yaşamanız muhtemel değildir. Temel iş akışı basittir ve iyi tasarlanmıştır.

Kullanımı hızlıdır ve eylemlere hemen yanıt verir. Tarayıcı sürümünde bile, bir şey yaparken yanıt beklemek zorunda değilsiniz. Bu, hızlı bir şekilde bir şeyler eklemek isteyenler ve uygulamanın yetişmesini beklerken ekrana bakmak istemeyenler için mükemmel bir seçimdir.

Genel olarak, kullanılabilirlik konusunda iyi puan alıyor, ilk girişimizdeki hata ekranı tek gerçek sorun.

Maliyet

Harikalar listesi ücretsizdir. Bir Pro sürümü vardı, ama bu üretilmiyordu ve özellikleri normal sürüme katlandı. Microsoft, bir noktada Wunderlist’i yeni To-Do uygulamasıyla değiştirmeyi planladığını açıkladı, ancak hala devam ediyor ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Güvenlik & Gizlilik

Wunderlist bir Microsoft ürünüdür. Büyük teknoloji şirketlerinin en az söylemek kabataslak gizlilik kayıtları var. Yaptıklarının bir kısmını öğrenmek için Edward Snowden ve hükümet gözetimi hakkındaki makalemizi okuyun.

Wunderlist, Microsoft hesabınızı kullanarak oturum açmanıza olanak tanır. Skype’ın Microsoft’a ulaştığında yaşımıza herkese söylemesi konusunda hâlâ hassasız, bu yüzden ısmarlama bir hesap oluşturduk. Sonuçta havuç almak için süpermarkete gitmemiz gerektiğinde iletişim listemizdeki herkesin bilgilendirilmesini istemiyoruz..

Wunderlist, kayıt ekranında tüm bilgilerinize erişebileceğini söylüyor, bu nedenle yeterince uyarıldınız.

Topluluğunda Wunderlist’in ekler ve beklemedeki ve aktarılan veriler için SSL 256 bit kullandığını iddia eden bir yayın var. Bununla ilgili daha fazla bilgi için şifreleme açıklamamızı okuyun. Veriler, Amazon Web Services kullanılarak İrlanda’da barındırılmaktadır. Wunderlist’in desteği, sorduğumuzda ve ayrıca bize iki faktörlü kimlik doğrulamanın olmadığını bildirdiğini doğruladı.

Microsoft’un katılımının yanı sıra, güvenliği veya gizliliği ile ilgili herhangi bir sorun bulamadık, ancak ideal bir dünyada, iki faktörlü kimlik doğrulama kullanılabilir.

Hizmet & Destek

Wunderlist’in temel özelliklerini kullanarak takılma olasılığınız düşüktür, ancak bunu yaparsanız veya yaptığı daha gelişmiş şeylerle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa desteğe başvurmanız gerekir.

Uygulamada belirgin bir destek bağlantısı görmedik, ancak “yaklaşık” sayfasında bir bağlantı var. Wunderlist’in web sitesine bakarsanız, orada bir “destek” bağlantısı var. Aranabilir bir bilgi tabanına ek olarak, iletişime geçmek istiyorsanız bir iletişim formu vardır. Şifreleme ve iki faktörlü kimlik doğrulama hakkında bir soru sorduk ve 15 saat sonra ayrıntılı ve doğru bir yanıt aldık.

Wunderlist, uygulamasında 10 dilini ve destek web sitesinde dilini destekler, bu nedenle uluslararası kullanıcılar için iyi bir seçimdir.

Bu kategoride iyi bir bilgi tabanı ve kabul edilebilir destek yanıt süresi ile iyi puanlar. Bununla birlikte, ciddi hızlı destek yanıtları için Basecamp incelememize ve Wrike incelememize göz atın..

Son düşünceler

Wunderlist güzel bir uygulamadır. Hızlı, kolay, çabuk ve beklediğiniz her şeyi yapıyor. Diğer platformlarla iyi entegre olur ve ücretsizdir. 

Microsoft’un katılımı, gizlilikle ilgili kaygıları ortadan kaldırabilir ve oturum açmak için bir Microsoft hesabı kullanmak zorunda kalmak bir artı değildir. Ayrıca, uzun vadede yerine koyma planları olduğu için uygulamanın ne kadar süre kalacağından da emin değiliz..

Şimdilik, daha organize olmak istiyorsanız mükemmel bir seçim. 

Wunderlist’i veya başka bir görev yönetimi uygulamasını denediyseniz, lütfen düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map