ProWorkflow İncelemesi – Güncellendi 2020

ProWorkflow İncelemesi

ProWorkflow, birçok güçlü ve gerçek zayıflığı olmayan çok yönlü sağlam bir proje yönetim aracıdır. Özellikle herhangi bir şekilde göze çarpmıyor olsa da, bu tam incelemede okuyabileceğiniz gibi, çoğu şirketin ondan daha mutlu olacağını hayal edebiliyoruz..


En iyi proje yönetimi-yazılım

ProWorkflow, işletmeler ve serbest çalışanlara yönelik bir proje yönetim aracıdır. 2002’den beri var ve şu ana kadar yaklaşık 3 milyon proje oluşturdu. Bu ProWorkflow incelemesinde, en iyi proje yönetimi yazılımıyla nasıl karşılaştırıldığına bakacağız.

İlginç özelliklere sahiptir ve tek başına çalışanların yanı sıra bir ekibin parçası olanlar için sağlam bir seçimdir. Ana sayfasında dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden parlayan referanslar yer alıyor.

Önemli bir zayıflığı olmayan birçok alanda güçlü olduğunu gördük. Bu, zamanı izlemek ve projelerine giderken maliyet isteyenler için özellikle iyi bir seçimdir. Denetim ve özel rol atama özellikleri de güçlü yanlar.

Güçlü & Zayıf Yönler

ProWorkflow için alternatifler

Özellikleri

ProWorkflow, harcamalarınızı takip etmenize yardımcı olan çeşitli özellikler de dahil olmak üzere güçlü bir özellik yelpazesine sahiptir.

Kaydolduğunuz plana bağlı olarak 5 GB ile 50 GB arasında depolama alanı elde edersiniz. Bu sizin için yeterli değilse, diğer seçenekler için en iyi bulut depolama makalemize göz atın.

yanlısı iş akışı-geri dönüşü yatırım

Birkaç değişken girmenize ve ProWorkflow’un size ne kadar para kazandırabileceğini görmenize olanak tanıyan web sitesinde yatırım getirisi hesaplayıcısı vardır. Platformun sizin için neler yapabileceği hakkında somut bir fikir edinmenin faydalı bir yoludur. ProWorkflow gibi bir aracın ne kadar fark yaratabileceğini eve getiriyor.

Patronunuzu takımınızı ProWorkflow’a kaydettirmeye çalışıyorsanız, onlara hesaplamalarınızı göstermeye değer olabilir.

Yatırımınızın getirisini hesaplamanızı sağlayan başka bir iş odaklı araç için Kolay Projeler incelememize göz atın.

Personelinizi izlemek ve zamanlarını nasıl harcadıklarını ve o zamanın size maliyetini takip etmek için güçlü özelliklere sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların neler üzerinde çalıştıklarını ve en son giriş zamanlarını şirket ana sayfanızdan da görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamalarla genişletebilirsiniz. Ekstralar arasında gezinebileceğiniz ve seçebileceğiniz kendi mağazası vardır. Çok fazla yok, ama gördüklerimiz özgürdü. Bunlar arasında özel bir harita uzantısı, bir Chrome zaman izleyici uzantısı ve bir kârlılık raporu oluşturucu vardı..

ProWorkflow Şablonları

Başlamanıza yardımcı olacak veya kendiniz oluşturabileceğiniz birçok şablon var, bu da birkaç benzer projeniz varsa ve her biri için ilk kurulumu tekrarlamaktan kaçınmak istiyorsanız yararlıdır.

Projelerin oluşturulma şeklini değiştirebilir ve proje isteklerini yerine getirebilirsiniz, böylece ProWorkflow ayrı olarak yönetmek istediğiniz çok sayıda küçük projeniz varsa seçmek için iyi bir platformdur.

ProWorkflow, görev yönetimine ek olarak, müşterileri ve ekibinizdeki kişileri görüntülemenizi sağlayan özel bir sekmeyle kişilerinizi yönetmenize yardımcı olur. Onlara iletişim bilgileri, bir resim, özel izinler verebilir ve bunlara notlar bırakabilir ve içecek tercihlerini ayarlayabilirsiniz. Bir sekreteriniz varsa, bu özelliği memnuniyetle karşılayacaklardır..

Ayrıca, istediğiniz herhangi bir şeyle ilgili notlar bırakabileceğiniz bir not alma sekmesi de vardır. İşyeri uygulamaları veya hedefleri hakkında genel talimatlar koymak için harika bir yerdir ve bunu ekibiniz için kullanışlı bir kaynak haline getirebilirsiniz..

Özel bir not alma uygulaması istiyorsanız, iyi seçimler için en iyi not alma uygulamalarıyla ilgili makalemize göz atın..

yanlısı iş akışı-zaman çizelgesi

Zaman çizelgesi, zaman çizelgesi ve takvimi görüntülemenizi sağlayan bir “zaman” sekmesi vardır. Zaman çizelgesi, belirli görevler için harcadığınız zamanı izlemenizi sağlar. İzleyicisini kullanmak istemiyorsanız manuel olarak da zaman ekleyebilirsiniz.

yanlısı iş akışı-getirisini zaman çizelgesi

Zaman çizelgesi görünümü, proje için görevlerin nasıl bir araya geldiğini gösterir ve işlerin ne zaman tamamlanması gerektiğini görmenizi sağlar. Ayrıca bir günden diğerine ne yapmanız gerektiğini gösteren bir takvim görünümü de vardır..

ProWorkflow Özelleştirme

Çalışma alanınızı ev gibi hissettirmek için birçok özelleştirme seçeneği vardır. Kendi başlık ve logo resimlerinizi yükleyebilirsiniz.

yanlısı iş akışı-renkler

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi renk teması var veya hazır ayarları beğenmediyseniz kendi temalarınızı seçebilirsiniz. Yine de ekran arka planını değiştiremezsiniz. Çalışma alanınızı süsleyen ve başlık resminize yağan kar ekleyen bir Noel teması da var.

Atanan rollerle ilgili birçok seçeneğiniz var. Varsayılan olarak üç tane vardır, ancak gerektiğinde daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Her rol türünü ayarlayarak çeşitli proje öğeleri eklemelerine, düzenlemelerine veya silmelerine izin verebilirsiniz. Her birinin çalışmasını görebileceğini ve hangi ayarları değiştirebileceklerini tanımlamak için başka seçenekler de vardır.

yanlısı iş akışı-denetimler

Denetim için de birçok seçenek vardır. Her türlü işlem denetiminize dahil edilebilir. Her şeyi seçebilir veya belirli bir eylem türü seçebilirsiniz. Daha sonra personel üyelerinden birini veya tümünü seçebilir ve seçilen eylemleri ne zaman gerçekleştirdiklerinin bir listesini alabilirsiniz.

ProWorkflow ile çalışma şeklinizi özelleştirme konusunda ciddiyseniz, API’sını inceleyebilirsiniz. Bu, geliştiricilerin verilerine erişmesine ve web sitenizden veya uygulamalarınızdan ayarlamanıza olanak tanır.

ProWorkflow’un mobil uygulamaları yok, ancak web sitesinin herhangi bir cihazdaki tarayıcıda kullanabileceğiniz özel bir sürümü var.

ProWorkflow, bu alanda iyi bir performans sergiliyor ve birçok iş odaklı özelliği sayesinde ekibi tarafından harcanan zamanı ve parayı takip etmek isteyenler için mükemmel bir seçim.

ProWorkflow Özelliklerine Genel Bakış

ProWorkflow Logosuwww.proworkflow.com

Aylık 900 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

Yönetim Özellikleri

Görevler

alt görevler

Bağımlılık yönetimi

Özel arka planlar

Diğer özelleştirme seçenekleri

Takım büyüklüğü sınırı
Sınırsız

Depolama alanı
50 GB

Genel

Ödeme
Kredi kartı

Kripto para birimini kabul eder

Mobil işletim sistemi desteği
Web sitesinin mobil sürümü

Ücretsiz deneme
14 gün

Güvenlik

İki faktörlü kimlik doğrulama

Şifreleme
128-bit

SOC sertifikası
SAS 70 tip II

Destek

Canlı sohbet

E-posta / İletişim formu

Telefon desteği

Kullanıcı dostu

ProWorkflow’a kaydolmak, posta adresinizi girmeyi, gönderdiğiniz bağlantıyı izlemeyi ve ardından daha fazla veri girmeyi içerir. Otomatik destek önerilerinden bazıları kurulum formlarını aşıyor, ancak bunlardan kurtulmak zor değil.

yanlısı iş akışı-tur

Örnek bir proje veya boş bir tuval ile başlamayı seçebilirsiniz. Her iki durumda da, araca girdikten sonra hızlı bir tur alacaksınız. Açılır pencereler, ekranın ana alanlarını kontrollerin ne yaptığına dair bilgiler sunar.

Birkaç dakika boyunca başka bir pencereye taşındı (sonuçta ekran görüntüleri kendilerini yaratmıyor), teknik açıdan zayıf olan, aracı yarıya indirdik..

Örnek proje, farklı şeyler yapmaya çalışmanızı teşvik eden görevler içerir. Örneğin, bir görev proje adını düzenlemenizi sağlar. Bu, yeni bir araçta yolunuzu öğrenmenin iyi bir yoludur. Yine de daha fazla işin dahil olmasını isterdik.

Halatları hızlı ve etkili bir şekilde göstermek için örnek projesini kullanan bir araç örneği için ClickUp incelememize bir göz atın. Aynı zamanda ucuz ve güçlü bir görev yönetimine sahip.

ProWorkflow’un arayüzü, kompakt ancak okunabilir simgeler, kullanışlı görselleştirmeler ve yumuşak ancak profesyonel görünümlü renklerle çekici. Ekranda çok fazla bilgi var, ancak aşırı kalabalık değil. Kontroller kendinden açıklayıcıdır ve tipik olarak yaptıklarını açıklayan bir açılır metin içerir.

ProWorkflow Görevleri

Projeleriniz, görevler sayfasındaki yeşil artı simgesine tıklayarak oluşturduğunuz görevler üzerine kuruludur..

Onları atayabilir ve önceliklendirebilir, ayrıca başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini verebilirsiniz. Her biri için de zaman ayırabilirsiniz, bu da her şeyin birbirine nasıl uyduğunu ayarlamanıza ve proje bittiğinde tahminlerinizi gerçekle karşılaştırmanıza yardımcı olabilir..

Görevler sayı verilerek sıralanır ve ondalık sayılar atanarak alt görevler oluşturulur. Sistem çalışıyor, ancak bazı araçların kullandığı yaklaşımlarla karşılaştırıldığında hantal. Bununla birlikte, bazıları hiç alt görev sunmuyor.

ProWorkflow’un sistemi aynı zamanda bir çeşit bağımlılık yönetimi sağlar, ancak yine de gördüğümüz bağımlılıkları yapmanın en sezgisel yolu değildir. Bu özelliği sunan diğer araçların görsel yaklaşımını tercih ediyoruz.

Bağımlılık yönetiminde iyi olan ve görevleri gerektiği gibi düzenlemeyi kolaylaştıran bir araç istiyorsanız, TeamGantt incelememize bir göz atın.

yanlısı iş akışı-eklenti görev

Orada çok şey olmasına rağmen, ProWorkflow kullanımı en kolay araç değil ve bazen bir şeylerin birbirine nasıl uyduğunu anlamak düşünülüyor. Görevleri olabildiğince basit bir şekilde yönetmenize ve bunları kanban görünümünde düzenlemenize olanak tanıyan bir şey istiyorsanız, Trello başlangıç ​​kılavuzumuzu okuyun.

ProWorkflow’un destek materyallerinde yazım hataları var, ama bu en iyimiz. Sağ alt taraftaki canlı sohbet düğmesi bazen doğrudan altındaki kontrollerle arada olur.

ProWorkflow’u kullanmak iyi bir deneyim. Çoğu şey iyi çalışır ve bazen bir şey bulmanız gerekir, bol miktarda yardım mevcuttur. Bununla birlikte, yanlış adımlar var. Örneğin, temel görev yönetimi özellikleriyle çalışmak daha kolay olabilir. ProWorkflow burada iyi bir puan alır.

Maliyet

ProWorkflow’un seçebileceğiniz üç katmanı vardır. En ucuzu, kendi projelerini yönetmek isteyen bireylere verilen Solo planıdır. Bir proje yönetimi platformunun ilk kez bireysel kullanıcılar için özel bir şey sunduğunu gördük. Ayda 9 ABD doları, çok pahalı değil ve birçok özelliği var.

Diğer iki plan – sırasıyla 18 $ ve 27 $ – takımlar içindir. Teklifler ve faturalandırma için isteğe bağlı eklentilere erişmenizi sağlar. Bunların aylık ekstra 10 $ maliyeti var, ancak bu herkese özellik kazandırıyor, bu yüzden çok pahalı değil.

Taahhüt etmeden önce denemek istiyorsanız, 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Kaydolmak için kredi kartına ihtiyacınız yoktur ve Profesyonel planın özelliklerine erişebilirsiniz. Satış ekibi ödeme yöntemleri ile ilgili olarak bize geri dönmedi, bu nedenle kredi kartının yalnızca kaydolursanız olduğundan şüpheleniyoruz.

Satış görevlilerinden bize telefon etmeyi denediklerini ancak ulaşamadıklarını söyleyen mesajlar aldık. Kayıt olurken telefon numaramızı girerken bir hata yaptık. Sizinkini doğru girerseniz, denemeniz sırasında satış çağrıları almak sizi şaşırtmasın.

Bu sefer otomatikleştirdiğimiz bir başka satış mesajının abonelikten çıkma bağlantısı yoktu, ancak e-postaları durdurmak istiyorsak onlarla bir form aracılığıyla iletişim kurmamızı istedi. Bu fakir.

ProWorkflow fiyat iyi puan. Çok pahalı değil, ama daha ucuz seçenekler var. Ayrıca iki haftalık ücretsiz bir deneme var, bu da bir bonus. Yine de aşırı satış temasları için birkaç puan aldık.

Güvenlik & Gizlilik

ProWorkflow’un iyi bir güvenlik ve gizlilik seçenekleri yelpazesi vardır ve verilerinizi korumak söz konusu olduğunda beklediğiniz şeyi yapar.

128 bit şifreleme kullanarak verileri depolar ve verilerinizi güvende tutmak için günlük yedeklemeler yapılır. Veri merkezleri SAS 70 uyumludur, bu da bilmek iyidir, ancak bazı platformların sahip olduğu SOC sertifikası kadar titiz değildir..

Birkaç SOC sertifikası alan bir platforma ihtiyacınız varsa, LeanKit incelememizi okuyun. Para kazanmanıza ve ekibinizin performansını artırmanıza yardımcı olabilecek başka bir iş odaklı platformdur.

ProWorkflow, proje kişilerimizde bizim için bir liste oluşturdu; bu, konumumuza ait bir Google Haritalar resmini ve kullanıcı profilimizde kahvemize bir şeker aldığımızı söyleyen metni içeriyordu. İçeceğimizin yanlış hazırlanması ihtimaliyle eğlenip eğlenmeyeceğinizden emin değildik. Her iki durumda da, bu tür verileri kendimiz girmeyi tercih ediyoruz.

Özel verilerinizi gizli tutmakla ilgileniyorsanız, gizlilik makalenizi nasıl koruyacağımızı okumak iyi bir fikirdir.

Uygulama içi ayarları, yüklemelerden hangi dosya türlerinin filtreleneceğini seçmenize olanak tanır. Bunu başka hiçbir yerde bulamadık, bu nedenle ekibinizin yükleyebileceği içeriği sınırlamak istiyorsanız, ProWorkflow bunu yapmanızı sağlar.

Utanç verici iki faktörlü kimlik doğrulaması yoktur. Bu özelliğe ihtiyacınız varsa, Wrike incelememize bir göz atın. Wrike en sevdiğimiz proje yönetim aracımızdır ve önyükleme yapmak için mükemmel güvenlik özelliğine sahiptir.

Harici hizmetler aracılığıyla SAML tek oturum açmayı işleyen birkaç eklenti vardır, böylece bu şekilde ekstra güvenlik elde edebilirsiniz.

ProWorkflow, güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda çoğu kutuyu işaretler, ancak daha iyi yapan platformlar gördük. Yine de, burada oldukça iyi bir puan alıyor.

Hizmet & Destek

ProWorkflow’un müşteri destek sayfası iletişim kurmanın çeşitli yollarını içerir. En göze çarpanı hızlı ve kolay bir destek formudur.

Bunun ötesinde, merkez ofisi için e-posta adresleri ve bir telefon numarası alırsınız. Merkezi Yeni Zelanda’da olup, ABD dışındaki saat dilimlerinde olanlar için mükemmel bir seçimdir. ABD dışındaysanız, müşteri desteğinin size geri dönmesini beklemek zorunda kalabilirsiniz, ancak ProWorkflow’un çoğu zaman insanların müsait olduğu görülüyor.

Ayrıca, kritik kesintiler için tasarlanan ve düzgün bir özellik olduğunu düşündüğümüz acil sorunlar için ayrı bir destek sayfası vardır. Destek bekleyebileceğimiz zamanlar ve yapamayacağımız zamanlar vardır ve böyle bir seçenek verilmesi alışılmadık bir durumdur..

Sağ altta yardıma ihtiyacınız olduğunda tıklayabileceğiniz bir sohbet penceresi vardır. İlk önce bilgi tabanında arama yapmanız istenir, ancak daha sonra bir temsilciye soru gönderebilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde, doldurmanız için bir form sağlayan bir destek bağlantısı da vardır.

İlk sorumun cevabını bilgi tabanında bulduk. İki faktörlü kimlik doğrulamayla ilgili ikinci sorum orada değildi, bu yüzden destek ekibine sorduk. Hemen hemen bir yanıt aldık, ancak iki faktörlü kimlik doğrulamanın ne olduğunu soruyordu.

Kısaca açıklamaya çalıştık, ancak iki faktörlü kimlik doğrulama makalemizde daha kapsamlı bir açıklama var..

Hızlı bir sohbetten sonra temsilci bize özelliğin mevcut olmadığını söyledi. Altı dakika teknik bir soruşturma için mükemmel bir yanıt süresidir, ancak özellikle Yeni Zelanda çalışma saatleri dışında sorduğumuz için.

İsteklere hızlı yanıt veren başka bir hizmetin peşindeyseniz, monday.com incelememizi okuyun. monday.com, yardım istediğimizde bize etkileyici bir dört dakika içinde yanıt verdi.

ProWorkflow’un destek sayfasında, birçoğu oldukça basit olan çeşitli şeyleri nasıl yapacağınızı gösteren bir düzine kadar YouTube videosu vardır. Kanalında yaklaşık 180 video var.

Sadece bir veya iki dakika uzunluğundalar, ancak yarım saatten fazla süren ve daha derinlere giden birkaç tane var. Kısa olanların bile çok fazla içeriği var ve birçoğu ile, sıkışırsanız yararlı bir içerik bulmanız daha olasıdır..

ProWorkflow burada güçlü bir puan alıyor. Çok sayıda öğrenme seçeneği var ve desteği araştırmamıza hızlı bir şekilde cevap verdi.

Son düşünceler

ProWorkflow, birçok özelliğe sahip kullanışlı, iş odaklı bir araçtır. Çok fazla bir şey yok ve işinizi takip etmenin harika yolları var.

Desteği hızlıdır ve size yardımcı olacak birçok öğrenme materyali vardır. Çoğu araç gibi, arayüzünün birkaç tuhaflığı vardır, ancak genel olarak kullanımı hoştur.

Bireysel bir serbest çalışan iseniz, bunun sizin için bir planı vardır, ancak genel olarak, ProWorkflow’un projelerinin ayrıntılarını yakından takip etmek isteyen yöneticiler için iyi bir uygun olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, çanta iplerini işleyen ve maliyetleri takip etmek isteyenler için de yararlı olacaktır. Bulut muhasebesi makalelerimiz de bu konuda yardımcı olabilir.

ProWorkflow’u denediyseniz, lütfen deneyiminizin nasıl olduğunu ve aşağıdaki yorumlarda değerlendirmemize katılıp katılmadığınızı bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me