ProofHub İncelemesi – Güncellendi 2020

ProofHub İncelemesi

ProofHub etkileyici bir müşteri listesi ile geliyor: Disney, Nike ve hatta NASA kullanıcıları arasında. Nedenini de görebiliriz: çok doğru olan güçlü ve esnek bir araç. Yanlış giden birkaç şeyi görmek için ProofHub incelememizi okuyun.


En iyi proje yönetimi-yazılım

Çoğu proje uygun bir sistemin bulunmaması nedeniyle başarısız olur, ProofHub bize tanıtım videosunda anlatır. Proje yönetim araçları, planlarınıza yapı ve hesap verebilirlik ekleyerek bunu sağlar. Bu ProofHub incelemesinde, en iyi proje yönetimi yazılımı ile nasıl karşılaştırıldığını göreceğiz.

ProofHub’ın referans sayfası, etkileyici bir şirket yelpazesinden mutlu müşterilerden gelen raporlarla doludur. 85.000’den fazla müşterisi var ve NASA, Disney ve Nike gibi.

ProofHub’ın web sitesinde ayrıca Wrike, Trello ve Asana gibi diğer bazı araçlarla doğrudan karşılaştırmalar vardır. ProofHub henüz karşılaştırmalarımızda yer almamıştır, ancak bu araçların birbirine nasıl şekillendiğini görmek istiyorsanız, umarım daha objektif olan Wrike vs. Trello ve Trello ve Asana makalelerimize göz atın..

ProofHub hakkındaki görüşümüz, güçlü bir özellik seçimi ve iyi bir arayüz ile iyi şekillendirilmiş olmasıdır. Zaman zaman yavaşlama yaşadık, ancak genel olarak sağlamdı. Çoğu şeyde iyi olan, ancak birkaç kusuru olan sağlam, dengeli bir seçenektir.

Güçlü & Zayıf Yönler

ProofHub için alternatifler

Özellikleri

ProofHub’ın görev görünümü, birden fazla görev listesi oluşturmanıza, bunları görevlerle doldurmanıza ve alt görevlerin kontrol listelerine daha fazla bölmenize olanak tanır. Bu, projelerinizin yapısını tanımlamanızı sağlar. Her ekip üyesine kendi listesini vermek veya farklı hedefler veya zaman dilimleri için listeler oluşturmak isteyebilirsiniz.

proofhub-görevler

Her birinin üzerindeki bir daireyi tıklayarak görevlerin durumunu değiştirebilirsiniz. Durum düğmesinin ne yaptığını hemen iletmeyen “null” durumuyla başlarlar.

Düğmeler tıklandıkça daireler “yapılacak” ve “tamamlandı” olarak değişir, bu da daha mantıklıdır, ancak gördüğümüz görevleri işaretlemek için en iyi yaklaşım bu değildir. Bunun için Asana incelememize göz atın. Asana işleri hallettiğinizde uçan boynuzlu atlar ve tek boynuzlu atlar verir.

proofhub-takvim

Takvim görünümü, gelecek ay gelecek görevleri, etkinlikleri ve kilometre taşlarını göstererek zamanınızı planlamanıza olanak tanır. Her şeyi görüntüleyebilir veya size veya başka bir ekip üyesine atananları görebilirsiniz.

ProofHub Kullanıcı İzinleri

Ekip üyelerinizi takip edebileceğiniz ve gruplara atayabileceğiniz özel bir kişiler sayfası vardır. Kimlerin davet edildiğini ve oturum açılmadığını görebilir, ayrıca üyelikleri iptal edebilirsiniz. Ayrıca doğrudan farklı bir özellik olan kullanıcı şifrelerini de ayarlayabilirsiniz. Akıllıca seçtiğinizden emin olmak için nasıl güçlü bir şifre makalesi oluşturacağımızı okuyun.

Bu, kullanıcıların kendi hesaplarını oluşturmalarını ve ardından onları davet eden ekiplere katılmalarını sağlayan Trello’nun aksine, kullanıcıların hesaplarının ekibinizle yakından ilişkili olduğu anlamına gelir. Hakkında daha fazla bilgi edinmek için Trello incelememizi okuyun.

Zaman çizelgesi, ekranın sağında ekip üyeleri tarafından yapılan değişiklikleri kaydeden bir açılır penceredir. Herkesin neler yaptığını görmek harika ve insanları sorumlu tutmak için iyi bir yol. Değişiklikler günlüğe kaydedildiğinde izlenmesi gerekiyorsa, ProofHub’ı mükemmel bir seçim yapar.

proofhub-gantt

ProofHub’ın Gantt görünümü, görevlerin nasıl bir araya geldiğini görmenizi ve programınızda olası birlikte gösterimleri tespit etmenizi ve gecikmelerin etkisini değerlendirmenizi sağlar. Bağımlılık yaratmanıza izin verir. Bunu, görevlerin sonunda noktalar arasında sürükleyerek yapabilirsiniz. Ayrıca görevleri yeniden planlamak ve işleri görsel olarak düzenlemek için sürükleyebilirsiniz. Garip olabilir, ancak genel olarak iyi çalışır.

Gantt görünümünü çok kullanmayı düşünüyorsanız, buna odaklanan bir araç için TeamGantt incelememizi okuyun.

Farklı görünümler, birden fazla projeden görevleri birlikte göstermenize izin verir, bu nedenle devam eden çok şey varsa, her şeyin birbirine nasıl uyduğunu görebilir ve insanlar az ya da çok meşgul olduklarında fark edebilirsiniz.

Her kullanıcı, potansiyel olarak birden fazla projede kendilerine atanan görevleri gösteren kendi sayfasını alır. Herkes aynı zamanda kendi özel görev listesini alır, eğlenceli “başlıklar”.

ProofHub Notları

ProofHub, metin notları almanızı ve bunları ekibinizle paylaşmanızı sağlayan bir dizüstü bilgisayar sistemine sahiptir. Bunları da renklendirebilirsiniz, böylece bazılarını kritik bilgiler için, bazılarını müşteri ayrıntıları veya ihtiyacınız olan başka şeyler için kullanabilirsiniz. Not alma uygulamaları, çalışırken projenizi belgelemenin harika bir yoludur.

proofhub mesajlaşma

ProofHub iyi bir iletişim işi yaparak grup sohbetlerine ve ekip üyeleriyle özel sohbetlere başlamanızı sağlar. Ekranın sağ alt köşesinde canlı sohbetler için bir mesajlaşma uygulaması var ve sürekli sohbet etmenizi sağlayan tartışmalar var. Bunlara dosya ekleyebilirsiniz.

proofhub-tartışma

ProofHub dosyaları işlemek için iyi bir iş çıkarır. Yüklemenizi ve paylaşmanızı sağlar ve yerleşik dosya görüntüleyicisi görüntüleri ve .pdf dosyalarını görüntülemenizi sağlar. Onlara da yorum bırakabilirsiniz. Yüklediğimiz video veya ses dosyalarını oynatmadı ve video dosyamızı bir nota ile işaretledi, bu yüzden mükemmel değil. Medya dosyalarını saklıyorsanız, video için en iyi bulut depolama makalemiz size yardımcı olacaktır.

Bilgisayarınızdan yüklemeye ek olarak, herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive ve Box’ı kullanabilirsiniz..

ProofHub Entegrasyonları

Bunlar entegrasyonlardır, ancak mevcut olanların çoğu varsayılan olarak denememizde kuruldu ve fazladan fazla yoktu. Örneğin Zapier entegrasyonu yoktu. ProofHub, iyi bir dosya paylaşım hizmeti seçimini desteklese de, varsayılan olarak yaptıklarının ötesine genişletmek için çok fazla kapsam yoktur..

Neyse ki, bu çok. Birçok görünümü ve iletişim seçeneği vardır ve çalışmanızı tek bir yerde tutmak istiyorsanız iyi bir seçimdir.

Planınıza bağlı olarak 15GB veya 100GB depolama alanı elde edersiniz. Çoğu insan için iyi olur, ancak video ile çalışıyorsanız daha fazlasını istersiniz. Seçenekler için büyük dosyalar için en iyi bulut depolama makalemize göz atın.

ProofHub’ın zaman izleme özellikleri, işlerin ne kadar süreceğini tahmin etmenizi ve bunlarda geçirilen gerçek saatleri kaydetmenizi sağlar. Bu size ne kadar doğru olduğunuzu gösterir ve fazladan saatlerin nereye gittiğini görmenize yardımcı olabilir ve çeşitli projeler üzerinde verimliliğinizi artırabilir.

proofhub-zaman çizelgesi

İzlemeyi kolaylaştıran ve kullanımı kolay bir zamanlayıcı içerir. Sadece tıklayın ve ekranın sol alt köşesinde görünür. “Kaydet” i tıklayın, izlenen zamanı bir projeye atayabilir ve gerekli ayrıntıları ekleyebilirsiniz.

Verileri içe ve dışa aktarma seçenekleri vardır, ancak bunlar sınırlıdır. Yalnızca Basecamp’tan içe aktarabilir ve bir .html dosyasına dışa aktarabilirsiniz. Bir .csv dosyasını veya belirli bir araca dışa aktarma seçeneği yoktur. Kullanmayı düşünüyorsanız Basecamp incelememizi okuyun.

ProofHub bile dışa aktardığı .html dosyasını alamaz, ancak kodlayıcılar ondan bir şey çıkarabilir. Ayrıca, günde yalnızca bir kez dışa aktarabilirsiniz, bu nedenle yanlışlıkla silerseniz tekrar denemek için beklemeniz gerekir. Dışa aktarma da biraz zaman alıyor, ancak bu olağandışı değil.

Dışa aktarılan .html dosyası, projenizin tam bir mini web sitesi sürümünü içerir ve başka bir hizmete aktarılmazsa etrafa bakmak için yararlıdır.

ProofHub, mesajlar hakkında bildirim alıp almayacağınızı veya ne sıklıkta alacağınızı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, seçenekler sayfasında “ürünle ilgili güncellemeler” adlı önemsiz posta kutusunun işaretini kaldırmak isteyebilirsiniz..

ProofHub Raporları

proofhub-raporlar

ProofHub’ın rapor sayfası size görevlerin ve dönüm noktalarının gecikmiş olup olmadığını gösteren sorunların genel bir görünümünü sunar ve ekip üyelerinin plakalarında ne olduğunu görmenizi sağlar. Bir şeyleri rahatlatmak ya da hızlandırmak isteyip istemediğinizi bilmek yararlıdır.

Ekibinizi evde daha fazla hissettirmek istiyorsanız, kendi logonuzu kullanabilir ve bir arka plan rengi seçebilirsiniz. Giriş sayfanız için bir tema da seçebilirsiniz. Bulutların üzerinde yüzen gökkuşağı teması ve hareketli bir gökkuşağı gibi oldukça fazla seçenek var.

proofhub-görevler

Özel bir alan adı da seçebilirsiniz, bu hoş bir dokunuş.

Ofise gelene kadar bekleyemiyorsanız, ProofHub sizi Android ve iOS uygulamalarıyla kaplar.

ProofHub çok çeşitli görünümlere sahiptir, bağımlılık yönetimi sunar ve çeşitli depolama platformlarıyla çalışır. Daha fazla entegrasyonla yapabilirdi, ancak onlarsız bolca sunuyor.

ProofHub Özelliklerine Genel Bakış

ProofHub Logosuwww.proofhub.com

Aylık 375 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

Yönetim Özellikleri

Görevler

alt görevler

Bağımlılık yönetimi

Özel arka planlar
Renk seçimi

Diğer özelleştirme seçenekleri
Logo, giriş teması, alan adı

Takım büyüklüğü sınırı
Sınırsız

Depolama alanı
100 GB

Genel

Ödeme
Kredi Kartı, Paypal, Banka Havalesi

Kripto para birimini kabul eder

Mobil işletim sistemi desteği
iOS, Android

Ücretsiz deneme
30 gün

Güvenlik

İki faktörlü kimlik doğrulama

Şifreleme
SSL

SOC sertifikası
N / A

Destek

Canlı sohbet

E-posta / İletişim formu

Telefon desteği

Kullanıcı dostu

ProofHub’ı kullanmaya başlamak çok uzun sürmez. Kredi kartı bilgilerini girmenize gerek kalmadan ücretsiz bir denemeye kaydolmak hızlı ve acısızdır. Bir telefon numarası ister, ancak bir numara oluşturmanızı engellemez. Size birkaç soru sorulur ve demo talep etme seçeneği sunulur.

proofhub-kaydolma

Giriş yapmak can sıkıcı bir durum çünkü e-posta ve şifre kombinasyonunuzdan önce özel URL’nizi girmeniz gerekiyor ve insanların onu unutup unutmadıklarını görebiliyoruz.

Giriş yaptıktan sonra renk şemanızı seçersiniz, bu yüzden ekran görüntülerindekinden hoşlanmıyorsanız, bu bizim hatamızdır.

proofhub-kişiselleştirmek

İş arkadaşlarınızı davet etmek için bir ekran var, ardından size dört dakikalık bir tanıtım videosu sunuluyor.

Uygun araca girdikten sonra, ProofHub’ın temel yapısını göstermek için örnek bir proje sağlanır. Birçoğu yazılımın denetimlerine ve özelliklerine uyan görev listelerini içerir. Eğer hepsiyle uğraşırsanız, sonunda işlerin nasıl yürüdüğü hakkında iyi bir fikriniz olur. Yaparak öğrenmek en iyi yoldur.

Örnek proje, arsız bulduğumuz adımızda yayınlanan yorum ve notları içeriyordu. Örneğin, ProofHub’ı önerdiğimizi söyleyen biri vardı. Durumun gerçekten böyle olup olmadığını öğrenmek için incelemeyi bitirmeniz gerekecek.

Örnek proje giriş yaptığımız ikinci seferde durdu. Oturumu kapatıp tekrar açmayı denedik, ancak yapamadık ve işe yaramadan önce bir süre beklemek zorunda kaldık. Sistem durumu sayfasını kontrol ettik ve tüm web sitesi bağlantı sorunları yaşıyordu. Bu test ederken bize sadece bir kez oldu.

ProofHub’da Proje Oluşturma

Proje oluşturmak kolaydır. Birden çok benzer şablonunuz varsa, kurulumunuzu çoğaltmanız gerektiğinde bir şablon oluşturabilir veya mevcut bir projeyi kopyalayabilirsiniz. Maalesef başlamanıza yardımcı olacak şablonlar dahil değildir. Onları içeren bir platform hakkında bilgi edinmek için Airtable incelememize göz atın.

Görevleri oluşturmak ve listeler halinde sıralamak kolaydır. Her biri çok fazla bilgi içerir. Temel açıklamanın yanı sıra, önceliğini ve devam edip etmediklerini gösteren etiketler de verilebilir. Onları insanlara atayabilir, son tarihler verebilir, yorum yapabilir ve onlara dosya ekleyebilirsiniz.

Arayüz nettir ve kontroller sizi ne yaptıklarını görmek için onlarla oynamaya davet eder. Anlaşılması genellikle kolaydır, ancak Trello kadar basit veya monday.com kadar güzel bir şekilde tasarlanmamıştır. En sevdiğimiz proje yönetimi aracımızı monday.com incelememizde okuyun.

Bazen işler beklendiği gibi çalışmadı, ama biz her zaman biraz oyun oynadık. ProofHub işlerin yapılması söz konusu olduğunda spektrumun daha kolay sonunda.

ProofHub’ı kullanma

Gezinme hızlıdır ve kontroller hızlı bir şekilde yanıt verir, bu da tarayıcı tabanlı araçlarda her zaman geçerli değildir ve bunları kullanma anı deneyiminde büyük bir fark yaratır.

Web’de genel yavaşlık ile ilgili şikayetler gördük, ancak bulamadık. Arada bir gecikme oldu. İşleri kapatmak bir noktada bir saniye sürdü ve görev bağımlılıkları eklemek hantaldı.

Pencereyi yeniden boyutlandırırken ve geri yüklerken düzen ters gitti. Başka yanlış adımlar da var. Aynı simgeye sahip iki “yönet” menüye sahip olmak gereksiz yere kafa karıştırıcı görünüyor.

Cazip giriş temalarının “hesabı yönet” sayfasında kaçırılması kolaydır. Bu sayfayı açmak, kısıtlı IP adresi erişimi onay kutusunu otomatik olarak seçer, bu da işaretini kaldırmadan başka değişiklikler yaparsanız kapatmanızı engeller. Bu beceriksiz ve iki güçlü özellikle çalışmak zor.

Bir keresinde, ProofHub’ın zamanlayıcı penceresi görünüşte hala çalışırken kayboldu ve programın menüleri de bir noktada doğru bir şekilde açılmayı bıraktı.

Genel olarak, ProofHub burada iyi puanlar. Ara sıra karşılaştığı sorunlar genel olarak yüksek kaliteli ve okunabilir kullanıcı arayüzü ile daha ağır basmaktadır.

Maliyet

Çoğu proje yönetimi hizmeti kullanıcı tarafından ücretlendirilir, ancak ProofHub farklı bir yaklaşım benimser. Sabit bir ücret ödersiniz ve projelerinize istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz..

İki versiyonu vardır. Temel plan ayda 45 $ ‘dır ve size ekibiniz için temel özellikler sunar. Ultimate Control planında ağ kontrolü, rol özelleştirmesi ve veri aktarımı gibi birçok ekstra özellik bulunur. Ayrıca öncelikli destek alırsınız.

Nihai Kontrol planı, yazı yazılırken aylık 89 $ ‘a mal oluyor, bu da her zamanki 150 $’ dan daha fazla bir fiyat indirimi. Bu, en ucuz teklifler arasındadır ve orta ila büyük ölçekli bir ekibiniz varsa özellikle iyi bir değerdir..

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar yüzde 20 indirim ile daha da fazla tasarruf sağlayabilir, bu nedenle uygun olup olmadığınızı öğrenmek için ProofHub ile iletişime geçin. Ayrıca, bu hizmetin eğitimciler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için indirimleri olduğu için FunctionFox incelememize de bakmak isteyebilirsiniz..

Test etmek istiyorsanız, bunu yapmanızı sağlayan 30 günlük cömert bir deneme var. Bundan sonra kaydolursanız, kredi kartıyla veya PayPal ile ve yıllık faturalandırmayla banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz..

ProofHub ucuz, uzun bir ücretsiz deneme sürümü ve bol miktarda indirim ve ödeme yolları var. Sonuç olarak burada iyi puan alıyor ve orta ila büyük ölçekli bir ekip için ucuz bir araç arıyorsanız mükemmel bir seçimdir..

Çanta iplerini izlemekten korkmuyorsanız, yüksek kaliteli ama pahalı bir alternatif için Aha incelememizi okuyun.

Güvenlik & Gizlilik

ProofHub’ın web sitesindeki güvenlik sayfası, sizi siber suçlardan korumak için neler yaptığı hakkında bilgi sunar, ancak bize bilmek istediğimiz her şeyi anlatmaz.

Gizlilik politikası daha ayrıntılı bir şekilde ele alınmaktadır ve bir hukuk derecesi olmadan okunabilir ve anlaşılabilir. ProofHub, verilerinizi arama emri olmadan kimseye vermemeyi ve yasal olarak yapabiliyorsa veri talepleri hakkında sizi bilgilendirmeyi vaat ederek tüm doğru şeyleri söylüyor. Temel olarak bilgilerinizden beklediğinizin ötesinde bir şey yapmadığını söylüyor.

Hem AB-ABD ile uyumludur. ve İsviçre-ABD. gizlilik kalkanı çerçevelerine sahiptir ve verilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda iletişim kurmanız gerekirse özel bir e-posta kişisine sahiptir. Hesabınızı kapattıktan sonraki 15 gün içinde veriler sunucularından kaldırılır. Gizlilik kılavuzunuzu nasıl koruyacağımız, verilerinizi güvende tutma hakkında daha fazla konuşuyor.

ProofHub, aktarılan verileri korumak için SSL kullanır, ancak hangi TLS sürümüne sahip olduğunu bilmiyoruz. Beklemedeki verileri şifrelemez. Şifreleme makalesi tanımımız konu hakkında ProofHub’dan daha ayrıntılı.

.Html dışa aktarma işlevinin, şifreyi yeniden girmeden sunucusundan dosya indirmemize izin veren bir dosya ürettiğini fark ettik. Bu bizim için cömert görünüyordu, ancak güvenlik ve rahatlık arasında bir denge var. Ayrıca tarayıcı oturumumuzu kapatabilir ve tekrar giriş yapmadan tekrar oturum açabiliriz.

Talihsiz iki faktörlü kimlik doğrulaması yoktur. Özelliğe neden değer verdiğimizi öğrenmek için iki faktörlü kimlik doğrulama makalemize bir göz atın.

Uygulamada, kullanıcı rollerini özelleştirebilirsiniz. Çok çeşitli izinler ayarlayabilir ve uygun gördüğünüz gibi roller oluşturabilirsiniz. Kafa karıştırıcı bir şekilde, varsayılan rollerdeki ayarları değiştiremezsiniz, ancak yenilerini oluşturmak ve atamak kolaydır. Bu, ekibinizin platformla nasıl etkileşime girdiğini kontrol etmek için güçlü bir özellik.

ProofHub temel bilgileri doğru yapar, ancak bazı platformlar gibi fazladan ilerlemez. Bu sizin için özellikle endişe verici bir alansa, çevrimiçi güvenliği çivilenen yüksek kaliteli bir platform hakkında bilgi edinmek için Wrike incelememizi okuyun.

Hizmet & Destek

ProofHub’ın arayüzünün sağ üst köşesindeki soru işareti simgesi sizi özel yardım ve destek sayfasına götürür. Aracın çeşitli özelliklerini ve işlevlerini açıklayan 100’den fazla makalesi vardır. Bu şekilde öğrenmeyi tercih ederseniz birkaç video da vardır.

Destek sayfasında bir iletişim formu, e-posta adresi ve Twitter tanıtıcısı bulunur..

ProofHub’ın desteği, ekip arkadaşlarınızla konuşmak için kullandığınız canlı sohbet penceresinde varsayılan olarak bir kişi olarak listelenir. Yine de, orada bir soru sormaya çalışırken bir sürprizimiz var, çünkü IM sistemindeki destek kişisini tıklamanız sadece canlı sohbet seçeneği olmayan normal destek sayfasına yönlendiriyor..

Destek sayfasındaki bir düğme, bir görüşme başlatmak için hangi kanalı kullanmayı tercih ettiğinizi sorar, ancak size yalnızca bir seçenek sunar: e-posta. Bunun yerine iletişim formumuzu kullanarak iki faktörlü kimlik doğrulamanın mevcut olup olmadığını sorduk. Yaklaşık altı saat sonra cevap verdi, bu da etkileyici oldu çünkü ABD pazarında geç saatlerde sorduk.

ProofHub’ın soruşturmamıza hızlı yanıtından memnun kaldık ve bilgi tabanı iyiydi, ancak mevcut olmayan canlı sohbet seçeneğini beğenmedik.

Son düşünceler

ProofHub’ın sunabileceği çok şey var. Görevler ve listeler oluşturmak kolaydır ve çok sayıda görünüm ve özelliğe sahiptir. İletişim araçları iyidir ve dosya paylaşımı da kötü değildir. Güvenlik konusunda en ateşli değil, ama kullanımı rahat. Birkaç kullanılabilirlik sorunu olmasa bile, daha iyi araçlardan biri olurdu. Olduğu gibi, bu iyi bir seçim, ancak rekabetten öne çıkan bir seçim değil.

Yine de, bir göz atmaya değer. Arayüze birkaç tık ve kıvrım ve yerlerdeki daha iyi tepki süreleri ve buradaki en güçlü araçlardan biri olurdu.

Şimdilik, göz atmaya değer, ancak başka hangi seçeneklerin olduğunu görmek isteyebilirsiniz, örneğin monday.com. 

ProofHub’ı bir dönüş için aldıysanız, lütfen düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map