Mavenlink İncelemesi – Güncellendi 2020

Mavenlink İncelemesi

Çok iş benzeri bir proje yönetim yazılımı olan Mavenlink, verimli görev dağıtımı ve yerleşik muhasebe işlevleri sayesinde saçma sapan kalabalık arasında çok takdir edici bir kitle bulacaktır. Tam Mavenlink incelememizde okuyabileceğiniz gibi, biraz daha tuhaf kullanıcılar daha az hoşlanacaklar.


En iyi proje yönetimi-yazılım

Mavenlink, projenizi planlamanıza ve başkalarıyla işbirliği yapmanıza yardımcı olacak olağan araçlar sunması bakımından en iyi proje yönetimi yazılımının çoğu gibidir. Harcama, bütçeleme ve faturalandırmayı sürecin önemli bir parçası haline getiren özellikler içerdiği için rekabetin aksine. Yine de kullanılabilir kalırken biraz karmaşıklık eklemek kolay bir iş değildir. Sağlayıp sağlamadığını öğrenmek için Mavenlink incelememizi okuyun..

Mavenlink, yoğun logosu ve pazarlama materyallerindeki odaklanmış ifadeleri ile oynamadan önce işe koyulduğunu gösteriyor. Hizmet, başarılı olmak için istekli ve web sitesinde para kazanmak için ücretsiz iş kılavuzları ve ipuçları sağlar. Para kazanmak konusunda ciddiyseniz, iyi bir uyum olabilir.

En iyi proje yönetimi araçlarının çoğu yetenekli tasarımcılar ve geliştiriciler tarafından yapılmış gibi hissediyor, ancak Mavenlink iş meraklıları tarafından tasarlandığını düşünüyor. İşlerin yapılmasına yönelik zengin özellikler içerir. Kullanımı kolay değil, ancak ciddi, tam özellikli bir araç arayanlar için Mavenlink mükemmel bir seçim.

Göreceğimiz gibi, finansal yetenekleri bugüne kadarki en güçlü uyumu, ancak en iyi muhasebe yazılımının tam gücüne sahip değil. Birkaç kullanıcı arayüzü sorunu var ve desteği en iyi değil, ancak özellik kümesi zayıflıklarını dengeleyecek kadar iyi.

Mavenlink için alternatifler

Güçlü & Zayıf Yönler

Özellikleri

Mavenlink, iş özellikleri açısından birçok aracın üstündedir ve rakiplerine göre bir avantaj sağlayan ve proje maliyet izlemenizi otomatikleştirmekle ilgileniyorsanız, belki de bir tersine giden OneUp gibi bir servis, belki bazıları için daha iyi bir fikir olabilir. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için OneUp incelememizi okuyun.

Mavenlink, hepsi olmasa da çoğu para biriminde anında ödeme almak için otomatik olarak PayPal faturaları oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hint rupi çıktı, örneğin.

Diğer proje yönetimi araçları gibi Mavenlink de projeler kurmanıza ve daha sonra yorum yapabileceğiniz ve takip edebileceğiniz görevler oluşturmanıza olanak tanır. Daha da ileri gideceği yer, zaman takibi ve fatura üretimi. Projelere harcanan zamanı hesaplayabilir ve görevler için saatlik ücretler belirleyebilirsiniz, böylece maliyetlerinizi yakından takip edebilirsiniz.

Görevler, işaretlenecek öğelerin kontrol listeleriyle genişletilebilir, böylece parçalar halinde yapmanız gerekenleri parçalayabilir ve gittikçe işleri işaretleyebilirsiniz.

mavenlink-görevler

Birisine bir görev atadığınızda, onlara bildiren bir e-posta alırlar, böylece bir görev atanan herkes projenizi planlarken otomatik olarak bilgilendirilir. Bu size zaman kazandıracak.

Projenizin farklı yönlerine odaklanmanızı sağlayan çok çeşitli görünümler sunar.

Mavenlink Etkinliği

Etkinlik görünümü, görev ekleme gibi son yapılan değişiklikleri gösterir. Görev izleyicisi size ne yapılması gerektiğini ve kimin yapması gerektiğini gösterir ve birçok sıralama seçeneği sunar, böylece ihtiyacınız olan şeylere odaklanabilirsiniz.

mavenlink-aktivite

Gantt görünümü, görevlerin birlikte nasıl çalıştığına dair bir görsel verir. Onları ileri veya geri sürüklemenizi ve alt görevler eklemenizi sağlar.

mavenlink-gantt

Zaman ve masraflar görünümü, belirli görevler için harcanan zamanı izlemenizi ve eklediğiniz her bir zaman grubuna bir maliyet atamanızı sağlar, böylece daha sonra faturalandırıp bütçenizi yönetebilirsiniz.

Mavenlink Bildirimleri

Mavenlink’in bildirim postaları ile dengeyi sağladığını düşündük. İlgilenmediğimiz şeyler için bildirimlerle bizi bombalamak yerine, yalnızca istediğimiz mesajları gönderdi. Özelleştirme ayarlarımızı kaydettiğimizi belirten bir mesaj vardı, buna ihtiyacımız yoktu, ancak izin veren seçenekler var ne aldığını kontrol ediyorsun.

Bağımlılık yönetimi dahil, ancak bu inceleme temel bağımlılık eklemek için nasıl bakmak için ilk kez gerekli oldu. Çeşitli ilişkiler eklemenize ve işleri ayrıntılı bir şekilde planlamanıza izin veren gelişmiş bir sistemdir..

mavenlink-özel

Mavenlink çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir. Logonuzu, renk düzeninizi ve favicon’unuzu ayarlayabilirsiniz. Ayrıca URL’nizi değiştirebilir, URL’yi destekleyebilir ve ekibinize özel bir oturum açma mesajı verebilirsiniz. Ana alanda özel arka planlardan yoksundur, ancak kendi alanınız gibi hissettirmek için size birçok yol sunar..

Yine de diğer araçlardan daha karışıktır ve sorunlara rastlamak yaygındır. Bununla ilgili birkaç küçük hatayla karşılaştık, ancak nadiren gösterişçiydiler ve bir şeyleri anladıktan sonra, genellikle ilerleme kaydedebildik. Sorunlar felaket hissetmiyor, ancak rekabet daha rafine bir deneyim sunuyor.

Snafusu aştığınızda ve bir şeyleri anladığınızda, çok şey yapmanıza ve projenizin birçok yönünü yönetmenize izin veren güçlü bir sistem var. Yine de başlamak için çaba gerektirecek.

Bununla birlikte, karmaşıklığı herkes için olmayacak. Görevleri yönetmenize ve çok fazla sorun yaşamadan iletişim kurmanıza olanak tanıyan daha basit bir şey için Basecamp incelememize göz atın.

Birkaç küçük kusura rağmen, Mavenlink bu kategoride yüksek bir puan değerinde birkaç öne çıkan nokta ile mükemmel bir özelliğe sahiptir..

Mavelink Özelliklerine Genel Bakış

Mavenlink Logosuwww.mavenlink.com

Ayda $ 1900’dan başlayan fiyatlarla

Yönetim Özellikleri

Görevler

alt görevler

Bağımlılık yönetimi

Özel arka planlar

Diğer özelleştirme seçenekleri

Takım büyüklüğü sınırı
Sınırsız

Depolama alanı
1000 GB

Genel

Ödeme
Kredi kartı

Kripto para birimini kabul eder

Mobil işletim sistemi desteği
iOS, Android

Ücretsiz deneme
10 gün

Güvenlik

İki faktörlü kimlik doğrulama

Şifreleme
AES-256

SOC sertifikası
SOC1 Tip II, SOC2 Tip II

Destek

Canlı sohbet

E-posta / İletişim formu

Telefon desteği

Kullanıcı dostu

Kayıt sürecinde dişlerimizi gıcırdattıktan sonra Mavenlink kısa bir turla bizi uygulamasına davet etti..

mavenlink-karşılama

Turu, temel İngilizce’yi tanıttı ve bizi Mavenlink’in en üst sayfasında bulunan gösterge tablosuna getirdi.

Bununla birlikte, bilgilendirici metnin ikinci pop-up balonundan sonra turumuz aniden durdu ve ne yaptığımızı merak etmemizi sağladı. Sanki gülümsemeye ve birkaç şeye işaret eden, daha sonra kaybolan, bir daha asla görülmeyecek, sizi lobide yalnız bırakarak kaygan bir takım elbise olan biri tarafından binaya karşılanmak gibiydi..

Mavenlink Arayüzü

Keşfetmek için bırakıldığında, Mavenlink’in yazılım yoluna girmeden işleri halletmek isteyen insanlar için tasarlanmış bir şeye benzeyen profesyonel, fırfırsız bir arayüze sahip olduğunu göreceksiniz..

Ekranlarda gezinmek kolaydır ve birçok bilgi içerir. İstediğinizi yapmak için birkaç basit özelliği yapı taşı olarak kullandığınız bir araç değildir, ancak daha kuralcıdır.

İlk projemizi oluşturduktan sonra, kurs için eşit olan bazı yardım metni ortaya çıktı. Tuhaf bir şekilde, ekranın ortasında ve sağ altta olmak üzere farklı tarzlarda iki pop-up vardı.

Sağ alt pencerede bir sonraki adımla ilgili ipuçları yer aldı. Altta üç simge vardı, ancak ne yaptıkları belli değildi. Metin, insanları işbirliği yapmaya davet etmemizi tavsiye etti, ancak başparmak yukarı simgesinin bunu yapacağımızı mı yoksa ipucunu beğendiğimizi mi belirtebildiğimizi söyleyemedik..

Kafa karıştırıcıydı ve belirsizliği açıklığa kavuşturmak için açıklayıcı bir vurgulu metin yoktu. Tıklamak bile yardımcı olmadı. Daha fazla geri bildirim vermeden simgeyi vurguladı.

Mavenlink Şablonları

Başlamanıza yardımcı olacak şablon yok. Onları kendiniz kurmalısınız. Şablonlu diğer araçlar çeşitli hazır kurulumlar sunar.

İlk projemizi kurduktan sonra bir görev eklemeye çalıştık, ancak adı, başlangıç ​​tarihini ve bitiş tarihini doldurduktan sonra kaydedemedik.

Biz de kimseye atayamadık. Kendimizi, yalnızca eklenmiş olanlardan seçmemize izin veren “kaynaklar” sütununa bile ekleyemedik. Varsayılan kullanıcımız yoktu.

Neden tasarruf edemediğimizi açıklayan bir metin yoktu. Projeye başka bir kullanıcı ekledik, ancak görevi tekrar eklemeye çalıştığımızda, kimseyi atamadan bunu yapabildik.

Bu tür bir sorun felaket değildir, ancak diğer araçlarla iyi karşılaştırılamaz. Neredeyse yaptığınız her şeyin kendini açıklayabileceği kadar iyi bir kullanıcı arayüzü örneği için monday.com incelememize göz atın..

Mavenlink ilk başta kullanmak zor olsa da, anladıktan sonra kullanmak zor değildir. Yine de pop-up’larının ve öğreticilerinin revizyonunu kullanabilir. Rekabet daha iyi.

Boyunca kullanılan ton, ticari ve profesyoneldir. İş şartlarına aşina olanlar Mavenlink’in dillerini konuştuğunu görecekler. Bununla birlikte, şirket toplantı odasına aşina olmayanlar için rahatsız edici olabilir, bu nedenle daha hoş bir şey arıyorsanız, Asana incelememize bir göz atın.

Mavenlink’e bu kategoride düşük bir puan vermeliyiz çünkü doğru çalışmayan pek çok şeyle karşılaştık. Bununla birlikte, büyük problemler değil, çoğunlukla küçük böceklerdi ve platformu öğrenmeye zaman ayırmayı planlıyorsanız, sizi çok fazla ertelememelisiniz..

Maliyet

Mavenlink, fiyatlandırmaya alışılmadık bir yaklaşım getiriyor, çünkü sizinle iletişime geçmedikçe en popüler planının maliyetini size söylemiyor. Diğer şirketlerin bunu daha üst düzey teklifleriyle yaptığını gördük, ancak asla standart için.

Ekipler katmanı yalnızca işbirliği ve görev yönetimi araçları sunar. Profesyonel katman, zaman takibi ekler. Kaynak planlaması ve finans için Premier planına ihtiyacınız olacak ve iş zekasına ve gelişmiş hizmetlere ihtiyacınız varsa Kurumsal plan sizin için.

Teams katmanı 10GB depolama ve sonraki iki seviye sırasıyla 50GB ve 100GB sunuyor. Kurumsal plan size oynamak için 1 TB verir. Bunların özel depolama platformlarıyla nasıl karşılaştırıldığını görmek için ekipler için en iyi çevrimiçi depolama makalemize göz atın..

Kaydolmazsınız, erişim istersiniz. Bilgilerinizi verdikten sonra normal şifre onayı yerine, bir temsilcinin 24 saat içinde iletişime geçeceğini söyleyen bir mesaj alırsınız. Bununla birlikte, bir onay mesajı ve doldurmanız gereken başka bir ayrıntı kümesi alırsınız, bu nedenle bilgilerinizi iki formda girmeniz gerekir.

Kurallarına uyan bir şifre seçemiyorsanız (yalnızca başarısız olmanız durumunda verilir) ve bilgilerinizi üçüncü kez girmeniz gerekir. Mavenlink’in elde etmek için çok uğraştığından emin değiliz, ancak bu bir kullanılabilirlik perspektifinden özensiz.

Bununla birlikte, kredi kartı bilgilerinizin 10 günlük deneme süresine erişmesini istemez, bu yüzden bir artı.

Mavenlink, en pahalı araçlardan biridir, bu yüzden cüzdan bilinci başka bir yere bakmak isteyebilir. Takımlar katmanı denemek için iyi bir değer yoludur.

Karşılaştırma için, Wrike standart planında kullanıcı başına 10 ABD dolarının altında gelir, bu nedenle daha az harcamak istiyorsanız Wrike incelememize göz atın..

Güvenlik & Gizlilik

Mavenlink güvenlik ve gizliliğe güçlü bir yaklaşım getiriyor. Veri iletimi için TLS 1.2 ve depolama için AES 128 bit kullanır. SOC1 Tip II ve SOC2 Tip II standartlarını karşılayan güvenlik kimlik bilgileri bağımsız olarak doğrulanmıştır..

AB-ABD ile uyumludur. ve İsviçre-ABD. gizlilik kalkanı çerçeveleri ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği. Buna aşina değilseniz, ne olduğunu ve sizi nasıl etkilediğini açıklayan GDPR makalemizi okuyun..

Bir saldırı tespit sistemi vardır ve verilerinize dikkat eder. Bilgilerinize erişimi olan personelin arka plan kontrollerini geçmesi gerekir.

Ayrıca, topluluğun daha güvenli hale getirilmesine katkıda bulunmasına izin vererek hata ifşa programlarına katılır. Çevrimiçi gizlenen tehlikeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için siber suç kılavuzumuza göz atın..

Talihsiz iki faktörlü bir kimlik doğrulaması yoktur, ancak güvenlik ayarları paneli gördüğümüz en iyilerden biridir ve ekibinize ihtiyacınız olan koruma düzeyini sağlamak için iyi bir bilgi seçimi ve kullanışlı yollar sunar.

mavenlink güvenlikli-settings

Örneğin, aktif oturumlarınızı gözden geçirebilirsiniz; bu, hesabınızla ilgili olumsuz faaliyetlerden şüpheleniyorsanız faydalıdır. Çevrimiçi olarak bulunan tehditler hakkında daha fazla bilgi için web sitesi güvenliği hakkındaki makalemize göz atın..

Mavenlink Şifre Seçenekleri

Süre sonu tarihleri, etkinlik dışı kalma süreleri, minimum şifre uzunluğu ve kilitleme süreleri dahil olmak üzere şifre ayarlarınızı ayarlamak için her türlü seçenek vardır. 60 dakikadan uzun bir maksimum kilitleme süresini tercih ederiz, ancak bu seçicidir.

Ekip üyeleriniz güvenli şifreleri yönetmekte sorun yaşıyorsa, onlara yardımcı olacak çeşitli seçenekler içeren en iyi şifre yöneticisi makalemize yönlendirin..

Mavenlink’in güvenliğinden memnunuz. Özelleştirme seçenekleri iyidir. Tek dezavantajı iki faktörlü kimlik doğrulamanın olmamasıdır, ancak yine de bu kategoride yüksek puanlar veriyoruz.

Hizmet & Destek

“Yardım merkezi” bağlantısını ilk kez tıkladığınızda, ziyaret etmeden önce bize e-postamızı doğrulamamızı söyleyen bir mesaj geldi. Zaten kayıt sürecinden geçmiştik, bu istenmeyen bir sürprizdi. E-posta doğrulaması, yardıma ihtiyacınız olduğunda yapmak istediğiniz şey değildir.

Bağlantıya tekrar erişmeye çalıştığımız, bize bir hata mesajı vermeden bulunduğumuz sayfanın bir kopyasını açtı.

Yardım merkezine ulaştığımızda, canlı sohbet başlatma veya bilet gönderme seçenekleri gördük. Mavenlink’in gereksiz UI blunders yapma alışkanlığı devam ediyor, canlı sohbet düğmesine tıklamak iki seçenek düğmesiyle bir form getirdi: e-posta veya sohbet.

E-posta düğmesini tıkladığımızda, iki satırlık sorgumuz, az miktarda süreyi izleyen bir ilerleme çubuğu yükledi. Hemen hemen bir yanıt aldık, ancak yardım sistemi için yeni bir şifre oluşturmamızı isteyen bir mesajdı.

Yine de cevap almadan önce bir tane ayarlamak zorunda değildik. Mavenlink, iki faktörlü kimlik doğrulama ile ilgili sorumuza iki faktörlü kimlik doğrulama ile ne demek istediğimizi sorarak cevap verdi. Destek ekibi, iki faktörlü kimlik doğrulama kılavuzumuzun ne olduğunu kontrol etmek isteyebilir;.

Onlara iki faktörlü kimlik doğrulamanın ne olduğunu açıkladıktan sonra, teklif edilmediğini bize bildirdiler.

Canlı sohbet sistemine Mavenlink’in kredi kartları dışında ödeme yöntemleri sunup sunmadığını sorduk ve bize hayır vermek üç dakika sürdü.

Bununla birlikte, bilgi tabanı iyidir ve şüphesiz sahip olacağınız sorunların çoğuna ayrıntılı cevaplar içerir. Bu şanslı çünkü Mavenlink, başlamak için en fazla yardıma ihtiyacımız olan proje yönetimi aracı.

Mavenlink’in desteği geliştirilebilir. Bununla birlikte, bilgi tabanı iyi, bu yüzden iyi bir puan alır.

Son düşünceler

Mavenlink sizin için çok şey yapabilen harika bir iş aracıdır. Harika özelliklere sahip ve diğer platformların yapmadığı şeyler yapıyor.

Finansal ve faturalandırma seçenekleri büyük artılardır ve düzenli olarak kullanmayı planladığınız özelliklerse, yalnızca giriş fiyatına değer olabilir. Bununla birlikte, iş akışlarında birkaç yanlış adım gördük, bu harika değil. Finansal özellikleri kullanırken, işlerin beklediğiniz gibi davranmasını istiyorsunuz.

Yüksek kaliteli bir araç olmasına rağmen, tekrar tekrar ilk başladığımızda ne yapacağımızı merak etmemizi sağladı, baktığımız diğer tüm proje yönetimi programlarından daha fazla. ve Mavenlink hala iyi.

En kötü anlarında, tasarımcıların ara sıra tartıştığı ve farklarını asla çözmedikleri izlenimi veriyor. Bazen, platform birbiriyle hiç tanışmayan bir grup yetenekli insan tarafından inşa edilmiş gibi hissediyor.

Kim bilir, zamanla tuhaflıkları bile sevimli olabilir. Microsoft aynı şeyleri yaptıysa, bundan nefret ederiz, ancak kusurlarına rağmen Mavenlink’i sevmeye yardımcı olamayız. Ramshackle kullanıcı deneyiminin altında, orada bir altın kalbi attığından şüpheleniyoruz.

Lehçe ile Mavenlink iyi olmaktan mükemmelliğe geçebilir. Bir süredir var, bu yüzden geleceğinin ne olduğunu kim bilebilir? Bir göz atmaya değer olduğunu ve karşılaşacağınız diş çıkarma problemleri konusunda sebat etmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Bununla birlikte, mali durumunuzu yöneten bir ürünün, küçük şeyleri doğru hale getirmesi durumunda daha fazla güven sağlayacağını düşünüyoruz..

Bu incelemede hatalar ve kullanıcı arayüzü sorunları hakkında çok konuştuk ve bunların birçoğu var, ancak temel deneyim hala güçlü. Mavenlink’in temel özellikleri zaman ayırmaya değer. Sorunlarının hiçbiri bu kadar ciddi değil.

Eğer sıralama şapka Slytherin koymak olabilir düşündüm, Mavenlink sizin için bir yazılımdır. Projelerinizin her yönünü planlamak ve maliyetlendirmek için iş dünyası ve harika. Yine de daha fazla yardım arayan Hufflepuff’lar alışveriş yapmak isteyebilir.

Mavenlink kullandıysanız, lütfen aşağıdaki yorumlarda değerlendirmemizi kabul edip etmediğinizi bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map