SMB Backup Mega-Battle: CloudBerry Backup vs Acronis Backup 12 vs StorageCraft ShadowProtect SPX проти Macrium Reflect 7

Не створювати резервні копії даних вашого бізнесу в економіці, керованій даними сьогодні, це як грати в російську рулетку з двома додатковими кулями, що знаходяться під паткою. Лише питання часу, перш ніж все піде на озброєння.


Хороша новина полягає в тому, що існує велика кількість захоплюючих варіантів резервного копіювання для SMB, починаючи від простих, але ефективних інструментів і закінчуючи складнішим програмним забезпеченням, здатним вмістити критичні виробничі умови. Насправді існує так багато варіантів, що навіть якщо ви досвідчений ІТ-адміністратор, їхнє сортування може бути головним клопотом..

Як ми вирішуємо, що найкраще тут на Cloudwards.net? Простий. Ми змушуємо їх боротися за нашу прихильність.

Під час цього огляду ми розглянемо чотири найкращі рішення для резервного копіювання, створені для користувачів енергоресурсів: CloudBerry Backup, Acronis Backup 12, StorageCraft ShadowProtect SPX та Macrium Reflect 7. Вводяться чотири рішення щодо резервного копіювання, одне рішення резервного копіювання залишається.

Попередження спойлера: вихідним є CloudBerry Backup. І це не особливо чесна боротьба. Щоб отримати швидкий огляд, перегляньте наше відео нижче.

Contents

Битва: CloudBerry Backup проти Acronis Backup 12 проти StorageCraft ShadowProtect SPX проти Macrium Reflect 7

Усі чотири пропоновані рішення здатні підтримувати корпоративних клієнтів. Однак, їх також можуть використовувати SMB, і навіть соло розробники. Тож не думайте, що вам потрібно запускати IT-відділ Fortune 500, щоб взяти їх на тест-драйв.

Щоб допомогти організувати все, ми розбили наш аналіз на чотири окремі раунди: вартість, функції резервного копіювання, безпека та підтримка. Після кожного раунду ми обговорюватимемо результати та визначатимемо переможця. Потім у кінці статті ми розглянемо результати та увінчаємо короля.

Перший раунд: вартість

Якщо ви керуєте відділом інформаційних технологій, швидше за все, ви чуєте занадто багато про важливість контролю над витратами. Отже, ми вирішили розпочати речі, подивившись на суть.

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Backup можна використовувати для резервного копіювання настільних ПК Windows, Mac та Linux, а також Windows Server, SQL Server та Exchange. Ви можете придбати окремі модулі, здатні створити резервну копію будь-якої з цих платформ, або ви можете придбати видання CloudBerry Backup Ultimate, яке включає всі вони.

ПланОписДовічна ліцензія
Робочий стіл WindowsРезервне копіювання на основі файлів для Windows.29,99 дол
МакФайлове резервне копіювання для Mac.29,99 дол
LinuxРезервне копіювання на основі файлів для Linux.29,99 дол
Windows ServerРезервне копіювання на основі файлів і зображень для робочого столу та Windows Server.119,99 дол
SQL ServerРезервне копіювання на основі файлів і зображень для Windows Server і SQL Server.149,99 дол
ОбмінРезервне копіювання на основі файлів і зображень для Exchange.229,99 дол
КінцеваРезервне копіювання на основі файлів і зображень для Windows Server, SQL Server та Exchange.299,99 дол

Якщо ви хочете спробувати програмне забезпечення, перш ніж придбати його, CloudBerry Backup пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію. Програмне забезпечення для настільних ПК також має безкоштовну версію для особистого використання. Однак у цій версії немає деяких розширених функцій, таких як стиснення та шифрування на стороні клієнта, які можуть уповільнити роботу резервного копіювання та зробити його менш безпечним.

Хоча будь-яка ліцензія на програмне забезпечення CloudBerry корисна для життя, її можна використовувати лише на одному комп’ютері за раз. Якщо ви хочете перенести ліцензію між двома комп’ютерами, це можна зробити, звільнивши ліцензію в межах самого програмного забезпечення або зв’язавшись безпосередньо з CloudBerry Lab.

CloudBerry Lab не має власних хмарних серверів зберігання даних, хоча підтримує локальне резервне копіювання. Це означає, що вам також потрібно буде знайти і оплатити сховище, якщо ви хочете працювати віддалене резервне копіювання у своєму резервному плані. Хоча ви можете отримати невелику кількість вільного місця від багатьох постачальників, цього, як правило, буде недостатньо для резервного копіювання всіх ваших даних.

Хоча це означає, що у вас є додаткові постійні витрати на CloudBerry Backup, що стосується майже будь-якої служби резервного копіювання. Краса CloudBerry Backup полягає в тому, що він може бути інтегрований з більш ніж 20 різними хмарними службами зберігання, такими як Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud та багато інших.

Перевага цієї моделі полягає в тому, що ви можете робити покупки для найкращого поєднання продуктивності та вартості для своїх потреб. Ще один плюс полягає в тому, що ви будете платити найнижчими показниками пам’яті без будь-якої розмітки постачальника, а також надаєте можливість змінювати постачальника, коли завгодно.

Варіанти занадто широкі, щоб повністю зануритися, але ось опрощений перегляд декількох поширених варіантів і що ви в середньому заплатите за зберігання.

БагаторегіональнийРегіональнийХолодне зберігання
Лазурний0,0458 дол0,0208 дол0,0152 дол
Amazon S3Н / З$ 0,0230,004 дол
Google Cloud0,026 дол0,020 доларів0,007 дол
Backblaze B2Н / З0,005 долН / З

Витрати у наведених вище прикладах складають за ГБ на місяць. Отже, за 1 ТБ резервного копіювання ви шукаєте близько 20 доларів за регіональне зберігання з Azure, S3 та Google Cloud. BackBlaze B2 коштуватиме близько 5 доларів на місяць.

Це, однак, дуже спрощений погляд на ціноутворення. Завдяки Azure та S3 ви отримуєте невелику знижку, чим більше зберігаєте. Крім того, кожна з цих послуг також має плату за користування транзакціями даних.

Для кращого уявлення про ці чотири сервіси, що складаються за вартістю, може допомогти наш Azure vs Amazon S3 проти Google Cloud та Backblaze B2.

Резервне копіювання Acronis 12

Як і CloudBerry, Acronis має окремі програмні пакети для різних операційних систем. Ліцензії також є для одного комп’ютера, і їх можна передавати. Однак вони значно дорожчі.

Робоча станціяСервер WindowsВіртуальний хост
Однорічна ліцензія$ 69$ 499599 дол
Безстрокова ліцензія$ 89$ 9991199 доларів
Підтримувані ОСWindows PC, MacWindows Server, Linux Server, Exchange, SQL Server, Active DirectoryVMware vSphere, Microsoft Hyper-V

На відміну від CloudBerry резервного копіювання, Acronis дійсно запускає власні хмарні центри зберігання даних. Однак у вашій ліцензії немає місця для хмарного зберігання; вам доведеться сплачувати щомісячні витрати на зберігання.

ЗберіганняОднорічна підпискаДворічна підпискаТрирічна підписка
250 Гб$ 24,92 / місяць$ 20,79 / місяць$ 18.03 / місяць
500 Гб$ 41,58 / місяць$ 33,29 / місяць$ 29,14 / місяць
1 ТБ$ 74,92 / місяць$ 58,29 / місяць$ 52,75 / місяць
2 ТБ145,75 дол. / Міс$ 116,63 / місяць102,75 дол. / Міс
5 ТБ$ 358,25 / місяць$ 279,13 / місяць$ 249,97 / місяць

Значення тут майже не те, що ви отримуєте із підходу CloudBerry Backup. Замість того, щоб платити 20 доларів на місяць за 1 ТБ пам’яті з Amazon S3 або 5 доларів за допомогою Backblaze, ви повинні платити 74,92 долара за хмарне зберігання Acronis.

Можливо, важливішим моментом є те, що за такий сервіс, як Amazon S3, ви платите лише за те, що використовуєте. За допомогою хмарного сховища Acronis ви повинні заплатити за все відро за передньою стороною і не отримати гроші за невикористане місце.

Ви також повинні платити за 12 місяців одночасно. Ви можете отримати невеликі знижки на оплату за 24 або 36 місяців заздалегідь, але якщо ви абсолютно не впевнені, що будете дотримуватися Acronis і використовувати більшу частину того, що платите, це, мабуть, не розумна гра.

StorageCraft ShadowProtect SPX

Ви можете придбати ShadowProtect SPX у торгового посередника або перейти безпосередньо через StorageCraft. Хоча ви, як правило, можете отримати вищу ціну через торгового посередника, ми рекомендуємо просто купувати у StorageCraft. Спілкування з посередниками представляє інші проблеми, яких бізнес-користувачі можуть хотіти уникати.

Ось перегляд прямих витрат ліцензії StorageCraft на ShadowProtect.

ПланДовічна ліцензія
ShadowProtect SPX для робочого столу Windows100 доларів
ShadowProtect SPX Windows Server1 095 доларів
ShadowProtect SPX Linux Server1 095 доларів
ShadowProtect SPX Віртуальний сервер Windows395 доларів
ShadowProtect SPX для малого бізнесу$ 549

Наведена вище таблиця призначена для ShadowProtect SPX. Якщо ви ходите по магазинах, ви також побачите ShadowProtect v5, який все ще продається. SPX – це в основному v6, і те, з чим ви хочете піти, оскільки v5 більше не оновлюється.

ShadowProtect не постачається з хмарним сховищем. Він також не легко інтегрується з хмарним сховищем, як це робить CloudBerry Backup. Налаштувати це не неможливо, але його найкраще використовувати для резервного копіювання до зовнішнього локального сховища.

Незалежно від того, з ким ви йдете, вам доведеться враховувати додаткові витрати на зберігання поверх ліцензії на програмне забезпечення.

Macrium Reflect 7

Так само, як і з трьома варіантами, Macrium продає ліцензії Reflect 7 як для резервного копіювання на робочому столі, так і для сервера. Ліцензії є на комп’ютер, корисні для життя та передачі.

ПланОписДовічна ліцензія
Домашнє виданняРезервне копіювання споживачів для ПК з Windows70 доларів
Відбийте робочу станціюРезервне копіювання бізнесу для ПК з Windows75 доларів
Сервер відображенняРезервне копіювання для Windows Server275 доларів
Відбийте Server PlusРезервне копіювання для Exchange та SQL Server599 дол

Наразі Macrium не підтримує операційні системи Mac та Linux.

Ви можете перевірити драйвер програмного забезпечення, як у нас із 30-денною пробною версією, хоча відновлення файлів не є варіантом із пробною версією.

Як і у StorageCraft, Macrium має власну хмарну мережу зберігання даних і не грає добре з іншими рішеннями хмарного сховища, такими як S3 та Azure. Тож вам доведеться окремо розбирати рішення для зберігання даних і враховувати їх вартість.

Думки круглі

Зробити співвідношення вартості-вартості з цими чотирма службами утруднено тим фактом, хоча кожна має однакову основну мету (резервне копіювання), і кожен має зовсім інший підхід. З цього приводу ми знову ознайомимось з основними витратами на програмне забезпечення (довічними ліцензіями) як для настільних, так і для серверних програм:

ПостачальникНастільнийСервер
Резервне копіювання CloudBerry30 доларів120 доларів
Резервне копіювання Acronis 1290 доларів1000 доларів
ShadowProtect SPX100 доларів1 095 доларів
Macrium Reflect 775 доларів275 доларів

CloudBerry Backup – це далеко не найдешевший варіант.

З будь-яким із чотирьох постачальників вам також доведеться враховувати витрати на зберігання. Тільки CloudBerry Backup забезпечує просту інтеграцію з кількома сторонніми постачальниками хмарних сховищ. Це робить його найбільш гнучким та економічно ефективним рішенням – а також переможцем першого туру.

Переможець: резервна копія CloudBerry

Другий раунд: Резервні функції

Тепер, коли ми отримали уявлення про платформи та витрати на кожну послугу, звернемо свою увагу на можливості. Ми вивчимо користувацьку роботу та як створити резервний план у процесі. Оцінюючи ці інструменти, ми вивчали програмні пакети настільних ПК та створювали плани резервного копіювання з кожним.

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Backup можна використовувати для створення як файлових, так і на основі зображень резервних копій вашої робочої станції чи сервера.

Резервні копії на основі зображень ідеально підходять для відновлення після аварій. Скориставшись повним зображенням обсягу даних, ви можете відновити точну копію вашої системи на іншій машині у разі збоїв. Відмінні функції резервного копіювання зображень CloudBerry Backup, які включають відновлення з голого металу, насправді помістили його у верхній частині нашого списку найкращих інструментів резервного копіювання зображень (Acronis – далека секунда).

Однак для резервного копіювання на основі зображень потрібне дорожче програмне забезпечення для Windows Server. Якщо ви використовуєте CloudBerry Backup Desktop або безкоштовну версію, ви можете робити лише резервну копію на основі файлів.

Крім цього відносно незначного ікони (більшість користувачів настільних ПК потребує лише резервного копіювання на основі файлів), загальний досвід резервного копіювання в CloudBerry Backup чудовий. Використовуйте інтерфейс робочого столу всього кілька хвилин, і стає зрозуміло, що CloudBerry витрачає багато часу на роздуми про досвід користувача.

Після цього створіть план резервного копіювання, натиснувши кнопки «файли» (резервна копія на основі файлів) або «на основі зображень» у верхньому лівому куті. CloudBerry запустить майстра, який проведе вас через весь процес налаштування.

Під час цього процесу вам буде запропоновано підключити резервну копію CloudBerry до облікового запису пам’яті. Для цього зазвичай потрібно отримати ключі від порталу вашої платформи зберігання. Більшість сервісів роблять це порівняно простим процесом.

CloudBerry Backup дозволяє встановити резервне копіювання на рівні блоків, якщо вам зручніше. За допомогою резервного копіювання на рівні блоку, після того як спочатку було створено резервне копіювання файлу, з цього моменту знову створюються резервні копії лише частин файлів, які були змінені. Це одночасно зменшує кількість резервного копіювання часу та кількість місця для зберігання.

Ще одна ключова функція резервного копіювання полягає в тому, що інструмент дозволяє створювати резервні копії певних папок і файлів або створювати резервну копію за типом файлу. Замість того, щоб вибирати певні типи файлів для резервного копіювання, ви можете навіть вибирати певні типи файлів, щоб не створювати резервну копію.

Резервне копіювання файлів – це хороший спосіб переконатися, що ви не переглядаєте важливі файли. Недоліком є ​​те, що для більшості це означає використання трохи більше місця для зберігання. CloudBerry Backup допомагає зменшити цей вплив, виключаючи конкретні папки.

CloudBerry Backup дозволяє створити власний план версій. Версія означає, що ваш резервний план зберігає копії змінених файлів. Налаштовані варіанти утримання включають:

 • Встановлення кількості версій, які ви зберігаєте
 • Видалення версій, старших за певну дату
 • Видалення файлів, видалених локально
 • Затримка очищення старих версій на певну кількість днів

Ключовим компонентом будь-якого хорошого резервного інструменту є планувальник. CloudBerry Backup – такий же хороший, як і будь-який, який ми використовували, не надто складно.

Під час налаштування свого розкладу у майстрі резервного копіювання ви можете вибрати кілька варіантів:

 • Немає розкладу: запускайте всі резервні копії вручну
 • Конкретна дата: запустіть одну резервну копію в певну дату
 • Повторне: запускайте резервні копії щодня, щотижня або щомісяця
 • У режимі реального часу: запускайте безперервне резервне копіювання, щоб забезпечити захист файлів завжди

Ви можете сказати CloudBerry відміняти резервні копії, які тривають довше встановленої кількості часу та виконувати пропущені резервні копії при запуску..

CloudBerry Backup також підтримує резервне копіювання дозволів для файлів NTFS, тому при відновленні вам не доведеться повторно застосовувати необхідні дозволи на файл або папку.

Інші варіанти резервного копіювання CloudBerry, щоб полегшити ваше життя, включають:

 • Лише файли резервного копіювання, змінені до або після конкретної дати
 • Обмежте резервну копію файлів певного розміру
 • Стислі файли перед тим, як створити резервну копію, щоб зменшити місце
 • Виконайте настроювані команди попереднього та після резервного копіювання
 • Отримувати резервні сповіщення електронною поштою (наприклад, про помилку)
 • Створення та надсилання електронних повідомлень після резервного копіювання
 • Автоматично створювати діагностичні журнали для усунення несправностей
 • Обмежте кількість використовуваних резервних копій пропускної здатності
 • Обмежте об’єм використання резервної пам’яті
 • Зміна розміру завантажених файлів (від 5 МБ до 5 ГБ)
 • Змініть кількість запущених ниток резервного копіювання одночасно
 • Змініть пріоритет резервного копіювання стосовно інших процесів
 • Не дозволяйте комп’ютеру спати під час резервного копіювання
 • Створіть завантажувальний USB-пристрій для відновлення голого металу

Список є вичерпним, і ми залишаємо деякі акуратні риси. Зрештою, у нас є інші інші інструменти резервного копіювання, щоб поговорити.

Резервне копіювання Acronis 12

Acronis Backup 12 використовує консоль на основі браузера для встановлення процесів резервного копіювання, а не настільний. Зважаючи на це, вам потрібно буде завантажити та встановити Acronis Backup 12.

З точки зору користувальницької роботи, процес резервного копіювання простіший, ніж із CloudBerry Backup. Однак це пов’язано з тим, що у вас менше варіантів з Acronis. Ви можете використовувати хмарне зберігання Acronis, і інструмент резервного копіювання Acronis не має майже стільки функцій, з якими можна грати.

Щоб створити резервну копію для свого комп’ютера, просто увійдіть у веб-консоль і натисніть “Увімкнути резервну копію”.

З правого боку браузера з’явиться панель, щоб ви могли створити план резервного копіювання.

У полі “що робити резервну копію” ви можете створити резервну копію всього диска, конкретних розділів, конкретних папок і файлів або стану системи.

Якщо вибираєте папки та файли, ви можете переглядати каталог за вашою структурою файлів. Однак якщо у вас невеликий екран комп’ютера, консоль може відрізати кінець імен файлів, що ускладнить пошук того, що ви шукаєте.

Зменшення масштабу за допомогою браузера не вирішує проблему. Кращим підходом було б, якби Backup 12 використовував провідник файлів операційної системи, як це робить більшість інших програм.

Планувальник Acronis простий у використанні, але трохи економний щодо функцій. Резервні копії можуть бути налаштовані так, щоб вони працювали щодня, у певні дні, раз на місяць або щогодини.

Ви можете виконувати додаткові або повні резервні копії. Ви також можете робити щоденні додаткові резервні копії та щотижневі повні резервні копії. Це, мабуть, шлях. Ми хотіли б, щоб тут було більше деталізації: CloudBerry Backup дозволяє точно визначити, коли і часто запускаються повні резервні копії..

Ви також можете направити Acronis Backup 12, щоб зберігати резервні копії певну кількість днів або зберігати певну кількість версій.

Після створення резервної копії ви можете встановити параметри:

 • Створення сповіщень електронною поштою
 • Повторіть резервну копію у випадку помилок
 • Встановити різні рівні стиснення файлів
 • Резервне копіювання чи не резервне копіювання конкретних типів файлів
 • Створення команд попереднього та після резервного копіювання

Основні відсутні функції включають неможливість зменшити пропускну здатність та використання пам’яті, змінити розмір завантажених фрагментів файлів, змінити кількість запущених потоків та встановити пріоритет резервного копіювання.

StorageCraft ShadowProtect SPX

Резервне копіювання за допомогою ShadowProtect SPX починається з встановлення інструменту робочого столу. Коли ви ввійдете в систему, вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль, які деякі користувачі можуть заплутати, оскільки StorageCraft ніколи не просить вас налаштувати його.

Гаразд, тому, можливо, цей рецензент зайняв занадто багато часу і добрий сон, перш ніж розібратися з цим.

Я шкодую вас від мого болю: облікові дані користувачів – це нова функція, що додається StorageCraft під час оновлення від ShadowProtect 5 до ShadowProtect. Ви повинні ввести свої облікові дані Windows, які працюватимуть, поки у вас є права адміністратора. Також ваше ім’я користувача – це фактично адреса електронної пошти, пов’язана з вашим обліковим записом Microsoft, а не ім’ям Windows.

Досить просто, правда? Перешкоджаючи стороні, інтерфейс ShadowProtect досить простий. Ну, що стосується хірургії на мозку, все одно.

Почніть розпочати створення резервного плану, натиснувши кнопку «плюс» у верхньому лівому куті.

Відкриється панель «нове завдання». Виберіть ім’я завдання та встановіть папку призначення. Пунктом призначення може бути локальна папка, зовнішній диск або загальна мережа.

ShadowProtect заважає створювати резервну копію на той же диск, на який ви намагаєтесь створити резервну копію, що має сенс, але це означає, що вам потрібно буде трохи попрацювати, якщо ви хочете створити резервну копію в папці хмарної синхронізації. По суті, вам потрібно буде створити окремий розділ і перемістити папку синхронізації до цього розділу.

На жаль, StorageCraft не дозволяє швидко та легко інтегрувати ShadowProtect з хмарними сервісами, такими як CloudBerry Backup, що суттєво обмежує його привабливість.

StorageCraft має окрему службу резервного копіювання Cloud, яка повністю відокремлена від SPX та інтегрується з G Suite та Office 365. Ми ще не повинні поставити цю послугу через її кроки, оскільки це все-таки дещо новий продукт, який ще не особливо розвинений..

Чому StorageCraft не пройшов маршрут, щоб просто дозволити завантажувати його з ShadowProtect до його хмарної служби – це хтось здогадається..

Після опрацювання пункту призначення вам потрібно вибрати резервне копіювання. StorageCraft позбавляє вас від клопоту при прийнятті рішень, лише дозволяючи створювати резервні копії цілих томів, а це означає, що ви не можете робити резервне копіювання на основі файлів.

Після того, як ви здійснили свій вибір, натисніть вкладку “Розклад”, щоб спланувати час запуску резервної копії. Тут варіанти набагато кращі. Ви можете запускати безперервне резервне копіювання, додаткове резервне копіювання, повне резервне копіювання або комбінацію трьох. Також є можливість запустити повну резервну копію вручну.

Ми віддаємо перевагу змішаному підходу, оскільки він забезпечує найкращий рівень захисту.

Ви можете планувати свій графік резервного копіювання в будь-який час. Це включає налаштування щоденних, тижневих або щомісячних резервних копій, а також обмеження безперервного резервного копіювання на певні години дня.

Ви можете сказати ShadowProtect стискати файли перед створенням резервного копіювання, щоб зменшити місце для зберігання.

Розширена вкладка дозволяє встановити додаткові параметри, як-от:

 • Ширина смуги пропускання використовується для резервного копіювання
 • Створюйте сценарії до і після роботи
 • Розбийте зображення на менші обсяги
 • Зберегти попередні версії зображень
 • Зберігайте повні резервні копії та видаляйте додаткові

Загалом, список функцій, запропонований ShadowProtect, добре, незважаючи на те, що він не може зробити резервне копіювання на основі файлів. Без кращої хмарної інтеграції, якщо ви не шукаєте локальний інструмент резервного копіювання, його корисність обмежена.

Macrium Reflect 7

Reflect 7 дозволяє виконувати резервне копіювання на основі файлів та зображень із його інструменту робочого столу. Хоча не настільки привабливий, як інтерфейси CloudBerry Backup та Acronis Backup 12 (він є боксерним, пікселізованим та використовує різні розміри шрифту), він представляє набагато кращий досвід для користувачів, ніж ShadowProtect.

За допомогою резервної копії файлів ви можете тегувати конкретні папки для резервного копіювання, але не можете тегувати файли. Ви можете створити резервну копію певних типів файлів, або виключити конкретні типи файлів, якщо ви вирішите створити резервну копію всіх файлів.

У Macrium немає власної служби хмарного зберігання. Крім того, інструмент не дозволяє інтегруватись із розширеними параметрами хмарного зберігання, як-от Amazon S3. Тож, що стосується варіантів резервного копіювання, ви досить обмежені в тому, що можете зробити.

Під час створення резервного копіювання вам буде запропоновано вибрати папку призначення для своїх резервних копій. Це може бути локальна папка або місце зовнішнього диска.

Якщо ви дійсно хочете створити резервну копію у хмарному сховищі, ви також можете вибрати місце папки синхронізації. Це дозволить перенести ваш вміст у рішення про хмарне сховище, будь то Dropbox, OneDrive, Sync.com чи інша служба, яка створює папку синхронізації (Amazon S3, Azure та Google Cloud не роблять).

Ми протестували процес, надіславши деякі файли в Microsoft OneDrive, і не виникли жодних труднощів. Однак цей підхід відчуває себе досить незграбно в порівнянні з більш досконалими можливостями інтеграції CloudBerry Backup.

Одна приємна річ про Macrium – це те, що він може виконувати повне, диференційоване та додаткове резервне копіювання ваших файлів, і ви можете сказати йому підтримувати стільки версій кожної, скільки вам потрібно.

Повне резервне копіювання за замовчуванням один раз на місяць, диференційоване раз на тиждень та покрокові щодня. Однак Reflect 7 дозволяє запланувати резервне копіювання в будь-якому разі, як вам завгодно.

Додаткові функції включають:

 • Стискайте файли, перш ніж надсилати їх у резервну копію
 • Резервне копіювання дроселів для зменшення впливу на системні ресурси
 • Клоніруйте ваш жорсткий диск на інший диск
 • Створіть завантажувальний USB-накопичувач для відновлення машин, що не завантажуються

Круглі дві думки

Якщо ви хочете зберегти цю стару школу, інструментом для вас є Reflect 7. Це добре працює з локальним резервним копієм і представляє загальний приємний досвід користувача в порівнянні з ShadowProtect.

Однак реальність полягає в тому, що обмеження обох служб роблять раунд два двостороннім.

І CloudBerry Backup, і Acronis Backup 12 пропонують чудові користувацькі умови. Користувачі, які хочуть швидко встати та працювати, можуть відчути, що компанія Acronis має власну хмарну платформу зберігання, тому вам не потрібно ходити по магазинах.

Тим, хто віддає перевагу масштабованості та вибору, проте, CloudBerry Backup буде набагато кращим продуктом. Більше того, CloudBerry Backup має більше функцій для обмеження впливу ресурсів на процеси резервного копіювання.

Переможець другого раунду: резервне копіювання CloudBerry

Третій раунд: безпека

Далі ми вивчимо можливості шифрування. Шифрування дозволяє сканувати свої дані, перш ніж надсилати їх у локальне або віддалене сховище. Це особливо важливо з хмарним сховищем. Хоча більшість хмарних служб зберігання даних зберігають дані у загартованих центрах обробки даних, побудованих для протистояння порушенням, кіберзлочинність зростає.

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Backup може зашифрувати ваш вміст до того, як надіслати його до хмарного чи локального сховища. Можна вибрати між AES-128, AES-192 та AES-256. Це особливо зручно для з’єднання з хмарними службами, які не шифрують для вас, як Backblaze B2.

Шифрування на стороні клієнта на кшталт цього означає, що вам не потрібно покладатися на хмарну службу зберігання даних, щоб захистити вміст. Ви керуєте своїм ключем шифрування, і служба ніколи не знає, що це таке.

Якщо служба хмарного зберігання даних пропонує шифрування на стороні сервера, ви можете налаштувати ці параметри і з майстра плану резервного копіювання. Більшість хороших хмарних систем зберігання даних для підприємств також використовують AES. Це включає Amazon S3, Azure та Google Cloud.

Ще однією перевагою безпеки CloudBerry Backup є те, що ви можете скористатися послугою управління ключами (KMS), якщо ваш постачальник хмарних сховищ пропонує такий.

KMS дозволяє створювати та керувати хмарними ключами зберігання вашої організації. Поки провайдер все ще тримає ключі, KMS дозволяє швидко змінити їх і контролювати використання ключів. Для галузей із суворими правилами дотримання KMS часто є обов’язковою особливістю.

І Amazon (Amazon KMS), і Google (Cloud KMS) пропонують цю функцію за невелику ціну. Як повідомляється, Azure працює над одним.

Резервне копіювання Acronis 12

Acronis Backup також використовує AES. Ви можете вибрати між 128-, 192- та 256-бітним шифруванням, але ви можете зробити цей вибір лише тоді, коли вперше створите резервний план. Ви також можете взагалі не шифрувати свої файли.

Однак більша проблема полягає в тому, що якщо ввімкнути шифрування за допомогою резервної копії 12, ви повинні встановити свій власний пароль. Це означає, що доступне лише шифрування на стороні клієнта, а не шифрування на стороні сервера.

Хоча ми рекомендуємо встановити власний ключ шифрування, ми також віддаємо перевагу варіантам. Основна проблема ключа шифрування на стороні клієнта полягає в тому, що якщо ви втратите свій ключ, Acronis не зможе відновити або скинути його для вас: ви назавжди заблокуєте свої дані.

Acronis також не має KMS, тобто це не чудово для відповідності.

StorageCraft ShadowProtect SPX

ShadowProtect SPX дозволяє шифрувати всі свої дані перед відправкою на зберігання. Варіанти шифрування включають AES-128 та AES-256. Існує також можливість шифрування RC4-128, яка, хоча і не є надійною, дає вам більш високі швидкості передачі, ніж AES.

Якщо ви налаштували шифрування, вам також потрібно створити пароль.

Якщо ви не додасте шифрування під час налаштування, ShadowProtect не дозволить вам додати його пізніше. Також немає можливості шифрувати назви файлів.

Macrium Reflect 7

Як і в інших трьох продуктах, Reflect 7 використовує вподобаний протокол AES для захисту ваших файлів, якщо ви захочете. Рівні шифрування включають 128-, 192- та 256-бітні.

Якщо ви надсилаєте вміст у свою папку синхронізації, це чудовий спосіб додати шифрування на стороні клієнта до служб, які зазвичай не підтримують його, як це робить Google Drive (ознайомтеся з нашим оглядом Диска Google, щоб дізнатися більше про цю чудову послугу).

На відміну від Acronis та ShadowProtect, ви також можете повернутися та додати шифрування пізніше, якщо цього не зробите під час налаштування. Ви також можете змінити рівень шифрування та змінити свій пароль.

Три круглі думки

ShadowProtect SPX і Acronis Backup 12 обидва змушують вас встановлювати параметри шифрування під час створення плану резервного копіювання. Якщо ви вирішите додати шифрування пізніше, вам доведеться почати з нуля. Нам також не подобається, що Acronis не пропонує SSE.

Налаштування безпеки за допомогою Reflect 7 пропонує більшу зручність, ніж ShadowProtect або Backup 12, але важко оцінити її перед CloudBerry.

Перевага CloudBerry резервного копіювання, коли справа доходить до безпеки файлів знову випливає з гнучкості інструменту. Можливість не тільки шифрувати файли на стороні клієнта, але поєднувати інструмент із хмарною службою, яка пропонує додаткові переваги, як керування ключами, виграє CloudBerry Backup у своєму третьому прямому раунді.

Переможець третього туру: резервне копіювання CloudBerry

Четвертий раунд: підтримка

Під час нашого четвертого та останнього раунду ми вивчимо, наскільки кожна з цих чотирьох послуг проходить для підтримки клієнтів. Ми заглибимося в портали підтримки, вимірюючи як прямі точки дотику, так і глибину DIY-ресурсів (тобто навчальні посібники, посібники з усунення несправностей та форуми).

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Lab пропонує ґрунтовну базу знань, де ви можете переглядати та шукати статті підтримки з різних тем, написаних як інженерами підтримки, так і іншими користувачами..

Хоча база знань стосується всіх продуктів CloudBerry Lab, на сторінці CloudBerry резервного копіювання також є сторінка FAQ та відповідна документація підтримки..

Якщо у вас виникли проблеми з пошуку відповідей на цих ресурсах, довідковий центр CloudBerry Lab дозволить вам звернутися до технічних працівників та спільноти користувачів. На цій сторінці у вас є три варіанти звернення за допомогою:

 • Подайте квиток на підтримку
 • Залиште запитання на Reddit
 • Залиште запитання про помилку сервера

Підтримка квитків призначена лише для оплати клієнтів і недоступна у вихідні дні. Час повороту підтримки квитків є досить хорошим, оскільки триває менше двох годин у будні дні. У вихідні дні ви все одно отримаєте відповідь, але, можливо, доведеться почекати ще кілька годин.

Ми цінуємо той факт, що ви можете перевірити стан свого квитка на сторінці підтримки лабораторії CloudBerry. Це перешкоджає замислюватися над тим, чи був ваш запит колись отриманий.

Опублікування запитань до Reddit та Server Fault часто призводить до швидшої відповіді, оскільки ви можете отримати допомогу від користувачів, крім технік CloudBerry Lab. Часто запитання про краудсорсинг також призводять до більш творчих рішень, оскільки ви додаєте більше мізків до проблеми.

Хоча це дуже добре, ми хотіли б мати можливість зв’язатися з живою людиною в CloudBerry Lab, навіть якщо тільки в робочий час. Тож, вдячний чат або підтримка по телефону буде вдячний. Однак час повороту такий, що відсутність цих двох каналів не настільки важлива, як у деяких службах.

Резервне копіювання Acronis 12

Незважаючи на те, що на сторінці підтримки клієнтів Acronis є .pdf документація на всі її продукти, пошук інформації на Backup 12 полегшується завдяки гарній організації та пошуку. Акроніс також має відеоуроки для всіх своїх продуктів для учнів із візуального характеру.

Крім того, є спеціальна сторінка для резервного копіювання 12, яка містить як зміст, так і індекс. Документація на спеціальній сторінці знаходиться в HTML, а не в PDF.

Для прямого контакту компанія Acronis має телефонні центри підтримки клієнтів із спеціалізованими контактними номерами для оплати клієнтів у всьому світі. Якщо ви віддаєте перевагу введенню, а не розмові, є навіть підтримка в чаті. Обидва канали, як правило, зв’язуються з живою людиною протягом декількох хвилин, і вони доступні цілодобово.

Якщо ви вважаєте за краще відмовлятися від ідей інших користувачів, в Acronis також є форум користувачів.

Нарешті, доступна підтримка електронною поштою, хоча якщо ви йдете цим маршрутом, ви можете закінчити два-три дні на відповідь.

Однак в цілому Acronis підтримує підтримку дуже добре.

StorageCraft ShadowProtect SPX

StorageCraft підтримує широкий портал підтримки, що включає розділи для бази знань, поширені запитання, документацію на продукцію, документи, запити на функції та форум користувача.

У базі знань можна шукати або ви можете переглядати статті за датою публікації. Однак категоризація була б непоганою, оскільки знайти те, що ви шукаєте, може бути важко.

Більш важливим питанням є те, що наявна документація не дуже глибока або написана дуже чітко. Більшість ресурсів написані технічними інженерами і читаються як інструкції Ikea. Більше зйомок екрана та чіткішого написання пройде довгий шлях до покращення підтримки продуктів.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, може допомогти форум підтримки користувачів. Однак активність на форумі носить епізодичний характер, а публікації від користувачів проводяться лише раз на кілька тижнів. Можливо, нечасто використання, тому що StorageCraft, здається, досить слабкий у відповіді на публікації.

Однак StorageCraft пропонує пряму підтримку електронною поштою. Ми зняли тестові запитання і отримали відповідь протягом 24 годин. Зрозуміло, відповідь надійшла від агента підтримки нижчого рівня, завданням якого було просити нас «використати наступний КБ для збору журналів DTX» (спасибі, Зак) для технічних служб підтримки.

Фактична технічна підтримка – це набагато довший час, який займає до тижня. Схоже, технічні працівники досить перевантажені, що не дивно, якщо врахувати поєднання поганого дизайну інтерфейсу та туманних ресурсів.

Це, мабуть, не дивно, що StorageCraft не пропонує живої підтримки.

Macrium Reflect 7

Macrium підтримує ретельну базу знань, яка легко шукається, яка забезпечує детальну документацію для Reflect 7. Пояснення посилюються покроковими інструкціями та знімками екрана.

Якщо ви не можете знайти відповіді там, форум користувачів Macrium – це гарне місце для наступного перегляду. Ви не побачите там багато відповідей з Macrium, але це нормально. Користувачі, які активно відповідають на них, дуже корисні.

Для клієнтів, які платять, пряма підтримка надходить через систему квитків. Відповіді зазвичай надходять протягом 24 годин у будні дні.

Якщо вам потрібна більш регулярна підтримка, ви можете придбати преміальну підтримку за 13,80 доларів на місяць. Це дає змогу отримати цілодобову відповідь на квитки та телефонну підтримку.

Круглі чотири думки

Усі чотири сервіси пропонують бази знань, але StorageCraft явно відстає від інших трьох, коли мова йде про чіткість та глибину.

Варіанти підтримки Macrium є дуже хорошими, і ми цінуємо варіант для цілодобової підтримки телефону, навіть якщо вам доведеться заплатити за нього. Ми хотіли б запропонувати лабораторію CloudBerry.

Однак, якщо ви переходите з Amazon S3, Azure або подібним хмарним сервісом зберігання даних, щоб з’єднатися з CloudBerry Backup, ці варіанти, як правило, пропонують комплексну підтримку виробництва, яка включає допомогу стороннім інструментам. Отже, підтримка в реальному часі не така необхідна для CloudBerry Lab, як для інструменту типу Acronis, який постачає власне хмарне сховище.

Нам також дуже подобається, що CloudBerry Lab працював як на форумах Reddit, так і на серверах помилок, оскільки ці інструменти, як правило, генерують більше очей, ніж власний форум користувача.

Все, що було сказано, важко не присвоїти цей раунд вузько Acronis виключно на основі швидкого прямого чату та його широкої мережі call-центру.

Переможець четвертого туру: Резервне копіювання Acronis 12

Вирок

Маючи три перемоги в турі і близько четверту, чи можемо ми оголосити переможцем будь-який із цих чотирьох сервісів, крім CloudBerry Backup? Відповідь – чітке “ні”.

CloudBerry Backup заробляє уникнуту поразку, оскільки створена резервна модель, створена CloudBerry Lab, дає користувачеві більшу гнучкість, масштабованість та контроль витрат, ніж будь-який інший конкуруючий інструмент на ринку. Саме тому, і це фантастичний досвід користувачів, що, окрім найкращого інструмента резервного копіювання, ми також назвали CloudBerry Backup найкращою резервною копією для Windows Server.

Справжній чудернацький голова – це не стільки вибір CloudBerry Backup через Acronis Backup 12 (і будемо чесними, Macrium 7 закінчив віддалений третій, а ShadowProtect ніколи фактично не закінчив гонку), а з’ясував, які понад 20 хмарних служб зберігання даних інтегруються з ним.

Якщо ви хочете дізнатися більше про роботу інтеграції хмарного сховища за допомогою CloudBerry Backup, вас може зацікавити:

 • Посібник для початківців про те, як працює резервна копія хмари за допомогою Amazon S3
 • Посібник для початківців про те, як працює хмарне резервне копіювання за допомогою Microsoft Azure

Звичайно, якщо ви ще цього не зробили, не забудьте перевірити наш огляд CloudBerry Backup.

Дякуємо, що тримаєтесь у нас. Якщо у вас є запитання чи коментарі, ми хотіли б почути від вас коментарі нижче. Дякую за прочитане.

Кінцевий переможець: резервне копіювання CloudBerry

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me