Кращі резервні копії Mac: Time Machine vs Arq vs Duplicati vs Cloudberry Backup

Якщо ви шукаєте найкраще рішення для резервного копіювання Mac, ви підійшли до потрібного місця. Під час цього обговорення Cloudwards.net розглядає три найкращі альтернативи Time Machine, які містять як локальне, так і хмарне резервне копіювання: Arq, Duplicati та CloudBerry Backup.


Ми будемо оцінювати кожен із трьох та Time Machine на основі зберігання, особливостей та підтримки перед помазуванням CloudBerry Backup – е, перед тим, як помазати переможця. Суспензія відчутна.

Якщо ви шукаєте альтернативи iCloud, перегляньте також нашу статтю про найкраще хмарне сховище для Mac.  

Битва

Time Machine – це власне резервне рішення Apple, яке постачається безкоштовно з MacOS. Таким чином, це часто єдиний інструмент, на який звертаються споживачі. Однак є набагато кращі варіанти, зокрема кілька резервних копій у хмару. Три найпопулярніші – Arq, Duplicati та CloudBerry Backup (читайте, чому в нашому огляді CloudBerry Backup), кожен з яких дозволяє вам інтегруватися з вибором хмарного сховища.

Підбираючись, ми розбимо всі чотири рішення протягом трьох раундів, щоб допомогти вам побачити, що вони стосуються.

Перший раунд: параметри зберігання

Під час першого раунду ми розглянемо варіанти зберігання кожної з чотирьох послуг, включаючи вартість.

Машина часу

Time Machine нічого не коштує, і він уже встановлений із Mac OS. Єдине, що вам потрібно зробити – це налаштувати його. Що стосується варіантів зберігання, як і багато речей Apple, Time Machine не завжди грає добре з іншими. Це означає, що варіанти зберігання, які він дозволяє, є досить обмеженими порівняно з іншими трьома інструментами, які ми розглянемо.

Один із варіантів – резервне копіювання до капсули часу аеропорту, яка є зовнішнім жорстким диском з підтримкою WiFi, спеціально створеним для Time Machine. Є кілька різних ємностей для зберігання, але, як і більшість речей Apple, вони можуть бути трохи дорогими, починаючи з 300 доларів.

Крім того, можна зробити резервну копію на локальному диску, що включає будь-який доступний зовнішній накопичувач або мережевий диск. Це, однак, це майже все. Оскільки це не хмарне рішення, ви не можете отримати доступ до своїх файлів з будь-якого місця та використовувати його для створення гібридного плану резервного копіювання..

Арк

Arq використовує підхід до сховища, який користувачі, які насолоджуються вибором, абсолютно люблять: це дозволяє вибрати, на якій хмарній платформі ви створюєте резервну копію.

Ці опції включають популярні хмарні платформи зберігання даних, такі як Dropbox, Google Drive та OneDrive. Перевага використання Arq з однією з таких служб полягає в тому, що він дозволяє перетворити звичайну хмарну платформу для зберігання в резервне рішення, що зазвичай вони не спрямовані..

Це тому, що хмарні служби зберігання даних не включають планувальників резервного копіювання, на відміну від хмарних служб резервного копіювання, таких як IDrive, CrashPlan та Backblaze. Якщо вам не потрібно багато для зберігання, це фактично дозволить вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі, оскільки вам не доведеться платити за підписку на послугу резервного копіювання..

Програмне забезпечення Arq коштує 49,99 долара за комп’ютер, і вам доведеться платити лише один раз.

Інші варіанти зберігання включають Amazon S3, Amazon Glacier, Google Cloud Storage, Backblaze B2 та Wasabi, всі вони платять за один гігабайт пам’яті, що робить їх масштабованими та ідеально підходять для бізнесу..

Arq також підтримує FTP для резервного копіювання на сервер і може використовуватися для резервного копіювання файлів в NAS або місця у вашій системі, включаючи зовнішні або мережеві накопичувачі.

Дублікати

Дублікаті працює як Arq тим, що дозволяє створювати резервні копії вашого Mac на різних сервісах хмарного зберігання. Насправді варіанти набагато ширші. Дублікати включає більшість варіантів, які має Arq, а також такі послуги, як Azure, MEGA та Jottacloud (у нас є огляд MEGA та огляд Jottacloud для тих, хто цікавиться).

Ви також можете перенести файли на сервер за допомогою FTP, SSH або WebDAV. Крім того, Duplicati можна використовувати резервні файли на локальному диску або NAS.

На додаток до більшої кількості варіантів, ніж Arq, Duplicati також є відкритим кодом і повністю безкоштовний, тому ви також заощадите 50 доларів.  

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Backup для Windows пропонує понад п’ятдесят різних варіантів хмарної інтеграції для резервного копіювання файлів. Версія програмного забезпечення для Mac не настільки вражаюча, але все ж має хороший вибір.

Популярні вибори включають Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, OpenStack та RackSpace. Ви також можете зробити резервну копію безпосередньо у вашій файловій системі, що знову означає, що ви можете зробити резервну копію на локальному або мережевому диску.

Існує дві версії CloudBerry Backup для Mac: безкоштовна версія та платна версія під назвою “Pro”. Pro коштує 29,99 дол. США за вічну ліцензію та додає функції стиснення та шифрування.

Думки круглі

Можливість зберігання файлів як локально, так і віддалено у хмарі – величезна перевага під час резервного копіювання даних. Місцеве зберігання означає, що у вас є під рукою копія ваших даних, яку можна відновити швидше, особливо якщо ви можете скористатись можливостями підключення до свого Mac Mac Thunderbolt 2.

Тим часом віддалене зберігання у хмарі означає, що у вас є резервна копія даних у захищеному центрі обробки даних. Там ваші дані створюються резервними копіями на надлишкових серверах, якщо один сервер виходить з ладу, а серверні засоби, як правило, побудовані протистояти природним катастрофам і віртуальним атакам. Віддалене зберігання також означає, що ви можете отримати доступ до своїх даних з будь-якого місця.

Докладніше про переваги локального та хмарного сховища – і чому їм краще разом – тут.  

Time Machine надає лише резервну копію локальної пам’яті, тому давайте порахуємо це для цього раунду.

З трьох, що залишилися сервісів, Duplicati забезпечує найкращий вибір споживачів та інтеграцію систем зберігання бізнес-хмар, з варіантами, починаючи від Dropbox Plus до Amazon S3. Також її безкоштовно.

Переможець першого туру: дублікати

Другий раунд: Резервні функції

Під час нашого другого раунду ми ознайомимось з основними можливостями резервного копіювання та одночасно ознайомимось із досвідом роботи користувачів..

Машина часу

Time Machine забезпечує простий засіб для створення резервних планів за допомогою свого прямого майстра. Просто запустіть програму, і вона перегляне вас через усе.

Першим кроком є ​​вибір місця резервного диска. Перед цим вам потрібно буде підключити зовнішній жорсткий диск через USB, FireWire або Thunderbolt до свого Mac. Ви також можете вибрати капсулу часу або сервер macOS у вашій мережі або підключити зовнішнє сховище до базової станції аеропорту Apple.

Після цього натисніть «вибрати резервний диск» і виберіть варіант резервного копіювання.

Після цього ваша резервна копія буде запущена. На відміну від інших резервних рішень, Time Machine створює резервну копію всього на вашому Mac за замовчуванням, хоча ви можете виключати файли та папки, якщо хочете. Також потрібно щогодини резервного копіювання за останні 24 години, щоденні резервні копії за останній місяць та щотижневі резервні копії за всі попередні місяці.

Також є прапорець із кнопками для шифрування файлів перед відправкою на зберігання, і перемикач для вимкнення та ввімкнення резервної копії.

Крім того, ви не можете зробити багато чого, щоб налаштувати резервну копію.

Арк

У Arq також є досить базовий інтерфейс. Як і Time Machine, він досить непоганий, але це робить роботу.

Запустіть його та виберіть хмарне сховище чи місце призначення, на яке потрібно створити резервну копію. Якщо ви користуєтеся такою службою, як Amazon S3 або Google Cloud, вам потрібно буде ввести доступ до ключової інформації, яку ви отримуєте від самої служби.

Якщо ви використовуєте таку послугу, як Google Drive або Dropbox, вам просто потрібно ввійти у свій хмарний обліковий запис.

Arq автоматично встановлює певні папки для резервного копіювання, наприклад робочий стіл, документи, завантаження та зображення. Ви можете редагувати ці виділення за своїм бажанням, як на папці, так і на рівні файлів.

Файли стиснення Arq для зменшення розміру завантаження, що також прискорить відновлення пізніше. Він також виконує дедуплікацію, щоб переконатися, що той самий вміст не завантажується, і дозволяє шифрувати файли, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер. Нарешті, Arq виконує передачі на рівні блоку, так що завантажуються лише змінені частини файлів. Це, знову ж таки, допомагає рухатись і зменшує пропускну здатність, яку використовує додаток.

Arq запускає резервне копіювання поступово, як і Time Machine. Він створює резервні копії файлів щогодини протягом останніх 24 годин, підтримує щоденні резервні копії за останній місяць та щотижневі резервні копії кожного другого місяця. Немає способів змінити графік, крім примушування резервного копіювання до запуску вручну.  

Дублікати

Duplicati застосовує веб-підхід до управління резервними копіями та забезпечує загалом більш естетичний вигляд, ніж те, що ви отримуєте з машиною часу або Arq, що незвично для продуктів з відкритим кодом.

Натисніть «Додати резервну копію», і Duplicati проведе вас за допомогою плану створення резервної копії, включаючи вибір місця для надсилання файлів. Як і у Arq, вам потрібно буде або ввести ключі доступу, або увійти у свій хмарний сховище, якщо ви зберігаєте віддалено.

Вам також потрібно вибрати файли, які потрібно створити для резервного копіювання. На відміну від Time Machine і Arq, Duplicati не просто тегує все для резервного копіювання. Однак ви можете вибрати папки високого рівня, щоб заощадити час. Дублікати дозволяють виключати системні та тимчасові файли для економії місця. Ви також можете встановити власні фільтри, щоб ігнорувати конкретні типи файлів.

Далі ви встановлюєте графік. Тут Duplicati дійсно починає відокремлюватися від Time Machine та Arq, оскільки це дає більше можливостей для налаштування.

Ви можете вибрати, в які дні та в які години працює резервне копіювання. Ви можете запускати резервне копіювання кожні кілька хвилин, годин, раз на день, раз на тиждень або раз на місяць. Існує навіть можливість запускати резервне копіювання щорічно.

Дублікати також стискає файли та запускає дедупликацію. Станом на 2016 рік, Duplicati також використовує резервне копіювання на рівні блоків. У дублікаті також є інтерфейс командного рядка, якщо ви не хочете використовувати веб-інтерфейс.

Резервне копіювання CloudBerry

Для резервного копіювання CloudBerry використовується клієнт для настільних ПК, як і Time Machine, і Arq, але він набагато краще розроблений. Насправді, він краще розроблений, ніж веб-інтерфейс Duplicati, з майстром, який виглядає краще, має більше функцій і такий же простий у використанні.

Зрозуміло, що розробники проводять час, дійсно розмірковуючи про досвід користувачів та слухаючи відгуки.

Щоб створити план резервного копіювання, запустіть програму та натисніть «файли резервного копіювання». Інструмент проведе вас через процес, який повинен бути досить легким, щоб наслідувати навіть недосвідчені користувачі.  

Вам потрібно буде вибрати резервне місце призначення. Якщо це віддалене місце призначення, наприклад Amazon S3, вам потрібно буде придбати та ввести свої облікові дані.

До речі, якщо ви хочете дізнатися більше про S3, зараз настав час згадати, що у нас є посібник для початківців щодо роботи резервного копіювання з Amazon S3. Наш посібник не лише показує вам, як налаштувати S3, він використовує резервну копію CloudBerry як приклад того, як насправді отримати там свої дані.

Підбираючи вміст для резервного копіювання, CloudBerry Backup дозволяє вам вибрати весь ваш Macintosh HD або вибрати конкретні папки та файли.

Не хвилюйтеся, що ви захопите тут занадто багато файлів. На наступному екрані ви зможете звузити параметри, параметри фільтра яких значно перевищують ті, які дає вам дублікат. Параметри включають можливість як виключати, так і включати певні типи файлів.  

Це означає, що ви можете вибрати весь жорсткий диск для резервного копіювання на попередньому кроці, а потім обмежити резервне копіювання на документах, фотографіях та відео тут, щоб уникнути збирання всього. CloudBerry Backup автоматично вже пропускає системні файли, хоча ви можете вимкнути цю опцію, якщо потрібно.

Єдине, що ми хочемо, щоб інструмент зробив інакше, це автоматично вибрати певні типові файли, такі як .doc, .jpg та .mpv, щоб нам не довелося вводити їх вручну. Все-таки нам подобається функція.

CloudBerry Backup також має функцію стиснення для зменшення розмірів файлів. Програма також може зашифрувати файли на стороні клієнта, перш ніж надсилатись у хмару за допомогою AES. Інший варіант – це можливість налаштувати власну політику зберігання файлів, що дає вам ступінь контролю версій, які інші три служби не пропонують.

Варіанти розкладу, доступні за допомогою CloudBerry Backup, відповідають параметрам Duplicati, дозволяючи встановлювати щоденні, щотижневі або щомісячні резервні копії. Ви також можете запускати резервні копії з інтервалами всього лише одну хвилину.

CloudBerry Backup також підтримує сповіщення, що позбавляє вас від необхідності моніторингу та забезпечення того, що ваші резервні копії завжди працюють. Ви можете отримувати сповіщення електронною поштою, коли резервна копія завершується або виходить з ладу.

Щойно ви встановите сповіщення, план резервного копіювання буде завершено. Ви можете відстежувати це та вносити швидкі зміни в інтерфейсі, що рухається вперед.

Існує також кнопка “відтворити”, щоб розпочати резервну копію вручну, якщо ви не хочете чекати запланованої.

Круглі дві думки

Машина часу та Arq досить проста у використанні, але обидва мають досить нудні інтерфейси та обмежені можливості для створення резервних планів. Жоден із них не суперечить другому раунду.

Дублікати досить добре для безкоштовного сервісу резервного копіювання. Ми цінуємо, що ви можете встановити фільтри, щоб ігнорувати певні типи файлів і створити власний графік. Якщо б CloudBerry Backup міг поговорити, він, мабуть, сказав би, «це мило».

CloudBerry Backup забезпечує набагато кращі функції резервного копіювання, ніж Time Machine, Arq або Duplicati. Можливість резервного копіювання лише певних типів файлів позбавить вас від перегляду файлів і заощадить простір одночасно. Контроль за збереженням відмінно підходить для випадкових перезаписів та пошкоджень файлів, у тому числі тих, що викликані вимогами.

Функції планування не дозволяють створювати резервні копії для перешкоджання вашій роботі, а сповіщення інформують вас про те, що відбувається, коли ви не дивитесь.  

Перший раунд був близьким закликом залежно від ваших потреб. Другий раунд не.

Переможець другого раунду: резервне копіювання CloudBerry

Третій раунд: підтримка

Під час нашого третього раунду ми швидко ознайомимось із доступними каналами та ресурсами підтримки.

Машина часу

Apple підтримує загальну сторінку підтримки, присвячену Time Machine. Там ви можете знайти статті про основи та посібники з усунення несправностей. В цілому, однак, не так багато інформації з 12 загальних статей на час написання цієї статті.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, ви можете зв’язатися безпосередньо з Apple. Apple має мережі підтримки у багатьох країнах, тому будьте впевнені та переконайтесь, що ви вибрали правильну.

Варіанти прямої підтримки включають чат і телефон. Apple розміщує терміни очікування, щоб ви знали, чого очікувати; коли ми перевірили його підтримку, час був менше двох хвилин.

Крім того, ви можете надіслати електронною поштою служби підтримки Apple або надіслатись спільнотам Apple за допомогою інших користувачів Mac.

Немає сумнівів, що варіанти підтримки є прекрасними, як ви могли очікувати від компанії Apple розмірів. З іншого боку, той факт, що Apple підтримує так багато різних продуктів, важко знайти когось, хто знає в резервному режимі.

Арк

Arq пропонує підтримку електронною поштою, якщо у вас виникнуть проблеми. Ми перевірили час відповіді з Arq і отримали відповідь лише за два дні. Ми хотіли б отримати швидший відповідь, враховуючи потенційну важливість резервного копіювання, але це не найгірший час відгуку, який ми коли-небудь бачили.

Чат – це не такий варіант, як це є у Time Machine, але насправді це не сюрприз, враховуючи відносний розмір Arq. Також є можливість надіслати Arq твіт на допомогу, який ми не тестували.

Arq також підтримує сторінку підтримки з документацією. Загалом цей ресурс виявився набагато кращим, ніж сторінка Apple Time Machine, з категоріями для початку роботи, резервного копіювання, відновлення, оптимізації та конфігурації.

Дублікати

У той час як Duplicati в цьому раунді добре зробив успіх, підтримка – це одна сфера, яка дійсно відстає від решти групи. Це тому, що це програма з відкритим кодом, і вони, як правило, мають дуже погану підтримку через брак грошей.

Коротше кажучи, немає офіційної сторінки підтримки чи електронного листа підтримки. Якщо вам потрібна допомога, вам потрібно зайти на сторінку вікі Duplicati GitHub і сподіватися, що хтось опублікував відповідь. Ви також можете відкрити нове видання GitHub і сподіватися на швидку відповідь.

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Labs підтримує детальну сторінку документації щодо підтримки та FAQ, спеціально для резервного копіювання CloudBerry. Компанія також підтримує сторінку Reddit і активується при помилках сервера, якщо ви хочете отримати доступ до довідки спільноти.

Якщо ви бажаєте зв’язатися безпосередньо з представником служби підтримки, ви можете відкрити квиток у CloudBerry Labs. Ця система квитків не залишить вас повішеними; ви можете перевірити стан свого квитка, коли хочете, щоб переконатися, що він не знаходиться в кінцівці.

Швидше за все, ніколи до цього не дійти. Ми кілька разів перевіряли відповіді на підтримку, і зазвичай отримуємо відповіді протягом години в будні дні.

Три круглі думки

Apple має перевагу підтримки телефону в чаті, але отримати відповіді на Time Machine все ще може бути проблематично. У компанії занадто багато різних продуктів і немає прямої лінії підтримки для Time Machine.

Підтримка Arq – це просто добре, тоді як Duplicati покладається на вікі GitHub.

Тим часом CloudBerry Backup виграє від продукту компанії, яка спеціалізується на резервному резервуванні та має багатьох ділових клієнтів. Ресурси підтримки є глибокими та дуже швидко реагують.

Переможець третього туру: резервне копіювання CloudBerry

Вирок

Ми хотіли б здогадатися, що він використовується найбільш часто, але в нас не виникає сумнівів, що машина Time – це найслабший варіант резервного копіювання з чотирьох наших представлених. Він підтримує лише локальне резервне копіювання і не має багато в чому функцій. Єдиною викупною якістю є те, що вона безкоштовна. Однак так і Duplicati, і Arq, і CloudBerry Backup не розбивають банк.

З трьох решти сервісів нам належить вручити “Дуплікаті” трофей бігуна. Найвищою якістю є її гнучкість: ви можете використовувати варіанти зберігання на верхній полиці, наприклад Amazon S3, Google Cloud і Azure, або надсилати файли на вашу бажану хмарну платформу зберігання, щоб перетворити її в резервну копію.

Хоча дещо гнучкіше щодо варіантів, ніж CloudBerry Backup, проте немає сумніву, що CloudBerry Backup має кращий набір функцій та підтримку, ніж Duplicati. Ось чому це наш номер один серед цих чотирьох варіантів резервного копіювання Mac.

Переможець: резервна копія CloudBerry

У будь-якому разі, це наша позиція. Запрошуємо розповісти нам власні думки в коментарях нижче.

Якщо ви хочете дізнатися більше про резервне копіювання CloudBerry як резервного копіювання бізнесу, ознайомтеся з нашою статтею щодо резервного копіювання SMB, в якій розміщено його, Acronis, StorageCraft та Macrium. Він також представлений у нашій статті про найкращі резервні копії сервера Windows та огляд найкращих варіантів резервного копіювання на основі зображень.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map