CrashPlan vs Backblaze: Обмеження необмеженого хмарного резервного копіювання

Шукаєте необмежене резервне рішення для вашого бізнесу? Хороша (або погана) новина полягає в тому, що насправді існує лише два варіанти, щоб обернути голову: Backblaze та CrashPlan. Більшість інших рішень для резервного копіювання обмежують резервний простір і змушують платити більше, щоб збільшити його.


Для деяких резервних покупців рішення стає ще простіше – підписка на Backblaze становить приблизно половину щомісячної вартості CrashPlan. Однак, як це зазвичай буває, коли мова йде про програмні рішення, підсумок – це не вся історія.

Раніше ми писали про цілий ряд додаткових критеріїв, які кмітливі ділові користувачі повинні враховувати в нашому найкращому онлайн-резервному резервному дорученні для керівництва покупця бізнесу. Список включає зручність використання, безпеку та підтримку, серед інших критеріїв.

Хоча ми рекомендуємо заглянути до огляду Backblaze for Business та до огляду CrashPlan перед прийняттям рішення щодо резервного копіювання та плану відновлення після аварій, ми вирішили, що порівняльне порівняння може бути корисним і корисним..

Підібравшись, ми розглянемо ціну, щоб зрозуміти, яка з цих двох служб, Backblaze чи CrashPlan, заслуговує на визнання як найкраща необмежена кількість резервних копій для бізнесу сьогодні.

Плюси і мінуси необмеженого резервного копіювання

Перш ніж ми перейдемо до нашого порівняння, перше, що потрібно зробити, це переконатися, що ваш бізнес справді потребує необмеженого резервного копіювання. Це тому, що слово “необмежений” має певну спокусливу привабливість, що робить усі інші міркування раптово менш важливими. Зробити тригер легко, і за допомогою резервного копіювання в Інтернеті це не дуже добре.

Причина цього полягає в тому, що спочатку резервне копіювання файлів може зайняти багато часу. Якщо у вас є терабайт даних для надсилання у хмару, ви можете переглядати місяці. Це означає, що коли ви отримуєте резервні копії даних, великі клопоти перемикати послуги.

Для багатьох власників SMB реальна цінність у необмеженому резервному рішенні. Сьогодні підприємствам не потрібно бути підприємствами з масовими базами клієнтів, щоб швидко накопичувати багато даних. Інформація про клієнтів, медіа-файли, фінансові записи та всілякі файли складають основу сучасних підприємств, великих і малих.

Втрата цих даних може зробити ваш бізнес справжнім зв’язком. З іншого боку, резервне копіювання все до хмари також може дорого коштувати при роботі з масштабованими параметрами, такими як MozyPro (огляд MozyPro) або Amazon Web Services. З недорогим необмеженим рішенням резервного копіювання, як Backblaze або CrashPlan, вам не доведеться турбуватися про це – доки ці послуги підходять саме для ваших потреб.

Однак для деяких компаній включення Backblaze або CrashPlan може також коштувати чималих грошей. Це тому, що обидві служби підтримують лише один пристрій на підписку. Якщо у вас є десяток комп’ютерів для резервного копіювання, вам може бути краще скористатися обмеженою службою, яка підтримує резервне копіювання для необмежених пристроїв. Хороший приклад – IDrive for Business, який, незважаючи на обмеження обсягу резервного копіювання, яке ви отримуєте, вважається найкращим загальним значенням у нашому посібнику з резервного копіювання (читайте наш огляд IDrive for Business).

Інша проблема з Backblaze і CrashPlan полягає в тому, що жодне з них не може використовуватися для резервного копіювання NAS або сервера. Якщо це щось вам потрібно, ми знову вкажемо на IDrive, який відноситься до числа найкращих резервних копій сервера і може також створювати резервні копії смартфонів. CloudBerry Backup – ще один хороший варіант, особливо якщо ви хочете розробити гібридний план резервного копіювання для вашого бізнесу. Він навіть працює з доступною хмарною послугою хмарної інфраструктури Backblaze – Backblaze B2.  

Коли ці застереження не виходять, давайте перейдемо до цікавих матеріалів.

Битва за необмежену перевагу резервного копіювання: Backblaze проти CrashPlan

Раніше ми згадували, що Backblaze – дешевший варіант, ніж CrashPlan. Фактична вартість підписки Backblaze становить 5 доларів на місяць для комп’ютера. Якщо ви зареєструєтесь на рік, ви також отримаєте два місяці безкоштовно. Дворічна підписка на Backblaze отримає п’ять безкоштовних місяців. Тим часом CrashPlan коштує 10 доларів на місяць за комп’ютер, без знижок за оплату заздалегідь. 

Вартість за комп’ютер: Backblaze: CrashPlan:
Щомісячна підписка:$ 510 доларів
Річна підписка:$ 50 (2 місяці безкоштовно)120 доларів США (без місяців безкоштовно)
Дворічна підписка:$ 95 (безкоштовно 5 місяців)$ 240 (без місяців безкоштовно)

CrashPlan – це все ще велика пропозиція щодо популярних, але дорогих онлайн-сервісів резервного копіювання, таких як SOS Online Backup та MozyPro. Однак не можна обійтися тим, що вона дорожча.

Наступне – допомогти вам вирішити, чи варто вашому бізнесу витрачати зайві гроші на CrashPlan або поїхати з Backblaze. Зрештою, немає загально правильної відповіді на це питання. Обидва плани необмежені, але вони не одного розміру підходять усім.

CrashPlan vs. Backblaze: раунди бою

1

Процес резервного копіювання

Спочатку ми порівняємо функції резервного копіювання, доступні для Backblaze та CrashPlan. Ми також розглянемо загальний процес резервного копіювання, враховуючи досвід користувача та загальну швидкість, а також можливості.

Заднє освітлення

Єдине, що Backblaze однозначно краще, ніж будь-який інший сервіс резервного копіювання в Інтернеті, – це простота використання – принаймні, якщо мова йде про створення планів резервного копіювання. Це тому, що клієнт Backblaze робить більшу частину роботи за вас.

Після встановлення програмне забезпечення сканує ваш комп’ютер і шукає файли на основі типу. Це включає в себе майже всі типи файлів, крім операційної системи, програм та тимчасових файлів, хоча ви можете доручити Backblaze захопити ті, якщо потрібно.

Все, що знайде сканування, додається до вашого резервного плану.

Перевага створення резервного копіювання за типом файлу полягає в тому, що у вас немає папок та файлів уручну, як у більшості служб резервного копіювання. Для цього потрібно більше часу і це може призвести до перегляду файлів, що призведе до критичних прогалин у вашому резервному плані.

У цьому сенсі Backblaze – справжнє рішення резервного копіювання. Усі ваші файли електронної пошти, документи, зображення, відео, облікові файли та все інше буде захищено, незалежно від того, де вони знаходяться на вашому комп’ютері.

Якщо існують певні типи файлів, які ви не хочете створювати резервні копії, ви можете додати їх до списку виключень, хоча з необмеженим простором резервного копіювання це навряд чи потрібно для більшості людей.

Ви також можете виключити певні папки чи диски. Сам настільний клієнт складний, як це має бути, а це означає, що він зовсім не складний. Існує кнопка для призупинення та запуску резервного копіювання, інша для параметрів відновлення та третя для налаштувань. Це воно.  

За замовчуванням за замовчуванням створюється безперервне резервне копіювання, що означає, що файли надсилаються в хмару, оскільки вони нещодавно додані на комп’ютер або змінені будь-яким чином. Якщо ви хочете, ви можете вимкнути безперервне резервне копіювання і вибрати замість запланованих резервних копій, наприклад, якщо ви хотіли, щоб він працював протягом ночі, щоб він не заважав іншій вашій роботі.

Параметри планування Backblaze обмежені порівняно з багатьма іншими клієнтами резервного копіювання. Наприклад, немає можливості запускати резервні копії лише в певні дні. Однак ми ніколи не стикалися з проблемами, коли Backblaze втручався в наші системні ресурси під час тестування, тому, мабуть, краще просто залишити безперервне резервне копіювання, щоб забезпечити максимальний захист.

Під час тестів, проведених для останнього огляду Backblaze for Business, клієнт помітив 90 ГБ даних на нашому тестовому комп’ютері для резервного копіювання. У клієнта є кнопка для оцінки початкової швидкості резервного копіювання, і підрахував, що це займе приблизно чотири дні. Це було через з’єднання Wi-Fi зі швидкістю завантаження 20 Мбіт / с.

Приблизно через 12 годин наша резервна копія була завершена на дев’ять відсотків, менше 12,5 або близько того, вона повинна була базуватися на підрахунках Backblaze, але не на багато. Хоча важко бути точним, ми підраховуємо, що Backblaze збирався створити резервну копію від 16 до 20 ГБ на день.  

Що стосується постійної продуктивності, Backblaze працює безперебійно завдяки використанню резервного копіювання на рівні блоку, а це означає, що в хмару надсилаються лише ті частини (блоки) файлу, які змінилися, припускаючи, що повний файл вже резервний файл.

CrashPlan

CrashPlan пропускає можливість, коли справа стосується простоти використання, не створюючи резервну копію за типом файлу. Це не означає, що створити резервну копію з CrashPlan важко; це не так блаженно просто, як це є із Backblaze.

За допомогою CrashPlan вам потрібно буде позначити всі папки та файли, які ви хочете створити для резервного копіювання, використовуючи перегляд резервної копії на настільному клієнті.

Це може зайняти деякий час, і пропустити файли легко. Це означає, що оскільки CrashPlan дає необмежений простір для резервного копіювання, ви можете просто позначити папку накопичувача для резервного копіювання, що захопить усе і дещо вирішить проблему..

Ви, мабуть, захочете виключити системні та тимчасові файли зі своєї резервної копії, оскільки включення їх буде споживати пропускну здатність і часто не може бути використане для відновлення без будь-яких проблем з комп’ютером. Це, знову ж таки, потребує часу, оскільки вам доведеться додавати виключення шляхом розширення.

Як тільки у вас є план резервного копіювання, CrashPlan запускає резервне копіювання постійно так само, як це робить Backblaze, тож ви можете бути впевнені, що вперед все буде захищено – доки файли зберігатимуться в папках, які є частиною резервного плану..

Клієнт CrashPlan не настільки мінімальний, як те, що ви отримуєте з Backblaze, але він все ще чудовий. Навігаційні вкладки по лівій стороні та багато білого простору надають йому сучасного та інтуїтивного відчуття.

Ви знайдете більш розширені варіанти планування, ніж ті, що отримуєте із Backblaze, з можливістю налаштування резервного копіювання на виконання лише в певні дні тижня. Більш корисною є функція, яка дозволяє вказувати клієнту використовувати лише відсоток процесора для процесів резервного копіювання, коли комп’ютер активно використовується.

CrashPlan також може автоматично зупинити резервне копіювання, коли акумулятор ноутбука розрядиться, що є приємним доповненням. Крім того, існує безліч інших елементів керування, доступних у налаштуваннях, яких Backblaze просто немає, надаючи користувачам більше влади над тим, що відбувається.

CrashPlan також містить резервну копію на рівні блоків, лише копіюючи частини файлів, які змінилися. Загалом, його відносно плавне обслуговування після того, як ви пройдете попередню резервну копію.

Це, однак, може зайняти деякий час. Під час нашого тестування нам вдалося створити резервне копіювання близько 8 ГБ на день за допомогою підключення для завантаження через 20 Мбіт / с. Це просто соромно тому, що сам CrashPlan цитує як середню швидкість завантаження клієнтів: 10 ГБ на день.  

Думки круглі

Між Backblaze та CrashPlan не виникає сумнівів, що Backblaze – це найпростіший сервіс у використанні завдяки дизайну “встановити і забути”. Насправді, можливо, більш доречним буде називати його встановленням і забуттям, оскільки насправді потрібно дуже мало.

CrashPlan візьме трохи більше роботи. Однак він також надає більше можливостей налаштування, ніж Backblaze, незалежно від планування чи обмеження впливу системних ресурсів на процеси резервного копіювання..

Знову ж таки, здається, CrashPlan так мало використовує наявну пропускну здатність та потужність комп’ютера, що здається, що це нерозумно заважає цим налаштуванням. Backblaze також не є, але це набагато краща робота над завантаженням файлів у хмару, ніж CrashPlan.

Перший раунд переходить до Backblaze за його поєднанням простоти та кращої швидкості резервного копіювання.

Круглий: точка резервного копіювання для Backblaze

Логотип Backblaze
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

2

Процес відновлення

Далі ми розглянемо протилежний процес: повернення файлів із хмари. Функції відновлення допомагають підприємствам швидко відновитись (оповіщення про каламбур) і працювати швидко після збоїв на жорсткому диску.

Заднє освітлення

У той час як Backblaze має на своєму настільному клієнті кнопку «параметри відновлення», натискання цієї кнопки надсилає вас на Backblaze.com. Усі операції по відновленню проводяться там, і вам потрібно ввійти у свій обліковий запис.

Увійшовши, вам надано три варіанти відновлення файлів: завантажити .zip файл, флешку та USB жорсткий диск.

У більшості випадків, ймовірно, ви захочете скористатися першим варіантом. Останні два – частина послуги кур’єрського відновлення Backblaze, яка коштує 99 доларів за відновлення флеш-накопичувача (до 128 ГБ) та 189 доларів за відновлення на жорсткому диску (до 4 ТБ). Послуга здається дорогою, але ви отримуєте відшкодування, якщо протягом 30 днів ви повернете пристрій зберігання на Backblaze.

Відновлення Zip-файлів просто завантажує на комп’ютер поштовий файл з усіх файлів, які ви обрали для відновлення. Процес простий, але Backblaze обмежує відновлення одного поштового файлу до 500 ГБ на файл. Ви також обмежені п’ятьма запитами одночасно.

Це ще дивніше і незручніше, що Backblaze не дає користувачам можливості відновити файли до їх початкового місця. Це означає, що після того, як ваш поштовий файл буде готовий (Backblaze надішле вам електронний лист, повідомляючи про це), ви повинні повернути все там, де воно належить самому.  

Якщо ви рухаєтесь, ви можете отримати доступ до файлів, створених із резервного копіювання на своєму смартфоні, за допомогою програм для Android та iOS. Дизайн програми досить простий і дає вам можливість ділитися файлами з іншими.

Нарешті, Backblaze дозволяє відновити попередні версії файлів, якщо поточна – це не те, що ви шукаєте. Доступ до історії версій є зручним при зіткненні з небажаними змінами файлів або пошкодженнями файлів, включаючи пошкодження, спричинені вимогами.

Однак попередні версії зберігаються лише протягом 30 днів, і немає можливості змінити політику версій, що дуже погано, оскільки Backblaze забезпечує необмежений обсяг пам’яті.  

CrashPlan

CrashPlan дозволяє вибирати файли та відновлювати їх безпосередньо з настільного клієнта, що є плюсом на його користь. Просто натисніть на вкладку «відновити» і перевірте всі потрібні файли. Немає обмежень у тому, скільки файлів можна завантажити одночасно, як і у Backblaze.  

Ви можете або завантажити свої файли на нове місце розташування, або відновити їх у вихідному місці, що позбавить вас від необхідності реконструювати вашу файлову систему. CrashPlan навіть дозволяє змінювати дозволи файлів та назви файлів як частину процесу відновлення.

Існує також перемикач для “версії”, який дозволяє отримувати доступ до історії версій. CrashPlan насправді відкладає свої гроші туди, де перебуває “необмежений”, дозволяючи зберігати необмежену кількість версій, якщо потрібно, змінюючи політику версій резервного плану версій.

CrashPlan також дозволяє відновлювати файли безпосередньо з інтерфейсу браузера, крім мобільних додатків для Android, iOS та Windows Phone.

Круглі дві думки

До початку 2016 року CrashPlan запропонував послугу відновлення кур’єра. Сподіваємось, тепер компанія повністю орієнтована на ділових клієнтів (домашні користувачі мають до жовтня 2018 року звільнити приміщення), повноваження, які будуть розглядатися як відновити. Кур’єрська служба може бути надзвичайно цінною для підприємств, які втратили значну кількість даних та потребують її швидкого повернення.

Відновлення кур’єру – це також єдина реальна перевага, яку Backblaze має перед CrashPlan, коли справа стосується відновлення. CrashPlan дозволяє відновлювати файли з настільного клієнта та їх оригінальних місць; Backblaze нічого з цього не робить, змушуючи вас розпочати відновлення в Інтернеті, чекайте, коли поштовий файл розміром не більше 500 ГБ, і відновіть вашу файлову систему, як тільки вона буде готова.

CrashPlan має набагато кращий підхід до версій, а також захищає старі версії файлів на невизначений час, тоді як Backblaze зберігає їх лише 30 днів.

Раунд: Точка відновлення для CrashPlan для малого бізнесу

Логотип Backblaze
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

3

Інструменти адміністратора

Частиною реалізації успішного резервного плану для вашого бізнесу є підтримка достатнього нагляду, щоб цей план насправді йшов, добре, як планувалося. Інструменти адміністратора, які дозволяють не тільки керувати платежами, але й переглядати статистику резервного копіювання та запускати звіти, дуже допомагають. Третій раунд коротко ознайомиться з цими можливостями для Backblaze та CrashPlan.

Заднє освітлення

Backblaze забезпечує контроль облікового запису через свій веб-інтерфейс. Увійдіть до свого облікового запису, і якщо ви зареєструвались у Backblaze for Business, буде розміщений заголовок “бізнес-груп” приблизно на півдорозі ліворуч. Під цим заголовком ви знайдете посилання для “управління групами”, “запросити та покращити” та “користувачів / комп’ютери”.

Управління групою дозволяє створювати групи, які для Backblaze – це сукупність користувачів, які виставляються на рахунку за однією кредитною карткою. В основному, як власник бізнесу, вам потрібно створити групу, щоб оплатити послуги своїм працівникам. Це дозволяє вам оплатити не тільки онлайн-резервне копіювання Backblaze, але і послугу Backblaze B2.

Після створення вашої групи ви можете створити посилання на запрошення, яке може використовувати ваша робоча сила для реєстрації. Як ви, напевно, здогадалися, процесом запрошення та затвердження керується, натиснувши на запрошення та затвердити посилання під заголовком бізнес-груп.

Звідти ви можете скопіювати посилання на запрошення для вставки в інший канал, наприклад, Slack або на електронну пошту. Існує також варіант віддаленого управління та моніторингу (RMM), який дозволяє віддалено встановлювати програмне забезпечення для резервного копіювання для вашої бази користувачів. Щоб використовувати RMM, вам потрібно буде інвестувати кошти в інструмент RMM, як Munki, або мати відбивні кодування, щоб самостійно скриптувати розгортання..

Кінцеві посилання бізнес-груп, користувачі / комп’ютери, давайте використовувати дані монітору для резервного копіювання, щоб забезпечити безперебійність роботи. Він також дозволяє вам отримувати доступ до файлів, створених резервною вашою групою користувачів, доки люди, які в цій групі, дали вам дозвіл на це.

Ви також можете налаштувати Backblaze для отримання зведених електронних листів для резервних копій. За замовчуванням вони надсилаються лише щомісяця, але цю частоту можна змінити.

CrashPlan

У CrashPlan є дуже чудово розроблений адміністраторський портал для управління комп’ютерами, захищеними під вашим бізнес-рахунком. Основний вид – це інформаційна панель зі статистикою для перевірки використання сховища та відновлення файлів за попередній місяць.

Ліворуч розміщені додаткові вкладки для користувачів, пристроїв, завантажень програм, налаштувань та облікового запису. Користувачі та пристрої також мають розширювані меню з додатковими вкладками. Під користувачами ви знайдете варіанти перегляду активних користувачів та деактивованих користувачів, керування запрошеннями облікових записів та призначення привілеїв адміністратора.

Тим часом на пристроях є кілька приємних варіантів перегляду використання конкретних пристроїв, що належать кожному користувачеві. Це включає статус перегляду підключення та кількість відновлень, на додаток до загального обсягу використовуваного сховища.

Нижче основного зчитування для пристрою ви можете перевірити налаштування клієнта для цього пристрою разом із сповіщеннями. Ви також можете призначити налаштування клієнта для вашої команди, перейшовши до перегляду налаштувань адміністративного порталу.

Опції включають встановлення розкладу резервного копіювання для комп’ютерів, які перебувають під вашим контролем, та вимагає приватного шифрування. Якщо вам не потрібно входити в консоль адміністратора, щоб відстежувати стан резервного копіювання для вашої робочої сили, ви також можете встановити доставку автоматизованих звітів для пристроїв, які нещодавно не створювали резервні копії..

Три круглі думки

Назад на початку 2017 року Backblaze представив лише свої “групові” функції, які фактично дозволяють використовувати його як онлайн-резервне резервне копіювання SMB. Тому, мабуть, тому, як писав одинадцять місяців пізніше, досвід його адміністратора відчуває себе досить сильним. Ми хотіли б побачити варіанти призначати більше налаштувань та більш всебічну інформаційну панель.

Тим часом CrashPlan робить ці речі і робить їх добре.

Раунд: Точка інструментів адміністратора для CrashPlan для малого бізнесу

Логотип Backblaze
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

4

Безпека

Безпека даних у хмарі є гарячою темою з середини 90-х, а низка гучних порушень даних та інших проблем безпеки, що стосуються малих і середніх підприємств, протягом останніх років лише підживлювала пристрасть..

Тоді виникають такі питання, як горезвісна ініціатива PRISM NSA, в якій агентство отримує дані з хмарних служб для пошуку інформації, пов’язаної з терористичною діяльністю. Хоча це не вплине на більшість людей юридично, той факт, що уряд перенаправляє дані в секретну базу даних, змушує задуматися, що ще відбувається, про що ми не знаємо. Зрозуміло, це може бути і гірше.

Однак велика стурбованість щодо безпеки хмари є безпідставною, доки хмарні сервіси вживають належних заходів обережності ваших даних та забезпечення їх центрів обробки даних, а також надають додаткові функції, такі як двофакторна автентифікація та шифрування нульових знань. У цьому раунді ми побачимо, чи це так з Backblaze та CrashPlan.

Заднє освітлення

Backblaze шифрує дані як під час перевезення, так і в спокої, що є першим кроком для забезпечення безпеки ваших даних. Рівень використовуваного шифрування AES-126. AES, який розшифровує стандарт розширеного шифрування, – це протокол, рекомендований NIST, і той, який використовується сьогодні більшості фінансових установ.

Хоча AES-126 не настільки сильний, як AES-256, але, як відомо, він не є складним, і, оскільки він не такий складний, він шифрує та передає файли швидше. Файли резервного копіювання під час транзиту також захищені TLS / SSL, щоб запобігти підслуховуванню в Інтернеті. Загалом, ваші файли повинні бути досить безпечними, доки є ваші ключі шифрування.

За замовчуванням ці ключі зберігаються в центрі обробки даних Backblaze. Гіпотетично це означає, що працівник Backblaze, урядове агентство за рішенням суду або хакер, що порушує сервер, на якому зберігається ваш ключ шифрування, може розшифрувати та переглянути прості копії ваших файлів..

Якщо це вас турбує, Backblaze дозволить вам увімкнути приватне шифрування, перетворивши Backblaze у те, що зазвичай називають службою нульових знань. При ввімкненому приватному шифруванні Backblaze не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите, але лише ви матимете доступ до ключів шифрування для своїх файлів, тобто лише ви зможете їх розшифрувати.

Ну, це правда, якщо хтось не отримає ваш пароль Backblaze. Слабкі паролі набагато простіші для злому злому, ніж 126-бітні ключі шифрування, і вони є загальним розривом у безпеці для багатьох підприємств.

Як спосіб вирішення цієї проблеми, Backblaze дозволяє увімкнути двофакторну аутентифікацію для вашого комп’ютера та призначити її для своїх партнерів через консоль адміністратора Backblaze. Завдяки цій функції кожного разу, коли ви входите з незнайомої машини, вас попросять ввести спеціальний код безпеки, надісланий текстовим повідомленням на ваш мобільний телефон.

Таким чином, якщо хтось викраде ваш пароль, він також повинен буде викрасти ваш телефон, перш ніж вони зможуть отримати доступ до вашого резервного облікового запису – якщо вони замість нього не вкрадуть ваш комп’ютер, і тому ви завжди повинні зашифрувати ваш жорсткий диск.    

CrashPlan

CrashPlan приймає аналогічні заходи щодо Backblaze, шифруючи свої файли як під час транзиту через Інтернет, використовуючи AES і TLS / SSL. Рівень шифрування насправді сильніший, CrashPlan вибирає 256-бітний замість 126-бітового.

Цей самий рівень шифрування підтримується, коли файли зберігаються в спокої в засобах даних CrashPlan, гарантуючи, що той, хто порушує сервер, де зберігаються ваші файли, не зможе їх розшифрувати без ваших ключів шифрування..

Ключі зберігаються на окремому файловому сервері, ніж їх відповідні файли, що обмежить потенційні пошкодження, якщо ці ключі якимось чином придбані. Однак усе це може бути скасоване недобросовісним працівником або владним органом, тому краще вам скористатися опцією приватного шифрування CrashPlan..

Як і у випадку з Backblaze, вибір приватного шифрування означає, що якщо ви втратите свій пароль, ви втратите доступ до своїх даних, тому переконайтесь, що вони зберігаються десь безпечно, як хмара менеджера паролів.

На відміну від Backblaze, CrashPlan не надає нативного варіанту двофакторної аутентифікації. Враховуючи це, ви хочете переконатися, що і ви, і ваші колеги працювали у відповідних кроках для створення надійних паролів.

З іншого боку, політика версій CrashPlan, як обговорювалося раніше, забезпечує кращий захист від програмного забезпечення, ніж викуп, ніж 30-денний термін зберігання, наданий Backblaze.

Круглі чотири думки

Цей раунд – важкий дзвінок. Більш сильний протокол шифрування CrashPlan є певною мірою суперечливим моментом, окрім того, що він може дещо сприяти його низькій швидкості передачі даних, що не є проблемою безпеки. Основні відмінності між цими двома службами полягають у тому, що Backblaze забезпечує двофакторну автентифікацію, а CrashPlan має набагато більш сильну політику версій.

Як відсутність двофакторної автентифікації CrashPlan, так і невміла повернення Backblaze, 30-денна версія версій – досить великі промахи. Оскільки Backblaze має обмежену версію, яка повинна захищати вас від викупу програмного забезпечення, якщо ви діяти досить швидко, ми надаємо йому перевагу, коли мова йде про безпеку.

Круглий: Точка безпеки для фонаря

Логотип Backblaze
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

5

Підтримка

Швидка, грамотна підтримка технічних питань та інших проблем є важливим для хорошого резервного плану. Більшість рішень для резервного копіювання мають підтримку електронною поштою, але без належного персоналу, ви можете чекати днів на відповідь.

Найкращі рішення для резервного копіювання також пропонують засоби живої підтримки або через чат або по телефону. У нашому заключному раунді ми порівняємо канали підтримки між Backblaze та CrashPlan, а також розглянемо їхні онлайн-бази знань.

Заднє освітлення

Якщо вам потрібна телефонна підтримка, вам, мабуть, не пощастило з Backblaze. Компанія надає цілодобову підтримку телефону, але лише в тому випадку, якщо ви використовуєте її хмарну послугу інфраструктури Backblaze B2.

Постійні користувачі онлайн-резервного копіювання Backblaze, як для дому, так і для бізнесу, можуть використовувати чат в реальному часі для спілкування з агентами. На жаль, цей канал підтримки обмежений тим, що він відкритий лише в робочий час (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, PST).  

Хоча все це невтішно, Backblaze значно викуповує себе за допомогою дуже швидкої цілодобової підтримки електронної пошти. Під час тестування ми часто отримували відповіді на запити протягом двох годин. Для деяких бізнес-користувачів це не спрацює, але для більшості цього має вистачити.

Ми виявили взаємодію підтримки, як в чаті, так і по електронній пошті, як результат, в цілому, ясні відповіді на точку.

Якщо ви не можете зачекати пару годин, Backblaze також підтримує гідний онлайн-центр підтримки. Сайт ділиться за категоріями, щоб полегшити пошук статей, що відповідають вашим потребам. Існує навіть спеціальна категорія для резервного копіювання бізнесу з підрозділами для початку роботи, ліцензування та поширених питань. На сайті підтримки також можна шукати.

CrashPlan

CrashPlan також надає підтримку чату в прямому ефірі і обмежує її робочим часом, хоча ці години є центральним часом, а не тихоокеанським стандартним часом. Точні години – від 7:00 до 19:00, з понеділка по п’ятницю, що має працювати краще для більшості користувачів, ніж ті години, які надає Backblaze (принаймні в США).

CrashPlan One-ups Backblaze, пропонуючи також телефонну підтримку. Технічні служби підтримки доступні по телефону протягом тих же годин, коли пропонується чат наживо.

CrashPlan також має систему квитків для підтримки на основі електронної пошти, яка контролюється 24/7. Квитки проводяться з урахуванням того, наскільки потужна проблема, про яку повідомляється, тому критичні питання пересуваються на верхню частину черги. Час відповідей на питання з низьким рівнем пріоритетності, виходячи з нашого досвіду роботи зі підтримкою CrashPlan, як правило, не перевищує 12 годин, навіть у вихідні дні.  

Сайт підтримки CrashPlan також надає допомогу у вигляді посібника адміністратора, загального посібника користувача, приміток до випусків та статей. Рядок пошуку дозволяє швидше знайти відповідну допомогу. Також є спільнота CrashPlan, де ви можете знайти оголошення та оновлення статусу послуги.

П’ять круглих думок

Обидві сервіси резервного копіювання надають багато матеріалів для тих, хто вважає за краще розбирати речі самостійно. Статті про підтримку зазвичай легко проаналізувати і охоплюють широкий спектр тем. Обидва також надають цілодобові відповіді на електронну пошту, хоча, схоже, Backblaze є більш своєчасним у поверненні до клієнтів.

Обидва забезпечують чат в реальному часі і в робочий час, коли CrashPlan підтримує більше операційне вікно, ніж Backblaze.

Загалом вони досить рівномірно підібрані. Мабуть, найбільший виробник різниць і той, який буде хитати деяких бізнес-користувачів, – це той факт, що CrashPlan надає телефонну підтримку, а Backblaze – ні, якщо ви не B2 клієнт, готовий платити за це.

Круглий: опорний пункт для фонового світла

Логотип Backblaze
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

6

Вирок

Суть полягає в тому, що і Backblaze, і CrashPlan – дуже хороші сервіси резервного копіювання для малого та середнього бізнесу. Це добре, оскільки вони також є єдиними двома необмеженими можливостями онлайн-резервного копіювання на основі підписки, доступними для підприємств прямо зараз..

Вибирати між цими двома непросто, незважаючи на те, що Backblaze коштує вдвічі менше (менше). Окрім того, що дешевше, Backblaze також забезпечує набагато простішу реалізацію, що робить його ідеальним для тих, хто любить просто робити речі, а також забезпечуючи захист абсолютно всіх критичних файлів.

Двофакторна аутентифікація – ще одна перевага. Backblaze також більш швидкий і надає послугу відновлення кур’єра, і це буде правильним переконанням багатьох власників SMB, що це найкращий вибір для їхньої компанії.

Зрештою, ми даємо цю боротьбу CrashPlan. Основним фактором прийняття цього рішення є його набагато кращий адміністраторський портал, який має важливе значення для моніторингу прихованих пристроїв, щоб гарантувати, що все відповідає вашій політиці щодо резервного копіювання бізнесу. CrashPlan також перевершує Backblaze в деяких інших ключових областях, включаючи наявність більшої кількості клієнтських налаштувань для налаштування, більш зручний процес відновлення, кращу політику версій та підтримку по телефону.

Що ми все помилили? Переконайте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане!

Кінцевий переможець: CrashPlan

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map