Огляд Simplenote – оновлено 2020 рік

Simplenote огляд

Simplenote – це, звичайно, просте додаток для запису приміщень, яке добре виконує свою роботу, але це стосується цього. Якщо порівнювати додатків із найкращими нотами, у нього бракує безпеки та функцій, і це, в основному, індичка групи. Прочитайте наш повний огляд Simplenote, щоб побачити, де саме це розчаровує.


Simplenote, розроблений компанією WordPress (Automattic), є безкоштовним та відкритим інструментом для збору нот. Хоча ми любимо деякі інші роботи, які робить Automattic, ми з сумом заявляємо, що її додаток для заміток не вражає.

Коли справа доходить до нього, більше функцій відсутнє, ніж включено, без ноутбуків, інструментів форматування чи шифрування в спокої. Це лише кілька недоліків, які ми висвітлимо в цьому огляді Simplenote. З іншого боку, Simplenote підтримує редагування розмітки та публікацію в Інтернеті, тому ті, хто намагається керувати веб-присутністю, можуть знайти додаткову цінність..

Якщо ви вважаєте себе недостатнім, як ми, наш найкращий посібник із конспектування переліків містить декілька кращих варіантів запису записів про заняття та зустрічі або складання досліджень. Зі сторони, якщо вам подобається більш здібний двоюрідний брат Simplenote, WordPress, як і ми, у нас є повний найкращий веб-хостинг для статті в WordPress, яку ви можете прочитати.

Альтернативи для Simplenote

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Simplenote дозволяє створювати нотатки та зберігати їх у хмарі, автоматично синхронізуючи їх на інші пристрої, щоб ви завжди мали їх під рукою і ніколи не замислювалися. Щоб полегшити синхронізацію нот, команда розробників Automattic створила настільні програми для Windows, Linux та Mac, а також додатки для смартфонів для Android та iOS.

Існує також веб-версія інструменту для приміток, до якого можна отримати доступ із будь-якого підтримуваного веб-переглядача, зручного в тому випадку, коли ви не маєте власного комп’ютера.

Як ми пропонували на початку, Simplenote відповідає своїй назві як добрими, так і поганими способами. Хоча ми любимо мінімалістичний дизайн, про який ми детально підемо пізніше, коли поговоримо з користувацьким досвідом, існує не так багато способів покращити свої нотатки..

Наприклад, на панелі інструментів немає варіантів форматування тексту, навіть для жирного шрифту, підкреслення чи виділення курсивом. Також немає інструментів малювання та жодної можливості прикріплювати зображення або файли до нотаток.

Якщо ви дійсно відчуваєте, що вкладаєте роботу, Simplenote підтримує мову розмітки, яку ви можете використовувати для зміни тексту та вбудовування зображень. Однак введення коду для розмітки не дуже добре поєднується з процесом мозкового штурму.

Дві інші функції, які ви не отримаєте за допомогою Simplenote, включають можливість створювати контрольні списки та встановлювати нагадування. Ці функції будуть корисні для створення швидких списків завдань, як вони є в Google Keep (читайте наш огляд Google Keep).

Ще одна велика функція нагляду від Automattic – це виключення ноутбуків для впорядкування нотаток, як ви отримуєте з Evernote (читайте наш огляд Evernote). Ви можете, принаймні, помітити примітки для сортування пізніше за допомогою спеціальних тегів (наприклад, “рецепт”, “ідея блогу”).

Simplenote підтримує обмін нотами. Ви можете надіслати електронною поштою доступ до співавтора, щоб вносити зміни або публікувати свою нотатку в Інтернеті для кожного, хто має доступ, і саме там мова про розмітку стане корисною. Також є функція версії, яка дозволяє повертати небажані зміни.

Коротше кажучи, Simplenote трохи надто простий для тих, хто шукає інструмент для складання детальних приміток. Пізніше ми поговоримо про те, як це перешкоджає користувальницькій роботі, а потім обговоримо іншу сферу, у якій нам не вистачає Simplenote: безпеку. По-перше, давайте засвітимо світло на одній із простих нотаток:.

Ціноутворення

Simplenote може мати дуже основні функції для запису приміток, але це також безкоштовний та відкритий код. Правда, більшість інших хмарних ноутбуків також надають безкоштовні версії, але лише кілька користувачів завжди безкоштовні. За допомогою Simplenote ви можете створювати скільки завгодно приміток, не турбуючись про обмеження пам’яті або щомісячні обмеження пропускної здатності.

Незважаючи на те, що ви безкоштовні, вас не бомбардують оголошення в додатку. Важко сказати, як Automattic заробляє гроші на цьому інструменті, якщо лише кінцева гра не є просто побудувати розпізнавання імен для своєї хмарної служби інфраструктури, Simperion, WordPress або різних її доповнень WordPress.

Так само, як і у Zoho Notebook, ще одному абсолютно безкоштовному додатку для запису записів, про який ви можете прочитати в нашому огляді зошитів зошитів, нам доведеться замислюватися, чи відсутність доходу може перешкоджати Simplenote від того, щоб дійсно покращитися будь-яким значущим чином. Якби нам довелося здогадуватися, ми б сказали так.

Досвід користувача

Далі ми розглянемо версію Windows 10 клієнта для настільних ПК, доступну в магазині додатків Windows. Крім клієнтів для Linux та MacOS, доступна для завантаження з веб-сайту Simplenote версія Windows 8.

Клієнт сам виглядає чистою, що ідеально підходить для мозкового штурму. Примітки вводяться у великому вікні з правого боку.

Унизу лівого поля ви побачите список усіх створених нотаток. Ви можете створити нову нотатку, натиснувши піктограму «+» над цим списком.

Цікаво, що в поганому плані не можна називати нотатки іменами. Натомість назви створюються на основі тексту тексту. Це може ускладнити пошук нотаток, якщо у вас є декілька, навіть із панеллю пошуку та можливістю додавати спеціальні теги.

Теги дозволяють швидко сортувати подібні нотатки та їх можна додавати до нотаток, ввівши ім’я тегу, яке ви хочете використовувати біля нижньої частини клієнта, де написано: “Додати тег”. Ви також можете закріпити важливі примітки доверху, натиснувши на інформаційну піктограму та увімкнувши “прив’язати доверху”.

Щоб співпрацювати з іншими особами у своїх нотатках, натисніть кнопку обміну вгорі клієнта. Потім у розділі “співпрацювати” у вікні, що вискочить, введіть електронну адресу особи, якій ви хочете надати доступ.

Незважаючи на те, що ми корисні, ми не дуже дбаємо про те, щоб Simplenote не дозволяв вам обмежувати дозволи на співпрацю лише для читання. Інші інструменти для ноутбуків, включаючи Evernote та OneNote, мають набагато кращі варіанти контролю вмісту для співпраці.

Ви можете, принаймні, повернутись до попередніх версій нотаток у випадку випадкових змін. Зробіть це, натиснувши кнопку «Історія» та скориставшись повзунком, щоб повернути свою нотатку назад.

Ви також можете “опублікувати” свої нотатки для всіх, щоб побачити, створивши веб-посилання. Усі користувачі цього посилання можуть отримати доступ до вашої нотатки, але не можуть її редагувати.

Єдине, що варто згадати (ледь-ледь) про Simplenote, коли мова йде про простоту використання, – це те, що ви можете переключити клієнта на «темну» тему, яку деяким людям може бути легше для очей.

Хоча дизайн виглядає приємно, загальний Simplenote – це не дуже гнучка програма для заміток. Це добре для запису основних нот, але студенти та творчі типи, ймовірно, вважають, що все це дуже засмучує через відсутність багатьох функцій.

Безпека & Конфіденційність

Simplenote не забезпечує багато засобів безпеки. Хоча файли зашифровані під час транзиту, вони залишаються в простому тексті, зберігаючи їх у хмарі. Це може бути небезпечною практикою, оскільки кожен, хто отримає доступ до серверів Simplenote, зможе читати ваші нотатки без ключа шифрування.

Примітки про автоматичні претензії зберігаються в простому текстовому сервері, щоб інші могли шукати ваші нотатки в Інтернеті. Хоча це може бути корисно для приміток, які ви хочете опублікувати, для інших нотаток немає жодної вагомої причини не пропонувати шифрування в режимі спокою. Ось це власними словами компанії:

“Що стосується безпеки, Simplenote працює так само, як і інші популярні онлайн-сервіси, такі як Gmail і Facebook. Ваша особиста інформація захищена суворою Політикою конфіденційності. Але через необхідність пошуку ваших нотаток з Інтернету, вміст повинен залишатися незашифрованим під час зберігання, щоб програмне забезпечення могло знайти ваші пошукові умови. З цієї причини ми рекомендуємо не використовувати Simplenote для зберігання нічого особливо чутливого. “

Компанія принаймні застерігає вас від зберігання конфіденційної інформації, яку ми друге.

Для тих, хто хоче більш захищений досвід заміток, Evernote та OneNote інтегруються із стороннім інструментом під назвою SafeRoom, який дозволяє приватне шифрування приватних нотаток.

Simplenote також не надає можливість двофакторної аутентифікації (2FA), функція, яка допомагає захистити від несанкціонованого доступу до хмари у разі вкраденого пароля.

Остаточний вердикт

Для пересічної людини, яка шукає здатний інструмент для заміток, Simplenote – це не відповідь. Хоча ми схвалюємо підхід із відкритим кодом, відсутність критичних особливостей та хорошої безпеки – це надто багато, щоб подолати, щоб заробити Simplenote навіть побіжну рекомендацію.

Хоча деякі можуть знайти розмітку та публікувати функції, корисні для маркетингових та інших цілей, для цього є кращі редактори розмітки..

Якщо вам потрібен більш спроможний інструмент для нотаток і ви не хочете платити ні цента, як ніколи, Zoho Notebook – це набагато кращий вибір, незважаючи на відсутність настільного клієнта. Інші параметри в нашому найкращому посібнику із застосування приміток можуть також відповідати вашим потребам, тому не забудьте прочитати його.

Думаєте, ми пропустили картинку за допомогою Simplenote? Не соромтеся кричати на нас у коментарях нижче. Ми також беремо запитання. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map