Огляд ноутбука Zoho – оновлений 2020 рік

Огляд зошита зошита

Простий у користуванні додаток для запису нотаток Зошит-ноутбук може бути не вбивцею Evernote, яким він, очевидно, хоче бути, але все ж має багато що запропонувати користувачам. На додаток до цього, він майже все найкрасивіший у своєму роді. Прочитайте повний огляд зошитів зошита для отримання додаткової інформації.


Як і багато маркетингових департаментів перед ними, команда, що стоїть за зошитом Zoho Notebook, стилює свій хмарний ноутбук як убивцю Evernote. Це має сенс, звичайно, враховуючи, що це популярна думка в усіх куточках інтервебзу, включаючи наш маленький куточок тут на Cloudwards.net, що Evernote – найкращий додаток для запису нотаток загалом.

У випадку із зошитом Zoho, однак, може бути насправді відблис істини до твердження, залежно від потреб у вашому персональному цифровому ноутбуці. Хоча запис Зохо не має майже вражаючого резюме функцій, які має Evernote (або OneNote, з цього приводу), там все ще можна полюбити, починаючи з цінника.

Зошит зошита є абсолютно безкоштовним, що дозволяє створювати необмежені нотатки та зошити в хмарі, не витрачаючи ні копійки. Окрім того, хоча ще не пропонується додаток для настільних ПК, веб-інтерфейс ноутбука Zoho – це витвір мистецтва, аж до мальованої обкладинки, доступної для розмноження ваших ноутбуків..

У наступному огляді зошитів зошита ми детальніше розглянемо додаток, щоб побачити, де він піднімається та куди потрапляє, щоб допомогти вам визначити, чи найкращий цифровий ноутбук для ваших думок, конспектів зустрічей та маніфестів.

Альтернативи для Zoho Notebook

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Зошит Зошит – це веб-інструмент для заміток. У нас немає жодного настільного клієнта, як ви знайдете OneNote, Evernote та Box Notes (читайте наш огляд Box Notes). Однак існують додатки для смартфонів і для Android, і для iOS, якщо ви хочете робити пам’ятки, коли застрягаєте в метро або відскакуєте назад у кав’ярні.

Нотатки, які Зохо називає “картками”, можна впорядкувати в зошити. Ці ноутбуки можуть мати індивідуальні обкладинки для швидшої ідентифікації та відображаються у зручному форматі плитки.

Картки самі не повинні бути текстовими. Насправді, зошит Zoho має шість різних типів:

  • Текстова картка: введіть текстові замітки
  • Картка контрольного списку: створюйте списки справ, рецепти тощо
  • Аудіокарта: записуйте голосові ноти, лекції тощо.
  • Фотокартка: додайте зображення, сканування тощо.
  • Картка ескізу: писати рукописні замітки або мальовані схеми
  • Файлова картка: додайте PDF-файли, документи, електронні таблиці тощо.

У текстові картки ви також можете додавати контрольні списки та зображення, якщо хочете створити щось більш динамічне. Ескізні та аудіокарти можна створити лише за допомогою програм Android та iOS, на жаль, а не інтерфейсу браузера.

Рукописні замітки (іноді їх називають “чорнилом”), складені на ескізній картці, також не можуть бути автоматично перетворені в текст, як вони можуть з OneNote (читайте наш огляд OneNote). Крім того, хоча ви можете сканувати документи зі свого смартфона, ноутбук Zoho не пакує алгоритми оптичного розпізнавання символів (OCR) для вилучення тексту з .pdfs або зображень.

Для складання веб-досліджень Zoho має гідну веб-машинку, яку ви можете використовувати для зйомки посилань на веб-сторінки, вибраного тексту чи знімків екрана та додавання їх у блокнот.

Інформація про місцезнаходження надсилається до Zoho, щоб допомогти вам запам’ятати, де ви взяли свої нотатки. Однак вам не потрібно надати дозвіл перевіряти своє місцезнаходження, якщо ви турбуєтесь про конфіденційність. Якщо ви користуєтесь загальнодоступною мережею Wi-Fi і захищаєте користування Інтернетом таким, яким ви маєте бути, то розташування все одно не буде точним (див. Наш найкращий посібник з VPN).

Окрім того, щоб упорядкувати їх у зошитах, ви можете згрупувати відповідні зошити в стеки. Однак зошит зошита не дозволяє позначати картки етикетками (наприклад, ідеї для книг, улюблені рецепти, місця, які слід відвідати). Ви також не можете перетинати нотатки із вбудованими посиланнями, що є промінням. Ці промахи роблять це поганим вибором для складних дослідницьких проектів.

Хоча ви можете надсилати нотатки іншим, Zoho Notebook в іншому випадку не має великого способу обміну функціями. Наприклад, за допомогою Evernote ви можете створювати спільні ноутбуки, які ви можете використовувати для збору досліджень з іншими (читайте наш огляд Evernote).

Крім того, не існує рецептів IFTTT або Zapier для автоматичного створення нотаток з електронних листів, публікацій у соціальних мережах тощо.

Загалом, Zoho Notebook просто не має можливостей більш досконалого ноутбука. Однак це не означає, що він не має ніші. Як ми обговоримо в наступних двох розділах, і ціна, і досвід користувача ноутбука Zoho роблять його корисним інструментом для тих, хто шукає простіший інструмент онлайн-журналу (наприклад, примхливі підлітки).

Ціноутворення

Як і Google Keep (читайте наш огляд Google Keep), зошит Zoho абсолютно безкоштовний. Ви можете створювати скільки завгодно записів і зошитів без обмежень. Це щось, що відрізняє його від OneNote та Evernote, хоча обидва ці ноутбуки мають обмежені безкоштовні версії.

Крім того, що безкоштовний, зошит зошита не бомбардує вас рекламою. По суті, додаток не має ніякого значення доходу для компанії, окрім поширення імені Zoho. Zoho, звичайно, має багато інших продуктів, з якими можна придбати, включаючи інструменти CRM та програму бухгалтерського обліку, яка там є з найкращим програмним забезпеченням для бухгалтерії (читайте наш огляд книг Zoho Books).

Хоча безкоштовно завжди добре, цінність залежить також від особливостей, особливо коли ці функції допомагають заощадити час та покращити якість роботи. Як згадувалося в розділі наших функцій вище, хоча зошит Зохого не зовсім позбавлений функцій, безумовно, багато хороших відсутні. За відсутності будь-якого генерування доходів, ми маємо задаватися питанням, чи докладе багато зусиль Зохо також для вдосконалення.

Це означає, що якщо ви шукаєте базовий інструмент для нотаток, ціна вигідна для зошита Zoho.

Досвід користувача

Для тих, хто не є шанувальником веб-ноутбуків, віддаючи перевагу настільним клієнтам, Zoho Notebook може просто змінити свою думку. Багато в чому це одне з найкрасивіших онлайн-програм, ноутбук чи інше.

Хоча мінімалізм може бути підходом більшості хмарних сервісів за допомогою інтерфейсів в Інтернеті, не багато хто приходить в голову, які відчувають себе так само чіткими та чистими, як Zoho Notebook. Дизайн дозволяє легко зосередитись на записуванні з мінімальними відволіканнями.

У лівій частині поля посилаються вертикально посилання на “зошити”, “усі нотатки” та “пошук”. Далі вниз ви можете отримати доступ до налаштувань та інформації свого облікового запису.

Щоб створити новий ноутбук, потрібно лише натиснути піктограму «+» вгорі веб-програми. Це створить зошит під назвою “без назви” зі випадковою обкладинкою. Ви можете змінити назву ноутбука, натиснувши на нього та ввівши нове.

Ноутбуки можуть мати ідентифікаційні обкладинки, які допоможуть вам швидко розбиратись. Як уже згадувалося, Zoho пропонує деякі обкладинки, які ви можете використовувати, або ви можете створити свої власні. Щоб змінити обкладинку, просто натисніть на неї правою кнопкою миші та виберіть у меню «змінити обкладинку».

На перший погляд це може здатися несуттєвим, але функція обкладинки ноутбука дійсно покращує користувацький досвід. Ідентифікація яскраво забарвленого унікального зображення – набагато швидший спосіб знайти ваш ноутбук серед безладу.

Створення карток можна здійснити за допомогою елементів керування праворуч від піктограми create-notebook із окремими кнопками для тексту, фотографії, контрольного списку та файлових приміток..

Клацання на текстовій картці відображає картку, і ви можете негайно почати друкувати нотатку.

Доступні кілька основних варіантів форматування тексту, такі як напівжирний шрифт, підкреслення та курсив. Ви також можете створити марковані та пронумеровані списки та вирівняти абзаци. Однак, звичайно, не існує стільки варіантів форматування, скільки ви отримаєте з OneNote, але це дозволяє також розміщувати текст у будь-якому місці в ноті..

Ви можете, принаймні, вставляти контрольні списки та зображення у текстові картки зошита Zoho. Вам не обмежується створення окремого контрольного списку або фотокартки для тих, якщо ви цього не хочете.

Внизу будь-якого типу картки можна встановити нагадування про будильник, що корисно для керування списками справ із встановленими термінами. Також є можливість заблокувати нотатки та повернути попередні версії нотаток, якщо ви випадково щось перезаписали.

Ми також любимо те, що ви можете надсилати нотатки безпосередньо від Zoho іншим, а не відтворювати їх в електронному листі.

Щоб пізніше знаходити конкретні нотатки, зошит Zoho має функцію пошуку і дозволяє сортувати нотатки за іменем, датою створення та кількома іншими полями. Однак немає можливості тегувати нотатки, як ви знайдете, у багатьох додатках для запису приміток. Це може ускладнити організацію науково-дослідних проектів, навіть із вигадливими обкладинками для ноутбуків.

З цієї причини, з точки зору простоти у використанні, якщо у вас є багато цифрових нотаток для складання, Evernote все ще є, мабуть, найкращою вашою ставкою завдяки найкращому організаційному функціоналу (не кажучи вже про загальні загальні можливості).

Однак, для тих, хто шукає основний інструмент для журналу, прямий дизайн ноутбука Zoho та відсутність витрат робить його надійним вибором.

Безпека

Zoho впроваджував шифрування в режимі спокою наприкінці 2017 року для всіх документів та файлів, що зберігаються на його серверах, використовуючи протокол AES як шифр. Це включає вкладені файли, завантажені за допомогою Зошита зошита та самі нотатки. Однак шифрування в режимі спокою було реалізовано лише для американських серверів, а не для європейських акаунтів.

Дані центри Zoho патрулюються 24 × 7, відстежуються за допомогою відеоспостереження та захищені від порушників біометричними сканерами (і, мабуть, куленепроникними стінами) теж. 

Комунікації між вашим комп’ютером та хмарою захищені за допомогою захисту транспортного рівня (TLS) та шифрування AES, тому вони повинні бути захищені від атаки, що надходять від середини та інших типів підслуховування кібер..

Зошит ноутбука не має можливості двофакторної аутентифікації. Це означає, що кожен, хто отримає ваш пароль, може легко увійти до вашого облікового запису (для 2FA потрібен додатковий код безпеки під час входу з незнайомої машини).

Коротше кажучи, Зошит Notebook – це не найбезпечніший додаток для запису приміток, особливо коли ви можете приватно шифрувати нотатки для Evernote та OneNote за допомогою стороннього додатка SafeRoom..

Фінальні думки

Хоча цілий ряд відсутніх функцій, таких як краще форматування багатотекстового тексту, позначення тегів, зшивання приміток, оптичне розпізнавання символів та інтеграція автоматизації з IFTTT та Zapier, не дозволяють узурпатору Evernote, за яким Zoho стверджує, що ми все ще не можемо допомогти Зохо зошит.

Поганий для великих науково-дослідних проектів, Зохо зошит посідає місце серед пантеонів цифрових ноутбуків як прямого інструменту журналу. Мінімалістичний додаток для браузера та яскраві кольорові обкладинки для ноутбуків, а також без витрат і необмеженість нотаток роблять його ідеальним для цієї мети.

Корисні також аудіореєстратори смартфонів Zoho Notebook, контрольний список та нагадування, хоча ми вважаємо, що реалізація цих функцій Google Keep (читайте наш огляд Google Keep) є дещо кращою.

Ось ми взяли зошит Зохо. Не забудьте залишити свої запитання та коментарі нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me