Огляд коробкових приміток – оновлено 2020 рік

Коробка приміток Огляд

Достойне додаток для запису, який постачається з декількома концертами безкоштовного зберігання за допомогою хмарного старшого брата, Box Notes не зовсім добре пробиває своїх головних конкурентів. Прочитайте наш повний огляд Box Notes, щоб побачити, що ми маємо на увазі під цим.


Ринок цифрових ноутбуків процвітає, і багато хто з кращих хмарних сервісів зберігання пропонують власні додатки для запису. Помітні приклади включають Google Keep, OneNote, Dropbox Paper та Box Notes, що є предметом цієї статті.

Розроблений Box.com, розробником хмарних областей, який більше обслуговує бізнес, Box Notes – це більше технологія на робочому місці, ніж додаток для створення приміток, який сподобається студентам, письменникам та більш нав’язливим компіляторам. Насправді, як ми поговоримо більш детально у майбутньому огляді Box Notes, усе в цілому відчуває себе досить босоніжними.

Наприклад, немає можливості впорядкувати нотатки в блокноти або теги для сортування. Box Notes також не надає веб-кліпер і не дозволяє робити голосові нотатки. На відміну від Evernote, все ще найкращого додатка для запису нотаток, Box Notes просто не підходить для детального дослідження.

Якщо ви хочете спробувати це, щоб сформувати власну думку, ви можете зареєструвати безкоштовний особистий обліковий запис для зберігання в хмарі 10 Гб за допомогою Box і завантажити настільний клієнт або мобільні додатки. Для тих, хто розглядає Box як рішення хмарного зберігання на робочому місці, у нас також є огляд Box Business.

Альтернативи для приміток Box

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Box Notes – це хмарний додаток для прийняття приміток, який схожий на Microsoft OneNote, найбільша схожість полягає в тому, що він інтегрований у хмару Box, так само як OneNote інтегрований з OneDrive.

Також як OneDrive, Box Notes має клієнт для настільних ПК для створення нотаток, доступних як для Windows, так і для MacOS. Вам не доведеться працювати через веб-клієнта, як ви робите з зошитом Zoho (читайте наш огляд зошита Zoho).

Однак доступ до браузера є, якщо ви хочете його через хмарний інтерфейс зберігання. Веб-версія Box Notes виглядає та веде себе так само, як настільний клієнт, і корисна для доступу та редагування приміток, якщо ви перебуваєте на комп’ютері, який не належить вам. Крім того, є також Box для Android та Box для iOS, які дозволять вам отримувати доступ та робити нотатки.

Спільний доступ до приміток до коробки

Будучи компанією, яка має цільових бізнес-користувачів, Box Notes також має деякі чудові функції для керування співпрацею на робочому місці. До 20 осіб можуть редагувати одну і ту ж ноту одночасно. Ви можете надати доступ до нотаток електронною поштою або створивши посилання, що вказує на цю нотатку.

Якщо ви власник облікового запису чи призначений адміністратор, ви також можете контролювати використання Box Notes із консолі адміністратора Box.com, де записуються екземпляри новостворених, переглянутих, відредагованих та видалених приміток..

Box Notes також створює нові версії нотаток кожні 30 секунд. Версія дозволяє відстежувати зміни нотатки та відскакувати непотрібні.

Відсутні функції функції Примітки

Однак, хоча деякі з його можливостей є корисними, і нам подобається, що Box розробив настільний клієнт, сам інструмент значно відстає від верхніх додатків для запису приміток, коли мова йде про загальний набір функцій. Найбільша помилка – відсутність ноутбуків, щоб упорядкувати свої нотатки, як ви можете, за допомогою Evernote та OneNote (читайте наш огляд Onenote).

Також відсутня можливість позначати нотатки спеціальними тегами (наприклад, «ідеї книг», «рецепти», «промінь смерті вбивці»). Через це згодом важко сортувати відповідні нотатки; Найбільше, що ви можете зробити з Box Notes, це “улюблена” нота, яка є марною, коли ваші нотатки починають накопичуватися, практично кажучи.

Ще одна проблема, яку ми маємо з інструментом, полягає в тому, що Box Notes має дуже статичний підхід до ведення нотаток. Ви не можете впорядкувати текст куди завгодно, як можна, за допомогою OneNote, у нього немає багатьох варіантів форматування багатотекстового тексту та немає інструментів малювання. Ви можете, принаймні, вставляти у свої замітки списки (включаючи контрольні списки), зображення та таблиці, але все, що відчувається прекрасним за 2015 рік.

Може здатися, що ми збираємо це трохи, але ми також бажаємо, щоб Box Notes мав веб-кліпер, як найкращі цифрові ноутбуки, що дозволяє автоматично створювати нотатки з веб-сторінок за допомогою розширення для браузера.

З цього питання, Evernote, як ви можете прочитати в нашому огляді Evernote, також дозволяє автоматично пересилати електронні листи до свого блокнота для збереження, а також має кілька чудових рецептів IFTTT та Zapier для автоматизації таких речей, як створення заміток на основі публікацій у соціальних мережах. Box Notes не робить нічого з цього.

Поле надає деякі рекомендації щодо обмежень для створення нотаток, хоча жодних жорстких обмежень не визначено, і рекомендації більше з міркувань продуктивності. Перевищення рекомендованих лімітів може ніби спричинити серйозне відставання, хоча ми цього не перевіряли (адже деякі з нас насправді мали соціальне життя цього тижня, велике спасибі).

Деякі з цих рекомендованих обмежень є досить високими, наприклад, 200 сторінок тексту або 500 000 символів для окремих приміток. Деякі, з іншого боку, є більш обмежуючими, як, наприклад, ведення списків під 100 рядків та зображень під 20 Мб.

Звичайно, найімовірнішим обмеженням Box Notes буде кількість хмарного сховища. Далі ми розглянемо ціни, щоб краще зрозуміти, що таке обмеження.

Ціноутворення

Box Notes не коштує нічого, але вимагає підписатися на обліковий запис у хмарному сховищі. Box ви отримаєте 10 Гб безкоштовного пам’яті, якщо ви домашній користувач, що достатньо, щоб вмістити досить багато нот. Однак цей простір розділяється, тому він може швидко зникати, якщо ви також використовуєте хмарний сховище Box для зберігання документів, відео, фотографій та інших файлів.

Якщо це так, вам доведеться перейти на Box Personal Pro. При 11,50 доларів США на місяць, лише 100 Гб пам’яті, це одна з найгірших пропозицій хмарного зберігання (наприклад, pCloud дає 2 ТБ пам’яті за 8 доларів на місяць; читайте наш огляд pCloud, щоб дізнатися більше про це). Причина цього, ймовірно, полягає в тому, що Box не дуже дбає про внутрішній ринок, перш за все, це бізнес-рішення.

З цього приводу, у компанії є кілька привабливих варіантів бізнес-плану, включаючи необмежений обсяг пам’яті за $ 17,30 на користувача на місяць (мінімум три користувачі). У поєднанні з Box Notes такі плани можуть допомогти впорядкувати спільні проекти для вашого бізнесу.

Однак якщо ви просто шукаєте додаток для запису для себе, це, швидше за все, не сподобається, коли є кращі пропозиції, включаючи необмежені нотатки із зошитом Зохо (безкоштовно читайте наш зошит зошита Zoho).

Досвід користувача

Використання Box Notes спочатку вимагає створення облікового запису Box. Встановлення даних однакові як для програми для запису приміток, так і для служби хмарного зберігання. Після цього ви можете встановити та увійти в настільний клієнт Box Notes.

Клієнт викладений досить просто, тож вам не потрібно багато часу, щоб навчитися обходитися. Внизу ліворуч розміщені параметри навігації для переключення між папкою “Вхідні” (де зберігаються всі нотатки), останніми нотатками та улюбленими нотатками.

Далі вниз є кнопки навігації для відкриття налаштувань та перегляду комбінацій клавіш.

Перший стовпець клієнта перераховує ваші нотатки, а вікно праворуч – текстове вікно, яке показує вміст вибраної вами нотатки та дозволяє вам редагувати її.

Над текстовим вікном ви матимете доступ до параметрів форматування тексту. Однак ці варіанти обмежуються:

 • Зміна кольору та розміру шрифту
 • Жирний, підкреслений чи курсивний текст
 • Додавання контрольних списків, нумерованих списків та маркованих списків

Не можна змінювати тип шрифту, тому любителям коміксів потрібно буде шукати в іншому місці.

Крім того, Box Notes не дозволяє створювати малюнки від руки або робити рукописні замітки навіть на своєму смартфоні чи планшеті. Це величезний недолік, якщо ви намагаєтеся схематизувати процеси у своїх замітках (або малювати веселі карикатури на свого шефа під час зустрічей щодо статусу проекту).

Box Notes також не дає вам особливих функцій організації, як ми обговорювали раніше. Ви можете “вподобати” нотатки та є функція пошуку, але без способу тегувати нотатки чи впорядковувати їх у зошитах, дуже легко втратити слід від речей.

Створюючи нову нотатку, ви можете вибрати зі списку шаблонів для впорядкування деяких процесів. Опції шаблону включають “порядок денний наради”, “календар” та “статус проекту”.

Можливо, наша улюблена річ щодо Box Notes полягає в тому, що ви можете ділитися нотатками з іншими електронною поштою або створюючи посилання, якими може користуватися будь-хто.

Це дозволяє легко обмінюватися зустрічами із зустрічами з іншими та співпрацювати над планами проектів. Як уже згадувалося, Box Notes може сприяти одразу до 20 редакторів. У той час як сорок пальців у пирозі – це занадто багато, при помилках ви можете відмовляти ноти за допомогою функції версії Box Note.

Існує також можливість залишати коментарі до приміток і тегів інших у цих коментарях.

Функції співпраці додають цінності користувальницькій роботі, але в цілому Box Notes просто не забезпечує достатньої гнучкості для найкращих програм, які використовуються для заміток. Це, напевно, корисно для зустрічей, але, швидше за все, лише засмутить тих, хто потребує більшої творчої свободи.

Безпека & Конфіденційність

Як послуга, яка більше стосується бізнесу, ніж домашніх споживачів, за допомогою Box ви отримаєте, як правило, більш надійну безпеку та конфіденційність, ніж ви будете користуватися такою службою, як Google Drive (читайте наш огляд Google Диска, щоб дізнатися чому).

Хоча Box зберігає на внутрішніх серверах ключі шифрування, які використовуються для вишифровки ваших файлів, компанія не заробляє гроші на доходах від реклами, як це робить Google. Це означає, що ваші нотатки, можливо, не будуть відскановані на ключові слова та не перетворяться на цільові маркетингові кампанії, що є меншою гарантією з Google Keep (читайте наш огляд Google Keep).

З іншого боку, оскільки Box управляє ключами шифрування, компанія, можливо, може бути змушена дотримуватися державних програм спостереження та запитів правоохоронних органів. Box об’єднується з Boxcryptor, якщо ви хочете заблокувати свої файли приватним шифруванням, однак Boxcryptor не працюватиме з Box Notes (читайте наш огляд Boxcryptor).

Про ринок, про який ми знаємо, не так вже й багато здатних додатків для запису нульових знань. Однак SpiderOak раніше заявляв, що вийде його у 2018 році (читайте наш огляд SpiderOak), а SafeRoom буде використовуватися для шифрування Evernote та OneNote, забезпечуючи кращу безпеку, ніж ви отримаєте з Box Notes.

Поле захищає нотатки під час транзиту між вашими пристроями та хмарою, використовуючи безпеку транспортного рівня (TLS), яка повинна допомогти відмовитись від спроб підслуховування Інтернету. Стосовно сервера, ваші особисті думки будуть зашифровані за допомогою 256-бітного AES, рекомендованого та найчастіше використовуваного криптографічного протоколу для хмарних служб.

Box також дозволяє увімкнути двофакторну аутентифікацію (2FA). Ця функція вимагає ввести додатковий обліковий запис під час входу з незнайомої машини. Ідея полягає в тому, що він захищає вас від порушень у випадку викрадення пароля Box. Додатковий обліковий запис – це код безпеки, що надсилається на ваш смартфон.

Остаточний вердикт

Box Notes – це не жахливий додаток для запису нотаток, але якщо ви не продаєтеся в Box Business як рішення для синхронізації та спільного використання вашого підприємства, є багато кращих варіантів. Ми говоримо, що навіть з безкоштовним планом зберігання хмари 10 Гб, доступним для особистого використання.

Проблема Box Notes полягає в тому, що якщо ви є рясним нотатором записів, втратити свої думки в цифровому перетасуванні без надписів та тегів, щоб все не було зрозуміло, дуже просто. Ми також виявляємо, що Box Notes просто не підходить для створення динамічних нотаток без інструментів малювання та додаткових параметрів форматування тексту.

Якщо вам подобається ідея додатка для нотаток, інтегрованого з вашим хмарним сховищем, комбінація OneNote та OneDrive – найкращий варіант, в цілому, який пропонує набагато більше можливостей та гнучкості, крім інтеграції SafeRoom для приватного шифрування нотаток..

Це все одно. Ми вітаємо Ваші власні думки щодо Box Notes в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map