Огляд Evernote – оновлено 2020 рік

Огляд Evernote

Бабуся з усіх додатків для запису, Evernote – це, мабуть, найпопулярніший у своєму роді подібний вид. Приєднуйтесь до Cloudwards.net, коли ми ознайомимось з його особливостями, плюсами та мінусами в цьому огляді Evernote та допоможемо визначити, чи це найкращий варіант для вас.


Що стосується хмарних інструментів для запису нот, жодне ім’я більше не резонує з писарями, науковцями та іншими… словесниками… більше, ніж Evernote, і це не просто логотип крутого слона. Якщо ви ще не входили до числа 200 мільйонів користувачів, які скакали на смузі з 2007 року, цей огляд Evernote допоможе вам вирішити, чи хочете ви скочити.

Незважаючи на те, що хмара базується і здатна зберігати вкладені файли, Evernote не є заміною кращих хмарних служб зберігання даних. Однак, маючи багато вбудованих функцій, розроблених навколо розбиття нот, відсікання веб-сайтів та організації думок, ми не маємо проблем із підтвердженням того, що Evernote стоїть на вершині класу цифрових ноутбуків.

Насправді для деяких із нас Evernote – це щось одержимість, навіть якщо його варіанти передплати не такі вже й дешеві, як раніше. Дотримуйтесь нас, коли ми не стикаємося з причинами, чому правила Evernote, а також зазначте декілька областей, де служба не вистачає.

Альтернативи для Evernote

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Evernote – це хмарний інструмент, який дозволяє робити нотатки на комп’ютері чи смартфоні, надаючи ряд переваг перед традиційним підходом до ручки та паперу або текстовим процесором.

По-перше, оскільки нотатки сховані в хмарі, вам не потрібно турбуватися про розлиту каву, збої на жорсткому диску та інші випадки, що стирають записані вами думки. На жаль, існує обмеження кількості даних, які ви можете завантажувати до хмари Evernote на місяць, яку ми охоплюємо в “ціноутворенні” нижче. Однак це вплине лише на самих плодотворних нотаток.

Ще одна перевага хмарних нотаток полягає в тому, що вони можуть бути синхронізовані на різних пристроях: введіть нотатку на свій ноутбук, і ви зможете отримати доступ до неї майже в реальному часі на своєму смартфоні. Клієнти Evernote доступні для Windows, Mac, Android та iOS. До нотаток можна отримати доступ в автономному режимі, хоча для смартфонів, для яких потрібна платна передплата.

Якщо вам потрібно отримати доступ до своїх нотаток на комп’ютері, який не є вашим, і ви не хочете встановлювати клієнт Evernote з міркувань безпеки (і болі в дупі), ви також можете отримати свої нотатки за допомогою Evernote онлайн-інструмент, хоча він не має всіх можливостей настільного клієнта.

Втім, можливість робити нотатки та зберігати їх у хмарі – це не те, що робить Evernote улюбленим серед рекордів – все це натовп. Це додаткові функції, які особливо роблять це, особливо організаційні.

Окрім можливості групування нотаток у зошитах, ці організаційні особливості включають теги приміток для сортування, зшивання приміток, збереження вкладень до нотаток та вставлення контрольних списків та таблиць.

Текст у примітках, звичайно, можна шукати, але так само можна використовувати текст у зображеннях завдяки оптичному розпізнаванню символів (OCR). Сюди входить сканування рукописних заміток і зйомки на дошках камер. Підписники Evernote Premium також можуть шукати текст у документах Microsoft Office та .pdfs, а також коментувати .pdfs.

Для збирання досліджень компанія Evernote має зручну веб-машинку для Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer та Opera. Перш ніж відсікати нотатки, можна виділити текст та додати візуальні описи, щоб ви згадали, чому згодом вирізали сторінку.

Абоненти Plus та Premium також можуть щодня зберігати до 200 електронних листів до вашого облікового запису Evernote, пересилаючи їх на спеціальну електронну адресу Evernote, хоча це доступно лише для користувачів, які платять.

В межах настільного клієнта ви можете створювати спеціальні «чорнильні нотатки», що є рукописними нотами.

Хоча корисна для користувачів планшетних ПК, Evernote не має вбудованої функції для перетворення рукописного тексту в текст, як це робить OneNote. Якщо в цьому є потреба, одним із способів цього є використання смартпена, такого як Livescribe, який може конвертувати текст і має автоматичне переадресація Evernote.

Для тих, хто віддає перевагу голосовим нотам, Evernote має функцію аудіозапису, доступну як для настільних, так і для мобільних пристроїв.

Відео нотатки не підтримуються, навіть якщо ви можете робити фотографії за допомогою веб-камери та вставляти їх безпосередньо з клієнта Evernote. Однак ви можете записувати відео за допомогою інших інструментів і додавати їх до Evernote як додатки.

Якщо ви хочете автоматизувати певні завдання збору записів, щоб заощадити час, Evernote працює як з IFTTT, так і з Zapier. Ці інструменти, які використовуються для зв’язку різних додатків разом із причинно-наслідковими поведінками, дозволять вам робити такі речі, як автоматично зберігати нові контакти, додані на ваш телефон, у блокнот, або збирати статуси у Facebook, або зберігати електронні листи від конкретних осіб.

(Для тих, хто хоче краще зрозуміти, як використовувати IFTTT. До речі, у нас є зручний посібник із резервних копій рецептів, які повинні допомогти.)

Це основні моменти функції Evernote, хоча ми першими визнаємо, що переходимо через деякі хороші. На жаль, це неминуче: достатньо, щоб заповнити зошит чи два.

Ми розглянемо настільний клієнт та загальний процес прийняття записів, коли ми обговоримо досвід користувача нижче. По-перше, поговоримо про те, скільки коштуватиме Evernote.

Ціноутворення

У Evernote є три різні варіанти плану. Сюди входить безкоштовна версія Evernote Basic, яка включає більшість функцій Evernote Plus та Evernote Premium.

Обмеженнями Evernote Basic є те, що ви можете синхронізувати лише два пристрої. Ви обмежені до 60 Мб завантажень на місяць, а примітки не можуть перевищувати 25 Мб.

Evernote Plus дозволяє синхронізувати необмежену кількість пристроїв, збільшуючи щомісячне обмеження на завантаження до 1 ГБ та обмеження розміру нотатки до 200 МБ. Крім того, ви можете надсилати нотатки до свого облікового запису Evernote та надавати доступ до підтримки електронної пошти.

Evernote Basic: Evernote Plus: Evernote Premium:
Щомісячна вартість:Безкоштовно3,99 дол7,99 дол
Річна вартість:Безкоштовно34,99 дол69,99 дол
Загальне сховище:НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Щомісячна кришка завантаження:60МБ1 Гб10 Гб
Синхронізовані пристрої:2НеобмеженийНеобмежений
Максимальний розмір примітки:25 Мб200 Мб200 Мб

Завдяки Evernote Premium ви отримуєте до 10 Гб завантажень на місяць, що повинно вистачити навіть для найвибагливішого блокнота (наприклад, вихованця вчителя). Живий чат із підтримкою клієнтів також розблокований, а також деякі розширені функції, такі як пошук документів Office, анотація .pdf та сканування візиток..

Хоча Evernote значно збільшив витрати на Plus та Premium у 2016 році до сильного розчарування від своїх легіонів шанувальників, цінність все-таки хороша в цілому для того, що ви отримуєте.

Досвід користувача

Незважаючи на те, що він пропонує неймовірний діапазон функцій, вбудованих у загальнопривітного клієнта, спочатку Evernote все здається трохи непосильним. Це, звичайно, не настільки чистий вигляд, як деякі інші доступні інструменти для запису хмар, зокрема Google Keep.

У режимі перегляду робочого столу за замовчуванням відображаються ваші ноутбуки із самого лівого краю, після чого стовпець для нотаток праворуч та область для фактичної нотатки праворуч від цього. Ви можете змінити розмір стовпців навігації та панелі приміток, але це все ще має тенденцію перешкоджати.

Якщо ви хочете очистити деякі речі, ви можете вимкнути ліву панель (F10) та список приміток (F11) для більшої міри того ж ефекту.


 

Або просто клацніть правою кнопкою миші будь-яку нотатку та виберіть “відкрити нотатку”, щоб відкрити її в окремому вікні.

Перш ніж почати створювати нотатки, вам потрібно буде створити блокнот, щоб зберегти їх. Це можна зробити легко, натиснувши на піктограму «+» поруч із написом «ноутбуки» у верхній частині стовпця навігації.

Оберіть назву блокнота, натисніть «гаразд», і ваш ноутбук буде готовий до ваших розбіжностей.

Щоб створити нотатку, натисніть синю кнопку «нова примітка» у верхній правій частині Evernote. Це відкриє окреме вікно, де ви можете почати друкувати нотатку. Зсередини нотатки можна вказати її ім’я та вибрати те, у якому він буде зберігатися.

Примітки мають панелі інструментів форматування вгорі, як і текстовий процесор, так що частина процесу повинна бути негайно знайомою. Ви можете змінити розмір шрифту та шрифту, жирним шрифтом, курсивом, підкресленням та виділенням тексту, а також додавати списки куль, контрольний список та таблиці.

Як згадувалося, ноти також мають функцію запису голосу, яку можна активувати натисканням кнопки. Інша кнопка вмикає вашу камеру, що дозволяє робити знімки та додавати фотографії, хоча не записувати відео нотатки.

Для інших типів файлів ви можете швидко додати їх у вашу файлову систему як додатки. Evernote також інтегрується в Google Диск, дозволяючи приєднувати файли з хмарного сховища.

Хоча спочатку може здатися, що сортування ноутбуків, заповнених нотами, може бути справжнім клопотом, Evernote включає кілька функцій, які допоможуть вам орієнтуватися на божевілля. Це включає можливість “тегувати” нотатки швидко сортувати пов’язані думки пізніше, використовуючи спеціальну вкладку “теги”.

Текст у замітках також можна шукати, що робить пошук записаних думок досить простим.

Нам також подобається, що ви можете перемикати стовпчик списку приміток між переглядами фрагментів, плиток та мініатюр. Збільште розмір стовпця, і ви зможете досить швидко переглядати нотатки, щоб знайти те, що вам потрібно.

Щоб полегшити співпрацю з іншими, ви можете ділитися як ноутбуками, так і нотатками, клацнувши правою кнопкою миші на об’єкті та вибравши «поділитися ноутбуком» (або «поділитися нотаткою»). Потім введіть електронну адресу людини, з якою ви хочете поділитися, та встановіть дозволи (перегляньте, редагуйте та запросіть) для них.

Існує також функція чату, щоб ви могли спілкуватися в прямому ефірі з іншими, не виходячи з програми Evernote, хоча це не слабість (з якою Evernote інтегрується).

Ви також можете ділитися посиланнями на нотатки з іншими, дозволяючи їм отримувати доступ до вашої нотатки через браузер (ці самі посилання можна вставити в інші нотатки для перехресних посилань.)

Хоча користувальницький досвід Evernote досить плавний, коли ви звикли до цього інструменту, якщо у вас виникли проблеми, меню «довідка» на настільному клієнті може бути використане для доступу до веб-бази знань, що шукається в Інтернеті..

Пряма підтримка також доступна, але тільки для оплати клієнтів. Абоненти Evernote Plus отримують доступ до підтримки електронною поштою, а підписники Evernote Premium також мають чат у прямому ефірі.

Безпека & Конфіденційність

Evernote не підтримує власні центри обробки даних, а натомість використовує Google Cloud для інфраструктури. Google Cloud забезпечує високу безпеку центру обробки даних, що частково можна віднести до того, що він розміщений у тих самих центрах обробки даних, що і власні інформаційні бази даних Google.

Дані, що зберігаються в Google Cloud, шифруються в спокої за допомогою 256-бітного AES. Однак ключами шифрування керує Google, а не Evernote. У Evernote є можливість приватного шифрування, але вона обмежується скремблировкою конкретного виділеного тексту. Розчаровуючи, ви не можете шифрувати цілі зошити чи навіть нотатки.

У Google також є деякі загальні проблеми безпеки, які ми детально описуємо в огляді Диска Google, включаючи використання даних для маркетингу. Однак навряд чи Google отримає доступ до ваших файлів Evernote для цих цілей (сподіваємось).

Файли в режимі транзиту шифруються Evernote за допомогою захисту транспортного рівня (TLS). Це повинно захистити вас від нападів посередників та інших форм підслуховування Wi-Fi, але якщо ви перебуваєте в загальнодоступній мережі, ви все одно захочете використовувати VPN, щоб залишатися анонімним. Будь-яка з виборів, що входять до нашого найкращого довідника VPN, повинна добре працювати з Evernote.

Шифрування не є кінцевим. Після прибуття до центру обробки даних ваші файли повертаються до звичайного тексту для індексації, який використовується для прискорення пошуку пізніше, а потім шифрується..

Однак, Evernote працює з зручним стороннім додатком під назвою SafeRoom. SafeRoom, який також можна використовувати з OneDrive, шифрує ваші нотатки приватним ключем, який знаєте лише ви, додаючи додатковий рівень безпеки. 

Як і у будь-якому хмарному сховищі, ви також повинні стежити за фішинг-атаками. Якщо ваш пароль буде вкрадений, до вашого облікового запису Evernote можна отримати доступ з будь-якого браузера. Однак є добра новина: Evernote підтримує двофакторну аутентифікацію.

Увімкніть цю функцію, і під час входу в обліковий запис з незнайомої машини вам доведеться ввести код безпеки для доступу до Evernote. Ви можете отримати цей код за допомогою Google Authenticator або, якщо ви передплатник, через текстове повідомлення. Ми рекомендуємо використовувати його, щоб не побачити ваш особистий журнал на 4chan.

Остаточний вердикт

Загалом, Evernote не настільки хороший інструмент співпраці, як рішення EFSS, як Egnyte Connect (читайте наш огляд Egnyte Connect) або навіть Dropbox, Google Drive або OneDrive. Ми набагато віддаємо перевагу Evernote для особистих проектів, таких як академічні дослідження, журнальний журнал та войовничі маніфести. Однак для цих цілей ми не можемо придумати кращий інструмент.

Можливість впорядкувати свої думки в зошитах, позначати їх, додавати вкладені файли та голосові нагадування та мати все це доступне на будь-якому пристрої, робить його ідеальним інструментом для збору ваших випадкових ідей та перетворення їх у бібліотеку, яку ви можете шукати.

Хоча ми не дуже піклуємося про обмеження на два пристрої та обмеження на завантаження 60 МБ на місяць у безкоштовний акаунт, Evernote Plus виправляє цю проблему і не повертає вам більше, ніж вартість чашки кави щомісяця. Завдяки необмеженому простору пам’яті, Evernote вважається найкращим хмаровим ноутбуком, який ми розглянули, вигравши OneDrive, Google Keep та іншу область.

Ви супер шанувальник Evernote чи вважаєте, що ми помилилися? Залиште нам записку в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map