Google Keep Review – оновлено 2020 рік

Google Keep Review

Google Keep – це зручне маленьке додаток, яке допомагає вести нотатки та пропонує інтеграцію з Google Drive. Як ви можете прочитати в нашому огляді Google Keep, він насправді не піднімається вище рівня "зручно" через те, що у них просто менше функцій, ніж у конкуренції.


Коли ця маленька лампочка згасне у вашій голові, Google Keep стає дуже зручною. Цей хмарний додаток для запису приміток дозволяє вам записувати думки подібним чином до використання приміток Post-it, які потім можна інтегрувати в Документи Google (читайте наш огляд Google Диска). 

Це досить просто в порівнянні з іншими програмами, але він безкоштовний і простий у використанні, тому ми можемо пробачити це.

Це дозволяє створювати необмежену кількість нотаток, до 20 000 символів у кожній, і ви можете створювати мітки для їх організації. Однак, хоча він відмічає всі поля для програми, яку ви можете швидко вибити і зрозуміти, доки ваша пам’ять про золоту рибку не затримається, у неї відсутні функції, які пропонують інші програми для запису записів.

Наприклад, Evernote пропонує більше організаційних функцій, і ви можете відформатувати текст (читайте наш огляд Evernote). Тим не менше, Google Keep заробив місце в нашому списку найкращих додатків для запису приміток. 

За допомогою Google Keep ви можете зібрати всі свої ідеї, списки покупок та нагадування в одне місце та легко отримати доступ до них з іншого робочого столу чи пристрою. Продовжуйте читати наш огляд Google Keep для отримання додаткової інформації.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Google Keep

Особливості

Хоча Google Keep на перший погляд схожий на дошку оголошень Post-it, він дозволяє створювати нагадування різних типів. Він також пов’язаний з вашим обліковим записом Google, тому на якому б пристрої ви не використовували, ваші нотатки будуть синхронізовані за умови підключення до Інтернету та входу в систему.

Зробити нотатку легко, ви можете зробити це за текстом, контрольним списком, записом голосу, малюнком або малюнком. Нотатки мають обмеження кількості символів до 20 000, що більше, ніж подобається у зошиті Зохо (читайте наш огляд зошита Зохо), але коротше, скажімо, «Короткі нотатки», що дозволяє отримувати колосальні 500 000 символів (читайте наш огляд «Замітки до коробки»).

Обмеження Google Keep Notes

При цьому немає обмежень у кількості нот, які ви можете створити, і немає обмеження пропускної здатності; він навіть не суперечить ліміту пам’яті на Диску Google.

У Google Keep відсутні деякі функції, які мають його конкуренти, як-от декілька ноутбуків та відео-нотаток. Крім того, йому не вистачає редагування багатотекстового тексту, тому це не найкращий вибір, якщо ви створюєте дослідницькі замітки або використовуєте їх для бізнесу.

Однак ви отримуєте можливість додавати всі його функції до однієї ноти. Ви можете мати зображення, малюнок, голосову пам’ятку, список прапорців та текстову нотатку – все в одному місці. Ви також можете робити їх окремо, але це добре для приміток, таких як рецепти, оскільки ви можете розмістити зображення вгорі і мати, скажімо, контрольний список інгредієнтів під ним.

google-Keep-review-checklist

Крім того, якщо ви хочете зробити замітку в щось трохи елегантніше, ви можете інтегрувати її в документ Google. Потім ви можете додати форматування та будь-що інше, що вважаєте за потрібне, але пам’ятайте, що це більше не буде «заміткою».

Google OCR у Keep

Ви можете використовувати оптичне розпізнавання символів Keep для отримання тексту з відсічених джерел та інших зображень. Крім того, завдяки точному розпізнаванню мови Google не дивно, що це було більш ніж адекватним для диктування нотаток та дозволу Google Keep переписувати їх.

Google Keep також дозволяє створювати позначені списки, а також контрольні списки, які чудово підходять для покупок за продуктами, оскільки ви можете відзначати предмети, коли ви їдете. Це дозволяє також обмінюватися нотами та призначати співпрацівників, тому інші можуть додавати до списку або перевіряти елементи. Більше немає вказівних пальців, коли хтось забув дістати молоко. Для більш великих завдань вам краще використовувати додаток для управління проектами.

Крім того, ви можете встановити нагадування за датою та часом або за місцем розташування, що зручно, якщо ви хочете, щоб ваш список покупок з’являвся, коли ви заходите в магазин.

Мобільні додатки Google Keep

Є програми, доступні для Android та iOS, і ви можете використовувати їх і в браузері. Однак немає спеціалізованого клієнта для настільних ПК. Натомість є додаток Google Chrome, який після встановлення працює як окремий додаток. Ви можете відкрити його на сторінці “застосунків” у Chrome або, в Windows 10, після установки можна перейти до меню “Пуск” та закріпити його на панелі завдань.

google-Keep-review-windows

У кожної версії також є однаковий макет, тому ви не будете заплутані, дивлячись на інший інтерфейс під час переключення пристроїв. 

Також є розширення Chrome, яке можна використовувати для відсікання веб-вмісту та збереження його безпосередньо в Google Keep із веб-переглядача. Є кілька способів, якими ви можете скористатися. По-перше, ви можете виділити вміст, який потрібно зберегти. Далі ви можете або натиснути логотип Google Keep на адресному рядку, або клацнути правою кнопкою миші вміст, а потім натиснути «Зберегти вибір у Keep». 

google-Keep-review-Keep-extension

Виконання будь-якого з них відкриє невелике вікно з вашим вибором у Keep, і воно автоматично додасть посилання на сторінку, яке ви можете видалити. Потім ви можете додати назву чи етикетку або видалити, оскільки вона автоматично зберігається. 

Якщо ви хочете внести будь-які інші зміни, такі як колір, ви можете натиснути на маленьку стрілку в правому куті, щоб відкрити Keep у веб-браузері та відредагувати нотатку звідти..

google-Keep-review-save-to-Keep

Ви не можете обрізати всю веб-сторінку, як у деяких додатках для запису приміток, таких як Evernote або OneNote (читайте наш огляд OneNote). Якщо ви не виділите будь-який вміст, він просто відріже посилання на сторінку, але ви можете додати речі до нього самостійно, як ми описали раніше.

Огляд Google Keep

Логотип Google KeepKeep.google.com

Безкоштовно

Особливості

Синхронізація

Поділитися

Вставити посилання на нотатки

Примітки до тегів

Вкладення файлів

Нотатки електронної пошти

Веб-кліпер

Диктофон

Відеомагнітофон

Підтримка рукописного тексту

Обкладинка тексту до тексту

Оптичне розпізнавання символів (OCR)

IFTTT / Zapier

Ціноутворення

Однією з переваг Google Keeps є те, що вона абсолютно безкоштовна. Це не коштує ні копійки, так що це безумовно хороший вибір, якщо ви трохи знижуєтеся.

Плюс тому, що немає обмежень у кількості нотаток, які ви можете зберігати, і той факт, що він не сприяє вашому простору пам’яті на Диску Google, на відміну від OneDrive (читайте наш огляд OneDrive), робить Google Keep ще більш привабливим..

Досвід користувача

З одного боку, інтерфейс Google Keep є чудовим, оскільки він такий простий. З іншого боку, це можливо занадто просто. Інші додатки для запису приміток, наприклад, Evernote, пропонують повністю відключений інтерфейс, що дає вам більше варіантів на вибір. Зважаючи на це, простий макет Google Keep дозволяє легко зрозуміти, що робити.

Хоча немає настільного клієнта, додаток Chrome в значній мірі замінює потребу в такому. Однак для цього вам потрібно завантажити веб-браузер Chrome, якщо ви його ще не встановили. Однак ви можете просто використовувати версію браузера.

Оскільки макет усіх доступних клієнтів майже однаковий, не дивно, що додатки для Android та iOS також прості у використанні. Існують лише незначні відмінності, наприклад, якщо меню налаштувань знаходиться в іншому місці, і за ним легко переміщатися.

У центральному вікні відображаються ваші нотатки за замовчуванням у форматі плитки, але ви можете змінити це на відображення списку, якщо хочете. Меню гамбургера дозволяє перемикатися між нотатками та нагадуваннями, переходити до певної мітки або створювати нову, а також переглядати свої архівовані чи видалені нотатки. Для мобільних додатків ви також можете отримати доступ до налаштувань звідси. 

google-Keep-review-layout

Зробити нову замітку просто. Просто почніть вводити поле, в якому написано “Запишіть замітку …” або виберіть один із інших способів: галочки, малюнок, голосовий напис або зображення. Як ми говорили раніше, опцій форматування насиченого тексту немає, але нам подобається те, що ви можете додавати інші параметри, такі як кодування кольорів, мітки та нагадування, що полегшує впорядкування нотаток.

Інструменти малювання Google Keep

Якщо ви хочете намалювати примітку, є кілька інструментів. Ви отримуєте ручку, маркер та підсвітку, усі з яких ви можете вибрати колір та розмір у спадному меню. Ви також отримуєте гумовий інструмент, і якщо натиснути його спадне меню, ви можете очистити сторінку. 

Існує також ріжучий інструмент, який дозволяє переміщувати, обертати та змінювати розмір вибраного вмісту. Ви навіть можете вибрати сітку для малювання: квадрати, точки або “правила”.

google-Keep-review-малюнок

Розширення Google Keep зручно, якщо ви хочете швидко схопити щось з Інтернету або зберегти посилання на сторінку, але прикро, що ви також не можете вирізати всю веб-сторінку.

Загалом, Google Keep чудовий, якщо ви просто користуєтеся простим інструментом для швидкого запису приміток та ідей. Він добре підходить для списків покупок, і це легко і на очі. 

Крім того, якщо ви хочете зберігати голосові нагадування, Google Keep є одним із кращих варіантів завдяки можливостям Google для розпізнавання мовлення. Поєднайте все це з тим, що це безкоштовно, і це, безумовно, чудово виглядає як чудовий інструмент.

Безпека & Конфіденційність

Інформація про безпеку Google Keep – це не так багато, але якщо припустити, що вона є такою ж, як і у всіх інших додатків Google, є деякі проблеми. Google збирає дані для рекламних та цільових маркетингових цілей. Прочитавши його умови надання послуг, ви помітите, що вона більш глибока, ніж думають деякі. 

По-перше, в ньому йдеться про те, що, завантажуючи, надсилаючи, зберігаючи, надсилаючи або отримуючи вміст, ви надаєте Google і компаніям, які вони працюють, з правом користуватися цим вмістом. Це детальніше розбирається, але ви отримуєте ідею. Крім того, в ньому конкретно зазначено наступне:

“Наші автоматизовані системи аналізують ваш вміст (включаючи електронні листи), щоб надати вам персонально відповідні функції продукту, такі як налаштовані результати пошуку, індивідуальна реклама та виявлення спаму та зловмисних програм. Цей аналіз відбувається, коли вміст надсилається, отримується та коли він зберігається. “

В основному, Google не пристосовує рекламу, лише дивлячись на те, що ви шукали у веб-переглядачі. Натомість він може переглядати все, що ви зберігаєте з ними, і, напевно, включає Google Keep. 

З іншого боку, в політиці конфіденційності Google йдеться про те, що вона використовує шифрування для захисту вашої інформації, але також також згадує, що Google потребує збереження інформації, серед іншого.

Зберігайте – це не найкраще місце для збереження ваших конфіденційних даних, таких як інформація для входу та паролі, оскільки ви, швидше за все, будете ввійти у свій обліковий запис Google принаймні на одному пристрої. 

Це означає, що кожен, хто її одержав, може отримати доступ до ваших служб Google, включаючи Keep. Однак ви можете захистити свій обліковий запис, використовуючи двофакторну автентифікацію та впевнившись, що вийшли з системи.

Остаточний вердикт

Google Keep – це простий, але приємний додаток для нотаток. Це чудово для швидкого завантаження випадкових нотаток і їх досить добре впорядковує. Однак в деяких областях він не вистачає, наприклад, у форматі тексту чи ноутбуках. 

Завдяки тому, щоб бути безкоштовним, у будь-якому разі це хороший інструмент. Ви можете робити і переглядати нотатки швидко і легко, впорядковувати їх досить і синхронізувати їх із вашими пристроями. Це означає, що якщо вам потрібні інші варіанти організації та форматування тексту, Evernote може бути кращим вибором. 

Який вирок у Google Keep? Поділіться своєю думкою у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me