Найкращі програми для заміток

Для тих, хто має нав’язливу необхідність записати все, дні після його обклеювання вашими стінами та картонними коробками, наповненими спіралями, записують у вашому гаражі. Зростання цифрового ноутбука спричинило нову еру запису кожної вашої думки, і, особливо, це славно.


Однак, хоча існує багато додатків для запису записів, особливо для смартфонів і планшетів, все ще дуже мало справді чудових. Більше того, існує дивовижна кількість розбіжностей між найкращими програмами для запису записів та тими, що їм найбільше підходять..

Наприклад, Google Keep приводить пакет для запису швидких думок та списків для подальшого нагадування, тоді як Evernote найкращий для глибоких досліджень. Якщо ви просто шукаєте цифровий щоденник, ноутбук Zoho вважається нашим найкращим вибором для цієї мети. Нарешті, є OneNote, який ми впевнені, що це найкращий зошит для студентів, як ми пояснимо пізніше.

Наша мета в цій статті – допомогти вам знайти правильний інструмент для співпраці вашого мозку, що особливо добре підходить для хмари. Якщо ви шукаєте місце для зберігання своїх документів, фотографій та відео, ми також оглядаємо найкращі доступні рішення для зберігання хмарних даних.

Основи хмарних додатків для запису

Однією з тенденцій (або не трендів) сучасного ринку цифрових ноутбуків є те, що не існує чіткого консенсусу щодо того, яким повинен виглядати такий інструмент. Хоча Google Keep і Evernote відносяться до двох найпопулярніших імен, між ними є мало подібності. Однак це зовсім не погано: іноді потрібен бовтанок, а іноді і гармата.

Єдина реальна константа – це те, що найкращі сьогодні доступні програми для запису підключені до хмари. Замість того, щоб зберігати нотатки на власному жорсткому диску, ці інструменти копіюють їх на сервери. Перевага полягає в тому, що ви не втратите свої натхненні сутички, якщо ваш комп’ютер вийде з ладу, тобто вам не доведеться котити кістки за допомогою програмного забезпечення для відновлення даних, щоб спробувати повернути все це назад.

Зберігання нотаток у хмарі також означає, що ви можете отримати доступ до них з будь-якого комп’ютера чи смартфона, не потребуючи самостійно передавати файли. Це називається синхронізацією пристрою, загальною особливістю хмарного зберігання (читайте про найкраще хмарне сховище із синхронізацією).

Інші популярні функції додатків для запису приміток зустрічаються рідше. Деякі з найбільш основних включають ноутбуки для впорядкування нотаток, форматування тексту, інструменти для малювання та можливість додавання зображень та вкладених файлів. Більш вдосконалені можливості варіюються від запису диктофонів та відео до оптичного розпізнавання символів (OCR) та перетворення чорнила в текст.

Кожен з написаних нами відгуків містить повний пропуск функцій, хоча, проходячи наші основні обрання нижче, ми окреслимо найголовніші. Ми також поговоримо про те, для чого кожен інструмент хороший, чи це мозковий штурм, ведення журналів, ведення приміток до уроку чи зустрічі, створення списків та нагадувань або складання вичерпних досліджень.

Кращий додаток для заміток: Evernote

 • Найкраща програма для заміток у цілому
 • Найкращий додаток для дослідження приміток
 • Найкращий додаток для запису письменників
 • Кращий додаток для заміток для безпеки

Evernote існує вже більше десяти років, був заснований у 2007 році, і з цього часу заробив багато позитивних слів із вуст серед технічно спритних писачів. Насправді сервіс підсумував понад 220 мільйонів користувачів за останній звіт, незважаючи на істотне підвищення цін у 2016 році.

Це, звичайно, частково пояснюється тим, що більшість людей вирішили використовувати безкоштовну версію Evernote. Однак, тут є безліч безкоштовних цифрових ноутбуків: те, що робить Evernote спеціальним підйомом над нижньою лінією.

Все починається з чудового додатку для настільних ПК. Evernote дозволяє легко створювати нотатки та впорядковувати їх у зошити. Ви також можете позначити нотатки для сортування пізніше за допомогою спеціальних тегів, що є прекрасним способом залучити всі ваші “ідеї блогу” чи “рецепти” за допомогою декількох клацань миші. Нам також дуже подобається те, що ви можете зв’язувати нотатки разом із поперечними посиланнями, як особистий веб-сайт для вашої ноги.

Evernote має більшість функцій форматування тексту, які ви знайдете в текстовому процесорі, включаючи всі загальні шрифти. Ви також можете вставляти зображення, додавати файли до нот, плюс записувати голосові (але не відео) нотатки. Більш корисний для користувачів планшетних ПК та фаблетів, Evernote має опцію “замітка чорнила” з інструментами малювання, і він також сумісний з деякими смартфонами, як-от Livescribe.

Ми також любимо функції автоматизації Evernote. До них належить веб-кліпер, який можна використовувати для надсилання URL-адрес або вибраного тексту та зображень безпосередньо до вказаного ноутбука. Ви також можете пересилати до 200 електронних листів на день у блокнот, використовуючи спеціальну адресу електронної пошти, якщо ви підписалися на оплату, і кілька готових рецептів IFTTT і Zapier доступні.

Здебільшого Evernote теж досить захищений, чого, очевидно, хочеться від будь-якого хмарного сервісу, особливо того, який може містити ваші найкращі ідеї. Файли шифруються в стані спокою та в дорозі, і ви можете увімкнути двофакторну автентифікацію для певного захисту від викрадених паролів.

Хоча компанія керує процесом шифрування і так теоретично може дешифрувати ваші нотатки з будь-якою метою, Evernote – це один з двох цифрових ноутбуків, який зараз підтримується стороннім додатком під назвою SafeRoom, який все це виправить. За допомогою SafeRoom ви можете приватно зашифрувати свої ноутбуки паролем, який знаєте лише ви. Дізнайтеся більше у нашому огляді Evernote.

Параметри плану Evernote

Нібито, безкоштовний план Evernote надає вам необмежену кількість пам’яті, як і два платні плани. Однак це не зовсім так, завдяки щомісячному обмеженню пропускної здатності в 60 Мб. Примітки також не можуть перевищувати 25 Мб і одразу можна синхронізувати лише два пристрої.

Якщо вам потрібна більша гнучкість, Evernote Plus поверне вам лише $ 4 на місяць або $ 35 на рік. Плюс збільшує пропускну здатність до 1 Гб на місяць, максимальний розмір нотатки – до 200 МБ та дозволяє синхронізувати необмежені пристрої. Є також більш дорогий Evernote Premium з 10 ГБ пропускної здатності на місяць.

Жодна з підписок не відповідає “необмеженій” виставлення рахунків, але дозволу на пропускну здатність не повинно бути достатньо, щоб не вводити текст.

Номер два: OneNote

 • Кращий додаток для заміток для студентів
 • Найкращий додаток для дизайнерів
 • Кращий додаток для зберігання приміток для хмарного зберігання
 • Найкращий додаток для планшетів для планшетів

OneNote міг дуже легко посісти перше місце в нашому рейтингу, так само легко, як міг би посісти третє місце. Найбільш переконлива причина вибору OneNote за Evernote полягає в тому, що він фактично дозволяє більш гнучко створювати нотатки, більш точно імітувати фактичний аркуш паперу в зошиті.

Текст можна розміщувати куди завгодно в примітці, і OneNote виконує набагато кращу роботу, підтримуючи чорнильні замітки із чудовими інструментами малювання та алгоритмами перетворення тексту в текст. Якщо ви шукаєте додаток для запису планшета та комбінованого смартфона, не виникає сумніву, що OneNote – це розумний вибір, як ми обговорюємо в нашому повному огляді OneNote.

Це одна з причин, що нам подобається OneNote як додаток для заміток для студентів, оскільки він дозволяє точно відтворити слова та діаграми, помічені на дошці. На відміну від Evernote, OneNote також дозволяє записувати відео нотатки. Це доповнює підтримку голосової ноти, обидві функції якої чудово підходять для зйомки аудиторних лекцій для тих, хто скоріше поглинає та бере участь, а не люто набирає свої клавіатури.

Крім того, студенти (та викладачі) безкоштовно отримують Office 365 від Microsoft із дійсною шкільною електронною адресою, яка включає 1TB хмарного сховища для OneNote, крім Word, Excel та PowerPoint.

Інші функції для покращення приміток включають вбудовані посилання та файли, а також веб-кліпер, доступний як розширення для браузера. Машинка для відрізки дозволяє зберігати сторінки безпосередньо в OneNote, щоб зберегти дослідження, а також додавати примітки та виклики, щоб пізніше нагадати про те, чому ви відрізали сторінку в першу чергу.

При всьому хорошій причині, чому ми не посіли Евернот другим, а OneNote першим, – це переважно питання дизайнерських переваг. Принаймні, цей письменник, який, правда, є давнім користувачем Evernote, вважає Evernote кращим інструментом для організації та підтримки фокусу, важливим як для складання детальних досліджень, так і для створення ідеї..

Крім того, додаток OneNote, доступний в магазині Microsoft для Windows 10, не підтримує власні теги, що значно сортує сортування приміток. OneNote 2016, але ця версія відмовляється.

Параметри плану OneNote

Ще одним потенційним недоліком вибору OneNote через Evernote є те, що безкоштовна версія постачається лише 5 Гб пам’яті через OneDrive, котрий має спільний доступ до будь-яких фотографій, відео та документів, які ви зберігаєте там. Однак ви можете накопичувати до 1 ТБ пам’яті всього за 6,99 доларів на місяць і отримувати Office 365 теж, що входить до числа найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

У OneDrive також є план на 50 Гб за 2 долари на місяць. Будьте впевнені і прочитайте наш огляд OneDrive, щоб повністю ознайомитись з найкращими можливостями та недоліками служби хмарного зберігання.

Номер 3: Google Keep

 • Кращий додаток для заміток для мобільних пристроїв
 • Кращий додаток для запису голосових нагадувань
 • Кращий додаток для нагадування для нагадувань

Google Keep не настільки потужний дослідницький інструмент, як Evernote або OneNote: немає ноутбуків для організації ваших думок, нотатки мають обмеження в 20 000 символів, ви не можете додавати вкладені файли, немає функцій форматування тексту і немає настільний клієнт. Однак, незважаючи на всі ці промахи, це все-таки зручне додаток для заміток, якщо ви добре його використовуєте.

Цінність Google Keep полягає в тому, що він розуміє, що в ландшафті нотаток він домінує над своїм власним простором, який ми будемо називати нішею “дозвольте мені це зробити”. Google Keep для Android, зокрема, ідеально підходить для запису тих несподіваних спалахів натхнення, які приходять під час їзди на метро, ​​прогулянки по парку та понтифікації в туалеті.

Ми особливо вражені Google Keep як диктофон голосових нагадувань (або капітанські журнали, якщо ви зі Starfleet). Запис усних нагадувань на вашому телефоні не є новою функцією серед додатків для запису записів, але в поєднанні з загально точними можливостями розпізнавання мовлення Google це найкращий інструмент, з яким ми грали для перетворення голосу в текстові нотатки.

Google Keep також підтримує теги, щоб потім сортувати випадкові думки. Також є зручна функція нагадування, яка використовується разом із функціями створення списку Keep, добре працює для складання списків проектів, продуктових товарів, помсти та інших списків справ.

Не дивно для короля пошуку, Google Keep має веб-машинку для зберігання вмісту під час перегляду Інтернету. Однак ми віддаємо перевагу тому, який ви отримуєте з Evernote, який є більш гнучким і дозволяє збирати свої вирізки в ноутбуках.

Окрім деяких згаданих відсутніх функцій, ймовірно, найкращою причиною уникнути Google Keep є невпевненість у тому, наскільки це приватне. Google заробляє гроші на рекламі і залишає за собою право сканувати дані користувачів, які зберігаються на його серверах, для використання в цільових маркетингових кампаніях (докладнішу інформацію читайте в нашому огляді Google Keep).

Хоча Google Диск можна захистити за допомогою Boxcryptor, а Evernote та OneDrive за допомогою SafeRoom, не існує подібного варіанту приватного шифрування нотаток Google Keep. Зважаючи на це, будьте уважні, що ви скажете Google Keep, тому що є хороший шанс, що там продавець прослухає вас.

Параметри плану Google Keep

Google Keep на 100 відсотків безкоштовний і дозволяє робити необмежені нотатки, що нічого не зменшує наші турботи про конфіденційність, враховуючи, що Google в цей час більше заробляє гроші, ніж “не роби зла”. Додаток не займає місця на Диску Google, тому ви можете залишати це чітким для своїх фотографій (дізнайтеся, де Google Диск належить до найкращого обласного сховища для фотографій).

№ 4: Зошит Зохо

 • Найкращий додаток для запису журналів

Зошит Notebook вважається нашою передостанньою рекомендацією щодо застосування приміток. Як і інші записи у цьому списку, є певні речі, які це робить краще, ніж у решті поля, навіть якщо ці речі трохи обмеженіші.

Зокрема, ми вважаємо, що Зошит Зошит ідеально підходить як інструмент журналу. Хоча немає настільного клієнта, інтерфейс браузера розроблений досить добре, що ви, ймовірно, не помітите. Ми детальніше описуємо цей досвід у нашому огляді зошитів зошита.

Звичайно, це означає, що ваші ноутбуки не будуть доступні в режимі офлайн на робочому столі, особливо проблематично, якщо ви опинитесь, коли ви документуєте апокаліптичний сценарій там, де немає переплетення..

Дизайн інтернет-інтерфейсу базується на картках, у яких кожен ноутбук має власну карту і чітку обкладинку. Обкладинки для ноутбуків самі намальовані вручну, а не суцільними кольорами, що дозволяє їх легко знайти.

Зошити можуть вміщувати необмежену кількість нот, хоча самі нотатки обмежуються лише 10 000 символами, що становить приблизно від 2000 до 3000 слів. Однак для особистого щоденника це повинно бути достатньо для нагадування дня.

Також доступний ряд різних типів нот, зокрема фото, аудіо та ескізні нотатки. Вони сприяють розширенню параметрів журналу, особливо це стосується творчих типів.

Те, що Zoho Notebook не годиться, – це використання бізнесу, що дивно, враховуючи, що Zoho в першу чергу розробляє такі бізнес-інструменти, як програмне забезпечення CRM. Ви не можете співпрацювати нотатки з іншими, є обмежені варіанти форматування, немає оптичного розпізнавання символів для витягування тексту зі сканованих зображень і немає IFTTT або рецептів Zapier, щоб робити такі речі, як пересилання публікацій соціальних медіа в блокнот.

Плани зошитів Zoho

Як і Google Keep, зошит Зохо повністю безкоштовний. Ви можете створювати необмежену кількість ноутбуків та необмежену кількість нотаток, не турбуючись про те, щоб придбати більше гігабайт у хмарі або навіть натрапити на щомісячні обмеження пропускної здатності, як у Evernote.

Єдині обмеження, про які потрібно турбуватися, – це обмеження розміром 10 000 символів для нотаток та максимальний розмір файлу 5 Гб для вкладень. Відсутність лімітів та витрат роблять Zoho Notebook ідеальним для тих, хто шукає додаток для створення записів із підтримкою для ноутбука та обмеженими фінансами.

№ 5: Примітки до коробки

 • Кращий інструмент EFSS з додатком Notes

Для ділових користувачів, які мають легко приймати та розповсюджувати нотатки про зустрічі, нотатки про проекти та інші нагадування, легко додавати нотатки має сенс. Найпростіший спосіб зробити це через інтеграцію з хмарним рішенням для зберігання. На жаль, не багато наших найкращих виборців EFSS (синхронізація та спільне використання підприємств) пропонують вбудований інструмент для цього.

OneDrive має OneNote, але це занадто багато для простих нагадувань. Dropbox і Box – це два сервіси, які, мабуть, найкраще працюють для цієї потреби. Dropbox має свій інструмент “Папір для Dropbox”, а “Box” – “Примітки до коробки”. З цих двох, ми вирішили Box Notes – дещо кращий додаток, саме тому ми робимо це нашою п’ятою і останньою рекомендацією щодо застосування приміток.

Окремі нотатки, створені за допомогою Box Notes, можуть бути масивними, з рекомендованими (але не фактичними) обмеженнями 200 сторінок тексту та 500 000 символів. Однак, як ми обговорюємо в огляді Box Notes, відсутність таких функцій організації, як зошити та теги приміток, а також відсутність варіантів форматування тексту, роблять це поганим вибором для складання великої кількості досліджень.

У той же час, додаток для запису приміщень має простий дизайн і ділитися функціями, які сприяють повсякденній офісній роботі. Співробітникам може бути наданий доступ до нотаток через адресу електронної пошти або ви можете створити спільне посилання, що вказує на нотатку, і до 20 осіб можуть редагувати ту саму нотатку одночасно.

Щоб керувати цим обсягом співпраці, Box Notes створює нову версію нотатки кожні 30 секунд, щоб ви могли відкинути небажані зміни. Консоль адміністратора також дозволяє відстежувати переглянуті, відредаговані та видалені нотатки.

Плани Примітки

Box Notes постачається безкоштовно з облачним зберіганням Box. Якщо ви шукаєте особистий варіант зберігання у хмарі, ви можете використовувати безкоштовний план на 10 Гб. Однак після цього співвідношення витрат-накопичувача не має особливого сенсу для домашнього використання: 11 доларів на місяць за всього 100 ГБ пам’яті.

Для ділових користувачів цінова ціна більш приємна. Кожен план вимагає як мінімум трьох користувачів, але необмежене хмарне сховище за 15 доларів на місяць не має для чого чхати.

Насправді ми зараховуємо Box до числа найкращих необмежених хмарних рішень для зберігання даних. Це означає, що якщо інструмент для нотаток для вас мало значить, ми вважаємо, що Egnyte Connect в цілому є кращою угодою та більш спроможним інструментом EFSS. Прочитайте наш огляд Egnyte Connect, щоб дізнатися чому.

Фінальні думки

Доступно кілька інших додатків для запису записів. Однак жодна інша послуга, яку ми розглянули, справді не гарантує, що вона краща за Evernote, OneDrive, Google Keep, зошит Zoho або нотатки Box для будь-якого конкретного випадку використання..

Хоча називати Evernote найкращим наявним додатком для запису не зовсім оригінальним, якщо мова йде про нікчемні цифрові ноутбуки, тільки OneNote справді став претендентом, гідним часто заявленого статусу “Evernote Killer”. Зошит ноутбука не має майже достатньої кількості функцій для його відділу маркетингу, щоб переконливо заявити про це (навіть якщо вони це роблять), тоді як Google Keep робить це власною справою.

На завершальній записці, незалежно від того, з яким ноутбуком ви йдете, якщо ви вводите користувачі через загальнодоступну мережу Wi-Fi, будьте впевнені та будьте в безпеці з VPN, особливо якщо ви використовуєте будь-який із цих сервісів для збереження особистої інформації. У нас є найкращий путівник VPN з великою кількістю хороших варіантів, а також посібник з конфіденційності для журналістів.

Не соромтесь залишити нам свою замітку у коментарях нижче та дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map